Dominique uczy zohra dati

Sprawa Zohra Dati: Dominique Desseigne odmawia wykonania testu na ojcostwo

Présent9eacute; jako domniemanego ojca; córka Rachida Dati, Dominique Desseigne powrócił do tego „story” w wywiadzie dla magazynu M, opublikowanym w ten weekend w dodatku gazety Le Monde. Jeżeli potwierdził, że ma związek z byłym posiadaczem pieczęci, potwierdził jednak swoją odmowę poddania się testowi na ojcostwo w najbliższych dniach ...

Dominique Desseigne, dyrektor generalny grupy Lucien Barrière, potwierdzony w magazynie M pojawił się w weekend od 3 do 4 listopada, po romansie z Rachida Dati, ale "Przysięgnij, że nie wie", czy jest on ojcem małego Zohry, dziś w wieku 3 lat i pół.

Według tygodnika zostaje wezwany do stawienia się w następny wtorek przed sądem cywilnym w Wersalu rozpoznawanie ojcostwa przez samą Rachida Dati. Miliarder już się rozpoczął; déclar9eacute; żenie zrobiłby testu na ojcostwo, procedura, której francuskie prawo nie może nałożyć na niego.

Odmawiając dalszego mówienia o "historii9", ten wielki szef CAC 40 zakończył stwierdzeniem, że został wybrany; "Popraw" i tego nie zrobił nic do winy.

Fakty odrzucone przez sądowe źródło zbliżone Rachida Dati dla kogo burmistrz 7. Dzielnicy powinien przywoływać "postawy Dominique Desseigne" podczas procesu. Według tego samego źródła, biznesmen wynajął mieszkanie staremu opiekunowi pieczęci i regularnie odwiedzał go, aby zobaczyć dziewczynę.

Afirmacja całkowicie obalona przez główny przedmiot zainteresowania; który nie zaprzeczył, że jest agra; W tym czasie prasa została przypisana splecione relacje "pani" (jak sam lubi nazywać Rachida Dati) z innymi partnerami.

Dési9shy; gn9eacute; Ojciec Zohry Dati, Dominique Desseigne wyjaśnia, dlaczego jest pociągający

Wysłane w piątek 24 października 2014 o 11:31 przez La Rédaction

Dési9shy; gn9eacute; przez sprawiedliwość jako ojciec Zohry, córka Rachida Dati, Dominique Desseigne broni się. Po raz pierwszy przeprasza się za tę sprawę.

W dniu 7 października 2014 r. Tribunal de Grande Instance of Versailles zdecydował; : Dominique Desseigne jest dési9shy; gn9eacute; jako ojciec Zohry, córki Rachidy Dati, urodzonej w styczniu 2009 r., jeśli nie znaleziono żadnych dowodów medycznych; contribution9e - dyrektor generalny Groupe Lucien Barriere odmawia poddania się testowi na ojcostwo; - sąd uznał, że dowody dostarczone przez francuskiego prokuratora generalnego były wystarczające, w przeciwieństwie do dowodów przedstawionych przez stronę przeciwną.

70-letni mężczyzna nie wierzy, że będzie tutaj. "Zdecydowałem; odwołać się do tej pierwszej sprawiedliwości, która nie odpowiada temu, czego doświadczyłem ", czy zapewnił w kolumnach OB który poświęca mu długi portret. Nie powie nic więcej, "Prosty akt przywoływania tej przeszłej relacji usztywnia", zanotuj listę journa9shy.

Sąd w Wersalu została jednak obciążyć alimentów w wysokości 2500 euro miesięcznie, Rachida Dati, rétro9shy; ac9shy; tive od grudnia 2013 roku suma znacznie infé9shy; wyższa jest ta qu'a9shy ; Vait poprosił burmistrza siódmego arrondis9shy; se9shy ment Paryż: 6 000 miesięcznie od narodzin Zohra.

Dominique Desseigne mógł przegrać bitwę, zamierza wygrać wojnę.

