Karta Skrill Prepaid

Wysyłaj pieniądze do każdego, z dowolnego miejsca, za pomocą prostego adresu e-mail.

Wysyłaj i odbieraj pieniądze, zapisuj karty, łącz rachunki bankowe i wygodnie płacisz w dowolnym miejscu i czasie za pomocą swojego adresu e-mail i hasła.

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Zawsze chronimy Twoje płatności i poufne informacje, a nasz zespół ds. Zwalczania nadużyć finansowych chroni każdą transakcję.

Wysyłanie i odbieranie pieniędzy dla posiadaczy portfela Skrill jest łatwe - wystarczy adres e-mail. I za opłatą w wysokości 1%, przybywa więcej pieniędzy.

Utworzenie portfela Skrill zajmuje tylko kilka minut, a wszystkie informacje o płatnościach można zebrać w jednym miejscu. Możesz wybierać spośród 40 walut.

Kontroluj za pomocą prostych, bezpiecznych i szybkich metod płatności, w tym zapisanych kart i salda konta.

Przelej środki, w tym wygrane, ze Skrill na konto bankowe natychmiast lub dokonaj wypłat z bankomatu.

Z łatwością skorzystaj z najnowszych ofert, transakcji i premii handlowych. Miesięczna aktualizacja.

Używaj swoich pieniędzy gdziekolwiek jesteś i 24/7.

Nasza bezpieczna, szybka i łatwa w użyciu aplikacja zapewnia dostęp do konta w razie potrzeby.

Copyright © 2018 Skrill Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skrill® jest zastrzeżonym znakiem handlowym Skrill Limited. Skrill Limited to korporacja zarejestrowana w Anglii (numer handlowy 04260907) z siedzibą główną przy 25 Canada Square, London E14 5LQ. Zatwierdzony i regulowany przez Urząd Nadzoru Finansowego w ramach Rozporządzenia w sprawie pieniądza elektronicznego z 2011 r. (FRN: 900001) w odniesieniu do emisji pieniędzy i elektronicznych instrumentów płatniczych. Karta Skrill Prepaid Mastercard została wydana przez Paysafe Financial Services Limited na podstawie licencji Mastercard International. Paysafe Financial Services Limited (FRN: 900015) jest spółką autoryzowaną przez Urząd Nadzoru Finansowego w ramach Regulaminu Pieniądza Elektronicznego 2011 w celu emisji gotówki i elektronicznych instrumentów płatniczych. Mastercard® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Mastercard International.

Prawa autorskie © 2018 Paysafe Holdings UK Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skrill Limited (FRN: 900001) jest spółką autoryzowaną przez Financial Conduct Authority (Urząd Nadzoru Finansowego) w ramach Regulaminu Pieniądza Elektronicznego 2011 w celu emisji pieniędzy i elektronicznych instrumentów płatniczych. Skrill jest zastrzeżonym znakiem handlowym Skrill Limited. Paysafe Financial Services Limited (FRN: 900015) jest spółką autoryzowaną przez Urząd Nadzoru Finansowego w ramach Regulaminu Pieniądza Elektronicznego 2011 w celu emisji gotówki i elektronicznych instrumentów płatniczych.

Handel codziennym życiem

Zarządzaj swoimi środkami swobodnie

Możesz zasilić kartę z naszej strony internetowej i używać go wszędzie tam gdzie widnieje logo MasterCard akceptacji: w tym w sklepach, w Internecie lub wypłacić gotówkę z bankomatów. Wszystkie twoje płatności w strefie Euro są bezpłatne.

Karta ActivTrades jest oferowana bezpłatnie wszystkim naszym klientom i bez miesięcznych opłat administracyjnych. Inne opłaty mogą dotyczyć płatności; zobacz listę poniżej. Wszystko, czego potrzebujesz, to saldo w wysokości co najmniej 500 USD na twoim rachunku transakcyjnym.

Możesz ubiegać się o kartę przy otwieraniu rachunku handlowego lub z konta osobistego, jeśli już jesteś klientem. Prześlemy go pocztą na adres rejestracyjny.

