Drapanie gier, które wygrywają najczęściej

Które gry najprawdopodobniej wygrywają?

RATHER (OR NOT) - Jeśli Lotto pozostaje emblematyczną grą pomimo 40 lat, to nie jest to ta, w której mamy największą szansę na wygraną.

Aby uczcić 40 lat Lotto, francuskie igrzyska (FDJ) spodziewali się, że w piątek pula będzie ważniejsza niż zwykle: co najmniej 15 milionów euro, coś, co może ocieplić graczy. Ale jakie to szczęście, że mogą coś wygrać? A przede wszystkim czy nie byłoby lepiej zwrócić się do innych gier pieniężnych? Europa 1 ocenia gry według prawdopodobieństwa wygranej.

Te gry, w których najprawdopodobniej wygrywamy. Jeśli gracze krzyżują palce, gdy kupią grę podstawową lub wypełnią siatkę lotto, FDJ nie pozostawia miejsca na przypadek. Prawdopodobieństwo wygrania partii, wygrania jackpota, średniej sumy wypłaconej graczowi itp. : wszystko jest obliczane wcześniej, co pozwala wiedzieć, które gry oferują największą szansę na wygraną.

Ci, którzy nie lubią przegranych, są zainteresowani grą zdrapek: średnio jeden bilet na cztery jest zwycięzcą. Ale każda gra ma swoje statystyki: bilet na 3,87 jest zwycięzcą, a tak jest tylko jeden bilet na 4,24 dla Banco. Jednak granie w Lotto jest bardziej ryzykowne: gracz ma szansę na sześć, aby wygrać. Jeśli faworyzuje EuroMillions, jego szanse na wygraną są jeszcze niższe: jeden na trzynaście.

I te, w których najprawdopodobniej wygrywamy jackpota. Również tutaj FDJ nie pozostawia nic przypadkowi. Tak więc, gracz w Lotto ma 19 milionów szans na wygraną, podczas gdy gracz w Euromillions ma tylko jeden na 116 milionów, ponieważ ta loteria jest otwarta na znaczną część państw europejskich. z Zachodu.

Po raz kolejny wskaźnik jest znacznie korzystniejszy w przypadku gier z gatunku scratch. Granie w Banco oznacza posiadanie 750 000 szans na wygranie jackpota. Szanse idą na jedną szansę na 1.125 milionów na Astro i 1 na 5 milionów na grę Cash.

Ale mniej ryzykowne gry płacą mniej. Czytając te liczby, moglibyśmy ulec pokusie, aby nie grać już w Lotto, aby faworyzować tylko gry na zarysowania. Tyle że te różne prawdopodobieństwa mają znaczenie: kiedy szanse na wygraną wzrastają, ilość jackpota spada. Rozumiemy, dlaczego jesteśmy sześciokrotnie bardziej podatni na maksymalne zyski, grając w Banco niż grając w Cash: jackpot Banco wynosi tylko 1000 euro, a 500 000 euro za gotówkę. Każdy typ gry odpowiada zatem profilowi ​​gracza: gry z podstawami dla tych, którzy lubią wygrywać często, ale niewiele, Loto dla tych, którzy są gotowi wygrać bardzo rzadko w nadziei na wygraną większego zakładu. W każdym razie, za postawione 10 euro, gracz nie odzyskuje średnio 6,60 euro.

Gotówka, ulubiona gra Francuzów

To nie jest gra Loto lub Euro Millions najbardziej sprzedawanego FDJ. To jest gra Illiko Cash.

Ta gra ze zdrapkami została sprzedana ponad miliard razy od jej powstania zaledwie 4 lata temu.

Kto by pomyślał o uruchomieniu gry o gotówkę w 2009 roku, że zostanie ustanowiona najlepiej sprzedającą się grą Française des Jeux. W rzeczywistości wyprzedza Euro Millions, Lotto i Rapido.

Od momentu powstania sprzedano ponad miliard biletów. W 2012 r. Udało się nawet uzyskać około jednej trzeciej obrotów FDJ, czyli 1,8 mld euro z łącznej kwoty 5,4 mld euro. Ale co sprawia, że ​​sukces tej gry drapania?

Jedną z głównych atrakcji gry Cash jest jej nazwa. W rzeczywistości zasady są niezwykle proste. Wystarczy zarysować 20 gwiazd. Każdy ujawni numer. Następnie musisz zadrapać zwycięskie liczby. Jeśli jedna lub więcej liczb pasuje do zwycięskich liczb, wygrywasz powiązane kwoty.

