Gra w pokera w języku francuskim

Chcesz zagrać w pokera po francusku lub po francusku? Nasi redaktorzy umieścili najlepsze francuskie poker roomy dla francuskojęzycznych graczy. Nasz ranking francuskich poker roomów został oparty na jakości ich oprogramowania, skuteczności wsparcia, znaczeniu bonusu, liczbie oferowanych freerolli i wielu innych ważnych kryteriach.

Mamy tutaj ranking proponowanych stron Francuskie oprogramowanie i wsparcie, oferując graczom francuskim jasne wyjaśnienia i lepszy komfort gry Ten ranking zawiera również listę poker roomów w języku francuskim, w których znajdujemy największą liczbę francuskich graczy o każdej porze dnia.

Jak to zrobić? Na poniższej liście kliknij link do naszych recenzji, aby dowiedzieć się więcej, lub kliknij bezpośrednio na wybrany pokój lub przycisk "Graj teraz", aby się zarejestrować i grać!

Uwaga: Jeśli jesteś za granicą, lista, którą zobaczysz poniżej, będzie inna. Zawsze wskaże ci pokoje pokerowe, w których można grać po francusku, ale dostępne poza terytorium.

Strony z pokerem, w których można grać w pokera po francusku w 2018 roku

Jeśli jesteś graczem francuskim, jak wiesz, rynek jest zalegalizowany i całkowicie regulowany zgodnie z zasadami ARJEL.

Pokoje, które proponujemy powyżej są w tym sensie całkowicie legalny, i usługi wsparcia w języku francuskim.

Więc nie masz problemu!

Wszystkie pokoje pokerowe w języku francuskim wymienione w naszym rankingu zostały szczegółowo przeanalizowane przez specjalistów.

Ich praca pozwoliła nam na pełną krytykę każdego z tych pomieszczeń. Będziesz wiedzieć więcej o zaletach i wadach każdego pokoju, turniejach, ruchu i poziomie przeciwników, bonusach, oprogramowaniu, różnych grach pokerowych w języku francuskim, które znajdziesz i wielu innych niezbędnych informacjach. w wyborze swojego poker roomu po francusku.

Zwróć też uwagę, że wiele poker roomów bez pobierania i pokoi pokerowych Mac jest dostępnych w naszym języku Molière!

Graj w pokera we Francji lub graj z zagranicy: co jest lepsze?

Ale nasza strona ma na celu nie tylko wymienienie francuskich pokojów pokerowych online.

Jeśli chcesz konkurować z zagranicznymi graczami, możesz uzyskać dostęp do naszego rankingu najlepszych poker roomów z zagranicy, ale musisz zagrać za granicą (z utworzonym tam kontem)!

Od 2010 r. Francuski rynek jest w istocie samoregulujący i działa osobno - konkretnie obecnie można grać tylko między francuskim, pokoje w 100% francuskim i zatwierdzonym przez ARJEL, organ regulacyjny Gry online.

Zauważ, że kilka innych krajów, takich jak Włochy czy Hiszpania, działa teraz na tym samym modelu.

Jednak umowa powinna wkrótce zmienić się, dzieląc płynność pomiędzy kilkoma krajami europejskimi (Francją, Włochami, Hiszpanią, Portugalią.), W którym to przypadku gracze z tych krajów ponownie się połączą. Ale na to nadal będzie musiało trochę poczekać.

Czy lepiej grać we francuskim lub zagranicznym pokoju pokerowym? Czy mogę korzystać z VPN?

Adres rejestracyjny (z dowodem tożsamości i dowodem żądanego rachunku bankowego) jest autentyczny, będziesz musiał iść pieszo we Francji (lub adres francuski), aby grać we francuskim pokoju.

Chyba że do użycia VPN (wirtualna sieć prywatna). Pamiętaj jednak, że to obejście nie powinno być dozwolone przez pokoje pokerowe online - co zawsze jest ryzykowne, gdy niektórzy wyraźnie zakazują i polują.

Jeśli nadal chcesz spróbować (ryzykować) swoje szczęście, wiedz, że istnieje bardzo dobra sieć VPN za mniej niż 10 USD miesięcznie (lub nawet mniej w ciągu roku) i która oprócz poufności uzyskanej podczas surfowania, pozwala również oglądać francuską telewizję nawet poza sześciokątem.

