Dati rachida girl

W końcu znamy ojca córki Rachidy Dati!

Rachida Dati opowiada, jak walczyła z Bricem Hortefeux w windzie

Wideo: Rachida Dati, metamorfoza, rzekomo wykorzystywana chirurgia plastyczna według internautów

Podejrzewaliśmy od dawna, ponieważ cuda nie istnieją. Ale według RTL, sprawiedliwość potwierdziła to w apelacji: Zohra, córka Rachida Dati oficjalnie ma ojca. Po wielu plotkach i wielu zaprzeczeniach, dopiero szósty rok sprawił, że opinia publiczna dowiedziała się o jego tożsamości.

Kto jest oficjalnym ojcem małej Zohry? - pytasz siebie. Cóż, to jest francuski biznesmen Dominique Desseigne, dyrektor generalny grupy kasyn i hoteli Lucien Barrière, obecnie 71 lat.

Minęły już trzy lata, odkąd burmistrz 7. dzielnicy Paryża uznał go za ojca swojej córki. W październiku 2012 r. Były minister sprawiedliwości nie zawahał się pozwać Dominique Desseigne. W tym czasie ten ostatni odmówił wykonania testu na ojcostwo, zamówionego przez trybunał de grande instancji Wersalu.

Sprawiedliwość zinterpretowała tę odmowę jako spowiedź Dominique Desseigne i skazała go w październiku 2014 r. Na wypłatę zasiłku na dziecko Rachidy Dati. Jego kwota? 2500 euro miesięcznie. Szacujesz prawidłową kwotę, nawet ważną? No cóż, nie Rachida Dati, która miała nadzieję na 6 000 euro.

Dzisiaj, dominikańscy dominique Desseigne, z mocą wsteczną zapłacili 2500 euro miesięcznie, które powinien zapłacić od narodzin Zohry. Rachida Dati powinna zgarnąć sumę 180 000 euro. Po podpisaniu czeku Dominique Desseigne zapłaci wtedy 2,500 euro miesięcznie, aż do momentu, w którym większość jego córki.

Jest to wielkie zwycięstwo Rachidy Dati, nawet jeśli nie wygrała na wszystkich frontach. Sprawiedliwość nie wyjawiła jej nazwiska swojej córki, która nie będzie nosiła nazwiska ojca, jak twierdziła.

Zohra będzie nazywać się Dati, a nie Desseigne, imię, które zajmuje 118. miejsce wśród największych fortuny we Francji.

Rachida Dati: lista jej kochanków, broń Dominique Desseigne?

Dominique Desseigne urodził się; uznany przez sprawiedliwość za ojca Zohry, córki Rachidy Dati. Biznesmen miał wybuchową broń przeciwko byłemu ministrowi.

[Ostatnia aktualizacja: 8 stycznia 2016 o 18:47] Rachida Dati ostatecznie wygrała sprawę z Dominique Desseigne. Ta druga została ustanowiona; prawnie uznany za ojca Zohry Dati w apelacji na początku 2016 roku, siedem lat po urodzeniu dziewczynki i prawie trzy lata po rozpoczęciu procesu sądowego Rachida Dati. Multimilioner będzie wypłacał emeryturę w wysokości 2500 euro miesięcznie na zaspokojenie potrzeb córki byłego Ministra Sprawiedliwości. Emerytura z mocą wsteczną, której kwota musi być wypłacona od grudnia 2013 r.

Dominique Desseigne, właścicielka kasyn Barrière i Fouquet's, na czele fortuny szacowanej na kilkaset milionów euro, nigdy nie zareagowała bezpośrednio na zarzuty i żądania Rachidy Dati. Ale od początku procedury krewni byli odpowiedzialni za dostarczenie swojej wersji sprawy. Czasami poczucie elegancji jest bardzo względne. Zapytany przez VSD, jeden z nich powiedział kilka lat temu Desseigne miał "nieprzyjemne wrażenie bycia mylonym z gołębiem". Biznesmen, znany gość Fouquet's po wyborach Nicolasa Sarkozy'ego, zapewnił także, "że nie pozwoli się wyrwać jako kuropatwa roku", jak wynika z konfidencji, rewolucji niewiele po mediach na temat sprawy, koniec 2012 roku.

