Keno zyskuje

Wynik Keno - Ostatnie losowania dnia

Keno jest grą losową stworzoną przez Francuskie igrzyska od 10 września 1993 roku. Zasadniczo ta gra rysunkowa przypominająca Bingo rozgrywana jest w kasynach, a bardziej ogólnie w grupach. gracze zbierają się razem, dla zabawy, ale także, szczególnie, dla chciwości.

Cały punkt tej gry polega na tym, że szanse wygranej są znacznie większe niż w przypadku innych loterii. Co więcej, od 24 lutego 2013 r. FDJ dodała nową regułę do tej gry, aby przyciągnąć szerszą publiczność: możliwość zostania zwycięzcą na całe życie. Gracze, którzy zaznaczyli wszystkie liczby wychodzące na swoich polach, mogą wybrać miesięczny zysk za całe życie lub wszystkie naraz (w "gotówce"), odpowiadające 20 latom zarobków.

Plan transmisji wyników Keno

W przeciwieństwie do grywalnych loterii z Francji (Loto, EuroMillions ..), które oferują od 2 do 3 losowań tygodniowo, Keno oferuje graczom 2 codzienne losowania, i to każdego dnia tygodnia (od poniedziałku do niedzieli). Tak więc najbardziej zachłanni gracze mogą spróbować szczęścia kilka razy dziennie i zaspokoić wszystkie swoje potrzeby.

Od 2014 roku dystrybucja losowań gier organizowanych przez francuskie gry odbywa się na kanale TF1. Dla Keno są dwie transmisje, które odbywają się codziennie: lunch i kolacja. Harmonogramy te zmieniają się w zależności od dni zgodnie z siatką programów, to w pewnym przedziale czasowym trzeba mieć nadzieję, że obejrzy się transmisję na żywo: między 13:00 a 14:00 dla losowania w południe, oraz między 21:30 a 22:30 do wieczornego losowania. Najlepsze rozwiązanie, które pozwala powtórzyć powtórkę na platformie TF1.

We Francji sieć Keno zorganizowana przez FDJ składa się z 70 liczb. Aby wziąć udział w losowaniu, gracz musi sprawdzić siatkę od 2 do 10 liczb. Następnie gracz wybiera zakład początkowy. Kwota tego zakładu, w przypadku zysku, do ich pomnożenia (na przykład 100 000 euro rocznie na całe życie jest dostępna tylko w przypadku ustawienia 10 euro za 10 sprawdzonych numerów). Na przykład gracz może zaznaczyć 10 liczb dla zakładu o wartości 1 euro, np. 2 numery dla stawki 10 euro. Na koniec gracz może wybrać pomiędzy prostą opcją mnożnika lub minimalną opcją mnożnika x3. Rzeczywiście, każdy los Keno otrzymuje losowy mnożnik, od x2 do x10. Sprawdzając swoją siatkę, wybiera, czy chce być uprzywilejowany, upewniając się, że uzyskał minimum x3, czy też opiera się na przypadku.

Każde losowanie Keno składa się z 20 zwycięskich liczb. Prawdopodobieństwo jest więc bardzo interesujące, ponieważ możliwe jest uzyskanie 2 dobrych liczb odznaczonych z 20 (maksymalna istota, pamiętaj, 10 sprawdzonych liczb). Aby zostać zwycięzcą na całe życie, musisz sprawdzić 10 liczb na swojej siatce, a te 10 liczb należy do 20 zwycięskich numerów losowania. Wreszcie mnożnik umożliwi obliczenie dokładnych zysków, poprzez pomnożenie ich przez wskazaną kwotę, oczywiście.

Jak obliczyć wygrane z Keno

Aby obliczyć swoje wygrane w tej grze losowania, po prostu postępuj zgodnie z tabelą wygranych. W przeciwieństwie do innych loterii oferowanych przez FDJ, wygrane Keno nie odpowiadają liczbie uczestników, a tym samym liczbie zakładów postawionych w puli. Należy również zauważyć, że FDJ nigdy nie nadaje raportów o zarobkach Keno i że tylko zwycięzcy decydujący się ujawnić, są przedmiotem wiadomości.

Wygrane są zatem stałe i po prostu musisz odnieść się do poniższej tabeli, aby obliczyć dokładną kwotę za każde losowanie lub po prostu przejść do naszego narzędzia poświęconego obliczaniu zarobków Keno.