Po zarejestrowaniu (i zapłaceniu) wystarczy pobrać oprogramowanie, wybrać żądaną lokalizację i zalogować się.

Należy pamiętać, że nie zachęcamy do ominięcia geolokalizacji francuskich poker roomów i nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy (takie jak zablokowane konto pokerowe)!

Jeśli wolisz oficjalną odpowiedź przed rozpoczęciem takiej operacji, nigdy nie wahaj się skontaktować z obsługą klienta danego pokoju. Rzeczywiście twoja prośba może być całkiem uzasadniona, jeśli na przykład podróżujesz za granicę.

Rankingi wyświetlane na naszych stronach uwzględniają zatem Twoje miejsce połączenia: nie masz pytań, które możesz zadać sobie samemu: pokoje, które widzisz, to te, do których masz dostęp, skąd jesteś !

Pytanie, czy powinieneś grać na francuskim czy międzynarodowym poker roomie, nie powstaje: nie masz wyboru (chyba, że ​​podróżujesz lub mieszkasz w wielu miejscach na świecie).

Aby odpowiedzieć na pierwsze pytanie, na ekranach międzynarodowych pojawi się więcej graczy (w tym kilka krajów), ale promocje są zasadniczo takie same lub o tym samym.

Niezależnie od tego, czy jesteś graczem w pokera online, czy nie, znajdziesz w każdym przypadku na naszej stronie wszystkie informacje potrzebne do znalezienia najlepsze francuskie lub zagraniczne pokoje pokerowe (z nie-francuskiego IP) za pośrednictwem naszych rankingów i najlepszych ofert, aby rozpocząć grę.

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakieś pytania!

A kto jest najlepszym francuskim pokerzystą?

Jeśli chodzi o wyznaczanie "najlepszego pokerzysty", zadanie nigdy nie jest łatwe z kilku powodów:

 • Trudno porównywać graczy grających na różnych poziomach stawek - nawet jeśli przyznaje się, że gracze pozwalający sobie na grę na wysokich stawkach są często najlepsi (z wyłączeniem biznesmenów, którzy mają się dobrze bawić) ,
 • Czy powinniśmy ocenić gracza na podstawie jego gry? Jego wyników? Z płatnych miejsc w turniejach lub tylko z jego zwycięstw?
 • Trudno porównywać turnieje pokerzystów i graczy w gry pieniężne, chyba że polegasz tylko na zysku netto.
 • W ten sam sposób trudno jest wybrać najlepszych graczy na żywo i najlepszych graczy online (dla których trudniej jest śledzić wyniki).
 • W pokerze wyniki nie zawsze odzwierciedlają poziom gry gracza. Ponieważ nawet jeśli talent opłaca się w dłuższej perspektywie, sukces jest zawsze niezbędny, a wariancja często może być trudna.

Niemniej jednak możliwe jest ustanowienie rankingów i wykresów o pewnym znaczeniu, zwłaszcza jeśli obejmują one wystarczającą liczbę lat.

Kto jest najlepszym francuskim pokerzystą?

Jeśli chodzi o wygrane brutto w turniejach na żywo (niezależnie od pieniędzy wydanych na wszystkie turnieje), we wrześniu 2017 r ranking zarobionych pieniędzy jest następujące:

1- Bertrand "Elky" Grospellier - 13,5 miliona USD

2- Sao Antoine - 7,5 miliona USD

3- David Benyamine - 7,3 miliona dolarów

4- Benjamin Pollak - 7,2 miliona dolarów

5- Sylvain Loosli - 6,3 miliona dolarów

6- Fabrice Soulier - 6,3 miliona USD

7- Roger Hairabedian - 4,8 miliona dolarów

8 - Ludovic Lacay - 3,2 miliona dolarów

9 - Bruno Fitoussi - 2,8 miliona dolarów

10- Adrien Allain - 2,7 miliona dolarów

Ograniczenia takiej klasyfikacji? Każda duża suma w turnieju z dużym buy-in lub WSOP Main Event (Saout, Pollak i Loosli byli finalistami) może szybko awansować do rankingu.

