Barrier Poker

Bariera pokera: Poznaj wszystkich i dowiedz się wszystkiego o pokerze online

Modne od 2007 roku w Internecie, Poker (w wersji Texas Holdem) już nie skończył, aby rozkoszować graczy z Francji i Nawarry. Czy ktoś jest adept turnieje pokera online lub główną obwody żywo jak WSOP, EPT lub Winamax Poker Tour poświęconej amatorów, zafascynowany i Poker wita graczy wszelkiej maści i środowisk, które Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, czy częścią dużej firmy, ta gra karciana przyciąga każdego roku miliony graczy do stołów kasyn do salonów w poker roomie.

Poker Barrier, odniesienie do pokera online:

 • Wiadomości i relacje z największych turniejów
 • Praktyczny przewodnik i ekskluzywne karty pokerowe
 • Porównanie francuskich pokoi pokerowych
 • Oprogramowanie do gry w pokera za darmo

 • Informacje prawne
 • Zespół redakcyjny
 • Mapa witryny

Dostępne na komputerze, tablecie i smartfonie

Najświeższe informacje na stronie Pratick Bruel ogromnie stawiał opór atakom potężnych Pokerstars, pozycjonując się na pozycji lidera rynku francuskiego; zakład, który był daleki od zdobyła podczas otwarcia francuskiego rynku jako potężnej maszynie marketingu z wiodących na świecie pokera online był imponujący z rekrutów wyborem jako Chabal i bardziej pro PokerStars członków zespołu jak Negreanu.

ale Winamax opracował geniusz marketingowy, wyróżniający się na tle konkurentów Niedzielna niespodzianka, jego expressos, które zostały skopiowane przez konkurencyjny pokój.

Charyzma Bruela przekonała niektórych wiernych. Wciąż istnieją dobre oferty dla nowych graczy, takie jak sponsorowanie Winamax oferowane przez Poker Magazine.

Strona pozostaje na szczycie w kwalifikacjach do dużych turniejów, takich jak WSOP lub EPT.

Pomimo klęski sektora gier hazardowych we Francji, Winamax był w stanie wycofać się z gry i był w stanie utrzymać się na powierzchni wbrew wszelkim przeciwnościom.

Informacja lub odurzenie z Adrien Allain!

Oto 8 moich anegdot. Znajdź każdą historię, jeśli jest to informacja lub odurzenie, a pierwszy gracz, który znajdzie 8 właściwych odpowiedzi (na ścianie Facebooka) otrzyma bilet Speed ​​For Cash za 25 € do wykorzystania na BarrierePoker.fr!

1 / Od czasu mojego wywiadu w Makau po moim zwycięstwie w APT Macau w 2009 roku i słynnym "Nie mówię po angielsku", minęły 3 lata, odkąd brałem 10 godzin lekcji angielskiego w miesiącu.

2 / Przy stole JC Tran przez 2 dni podczas APT Macau, będziemy kwestionować kilka ujęć, a jeden zrobi dużo hałasu dosłownie iw przenośni ... podczas gdy jesteśmy przy bańce, wysyłam ogromną torbę i pod wpływem stresu, wydałem pierdnięcie w jednej części pokoju, aż do utraty pokerowej twarzy Amerykanina.

3 / Jestem na lotnisku CDG w kierunku Vegas i tuż przed startem decyduję się kupić kanapkę. Po kilku minutach zdaję sobie sprawę, że zapomniałem o mojej karcie kredytowej i że za 12 godzin znajdę się na drugim końcu świata, mając $ 0 ode mnie

4 / Już zrobiłem ITM, ponieważ sponsorowałem Team Pro BarrierePoker.fr podczas turnieju głównego turnieju z okazji zawodów (BPT).

5 / Podczas gdy mam 66 w ręce w grze Heads Up 10/20 na stole A66-8-3, moim przeciwnikiem jest rzeka dywanowa za 1390 €. W pośpiechu się mylę i klikam "fold". Potem tak bardzo krzyczałem, że mój sąsiad zapukał do moich drzwi 5 minut później, myśląc, że jem lochę w moim salonie.