Oblicz swoje wygrane w Keno Winner for Life: to proste dzięki naszemu darmowemu narzędziu

W przeciwieństwie do płynnych i zrozumiałych wskaźników zarobków w innych francuskich loteriach, Keno jest bardziej złożony w analizie potencjalnych zysków, ponieważ istnieją różne ceny, można zaznaczyć różną liczbę liczb i ostatecznie, że mnożnik zysków zmiana każdego losowania nie sprawia, że ​​obliczanie wygranych w Keno jest najłatwiejsze na świecie.

W zespole Tirage-Gagnant.com, chcieliśmy to ułatwić, oferując darmowe narzędzie do obliczania wygranych w kilka sekund, po prostu wpisując numery, które są odtwarzane, otrzymujemy powiadomienie o wyniku po analizie naszej bazy danych, nic więcej, nic mniej.

Od 1 € do 10 €: 5 cen za sieć Loto i tyle obliczeń, ile to możliwe

Podczas gdy Lotto Grid kosztuje stałą kwotę 2,20 € (od 6 marca 2017 r.) i że siatka Euromillions będzie Cię kosztować 2,50 €, a ceny siatek na loterię Keno Gagnant à Vie są elastyczne, od 1 € do 10 €, kwota, którą wybierzesz, ale która idzie w parze z maksymalne zarobki są ograniczone.

Jeśli jesteś amatorem i graczem inicjowanym przez Keno, będziesz łatwiej przyciągany przez duże potencjalne zyski, grając zarówno w bilet o wartości 5 €, jak i 10 € w grach, dzięki czemu możesz wygrać bardzo duże sumy do 50'000 € lub 100'000 € na rok życia (nie wspominając o możliwości pomnożenia wygranych przez mnożnik).

Z drugiej strony jeśli nie znasz dobrze tej loterii, zapraszamy Cię do gry o mniej ważne zakłady od 1 € do 3 € aby Cię poznać powoli, ale z pewnością dzięki temu szczególnemu stylowi gry, jakim jest Keno Winner for Life.

W każdym razie, niezależnie od kwoty, którą wybierzesz do gry, wiedz, że potencjalne wygrane różnią się za każdym razem i obliczyć wygrane, nic nie jak za pomocą naszego narzędzia, aby nie "wziąć cię" głowa.

Zaznacz 2 liczby na 10 liczb, ponownie obliczenia zarobków będą różne

Być może już wiesz, ale Keno rysuje 20 liczb z 70 Obejmuje to 20 wygranych podczas lunchu i wieczorem (dwa losowania są różne), masz możliwość sprawdź siatki od 2 N ° do 10 N ° sprawdzone, z różnicami w zarobkach, które się z tym wiążą.

Im więcej liczb odznaczasz, tym wyższe potencjalne zyski, ale oczywiście trudniej będzie przyciągnąć cię do przypadku. Poza cenami, które pozwolą ci podwoić, potroić, a nawet zarobić więcej pieniędzy niż twój zakład, to liczba sprawdzanych liczb określi twój ostateczny współczynnik mnożnika.

Zrozumiałeś, że dzięki Zwycięzcy Keno dla Życia każdy gracz może "dostosować" swoją grę do stanu finansów, uzyskując dostęp od 1 € do 10 € i dawkę szansy, którą chce widzieć w jego losowanie przez odhaczenie od 2 do 10 liczb.

Opcja mnożnika dla Keno Winner for Life, dobry pomysł

Keno Winner for Life, tak zwana opcja "multiplikator" oferuje możliwość pomnożenia wygranych przez co najmniej 2 i do 10 za pojedyncze losowanie.

Aby to zrobić, będziesz musiał zapłacić podwójną kwotę pierwotnie żądaną za twoją sieć. Jeśli sprawdzisz stawkę za 1 €, będziesz musiał zapłacić 2 €, jeśli sprawdzisz stawkę 10 €, będzie to wymagało 20 €.

Jeśli cena może odstraszyć wiele osób, należy pamiętać, że większość dużych zwycięzców w Keno do tej pory, gdzie w przeważającej części widzieli swoje zarobki pomnożyć przez tę opcję. Gdy przejdziesz z 10'000 € do 20'000 € zysków na przykład na siatce z 8 liczbami w cenie 2 € zamiast 1 €, myślisz, że masz talent do zapłacenia tej opcji.

