Klasyczny Poker

Blog z wiadomościami pokerowymi

autor: Maxime28 · Opublikowano 24 sierpnia 2014

Ranking kombinacji pokera

W pokerze, niezależnie od wariantu, celem jest stworzenie kombinacji kart o nazwie "ręka". Ta "ręka" jest określona przez reguły gry w pokera. W klasycznym pokerze ...

autor: Maxime28 · Opublikowano 12 sierpnia 2014

Główne warianty pokera

Najpopularniejsze odmiany pokera to Texas Holdem, Omaha Poker i Poker Stud. Te różne rodzaje pokera opierają się na początkowej zasadzie pokera. Jednak ...

autor: Maxime28 · Opublikowany 11 sierpnia 2014 · Ostatnia modyfikacja 12 sierpnia 2014

Poker to gra karciana, która zawsze przyciąga więcej graczy na wszystkich poziomach i ze wszystkich dziedzin życia. W rzeczy samej, bardzo łatwo jest nauczyć się grać w pokera.

Poniższe zasady dotyczące pokera odpowiadają tradycyjnym i prostym pokerze (lub 5 Card Draw), w jego najprostszej postaci i najbardziej znanej publiczności.

Jeśli klasyczne jest najprostsze do zrozumienia, istnieje kilka wariantów gry, najbardziej praktykowane jest Texas Hold'em (zasady texas hold'em).

- Aby ćwiczyć zasady, możesz również ćwiczyć grę w pokera za darmo brak pieniędzy na naszej grze pokerowej bez pobierania, lub grać w pokera z kod promocyjny PMU (bardzo proste oprogramowanie idealne do stawienia czoła nowicjuszom).

Cel klasycznej gry w pokera jest prosty: zdobądź najlepszą możliwą rękę, aby wygrać pulę zakumulowanych zakładów w trakcie gry.

Znajdź kompletny ranking rąk pokerowych w naszym specjalnie dedykowanym artykule. Zaletą jest to, że wartość nie zmienia się niezależnie od praktykowanego wariantu, z wyjątkiem wyjątkowych przypadków, w których najgorsze karty wygrywają; ale nawet w tym przypadku wskazówki rąk pozostają referencją, tylko klasyfikacja jest odwrócona.

Liczba graczy w pokera i sprzęt

Do gry w klasycznego pokera musi być co najmniej 2 graczy. Grając w pokera z 52 kartami i każdym graczem w pokera mając 5 kart w ręce, lepiej nie przekraczać 7 uczestników, w przeciwnym razie stos kart wymiennych nie będzie wystarczająco ważny.

Poker jest rozgrywany z 52 kartami (bez jokera) do gry, oraz z żetonami (najczęściej) lub pieniędzmi do postawienia zakładu.

W praktyce pokerowej miksowanie i dystrybucja kart odbywa się przez dealera (browar) lub przez jednego z pokerzystów. Zwykle gracz na lewo od dyspensera kart otrzymuje karty jako pierwsze. Karty są dystrybuowane w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i jeden po drugim. Czasami, przed każdą rundą dystrybucji (włączając w to Texas Hold'em, najpopularniejszy wariant pokera), krupier usuwa kartę na górze stosu, jeśli jeden z graczy zobaczyłby wartość karta.

Zwykle gra rozpoczyna się od dystrybucji 5 kart dla graczy.

Następnie gracze zmieniają zakłady i zmiany kart:

 • W pierwszej rundzie licytacji gracze stawiają po kolei żetony
 • Pierwsza wymiana kart, gracze w pokera mogą wymieniać 1 do 5 kart
 • Druga runda zakładów
 • Druga wymiana kart
 • Ostatnia runda licytacji

Po ostatniej rundzie licytacji gracze, którzy wciąż walczą, pokazują swoje karty. Najsilniejsza ręka wygrywa pulę, która jest sumą wszystkich stawek.

W każdej rundzie licytacji gracze mają do wyboru trzy opcje:

 • Bet / raise: postawić więcej niż wszystkie poprzednie zakłady lub postawić zakład pierwszy
 • Zadzwoń: dopasuj najwyższą ofertę przeciwników, aby pozostać w rywalizacji
 • Aby się położyć: nie podążaj za najwyższym zakładem, a zatem wycofaj się z rundy

Im lepsza ręka gracza w pokera, tym bardziej prawdopodobne, że ją podbije, zwłaszcza jeśli jest pewny, że otrzymał dobry bonus za pośrednictwem cennego kodu promocyjnego Everest Poker. W przeciwnym razie spasuje lub po prostu sprawdza kolejną turę. Gracz może również "blefować", będąc zadowolony z małego zakładu z bardzo dobrą grą, lub obstawiając więcej niż jego słaba ręka pozwoliłaby mu teoretycznie.

