Dominique uczy i rachida dati

Contents

Dominique Desseigne naprzeciwko Rachida Dati: "Nie puszczę"

Dominique Desseigne, właściciel Fouquet's i przyjaciel Nicolasa Sarkozy'ego, jest ojcem dziecka Rachidy Dati? Sąd trybunał de grande Versailles powinien podjąć decyzję w dniu 6 listopada.

Świat | 02.11.2012 o 14:39 • Zaktualizowano 03.11.2012 o 21h01 | Autorstwa Stéphanie Marteau

ZAINSTALOWANE W SURNYM URZĄDZENIU DECO, czeka na pytanie, na które nikt nie odważy się go zapytać. Dominique Desseigne, właściciel Fouquet's, który powitał Nicolasa Sarkozy'ego w noc jego zwycięstwa 6 maja 2007 roku, jest ojcem Zohry Dati, 3 lata i pół? On sam przysięga, że ​​o tym nie wie. Jednak w dniu 6 listopada prezes Groupe Lucien Barrière (GLB), 68, zostanie przydzielona do izby cywilnej trybunału de grande instance w Wersalu przez Rachida Dati za uznanie ojcostwa. Zdegustowany biznesmen z legendarną flegmą nie chce się odwoływać „Afera” i dzwoni do byłego ministra "dama", dowód, że cios jest szorstki. Połączenie z nią było w jego oczach przygodą. Dominique Desseigne zaprezentuje "uzasadniony interes w podważaniu zapotrzebowania na wiedzę ekspercką". Oczywiście, aby odmówić testu na ojcostwo, którego żaden sąd nie może zmusić. "Nie pozwolę, aby cokolwiek poszło, ponieważ miałem rację i nie mam nic do zarzucenia sobie", powiedział znajomym.

W szczególności twierdzi on, że w tamtym czasie, według prasy, "dama" przeplatają więzy. Jego prawnik wymienia osiem osób, w tym gospodarza telewizji, ministra, dyrektora generalnego, hiszpańskiego premiera, jednego z braci Nicolasa Sarkozy'ego, katarskiego prokuratora i spadkobiercę luksusowego imperium. Ze swojej strony Marie-Christine Guillot-Bouhours, która broni Rachida Dati, odmawia komentowania tej sprawy, ale według źródła sądowego były opiekun pieczęci "przywoła postawę Dominique'a Desseigne'a, który wynajął mu mieszkanie i będzie wydawał opinie od jego personelu, że często odwiedzał tę dziewczynę". Wersja faktów, które obala. "Nigdy o niej nie rozmawiał", mówi producent filmowy Alain Terzian, jeden z jego najlepszych przyjaciół.

Sprawa Zohra Dati: Dominique Desseigne odmawia przeprowadzenia testu na ojcostwo

Présent9eacute; jako domniemanego ojca; Córka Rachidy Dati, Dominique Desseigne wróciła do tej "historii" w wywiadzie dla magazynu "M", opublikowanym w ten weekend w dodatku do gazety Le Monde. Jeżeli potwierdził, że ma związek z byłym posiadaczem pieczęci, potwierdził jednak swoją odmowę poddania się testowi na ojcostwo w najbliższych dniach ...

Dominique Desseigne, dyrektor generalny grupy Lucien Barrière, potwierdzony w magazynie M pojawił się w weekend od 3 do 4 listopada, po romansie z Rachida Dati, ale "Przysięgnij, że nie wie", czy jest on ojcem małego Zohry, dziś w wieku 3 lat i pół.

Według tygodnika zostaje wezwany do stawienia się w następny wtorek przed sądem cywilnym w Wersalu rozpoznawanie ojcostwa przez samą Rachida Dati. Miliarder już się rozpoczął; déclar9eacute; żenie zrobiłby testu na ojcostwo, procedura, której francuskie prawo nie może nałożyć na niego.

Odmawiając dalszego mówienia o "historii9", ten wielki szef CAC 40 zakończył stwierdzeniem, że został wybrany; "Popraw" i tego nie zrobił nic do winy.

