Rachida dati pere zohra

Lub raczej przeciwko niemu, a nawet tym, którzy twierdzą, że jest ojcem małego Zohry. A jeśli na początku może to być tylko jeden.

Informacja dla tych, którzy wątpili, że Zohra Dati ma tatę! Przywołał także były Minister Sprawiedliwości; ten człowiek na teledysku, wizji, wyjeżdżając.

Od kilku dni w redakcjach krążą amatorskie zdjęcia Rachida Dati twarzą w twarz z mężczyzną na tarasie browaru. Inteligentny facet.

Rachida Dati pokonuje ojca Zohry

Tajemnicza, co do tożsamości ojca swojej ukochanej córki, Rachida Dati podjęła wreszcie kroki, aby rodzic przejął jego rolę. Szansa dla mediów na zakończenie niezrównoważonego napięcia.

Jedna z najlepiej strzeżonych tajemnic Republiki została właśnie zniesiona. Tygodnik Le Point rev9egrave, na swojej stronie internetowej, którą były Minister Sprawiedliwości powierzył Dominique Desseigne, dyrektorowi generalnemu grupy Lucien Barriere, w sądzie cywilnym pod Paryżem za "uznanie ojcostwa".

"Nie jestem ojcem dziecka Rachidy Dati"

Mianowany w 2007 roku na czele jedynego ministerstwa usytuowanego pomiędzy luksusowymi hotelami a domami jubilerskimi, Rachida Dati stał się symbolem Sarkozy'ego, okresu bledowania. Jako gorliwa matka małej Zohry, Rachida Dati opuściła urlop macierzyński. Zaledwie pięć dni po cesarskim cięciu, nasza diva z Place Vendôme, szczupła i ubrana, wróciła do pracy na obcasach. Jedna kobieta i kobieta pantera, udało jej się połączyć władzę i urok, ale jej powrót z fanfarami i butelkami dla dzieci również wywołał kontrowersje. Rachida Dati musiała zrezygnować z luksusu, w którym została zaprojektowana. Opuściła swoje maroko w czerwcu 2009 r. W Parlamencie Europejskim. Zapomniałem o gwiazdorskich gazetach, gwiazdach towarzyskich obiadów, republikańskim modelu.

W Cluedo ojcostwa dziecka Rachida, tajemnica pozostała w całości

Rachida Dati: naruszona jej intymność

Oburzona objawieniami Punktu, Rachida Dati potępia nękanie, którego jest ofiarą i "niezdrowe praktyki" kobiet-dziennikarzy. Ostrość.

Rachida Dati: "Moim priorytetem jest Zohra"

Rachida Dati właśnie opublikowała autobiograficzną książkę o swoim dzieciństwie i swojej karierze. Jej rola jako matki, rodziny, zawodowego rozwoju. Zwierzyła się w Dzienniku Kobiet.

Ludzie pełno ludzi do pomocy Sarko!

Johnny Hallyday, Doc Gyneco, Bernard Laporte lub Jean Reno, wszyscy byli tam, aby świętować zwycięstwo nowego Prezydenta Republiki. Prawdziwa kąpiel ludzi dla Nicolasa Sarkozy'ego.

Rachida Dati: Dominique Desseigne nie chciał rozpoznać Zohry

Były Minister Sprawiedliwości nie dokonał wyraźnej rewizji ustawy; imię ojca jego dziecka. Rzekomo pozwała Dominique Desseigne za "uznanie ojcostwa". czytać

Dominique Desseigne, ojciec Zohry Dati? Wracaj do sprawy.

Jest to niesamowita tajemnica, która otacza narodziny małej Zohry, córki Rachidy Dati. melty.fr powraca na skrzynce godnej najbardziej surrealistycznych Operacji Mydlanych. Kim jest ojciec Zohry? Matka ma już swój pomysł na ten temat.

Jeśli scenarzyści z serii Dallas walczą o znalezienie kontynuacji serii od śmierci JR Ewinga, po drugiej stronie Atlantyku, niektórzy mogliby dać im mistrzowski kurs nienormalnych nietypowych zwrotów akcji. Wszystko zaczęło się w styczniu 2009. Rachida Dati tworzy niespodzianki rodząc do małej dziewczynki ochrzczonej Zohra, jako hołd dla jego matki. Na tożsamość ojca nie wiemy absolutnie nic. Zwłaszcza od pięciu dni po porodzie Rachida Dati kontynuuje kurs swojej działalności i znowu, jako aktywna i odważna kobieta, wciela się w rolę Ministra. Ze swojej strony, tabloidy nie są głupie i najbardziej szalone plotki są uruchomione o tajemniczym ojcostwie dziecka. Nazwisko Henriego Proglio, dyrektora generalnego EDF, jest czasem wywołanym. Rachida Dati kategorycznie odmawia aby poruszyć temat, który dotyczy tylko jej i jej rodziny.

Ale trzy i pół roku po narodzinach małej Zohry, burmistrz 8. dzielnicy Paryża decyduje przywołać Dominique Desseigne, prezes Lucien Barrière Casinos w sądzie. To, czego domaga się Rachida Dati, to ojcowskie uznanie giganta kasyna. Tylko Dominique Desseigne, 118 fortunę Francji zdecydowanie potwierdza, że ​​nie jest zaangażowana w projekt małej dziewczynki. Procedura zapoczątkowana przez byłego ministra w listopadzie ubiegłego roku właśnie dobiegła końca. Izba cywilna Versailles tribunal de grande instance orzekł o losie Dominique Desseigne, który będzie musiał się poddać test na ojcostwo. Po zakończeniu egzaminu sąd wyznaczy datę rozprawy w przyszłości. Myślisz, że Dominique Desseigne jest ojcem Zohry Dati?