6 / Jesteśmy w półfinale turnieju WSOPE 6-max. To już czwarty raz, gdy 3-bet Phil Hellmuth i ja czuję się zirytowany. Wychodzimy w kombi i idę do toalety. On również korzysta z okazji, aby wsunąć się w kącik ucha, że ​​następny 3-bet z mojej strony, moje urodziny zostaną przesunięte o kilka miesięcy!

7 / Rozpoczną się heads-upy WPT Amnéville, a ja przejdę do mojego przeciwnika (zakwalifikowany Internet za niewielką sumę), aby zaproponować układ, wiedząc, że pomiędzy dwoma miejscami jest 156 000 €. Odpowiedział mi z prostym "nie, dziękuję"!

8 / Vegas 2012. Chodzę do klubu nocnego z przyjaciółmi, a bramkarz zdecydował, że nie przyjdę tak łatwo. W istocie jest przekonany, że nie mam 21 lat i że mój paszport jest fałszywy! Mam zamiar tracić dużo czasu na mini przesłuchanie, podczas gdy mój paszport jest pod każdym względem przerobiony. W końcu zrozumiał, że jestem prawdziwym Adrien Allain, a magnum wody przepłynie dziś wieczorem!

Po długim zawieszeniu, Barriere Poker to nazwa, która została zdecydowanie wybrana do nowego pokoju pokerowego online, sojusz z casinotier Lucien Barrier i od Francuskie gry (EOD), opracowany przez społeczeństwo LB POKER.

Aby poznać pełną ofertę i pobrać oprogramowanie, kliknij tutaj lub sprawdź nasz test i recenzję w całości.

Zaktualizowano 30/09/2013: po 3 latach działalności strona BarrierePoker zamknęła dziś drzwi. Zalecamy sprawdzenie naszego rankingu witryn pokerowych w przypadku wyszukania pokoju do gry online.

1 - Nasza opinia na temat Barriere Poker

LB Poker, francuska firma, która publikuje stronę, uzyskała aprobatę ARJEL (Organ nadzorujący gry internetowe) w dniu 26 lipca 2010 r., co umożliwiło mu uruchomienie oferty już w grudniu 2010 r. Pokój na początku oprogramowania był czasami krępujący, ale z czasem wszystko wróciło do normy, a strona jest teraz numerem referencyjnym od premiery V5 kilka tygodni temu problemy oprogramowania niestabilności są już daleko w tyle i całkowicie zapomniane.

Dzięki swojej sieci kasyn trudne i jego sojusz z FDJEUX, Barrière Poker oferuje bardzo atrakcyjną ofertę wysokiej jakości, w tym wiele możliwości zakwalifikowania się do turniejów na żywo i stopniowego przejścia od pokera online do "prawdziwego" pokera.

Wersja 5 oprogramowania, z integracją Mój poker manager (świetne narzędzie dla Wielu stołach), jest prawdziwym sukcesem i dlatego jest to miejsce do szybkiego przetestowania, jeśli jeszcze go nie masz.

Ostatnia aktualizacja 24/10/2012.

 • Od 8 października i przez 5 tygodni miesiąc gry gotówkowej z 100 000 € oferowanych!
 • Do 28 października odbędą się pakiety na Deauville BPT, które odbędą się na początku listopada.
 • Estelle Denis zostaje nowym ambasadorem marki.
 • Odbierz 50 € bez potrzeby wpłacania depozytu, rejestrując się do 31 października.
 • Odbierz swoje Pakiet powitalny z maksymalnie 6 biletami na freerolle za € 1,000 przy otwieraniu konta gracza.

Oto zrzuty ekranowe oprogramowania, przedstawiające Cię w lobby i tabelach gier.