Rachida Dati "przeplotła linki" według Desseigne'a

W magazynie "M" du Monde portret Dominique Desseigne został sporządzony na początku listopada 2012 roku, tuż przed jego wezwaniem przed izbą cywilną sądu trybunału de grande Versailles. Profesjonalne wniebowstąpienie, rodzinne doświadczenie z utratą swojej byłej żony Diane, przyjaźni po prawej, a w szczególności z Nicolasem Sarkozym. Wiele poufnych informacji zostało ujawnionych w tym dwustronicowym artykule, który jest oczywiście dobrze poinformowany. Ale główna informacja pozostała związana z wirusem medialnym, który otoczył miasto; jego romans z Rachida Dati. Dominique Desseigne jest ojcem Zohry Dati, przesłuchanej w sprawie Le Monde? Jeśli nie udzieliłaby jednoznacznej odpowiedzi, gazeta dostarczyła w każdym razie dwa kluczowe elementy, które są nadal aktualne: Rozpoznając romans z Rachida Dati, Dominique Desseigne kategorycznie zaprzeczyła, że ​​jest ojcem swojej córki i wydawał się gotowy zrobić wszystko, by zdobyć sprawiedliwość.

Według Dominique Desseigne jego romans z byłym Strażnikiem Pieczęci byłby "przygodą". "Formalnie powiedział Rachida Dati, że nie chce mieć dzieci", napisał Le Monde, cytując "ukochaną osobę". Właśnie z tego powodu para się zepsuła. Przede wszystkim Dominique Desseigne zasugerował, że Rachida Dati "splata więzi". Innymi słowy, minister zgromadziłby kochanków w latach 2007-2008. Jego prawniczka, Michèle Cahen, już odeszła; wyraźnie wymienił wielość stosunków byłego ministra. Pani Florence Rault, inny prawnik przedsiębiorcy, podobno w pełnym przesłuchaniu powiedziała, że ​​od 24 do 26 kwietnia 2008 r. Data zbliżona do rzekomej koncepcji Zohra Dati, Minister Sprawiedliwości była za granicą , w Madrycie, a następnie w Katarze. Jednym ze sposobów, aby powiedzieć, że była z dala od Dominique Desseigne, ale także, by oświadczyć, że może być z innym mężczyzną podczas tych podróży.

W swoim artykule z 2012 r. Le Monde rzeczywiście wymienił, z wyjątkiem cytatów, "osiem" rzekomych miłości: "animator tél9eacute;", "minister", "dyrektor generalny", "jeden z braci Nicolasa Sarkozy'ego", " spadkobierca luksusowego imperium ", ale także" hiszpański premier "i" generalny katarski adwokat ". Wśród nich znaleźliśmy oczywiście Dominique Desseigne, ale także François Sarkozy'ego, młodszego brata byłego szefa państwa. On też został osiadły; na celowniku "przesadzonego" w mediach po narodzinach Zohry Dati w styczniu 2009 r. Został również wybrany szef EDF Henri Proglio, animator Artur, a nawet były minister sportu Bernard Laporte; cytowane w prasie, bez czegokolwiek nigdy nie wykazano.

Były premier Hiszpanii Jose Maria Aznar musiał odmówić ojcostwa Zohry Dati, ponieważ pogłoski te były natarczywe. Wybór prawników Dominique Desseigne w celu omówienia publicznych publicznych wypraw Rachidy Dati do Madrytu i Kataru nie wydaje się całkowicie niewinny w świetle tych plotek.

Jeśli otrzymała emeryturę (choć mniej kosztowną niż pierwotnie zażądano 6000 euro miesięcznie), Rachida Dati nie wyjdzie całkowicie nietknięta z tej konfrontacji. Trzeba powiedzieć, że sprawa została rozstrzygnięta; długo się zwija. Były minister Nicolas Sarkozy, który został burmistrzem 7 dzielnicy Paryża, rozpoczął w październiku 2012 r. Procedurę uznawania ojcostwa dla dyrektora generalnego grupy Barrière. Sąd cywilny w Wersalu wypowiedział się po raz pierwszy 4 grudnia 2012 r. Następnie sędziowie zlecili generalny raport eksperta, w wyniku którego popełniono błąd; powód byłego ministra sprawiedliwości, który domagał się "testu na ojcostwo", pewien, że Dominique Desseigne był ojcem swojej córki Zohry.

