Gry nie dotykają mojego postu

Agathe Auproux w związku? W końcu odpowiada na żywo pytanie w kluczowym bonusie prawdy "Nie w moim poście"!

Zapoznaj się z audycjami telewizyjnymi z Tygodnia, Touch No to My Post, Koh Lanta, Finals of Best Pastry Chef Celebrity, Top Chef i The Voice!

Wiemy, że Cyril Hanouna uwielbia przesłuchiwać publicystów na temat ich życia prywatnego, a premia prawdy w czwartkową noc pozwoliła nam dowiedzieć się trochę więcej o życiu zespołu.

Po dwóch miesiącach milczenia Jeremstar chciał wrócić do telewizji, ale ku zaskoczeniu wszystkich nie udało mu się wrócić na C8, ale na konkurencyjną sieć.

Artykuł Wikipedii, darmowa encyklopedia.

Tekst jest dostępny na licencji CC BY-SA 4.0; mogą obowiązywać dodatkowe warunki.

Obrazy, wideo i audio są dostępne na podstawie odpowiednich licencji.

Pobierz Touche nie do mojego postu TPMP z poniedziałku 19 marca 2018

Kategoria: Programy telewizyjne

Jakość: TVRip

Data premiery: 2018

#TPMP #CyrilHanouna "Nie dotykaj mojego postu! TPMP "- sezon 9 - pierwsza i druga część, powtórka w całości, wydana w poniedziałek, 19 marca 2018 r. O 19:05 w C8. Prezentowany przez Cyrila Hanounę. (Goście: Elie Semoun i Patrick Sabatierâ € ™ oraz Dadju za Live #TPMP). W programie dzisiejszej nocy w TPMP: - Reklamy z felietonistów? â € žRefer of France 2 / Powrót kultowego programu: Patrick Sabatier powie nam wszystkoâ € ™ ¬. â € œThe Voice: oszustwo nowej zasadyâ € ¬â? ¬. - 20,45â € ™ ¬. â € "Agathe Dance Challengeâ? ¬. - Sprawa Greg Guillotin - Nou: czy nadal będzie w TPMP. Grupa szczęśliwych dziewcząt odszyfrowuje humorem wiadomość o małym ekranie, wracając do przesłuchań lub przywołując nowiny. Sukces lub porażka widowni, trendów i projektów telewizyjnych są analizowane i komentowane przez Cyryla Hanounę i jego zespół z poglądami czasami diametralnie przeciwstawnymi. Świat telewizji i jej aktualne wiadomości stanowią sedno tego programu pełnego kronik, gier, debat i najdzikszych wyzwań. Oglądaj lub przeglądaj obrazy z poprzedniego dnia w najlepszym możliwym nastroju i przy stałym tempie, taka jest koncepcja tego programu. Pokaz nie jest jednak tylko kompilacją obrazów na nowo dokonanych przez wygrywanie, ponieważ Cyril Hanouna i jego zespół felietonistów proponują debatę na temat nowych i / lub kontrowersyjnych programów w różnych sekcjach, które proponuje program. Wiele wydarzeń, planowanych lub całkowicie improwizowanych, proponuje animator, kronikarze, a czasem nawet goście. Goście opowiadają o swoich nowościach i oglądanej przez nich telewizji, co jest okazją do sprostania wyzwaniom na planie.

Nie dotykaj mojego postu!

Wydany 22 marca 2018 o 23:30

Czy lubimy to, co dzieje się w telewizji, czy nie, mamy coś do powiedzenia na ten temat. Cyril Hanouna zgromadził wokół siebie felietonistów z opiniami, które czasami są diametralnie przeciwne omawianiu odbiorców i trendów na małym ekranie lub omawianiu przyszłych programów. Oprócz fragmentów wideo, które podkreślają debaty, spektakl składa się także z różnych części, które dają dumę z humoru, nie wspominając o obecności artystów, którzy przyszli interpretować swój tytuł chwili

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być członkiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto w naszej społeczności. To proste!

Masz już konto? Zaloguj się tutaj.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map