Drugim dużym plusem jest to, że Cash oferuje jedną z największych korzyści w grach zdrapek. Rzeczywiście, możesz zarobić nawet 500 000 €. Dlatego pomimo wysokiej ceny biletu, 5 €, Francuzi często grają regularnie.

Do tej pory 260 graczy miało szansę wygrać maksymalnie 500 000 €.

Jak wygrać więcej dzięki loteriom na zdrapki

Bez względu na to, jakiej techniki użyjesz, będziesz tracić częściej niż zarabiasz na zdrapkach, ale możesz częściej wygrywać, jeśli nauczysz się dokonywać właściwych wyborów. Będziesz mógł stworzyć nowe możliwości i uniknąć frustracji unikając zwykłych błędów przeciętnego gracza. To wciąż gra o pieniądze, ale możesz sprawić, że będzie ona o wiele bardziej interesująca i zwiększy Twoje szanse na wygraną w zdrapki!

Twórz inteligentne zakupy Edytuj

Piątek, 7 stycznia 2011 r

Crocastuce, portal gier zdrapek

Jérôme w piątek, 7 stycznia 2011, 11:57 - Game Guides

Poniedziałek, 6 września 2010 r

Co nowego w Scratch2Cash?

Jérôme w poniedziałek, 6 września 2010, 14:38 - Gry drapanie

TO Scratch2Cash, gracze podróżowali w "kosmosie" ze znakiem gra wielo-automatowa 6 w 1.

Niedziela, 5 września 2010 r

Zadrapania Hopa.com są na urządzeniach mobilnych

Jérôme w niedzielę, 5 września 2010, 14:42

Hopa.com jest już dostępny na telefon komórkowy!

Czwartek, 2 września 2010 r

Crazy Cat Scratching na Hopa.com

Jérôme w czwartek 2 września 2010, 14:28 - Gry z drapaniem

Środa, 25 sierpnia 2010 r

Australijski gracz wygrywa 50 000 € w Scratch2Cash

Jérôme w środę, 25 sierpnia 2010, 14:45 - Zwycięzcy złomowania

Scratch2Cash właśnie dałem duża cena gotówkowa : Australijski gracz wygrał 50 000 €.

Cóż, dokładnie to się stało Gabrielle M., z Australii.

Poniedziałek, 23 sierpnia 2010 r

Zwycięzca 20000 euro na zdrapce od Hopa.com

Jérôme w poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 14:51 - Zwycięzcy złomowania

Carita H, Szwedzki zawodnik został zwycięzcą Hopa.com : wygrywa 20.000 € granie a gra w wiele zdrapek na Hopa.com.

Czwartek, 19 sierpnia 2010 r

Hopa.com: interaktywne bilety na zdrapki

Wg Jerome w czwartek, 19 sierpnia 2010, 14.25 - Scratching Sites

Hopa.com jest witryną zdrapki interaktywne i zdrapki. Witryna oferuje graczom z sieci więcej niż 50 gier flashowych w wersji scratch.