Dominique Desseigne urodził się; désign9eacute; jako biologiczny ojciec Zohry Dati, córki Rachida Dati, przez High Court of Versailles prawie dwa lata później, w październiku 2014 r. Sąd orzekł, że odmowa biznesmena przeprowadzenia testu DNA może być interpretowana; jako wyznanie ojcostwa. Dejagrave ;, alimenty ustalono na 2500 euro. Opierając się na prawie francuskim, w którym nic nie zabrania mężczyźnie odmowy wykonania testu DNA, nawet jeśli wymusza to sąd, Dominique Desseigne odwołał się od tej decyzji. Połączenie, które ostatecznie potwierdzi pierwotny werdykt.

IN WIDEO - W 2004 roku Dominique Desseigne powrócił do agonii i oszustwa swojej żony Diane Barrière, po wypadku. Ta para miała dwoje dzieci: Radość i Aleksandra, dziś w wieku 18 i 21 lat.

Rachida Dati chroni córkę przed potrzebą: Zohra oficjalnie ma ojca.

6-letnia Zohra Dati oficjalnie ma ojca. Według informacji RTL sąd potwierdził w apelacji biologiczny związek między francuskim przedsiębiorcą Dominique Desseigne a córką Rachidy Dati.

W październiku 2012 r. Były Keeper Fok doprowadził do sądu prezesa grupy kasyn i hoteli Lucien Barrière, aby zostać uznanym za ojca Zohry. Dominique Desseigne odmówił testu na ojcostwo, zamówionego przez trybunał de grande instancji Wersalu. Odmowa uznana przez sądy za przyznanie ojcostwa. W październiku 2014 roku 71-letni biznesmen został skazany na zapłacenie 2,500 euro miesięcznie emerytury Rachida Dati za edukację córki. Początkowo poprosiła o 6000 euro. Dominique Desseigne odwołał się jednak od decyzji sądu.

Półtora roku później sprawiedliwość potwierdza związek i zmusiła przedsiębiorcę do tego samego wsparcia, od narodzin Zohry. Rachida Dati powinna otrzymać dla swojej córki czek w wysokości 180 000 euro, kwotę odpowiadającą comiesięcznym emeryturom od urodzenia Zohry, następnie 2,500 euro miesięcznie, aż do większości dziecka.

Z drugiej strony, Rachida Dati nie dostała swojej 6-letniej córki, która nosiła imię ojca, jak twierdziła. Dominique Desseigne, 118 fortun Francji, odniósł sukces w tej kwestii.

Rachida Dati jest posłem europejskim i burmistrzem 7 dzielnicy Paryża. Czwartek, 7 stycznia, nagrała program Cześć Terrans!, z Stéphane Plaza i Thierry Ardisson, które będą nadawane w sobotę.

Odkryj aplikację Express Styles

Pobierz Nie, dziękuję

Kim jest Dominique Desseigne, ojciec córki Rachidy Dati?

  • style
  • VIP

Autor: Chloé Deriemacker, opublikowany 10/08/2014 o 14:09, zaktualizowany o 14:54

Kim jest naprawdę Dominique Desseigne, ojciec Zohry, córki Rachidy Dati?

We wtorek trybunał de grande Versailles wyznaczył dyrektora generalnego grupy Lucien Barrière, Dominique Desseigne, na ojca Zohry, córki Rachidy Dati. Ale kim jest ten wpływowy człowiek?

Przez ostatnie pięć lat krążyło wiele nazwisk, aby opisać ojca Zohra, córka eurodeputatione Rachida Dati. Bernard Laporte, José María Aznar, Dominique Desseigne. W końcu narodził się ten ostatni; désign9eacute; we wtorek 7 października przez tribunal de grande instancję Wersalu jako biologicznego ojca dziecka. Ale kto jest tym bogatym biznesmenem, naprawdę skazany na miesięczne alimenty w wysokości 2500 euro?

Dominique Desseigne jest zamożnym francuskim biznesmenem w wieku 9 lat; 70 lat. Jest dyrektorem generalnym grupy kasyn i luksusowych hoteli Lucien Barrière, która obejmuje 37 kasyn, 15 hoteli i prawie 130 restauracji i barów, w tym Le Fouquet's w Paryżu. Dominique Desseigne jest także właścicielem piętnastu pałaców w Deauville, Cannes i La Baule. Jego fortuna jest szacowana na 350 milionów euro w 2012 roku, zgodnie z witryną Wyzwania, która plasuje go na 136. miejscu największych fortuny Francji w 2014 roku.