Zanim nowy gracz może dołączyć do tego poziomu, potrzeba trochę czasu, nawet jeśli niektórzy z jego graczy nie są tak aktywni jak wcześniej (np. Hairabedian lub "emerytowany pokerzysta" Lacay.

Zamknięty krąg zwycięzców francuskich bransolet WSOP

W kategoriach historycznych można również wybrać zwycięzców bransoletek World Series of Poker (mistrzostwa świata) jako jednych z najlepszych graczy we Francji, nawet jeśli wielu z nich nie jest już aktywnych.

Wciąż jednak jest 15. Wciąż są Benyamine, ElkY, Soulier lub Hairabedian (tylko posiadacz dwóch bransolet, wygrany we Francji na WSOP Europe) i oczywiście pewna. Patrick Bruel.

Nasi 15 mistrzów i szczegóły ich zwycięstw znajdują się tutaj: 15 francuskich mistrzów WSOP

PokerListings for Mobile: Ciesz się nowościami pokerowymi, poradami dotyczącymi strategii, zasadami, narzędziami, filmami i recenzjami poker roomów dzięki wyjątkowym bonusom!

 • Filtry:
 • Mapy
 • Mario
 • szansa

Oszacuj grę innych graczy, ufając swojej intuicji lub obliczając swoje szanse na osiągnięcie lepszego wyniku niż przeciwnik. Będziesz potrzebował tylko myszy i wzniosłego zmysłu; ryzykujecie, że dostaniecie się na imprezy, w których czeka na was mnóstwo niespodzianek. Pamiętaj, że im silniejsza kontynuacja, tym mniej prawdopodobne, że się pojawi. W Texas Holdem szczególnie masz pięć kart wspólnych z przeciwnikami. Wiedz więc, jakie karty mogą mieć w ręku i oblicz swoje szanse na sukces. Nie wahaj się zrezygnować z gry, jeśli wydaje się przegrana z góry, a stawka wzrasta. I nie zapominaj, że wygrane w pokera można wygrać z cierpliwością: nie poddawaj się, jeśli stracisz jedną lub dwie gry. Poker to gra, w której dominuje chłód i spokój. Trenuj i stań się przerażającym graczem na naszej stronie!

Poker to gra, którą można znaleźć bez problemu w prawie wszystkich kasynach na świecie. Ta gra karciana nie jest zwykłą grą losową. Najlepsi gracze to świetni psychologowie i wielcy mistrzowie prawdopodobieństwa. Celem gry w pokera jest zarobienie jak największej ilości pieniędzy poprzez konfrontację kart z kartami jednego lub więcej przeciwników lub zachęcenie ich do rezygnacji z gry, w tym celu najpierw musisz poznać hierarchię kontynuacji gry. karty od razu lub po wykonaniu małego samouczka dla początkujących. Graj tutaj w Pokerze za darmo i bez opłat!

Na koniec obserwuj styl swoich przeciwników i graj odpowiednio. Poker ma sens w stosunku do ludzkich przeciwników. Podziel się wrażeniami w sieciach społecznościowych i zaproś swoich znajomych, aby grali przeciwko tobie!

Darmowy poker online: Trenuj w tej grze

Chcesz wypróbować pokera online za darmo? W grze poniżej to się dzieje i zajmuje to tylko kilka sekund zanim zaczniesz cię uszczęśliwiać.

Ta aplikacja pozwala odkrywać pokera, uczyć się bez pieniędzy i bez ryzyka, lub po prostu dobrze się bawić z przyjaciółmi.

Aby otrzymać nasze wskazówki dotyczące nie tracenia żetonów i wreszcie wygrać, zarejestruj się poniżej.

Aby przejść dalej, można zapisać się do newslettera na stronie głównej stronie, aby otrzymać haseł turnieje, które organizujemy regularnie na bardziej zaawansowane oprogramowanie i są dobrym sposobem na połączenie jakości uczenia się.

