Darmowe oprogramowanie turniejowe

Oprogramowanie pokerowe: timer, ślepy kalkulator, spready chipów

Liczba graczy

Piwnica / Buy-in (в, ¬)

Jak korzystać z oprogramowania turniejowego pokera i jego timera

Możesz modyfikować wszystkie pola zaznaczone na czerwono.

Pozostałe są obliczane automatycznie.

Ta suma jest rodzajem opłaty za wstęp.

Kwota do zapłacenia za uczestnictwo w turnieju może być prawdziwymi pieniędzmi (każdy gracz stawia na przykład 10 €, ¬) lub fikcyjnych pieniędzy (jak karambary :-).

Pod koniec gry to pula nagród zostanie rozdystrybuowany do zwycięzców i automatycznie wyliczony w następnym polu.

Domyślnie pierwszy gracz otrzymuje 75% puli nagród, a drugi 25%.

Oto inne przykłady dystrybucji:

- 1: 50% // 2: 30% // 3 i 4: 10%

Celem jest oczywiście to, aby suma wygranych była równa 100% puli nagród, chyba że organizator imprezy decyduje się na przykład na 10% jako organizator!

Możesz zmienić kolory w zależności od żetonów, które masz w swoim przypadku. Jeśli brakuje koloru, nie wahaj się powiedzieć mi, żebym go dodał.

Niektóre przypadki zawierają żetony o wskazanej wartości, inne nie.

Domyślnie czas trwania blindów dla tego zegara pokerowego wynosi 20 minut.

Pod koniec każdego okresu rozbrzmiewa dzwonek i informuje, że następnym razem blindy będą musiały zostać zwiększone.

Sprawdź, czy masz włączony dźwięk.

Niewidoczne wyjaśnienie dla nowicjuszy

poker, szczególnie w Texas Hold'em, istnieją 3 szczególne pozycje do każdej transakcji.

Krupier to ten, kto "rozdaje" karty i kto mówi ostatni.

Ta pozycja jest ogólnie najkorzystniejsza. To jest, gdy jesteś dealerem, który jest w stanie wygrać zakład, czy to preflop, flop, turn czy river.

Na lewo od rozdającego (skręcamy w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara) znajduje się mała w ciemno. Ta pozycja wymaga, nawet przed dotknięciem karty, aby położyć na dywanie ustawienie w postaci żetonów.

Na lewo od mała w ciemno jest logicznie duża w ciemno. Ta sama zasada, z tą różnicą, że musi zdeponować ilość żetonów równą podwójnemu z małego.

Pierwszym "mówieniem" o rozmieszczeniu kart jest zatem osoba po lewej stronie duża w ciemno. Jeśli chce zagrać w rozdanie, musi przynajmniej postawić dużą ciemną.

Tak więc, zawsze szanując kierunek igieł, dealer mówi, mała w ciemno może wybrać wyrównanie przez dodanie dopełnienia (lub przebicia).

Po flopie, to na małej ciemnej najpierw mówić, a potem duża. do sprzedawcy i tak dalej.

Na przykład, jeśli czas trwania blindów wynosi 20 minut, a Ty zmienisz na 2, będziesz grać przez 40 minut bez zmiany blindów (pozostaniesz przy zakładaniu blindów do chronometr przybywa po 40 minutach).

Ponieważ nie ma [małego] turnieju pokerowego!

To kompletne rozwiązanie do organizowania i zarządzania swoimi turniejami! Potężna baza danych, intuicyjny i zgrabny interfejs, wiele funkcji, takich jak wysyłanie wiadomości e-mail, eksport danych, statystyki, użyteczne pomoce i wszystko to w połączeniu z poziomem personalizacji nigdy nie osiągniętym itp. uczynić z Poker Tournament Supervisor 2 narzędzie, które szybko stanie się niezbędne!