 1. Zamów kartę ActivTrades online
 2. Wyślemy ci kartę pocztą
 3. Możesz go wpłacić w dowolnym momencie z konta handlowego w Personal Space
 4. Można go używać w sklepach, Internecie lub automatach (wszędzie tam, gdzie wyświetlany jest znak akceptacji Mastercard).

Poniższa tabela podsumowuje główne cechy i informacje o produkcie i nie zastępuje warunków użytkowania produktu.

Limity i ograniczenia dotyczące prowizji, które mają zastosowanie do Twojej Karty, przedstawiono poniżej.

Uwaga: Opłaty są pobierane bezpośrednio z konta ActivTrades

Regularne płatności bez autoryzacji

Transakcje na samoobsługowych stacjach benzynowych;

transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem wypłat w bankomatach), w tym na przykład cashback, gromadzenie pieniędzy w banku, przekazy pocztowe, czeki podróżne, wymianę zagraniczną, lub

Każdy nielegalny cel.

Sytuacje, w których sprzedawca nie byłby w stanie sprawdzić w Internecie faktycznej dostępności pieniędzy, aby ukończyć transakcję. Na przykład: transakcje na pokładzie pociągów, łodzie i niektóre zakupy na pokładzie samolotu.

Obowiązujące warunki.
Sprawdź warunki & Warunki i FAQ tutaj. Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się skontaktować z nami bezpośrednio.

Zapytaj teraz o swoją kartę

ActivTrades PLC jest autoryzowany i regulowany przez Financial Conduct Authority (FRN 434413) i jest członkiem Programu Wynagrodzeń Usług Finansowych (Financial Services Compensation Scheme). Zgodnie z przepisami ustanowionymi przez Financial Conduct Authority,

ActivTrades PLC wprowadził:

ActivTrades PLC przechowuje wszystkie środki klienta na rachunkach bankowych oddzielnych od tych w naszej firmie. Wszystkie fundusze klientów podlegają zasadom FCA. Ponadto, klienci ActivTrades PLC są również chronione zgodnie z zasadami systemu rekompensat Financial Services Compensation, aż do maksimum £ 50,000. Na dodatek, ActivTrades PLC oferuje polisę ubezpieczeniową obejmującą poszczególne fundusze klientów powyżej progu Financial Services Compensation Scheme (FSCS) do 1 000 000. Więcej informacji.

W ActivTrades PLC staramy się uczciwie traktować wszystkich naszych klientów. Nasi klienci będą wyraźnie poinformowani o naszych produktach i usługach i będą odpowiednio informowani przed, w trakcie i po sprzedaży. Zapewniamy, że poziom wydajności naszych produktów i usług w miarę możliwości spełnia oczekiwania naszych klientów. Zadbamy również o to, aby nasi klienci nie napotkali żadnych barier ani trudności w wyrażaniu swoich próśb, obaw i skarg, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania najlepiej jak to możliwe. Aby zobaczyć naszą procedurę składania skarg, kliknij tutaj.

ActivTrades PLC posiada solidny wewnętrzny proces oceny adekwatności kapitałowej (ICAAP). Ta ostatnia jest regularnie aktualizowana. Nasz regulator, Financial Conduct Authority, zdecydowanie poparł rekomendacje Basel II. Obejmuje to utrzymywanie poziomu kapitału na poziomie minimum 8% dla dowolnego ryzyka walutowego netto. Historycznie, ActivTrades PLC utrzymywało kapitał i rezerwy na znacznie wyższym poziomie niż zalecał nasz regulator. Nasza firma uważa, że ​​jest to kluczowa miara naszego bezpieczeństwa.

Produkty przeznaczone na rynek mogą stanowić znaczne ryzyko dla twojego kapitału. Nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów, należy upewnić się, że w pełni rozumiesz związane z nimi ryzyko i w razie potrzeby zasięgnąć niezależnej porady.

Konto o ograniczonym ryzyku jest automatycznie przydzielane francuskim rezydentom i umożliwia tylko transakcje CFD z wewnętrzną ochroną, które ograniczają ryzyko straty do początkowej kwoty zainwestowanej w celu otwarcia pozycji.