Pamiętaj, aby przejść przez wszystkie nasze kursy, aby rozwijać się i nie zabrakło zbyt regularnie, w szczególności:

 • Zasady gry Texas Hold'em, niezbędny pierwszy krok,
 • Kombinacje kart, aby wiedzieć na pamięć lub otworzyć w innym oknie,
 • Pojęcie "pozycji", ponieważ nie gramy tak samo w pozycji zaawansowanej lub późnej,
 • Nasza strona prawdopodobieństw z bardzo przydatnym kalkulatorem kursów,
 • Leksykon zawierający wszystkie definicje terminów technicznych używanych przez graczy w pokera.

Aby zagrać w tę darmową grę w pokera online, po prostu zarejestruj się, wpisując a prawidłowy adres e-mail. Automatycznie otrzymasz wiadomość e-mail z hasłem, aby się zalogować.

To nie jest oprogramowanie do pobrania, które pozwala grać online na naszej stronie bezpośrednio w przeglądarce. Otworzy się okno umożliwiające dostęp, a części są całkowicie bezpłatne. W żaden sposób nie można postawić pieniędzy tutaj ani nigdzie indziej na naszej stronie.

Jakiego rodzaju pokera tu gra?

W tej chwili 5 stołów pozwala ćwiczyć pokera w formie Texas Hold'em, najczęstszy wariant, z tabelami o różnych poziomach. Wcześniej inna pozwalała ci przedstawić Omaha, ale została niedawno usunięta i zalecamy tę stronę do gry w Omaha.

Rodzaj gry jest podobny do gry gotówkowej, z tą różnicą, że nie grasz pieniędzy, więc możesz usiąść przy stoliku i wyjść, kiedy tylko chcesz.

Żadne turnieje nie są tutaj możliwe. Aby grać w turniejach, oferujemy freerolle JouerPokerGratuit na stronach naszych partnerów i braku zarejestrować się na stronach prawnych wybrane dla ciebie, zwłaszcza na Winamax oferując 12 freerolli dziennie bez depozytu pieniądze, a także tabele w grać pieniądze »Bezpłatne.

Inne darmowe gry flashowe: Nasz wybór

Jak powiedzieliśmy ci na stronie głównej, prawie wszystkie pokoje umożliwiają darmową grę i różne warianty. Jeśli jednak chcesz zacząć od darmowych gier, aby zdobyć swoje ręce i odkryć pokera online, oto nasza oferta gier lampa błyskowa grać bez pobierania i bez moderacji.

Oto nasz wybór darmowych gier pokerowych, aby grać bezpośrednio w przeglądarce z naszej strony. Aby odkryć prawdziwe oprogramowanie, sprawdź nasze porównanie pokoi pokerowych i nie zapomnij sprawdzić naszych kursów, aby dowiedzieć się, jak grać.

W rzeczywistości bardzo trudno jest nie natrafić na artykuł promujący internet lub fizyczną grę w pokera (poker na żywo).

Ale dlaczego gra w pokera w ogóle, a gra w pokera online ma taki sukces?

Everest Poker jest oficjalnie uznany przez ARJEL (Urząd regulacji gier online) z których strona Poker-francais.net tworzy logo, analizę i opis.

Everest Poker oferuje za pośrednictwem naszej strony dla nowych graczy, za pierwszy depozyt, 100% bonus do 500 euro i wiele turniejów freeroll (turnieje całkowicie za darmo i nagradzane przez prawdziwe nagrody pieniężne).

Dzięki nowej wersji Everest Poker otrzymujesz:

 • Nieopublikowany interfejs w języku francuskim i wsparcie online od francuskojęzycznego zespołu wsparcia, który z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i poprowadzi Cię krok po kroku w twoich krokach.
 • Od dostępu do wyjątkowych codziennych, cotygodniowych i miesięcznych turniejów, podczas których w końcu będziesz mógł spotkać się z równymi graczami z Francji i / lub całego świata.
 • 100% bonus powitalny do 500 euro.

 • Wiele darmowych turniejów każdego dnia i przez cały rok.
 • 20 euro gotówki przy potwierdzeniu rejestracji.
 • Nagrody i niespodzianki z biegiem czasu.
 • Dla początkujących, cały arsenał pomocy, który poprowadzi Cię krok po kroku w nauce, a także potężny samouczek edukacyjny.

  Everest Poker, internetowa gra w pokera, wszystko w języku francuskim.

  Nerwy ze stali, talent, koncentracja, pasja i. Szczęście jest potrzebne, aby osiągnąć sukces w tej wieloaspektowej grze karcianej!