4 - Bonus powitalny oferowany przez Barriere Poker

Bonus Barriere Poker, jak zawsze od czasu nowych ustaleń ARJEL, stanowi 100% pierwszej wpłaty z limitem 500 €. Nic specjalnego, ale w przybliżeniu jest to to samo, co premie oferowane przez inne poker roomy, takie jak ten z kodem promocyjnym dla betclic.fr. Oprócz tego bonusu, otrzymasz bilet do udziału Freeroll dla pierwszego depozytu którego pula nagród wynosi 1 000 €.

Aby otrzymać bonus, musisz zdeponować przynajmniej 1 €, a będziesz miał 90 dni na odblokowanie (o 10% całkowitej premii), grając i gromadząc punkty.

Kiedy się zarejestrujesz, zostaniesz poproszony o wypełnienie " kod bonusowy do gry w pokera", I / lub wprowadź adres e-mail bieżącego członka witryny, którą sponsorowałeś. Nie wpisuj niczego w polu kod bonusowy Po prostu kliknij nasze przyciski, aby je odebrać.

Sprawdź stronę kodów bonusowych, aby porównać ją z konkurencją.

Darmowy poker, oto coś, co Cię nadal interesuje! Bądźcie pewni, że można grać na stołach bez pieniędzy (grać pieniądzeoczywiście i wiele darmowych turniejów pokerowych freerolle są również na miejscu, aby przemówić do początkujących pokerzystów. Prawdopodobnie będą one motywować tych początkujących graczy, którzy mogą chcieć rozpocząć na tej stronie, również zabezpieczona dzięki sojuszowi z francuskich gier (strona internetowa to sobie wyobrazić początkowo o nazwie „Poker FDJ”, przez pomyłkę, na drodze ).

Znajdujemy na przykład następujące regularne turnieje:

 • 100 € oferowane : codziennie o 12.15, 14.15 i 22.15

Te darmowe turnieje mają się kumulować z wieloma innymi organizowanymi na różne wydarzenia, takie jak Freerolle "Frequent PlayPoker" organizowane regularnie w serwisie.

Zespół Barrière Poker został odsłonięty, a operator, którego nie ma, aby wykonać figurację, jest reprezentowany w rywalizacji przez następujących graczy:

 • Estelle Denis
 • Rémy Biechel
 • Adrien Allain (zwyc Odrzucanie barier w pokerze gracza 2011)
 • Pierre Canali
 • Yann Migeon
 • Barbara Martinez

Bariera pokera to seria turniejów organizowanych w twardych kasynach grupy. Składający się z 7 kroków, będzie skutecznym środkiem komunikacji, równolegle do reputacji graczy i ich środków finansowych, do uruchomienia swojej strony i spróbowania uczynienia z niej pokoju, który się policzy.

Barrier pozwala ci zakwalifikować się i wygrać pakiety do gry WSOPE Cannes i WSOP Las Vegas. Polityka pokój jest otwarcie tych wspaniałych wyzwań dla jak największej liczby a więc można rozważyć pierwszy tytuł mistrza świata zaczynające się od codziennych freerolli zagrać.

Te darmowe turnieje są pierwszym poziomem atrakcyjnego programu kwalifikacyjnego z udziałem Super Satellites WSOP pakiety z buy-inem, hostingiem i kredytem na twoje konto gracza o minimalnej wartości 11 000 €.

Jeśli chcesz, możesz również zakwalifikować się, grając na wyższych poziomach satelitów, aby kupić buy-in od 5 do 750 €.

Aby zachować lojalność i nagradzać najlepszych z was, pokój przygotował program lojalnościowy, który pozwala gromadzić punkty i wymieniać je na prezenty i inne oferty jakości.

Otrzymujesz "punkty statusu" od momentu gry na stołach na prawdziwe pieniądze, co pozwala ci uzyskać status uprzywilejowany: brąz domyślnie, a następniepieniądze, zzłoto, z platyna i wreszcie status diament.