Dzięki ochronie przed ujemnym saldem ryzyko straty ogranicza się do depozytu. W przypadku rachunku o ograniczonym ryzyku ryzyko straty ogranicza się do kwoty początkowo zainwestowanej, odpowiadającej marży wymaganej do otwarcia pozycji.

Android jest znakiem handlowym Google Inc. iPhone, iPad i iPod są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store to usługa marki Apple Inc.

Mastercard jest znakiem towarowym, a projekt jego logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Mastercard International Incorporated. Karta jest wydawana przez Wirecard karty Solutions Ltd. ( „WDCS”) na podstawie przyznanej przez MasterCard International Inc. WDCS licencji jest autoryzowana przez Financial Conduct Authority, aby zapewnić obsługę pieniądza elektronicznego zgodnie z dyrektywą o wydanie pieniędzy Electronic Money Regulations 2011 (Ref: 900051).

Opodatkowanie może podlegać zmianom lub modyfikacjom, jeśli płacisz podatki w jurysdykcji innej niż Wielka Brytania.

Dodatkowa polisa ubezpieczeniowa ActivTrades w stosunku do FSCS podlega warunkom określonym w polityce. Kwalifikowalność do programu rekompensat za usługi finansowe zależy od charakteru i statusu roszczenia.

ActivTrades PLC jest autoryzowany i regulowany przez Financial Conduct Authority FCA (pod numerem 434413). ActivTrades PLC jest również zarejestrowany w Banque de France pod numerem 71739 jako Spółka inwestycyjna w EOG.

Karta prepaid Skrill jest stosunkowo tania. Jedynym realnym limitem karty Skrill Prepaid MasterCard jest English Support Service. Ta niedroga przedpłacona karta kredytowa nie zawiera opłat za przelewy bankowe lub transakcje. Zwykle dotyczy to alternatywnych i droższych przedpłaconych kart kredytowych. Karta przedpłacona, taka jak MasterCard Skrill, jest szczególnie atrakcyjna ze względu na brak kontroli NBB (Narodowego Banku Belgii) i kontrolę dochodów. Karty przedpłacone są rzadziej akceptowane niż inne karty kredytowe.

Opłaty prepaid Skrill MasterCard:

 • Opłaty abonamentowe rocznie: 10 €
 • Dodatkowa karta kredytowa: nie opcjonalna
 • Wypłata środków: 1,80 €
 • Limit transakcji: 1.000 €
 • Opłaty za wymianę zmniejszono do 1,75%
 • Brak kontroli dochodów w momencie składania wniosku
 • Brak kontroli nad centrum kredytowym
 • Powszechnie stosowane na całym świecie
 • Wykorzystaj w ponad 32 milionach sklepów
 • Bezpłatne członkostwo - bez opłaty rocznej
 • Brak opłat

Aktualizacja: 09-06-2015 15:21

Skrill Prepaid MasterCard

Nowa, stosunkowo tania belgijska przedpłacona karta kredytowa. Jedynym prawdziwym ograniczeniem jest.

Przedpłacona karta bankowa Skrill

nadajnik : Newcastle Building Society, Wielka Brytania

operacyjny : Moneybookers Ltd, Wielka Brytania

marketing: Moneybookers Ltd, Wielka Brytania

bezpieczeństwo: Pin z chipem EMV

Karta kosztowa tylko bez aktywności 1 rok: 10 €

Najskuteczniejsza karta Moneybookers dla małych wydatków. Jego cena i koszty są najniższe na rynku. Otworzy się jednak konto Moneybookers, które wydłuża procedurę.

Karta Moneybookers, niedawno Skrill (wciąż czekamy na marketingowe wyjaśnienie tej zmiany nazwy) jest dopełnieniem dla tych, którzy mają konto Moneybookers.

Uważaj jednak na kartę bankową prepaid moneybookers pomimo bardzo atrakcyjnej ceny ma stosunkowo niski pułap. Klasyfikuje to jako jedną z najlepszych kart, ale tylko w kategorii niskich sufitów. Dla tych, którzy szukają karty o wyższym suficie, wolimy kartę Veritas mastercard, która zajmuje najwyższą pozycję w rankingu.