Minimalna kwota zakładu jest równa małej ciemnej (jeśli taka istnieje) lub poprzedniej stawce przeciwnika.

Gra w pokera kończy się, gdy gracz wygrał wszystkie żetony lub zaczyna. Lub po prostu, gdy opuścisz stół do pokera.

Masz blef, znalazłeś swoją grę, Poker. Na miły wieczór z przyjaciółmi, naucz się grać w pokera w najpopularniejszym wariancie: Texas Hold'em Poker. Aby wygrać, nie będziesz musiał pokazywać swoich emocji i być strategicznym ... Cel pokera jest wygrać wszystkie zdobycze przeciwników, uważaj, że zajmie to trochę czasu i koncentracji.

Aby grać w pokera, potrzebujesz:

 • Tokeny o różnych wartościach dla każdego gracza.
 • Zestaw 52 kart.
 • Bądź co najmniej 2 graczami

Organizacja gry w pokera:

Na początek musisz wyznaczyć dawca, w celu odróżnienia go od innych, przycisk należy umieścić na stole obok tego gracza. Darczyńca jest odpowiedzialny za dystrybucję kart. Przy każdej turze dawca zmienia się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Dwaj gracze na lewo od dealera są wywoływani mała w ciemno i duża w ciemno. Ci dwaj gracze są zobowiązani do postawienia określonej na początku sumy pomiędzy wszystkimi graczami, która jeszcze przed rozdaniem kart.

Gracze, którzy są na małej ciemnej i dużej ciemnej, zmieniają się w tym samym czasie co krupier, czyli w każdej rundzie.

Sumy zakład na małą ciemną i dużą ciemną zwiększają się podczas gry, na przykład gracze mogą zgodzić się na zwiększenie zakładów co pół godziny.

Przykład: w zależności od wartości, jaką dajesz dla każdego tokena, możesz zacząć od 5 i 10 dla dużej i małej w ciemno, a następnie po pół godzinie przejść do 10 i 20.

Rozdający daje każdemu graczowi dwie karty, jedną po drugiej.

Pierwsza runda licytacji rozpoczyna się od gracza znajdującego się natychmiast po lewej stronie dużej ciemnej. Ten gracz, zgodnie z kartami, które ma w ręku, może:

 • Leżeć. Następnie rzuca swoje karty i wycofuje się na stałe z gry.
 • Zobacz dużą ciemną, to znaczy, że wkłada do puli taką samą sumę jak ta wniesiona przez dużą w ciemno.
 • ożywiać. Następnie stawia sumę wyższą niż ta postawiona przez dużą w ciemno.

Po podjęciu decyzji przez pierwszego gracza, kolej na gracza po jego lewej stronie i tak dalej. Mała w ciemno i duża w ciemno mogą się równać z zakładami innych graczy lub przebić. W przypadku przebicia następuje druga runda licytacji.

Po zakończeniu pierwszej rundy licytacji, trzy karty są zwracane przez dealera na środek stołu. Te karty są wywoływane flop.

Mianowicie: krupier musi "grilować" kartę za każdym razem, gdy musi układać karty, to znaczy, nie przechowuje pierwszej karty pięty.

Druga runda licytacji rozpoczyna się od gracza na lewo od rozdającego. W tej nowej rundzie każdy gracz ma możliwość powiedzenia:

 • sprawdzać, gracz może oszukać, to znaczy, że nie wkłada dodatkowych pieniędzy do puli. Może wygrać tylko wtedy, gdy gracze z wcześniejszych zakładów również ich nie obstawiają.
 • budynek, decyduje się umieścić w puli sumę, którą chce.
 • ożywiać, to znaczy, postawić większą sumę, jeśli gracz już postawił zakład.
 • śledzić, jeśli gracz już postawił, wyrównał ten zakład w puli.
 • Leżeć. Następnie rzuca swoje karty i wycofuje się na stałe z gry.

Po zakończeniu drugiej rundy licytacji czwarta karta wspólna zostaje zwrócona do środka stołu. Ta karta jest wywoływana Toczenie.

Trzecia runda licytacji może się rozpocząć jak poprzednia.

Kiedy ta tura się zakończy, zadzwoniła piąta wspólna karta Rzeka powrócił na środek stołu. Gdy gracze zakończyli licytację, ci, którzy są jeszcze w wyścigu (tj. Gracze, którzy nie poszli spać), pokazują swoje karty. Jest to gracz z najważniejszą kombinacją kart, która wygrywa rundę, więc wygrywa całą pulę.