Uzyskanie tych punktów pozwala również na gromadzenie "punktów sklepowych" (im bardziej twój status jest dobry i im więcej punktów otrzymujesz), następnie wymieniane na bilety na turnieje, miejsca na wydarzenia na żywo, ale także na odblokowania bonusów lub agentów gotówkowych.

10 - Pobierz grę Barrier Poker, lub nie: oprogramowanie

Podobnie jak jego kolega Winamax, nowe oprogramowanie wykorzystuje technologię Adobe Air, co czyni go wysoce kompatybilnym. W ten sposób możesz pobrać grę Barrière Poker za darmo na PC jak na Maca, a także można grać bez pobierania.

Bardzo dobrze wykonane, to oprogramowanie zostało opracowane wewnętrznie od trzeciego udziałowca barriere, posiadających 12,32% kapitału spółki, to nic innego jak firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania « On Line Gaming 3D".

Aby odkryć stronę i to ładne oprogramowanie, wiesz, co musisz zrobić ...

Najlepsze pokoje do gry w pokera online.

 • Dla systemu Windows, iPhone'a, iPada lub Androida. Wpisz kod promocyjny / korzyść MAXBTCL przy rejestracji i uczestniczyć w naszych prywatnych turniejach w każdy poniedziałek.

 • Pokój, który polecamy, jeśli chcesz grać na Macu. Pewna wartość.

 • Historyczny operator we Francji, który stworzył prawdziwie globalną ofertę równolegle z ofertą koni.

 • Dyskretna alternatywa, ale bardzo interesująca, jeśli masz już konta u operatorów powyżej.

  Poker Barrier закроется в конце месяца

  Компания Barriere Poker заявили о том, что 30 сентября сайт будет закрыт.

  "После трех лет работы на французском рынке BarrierePoker.fr прекращает свое существование" - гласит объявление на главной странице сайта.

  Как сообщается в этом послании, виной тому служат экономические условия в стране и „нарастающая с каждым месяцем деградация рынка азартных игр во Франции”.

  "Мы благодарим всех игроков, которые были с нами все это время, именно вы позволяли нам существовать".

  Это не единственная потеря французского рынка - в начале года был закрыт рум partouche. Также в течение последних лет регулируемый рынок покинули сразу несколько операторов.

  Śledź wszystkie wiadomości z turniejów Barrière Casinos i zarejestruj się online

  W 6 etapach przez 3 dni, od piątku do niedzieli, w innym kasynie za każdym razem, graj przeciwko innym entuzjastom pokera. Podnieś pulę i spróbuj najpierw ukończyć grę w League Barrier Poker Tour.

  23 marca do 25

  Alzackie miejsce docelowe wyróżnia się jako bezpieczny zakład na etapy BPT. A co przyjemniejszego niż pójście do spa na relaks po ciężkim dniu?

  18 maja do 20 maja

  W samym sercu Południowego Zachodu różowe miasto i jego ultra-nowoczesne kasyno będzie gospodarzem 3. etapu Barrière Poker Tour 2017.

  7 września do 9

  Udaj się na północ, aby przejść do czwartego etapu Barrière Poker Tour 2018! 1 godzinę z Paryża, zająć miejsce na statku Barrière Casino Lille, w pobliżu stacji kolejowych i 10 minut od centrum miasta.

  12-14 października

  Pomiędzy Szwajcarią, Niemcami i Francją, Casino Barrière Blotzheim będzie placem zabaw przedostatniego etapu Barrière Poker Tour.

  Od 1 listopada do 4

  Norman kasyno sprawia, że ​​końcowy etap Barričre Poker Tour 2018 już legendarny. Deauville założyli pierwszy turniej Barričre Poker w 2007. 11 lat później, po wielu międzynarodowych turniejach takich jak EPT czy WPT, wszystkie oczy będą na początku listopada do Salon des Ambassadeurs.

  Zobacz i pobierz struktury BPT tutaj.