Dominique Desseigne, ojciec Zohry Dati? Wracaj do sprawy.

Jest to niesamowita tajemnica, która otacza narodziny małej Zohry, córki Rachidy Dati. melty.fr powraca na skrzynce godnej najbardziej surrealistycznych Operacji Mydlanych. Kim jest ojciec Zohry? Matka ma już swój pomysł na ten temat.

Jeśli scenarzyści z serii Dallas walczą o znalezienie kontynuacji serii od śmierci JR Ewinga, po drugiej stronie Atlantyku, niektórzy mogliby dać im mistrzowskie nachylenie dziwnych nietypowych zwrotów akcji. Wszystko zaczęło się w styczniu 2009. Rachida Dati tworzy niespodzianki rodząc do małej dziewczynki ochrzczonej Zohra, jako hołd dla jego matki. Na tożsamość ojca nie wiemy absolutnie nic. Zwłaszcza od pięciu dni po porodzie Rachida Dati kontynuuje kurs swojej działalności i znowu, jako aktywna i odważna kobieta, wciela się w rolę Ministra. Ze swojej strony, tabloidy nie są głupie i najbardziej szalone plotki są uruchomione o tajemniczym ojcostwie dziecka. Nazwisko Henriego Proglio, dyrektora generalnego EDF, jest czasem wywołanym. Rachida Dati kategorycznie odmawia aby poruszyć temat, który dotyczy tylko jej i jej rodziny.

Ale trzy i pół roku po narodzinach małej Zohry, burmistrz 8. dzielnicy Paryża decyduje przywołać Dominique Desseigne, prezes Lucien Barrière Casinos w sądzie. To, czego domaga się Rachida Dati, to ojcowskie uznanie giganta kasyna. Tylko Dominique Desseigne, 118 fortunę Francji zdecydowanie potwierdza, że ​​nie jest zaangażowana w projekt małej dziewczynki. Procedura zapoczątkowana przez byłego ministra w listopadzie ubiegłego roku właśnie dobiegła końca. Izba cywilna Versailles tribunal de grande instance orzekł o losie Dominique Desseigne, który będzie musiał się poddać test na ojcostwo. Po zakończeniu egzaminu sąd wyznaczy datę rozprawy w przyszłości. Myślisz, że Dominique Desseigne jest ojcem Zohry Dati?

Rachida Dati: lista jej kochanków, broń Dominique Desseigne?

Dominique Desseigne urodził się; uznany przez sprawiedliwość za ojca Zohry, córki Rachidy Dati. Biznesmen miał wybuchową broń przeciwko byłemu ministrowi.

[Ostatnia aktualizacja: 8 stycznia 2016 o 18:47] Rachida Dati ostatecznie wygrała sprawę z Dominique Desseigne. Ta druga została ustanowiona; prawnie uznany za ojca Zohry Dati w apelacji na początku 2016 r., siedem lat po urodzeniu dziewczynki i prawie trzy lata po rozpoczęciu postępowania Rachida Dati. Multimilioner wypłaca emeryturę w wysokości 2500 euro miesięcznie na wsparcie córki byłego ministra sprawiedliwości. Emerytura z mocą wsteczną, której kwota musi być wypłacona od grudnia 2013 r.

Dominique Desseigne, właścicielka kasyn Barrière i Fouquet's, na czele fortuny szacowanej na kilkaset milionów euro, nigdy nie zareagowała bezpośrednio na zarzuty i żądania Rachidy Dati. Ale od początku procedury krewni byli odpowiedzialni za dostarczenie swojej wersji sprawy. Czasami poczucie elegancji jest bardzo względne. Zapytany przez VSD, jeden z nich powiedział kilka lat temu, że Desseigne miał "nieprzyjemne wrażenie bycia mylonym z gołębiem". Biznesmen, znany gość Fouquet's po wyborach Nicolasa Sarkozy'ego, zapewnił także, "że nie pozwoli się wyrwać jako kuropatwa roku", jak wynika z konfidencji, rewolucji niewiele po mediach na temat sprawy, koniec 2012 roku.