  Everest Poker, internetowy poker room nr 1 w Europie, spotka zarówno początkujących, jak i najbardziej doświadczonych graczy.

  Ten internetowy pokój pokerowy oferuje wysokiej klasy oprogramowanie, które pozwoli Ci zanurzyć się w atmosferze zbliżonej do prawdziwych "kręgów pokerowych".

  Staniesz się lepszym graczem pokera online łatwo i łatwo.

  Gdy jesteś trochę bardziej doświadczony, to od ciebie zależy grać!

  Stoły są otwarte 24/24 i 7/7 na Everest Poker i możesz przetestować pokera Texas Hold'em lub Omaha.

  Wiele turniejów będzie do Twojej dyspozycji, Freeroll (darmowy turniej), Cash Game lub Sit n'Go, a zarobisz maksymalną wygraną!

  Oprócz wielu wygranych w grze gracze mogą również zdobywać punkty Summit.

  Otrzymasz wtedy wiele bonusów i promocji, turnieje freeroll i wiele innych niespodzianek.

  Podejmij działanie na Everest Poker!

  Wygraj pakiety na WSOP Las Vegas 2012 od 1 euro. - przez Francuski poker. Gra w pokera online. 04/05/2012 @ 11:30

  Od sześciu lat wielu graczy Everest Poker wygrywa, za pośrednictwem satelitów pokerowych, swoje bilety na World Poker Championships, WSOP Las Vegas w USA.

  W tym roku w 2012 roku Twoja kolej, aby odejść i pozostawić ślad w historii globalnego pokera.

  Aby to zrobić, weź udział w turniejach WSOP, najbardziej prestiżowych turniejach pokerowych na świecie, rozgrywanych w stolicy pokera Las Vegas.

  Możesz dostać paczki za 3,000 euro i 10 000 euro (w tym bilet na podróż, hotel i turniej) i tylko od 1 euro!

  Zostań zwycięzcą!

  Od sześciu lat wielu graczy Everest Poker wygrywa, za pośrednictwem satelitów pokerowych, swoje bilety na World Poker Championships, WSOP Las Vegas w USA.

  W tym roku w 2012 roku Twoja kolej, aby odejść i pozostawić ślad w historii globalnego pokera.

  Aby to zrobić, weź udział w turniejach WSOP, najbardziej prestiżowych turniejach pokerowych na świecie, rozgrywanych w stolicy pokera Las Vegas.

  Możesz dostać paczki za 3,000 euro i 10 000 euro (w tym bilet na podróż, hotel i turniej) i tylko od 1 euro!

  Zostań zwycięzcą!

  Za jedyne 12 euro możesz zdobyć część gwarantowanej kwoty 1000 euro, ale także Bilety, które zostaną dodane do pierwszych 5 graczy i pierwszych 5 graczy turnieju.

  Ciesz się!

  Dowiedz się więcej o EverestPoker klikając tutaj.

  Za jedyne 12 euro możesz zdobyć część gwarantowanej kwoty 1000 euro, ale także Bilety, które zostaną dodane do pierwszych 5 graczy i pierwszych 5 graczy turnieju.

  Ciesz się!

  Dowiedz się więcej o EverestPoker klikając tutaj.

  W tym celu należy udostępnić 10 000 euro.

  Łącząc do pięciu dyplomów, możesz pomnożyć swoje wygrane do 5 razy.

  Po prostu wpisz kod SNGECOLE w części bonusowej na koncie EverestPoker.

  W tym celu należy udostępnić 10 000 euro.

  Łącząc do pięciu dyplomów, możesz pomnożyć swoje wygrane do 5 razy.

  Po prostu wpisz kod SNGECOLE w części bonusowej na koncie EverestPoker.

  Team EverestPoker. Fabrice Soulier mówi FabSoul. - przez Francuski poker. Gra w pokera online. 09/09/2011 @ 09:11

  Fabrice jest znany przez swoich rówieśników jako FabSoul i właśnie wygrał swoją pierwszą złotą bransoletkę podczas World Poker Championship 2011 na WSOP World Series of Poker w mitycznym amerykańskim mieście Las Vegas w prestiżowym turnieju $ HORSE. 10 000.

