Klasyczna zasada pokera do wydrukowania

Zanim zaczniesz wykonywać swoje pierwsze zakłady, początkujący muszą najpierw opanować podstawy pokera.

Opanuj różne subtelności gier karcianych, sprawdzając przewodnik pokera online.

Chociaż poker jest grą losową, poprzez trening z początkującymi ulepszamy jego techniki.

Poker łączy kilka terminów technicznych. Wśród leksykonów jest deepstack, freezout, ante, biust (out) ...

Granie w pokera online ma wiele zalet, takich jak znalezienie przeciwnika w dowolnym momencie.

"Zasady pokera wyjaśnione szczegółowo na naszej stronie!"

Aby poznać wszystkie strategie i zostać królem blefów, możemy skonsultować się z naszą szkołą pokera.

Historyczne pochodzenie pokera sięga 2 lub 3 wieków. Poker inspirowany jest kilkoma odmianami kart, takimi jak irańska gra jak nas, francuski brelan gry lub premium. Zasady pokera ewoluowały stopniowo. Niewidomy pojawił się pod koniec XVIII wieku. Słowo poker po raz pierwszy wspomniano w 1830 roku w książce Jonathana H. Greena "Wystawa sztuki i niedoli hazardu". Poker to gra amerykańska, a historia tego nie kwestionuje, ponieważ opis gier pokerowych, w które żeglowali marynarze na łodziach pływających po Mississippi, po raz pierwszy wspomniano w książce Jonathana H. Greena.

We Francji mediatization of poker zaczyna się od 2005 roku dzięki kilku programom telewizyjnym związanym z tymi częściami kart. Około 1,5 miliona Francuzów korzysta z pokera online, co stanowi obrót w wysokości 300 milionów euro w 2010 roku i 500 milionów euro w 2011 roku.

Witamy w pokerowym przewodniku po PokerListings France, dedykowanym wszystkim początkującym, którzy tego chcą poznaj zasady gry w pokera i grać w pokera Texas Hold'em, ale także wiele innych wariantów, takich jak Omaha, Seven-Card Stud, a nawet chiński poker.

Prowadzimy Cię również przez procedury licytacji, kolejność akcji i koniec rozdania, wszystkie kroki, aby rywalizować, a nawet organizować własną grę w domu.

Jeśli jesteś nowy, wiedz wartość rąk poker jest pierwszym niezbędnym. Możesz znaleźć tutaj uproszczoną klasyfikację, ale możesz również odwiedzić naszą stronę rankingową rozdania pokera, aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienia. Jeśli masz wątpliwości zwycięzca rozdania, więc nie przegap naszego wyjątkowego narzędzia "która ręka wygrywa", prawdziwego kalkulatora i symulatora dla Texas Hold'em!

Jeśli masz pytanie (szczególnie dotyczące problemów, które mogą wystąpić podczas dystrybucji), odpowiedź może znaleźć się w FAQ (często zadawane pytania).

Nie przegap naszego leksykonu pokera i wszystkiego warunki pokera wkrótce nie będzie dla ciebie tajemnic.

Aby dowiedzieć się więcej o strategii pokera, zapoznaj się z sekcją Strategia gry w pokera, która jest jednym z największych źródeł artykułów poświęconych strategii gry w pokera w Internecie.

A gdy już wiesz wszystko, aby zacząć:

Zasady gry w Omaha Poker: Szybki i kompletny przewodnik

Zasady gry w pokera (i wskazówki)

Zasady (i strategia) poker Crazy Pineapple

Zasady Ultimate Poker i 3-card Poker

Zasady all-in / all-in i obliczanie side potów

Podstawy pokera: Przebieg rozdania w pokera w 30 sekund

Texas Hold'em Poker to gra planszowa, którą można grać w dowolnym miejscu i od 2 do 10 graczy.

1- Gracz działa jako dawca. Ta pozycja nazywa się przyciskiem i zmienia się po każdym rozdaniu w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.

2- Dwóch graczy na lewo od rozdającego są nazywani odpowiednio małą ciemną i dużą ciemną.

3- Te dwie pozycje wymagają wymuszonych zakładów o ustalonej z góry kwocie. Są to tylko dwaj gracze, którzy wkładają pieniądze do puli przed rozdaniem kart (z wyjątkiem "ante", jeśli są).

4 Każdy gracz otrzymuje następnie dwie ukryte karty. Są to tak zwane karty prywatne lub "karty własne" w języku angielskim.

5- Gdy wszystkie karty zostaną rozdane, pierwsza runda licytacji rozpoczyna się od gracza znajdującego się natychmiast po lewej stronie dużej w ciemno. Ten gracz może albo spasować (rzucić karty), śledzić (zapłacić, wyrównując kwotę dużej ciemnej), albo podbić (co najmniej dwa razy tyle samo w ciemno).

6 Runda licytacji następnie kontynuuje w kierunku ruchu wskazówek zegara, każdy z graczy mając wybór między krotnie (wyrzucić swoje karty), wykonaj (zapłaty kwoty największy zakład złożony przed nim), zakład lub podnieść.

7- Po zakończeniu pierwszej rundy licytacji trzy karty wspólne zostają zwrócone na środek stołu. Nazywa się to Flop.

8- Druga runda licytacji rozpoczyna się od pierwszego gracza, który nadal znajduje się w grze po lewej stronie przycisku. Ta nowa runda licytacji, zawsze w kolejności zgodnej z ruchem wskazówek zegara, jest sumowana przez każdego gracza mającego opcję sprawdzenia (jeśli nikt nie stawia wcześniej), zakładu (lub przebicia, jeśli ktoś go ma. już zrobione), wykonaj (ostatni największy zakład) lub spasuj.