20 dni bezpłatnego okresu próbnego Po pobraniu masz 20 dni na przetestowanie go. Poświęć trochę czasu i poznaj wszystkie funkcje i możliwości oferowane przez Opiekuna turniejowego pokera:

Poker stał się najpopularniejszą grą karcianą we Francji w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Liczba graczy wciąż rośnie, szczególnie w Internecie. Texas Holdv ™ em jest bez wątpienia odmianą pokera, która jest najbardziej popularna we Francji i na całym świecie. To jest poker, który można znaleźć w kasynach, masz 2 karty pozwalające na kombinacje z trzema, czterema i pięcioma kartami obecnymi w grze. Te trzy fazy nazywają się flopem, zakręt i rzeka. Istnieje tuzin możliwych kombinacji, z których najlepszym jest słynny Royal Flush. Internet jest pełen witryn oferujących bezpłatny Texas Hold'em Poker ™. Pokażemy ci jak Darmowy poker online może pomóc ci ulepszyć twoją grę

Darmowy poker online

Istnieje wiele innych opcji gry w darmowy pokera online:

Poker bez depozytu

Graj w pokera za darmo i zarabiaj prawdziwe pieniądze bez depozytu. Dwa rodzaje pokera bez depozytu:

Naucz się pokera

Naucz się grać i wygrywaj w pokerze, aby uzyskać najlepsze bezpłatne oferty:

Poker online, rynek we Francji

Poker online przeszedł rewolucję we Francji od czasu regulacji gier pieniężnych w Internecie. Francuscy pokerzyści są teraz prawnie zobowiązani do gry na certyfikowanych platformach przez lv ™ARJEL (organ regulujący gry online). Od tego czasu pojawiły się dwa problemy, niektóre duże międzynarodowe platformy do gier nie rozwinęły jeszcze witryny odpowiadającej na tę certyfikację. Wreszcie drugi problem polega na tym, że francuscy gracze są teraz ograniczeni do grania ze swoimi odpowiednikami i nie mają już dostępu do najważniejszych międzynarodowych konkursów dostępnych online. Granie w Texas Hold'em ™ Poker za darmo online pozwala ci uniknąć wszystkich tych ograniczeń. Rzeczywiście pozwoliło ci grać w pokera online, o ile nie obstawiasz pieniędzy.

Darmowy Texas Hold'em Poker rewolucjonizuje poker online

Istnieje wiele darmowych serwisów pokerowych, które oferują wiele gier stołowych dostępnych 24 godziny na dobę Masz do wyboru dwa rodzaje darmowej strony, w pierwszym możesz grać w pokera za darmo. cieszyć się przyjemnością grania Do tej mitycznej gry karcianej. Ale drugi jest jeszcze bardziej interesujący, będziesz mógł grać w darmowy pokera online, ale z Możliwość zarabiania pieniędzy! Jest to najbardziej popularna opcja w dzisiejszych czasach. Tylko jeden warunek uczestnictwa, więc musisz być głównym, ponieważ w końcu zbierzesz pieniądze. Rejestrując się na tego typu platformie do gier, będziesz mógł korzystać z bonusów pokerowych bez depozytu lub brać udział w bezpłatnych turniejach pokerowych.

Aby móc grać w pokera Texas Hold'em, możesz dokonać wyboru © © tГ lГ obciążenie oprogramowanie lub grać bezpośrednio online z twojego nawigator. Pobieranie oprogramowania najczęściej pozwala cieszyć się płynniejszą grą i umożliwia dalsze dostosowywanie środowiska gry, takie jak zmiana koloru maty gry, wygląd gry. postać itp

Darmowy poker online, otwarty dla mniejszych graczy!

Dla nieletnich możesz uczyć się i doskonalić swoje umiejętności w grach hazardowych, dołączając do imprezy wirtualne pieniądze. Granie dla zabawy z wirtualnymi żetonami podczas stawiania czoła prawdziwym graczom, a nie komputerem, pomoże ci ulepszyć twoje umiejętności. W związku z tym będziesz bardziej przygotowany do gry i będziesz miał więcej doświadczenia, aby brać udział w grach na prawdziwe pieniądze po osiągnięciu ustawowego minimalnego wieku. Możesz także grać na stronach oferujących darmowy poker online bez konieczności rejestracji. Przez większość czasu są to witryny, które nie oferują gier na prawdziwe pieniądze i których system nie jest często kontrolowany. Ale może być doskonałą platformą dla "robić sobie ręce", Poker jest uczony, ale jest przeważnie praktykowany. Tylko doświadczenie może pomóc w podejmowaniu najlepszych decyzji w grze. To gra, dzięki której będziesz w stanie zrealizować swoje słabości, gra pod wpływem impulsu często spowoduje twoją stratę!

