Jak wygrać turniej pokerowy

12 wskazówek i porad dotyczących wygrywania pokera

Czasami wygrywanie pokera nie ma większego znaczenia. Trochę szczęścia ... lub przećwicz dobre rady we właściwym czasie. PokerListings daje ci kilka wskazówek, które mogą pewnego dnia uratować ci życie!

Jeśli najprostsze wskazówki są czasami najlepsze, poniższe wskazówki, które się sprawdzają, są zawsze dobrym pomysłem (nawet w przypadku innych rzeczy w życiu).

Jeśli zadasz sobie pytanie: tak, istnieją techniki do wygrania w pokerze!

Dzięki naszym poradom pokerowym staniesz się lepszym graczem. I ostatecznie zrób duże różnice!

5 wskazówek, jak grać lepiej w swoich grach pokerowych

Wskazówka dotycząca pokera nr 1: Na dużej ciemnej będziesz pod wpływem alkoholu

Bycie dużą ciemną jest prawdopodobnie jedną z najmniej pożądanych pozycji w pokerze. W standardowej grze istnieje spora szansa, że ​​ktoś podbije przed tobą, być może próbując ukraść go przed tobą.

Dostępnych jest kilka odpowiedzi. Jeśli jest to podbicie gracza na końcu piętra, a zwłaszcza przycisk (lub nawet mała w ciemno), możesz spróbować ponownego wejścia (przeciw-lotu), przez ponowne przebicie nawet z kosza w ręka.

Ale jako kolejna dobra wskazówka pokerowa, jeśli chcesz strzec przed tak oczywistym podbiciem, szczególnie jeśli gracz jest nieśmiały, możesz manipulować swoimi żetonami, udając, że jesteś gotowy do walki. Może to czasami zniechęcić przeciwnika do podnoszenia Cię i decydowania o pójściu do łóżka lub po prostu podążaniu. W tym ostatnim przypadku może on dodatkowo uczynić oczywistym względną słabość jego ręki.

Wskazówka dotycząca pokera nr 2: Twoja kolej będziesz czekać, aby spojrzeć na swoje karty

Rytuał jest niezmienny. Gdy tylko karty zostaną rozdane, większość graczy rzuca się na nich, niecierpliwie oczekując, jaki los krupier zarezerwował dla nich tym razem.

Nie, nie będę krytykować tego stanu rzeczy, ja też to robię. :)

Po prostu zwykle zaleca się wykonanie tego kroku. inni! To jest naprawdę dobry czas, aby spróbować wykryć takie informacje dla przeciwników. Będziesz mieć mnóstwo czasu, aby odkryć swoje dwie karty, gdy przyjdzie Twoja kolej na grę.

Wskazówka dotycząca pokera nr 3: Na początku gry Twoje reklamy Ci pomogą

Pierwsze poziomy turnieju pokerowego często nie są zbyt ciekawe (niskie stawki, mało akcji, więcej do stracenia niż wygrana,). Możesz skorzystać z okazji, aby zrobić zdjęcie przy stole, oczywiście, aby oszukać swoich przeciwników nieco później.

Na przykład możesz zbudować ciasny obraz gracza. Następnie, gdy wzrastają blindy, tak jak zaleca się to w podstawowych strategiach, możesz zacząć agresywnie angażować się w kradzież blindów. Jeśli gracze, którzy zwrócili się do ciebie, byli uważni i wydrukowali obraz, który ci pokazał, mogą pomyśleć, że masz teraz jakąś grę, lub przynajmniej, że nie podbijasz z niczym w rękach, i będą bardziej skłonni zostawić cię w spokoju.

Możesz także dobrze się bawić robiąc wątpliwą reklamę gracza na początku gry, nawet jeśli ta taktyka wymaga pewnej kontroli.

Wskazówka dotycząca pokera nr 4: Przeciwko słabej komedii będziesz grał, a twoja gra będzie się różnić

Jeśli gra przeciwko dobrym graczom jest teoretycznie mniej podatna na nieprzyjemne niespodzianki, nadal możesz wycofać się z gry, aby grać "krzywo" przeciwko początkującym.

Weź przykład overbet na river (zakład większy niż kwota puli). Ten zakład zawsze wydaje się podejrzany i oznacza blef; z wyjątkiem dobrych graczy, którzy wiedzą, że ta akcja pochodząca od potwierdzonego gracza może oznaczać zdobycie drugiego stopnia, a wręcz przeciwnie - być synonimem wielkiej gry.