Dominique Desseigne ożenił się; Diane Barričre w 1984 roku, przyjęła córka Lucien Barrière i hériti9egrave; re na czele grupy w roku 1990. W 1995 roku Diane Barriere-Desseigne cierpi na poważną katastrofę samolotu, między Saint-Tropez i La Baule, w tym wydaje się tetraplecific. Zmarła w 2001 r. Od tego czasu dyrektor generalny, który przejął kierownictwo grupy, mnoży romantyczne relacje. W wywiadzie dla Mecz w Paryżu W 2012 roku oświadczył: "Chcę odnowić swoje życie".

Od śmierci swojej żony, septuagenariański miliarder został osiedlony; widziany, między innymi, w ramionach bogatego dziedzictwa, ale nigdy się nie ożenił. "Po trochu opłakiwałem, ale to zabiera dużo, dużo czasu", powiedział magazynowi.

Od małżeństwa z Diane Barrière Dominique Desseigne miał dwoje dzieci: córkę Joy, lat 20, i syna Alexandre'a, 23 lata. W wywiadzie dla Mecz w Paryżu, biznesmen wyjaśnił, że jego syn, podobnie jak ojciec, został "zaksięgowany, zmierzony i wcześnie". Jego córka jest "plującym wizerunkiem Diane". Wraz z dziećmi Dominique Desseigne dzieli się pasją do sportu: narciarstwa i tenisa. Ma także nadzieję, że jego dzieci przejmą rodzinny interes. Dzięki nim: "Posiadam dwa naboje, aby zapewnić opiekę rodzinną", powiedział, "obaj mogą kontynuować."

Jest blisko Nicolasa Sarkozy'ego

Dominique Desseigne jest blisko byłego prezydenta Republiki Nicolasa Sarkozy'ego. Był nawet jednym z gości w noc jego wyboru w dniu 6 maja 2007 r. W Fouquet's. Właśnie w ten wieczór biznesmen spotkał Rachida Dati. W magazynie powiedział o kobiecie, że jest "piękna, inteligentna i żywa", mówiąc: "A moje dzieci ją kochają". Kilka miesięcy później, odwrócił się na stronach świat i mówi, że to była tylko "przygoda". "Nie odpuszczę, bo miałem rację i nie mam nic do zarzucenia sobie," powiedział, podczas gdy kwestia ojcostwa dotycząca Zohry już dawała pozę. Zawsze odmawiał poddania się testom DNA zleconym w grudniu 2012 r. Przez sąd.

Jedyny dowód na związek między nim a Rachida Dati? Frazes pary na plaży na Mauritiusie, skradziony w grudniu 2007 roku przez paparazzi.

W 2004 r. Dominique Desseigne napisała i opublikowała swoją autobiografię pt Wszystko, aby być szczęśliwym, zrujnowane przeznaczenie (Plon Editions). W tej książce ta, którą prezentujemy jako "playboy", powraca między innymi po straszliwym wypadku żony i bolesnych chwilach, które nastąpiły później.

Decyzja właśnie upadła, Dominique Desseigne został uznany przez sądy za ojca.

1265 dni temu

To komiks, który rozpala pytania o ojcostwo córki Rachidy.

1796 dni temu

Była strażniczka Rachida Dati powiedziała dziś, że chce się wycofać ze szkoły podstawowej.

1797 dni temu

Dominique Desseigne odmawia poddania się testowi na ojcostwo zarządzonemu przez Tribunal de Grande.

1936 dni temu

Jest to bardzo niewiarygodna tajemnica, która otacza narodziny małej Zohry, córki Rachidy.

1937 dni temu

Były minister poprzedniego rządu Rachida Dati przydzielił Dominique Desseigne w.

1937 dni temu

Brudny dzień dla Rachida Dati, odkąd Le Point ujawnił domniemaną tożsamość ojca jej córki.

2000 dni temu

Teraz, gdy wydaje się, że znamy tożsamość ojca, możemy powrócić do jego wypowiedzi do.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map