Kto jest ojcem córki rachida dati

Rachida Dati: Tajemnica Ojca Córki

Cała Francja, nie cała Europa, nie wszystkie cuda ziemi, która jest ojcem córki Rachidy Dati, Zhora.

Poza Francją tajemnica ta budzi zainteresowanie również w Kanale, nad Atlantykiem i poza Pacyfikiem. Oto podsumowanie głównych tytułów gazet i tabloidów innych niż Francja:

• Sydney Morning Herald (Australia): Ooh la la! Francuska ministerka miała dziecko i szukamy jej ojca?

• The Independent (brytyjski dziennik): lminister do pracy kilka dni po porodzie. Wciąż odmawia ujawnienia tożsamości ojca?

• The Times: Kto jest ojcem córki francuskiego Ministra Sprawiedliwości?

• Szkot: Niezwykła matka. Ojciec zawsze chciał!

• The Daily Telegraph: Rachida Dati, jej dziecko i współczesny ojciec!

Rachida Dati: Sprawiedliwość zdecydowała, jej córka Zhora ma na imię tata.

Klaskać koniec dla opery mydlanej "kto jest ojcem córki Rachida Dati"? Po pięciu latach legalnej bitwy sąd zdecydował: Dominique Desseigne, dyrektor generalny grupy kasyn i hoteli Lucien Barrière, jest ojcem Zhora, córki Rachidy Dati.

Według informacji Itélé biznesmen został skazany na alimenty w wysokości 2500 euro miesięcznie. Tak więc jest to pół zwycięstwo dla obecnego burmistrza dzielnicy VII w Paryżu, co wymagało od jego byłego towarzysza 6 000 euro miesięcznie. Wysoce krytykowana kwota, ale były minister usprawiedliwiony napiętym harmonogramem: "specjalne nauczanie dziecka byłego Strażnika Pieczęci, burmistrza dzielnicy w Paryżu i Parlamentu Europejskiego, było bardzo blisko przez paparazzi ".

Bitwa między tymi dwoma rozpoczęła się w 2013 roku. Rachida Dati następnie pozwała swojego byłego towarzysza za "rozpoznanie ojcostwa" jego córki Zohry. Ale Dominique Desseigne zawsze odmawiał poddania się testowi. Według niego, nie jest on ojcem argumentującym, że Rachida Dati nie podała "dokładnych elementów w dniu poczęcia".

I dokładnie, według sprawiedliwości, ta odmowa posłuszeństwa jest uważana za przyznanie się do ojcostwa z jego strony. Jednakże nie zatrzymuje się i zdecydował odwołać się od decyzji. W swojej obronie Dominique Desseigne zapewnia, że ​​zgodnie z datą poczęcia Rachidy Dati, nie może on "materialnie" być ojcem Zhora. Zaleca się pracować nad jego obroną, jeśli ma nadzieję, że zostanie potraktowany poważnie.

Odkryj aplikację Express Styles

Pobierz Nie, dziękuję

Kim jest Dominique Desseigne, ojciec córki Rachidy Dati?

  • style
  • VIP

Autor: Chloé Deriemacker, opublikowany 10/08/2014 o 14:09, zaktualizowany o 14:54

Kim jest naprawdę Dominique Desseigne, ojciec Zohry, córki Rachidy Dati?

We wtorek trybunał de grande Versailles wyznaczył dyrektora generalnego grupy Lucien Barrière, Dominique Desseigne, na ojca Zohry, córki Rachidy Dati. Ale kim jest ten wpływowy człowiek?

Przez ostatnie pięć lat krążyło wiele nazwisk, aby opisać ojca Zohra, córka eurodeputatione Rachida Dati. Bernard Laporte, José María Aznar, Dominique Desseigne. W końcu narodził się ten ostatni; désign9eacute; we wtorek 7 października przez tribunal de grande instancję Wersalu jako biologicznego ojca dziecka. Ale kto jest tym bogatym biznesmenem, naprawdę skazany na miesięczne alimenty w wysokości 2500 euro?

Dominique Desseigne jest zamożnym francuskim biznesmenem w wieku 9 lat; 70 lat. Jest dyrektorem generalnym grupy kasyn i luksusowych hoteli Lucien Barrière, która obejmuje 37 kasyn, 15 hoteli i prawie 130 restauracji i barów, w tym Le Fouquet's w Paryżu. Dominique Desseigne jest także właścicielem piętnastu pałaców w Deauville, Cannes i La Baule. Jego fortuna jest szacowana na 350 milionów euro w 2012 roku, zgodnie z witryną Wyzwania, która plasuje go na 136. miejscu największych losów Francji w 2014 roku.