Skorzystaj z tej techniki czasami, aby zapłacić za dużą grę, a nie za mały zakład, który będzie jeszcze bardziej podejrzany, ponieważ zdaje się oznaczać "zapłać mi! ”.

Zauważ, że równie dobrze możesz złapać potwierdzonego gracza w ten sam sposób, jeśli masz do tej pory bardzo zły obraz przy stole (patrz poprzednia wskazówka).

Oczywiście obsługa przeciwników pozostaje jedną z najlepszych wskazówek w pokerze, jeśli chcesz triumfować.

W tym samym duchu, zróżnicowanie jego gry jest tablicą kapitałową. Jeśli zawsze będziesz grał mocne ręce i słabe ręce w ten sam sposób, będziesz zbyt przewidywalny, a twoi przeciwnicy będą czytać w tobie jak otwarta książka!

Więc zacznij podbijać ze średnimi do wysokich rąk, gdy pojawią się możliwości.

Zmieniaj także liczbę swoich wejść i zakładów, wspinaj się po torach i nigdy nie pozwól, aby przeciwnicy mieli jasny obraz tego, co masz w rękach!

Wskazówka dotycząca pokera nr 5: Z paska czasu będziesz nadużywać

Jak wygrać poker w sieci, pytasz? Online, pole do manewrowania, aby manipulować przeciwnikami, jest mniejsze, zwłaszcza jeśli chodzi o takie sytuacje, ponieważ nikt nie jest widziany.

Nie oznacza to, że w pokerze online nie ma wskazówek.

Jednym z elementów, które mogą (czasami) można znaleźć najbardziej wymowny o grze swoich przeciwników jest ich czas reakcji.

Dlaczego więc nie zagrać na nim, by oszukać swój świat? Oczywiście przeciwko uważnym graczom i którzy myślą, że to nie potrwa. Ale wielu innych jest w stanie poświęcić swój czas na gotówkę.

Przeciągnij maksimum, gdy masz dużą grę i staw czoła zakładowi przeciwnika. Czy kto się waha, kto nie jest wygodne. Będzie to już miało duże szanse, aby zarobić jakieś zyski po przybyciu. A poza tym, przyznasz, zagraj w taką komedię, zanim wyobrazisz sobie niedowierzającą głowę swojej ofiary za ekranem w momencie ujawnienia swojej gry, jest raczej zabawne, nie? :)

7 ogólnych wskazówek dla Texas Hold'em

Texas Hold'em to gra, która wymaga kompleks godzin szkolenia i praktyki przed ich opanowaniu minimum. Postępuj zgodnie z naszymi radami, aby dobrze zacząć od wariantu królowej pokera.

Wskazówka dla pokera nr 6: graj ostrożnie

Podobnie jak podczas nauki jazdy lub jazdy na rowerze, na początku lepiej iść powoli na pedałach. W przypadku swojego pokerowego debiutu nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka i wolą grę podstawową o nazwie "tight", aby rozpocząć. Unikaj marginalnych rąk.

Obserwacja ta jest jednym z kluczowych czynników w pokera, a jedną z końcówek Texas Holdem można usłyszeć najczęściej. Wszystkie szczegóły są ważne, w tym, w jaki sposób grać przeciwników (agresję, ilość zakładów.).

Wskazówka pokerowa nr 8: Nie bądź pod wrażeniem

Kiedy zaczynamy i po raz pierwszy znajdujemy się przy stole otoczonym przez wielu doświadczonych graczy, okulary przeciwsłoneczne i premię patibulaire powietrza, łatwo i uzasadnione jest znalezienie się zdyskredytowanym. Nie znajduj się sparaliżowany przez to wydarzenie i po prostu zaufaj sobie. Gracz siedzący przed tobą ma tylko dwie karty i równie często tęskni za swoją grą.

Wskazówka dotycząca pokera nr 9: Dokumentuj siebie

Aby nauczyć się pokera, najważniejszą poradą dla Texas Hold'em jest dużo przeczytać o grze, zaczynając od artykułów strategicznych. W naszej sekcji poświęconej strategii pokera znajdziesz duży wybór.