  Gratulacje dla naszego wielkiego zwycięzcy pierwszego etapu sezonu 2018!

  Abdelhamid El Khayati wygrywa Main Event ponad 30 000 przed Patrick Pons, już wicemistrzem ubiegłym roku, a Jimmy Tridat.

  Twoja lojalność i wydajność są nagradzane w League Barrier Poker Tour (BPT). Im więcej będziesz rywalizować i wygrywać na turniejach Main Event i Masters Deepstack, tym lepsza będzie Twoja ogólna pozycja. Pod koniec sezonu najlepsi gracze dzielą wspólną nagrodę. Pomnóż przyjemność grania w kasynach Barrière.

  premia progresywna będą oferowane przez kasyna Barrière Poker Tour dla każdego Royal Flush wykonanego w Main Event lub Masters.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  38 − 31 =

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  Barrier Poker

  Poker Barrier: Känn alla och vet allt om Poker Online

  Trendig sedan 2007 på internet, Poker (i hans Texas Holdem version) inte längre färdig för att förtjäna spelarna i Frankrike och Navarra. Vare sig man är skicklig pokerturneringar på nätet eller större levande kretsar som WSOP, EPT eller Winamax Poker Tour tillägnad amatörspelare, fascinerad och Poker välkomnar spelare av alla slag och bakgrunder som det är bonden eller en del av ett stort företag, lockar detta kortspel miljontals spelare på kasinon upp till dina visar i pokerrummet.

  Poker Barrier, referensen för online poker:

  • Nyheter och omslag av de största turneringarna
  • Praktisk guide och exklusiva pokerkort
  • Jämförelse av franska pokerrum
  • Programvara för att spela poker gratis

  • Juridisk information
  • Redaktionen
  • sitemap

  Finns på Dator, Tablet och Smartphone

  På senaste nyheterna, webbplatsen för Pratick Bruel har enormt motsatt sig de kraftfulla Pokerstars överfall genom att positionera sig som ledare på den franska marknaden. satsning som var långt ifrån vunnit vid öppnandet av den franska marknaden som den kraftfulla marknadsföring maskin av världens ledande online poker var imponerande med rekryter val Chabal och Pro Team medlemsStars som Negreanu.

  men Winamax har utvecklat ett marknadsföringsgeni att sticka ut från sina konkurrenter med sin speciella Söndagsöverraskning, dess expressos, som har kopierats av det konkurrerande rummet.

  Och Bruels karisma övertygade några av de troende. Det finns fortfarande några bra erbjudanden för nya spelare som Winamax sponsring erbjuds av Poker Magazine.

  Webbplatsen är fortfarande högst för att kvalificera sig för stora turneringar som WSOP eller EPT.

  Trots debatten av spelbranschen i Frankrike har Winamax lyckats dra ut ur spelet och har hållit sig överflödig mot alla odds.

  Info eller inx med Adrien Allain!

  Här är 8 av mina anekdoter. Hitta för varje berättelse om det är info eller inx, och den första spelaren som hittar de 8 rätt svaren (på Facebook-wallen) kommer att få en Speed ​​For Cash-biljett för € 25 att använda på BarrierePoker.fr!

  1 / Sedan min intervju i Macau efter min seger på APT Macau 2009 och den berömda "Jag talar inte engelska", har det varit 3 år sedan jag tog 10 timmars engelska lektioner i månaden.

  2 / A JC Tran bord för 2 dagar under APT Macau, kommer vi att spela flera skott och göra en massa oväsen bokstavligt och bildligt ... medan vi är på bubblan, skickar jag en stor väska och river fattas av stress, jag släppte ut en fis som resonerar i en del av rummet för att förlora poker face av den amerikanska.

  3 / Jag är på CDG flygplatsen mot Vegas och strax före start tar jag bestämmer mig för att köpa en smörgås. Efter några minuter inser jag att jag har glömt mitt kreditkort och att om 12 timmar kommer jag att vara i den andra änden av världen med $ 0 på mig

  4 / Jag har redan gjort en ITM sedan jag sponsrats Team Pro BarrierePoker.fr under en Main Event Barrier Poker Tour (BPT).

