Darmowe gry uno

Wszystkie darmowe gry do pobrania są tutaj, ponieważ są najlepsze gry bezpłatny dostępny.

Staramy się oferować najlepsze darmowe gry, jeśli niektóre bezpłatne gry o wysokiej jakości powinny być oferowane na naszej stronie i ich tam nie ma, dziękujemy za życzliwe nam oferta.

Witamy w grze Free Game at Tel9acute; load. Tutaj możesz pobrać darmowe gry (darmowy typ, więc nic nie zapłacić po zainstalowaniu darmowej gry!).

Na tej stronie oferujemy darmową grę Uno Card Game do pobrania (kliknij obrazek dla tel9eacute; załaduj tę grę).

Karty UNO to gra karciana pierwotnie utworzona9acute; Matela i który jest devellop9eacute; na całym świecie (szczególnie w szkołach, szkołach średnich). Ostatecznym celem jest, aby nie mieć już kart do wygrania.

Nie do pominięcia i mityczna gra, Uno obiecuje Ci godziny zabawy z przyjaciółmi lub solo. Gry Uno oczywiście utrzymują klasyczne zasady i pozwalają wypróbować taktyki, aby wygrywać mecze za każdym razem. Uno! więcej o naszych 14 grach Uno

Jeśli uwielbiasz Uno i grasz w gry ze znajomymi, z przyjemnością będziesz mógł kontynuować to online i za darmo w naszych grach Uno. Gry tutaj wahają się od klasycznych do różnych odmian tej mitycznej gry. Dopasuj kolory i / lub liczby, aby wykorzystać wszystkie swoje karty przed innymi. Nie zapomnij umieścić szprych w kole swoich przeciwników chwili, aby mieć jeszcze więcej szans na wygraną! «Zredukuj

Na tej stronie witryny Informacje o grze, odkryć 14 najlepsze darmowe gry Uno i nowe gry Uno 2018. Te gry z rubryki Uno mają średnią ocenę 18/20 nagrodzony przez 127406 graczy.

Wybór najlepszych darmowych gier 2016

Super! Na tej stronie gracze będą mogli dobrze bawić się z darmowa gra karciana uno, jedna z najlepszych darmowych gier planszowych.

  • Najsłynniejsza gra karciana dla całej rodziny.
  • Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się posiadanych kart.

Otwierają się dwa okna instrukcji gry. Możesz je przekazać i uzyskać dostęp do gry, klikając okno.

Rozpoczyna się gra złożona z 3 graczy. Każda z graczy otrzymuje kartę, gracz rozpoczynający grę otrzymuje najsilniejszą kartę.

7 kart zostanie Ci rozdanych.

Z kolei możesz grać tylko wtedy, gdy masz kartę o tym samym kolorze lub tym samym numerze co najwyższa karta kija lub masz specjalną kartę: czterokolorową lub kartę +4.

Jeśli nie masz żadnej karty do gry, musisz ją wylosować na stosie kart. Możesz go odtworzyć natychmiast, jeśli pasuje do gry.

Różne karty specjalne:

  • - Karta +2 : następny gracz musi dobrać 2 dodatkowe karty i przekazać swoją kolej.
  • - Karta +4 Następujący gracz losuje 4 dodatkowe karty i przechodzi przez swoją kolej. Gracz, który zdeponował tę kartę, musi wybrać kolor, aby kontynuować grę.
  • - Karta Inversion : Zdeponowanie tej karty powoduje natychmiastowe odwrócenie znaczenia gry
  • - Zabroniona karta : Następny gracz musi minąć swoją kolej
  • - Karta koloru jokera : Gracz, który go upuści, musi wybrać kolor gry, idealny do zmiany koloru kart do gry.

Na koniec gry kliknij okno wyników, aby rozpocząć nową grę.

Twoja domena, aby grać w darmowe gry online

Znajdź wersję Flash Uno! Celem nie jest już posiadanie karty do wygrania. W tym celu należy umieścić stos w środku jednej z kart, które masz w ręku. Na przykład, jeśli środkowa karta jest żółta, umieść ją na żółto. Jeśli środkowa karta ma wartość 8, umieść 8 dowolnych kolorów. Gdy masz tylko jedną kartę, kliknij na UNO, w przeciwnym razie dostaniesz kilka kart i zabierze Cię od zwycięstwa. Użyj myszki, aby zagrać w tę grę.

yanis52 napisał w dniu 19-07-2017 o 15:02

olivia76120 napisał w dniu 04-06-2017 o 16:44

guss88 napisał w dniu 2016-02-22 o 23:14

Darsalox napisał w dniu 07-01-2016 o 18:01

Darsalox napisał w dniu 07-01-2016 o 18:01

liliowy napisał w dniu 12-06-2014 o 19:05

jeje2005 napisał w dniu 05-12-2013 o 19:27

jeje2005 napisał w dniu 05-12-2013 o 19:25

aslansanoev2001 napisano 13-11-2013 o 12:59

nadine napisał w dniu 09-11-2013 o 21:43

Darmowa gra online do pobrania: gra karciana UNO do pobrania za darmo.

Portal internetowy

Darmowe gry online

Adsl Free

Szukaj dobrej ceny

Wyszukiwanie kodu promocyjnego

Tel9acute do pobrania za darmo

Francuska wyszukiwarka

Zarabiaj prezenty

Darmowe zdjęcia i filmy

Francja Directory

Darmowa meta

Wyszukaj na stronie

Ref9acute darmowe spotkanie

połączenia

Darmowa gra do pobrania: UNO Card Game (mattel)

Uno:

Darmowa gra karciana UNO (a właściwie darmowa, ponieważ jest to bezpłatna gra, którą oferujemy do pobrania za darmo) jest jedną z najlepszych darmowych gier.

Gra karciana sprzedawana przez Mattel od 1971 roku, zwana UNO, jest niezwykle znaną grą. Zasada jest prosta, ponieważ gracz, który pozbywa się wszystkich tych kart, wygrywa. nie znając kart pułapek, które sprawiają, że UNO jest niezastąpioną grą. Jeśli jesteś jedną z niewielu osób, które nie wiedzą o grze UNO, będziesz mógł skorzystać z tej możliwości i pobrać bezpłatną grę kartową UNO na naszej stronie. ale nic nie przebije wersji karty sprzedanej wszędzie i która poważnie animuje spotkania rodzinne lub znajomych!

Najlepsze darmowe gry (darmowe gry) do pobrania tutaj są testowane przez nasz zespół: prawdziwa wydajność darmowego oprogramowania, kompatybilność z Windows XP & Windows Vista przynajmniej, łatwość użycia, obecność francuskiego tłumaczenia między innymi. Całość bezpłatnie jest oczywiście zweryfikowana, co pozwala nam oferować najlepsze darmowe gry do pobrania za darmo.

Gra w Tel9eacute do pobrania tutaj: Game UNO (gra karciana).

Witamy w części Wyszukaj w "Darmowa gra na tel9acute; " co pozwala na pobranie darmowych i nieograniczonych najlepszych darmowych gier (darmowych) francuskojęzycznych Windows XP lub Vista zgodnie z naszymi kryteriami i naszymi testami. Przetestowaliśmy te darmowe gry Freeware, aby zaoferować Ci najlepsze (i naprawdę darmowe) do pobrania: tutaj najlepsze Gra karciana UNO Do ściągnięcia za darmo w wyszukiwarce tutaj.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map