Odkryj nasze wskazówki dotyczące rozwijania umiejętności pokerowych

Jeśli jesteś całkowicie nowy w pokerze lub masz bardzo słabe doświadczenie. Najlepszym sposobem nauki jest ćwiczenie, musisz grać przeciwko innym graczom, aby zrozumieć subtelności tej nietypowej gry karcianej. Zacznij grać wirtualne pieniądze daje ci prawo do błędu, jednocześnie pozwalając ci zrozumieć podstawowe strategie do przyjęcia. Aby być dobrym pokerzystą, ważne jest zrozumienie psychologicznego aspektu gry: nie grasz przeciwko kasynu, grasz przeciwko ludziom, twój los nie jest całkowicie związany z przypadkiem.

Darmowa gra w pokera bez ładowania: Graj dla zabawy!

Pokergratuit.net nawiązał współpracę z Pokerenligne.com, aby zaoferować Ci jedną z najlepszych 100% darmowych gier pokerowych. To oprogramowanie pozwala grać w pokera online bez konieczności wydawania pieniędzy: wystarczy zarejestrować się na stronie, aby uzyskać dostęp do darmowych stołów Texas Hold'em lub wziąć udział w turnieju. Pamiętaj, że pobieranie nie jest konieczne.

Kliknij na obraz, aby zagrać w Texas Hold'em za darmo

Graj w pokera za darmo w 3 krokach:

1. Zarejestruj się w oprogramowaniu w ciągu kilku sekund

Po prostu zostań członkiem Pokergratuit.net, aby grać w pokera. KLIKNIJ TUTAJ, aby uzyskać dostęp do strony rejestracji i utworzyć konto członkowskie (bezpłatna i szybka rejestracja).

Po podłączeniu do lobby dostępnych jest kilka darmowych stołów (Hold'em, SitNgo, Turnieje). Filtry i informacje pomogą szybko znaleźć Twój stół.

Po wybraniu stołu kliknij "Graj" w prawej kolumnie lobby. Otworzy się okno gry. Kliknij "Sit", aby usiąść na wybranym fotelu.

5 powodów, aby grać w darmowe oprogramowanie do gry w pokera:

1 - Po prostu zostań członkiem serwisu pokergratuit.net, aby uzyskać dostęp do bezpłatnych stolików. Ponadto gra jest bezpłatna: możesz grać w dowolnym miejscu i czasie.

Prezentacja oprogramowania pokera online

Oto kilka wskazówek, które pozwolą ci bardzo szybko zapoznać się z lobby:

 • Zakładka "Połączenie": To jest przycisk dostępu do lobby. Poszukaj swoich stołów pokerowych Texas Holdem, SitNgo i Tournament, przewijając listę w lobby. Możesz zawęzić wyszukiwanie w zależności od rodzaju gry, którą chcesz.
 • Zakładka "Moje konto": Zmień swoje dane osobowe (e-mail, imię, nazwisko, hasło itp.)
 • Karta "Pomoc": W przypadku jakichkolwiek pytań lub innych problemów przejdź do zakładki "Pomoc" w lobby.

> Przy stołach do gry

 • Historia rozdań: Aby zobaczyć właściwościach bloku prйcйdentes rąk (które gagnй, ile, jakie karty, itd.), Kliknij na „Historia Bliska” w prawym dolnym rogu Á fenкtre grze.
 • Czat: Możesz rozmawiać z innymi graczami, pisząc wiadomości w lewym rogu okna gry.
 • Opcje dźwięku i gry: Przejdź do "Ustawienia" w prawym dolnym rogu okna gry, aby dostosować efekty dźwiękowe, ukryj krupiera lub kota.

