Darmowe gry części

Przed grą panie, spójrz na zasady gry. Aby przejść do swojego pionka (białego), kliknij na niego, a następnie na pole, do którego chcesz go przenieść.

NOWOŚĆ na Rene-84.com: portal z 70 grami flash

To jest angielska gra. Gra się na szachownicy o 64 kwadratach, a każdy gracz ma 12 żetonów. Zasady nieco różnią się od francuskiej gry.

Mogą poruszać się po przekątnych, przesuwając po jednym pudełku za każdym razem, z wyjątkiem sytuacji, gdy występuje kilka różnych przeciwników. Nie możemy wrócić z pionkiem.

Aby mieć damę, jeden z twoich utworów musi przejść do ostatniej linii gry przeciwnika. Jest zmaterializowany przez dwa zachodzące na siebie kawałki.

Pani może poruszać się we wszystkich kierunkach po przekątnych, ale może przesuwać tylko jedno pudełko na raz (w przeciwieństwie do francuskiej gry). Bierze wrogie kawałki w taki sam sposób, jak proste kawałki.

Gra polega na "zabraniu" lub unieruchomieniu wszystkich elementów przeciwnika. Gra jest nieważna, jeśli zawodnicy mają jeden lub więcej nie do zdobycia.

Aby "wziąć" kawałek przeciwnika, musisz być w stanie "skakać". To znaczy, że na tej samej przekątnej, twój pionek, który znajduje się na polu obok gracza przeciwnika, musi być w stanie wejść na pole z tyłu, które oczywiście musi być darmowe. Piony przeciwnika są następnie usuwane z gry.

Przesunięty fragment może przyjąć kilka przeciwnych elementów, od momentu, w którym można go umieścić na planszy między dwoma strzałami.

Każdy gracz ma obowiązek grać swoją kolej (nie możemy "przejść").

Międzynarodowa gra planszowa, zrzeszająca 2 graczy.

Cel na wygraną : Zablokuj przeciwnika, a jeszcze lepiej je weź.

Gra kończy się, gdy jeden z graczy nie ma już pionków lub pionków (jeśli je miał). Kolejny sposób na zakończenie gry: Wszystkie elementy gracza, który ma grać, są zablokowane. Blokowanie oznacza niemożność poruszania się lub skakania.

Obszar gry : Szachownica, 10 kwadratów X 10 na przemian kwadratów w kolorze czarnym i białym. Kwadrat ten musi być zorientowany zgodnie z zasadą: Skrzynka w lewym dolnym rogu powinna być czarna.

Kawałki : 10 białych pionków dla jednego gracza, 10 czarnych pionków dla pozostałych graczy. Są one ustawione na czarnych kwadratach, jeśli wszyscy nabiorą koloru, nie będzie możliwe, aby elementy się spotkały, przechwyciły i zablokowały podczas gry.

Darmowa gra dla 2 graczy, możesz połączyć się w dowolnym momencie, wystarczy internet do portu kliknięcia.

Platforma gromadzi graczy w swoich grach i oferuje mecze, kreacje imprezowe, a nawet niektóre konkursy.

Tutaj nie ma sztucznej inteligencji, wrogie części są sprytnie zarządzane przez innego gracza. Kilka poziomów współistnieje i możesz zdecydować się zmierzyć się z kimś na swoim poziomie lub wyższym. Granie przeciwko początkującym, jeśli nie jest to twoje, przyniesie ci bardzo mało doświadczenia.

Łatwe połączenie bez pobierania

Pseudonim i hasło zarejestrowane, grasz z awatarem na platformie. Szachownica nie jest pobierana jako oprogramowanie, będzie po prostu wyświetlana w używanej przeglądarce internetowej.

Zapamiętaj dane logowania, pozwala to natychmiast powrócić na platformę, gdy tylko chcesz zagrać.

Strona zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych przez WPSmart Mobile

Serwer napotkał błąd wewnętrzny lub błędną konfigurację i nie był w stanie ukończyć żądania.

Skontaktuj się z administratorem serwera pod adresem [email protected], aby poinformować ich o tym czasie, a także o działaniach wykonanych tuż przed tym błędem.

Więcej informacji o tym błędzie może być dostępnych w dzienniku błędów serwera.

Darmowa gra online do pobrania: Warcaby do pobrania za darmo.

Portal internetowy

Darmowe gry online

Adsl Free

Szukaj dobrej ceny

Wyszukiwanie kodu promocyjnego

Tel9acute do pobrania za darmo

Francuska wyszukiwarka

Zarabiaj prezenty

Darmowe zdjęcia i filmy

Francja Directory

Darmowa meta

Wyszukaj na stronie

Ref9acute darmowe spotkanie

połączenia

Darmowa gra online do pobrania: warcaby

Panie Do:

Darmowe Ladies Checkers Do (a właściwie darmowe, ponieważ jest to darmowa gra, którą oferujemy do tel9eacute; bezpłatnie) jest jedną z najlepszych darmowych gier.

Możesz grać w warcaby solo przeciwko komputerowi lub 2. w Internecie! Dzięki temu możesz grać w Ladies online, a nawet rozmawiać w trakcie gry!

Aby niczego nie usuwać, pełne ustawień i 6 poziomów trudności. marzenie dla amatorów Pań.

Zagrał 14 341 807 razy

Zagrał 8 062 984 razy

Zagrał 3 478 737 razy

Zagrał 2 367 965 razy

× Gra strategiczna

× Gra Reflexion

× Gra Reflexion

× Gra Reflexion

Celem gry jest odtworzenie artefaktu, którego kształt jest pokazany po lewej stronie ekranu. W tym celu należy upuścić elementy artefaktu w dolnej części siatki, wyrównując pionowo lub poziomo 3 kawałki tego samego typu, aby zniknęły. Istnieją również inne bonusy w siatce (odtwarzane za pomocą myszy)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

55 + = 56

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map