Fakty odrzucone przez sądowe źródło zbliżone Rachida Dati dla kogo burmistrz 7. Dzielnicy powinien przywoływać "postawy Dominique Desseigne" podczas procesu. Według tego samego źródła, biznesmen wynajął mieszkanie staremu opiekunowi pieczęci i regularnie odwiedzał go, aby zobaczyć dziewczynę.

Afirmacja całkowicie obalona przez główny przedmiot zainteresowania; który nie zaprzeczył, że jest agra; W tym czasie prasa została przypisana splecione relacje "pani" (jak sam lubi nazywać Rachida Dati) z innymi partnerami.

Rachida Dati: lista jej kochanków, broń Dominique Desseigne?

Dominique Desseigne urodził się; uznany przez sprawiedliwość za ojca Zohry, córki Rachidy Dati. Biznesmen miał wybuchową broń przeciwko byłemu ministrowi.

[Ostatnia aktualizacja: 8 stycznia 2016 o 18:47] Rachida Dati ostatecznie wygrała sprawę z Dominique Desseigne. Ta druga została ustanowiona; prawnie uznany za ojca Zohry Dati w apelacji na początku 2016 r., siedem lat po urodzeniu dziewczynki i prawie trzy lata po rozpoczęciu postępowania Rachida Dati. Multimilioner będzie wypłacał emeryturę w wysokości 2500 euro miesięcznie na zaspokojenie potrzeb córki byłego Ministra Sprawiedliwości. Emerytura z mocą wsteczną, której kwota musi być wypłacona od grudnia 2013 r.

Dominique Desseigne, właścicielka kasyn Barrière i Fouquet's, na czele fortuny szacowanej na kilkaset milionów euro, nigdy nie zareagowała bezpośrednio na zarzuty i żądania Rachidy Dati. Ale od początku procedury krewni byli odpowiedzialni za dostarczenie swojej wersji sprawy. Czasami poczucie elegancji jest bardzo względne. Zapytany przez VSD, jeden z nich powiedział kilka lat temu, że Desseigne miał "nieprzyjemne wrażenie bycia mylonym z gołębiem". Biznesmen, zaprosił znanego Fouquet po wyborach Nicolasa Sarkozy'ego, miał również zapewnione „że nie zostawi jak wyrywanie kuropatwę roku” według rév9eacute zwierzeń l9eacute; 're mało po mediach na temat sprawy, koniec 2012 roku.

Rachida Dati "przeplotła linki" według Desseigne'a

W magazynie "M" du Monde portret Dominique Desseigne został sporządzony na początku listopada 2012 roku, tuż przed jego wezwaniem przed izbą cywilną sądu trybunału de grande Versailles. Profesjonalne wniebowstąpienie, rodzinne doświadczenie z utratą swojej byłej żony Diane, przyjaźni po prawej, a w szczególności z Nicolasem Sarkozym. Wiele poufnych informacji zostało ujawnionych w tym dwustronicowym artykule, który jest oczywiście dobrze poinformowany. Ale główna informacja pozostała związana z wirusem medialnym, który otoczył miasto; jego romans z Rachida Dati. Dominique Desseigne jest ojcem Zohry Dati, przesłuchanej w sprawie Le Monde? Jeśli nie udzieliłaby jednoznacznej odpowiedzi, gazeta dostarczyła w każdym razie dwa kluczowe elementy, które są nadal aktualne: Rozpoznając romans z Rachida Dati, Dominique Desseigne kategorycznie zaprzeczyła, że ​​jest ojcem swojej córki i wydawał się gotowy zrobić wszystko, by zdobyć sprawiedliwość.

Według Dominique Desseigne jego romans z byłym Strażnikiem Pieczęci byłby "przygodą". "Formalnie powiedział Rachida Dati, że nie chce mieć dzieci", napisał Le Monde, cytując "ukochaną osobę". Właśnie z tego powodu para się zepsuła. Przede wszystkim Dominique Desseigne zasugerował, że Rachida Dati "splata więzi". Innymi słowy, minister zgromadziłby kochanków w latach 2007-2008. Jego prawniczka, Michèle Cahen, już odeszła; wyraźnie wymienił wielość stosunków byłego ministra. Pani Florence Rault, inny prawnik przedsiębiorcy, podobno w pełnym przesłuchaniu powiedziała, że ​​od 24 do 26 kwietnia 2008 r. Data zbliżona do rzekomej koncepcji Zohra Dati, Minister Sprawiedliwości była za granicą , w Madrycie, a następnie w Katarze. Jednym ze sposobów, aby powiedzieć, że była z dala od Dominique Desseigne, ale także, by oświadczyć, że może być z innym mężczyzną podczas tych podróży.