  Szybko odkryj tę wspaniałą grę darmowy poker w błysku i zmierz się z prawdziwymi przeciwnikami!

  To dawno temu, kiedy musieliście mieć konsolę do gier graj za darmo. Dziś darmowe witryny gier online rozkwitają codziennie w Internecie i zapewniają wielu użytkownikom tego zakupu. Komputer rodzinny, laptop, a nawet smartfon wystarczą, aby grać online za darmo.

  Opracowane głównie w technologii Flash, gry te są zazwyczaj bardzo łatwe w obsłudze i satysfakcjonujące dla większości graczy. Wszystkich typów graczy są ukierunkowane: dzieci, dzieci, młodzież, dorośli, a nawet seniorzy. Znajdziesz tu szeroki wybór gier: gotowanie, gry dla dzieci, gry wojenne i strategiczne, gry logiczne i gry karciane.

  Rzućmy okiem na tę ostatnią kategorię gier, aw szczególności na darmowe gry w pokera.

  W ostatnim czasie poker stał się bardzo popularną grą, szczególnie od czasu legalizacji pokera online.

  Liczba zwolenników tej dyscypliny wciąż rośnie.

  Dla początkujących graczy ważne jest, aby wiedzieć, że istnieje wiele odmian pokera. I będziesz musiał opanować każdego z nich, jeśli chcesz zostać zawodowym graczem.

  Najbardziej znane warianty

  Znajomość odmian pokera pozwala graczom uzyskać maksymalne korzyści, ponieważ nie tylko mogą poszerzyć krąg swoich gier, ale mogą także zmieniać grę, co daje więcej radości. Dwa najsławniejsze warianty pokera to Texas Hold'em i Omaha.

  Te dwa warianty pokera są ogólnie podobne, ale najpopularniejszymi fanami pokera są Texas Hold'em. Gra się w niemal każdym dużym turnieju najważniejszych międzynarodowych turniejów pokerowych, takich jak słynne Mistrzostwa Świata w Las Vegas.

  Zasady tej gry są łatwe do opanowania. Po prostu wyciągnij pięć zwycięskich kart z otwartych kart i zamkniętych kart rozdawanych podczas gry. Texas Hold'em może być grany przez dwóch. W tym przypadku jest to turniej Heads'up.

  W tego rodzaju rywalizacji konfrontacja jest gorączkowa. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie turnieje pokerowe kończą się grą heads-up lub twarzą w twarz. Ale niektórzy organizatorzy stworzyli specjalny tor, w tym mistrzostwa NBC Heads'up, które każdego roku oferują entuzjastom dyscypliny piękne występy.

  Texas Hold'em może być również rozgrywany z 5 lub 6 graczami w przypadku turnieju Short-Handed i 9 i 10 graczy w przypadku Full Table. W jednej części Omaha 4 prywatne karty i 5 kart wspólnych rozdaje się konkurentom. Pięć ostatnich kart musi zawierać dwie karty zamknięte i trzy karty wspólne.

  Szansa posiadania lepszych układów w Omaha jest znacznie silniejsza. W przypadku Omaha High / Low pula zostanie podzielona między graczy, którzy mają najsilniejszą grę i najsłabszą grę.

  Inne warianty pokera

  Stud poker jest również bardzo interesujący. W siedmiokartowej grze Stud gracze otrzymają tylko 7 zamkniętych kart, z których niektóre zostaną zwrócone, aby mogli je zobaczyć inni zawodnicy.

  Istnieje również poker 5 Card Draw, który jest bardzo popularny wśród kowbojów, ponieważ jest najstarszym wariantem pokera.

  A priori, podstawy innych wariantów pokera pochodzą z tego pokera 5 Card Draw.

  Zawodnicy będą mieli prawo do pięciu ukrytych kart. Możemy nauczyć się grać w tę grę z dwoma. H.O.R.S.E to mieszanka kilku wariantów pokera. Obecnie jest oferowany w głównych grach pokerowych.