9- Po zakończeniu drugiej rundy licytacji czwarta karta wspólna zostaje zwrócona do środka stołu. To się nazywa Turn.

10- Trzecia runda licytacji rozpoczyna się od pierwszego gracza siedzącego po lewej stronie przycisku.

11- Po zakończeniu trzeciej rundy licytacji piąta karta wspólna zostaje zwrócona na środek stołu. Nazywa się to rzeką.

12- Czwarta i ostatnia runda zakładów rozpoczyna się ponownie od pierwszego gracza siedzącego po lewej stronie przycisku, który wciąż jest w grze i działa na tej samej zasadzie, co poprzednie.

Praktykować i zrozumieć przepływ gry, jeśli jesteś sam w tej chwili, nie wahaj się odwiedzić poker room bez pobrania - można wtedy uruchomić całkowicie darmowe gry czy wirtualne pieniądze, wszystko bez zobowiązania.

Stowarzyszenie Dyrektorów Turniejów ustanawia niepisane zasady pokera

Podobnie jak wszystkie inne gry i sport, poker ma organizację zarządzającą jego zasadami. Jest to Stowarzyszenie Stowarzyszenia Dyrektorów Turniejów, również często nazywane TDA).

Założona w 2001 roku przez zawodowców Matta Savage'a, Lindę Johnson, Jana Fishera i Davida Lamb'a, aby ujednolicić zasady pokera, TDA dopiero się rozrosła. Dziś ma ponad 2500 członków w 63 krajach na całym świecie. Są menedżerowie dużych poker roomów, torów, lig pokerowych lub niezależnych turniejów. Spotykają się co dwa lata na "Pokerowym Szczycie TDA", aby dokonać przeglądu zasad i wprowadzić nowe reformy. Zwróć uwagę, że dyrektor turnieju WSOP Jack Effel zasiada w radzie dyrektorów.

Największy regulator pokera na świecie opublikował w październiku 2017 r. Najnowszą wersję zasad i dobrych praktyk dla organizatorów (i graczy).

Możesz przeczytać ten dokument na swojej stronie internetowej.

Zasady te są stosowane w większości dużych turniejów na całym świecie.

Oto niektóre z najnowszych dodatki do zasady zalecane przez TDA dotyczące turniejów :

  • Aplikacje pomocy mobilnej nie powinny być używane podczas bieżącego rozdania. Każde urządzenie elektroniczne nie może powodować żadnych szkód.
  • Kiedy gracz żąda czasu dla innego gracza, który zajmuje zbyt dużo czasu, gracz, o którym mowa, ma 25 sekund + 5 sekund w końcowym odliczaniu, aby podjąć decyzję.
  • Jeśli gracz nie znajduje się na swoim miejscu, gdy wszystkie karty zostały rozdane, jego ręka zostaje uznana za martwą.

PokerListings for Mobile: Ciesz się nowościami pokerowymi, poradami dotyczącymi strategii, zasadami, narzędziami, filmami i recenzjami poker roomów dzięki wyjątkowym bonusom!

Omaha Poker to wariant popularnego pokera w karty. Każdy gracz bierze cztery zamknięte karty zamiast dwóch.

Dodatkowo wygrywa gracz, który ma najlepszą pięciokartową grę z dwoma kartami w ręce i trzema kartami na planszy.

Ta gra przypomina irańską grę As NAS, rzekomo wprowadzoną w Stanach Zjednoczonych przez francuskich żeglarzy.

Ta gra zawierała 20 kart: lwy, króle, królowe, żołnierze i tancerka i grała w 4. Nie było wymiany kart, tylko jedna runda licytacji poprzedziła uboju kart , Bluff może wejść w grę Pierwsza wersja współczesnego pokera pojawiła się w Stanach Zjednoczonych. Angielski aktor Joseph Crowell był pierwszym świadkiem pokera w Stanach Zjednoczonych. Opowiedział o formie gry, którą widział w 1829 roku w Nowym Orleanie, gdzie czterech graczy grających z talią dwudziestu kart stawia na jednego z nich z najsilniejszą ręką.

Limity Texas Hold'em, Omaha, Stud, Razz, Closed Poker, Royal i Peney Hold'em to różne rodzaje gier pokerowych. Obecnie Texas Hold'em No Limit jest najczęściej granym, najbardziej rozpowszechnionym, najbardziej nagłośnionym, z pewnością najbardziej cenionym.

Zasady pokera | Reguła Texas Holdem

Zasada pokera - Poznaj zasady Texas Holdem Poker oraz inne odmiany gry w pokera, aby grać online za darmo.

Słowa kluczowe: pokój, poker, texas hold'em, pokoje pokerowe, reguły pokera, karty wartości, najlepszy układ kart na ręce, najlepszy układ kart bez limitu preflop

Pomimo dobrych ocen użytkowników, wydaje się, że ta strona zawiera treści dla dorosłych lub dla dorosłych

Odkryj i naucz się pokera dzięki naszemu zasada pokera, przed pójściem do gry w pokera za darmo lub za prawdziwe pieniądze konieczne jest poznanie podstaw. Raz orzeczenia nabyte radzimy grać na Winamax, pokój ten oferuje stoły do ​​dйbutants.

Poker Texas Hold'em jest rozgrywana talią składającą się z 52 kart.

- podnieść (zakład na oddanie dйpart, co najmniej dwa razy)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 8 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map