Wskazówka dla pokerzystów nr 10: Rozegraj cel bez ważnego powodu

Poker nie jest grą, która ustępuje miejsca "freestyle'owi", pomimo tego, co czasem można sugerować niektórym pozorom. Wykonując akcję, zadaj sobie pytanie, czy jest wiarygodne, co historia mówi o reszcie strzału. Nie improwizuj, ale postępuj zgodnie ze swoim wizerunkiem i przeciwnikami.

Wskazówka dotycząca pokera nr 11: Ucz się na błędach

Podobnie jak w życiu, zawsze dobrze jest próbować uczyć się na własnych błędach. W pokerze doświadczenie nie pójdzie źle. Nawet doświadczeni gracze nadal to robią!

Idealnym rozwiązaniem jest robienie notatek na temat ruchów (lub używanie oprogramowania do badania historii gry w pokera online), aby móc później wrócić do odpoczynku.

Wskazówka dotycząca pokera # 12: Graj na swój sposób

Gra na jego sposób ma kilka powołań. Pierwszym z nich oczywiście nie jest granie zbyt dużych pieniędzy związanych z dochodami i codziennym stylem życia.

Drugi jest nieco związany: gra za duże sumy może doprowadzić cię do syndromu "przestraszonych pieniędzy", który polega na tym, by nie tracić tego, co grasz. Stan umysłu, który może prowadzić tylko do utraty.

Przełącz się z pokerzysty na mistrza pokera

To w turnieju zwycięstwo naprawdę się opłaca. Przy odrobinie talentu i szczęścia możesz zamienić małą piwnicę w ogromną sumę gotówki w ciągu zaledwie kilku godzin.

Ponadto, jeśli wygrasz, możesz zakwalifikować się jako mistrz.

Oto, jak działa turniej pokerowy:

Każdy gracz zaczyna z taką samą liczbą żetonów. Twoim celem jest odzyskanie żetonów innych graczy. Gracze, którzy stracą wszystkie żetony, zostaną wyeliminowani z turnieju. W trakcie trwania turnieju eliminowana jest coraz większa liczba graczy; dopóki pozostanie tylko jeden: zwycięzca!

Ale nie musisz być zwycięzcą, aby otrzymać nagrodę. Większość turniejów nagradza każdego gracza, który ukończył w pierwszych 15 lub więcej.

Jeśli jesteś nowy w turnieju, można dowiedzieć się więcej o turnieju podstawowej strategii tutaj.

Możesz grać w wiele różnych turniejów na partypoker (możesz przeczytać więcej poniżej). Ale oczywiście najlepszym sposobem na naukę jest rozpoczęcie!

Jest to klasyczny format turniejowy. Grupa graczy (od kilkunastu do kilku tysięcy osób) zaczyna grać na kilku stołach. Ponieważ gracze są eliminowani, tabele są kasowane do momentu, aż zostanie tylko jeden: ostatnia tabela.

Turniej Sit & Go to mini-turniej pokera, którego gracze są rozrzuceni po ustalonej liczbie stołów, zwykle tylko jeden. Ta konfiguracja sprawia, że ​​turniej jest usiany & Wybierz szybki turniej. To jest turniej do wyboru, jeśli chcesz zagrać w grę i nie masz czasu na udział w całym turnieju. Nie musisz też czekać na rozpoczęcie turnieju Sit & Idź: jak tylko stół jest pełny, miksujemy i dystrybuujemy karty.

W strzelaninie każdy stół jest jak mini-turniej, w którym można grać, dopóki pozostało tylko trzech graczy. Ci trzej gracze rozpoczynają następną rundę, przy zupełnie nowym stole, gdzie zmierzą się z innymi przeciwnikami, dopóki pozostało tylko trzech graczy. Trwa dopóki nie pozostanie tylko jeden stół. Jedną z zalet strzelaniny jest to, że więcej graczy jest nagradzanych.

W tym wariancie turnieju stawisz czoła swoim przeciwnikom jeden po drugim.

Wyeliminowanie kogoś z turnieju zawsze zapewnia poczucie winy (co jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące, gdy dany turniej jest turniejem eliminacyjnym). Otrzymujesz dodatkową gotówkę za każdym razem, gdy eliminujesz gracza.

Jeśli stracisz swoje żetony w turnieju z rebuy, nie ma znaczenia: możesz go wykorzystać! Mając mnóstwo dodatkowych żetonów w grze, turnieje do przewijania mogą przynieść ogromne nagrody.