Co więcej, fani gier internetowych będą rozczarowani, ponieważ jest to wyraźnie napisane w warunkach sprzedaży (pisanych bardzo małymi), że Karta Moneybookers nie działa w przypadku hazardu.

Lepszy sposób na płacenie i grę

Niezależnie od tego, czy wysyłasz pieniądze, robisz zakupy online lub grasz, czy spekulujesz na rynkach walutowych, najlepiej używać Skrill.

Opłaty za przelewy zagraniczne za pośrednictwem Skrill wynoszą tylko 1,9%

Wszystko, co musisz przesłać lub odebrać za pomocą Skrill, to adres e-mail

Zarabiaj łatwo i szybko

Przy opłatach ograniczonych do 20 €, płatności w portfelu SKrill zarabiają więcej

Wysyłaj pieniądze Skrill do rodziny i przyjaciół w prawie 200 krajach

 • Zawsze i wszędzie
 • Wysyłaj i odbieraj pieniądze, kupuj, handluj i graj
 • Uzyskaj dostęp do swoich zarobków
 • Preferowani handlowcy na rynku Forex z całego świata
 • Obniżone i przejrzyste opłaty
 • Natychmiastowe przelewy i wypłaty gotówkowe
 • Superszybkie płatności dzięki Skrill 1-Tap.

OTWÓRZ BEZPŁATNE KONTO

Natychmiastowe płatności na komórkę dzięki Skrill 1-Tap.

Idealny do płatności za zintegrowane strony do gier, targi i aukcje

Kontroluj swój budżet, płacąc portfelem Skrill za pomocą telefonu komórkowego, laptopa lub komputera

Zachowaj swoje prywatne informacje bankowe

Informacje o banku lub karcie nie są ujawniane, gdy płacisz w Skrill

 • Bezpieczne i bezpieczne transakcje
 • Wysyłaj i odbieraj pieniądze, kupuj, handluj i graj
 • Uzyskaj dostęp do swoich zarobków
 • Preferowani handlowcy na rynku Forex z całego świata
 • Obniżone i przejrzyste opłaty
 • Natychmiastowe przelewy i wypłaty gotówkowe
 • Superszybkie płatności dzięki Skrill 1-Tap.

OTWÓRZ BEZPŁATNE KONTO

Prawdziwie globalna usługa

Wysyłaj pieniądze do prawie 200 krajów i 40 walut

Płać swoim portfelem Skrill za pomocą telefonu komórkowego, laptopa lub komputera.

Najpopularniejszy portfel do płatności na rynku Forex

Płać mniej, gdy handlujesz walutami lub dokonujesz płatności

 • Zawsze i wszędzie
 • Kontroluj swoje wydatki online dzięki elastycznemu kontu online na urządzenia mobilne
 • Akceptowane przez wszystkich dużych bukmacherów, kasyn i stoły pokerowe
 • Zbierz wszystkie informacje dotyczące płatności
 • Preferowani handlowcy na rynku Forex z całego świata
 • Obniżone i przejrzyste opłaty
 • Natychmiastowe przelewy i wypłaty gotówkowe

OTWÓRZ BEZPŁATNE KONTO

Opłaty za przelewy zagraniczne za pośrednictwem Skrill wynoszą tylko 1,9%

Wszystko, co musisz przesłać lub odebrać za pomocą Skrill, to adres e-mail

Zarabiaj łatwo i szybko

Przy opłatach ograniczonych do 20 €, płatności w portfelu SKrill zarabiają więcej

Wysyłaj pieniądze Skrill do rodziny i przyjaciół w prawie 200 krajach

 • Zawsze i wszędzie
 • Wysyłaj i odbieraj pieniądze, kupuj, handluj i graj
 • Uzyskaj dostęp do swoich zarobków
 • Preferowani handlowcy na rynku Forex z całego świata
 • Obniżone i przejrzyste opłaty
 • Natychmiastowe przelewy i wypłaty gotówkowe
 • Superszybkie płatności dzięki Skrill 1-Tap.

OTWÓRZ BEZPŁATNE KONTO

Natychmiastowe płatności na komórkę dzięki Skrill 1-Tap.