W swoim artykule z 2012 roku, Le Monde były do ​​listy rzeczywiście wyjścia cytat, „osiem” powinien kochać: „tél9eacute koordynatora;”, „ministra”, „CEO”, „jeden z braci Nicolas Sarkozy”, " spadkobierca luksusowego imperium ", ale także" hiszpański premier "i" generalny katarski adwokat ". Wśród nich znaleźliśmy oczywiście Dominique Desseigne, ale także François Sarkozy'ego, młodszego brata byłego szefa państwa. On też został osiadły; objętych „ze słyszenia” w mediach po urodzeniu Zohra Dati w styczniu 2009 roku szef EDF Henri Proglio, gospodarz Arthur, a nawet były minister Bernard Laporte Sports miał również ét9eacute; cytowane w prasie, bez czegokolwiek nigdy nie wykazano.

Były premier Hiszpanii Jose Maria Aznar musiał odmówić ojcostwa Zohry Dati, ponieważ pogłoski te były natarczywe. Wybór prawników Dominique Desseigne w celu omówienia publicznych publicznych wypraw Rachidy Dati do Madrytu i Kataru nie wydaje się całkowicie niewinny w świetle tych plotek.

Jeśli otrzymała emeryturę (choć mniej kosztowną niż pierwotnie zażądano 6000 euro miesięcznie), Rachida Dati nie wyjdzie całkowicie nietknięta z tej konfrontacji. Trzeba powiedzieć, że sprawa została rozstrzygnięta; długo się zwija. Były minister Nicolas Sarkozy, który został burmistrzem 7 dzielnicy Paryża, rozpoczął w październiku 2012 r. Procedurę uznawania ojcostwa dla dyrektora generalnego grupy Barrière. Sąd cywilny w Wersalu wypowiedział się po raz pierwszy 4 grudnia 2012 r. Następnie sędziowie zlecili generalny raport eksperta, w wyniku którego popełniono błąd; powód byłego ministra sprawiedliwości, który domagał się "testu na ojcostwo", pewien, że Dominique Desseigne był ojcem swojej córki Zohry.

Dominique Desseigne urodził się; désign9eacute; jako biologiczny ojciec Zohry Dati, córki Rachida Dati, przez High Court of Versailles prawie dwa lata później, w październiku 2014 r. Sąd orzekł, że odmowa biznesmena przeprowadzenia testu DNA może być interpretowana; jako wyznanie ojcostwa. Dejagrave ;, alimenty ustalono na 2500 euro. Opierając się na prawie francuskim, w którym nic nie zabrania mężczyźnie odmowy wykonania testu DNA, nawet jeśli wymusza to sąd, Dominique Desseigne odwołał się od tej decyzji. Połączenie, które ostatecznie potwierdzi pierwotny werdykt.

IN WIDEO - W 2004 roku Dominique Desseigne powrócił do agonii i oszustwa swojej żony Diane Barrière, po wypadku. Ta para miała dwoje dzieci: Radość i Aleksandra, dziś w wieku 18 i 21 lat.

Dominique Desseigne jest ojcem Zohry

Sąd apelacyjny w Wersalu podjął decyzję: potwierdził, że Dominique Desseigne rzeczywiście był ojcem Zohry, córki byłej minister sprawiedliwości Rachida Dati.

Siedem lat po narodzinach dziewczynki sprawiedliwość ustąpiła. Sąd Apelacyjny w Wersalu potwierdził decyzję Tribunal de grande, że Dominique Desseigne był rzeczywiście ojcem Zohry, córki Rachidy Dati, urodzonej 2 stycznia 2009 r., Informuje RTL. Dyrektor generalny grupy Lucien Barriere odmówił poddania się w październiku 2014 r. Badaniu na ojcostwo, o które wnioskowano w 2012 r. Wybór ten uznano za dopuszczenie, którego decyzja została potwierdzona w postępowaniu odwoławczym. W związku z tym septouagenarian musi płacić alimenty w wysokości 2500 euro miesięcznie, a od urodzenia dziecka, które wyrok już wydał w pierwszej instancji. Z drugiej strony, Zohra będzie musiała zachować nazwisko swojej matki: były Minister Sprawiedliwości poprosił, aby mogła nosić nazwisko Dominique Desseigne, którego sąd odmówił.