  Oczywiście wymaga to opanowania wszystkich innych wariantów gry, takich jak Razz, Nullot, Cincinnati Poker, Double Flop Hold'em, Elevator Poker, Soko Poker czy Napalm Poker, ale są nadal nieznane szerokiej publiczności.

  Sala gier online i sala gier naziemnych

  Pomiędzy salą gier online i pokojem gier naziemnych istnieje podobieństwo, ale także różnice.

  Ground room room to sala gier, jaką znamy, typowym przykładem jest kasyno.

  Specjalnie do gry w pokera nie ma nic lepszego niż granie na parterze, ale gracze stają się coraz bardziej niechętni, ponieważ wejście do pokoju wymaga podróży, a ich dostępność jest ograniczona w ciągu kilku godzin.

  Sale te wyróżniają się przede wszystkim panującą atmosferą i różnymi spotkaniami, które można tam zorganizować.

  W hali hazardu online zwanej także salą gier wirtualnych gracz pozostaje przed komputerem i może czatować tylko z innymi osobami na stole w trybie czatu.

  Ale mówiąc, że sale gier online mają więcej zalet niż wad, z wyjątkiem tego, co właśnie wspomniano.

  W ostatnich latach wirtualne pokoje do gier są dostępne online dla graczy, którzy chcą pozostać w domu, aby oddać się swojej pasji.

  Wirtualne kasyna nie oferują takich samych korzyści, jakie można znaleźć w pokoju gier naziemnych, ale oferują znacznie więcej korzyści, niż można sobie wyobrazić.

  Jeśli mówimy nie tylko o tym, że jesteśmy w stanie nauczyć się sztuczek i podstawowych zasad dzięki darmowej grze bez Ślepoty, zwanej powszechnie Freeroll, czy też o otrzymaniu maksymalnego bonusu powitalnego na otwarciu konto.

  Rzeczywiście, każdy szanujący się internetowy pokój pokerowy oferuje więcej niż ciekawe promocje, aby przyciągnąć więcej użytkowników niż ich konkurenci.

  Istnieją witryny oferujące kuszące bonusy bez depozytu, ale większość stron wymaga zapłaty określonej kwoty, aby gracz mógł się cieszyć.

  Turniej Freeroll można znaleźć w prawie każdym pokoju pokerowym online.

  Bardzo praktyczne i interesujące dla początkujących Turnieje Freeroll są przeznaczone dla członków i są rozgrywane w grach bez Blind, ale zwycięzca otrzymuje pewną kwotę, którą oferuje pokój.

  W ten sposób początkujący może wykonać swoje techniki podczas wypełniania swojego konta, aby przygotować się na prawdziwe imprezy.

  I będziesz bardziej prawdopodobne, że grasz jako ikony aktualnego pokera online, a mianowicie Phil Ivey, David Benyamin Bertrand Grospellier lub Gus Hansen; i dlaczego nie zostać takim profesjonalistą jak oni!

  Dzięki salom gier online masz większe szanse stać się profesjonalnym pokerzystą, pod warunkiem, że masz dobre zasoby finansowe na kapitał obrotowy niezbędny do połączenia turniejów satelitarnych, europejskich turniejów lub najbardziej znanych turniejów na świecie. ,

  Najlepsze turnieje pokera

  Turniej pokerowy to konkurs pokera online, podobnie jak gry typu sit-and-go i cash. Jednak turniej obiecuje większą wygraną i pozwala przejść do większej gry: międzynarodowego turnieju pokerowego.

  Turniej pokerowy rozgrywany jest na setkach stołów i może pomieścić do 2000 uczestników. Turniej pokerowy jest regulowany i początek jest zdefiniowany wcześniej, w przeciwieństwie do innych rodzajów stołów, na których gracz może przybyć, grać i odejść.