  5 / Medan jag har 66 i handen i Heads Up 10/20 cash spel på ett bräde A66-8-3 är min motståndare matta flod för 1390 €. Jag har bråttom, jag har fel och klickar på "vik". Jag skrek så mycket efteråt att min granne knackade på min dörr 5 minuter senare tänkte jag åt en såg i mitt vardagsrum.

  6 / Vi är på semifinalerna i WSOPE 6-max turneringen. Detta är fjärde gången jag 3-satsar Phil Hellmuth och jag känner mig irriterad. Vi går i en stationsvagn och går på toaletten. Han tar också chansen att glida in i hörnet av örat som nästa 3-satsning från min sida, min födelsedag kommer att gå vidare några månader!

  7 / Heads of WPT Amnéville börjar och jag går vidare till min motståndare (kvalificerad Internet för en liten summa) för att föreslå en överenskommelse med att det finns ett gap på 156 000 € mellan de två platserna. Han svarar mig med ett enkelt "nej tack"!

  8 / Vegas 2012. Jag går till nattklubben med vänner och bounceren har bestämt mig för att jag inte kommer in så enkelt som det. Han är faktiskt övertygad om att jag inte är 21 år och att mitt pass är falskt! Så jag kommer att slösa mycket tid med en mini-förhör medan mitt pass är manipulerat på alla sätt. Han förstår äntligen att jag är den verkliga Adrien Allain och magnumerna av vatten kommer att flyta flytande ikväll!

  Efter en lång spänning, Barriere Poker är namnet som definitivt har valts för det nya online pokerrummet, casinotier alliansen Lucien Barrier och från Franska spel (EOD), utvecklat av samhället LB POKER.

  För att upptäcka hela erbjudandet och ladda ner programvaran, klicka här eller kolla vårt test och granskning i sin helhet.

  Uppdaterad den 30/09/2013: Efter 3 års verksamhet har BarrierePoker webbplats stängt sina dörrar idag. Vi rekommenderar dig att kolla vår ranking av pokersajter om du söker ett rum för att spela online.

  1 - Vår åsikt om Barriere Poker

  LB Poker, det franska företaget som publicerar sajten, har fått sitt godkännande av ARJEL (Regulatorisk myndighet för onlinespel) den 26 juli 2010 så att han kunde lansera sitt erbjudande så tidigt som i december 2010. Rummet ledde i början av mjukvaran ibland motstridigt, men sakerna har återgått till normala över tid och webbplatsen är nu en referenssiffra Sedan starten av V5 för några veckor sedan är problemen med instabilitetsprogram nu långt efter och helt bortglömd.

  Tack vare sitt nätverk av kasinon hård och hans allians med FDJEUX, Barrière Poker har ett mycket attraktivt kvalitets erbjudande, inklusive många möjligheter att kvalificera sig för live turneringar, och gradvis gå från online poker till "riktigt" poker.

  Version 5 av programvaran, med integrationen av Min Poker Manager (bra verktyg för Flera bord), är en riktig framgång och så är det ett rum att prova omedelbart om du inte har det ännu.

  Senast uppdaterad den 24/10/2012.

  • Från den 8 oktober och i 5 veckor är det månaden av cash-spelet med 100.000 € erbjuds!
  • Fram till den 28 oktober kommer paket att vinna för BPT Deauville som hålls i början av november.
  • Estelle Denis blir den nya ambassadören för varumärket.
  • Få 50 € utan att behöva göra en insättning genom att registrera till 31 oktober.
  • Ta emot din Välkomstpaket med upp till 6 biljetter till € 1000 freerolls när du öppnar ditt spelarkonto.

  Här är skärmdumparna till programvaran, som introducerar dig till lobbyn och spelborden.