Następnie można rozpocząć drugi bieg.

Pokerowe kombinacje kart:

Gracz, który wygrywa rundę pokera, ma największą kombinację swoich kart i / lub pięć kart zwróconych do stołu.

Oto szczegóły kombinacji pokera od najmniejszego do największego:

 • PARA : Jeśli masz dwie identyczne karty.

OSTRZEŻENIE: Jeśli dwóch graczy zakończy rundę z każdą parą, to ta z najsilniejszą kartą wygrywa pulę.

Przykład: pomiędzy parą 6 a parą króla, to on ma parę króla wygrywa.

 • DOUBLE PARA : Jeśli masz dwie pary kart.
 • BRELAN Masz trójkę, jeśli masz trzy identyczne karty.
 • QUINTE LUB WIĘCEJ : Masz apartament, jeśli pięć kart o różnych kolorach następuje po sobie.
 • KOLOR : Masz kolor, jeśli masz pięć kart tego samego koloru z ręką i pięcioma kartami na stole. Oznacza to, że 5 pól, pięć serc, pięć pików lub pięć trefl.
 • PEŁEN : Masz 3 identyczne karty i parę.
 • KWADRAT : Masz 4 identyczne karty.
 • QUINTE FLUSH : Masz tę kombinację od momentu, gdy masz pięć kart następujących po sobie (THE SUITE), które są tego samego koloru (COLOR).
 • QUINTE FLUSH ROYAL : Ta kombinacja jest najsilniejsza, jaką możesz mieć. Aby mieć królewski kolor, potrzebujesz pięciu największych kart gry następujących po sobie: asa, króla, damę, lokaja i 10, a pięć kart jest jednego i tego samego koloru.
 • Jak wygrać grę w pokera:

  Zwycięzca Strona pokerowa jest tym, który na końcu odzyska wszystkie żetony wszystkich pozostałych graczy.

  Strip Poker, Kama Poker to piekło wady

  Strip Poker, gra Kama Poker twórca wice

  Oulalala jest zimno, jest brzydkie, jest zima i dzisiaj sprawię, że pokochasz ten sezon. Mówię o dwóch rzeczach, które kocham. Płeć, o której już wiedziałeś, plus pokera, grałem dużo online i między przyjaciółmi.e.s. Więc znałeś klasyczny strip poker i tam przejdziemy do następnego poziomu z grą Kama Poker.

  Od samego początku przedstawiam moją opinię: Ta gra ulepszonego rozbierania w pokera jest próbą narzucenia się! Uwielbiam to! Zasadniczo zaczynasz grać dwie małe, podstawowe pary prowincjonalne, a po trzech minutach myślisz, kto może dołączyć do ciebie, aby zrobić 3 lub 4.

  Przyjaciele klubów lub libertyńskich imprez

  Polecam tę grę, aby zmienić strony w przebraniu. Zamieszacie dwa super gorące wszechświaty. Ten z libertinażem, który znasz na pamięć, ale także z kasyna z tą grą w rozbieranego pokera, która wnosi w to wszystko rozgrywkę.

  Jeszcze więcej, jeśli masz na to ochotę. Więc zanim przejdziemy do opisu samej gry, jaki jest sens zakupu gotowej gry? To nie jest ani więcej, ani mniej niż gra w rozbieranego pokera oparta na regułach Texas Holdem no limit wreszcie.

  Już jest dostosowanie gry, aby mieć o wiele więcej dupy. Zobaczysz zdjęcia kart i żetonów. Zasady Kama Poker różnią się nieco od Texas holdem no limit.

  Ta bardziej niż erotyczna wersja strip poker ma swoje własne zasady. Są one zaprojektowane tak, że gra odbywa się w 4 fazach, które szczegółowo opisuję poniżej, przy czym każda faza przyspiesza. Dla klasycznych pokerzystów to trochę jak robienie turbo, a następnie super turbo i kończymy, w momencie, gdy jest mnóstwo idiotów we wszystkich kierunkach, na prostej grze flash. Zobaczysz pełny postęp w filmie. Tyle, aby powiedzieć, że ciepło rośnie bardzo szybko, jeśli twoi partnerzy gry są zgodni (weź prysznic przed, ok, wychodzę).

  Innym zainteresowaniem, bezpośrednio związanym z personalizacją, jest to, że w najbardziej intensywnym momencie pozycje kamasutry narysowane na każdej karcie stają się szczerze praktyczne. To praktyczne gry, dzięki którym możesz odciążyć: "Heu, to nie mój pomysł to gra, która pyta". Idealny do odpoczynku głową i osądem.