  Ponadto, turniej nie czeka na zakończenie liczby graczy, w zaplanowanym czasie rozpoczęcia, zaczyna się. Biorąc pod uwagę postęp tego rodzaju gry, pula jest bardzo ważna i może osiągnąć lub nawet przekroczyć milion dolarów.

  Jednak w zależności od pokoi i poziomu, opłaty za wejście lub wygrane (buy in) i prowizje (opłata) mogą być wyższe. Często wartość prowizji pobieranej przez witrynę odpowiada 10% piwnicy.

  Zasadą turnieju pokerowego jest stopniowe eliminowanie przeciwników, a celem jest być przy stole finałowym i oczywiście wygrać. Turniej rozpoczyna się od kilku stołów. Gracze na tym samym poziomie są gromadzeni głównie w celu zapewnienia uczciwej gry.

  Na samym początku turnieju gracze rozpoczynają grę z taką samą liczbą żetonów. Zwiększają lub tracą je w trakcie gry, a ci, którzy pozostają, kwalifikują się do następnego etapu i tak dalej, aż do ostatniego stołu.

  Zaawansowany turniej pokerowy

  Jest kwalifikowanym zaawansowanym turniejem pokerowym, który zawiera listę zawodowców i tych z bardzo dobrym poziomem. Oczywiście gra jest bardziej ograniczona, a gracze są bardziej ryzykowni, ale z drugiej strony puli jest wyższa.

  Na przykład i wyjaśnienia, gracze wysokiego poziomu uczestniczą w tysiącach dolarów i mogą ubiegać się o jackpot o wartości kilku milionów dolarów.

  Jeśli nie osiągną pierwszego miejsca, ale dojdą do zaawansowanego etapu, nadal mogą oczekiwać znacznego zysku z puli nagród udostępnionej na końcu każdej gry. Wartości te znajdują się szczególnie w najważniejszych międzynarodowych turniejach, na przykład podczas WOSP (Oficjalna World Series of Poker Online).

  Ogólnie rzecz biorąc, dobry turniej pokerowy jest jednym z dużą liczbą graczy. Jest również cenione za korzyści, jakie oferuje, a mianowicie premie i jakość usług i oprogramowania.

  Najlepsze witryny pokerowe we Francji

  Strony pokera online zapewniają graczom ogromną satysfakcję zarówno z ich dostępności, jak i możliwości, jakie oferują początkującym graczom naukę pokera w ciągu kilku godzin.

  We Francji istnieje nie mniej niż dziesięć stron pokerowych, które posiadają licencję wydaną przez ARJEL (organ regulujący gry online).

  Co oznacza, że ​​wszystkie są legalne i każdy może grać legalnie.

  Trudno jednoznacznie opisać, co sprawia, że ​​strona pokerowa jest lepsza od innych, ponieważ wszystkie oferują te same oferty: poker Texas Hold'em, bonus powitalny, zwiększone bezpieczeństwo ...

  Ale wciąż możemy klasyfikować najlepsze francuskie witryny pokerowe według kryteriów, których szukają gracze przy wyborze pokoju online.

  Dla francuskich graczy najlepsze strony pokerowe charakteryzują się przede wszystkim bonusami powitalnymi. Premie te zapewniają wkład pieniężny na konto.

  Kwota ta jest rzeczywiście niewielka w porównaniu do bankrolla, którego doświadczony gracz potrzebuje na imprezę, z wyjątkiem niektórych stron, ale z pewnością rekompensuje błędy początkujących.

  Najlepsze francuskie serwisy pokerowe oferują również intuicyjne, wygodne i dobrze zaprojektowane oprogramowanie, dzięki czemu są łatwiejsze w użyciu nawet dla początkujących.

  Niektóre witryny pokera online nadal nie są dostępne dla francuskich graczy i są przekierowywane do innej witryny. W rezultacie dostępność odgrywa ważną rolę jako zabezpieczenie podczas deponowania lub wypłacania wygranych w wyborze witryn do gry w pokera.

  Jestem pokerzystą, gram w pokera online na różnych poker roomach, ale także na żywo z przyjaciółmi lub w kręgach pokerowych.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  42 − = 40

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map