  4 - Välkomstbonusen som erbjuds av Barriere Poker

  Bonusen Barriere Poker är, som alltid sedan ARJELs nya arrangemang, 100% av din första insättning med en gräns på 500 €. Inget för extraordinärt, men det är ungefär samma ordning som de bonusar som erbjuds av andra pokerrum, som den med kampanjkoden för betclic.fr. Förutom denna bonus får du en biljett att delta i Första insättning Freeroll vars prizepool är 1 000 euro.

  För att få din bonus måste du ha deponerat minst € 1, och du kommer att ha 90 dagar att låsa upp (med 10% av den totala bonusen) genom att spela och samla poäng.

  När du registrerar dig blir du ombedd att fylla i en " poker barriär bonus kod", Och / eller ange e-postadressen till en nuvarande medlem av den webbplats som du har sponsrat. Ange inte något i fältet bonuskod Och klicka bara på våra knappar för att ta emot den.

  Kolla in bonuskoderna för att jämföra med konkurrenter.

  Gratis poker, här är något som fortfarande intresserar dig! Vara säker, det är möjligt att spela på pokerbord utan pengar (spela pengarsjälvklart, och många gratis pokerturneringar freerolls finns också på plats för att vädja till nybörjare pokerspelare. De förmodligen kommer att motivera dessa nybörjare som önskar att inleda denna webbplats, även säkras genom sin allians med de franska spelen (webbplats vi trott från början kallas 'Poker FDJ', av misstag, förresten ).

  Vi hittar till exempel följande regelbundna turneringar:

  • 100 € erbjuds : varje dag klockan 12.15, 14.15 och 22.15

  Dessa gratis turneringar ska ackumuleras med många andra inrättade för olika evenemang, som "Frequent PlayPokerFree" -freerullerna som regelbundet organiseras med webbplatsen.

  Team Barrière Poker har presenterats och operatören, som inte är där för att göra figureringen, är representerad i tävling av följande spelare:

  • Estelle Denis
  • Rémy Biechel
  • Adrien Allain (vinnare av Poker Player Barrier Casting 2011)
  • Pierre Canali
  • Yann Migeon
  • Barbara Martinez

  den Poker Tour Barrier är en serie turneringar organiserad i gruppens hårda kasinon. Består av 7 steg, kommer detta att vara ett effektivt kommunikationsmedel, parallellt med spelarnas rykte och deras ekonomiska medel, att starta sin webbplats och försöka göra det till ett rum som räknas.

  Barriär kan du kvalificera och vinna paket för att spela spelen WSOPE Cannes och WSOP Las Vegas. Politiken till rum är att öppna dessa fantastiska utmaningar till största antal och du kommer att kunna överväga en första världstitel genom att börja spela dagliga freerolls.

  Dessa gratis turneringar är den första nivån av ett attraktivt kvalificerat program som involverar Super Satelliter WSOP paket med inköp, värd och kredit till ditt spelarkonto med ett lägsta värde av 11 000 euro.

  Om du vill kan du också kvalificera dig genom att spela på högre satellitnivåer för inköp mellan € 5 och € 750.

  För att behålla och belöna dig det bästa av dig, beläget matsalen ett lojalitetsprogram som låter dig samla poäng och byta dem mot gåvor och andra kvalitativa erbjudanden.

  Du får "statuspoäng" från det ögonblick du spelar på de riktiga pengatabellerna, som låter dig få privilegierade statuser: brons standard, följt avpengar, avguld, av platina och slutligen status diamant.

  Att få dessa punkter kan du också tjäna "poäng Shop" (plus din status är bra och du får dessa punkter), för att sedan byta mot biljetter till turneringar, platser för live-evenemang, men också upplåsbara bonusar eller kontanter.

  10 - Ladda ner Barrier Poker, eller inte: Programvaran

  Liksom hans kollega Winamax, sätter den nya mjukvaran i bruk teknik Adobe Air, vilket gör den mycket kompatibel. Du kan därför ladda ner Barrière Poker gratis för PC som för Mac, och det är också möjligt att spela utan nedladdning.