Uwaga: masz także opcję 1 € więcej opcji minimalnego mnożnika x3!

W naszym kalkulatorze zarobków Keno masz możliwość wyboru, czy grałeś z opcją mnożnika, nasz serwer zajmie się Twoją ostatnią wypłatą.

Jak korzystać z kalkulatora zarobków Keno?

Przechodząc teraz do poważnych rzeczy ... Masz przed sobą pokwitowanie z gry Keno i chcesz szybko obliczyć swoje wygrane, będziesz mógł to zrobić w mniej niż 2 minuty po wykonaniu kilku niezbędnych czynności i po prostu kliknij przycisk "obliczyć! ”.

 1. Przede wszystkim, wskazane jest wybranie dobrego losowania, z którego grałeś, łącząc dzień i losowanie, zarówno w południe, jak i wieczorem.
 2. Następnie sprawdź numery, które grałeś od 2 do 10 numerów na siatkę i cena sieci od 1 do 10 €. Jeśli chcesz obliczyć wiele wygranych z kilku kratek naraz, kliknij symbol "+", aby dodać w nieskończoność.
 3. Po ustaleniu daty i sprawdzeniu numerów, możesz teraz wybrać jedną z opcji (jeśli wybrałeś) między mnożnikiem bazowym lub mnożnikiem x3.
 4. To już koniec, wystarczy kliknąć przycisk "Oblicz! " aby zobaczyć swoją wygraną, jeśli masz szczęście, że masz jedną, dwie lub więcej dobrych liczb do swojego losowania Keno.

Przypominamy, że korzystanie z naszego kalkulatora zarobków Keno jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla wszystkich. Należy jednak uważać, że wygranych wygranych nie można zastąpić 60-dniową datą egzekucji, która spowoduje utratę wygranej, jeśli nie zgłosisz tego w tym terminie. Powinno być wiadome, że nieodebrane wygrane są liczne każdego roku, albo przez utratę biletu, albo częściej przez zapomnienie, aby dokładnie obliczyć swoje zarobki.

Właśnie dlatego dzięki naszemu Zwycięzcy Keno dla Life Winning Calculator takie rozczarowanie już ci się nie przytrafi!

Wynik Keno: ostatnie losowania

Keno to loteria losowania FDJ, która odbywa się każdego dnia tygodnia około 13:45 i 20:30. Jego szczególną cechą jest oferowanie graczom dużej elastyczności w zakresie ich zakładów i liczb, które chcą grać. Wygrane są powszechne, ale skromniejsze niż w innych grach. Sprawdź swoją siatkę poniżej, ta strona jest aktualizowana przy każdym nowym losowaniu. Aby śledzić wiadomości związane z Keno, przejdź do Raffage-Gagnant.com.

34 36 41 44 45 51 53 55 60 69

39 44 45 49 52 54 55 60 64 70

częstotliwość jest procentem losowań, od nowej formuły Winner to Life w 2013 roku, do której opublikowano numer wydania.

różnica oznacza liczbę wydruków, z których dany numer nie jest już drukowany.

Ostatnia częstotliwość jest zainteresowany remisami z ostatnich dwóch tygodni, a dokładniej liczbą wydań tej liczby w tym okresie.

progresja porównuje ewolucję liczby uwolnień liczby z ostatnich dwóch tygodni do dwóch poprzednich tygodni.

Na przykład wzrost o 30% oznacza, że ​​w ciągu ostatnich dwóch tygodni liczba ta była o 30% większa niż w poprzednich dwóch tygodniach.

Wreszcie, Towarzysze i Anticompagnons to liczby, które pojawiają się najczęściej, a najmniej często z danym numerem, na ostatnich 60 wydrukach (30 dni).

Ta prognoza zawiera listę najbardziej oczekiwanych liczb, czyli tych, którzy nie przebywali najdłużej.

67 39 68 57 37 54 17 21 42 64 43 8 6 49 59 58 66 69 34 12

W ciągu ostatnich 2 tygodni:

25 28 61 42 47 17 44 4 34 37 57 58 53 33 55 6 39 64 54 32

Ta prognoza zawiera liczby, które pojawiają się najczęściej, albo od 2013 r., Albo w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

70 19 50 29 16 30 60 51 32 48 33 36 3 56 2 13 9 63 55 14

W ciągu ostatnich 2 tygodni:

27 19 43 24 46 56 35 23 21 45 22 15 18 29 30 2 49 20 10 12

Prognozy te zawierają liczby, które pojawiają się często w miesiącu, od 2013 r. Lub podczas losowań z ostatnich dwóch tygodni.