Idealny do płatności za zintegrowane strony do gier, targi i aukcje

Kontroluj swój budżet, płacąc portfelem Skrill za pomocą telefonu komórkowego, laptopa lub komputera

Zachowaj swoje prywatne informacje bankowe

Informacje o banku lub karcie nie są ujawniane, gdy płacisz w Skrill

 • Bezpieczne i bezpieczne transakcje
 • Wysyłaj i odbieraj pieniądze, kupuj, handluj i graj
 • Uzyskaj dostęp do swoich zarobków
 • Preferowani handlowcy na rynku Forex z całego świata
 • Obniżone i przejrzyste opłaty
 • Natychmiastowe przelewy i wypłaty gotówkowe
 • Superszybkie płatności dzięki Skrill 1-Tap.

OTWÓRZ BEZPŁATNE KONTO

Szybko i łatwo dokonuj płatności na stronach gier i w mediach społecznościowych

Szybko pobieraj środki z wielu źródeł

Płać swoim portfelem Skrill za pomocą telefonu komórkowego, laptopa lub komputera.

Płać mniej, gdy grasz lub płacisz

 • Akceptowane przez wszystkich dużych bukmacherów, kasyn i stoły pokerowe
 • Bezpieczne - nie ujawniaj swoich danych bankowych za każdym razem, gdy płacisz
 • Korzystaj z zalet statusu VIP Skrill podczas gry
 • Zbierz wszystkie informacje dotyczące płatności
 • Płać za pomocą dowolnej karty lub konta bankowego
 • Obniżone i przejrzyste opłaty
 • Natychmiastowe przelewy i wypłaty gotówkowe

OTWÓRZ BEZPŁATNE KONTO

Prawdziwie globalna usługa

Wysyłaj pieniądze do prawie 200 krajów i 40 walut

Płać swoim portfelem Skrill za pomocą telefonu komórkowego, laptopa lub komputera.

Najpopularniejszy portfel do płatności na rynku Forex

Płać mniej, gdy handlujesz walutami lub dokonujesz płatności

 • Zawsze i wszędzie
 • Kontroluj swoje wydatki online dzięki elastycznemu kontu online na urządzenia mobilne
 • Akceptowane przez wszystkich dużych bukmacherów, kasyn i stoły pokerowe
 • Zbierz wszystkie informacje dotyczące płatności
 • Preferowani handlowcy na rynku Forex z całego świata
 • Obniżone i przejrzyste opłaty
 • Natychmiastowe przelewy i wypłaty gotówkowe

OTWÓRZ BEZPŁATNE KONTO

Copyright © 2018 Skrill Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skrill® jest zastrzeżonym znakiem handlowym Skrill Limited. Skrill Limited to korporacja zarejestrowana w Anglii (numer handlowy 04260907) z siedzibą główną przy 25 Canada Square, London E14 5LQ. Zatwierdzony i regulowany przez Urząd Nadzoru Finansowego w ramach Rozporządzenia w sprawie pieniądza elektronicznego z 2011 r. (FRN: 900001) w odniesieniu do emisji pieniędzy i elektronicznych instrumentów płatniczych. Karta Skrill Prepaid Mastercard została wydana przez Paysafe Financial Services Limited na podstawie licencji Mastercard International. Paysafe Financial Services Limited (FRN: 900015) jest spółką autoryzowaną przez Urząd Nadzoru Finansowego w ramach Regulaminu Pieniądza Elektronicznego 2011 w celu emisji gotówki i elektronicznych instrumentów płatniczych. Mastercard® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Mastercard International.

Prawa autorskie © 2018 Paysafe Holdings UK Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skrill Limited (FRN: 900001) jest spółką autoryzowaną przez Financial Conduct Authority (Urząd Nadzoru Finansowego) w ramach Regulaminu Pieniądza Elektronicznego 2011 w celu emisji pieniędzy i elektronicznych instrumentów płatniczych. Skrill jest zastrzeżonym znakiem handlowym Skrill Limited. Paysafe Financial Services Limited (FRN: 900015) jest spółką autoryzowaną przez Urząd Nadzoru Finansowego w ramach Regulaminu Pieniądza Elektronicznego 2011 w celu emisji gotówki i elektronicznych instrumentów płatniczych.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map