Rachida Dati "przeplotła linki" według Desseigne'a

W magazynie "M" du Monde portret Dominique Desseigne został sporządzony na początku listopada 2012 roku, tuż przed jego wezwaniem przed izbą cywilną sądu trybunału de grande Versailles. Profesjonalne wniebowstąpienie, rodzinne doświadczenie z utratą swojej byłej żony Diane, przyjaźni po prawej, a w szczególności z Nicolasem Sarkozym. Wiele poufnych informacji zostało ujawnionych w tym dwustronicowym artykule, który jest oczywiście dobrze poinformowany. Ale główna informacja pozostała związana z wirusem medialnym, który otoczył miasto; jego romans z Rachida Dati. Dominique Desseigne jest ojcem Zohry Dati, przesłuchanej w sprawie Le Monde? Jeśli nie udzieliłaby jednoznacznej odpowiedzi, gazeta dostarczyła w każdym razie dwa kluczowe elementy, które są nadal aktualne: Rozpoznając romans z Rachida Dati, Dominique Desseigne kategorycznie zaprzeczyła, że ​​jest ojcem swojej córki i wydawał się gotowy zrobić wszystko, by zdobyć sprawiedliwość.

Według Dominique Desseigne jego romans z byłym Strażnikiem Pieczęci byłby "przygodą". "Formalnie powiedział Rachida Dati, że nie chce mieć dzieci", napisał Le Monde, cytując "ukochaną osobę". Właśnie z tego powodu para się zepsuła. Przede wszystkim Dominique Desseigne zasugerował, że Rachida Dati "splata więzi". Innymi słowy, minister zgromadziłby kochanków w latach 2007-2008. Jego prawniczka, Michèle Cahen, już odeszła; wyraźnie wymienił wielość stosunków byłego ministra. Pani Florence Rault, inny prawnik przedsiębiorcy, podobno w pełnym przesłuchaniu powiedziała, że ​​od 24 do 26 kwietnia 2008 r. Data zbliżona do rzekomej koncepcji Zohra Dati, Minister Sprawiedliwości była za granicą , w Madrycie, a następnie w Katarze. Jednym ze sposobów, aby powiedzieć, że była z dala od Dominique Desseigne, ale także, by oświadczyć, że może być z innym mężczyzną podczas tych podróży.

W swoim artykule z 2012 roku, Le Monde były do ​​listy rzeczywiście wyjścia cytat, „osiem” powinien kochać: „tél9eacute koordynatora;”, „ministra”, „CEO”, „jeden z braci Nicolas Sarkozy”, " spadkobierca luksusowego imperium ", ale także" hiszpański premier "i" generalny katarski adwokat ". Wśród nich znaleźliśmy oczywiście Dominique Desseigne, ale także François Sarkozy'ego, młodszego brata byłego szefa państwa. On też został osiadły; celowane przez tak zwane "in-the-media" po narodzinach Zohra Dati w styczniu 2009 r. Został również ustanowiony szef EDF Henri Proglio, animator Artur, a nawet były minister sportu Bernard Laporte; cytowane w prasie, bez czegokolwiek nigdy nie wykazano.

Były premier Hiszpanii Jose Maria Aznar musiał odmówić ojcostwa Zohry Dati, ponieważ pogłoski te były natarczywe. Wybór adwokatów Dominique Desseigne w celu omówienia publicznych publicznych wypraw Rachidy Dati do Madrytu i Kataru nie wydaje się całkowicie niewinny w świetle tych plotek.