Czwartek, 5 sierpnia 2010 r

Nowa gra na automatach na Scratch2Cash: The Cosmos

Jérôme w czwartek 5 sierpnia 2010, 14:54 - Gry drapanie

Wtorek, 27 lipca 2010 r

Nowa gra 5th Avenue na Karamba.com

Wg Jérôme wtorek 27 lipca 2010, 15:12 - Gry do scratchingu

Piątek, 16 kwietnia 2010 r

Jérôme w piątek 16 kwietnia 2010, 14:12 - Gry z drapaniem

Piątek, 9 kwietnia 2010 r

Jérôme w piątek 9 kwietnia 2010, 13:18 - Gry z drapaniem

Niedziela 4 kwietnia 2010

Jérôme w niedzielę 04 kwietnia 2010, 13:07 - Gry drapanie

Czwartek, 1 kwietnia 2010 r

Wg Jérôme w czwartek 1 kwietnia 2010, 13:04 - Gry drapanie

Poniedziałek, 29 marca 2010 r

Gry zręcznościowe WinaGames

Jérôme w poniedziałek, 29 marca 2010, 13:11 - Gry z drapaniem

Wtorek, 23 marca 2010 r

Zdrap karty na WinaGames

Jérôme wtorek, 23 marca 2010, 22:37 - Zarysowania witryn

Czwartek, 11 marca 2010 r

Jérôme w czwartek 11 marca 2010, 13:15 - Gry z drapaniem

Środa, 3 marca 2010 r

Wg Jérôme w środę 3 marca 2010, 00:57 - Scratching Sites

Wtorek, 8 września 2009 r

Gagner-cash.fr: Twój przewodnik po dobrych planach pieniężnych

Przez Jerome we wtorek 08 września 2009, 00:01 - Zarabiaj pieniądze

Zdrap online i wygraj pieniądze lub prezenty

Gry w zdrapki online są interaktywne karty z natychmiastowymi wygranymi. Są one odtwarzane za pośrednictwem Internetu zgodnie z tymi samymi zasadami, co klasyczne gry do skrobania dostępne w sklepach z wyrobami tytoniowymi. Gry te są realizowane i uruchamiane przez niektóre witryny internetowe dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu.

Te potężne oprogramowanie może porysować wirtualne karty w celu uzyskania pieniędzy lub znacznych prezentów. Nie ograniczają się tylko do wygrywania ofert, ale oferują również prawdziwe gwarancje bezpieczeństwa dla graczy. W ten sposób zmniejsza się ryzyko oszustwa i oszustwa. W tym celu karty są oznaczone numerami seryjnymi, które umożliwiają identyfikację ich jako wygranych lub przegranych. Kwoty do zarobienia są również uwzględnione.

Najpierw znajdziesz poniżej zalecaną stronę, a następnie powiemy Ci więcej o grze drapania w Internecie.

Polecamy tę stronę gier drapiących:

FDJ zaprasza do spróbowania szczęścia online w zdrapkach francuskich gier.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej

Istnieją zdrapki na różnych stronach. Te ostatnie prezentują karty o cechach i zróżnicowanych wzorach, od najprostszych po najbardziej fantastyczne.

Gry w zdrapki online mają pewne zalety w porównaniu z tradycyjnymi grami podstawowymi. Pierwszy jest wyczuwalny poprzez mnożniki, które umożliwiają znaczne zwiększenie zysków. Drugim jest fakt, że ta gra jest łatwo dostępna. W rzeczy samej, w przeciwieństwie do tradycyjnej gry, która wymaga udziału w miejscu sprzedaży, gra w drapanie online jest przenoszona ręcznie. Wystarczy włączyć komputer i połączyć się z jedną z wyspecjalizowanych witryn.

Ty też, podrap się, aby wygrać

Trzecia zaleta polega na tym, że wirtualna zdrapka często kosztuje mniej niż fizyczna zdrapka. Cena tego ostatniego jest funkcją kosztów drukowania, transportu i dystrybucji. W Internecie można uzyskać bezpłatne bilety.

Jeśli chodzi o zyski, należy zauważyć, że spoczywają one, podobnie jak w przypadku prawdziwych gier, na współczynniku szczęścia. W ten sposób gracz może zarobić znaczne sumy pieniędzy przy pierwszej próbie gry, z drugiej zaś może zarabiać pieniądze po kilku nieudanych próbach. Kwoty zysków wynoszą niekiedy ponad sto tysięcy euro.

Wreszcie musimy o tym pamiętać zasada gry jest prosta. Gracz musi podrapać pudełka swojej wirtualnej karty i odkryć ukryte symbole. Aby wygrać, będzie musiał wyrównać trzy identyczne znaki na tej samej karcie. Dostęp do tej gry oznacza jednak wstępną rejestrację online, wiedząc, że kandydat musi być również pełnoletni.

Jak zapewnić wiarygodność witryny zdrapki online?

Aby łatwo wygrać pieniądze, strona zdrapki pojawia się jako całkowicie zaadaptowane rozwiązanie. Jednak wszystkie platformy niekoniecznie muszą być uczciwe: przed rozpoczęciem sprawdź warunki gry, w której chcesz grać.

Przede wszystkim wiele gier pracować z systГЁme z dГ © pГґt: my achГЁte zdrapki na szansę dostać prezenty w Internecie. Więc jeśli myślisz © dГ pewną sumę pieniędzy, aby udzielić Ci kilka minut dГ © namiot i pomnożyć swoje szanse, mГ © nadal ufa stronę, na której podasz swój bank coordonnГ © es: musi ГЄtre sГ © curisГ © e.

Należy pamiętać, że niektóre witryny przyciągnąć graczy, oferując premię bez dГ © pГґt: dГЁs rejestracji, ty possibilitГ © spróbować szczęścia bez płacenia. Często korzystanie z tych świadczeń jest limitГ © Czas †„, ale pozostaje idГ © al przetestować witrynę do zarabiania pieniędzy w internecie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

19 − = 9

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map