"W interesie Zohry jest to prawnie i ludzko nieskazitelna decyzja" - powiedziała adwokat Rachidy Dati, Christine Guillot-Bouhours, twierdząc, że "powszechne prawo do znajomości swojego przynależności".

Rachida Dati zapytała, dla swojej córki, o koniec szumu medialnego

Dominique Desseigne zawsze zaprzeczał byciu ojcem Zohry, który właśnie świętował siódme urodziny. Miał dwoje dzieci ze swoją zmarłą żoną Diane Barrière, Alexandre i Joy, którzy są teraz dorośli.

Plotka łączy Rachida Dati i Dominique Desseigne, gdy tylko ogłoszono ciążę byłego Strażnika Pieczęci. W wywiadzie przeprowadzonym przez Paris Match w 2009 r. Lider biznesu był dumny z burmistrza VII dzielnicy Paryża, który uznał za "piękny, inteligentny i żywy". W tym samym wywiadzie powiedział, że nie wie, kto był ojcem dziewczynki urodzonej w styczniu 2009 roku. W tym czasie Minister Sprawiedliwości nie miał oficjalnego towarzysza. W oświadczeniu Rachida Dati była zgorszona szumem medialnym w momencie złożenia przez nią wniosku o nadanie jej ojcostwa: "Dziś za dużo jest za dużo, jako kobieta i matka, proszę o moja córko, dla równowagi, że wszystko to zatrzymuje! "

Dominique Desseigne ma dwa miesiące na złożenie odwołania od kwestii prawnych.

Każda reprodukcja jest zabroniona

Rachida Dati i ojciec Zohry: Dominique Desseigne mianowany przez sprawiedliwość

W październiku 2012 roku Rachida Dati pozwała Dominique Desseigne, aby został uznany za ojca swojej córki Zohry, urodzonej 2 stycznia 2009 roku. W grudniu tego samego roku, biznesmen - CEO grupy kasyno Lucien Barriere Hotele - odmówił łuk do badania ojcostwa zamówionej przez High Court of Versailles, zaprzeczając pochodzenie i twierdząc, że "Pani Dati nie dostarczyła wystarczających informacji na temat okresu projektowania."

Dzisiejsza decyzja pełna konsekwencji. Rzeczywiście, według naszych współbracii-TV, odmowa ta najwyraźniej ciążyła poważnie, ponieważ sąd zdecydował dziś po południu, we wtorek, 7 października, że ​​odmowa ta może być porównywana z przyznaniem ojcostwa. Dominique Desseigne został nazwany ojcem Zohry Dati.

W rezultacie Dominique Desseigne został właśnie skazany na zapłacenie 2,500 euro miesięcznie na rzecz byłej Garde des Sceaux, z mocą wsteczną od grudnia 2013 r. W październiku ubiegłego roku czasopismo VOD wskazał, że Rachida Dati domagała się alimenty w wysokości 6000 euro miesięcznie, a także retroaktywność tej kwoty od narodzin Zohra w 2009 roku.

Według naszych współbracii-TV, przedsiębiorca powinien szybko odwołać się od tej decyzji, szczególnie w odniesieniu do dowodów przedstawionych przez jego obronę - w dniach, gdy powstała mała Zohra, w dniach 19-23 kwietnia 2008 r., Biznes i Minister Sprawiedliwości nie mogli się spotkać w oparciu o przegląd swoich programów - nie został zatrzymany. Czy ta pierwsza decyzja pozwoli Dominique Desseigne zaakceptować test na ojcostwo?

Na froncie politycznym Rachida Dati została ponownie wybrana w styczniu na burmistrza 7. dzielnicy Paryża. W zeszłym miesiącu wsparła także Nicolasa Sarkozy'ego na forum politycznym opublikowanym w Le Figaro.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map