Jeśli otrzymała emeryturę (choć mniej kosztowną niż pierwotnie zażądano 6000 euro miesięcznie), Rachida Dati nie wyjdzie całkowicie nietknięta z tej konfrontacji. Trzeba powiedzieć, że sprawa została rozstrzygnięta; długo się zwija. Były minister Nicolas Sarkozy, który został burmistrzem 7 dzielnicy Paryża, rozpoczął w październiku 2012 r. Procedurę uznawania ojcostwa dla dyrektora generalnego grupy Barrière. Sąd cywilny w Wersalu wypowiedział się po raz pierwszy 4 grudnia 2012 r. Następnie sędziowie zlecili generalny raport eksperta, w wyniku którego popełniono błąd; powód byłego ministra sprawiedliwości, który domagał się "testu na ojcostwo", pewien, że Dominique Desseigne był ojcem swojej córki Zohry.

Dominique Desseigne urodził się; désign9eacute; jako biologiczny ojciec Zohry Dati, córki Rachida Dati, przez High Court of Versailles prawie dwa lata później, w październiku 2014 r. Sąd orzekł, że odmowa biznesmena przeprowadzenia testu DNA może być interpretowana; jako wyznanie ojcostwa. Dejagrave ;, alimenty ustalono na 2500 euro. Opierając się na prawie francuskim, w którym nic nie zabrania mężczyźnie odmowy wykonania testu DNA, nawet jeśli wymusza to sąd, Dominique Desseigne odwołał się od tej decyzji. Połączenie, które ostatecznie potwierdzi pierwotny werdykt.

IN WIDEO - W 2004 roku Dominique Desseigne powrócił do agonii i oszustwa swojej żony Diane Barrière, po wypadku. Ta para miała dwoje dzieci: Radość i Aleksandra, dziś w wieku 18 i 21 lat.

Rachida Dati: Dominique Desseigne, ojciec swojej córki Zohry? Ona go przypisuje

Czy Rachida Dati ujawniła tożsamość ojca jej córki Zohry? Oto, co nasi koledzy z Point.fr, ujawniając, że były prokurator generalny powierzył Dominique Desseigne, dyrektorowi generalnemu grupy kasyn i hoteli Lucien Barrière, za "rozpoznawanie ojcostwa"W sądzie cywilnym poza Paryżem." 68-letni biznesmen potwierdził tę informację punkt, stwierdzając jednak, że miał "bez komentarza, w przeciwnym razie sprawiedliwość by mu zarzucała”.

Skontaktował się z redakcją punkt, Rachida Dati zaprzecza tej informacji. Punkt utrzymuje się: "Dziś, przypisując Dominique Desseigne, Rachida Dati sama określa, kim byłby ojciec swojej córki Zohra", młotkować naszych kolegów. Dziewczynka, która urodziła się 2 stycznia 2009 r. w Clinique de la Muette w 16. dzielnicy. W 2009 r. w prasie pojawiły się najdziksze spekulacje na temat tożsamości ojca. la Muette stał się potencjalnym ojcem, były hiszpański premier José María Aznar musiał nawet opublikować oświadczenie, by zaprzeczyć, że jest ojcem dziecka. Nazwisko Dominique Desseigne również krążyło, ale według jego otoczenia, ten ostatni ". Było to nadal zabronione: jeśli zostanie oskarżony w sądzie cywilnym, czy wielki szef będzie musiał poddać się testowi na ojcostwo?

W styczniu 2009 roku Rachida Dati grała w Superwoman: zaledwie pięć dni po urodzeniu córki, była z powrotem w Ministerstwie Sprawiedliwości. Ta energia użyła jej również do "chronić"Bez względu na koszt ojca Zohry." W styczniu 2012 r. Powiedziała magazynowi IT : "Nie chcę go zawstydzać. To bardzo ochronne, że część mojego życia pozostaje intymna. Moje przymusowe małżeństwo, nikt o tym nie wiedział, nawet prezydent, i w końcu wszyscy o tym wiedzieli, bo uporczywie przeszukiwali moją przeszłość."Rachida Dati nadal chroni swoją rodzinę, a przede wszystkim swoje małżeństwo:"Tak, mam człowieka w moim życiu i zachowuję go bardziej niż cokolwiek innego."Burmistrz 7. dzielnicy, która obecnie podbija Paryż, zdradził się, zdobywając sprawiedliwość?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

73 − = 67

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map