Istnieje szereg zasad, które obowiązują we wszystkich turniejach i które mają pierwszeństwo przed dowolnymi zasadami obowiązującymi w danym turnieju. Nie jest to ekscytujące, ale jeśli go potrzebujesz, znajdziesz to tutaj.

Większość turniejów jest wstrzymywana przez pięć minut po 55 minutach gry, więc jeśli uczestniczysz w wielu turniejach naraz, wszyscy zatrzymają się w tym samym czasie, więc możesz wypić drinka, zjeść kawałek. lub do toalety!

Już nigdy nie przegapisz żadnego turnieju. Porządek obrad sekcji "Moje turnieje" może wyświetlać wyskakujące okienka i wysyłać Ci wiadomości, dzięki czemu możesz być pewny bycia przy stole, kiedy karty są rozdawane.

Kiedy turniej osiągnie ostatni poziom stołu, gracze mogą zdecydować się na podzielenie puli nagród w tym momencie, zamiast grać do końca, zwłaszcza jeśli jest późno. Nazywa się to układaniem.

Jeśli chcesz dokonać aranżacji, musisz kliknąć "Tak" obok "Utwórz układ". Jeśli wszyscy inni gracze się zgodzą, na twoim ekranie pojawi się okno konwersacji poświęcone aranżacji. Będziesz mógł zgodzić się z innymi graczami na kwotę, która ma zostać zwrócona każdemu z nich. Jeśli aranżacja nie pasuje do ciebie, możesz kliknąć "Wyjdź" i wrócić do gry.

Aby sprawdzić saldo w turnieju euro, przejdź do strony "Mój przegląd" twojego konta.

Nie masz wystarczająco dużo dolarów na turniej, aby wziąć udział w turnieju? Okno rejestracji turnieju pokazuje, jak uczestniczyć, płacąc zarówno turniej, jak i gotówkę w euro. Możesz także wybrać, czy chcesz użyć turnieju euro, czy najpierw gotówki, jeśli obie opcje są dostępne.

Pamiętaj, że możesz ustawić preferowane tryby rejestracji w "Opcjach".

Jak przetrwać i wygrać wielki turniej pokerowy - Część 2

Jak w większości sytuacji pokerowych, biorąc pod uwagę to, co robią Twoi przeciwnicy w bańce, jest równie ważne jak to, co robisz. W turnieju z ogromnym kontyngentem graczy będziesz grał kilka godzin (a nawet dni w turnieju na żywo), aby dostać się do bańki. Dla wielu graczy, wszystkie te godziny gry będą kosztować emocjonalnie i po spędzeniu tak dużej ilości czasu i energii, po prostu nie da się ich wyeliminować przed wejściem do gry. pieniądze.

W tym momencie turnieju przeżyłeś już setki lub nawet tysiące graczy, a meta jest już blisko. Możesz czuć się tak, jakbyś zrobił trudną część, ale nic nie jest mniej prawdziwe. Każda decyzja, którą podejmiesz w końcowej fazie turnieju, jest ważniejsza od tego, co zrobiłeś wcześniej, po prostu dlatego, że stawka jest znacznie wyższa. Zobacz takie rzeczy: w bąbelku w najlepszym przypadku podwoisz swoją inwestycję, jeśli skończysz w najmniejszych płatnych miejscach. Ale jeśli uda Ci się wygrać turniej, wygrasz sumę, która reprezentuje setki razy Twoje początkowe wpisowe! W tej fazie turnieju najważniejsze jest zwrócenie uwagi na każdy szczegół. Jeśli zostało tylko kilka stolików, dobrym pomysłem jest otwarcie innych stołów w oprogramowaniu PokerStars, aby zobaczyć, jak grają inni gracze. Informacje, które zdobędziesz tutaj, mogą być istotne przy stole finałowym.

Upewnij się, że używasz kodu marketingowego " SchoolFR Tworząc konto, aby skorzystać z naszego " Bonus powitalny ”. Pamiętaj, że kod bonusowy można wprowadzić tylko podczas rejestracji za pomocą oprogramowania na komputerze.