Prognoza ta jest oparta na aktualnych trendach: wymienione liczby to te, które odnotowały największy wzrost liczby wycieczek w ciągu ostatnich dwóch tygodni, w porównaniu do liczby podróży w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

W przeciwieństwie do gier loteryjnych typu pay-as-you-go, takich jak EuroMillions czy Lotto, dochody Keno są stałe. W każdym losowaniu są takie same. Jeśli posiadasz jeden, kilka lub nawet żaden numer wygrywający na planszy Keno, sprawdź wygrane, które wygrałeś w poniższej tabeli. Ta wygrana zależy od liczby rozegranych liczb, liczby zwycięskich liczb na twojej siatce i stawki. Ogólnie, zyski są dość skromne, ale częste. Co więcej, nowość "Win for Life" pozwala na utrzymanie do 100 000 euro rocznie przez resztę życia.

Nie zapomnij pomnóż swoje wygrane przez Mnożnik jeśli grałeś w tę opcję! To zwielokrotnienie wygranych dotyczy wszystkich rang, nawet jackpota.

Jeśli wygrałeś mniej niż 500 €, możesz go zapłacić gotówką w dowolnym punkcie sprzedaży. Z drugiej strony, w przypadku największych kwot, należy skontaktować się z Centrum płatności Française des Jeux. Przy ponad 5000 € zarobków weryfikacja tożsamości będzie obowiązkowa.

Prawdopodobieństwo wygranej w Keno

Biorąc pod uwagę imponujące zyski szeregi prawdopodobieństwo wygranej zależą od cech swojej planszy do gry. Aby wygrać główną wygraną (9 cyfry 9 lub 10 z 10), masz szansę 1 na 387,197 i 1 szansa 2.147.181, odpowiednio. Jest to o wiele wyższa niż Lotto (1 szansa na 19 mln) i EuroMillions (1 szansa na 116 milionów). Prawdopodobieństwo wygranej niższe zarobki z kolei jest wyższa, od 1 do 6 szansa znalezienia dwóch liczb od 3 do 1 szansa na 75000, aby znaleźć numery na 8 8. Ogólnie, z Keno, można spodziewać częstszych zyski w innych grach czerpalnych. Niemniej jednak, z wyjątkiem wygranych, zyski są bardziej skromne.

Gra oferuje wiele opcji dla gracza, więc może wydawać się dość skomplikowana. Nie martw się, to bardzo proste. Oto krok po kroku, aby zagrać w siatkę Keno:

 • Wybierz dowolnie od 2 do 10 różnych liczb na twojej siatce (w zakresie od 1 do 70)
 • Wybierz swój zakład: możesz grać od 1 do 10 € (+ cena możliwej opcji mnożnika)
 • Wybierz opcję Mnożnik (to NIE jest obowiązkowe!):
  • Jeden Mnożnik: wszystkie Twoje wygrane będą mnożone przez Mnożnik opublikowany przy losowaniu
  • Mnożnik x3: wszystkie wygrane zostaną pomnożone przez co najmniej x3 (jeśli w losowaniu mnożnik wynosi 4, 5 lub 10, wygrane będą pomnożone przez 4, 5 lub 10)
 • I to wszystko! To tak proste, jak gra w Keno. Zatwierdź swoją sieć na stronie FDJ lub w jednym z wielu punktów sprzedaży.

Każdy gracz ma swoje małe "szczęśliwe sztuczki", które, jak mu się wydaje, sprawią, że wygra pulę. Chociaż najczęściej te sztuczki są dość emocjonalne i niezbyt racjonalne, tutaj jest kompilacja przyziemnych sztuczek, opartych na szansach wygranej, aby lepiej zagrać w Keno:

 • Ile liczb do grania? Prawdopodobieństwo wygrania dowolnego zysku różni się znacznie w zależności od liczby liczb na twojej siatce. Najlepszym wyborem jest gra 9 liczb ponieważ daje ci 1 na 4 szansę na wygraną. Odwrotnie, grając 10 liczbami dajesz tylko 1 szansę na 7, a granie 6 liczb daje 1 szansę na 19, aby wygrać dużo.
 • Czy powinniśmy wziąć opcję Mnożnik? Mnożnik może być naprawdę interesujący. Dzięki tej opcji możesz pomnożyć cenę swojej siatki przez 2, a średnio 2,34 razy więcej niż Twoja wygrana. Innymi słowy, wyższe zarobki są ważniejsze niż wyższe ceny. Nie grając w Mnożnik, możesz jednak grać o większą liczbę tańszych sieci, a tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną. Jest to zatem wybór, który należy podjąć, zgodnie z własnymi preferencjami, pomiędzy: wzrost zarobków (w przypadku wygranych) lub zwiększenie szans na wygraną (ale z niższymi zarobkami).
 • Czy minimalny mnożnik x3 jest interesujący? Między pojedynczym mnożnikiem a minimalnym mnożnikiem x3 wybierz "minimum x3", jeśli Twój zakład na siatkę wynosi co najmniej 2 €. Jeśli grasz tylko 1 € za siatkę, to "Pojedynczy mnożnik" jest bardziej interesujący. Wyjaśnienie wynika z faktu, że "minimum x3" kosztuje 1 € więcej (stałe), ale generuje wzrost zarobków, który zależy od twojego zakładu. Przy zakładzie 1 € wzrost zarobków jest zbyt niski w stosunku do kosztu opcji. Z drugiej strony, dla zakładu o wartości 2 EUR lub więcej, cena opcji generuje średni wzrost Twoich zarobków wyższy niż wzrost ceny Twojej siatki.
 • Czy powinienem grać w Flashu lub wybrać moje liczby? To jest to samo! Prawdopodobieństwo wygranej jest takie samo, bez względu na twoje liczby. Flash lub "szczęśliwe liczby" nie przedstawiają, statystycznie, żadnej różnicy.
 • Czy Keno można uznać za inwestycję? Nie! FDJ ma przewagę, a w sumie gracze stracą więcej, niż wygrają. Aby wygrać jackpota, trzeba mieć dużo szczęścia, nie ryzykujcie finansowo w grze. Wskazówki podane powyżej pozwalają zoptymalizować grę, ale korzyść pozostaje dla FDJ. Nie zapominaj o tym i stawiaj tylko na to, co możesz stracić.

JOKER + ® 2 829 224

Powyższe wyniki podano jedynie w celach informacyjnych i pod warunkiem zastosowania limitu partii. Proszę zapoznać się z Dziennikiem Urzędowym i rozporządzeniem. Masz 60 dni na odebranie wygranych po ostatnim losowaniu, w którym uczestniczysz.

W rйpartition 70 numйros które tworzą koronę stole rysunek Keno Winner Á dйterminйe życia tuż przed każdym losowaniu faзon alйatoire pod contrфle komornika oraz przestrzegać przepisów losowych.

Lokalizacja na kole

A. Jeśli grałeś online:

Z wyjątkiem partii odpowiadających 10 liczbom znalezionym dla 10 sprawdzonych liczb i 9 liczb znalezionych dla 9 sprawdzonych liczb, jeśli łączne zarobki są mniejsze lub równe 2 000 euro, płatność jest dokonywana na konto FDJ® , Jeśli łączne zarobki są większe niż 2000 euro, płatność jest dokonywana na konto FDJ® pod warunkiem przedstawienia twoich dokumentów tożsamości.

Potwierdzając rejestrację, należy wprowadzić próg automatycznego transferu między 50 euro a 9 999 euro (próg domyślnie ustawiony na 2000 euro). Jeśli wygrasz wygraną przekraczającą ten próg, przelew automatyczny na twoje konto bankowe.

B. Jeśli grałeś w punkcie sprzedaży:

Skontaktuj się z autoryzowanym zwycięzcą życia Keno w La Française des Jeux.

Zyski są wypłacane na okaziciela po przedstawieniu dochodów i są zwolnione z podatku dochodowego.

Masz 60 dni na odebranie wygranych po ostatnim losowaniu, w którym bierze udział twój przepisywany.