  Fazy ​​tego rozbieranego pokera XXX rozgrywają się mniej więcej tak, jak klasyczny poker, bez limitu wersji holdem. Mała ciemna (bez dużej ciemnej), dystrybucja 2 zamkniętych kart dla każdego gracza. Wykonujemy turn zakładu, w razie potrzeby sekundę, a następnie wchodzimy na flop. Rozdający "podpala" kartę, to znaczy kładzie ją zakrytą w rogu, a następnie zwraca trzy karty. Nowa tura, "spalona" karta, nowa karta pojawia się na "planszy" to, co nazywamy "turą". Kolejny zakręt, "spalona" karta i wreszcie ostatnia karta, "rzeka". Każdy gracz składa najlepszą możliwą grę z 5 z 7 dostępnych kart. 5 otwartych kart na stole i 2 zamknięte karty w naszych rękach. Klasyczne, tak.

  Po niuansach charakterystycznych dla Kama Poker: każda faza gry odpowiada określonym żetonom. Podbicia różnią się w zależności od fazy gry, zwycięzca nie wygrywa pieniędzy, ale wykonuje akcje na rzecz przegranych w zależności od fazy.

  Cóż, jest klasyczna część strip poker. Zaczynamy od rozbrajania. I tak, są szczęściarze, którzy nie żyją z neandertalczykiem żyjącym nago przez 90% czasu. Kochanie, jeśli nie rozumiesz, że wołam stopę, to jesteś głupi. Lubię rozdzieranie guzików pary spodni! Tak to mówiono!

  Każdy uczestnik nie może mieć więcej ubrań niż żetonów. Zaczynasz z 5 ubraniami. Zwycięzca decyduje, kto powinien zdjąć nadmiar odzieży. Ta faza kończy się, gdy wszyscy są nadzy, zwycięzca decyduje, kto zdejmuje swój strój.

  I nie ma go na przejażdżkę. Gra w pokera w naszym 17-letnim życiu jeszcze bardziej. Staje się wręcz gorący. Tyle, aby powiedzieć, że tutaj zgoda jest WAŻNA. Więc wyjaśnij to już wcześniej! Tu znowu 3 żetony. Rozwijamy planszę. I zwycięzca na końcu, zrozumieliście system teraz.

  Zwycięzca fazy wybiera, gdzie i kogo będzie całowany, lizał, ssał. Jeśli masz jeszcze 3 żetony: czysty pocałunek w ustach. 2 żetony: ekscytuj się, łaskocz bez dotykania części prywatnych. 1 Token: zwycięzca wybiera, który z przegranych pocałuje się ponuro, może wybrać siebie. 0 token: tam jest czas Blow lub cunni!

  Tutaj wychodzimy z klasycznego rozbierania w pokera od drugiej fazy zaczniemy rozmawiać. Uderzenia są połączone klasycznie, ale w tej fazie masz już tylko 3 żetony. Rozwijamy planszę i najlepsze układy wygrywają. Podobnie jak w poprzednim etapie, płace są funkcją liczby żetonów.

  Zwycięzca wybierze, gdzie są pieszczoty i kto pieści, kto. 3 Tokeny: wszędzie oprócz części prywatnych. 2 Tokeny: Aby się pieścić, zwłaszcza w częściach prywatnych. 1 Token: który należy pieścić poza częściami prywatnymi i oczywiście z tokenem: pieszczoty szczególnie w części prywatnej. Zwycięzca może oczywiście wyznaczyć siebie.

  Pożegnanie rozbieranego pokera, powitanie Kama pokera. Jesteśmy w fazie gry oulalalala - więcej niż jeden dostępny token. W tym przypadku nie ma rzeczy na ślepo, jesteśmy na tym, co nazywamy "flash", każdy gracz robi "dywan" "All-in".

  Rozumiesz, to jest faza, w której ... pieprzymy się! Rozwijamy planszę, a najlepsza ręka wybiera, kto robi co, a jeśli chcesz odrzucić idee szczerze libidinous ... Pozycje na kartach są po to, abyś czuł się winny.

  Dobrze, że zdjęcia są wyraźne. Gra w pokera, którą proponujemy Neoplaisir.com jest ogólnie super dobrze zrobione. Opakowanie, frytki są bardzo dobrej jakości. Jedynym minusem byłaby jakość samej gry karcianej. Uczestnicy bez limitu przegapią plastikowe karty. Kolejny minus na ilustracjach i kolorach gry karcianej, która może być bardziej seksowna. Ale kłócę się.