  Podczas WSOP World Series of Poker w 2009 roku nadal w Las Vegas, siedem razy wszedł do kasyna - to rekord Francji - w tym finałowy stolik i 49 miejsce w Main Evencie. (zwykle 10% graczy turniejowych wchodzi do kasy)

  Bardzo wszechstronny gracz, Fabrice czuje się jak w domu w pokerze Texas Hold'em, a także w Omaha (wygrał turniej Pot Limit Omaha Double Luck na EPT European Poker Tour w Londynie), ale także mieszane gry, takie jak HORSE, które przyniosły mu dzisiaj tytuł Mistrza Świata.

  Jest to pokój o wyjątkowym duchu, który celebruje osobistości i ma prawdziwą otwartość na nowe pomysły. Ponadto uwielbiam logo! "

  Fabrice jest znany przez swoich rówieśników jako FabSoul i właśnie wygrał swoją pierwszą złotą bransoletkę podczas World Poker Championship 2011 na WSOP World Series of Poker w mitycznym amerykańskim mieście Las Vegas w prestiżowym turnieju $ HORSE. 10 000.

  Podczas WSOP World Series of Poker w 2009 roku nadal w Las Vegas, siedem razy wszedł do kasyna - to rekord Francji - w tym finałowy stolik i 49 miejsce w Main Evencie. (zwykle 10% graczy turniejowych wchodzi do kasy)

  trиs wszechstronny gracz Fabrice czuje pokera oraz а Texas Hold'em, Omaha, że ​​(on gagnй turniej Pot Limit Omaha Podwójna szansa Á EPT European Poker Tour London), ale również w mieszane gry, takie jak HORSE, które przyniosły mu dzisiaj tytuł Mistrza Świata.

  Jest to pokój o wyjątkowym duchu, który celebruje osobistości i ma prawdziwą otwartość na nowe pomysły. Ponadto uwielbiam logo! "

  2 turnieje gwarantujące łącznie 1 500 euro nagród odbywają się w każdy czwartek o 20:00 i 22:00 (czasu paryskiego).

  Poza ceną oferowaną, 10 najlepszych graczy z każdego turnieju zostanie automatycznie zakwalifikowany do swobodnego turnieju spйcial 500 euro laski na Fabrice Soulier, jeden z najlepszych graczy (i jednym z najbardziej sympatycznego) Omaha Poker świata !

  Gracz, który wyeliminuje Fabrice (FabSoul) zostanie nagrodzony 50 euro na swoim koncie!

  Zostań mistrzem na EverestPoker!

  2 turnieje gwarantujące łącznie 1 500 euro nagród odbywają się w każdy czwartek o 20:00 i 22:00 (czasu paryskiego).

  Poza ceną oferowaną, 10 najlepszych graczy z każdego turnieju zostanie automatycznie zakwalifikowany do swobodnego turnieju spйcial 500 euro laski na Fabrice Soulier, jeden z najlepszych graczy (i jednym z najbardziej sympatycznego) Omaha Poker świata !

  Gracz, który wyeliminuje Fabrice (FabSoul) zostanie nagrodzony 50 euro na swoim koncie!

  Przyjdź bluff z najlepszymi.

  Żyj życiem kowboja na Dzikim Zachodzie, grając w pokera, aby osiągnąć wielkie szczęście!

  Żyj życiem kowboja na Dzikim Zachodzie, grając w pokera, aby osiągnąć wielkie szczęście!

  Przyjdź bluff z najlepszymi.

  Na pewno dobrze się bawić z tą grą karcianą. Wejdź do salonu po kilka sztuczek pokerowych. Czy wygrasz duży? Czas się dowiedzieć!

  Karty Pro? Przyjdź pokaż swoje talenty w naszym pokoju gier!

  Uważaj na swoje karty, wybierz odpowiedni zakład i odbierz pieniądze od wszystkich!

  Twoje gry texas hold'em staną się trudniejsze dzięki nowemu poziomowi trudności! Wyzwanie cię nie przeraża? Więc graj bez dalszej zwłoki!

  Narzucać się, wszystko jest kwestią taktyki. i blefować!

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  13 − = 7

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map