  Mycket bra gjort, denna programvara har utvecklats internt sedan tredje aktieägare i Barriere, innehar 12,32% av bolagets kapital, är ingen annan än mjukvaruutvecklingsföretaget « On Line Gaming 3D".

  För att upptäcka webbplatsen och den här fina programvaran, vet du vad du behöver göra ...

  De bästa rummen att spela poker online.

 • För Windows, iPhone, iPad eller Android. Ange kampanjkod / förmån MAXBTCL vid registrering och delta i våra privata turneringar varje måndag.

 • Rummet rekommenderar vi om du vill spela på Mac. Ett säkert värde.

 • En historisk aktör i Frankrike som har skapat ett verkligt globalt erbjudande parallellt med sitt hästutbud.

 • Ett diskret alternativ men mycket intressant om du redan har konton hos operatörerna ovan.

  Poker Barrier закроется в конце месяца

  Представители французского покерного рума Barriere Poker заявили о том, что 30 сентября сайт будет закрыт.

  "После трех лет работы на французском рынке BarrierePoker.fr прекращает свое существование" - гласит объявление на главной странице сайта.

  Как сообщается в этом послании, виной тому служат экономические условия в стране и "нарастающая с каждым месяцем деградация рынка азартных игр во Франции".

  "Мы благодарим всех игроков, которые были с нами все это время, именно вы позволяли нам существовать".

  Это не единственная потеря французского рынка - в начале года был закрыт рум Partouche. Также в течение последних лет регулируемый рынок покинули сразу несколько операторов.

  Följ alla nyheter om Barrière Casinos turneringar och registrera dig online

  I 6 steg över 3 dagar, från fredag ​​till söndag, i ett annat kasino varje gång, spelar du mot andra pokerentusiaster. Plocka upp potten och försök att sluta först i League Barrier Poker Tour.

  23-22 mars

  Alsace-destinationen sticker ut som en säker satsning på BPT-stadierna. Och vad är trevligare än att gå till spaet för att koppla av efter en hård dags spel?

  18 maj till 20 maj

  I hjärtat av sydvästra delen kommer den rosa staden och det ultramoderna kasinot att vara värd för tredje etappen av Barriere Poker Tour 2017.

  7 september till 9

  Gå norrut för 4: e etappen av Barriere Poker Tour 2018! 1 timme från Paris, sitta ombord på skeppet Barrière Casino Lille, nära tågstationerna och 10 minuter från centrum.

  12-12 oktober

  Mellan Schweiz, Tyskland och Frankrike kommer Casino Barrière Blotzheim att vara lekplatsen för det näst sista skedet av Barrière Poker Tour.

  Från 1 november till 4 november

  Det normaniska kasinot gör slutspelet i Barriere Poker Tour 2018 redan legendariskt. Deauville hade satt upp den första Barrière Poker turnering 2007. 11 år senare, efter många internationella turneringar som EPT eller WPT kommer alla ögon att vara början av november till Salon des Ambassadeurs.

  Visa och ladda ner BPT-strukturerna här.

  Grattis till vår stora vinnare av den första etappen av 2018-säsongen!

  Abdelhamid El Khayati vinner Main Event för mer än 30 000 euro före Patrick Pons, som redan var runner-up i fjol, och Jimmy Tridat.

  Din lojalitet och prestation belönas med League Barrier Poker Tour (BPT). Ju mer du tävlar och vinner på Deepstack Main Event och Masters turneringar, desto bättre är din övergripande position. I slutet av säsongen delar de topprankade spelarna det övergripande priset. Multiplicera nöjet att spela i Barrière-kasinon.

  en progressiv bonus kommer att erbjudas av Barriere Poker Tour Casinos för alla Royal Flush som utförs i Main Event eller Masters.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  6 + 1 =

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map