Czy darmowy poker online zarabia pieniądze?

ostrzeżenie: Niedozwolone przesunięcie łańcucha "country_id" w /homepages/8/d451517399/htdocs/Gagner/wp-content/plugins/wp-geoip-text/functions.php on line 54

Na stronach pokera online można grać za prawdziwe pieniądze lub za darmo. Fikcyjne gry pieniężne nie zawsze są pozbawione udziałów; niektóre są nagradzane prawdziwymi prezentami i nagrodami pieniężnymi. Tak jest na przykład w przypadku freerolli, turniejów, których wejście jest bezpłatne.

Najlepsze z poker roomów oferujących darmowy poker przez freerolle

Wszyscy operatorzy internetowi oferują użytkownikom internetowym możliwość założenia konta za darmo. Po wprowadzeniu danych i wybraniu pseudonimu nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać tylko w trybie fikcyjnych pieniędzy, nigdy nie wydając ani grosza. Jeśli jednak chcesz zarabiać, WinPokerPoker doradza Ci wpłacenie środków na konto pokerowe: tylko w ten sposób będziesz mógł uzyskać dostęp do gier na prawdziwe pieniądze, a może, jeśli grasz rozważnie, wygraj duże pieniądze.

Istnieje jednak sposób na zarabianie pieniędzy poprzez granie w pokera za darmo: freerolle, turnieje z darmowym wejściem, ale po którym najlepsi gracze dzielą pulę nagród, której kwota może być konsekwentnym Zaletą freerolli jest to, że zanurzają cię w warunkach prawdziwych turniejów, bez ryzyka, że ​​będziesz żałował swojego bankrolla.

Oczywiście, te turnieje są bardzo popularne, a ponieważ miejsca są ograniczone, konieczne jest, aby odnieść sukces, aby uzyskać bilet wstępu będący jednym z pierwszych, którzy zarejestrowali się lub skorzystali z promocji lub bonusu. Niektóre freerolle są otwarte dla wszystkich, pod warunkiem, że zarejestrują się w czasie, podczas gdy inne są zarezerwowane dla nowych graczy w ramach powitalnych ofert.

Według stron, oferta freerolli jest bardzo zróżnicowana. Winamax to prawdopodobnie strona oferująca największą gamę darmowych spinów. Freerolle są codziennie łączone z ponad tuzinami darmowych turniejów nagradzanych nagrodami od 50 do 250 euro. Freerolle na Wimanax są również sitgo, które odbywają się w dowolnym momencie i rozpoczynają się natychmiast po osiągnięciu liczby graczy.

Nowi gracze będą mogli korzystać z Welcome Freeroll na 1000 euro, co odbywa się w każdą niedzielę; Winamax oferuje również bilet na Freeroll urodzinowy z okazji Twoich urodzin. Zwróć uwagę, że Winamax organizuje także wyzwania "Zagraj w pieniądze" w turniejach, grach pieniężnych i sitgo, wszystkie nagradzane nagrodami pieniężnymi. Na koniec, nie zapomnij podać swojej "licencji pokerowej", bezpłatnych wydarzeń, które dają dostęp do freerolli. Oprócz Winamax znajdziesz freerolle na Betclic, Bwin, z codziennym freerollem 500 euro, PMU lub PartyPoker i 888Poker.

Jednak poker roomy online nie mogą sobie pozwolić na organizowanie tylko darmowych spinów; są one finansowane przez prowizję, opłatę, która musi obligatoryjnie płacić graczom podczas gier w prawdziwe pieniądze. W turniejach jest to część buy-in, natomiast w grach pieniężnych część zakładu pieniężnego trafia do kieszeni strony. Nie wszystkie sale gier oferują ten sam rake, więc musisz je porównać, aby znaleźć te, które płacą dobre stawki.

Granie w pokera bez płacenia bilonem podczas zarabiania prawdziwych pieniędzy jest możliwe dzięki freerollom i darmowym spinom organizowanym przez zdecydowaną większość operatorów.

Jak wygrać turniej pokerowy

Głównym interesem pokera online jest możliwość grania w turniejach pokerowych z osobami, których nie znasz o każdej porze dnia!

Jest to wyjątkowy sposób zarabiania pieniędzy, ale jest to głównie pretekst, aby dobrze się bawić! Jest ich mnóstwo oprogramowanie do turniejów pokera internetowego. Każdego miesiąca przedstawiamy inne oprogramowanie do pobrania. Są one wybierane w zależności od wynagrodzenia, które oferują zawodnikom podczas turniejów, a także łatwości obsługi i łatwości użytkowania.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 6 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map