Rachida Dati: Dominique Desseigne, ojciec swojej córki Zohry? Ona go przypisuje

Czy Rachida Dati ujawniła tożsamość ojca jej córki Zohry? Oto, co nasi koledzy z Point.fr, ujawniając, że były prokurator generalny powierzył Dominique Desseigne, dyrektorowi generalnemu grupy kasyn i hoteli Lucien Barrière, za "rozpoznawanie ojcostwa"W sądzie cywilnym poza Paryżem." 68-letni biznesmen potwierdził tę informację punkt, stwierdzając jednak, że miał "bez komentarza, w przeciwnym razie sprawiedliwość by mu zarzucała”.

Skontaktował się z redakcją punkt, Rachida Dati zaprzecza tej informacji. Punkt utrzymuje się: "Dziś, przypisując Dominique Desseigne, Rachida Dati sama określa, kim byłby ojciec swojej córki Zohra", młotkować naszych kolegów. Dziewczynka, która urodziła się 2 stycznia 2009 r. w Clinique de la Muette w 16. dzielnicy. W 2009 r. w prasie pojawiły się najdziksze spekulacje na temat tożsamości ojca. la Muette stał się potencjalnym ojcem, były hiszpański premier José María Aznar musiał nawet opublikować oświadczenie, by zaprzeczyć, że jest ojcem dziecka. Nazwisko Dominique Desseigne również krążyło, ale według jego otoczenia, ten ostatni ". Było to nadal zabronione: jeśli zostanie oskarżony w sądzie cywilnym, czy wielki szef będzie musiał poddać się testowi na ojcostwo?

W styczniu 2009 roku Rachida Dati grała w Superwoman: zaledwie pięć dni po urodzeniu córki, była z powrotem w Ministerstwie Sprawiedliwości. Ta energia użyła jej również do "chronić"Bez względu na koszt ojca Zohry." W styczniu 2012 r. Powiedziała magazynowi IT : "Nie chcę go zawstydzać. To bardzo ochronne, że część mojego życia pozostaje intymna. Moje przymusowe małżeństwo, nikt o tym nie wiedział, nawet prezydent, i w końcu wszyscy o tym wiedzieli, bo uporczywie przeszukiwali moją przeszłość."Rachida Dati nadal chroni swoją rodzinę, a przede wszystkim swoje małżeństwo:"Tak, mam człowieka w moim życiu i zachowuję go bardziej niż cokolwiek innego."Burmistrz 7. dzielnicy, która obecnie podbija Paryż, zdradził się, zdobywając sprawiedliwość?

Dominique Desseigne jest ojcem Zohry

Sąd apelacyjny w Wersalu podjął decyzję: potwierdził, że Dominique Desseigne rzeczywiście był ojcem Zohry, córki byłej minister sprawiedliwości Rachida Dati.

Siedem lat po narodzinach dziewczynki sprawiedliwość ustąpiła. Sąd Apelacyjny w Wersalu podtrzymał decyzję Sądu Najwyższego, że Dominique Desseigne rzeczywiście ojcem Zohra, córka Rachida Dati, urodzony w dniu 2 stycznia 2009 roku RTL zgłaszane. CEO grupy Lucien Barrière odmówił przedstawienia, w październiku 2014, test na ojcostwo wymagane w 2012. Wybór ten był uważany za wstęp decyzja została utrzymana w mocy odwołania. W związku z tym septouagenarian musi płacić alimenty w wysokości 2500 euro miesięcznie, a to od urodzenia dziecka, co wyrok już wydał w pierwszej instancji. Jednak Zohra zachowa nazwisko matki: były minister sprawiedliwości poprosił, że można go nosić nazwę Dominique Desseigne, który zaprzeczył sąd.

„W interesie Zohra jest decyzja prawnie i po ludzku bez zarzutu”, powiedział AFP adwokat Rachida Dati, Me Christine Guillot-Bouhours, twierdząc, „powszechne prawo znać swoje pochodzenie.”

Rachida Dati zapytała, dla swojej córki, o koniec szumu medialnego

Dominique Desseigne zawsze zaprzeczał byciu ojcem Zohry, który właśnie świętował siódme urodziny. Miał dwoje dzieci ze swoją zmarłą żoną Diane Barrière, Alexandre i Joy, którzy są teraz dorośli.

Plotka łączy Rachida Dati i Dominique Desseigne, gdy tylko ogłoszono ciążę byłego Strażnika Pieczęci. W wywiadzie przeprowadzonym przez Paris Match w 2009 r. Lider biznesu był dumny z burmistrza siódmej dzielnicy Paryża, którą uznał za "piękną, inteligentną i żywą". W tym samym wywiadzie powiedział, że nie wie, kto był ojcem dziewczynki urodzonej w styczniu 2009 roku. W tym czasie Minister Sprawiedliwości nie miał oficjalnego towarzysza. W oświadczeniu, Dati była w szoku sobie sprawę, że szum w momencie złożenia skargi ojcostwa: „Dziś, już wystarczy, jako kobieta i jako matka, Żądam moja córko, dla równowagi, że wszystko to zatrzymuje! "

Dominique Desseigne ma dwa miesiące na złożenie odwołania od kwestii prawnych.

Każda reprodukcja jest zabroniona

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map