C. Specjalne postanowienia dotyczące wypłaty zwycięzcy kwalifikującego się do dochodu dożywotniego:

Zwycięzcą, który kwalifikuje się do wygranej na całe życie, jest zwycięzca nagrody odpowiadającej 10 liczbom znalezionym dla 10 sprawdzonych liczb lub 9 numerów znalezionych dla 9 sprawdzonych numerów, które, dla wypłaty swojego zysku, mają wybór między wypłatą roczna renta dożywotnia lub płatność jednorazowa kwoty jego zysku, zwanej również zyskiem gotówkowym. Opcja rocznej renty dożywotniej nie jest dostępna w przypadku wielu zwycięzców lub gdy łączna liczba nagród należnych za losowanie zwycięzcy Keno wynosi 74,500 000 € (patrz sekcja "Capping") ,

W przypadku każdego losowania ta sama kombinacja 8, 9 lub 10 liczb nie może zostać rozegrana więcej niż 35 razy (obliczenia na zakład 1)) dla wszystkich połączonych terytoriów.

Conformйment do dйcret o grach losowych, łączne zyski ze zwycięzców pod zwycięzcy losowania Keno gra Á życia, włączając w to mnożnik jest plafonnй (granica ta jest wspólna z Polynйsie Franзaise).

Wynaleziony w Chinach, gra Keno jest tysiącletnia. Wciąż przyciąga tylu entuzjastycznych graczy, niezależnie od tego, czy są uzależnieni i doświadczeni, czy zupełnie nowi. Jest to niewątpliwie znak formuły, która działa. Keno rzeczywiście oferuje realne możliwości zdobywania punktów i łatwość grania dla każdego początkującego gracza lub nie chcącego brać udziału w bardziej technicznych lub strategicznych grach.

Zasada jest prosta. Osiemdziesiąt piłek jest oznaczonych liczbami (od jednego do osiemdziesięciu) i rysowane jeden za drugim dzięki mieszkowi. Następnie kule przechodzą przez przezroczystą rurkę, aby wyświetlić zwycięskie liczby. Gracz, on, będzie miał wybiórczo wybrane swoje ulubione liczby lub losowe numery na karcie. Wygrywa, jeśli jego liczba zgadza się z opublikowanymi liczbami, zgodnie z kilkoma prostymi zasadami. Części gry Keno są niezwykle proste. Gdy gra dobiegnie końca, zacznij od razu w ogóle, w przeciwieństwie do Lotto na przykład.

Jedną z kluczowych zalet keno jest jego ekscytujący i relaksujący wygląd. Gra Keno nic nie jest stresująca w tle, pozwala odpocząć, ciesząc się przyjemnością grania, w każdym spokoju. Poza tym, wciąż znasz emocje na wyjściu z wygrywających numerów, które w innym przypadku prowadzą do stosunkowo spokojnej gry.

Polecamy gry keno dla tych, którzy są zainteresowani tego rodzaju atmosferą gry, lub po prostu dla tych, którzy chcą zatrzymać się kilka minut w grach pokerowych lub szalonych kościach, kontynuując grę ,

Jeśli chcesz wejść do Keno, ale nie wiesz od czego zacząć, radzimy zapoznać się z naszym przewodnikiem. Wybraliśmy zestaw najlepszych witryn kasyn online oferujących grę Keno. Tutaj znajdziesz najpoważniejsze i najfajniejsze miejsca do gry w Keno z pełnym bezpieczeństwem. Nie wahaj się przeglądać tej listy wymyślonej przez nasz zespół ekspertów.

Zasady Keno i tabele Keno Luck

posiadanie gry i wygody określonych jako sama gra nie wymaga żadnych kwalifikacji graczy grających w visual keno. Jedyny udział gracza stawia jego zakłady na automatach wideo Keno, wybiera liczby i czeka, aż komputer losowo wybierze wszystkie liczby zysku.

Gra w grę wideo Keno jest czystą zabawą bez potu. Jest to prawdopodobnie powód, dla którego większość graczy w kasynie decyduje się grać w wizualne Keno po stresującej sesji z innymi grami kasynowymi.

Gra Keno oferuje niesamowite możliwości wygranej, a jednocześnie oferuje relaksującą i nieskrępowaną grę Keno. Przetestuj najlepszy wybór.

Zasady Keno i tabele Keno Luck

Wybierz tyle liczb, ile chcesz na 20 liczbach w 80 standardowych grach keno. Postaw zakłady na bilet prosty lub podzielony i uzyskaj najlepszą szansę przy użyciu stołów szczęścia keno.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 62 = 65

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map