Francja darmowe puzzle

Pobieranie puzzle Paris France 1.2

Ulepsz układankę z Paryża we Francji za pomocą aplikacji Uptodown

Użytkownicy, którzy pobrali puzzle Paris France również pobrali

Zaloguj się lub zarejestruj

Zaloguj się lub zarejestruj

Ulepsz układankę z Paryża we Francji za pomocą aplikacji Uptodown

Ta gra logiczna ma piękne zdjęcia z kilku miejsc we Francji, w tym Paryż, Provins, Mont Saint-Michel, Strasburg, Nicea, wieś Eze, Grasse, Avignon, Gordes i Roussillon. Nie tylko będziesz się dobrze bawić przy układaniu puzzli i cieszyć się piękną scenerią we Francji, tak jak podróżujesz.

Wprowadzenie do gry:

Zdjęcie zostanie pocięte na 3x3 złote, rozstrzelone 4x4 części. Musisz być w stanie grać kawałki na właściwej pozycji. Możesz nacisnąć "Podpowiedź", aby sprawdzić zdjęcie lub naciśnij "Wprowadzenie", aby zobaczyć informacje o miejscu. Po ukończeniu możesz ustawić obrazek jako tapetę i przejść do następnej gry.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby przetestować program podczas jego wydawania. Istnieją jednak różne modele telefonów komórkowych dla systemu Android. Uprzejmie prosimy o wiadomość e-mail z powiadomieniem nas o przyczynie błędu. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.

Witamy w TheJigsawPuzzles.com,

Rada: Podczas gry z układanką kliknij prawy dolny przycisk, aby grać w trybie pełnoekranowym. Przeczytaj więcej wskazówek tutaj.

Brakująca funkcjonalność? Ciężko pracujemy nad rozwojem innych gier logicznych i liczy się każdy dobry pomysł. Naciśnij przycisk "Komentarze" po prawej stronie i daj nam znać swoje pomysły!

Darmowe gry logiczne online

Gry logiczne online Nowe

Odszyfruj sprytny kod, który zawiera klucz do ukrytego skarbu!

Poszukaj szkoły magicznego skradzionego złota!

Szalona gra typu match-3!

Wyjdź z sypialni!

Ucieknij na tajemnicze 10. piętro!

Popularne darmowe gry logiczne online

Zamień płytki w tej zabawnej pasującej grze!

Ten statek płynie!

Rozgniewana łamigłówka z meczu 3!

Cyfrowe wyzwanie do układanki.

Idealna przyjemność dla całej rodziny!

Laboratorium pęknięć Beadza!

Zostań potężnym faraonem!

Złam tajemnice hieroglifów

Uwolnij uwięzione duchy!

Nowy wymiar przyjemności!

Kolorowe kostki pasują i rozbijają!

Połącz układankę!

Poszukaj szkoły magicznego skradzionego złota!

Rycerze Okrągłego Stołu potrzebują Cię!

Rozwiąż tę morską tajemnicę, aby zjednoczyć dwie zagubione dusze!

Darmowe puzzle online: gdzie grać?

Najpierw znajdź 4 rogi, a potem znajdź granice ... Wtedy to się komplikuje! Niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić łamigłówki do swoich dzieci, czy też zagrać je samemu, pokazujemy najlepsze strony internetowe dostępne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Strony rozrywki dla najmłodszych oferują wiele spośród wszystkich rodzajów gier, puzzle bez rejestracji o mniej lub bardziej dobrej jakości. Wśród najlepszych znajdujemy:

Witryna Tipirate zapewnia gry do druku, a także darmowe łamigłówki online od 4 do 36 sztuk, sklasyfikowane według stopnia trudności lub według wieku (2/4 lat, 4/6 lat, 6/8 lat ...). Przenoszenie części nie stanowi problemu, a my doceniamy wybór, w tej samej układance, liczby wybranych elementów.

Toupty posiada także grywalność od około 3 lat, w tym kilka oryginalnych wariantów, takich jak tease (forma pasjansa, w której musimy przesuwać płytki do ich pierwotnej pozycji). Są z pewnością mniej liczne niż na Tipirate, ale mają ogromną przewagę: czas rozwiązania jest określony w czasie. Idealny do powtórnego odtwarzania kilka razy z rzędu bez zmęczenia!

Wspaniali ludzie również mają prawo do relaksu! Kiedy jesteś bezczynny, ukończenie puzzli jest tak samo satysfakcjonujące jak opracowanie samotnych strategii ...

Najpierw doradzamy stronie e-układanka, na którym znajduje się bardzo duża liczba darmowych modeli, najczęściej w HD. Jego główne atuty:

  • Wybór liczby sztuk od 4 do 1000.
  • Możliwe aktywowanie klawisza "obrót", co jeszcze bardziej komplikuje wyzwanie, ponieważ gracz musi, tak jak w rzeczywistości, znaleźć właściwą orientację dla każdego elementu.
  • Ewentualna pomoc przy pomocy przycisku "help", który pozwala na przykład szybciej znaleźć narożniki lub krawędzie, lub nawet "rozdzielczość", która zaczyna automatycznie montować części (klawisz "stop" może zatrzymać proces, gdy jest dobry wydaje się).

Inne strony oferują układanki do pobrania: jest to na przykład przypadek OnePlayer, z surowym interfejsem, który doskonale spełnia swoją rolę, a mianowicie udostępnia listy uporządkowane według tematu (historia, krajobraz, zwierzęta ...), które można pobrać jednym kliknięciem.

Dorośli mieszkający w Belgii mogą również grać w gry logiczne na legalnych stronach kasyn online, ale oczywiście musisz obstawiać pieniądze.

Właściciele iPhona lub iPada również są zepsute - ci, którzy są zwolennikami "klasycznego" stylu, będą zadowoleni z aplikacji Puzzle! : ponad 135 modeli 3 różnych rozmiarów (24, 48 lub 96 sztuk) z systemem pomocy w przypadku zatkania. Istnieje około dziesięciu kategorii, głównie według reprezentowanych zwierząt (konie, psy, koty ...)

Bardziej żądni przygód będą wybierać Cross Fingers, oryginalny wariant, w którym musisz przesuwać klocki o różnych kształtach i zagnieżdżać je zgodnie z wcześniej zdefiniowanym wzorem. Ta rozrywka umożliwia najlepsze wykorzystanie funkcji dotykowych smartfona i może być potrzebna duża elastyczność palców, zwłaszcza gdy trzeba jednocześnie manipulować wieloma blokami!

Ci z was, którzy są właścicielami smartfonów lub tabletów z Androidem, nie są skrzywdzeni przez Puzzle Ravensburger. Ten wydawca znany z "prawdziwych" produktów wprowadził na rynek aplikacje mobilne z pewnym powodzeniem: dostępnych jest ponad 400 zdjęć oraz wiele opcji, które można znaleźć na górze ekranu, takie jak na połów poniżej:

Jedyny minus: wypłacana jest pełna wersja aplikacji (ale za 2,99 €, warto).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map