  Zasady i duch gry są bardzo proste, co do wersji klasycznej. W filmie może wydawać się skomplikowany, ale w ogóle nie. Stare przysłowie mówi: "5 minut, aby poznać zasady, życie, aby wiedzieć, jak grać". Można zastosować tę zasadę również do osła. 5 minut na zrozumienie, życie do poznania. Ta bardzo niegrzeczna gra w pokera w paski jest przedmiotem kilku artykułów w popularnych dziennikach pokerowych. Wszystkie chwalą jej zalety i jakość wykonania. Poza tym próbowaliśmy wariantów więcej pokera i mniej kamy, dodając konwencjonalne żetony i po prostu blefujemy. Do ciebie należy próba.

  Co powiesz, aby dać ci jeszcze więcej chęci do grania? Jest wykorzystywany przez wielu seksuologów, a jednocześnie jest wykonywany przez psychoterapeutkę Cissię Schippers, która używa jej, aby pozwolić nam na grę i narzucenie naszych fantazji. Nie wiem, czy to jest bardzo przekonujący argument, w każdym razie naprawdę dobrze się bawiliśmy i całkowicie rozgrzaliśmy grę w Kama Poker. Powiem ci tylko, że po kilku minutach zaczęliśmy naprawdę myśleć o innych partnerach w grach.

  To wszystko, przestań myśleć i po prostu się odważ. To trochę mniej niż 30 €, a nawet jeśli jesteś w klasycznej parze bez ducha libertyny, podobnie jak my, będziecie mieli dobry wieczór i fantazja o możliwym przejściu z duetu do kwartetu rozgrzeje was.

  Opakowanie 90% 100% Odtwarzalność 100% Rozpraszacz polecam Polecam 90%

  Po tym jak mam nadzieję, że robię poranek rano i ogłaszam pierwszy WKT! Wersja Ass WPT. Wyobrażasz sobie World KamaPoker Tour w libertyńskim klubie ... dlaczego nie w Chrysalis w Hyères? Jestem pewien, że to zadziała!

  Wysłano: 23 sierpnia 2016 r

  Neo Pleasure partnerem Lsf Radio. To on tuż po mojej pierwszej darmowej antenie dał nam Wróżkę pozwalającą na rozpoczęcie #LEC, a następnie ... Zobacz stronę

  Dowiedz się więcej o Flash Poker

  Zagraj w pokera jak w Kasynie!

  Jeśli już odszedłeś; rêv9eacute; aby zaprosić Cię do stołu wspaniałych pokerzystów, w wielkim mieście, w którym tylko fortuna czyni prawo, z pewnością będziesz zachwycony możliwością grania tego opusu, opartego na tych samych zasadach, co wspaniała gra klasycznego pokera. Poker to rodzina gier karcianych z wieloma formułami i wariantami. Grają w nią kilku graczy z grą składającą się z pięćdziesięciu dwóch kart i reprezentacyjnych żetonów.

  Najlepsze gry pokerowe związane z Flash Poker

  Lubisz grę Flash Poker, spodobają Ci się również następujące darmowe gry

  . zakład sum. Wejdź do Chicago z lat 30. Świat wciąż jest w kryzysie, tylko siła i fortuna są prawem w tym kraju.

  Zmierz się z najbardziej niebezpiecznymi pokerzystami w mieście, pociągnij krzesło i zaproś ich do stołu na własne ryzyko. Gdy jesteś na stole, nic się nie liczy oprócz gry. Pokaż swoje talenty jako świetny gracz i wygraj wygrane i zakłady wszystkich przeciwników. Wszystkie duże ryby i młode fortuny miasta zbierają się przy twoim stole, wykorzystaj je, aby zbudować małą fortunę, okradając przeciwników. Aby wygrać pulę, obowiązuje ta sama zasada, co w klasycznym pokerze. Stwórz najlepsze kombinacje kart, aby wygrać zakład i przeciwników. Po pierwszym "deal9; będziesz mógł zmienić do 9agrave; 4 karty, klikając je.

  Bądź sprytny, oszukuj czujność swoich przeciwników i połóż karty na stole, aby wygrać zakład. Uważaj, aby nie rozpocząć gry od postawienia zakładu, ponieważ twoi przeciwnicy nie są nowicjuszami w tej sprawie. Zacznij od niewielkich kwot i stopniowo zwiększaj swój zakład. Trenuj i stań się doskonałym pokerzystą, bądź czujny i znajdź odpowiednie kombinacje, które pozwolą ci wygrać.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  27 − 21 =

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map