Dominique Desseigne ożenił się; Diane Barričre w 1984 roku, przyjęła córka Lucien Barrière i hériti9egrave; re na czele grupy w roku 1990. W 1995 roku Diane Barriere-Desseigne cierpi na poważną katastrofę samolotu, między Saint-Tropez i La Baule, w tym wydaje się tetraplecific. Zmarła w 2001 roku. Od tego czasu dyrektor generalny, który przejął kierownictwo grupy, mnoży romantyczne relacje. W wywiadzie dla Mecz w Paryżu W 2012 roku oświadczył: "Chcę odnowić swoje życie".

Od śmierci swojej żony, septuagenariański miliarder został osiedlony; widziany, między innymi, w ramionach bogatego dziedzictwa, ale nigdy się nie ożenił. "Po trochu opłakiwałem, ale to zabiera dużo, dużo czasu", powiedział magazynowi.

Od małżeństwa z Diane Barrière Dominique Desseigne miał dwoje dzieci: córkę Joy, lat 20, i syna Alexandre'a, 23 lata. W wywiadzie dla Mecz w Paryżu, biznesmen wyjaśnił, że jego syn, podobnie jak ojciec, został "zaksięgowany, zmierzony i wcześnie". Jego córka jest "plującym wizerunkiem Diane". Wraz z dziećmi Dominique Desseigne dzieli się pasją do sportu: narciarstwa i tenisa. Ma także nadzieję, że jego dzieci przejmą rodzinny interes. Dzięki nim "trzymam dwa naboje, aby zapewnić opiekę rodzinną", powiedział, "obaj mogą kontynuować."

Jest blisko Nicolasa Sarkozy'ego

Dominique Desseigne jest blisko byłego prezydenta Republiki Nicolasa Sarkozy'ego. Był nawet jednym z gości w noc jego wyboru w dniu 6 maja 2007 r. W Fouquet's. Właśnie w ten wieczór biznesmen spotkał Rachida Dati. W magazynie powiedział o kobiecie, że jest "piękna, inteligentna i żywa", mówiąc: "A moje dzieci ją kochają". Kilka miesięcy później, odwrócił się na stronach świat i mówi, że to była tylko "przygoda". "Nie odpuszczę, bo miałem rację i nie mam nic do zarzucenia sobie," powiedział, podczas gdy kwestia ojcostwa dotycząca Zohry już dawała pozę. Zawsze odmawiał poddania się testom DNA zleconym w grudniu 2012 r. Przez sąd.

Jedyny dowód na związek między nim a Rachida Dati? Frazes pary na plaży na Mauritiusie, skradziony w grudniu 2007 roku przez paparazzi.

W 2004 r. Dominique Desseigne napisała i opublikowała swoją autobiografię pt Wszystko, aby być szczęśliwym, zrujnowane przeznaczenie (Plon Editions). W tej książce ta, którą prezentujemy jako "playboy", powraca między innymi po straszliwym wypadku żony i bolesnych chwilach, które nastąpiły później.

Dominique Desseigne: ojciec córki Rachidy Dati według sprawiedliwości

Rachida Dati powierzyła Dominique Desseigne "rozpoznawanie ojcostwa9. Sprawiedliwość właśnie udowodniła, że ​​ma rację.

Był to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów ostatnich lat. Gdy była minister sprawiedliwości, pod Nicolasa Sarkozy'ego, Dati urodziła córkę, Zohra, 2 stycznia 2009. Polityk usłyszał w czasie, aby chronić swoją prywatność i ukrył tożsamość ojca tego dziecka. W 2012 r. Le Point Reverend, mleko, które zdecydowała Rachida Dati; przypisać Dominique Desseigne do urzędu cywilnego za "uznanie ojcostwa". Ojcem dziecka jest zatem nikt inny, jak dyrektor generalny grupy Lucien Barrière, która zarządza kasynami i hotelami. W wieku 68 lat Dominique Desseigne należy do 100 najlepszych losów Francji. W pobliżu Nicolasa Sarkozy'ego biznesmen był obecny w słynny wieczór Fouquet's wieczorem w drugiej turze wyborów prezydenckich w 2007 roku. Szef firmy już przechodzi; ojciec dwójki dzieci - Alexander, 25 lat, radość, 19 lat - musiał z Diane Barrière-Desseigne, déc9eacute; d9eacute E, odmówił uznania dziecka. Skontaktował się z czasopismem Le Point, biznesmen nie chciał komentować informacji w tych mediach: "Nie mam żadnych komentarzy, inaczej sprawiedliwość by mnie obwiniała". Według krewnego Dominique Desseigne, z którym rozmawiał magazyn, ten zawsze zaprzeczyłby temu, że jest ojcem dziewczyny.

Tożsamość ojca dziecka Rachidy Dati była przedmiotem wielu spekulacji po porodzie, w klinice La Muette, w 16. dzielnicy Paryża. Ta pogłoska wskazywała na byłego premiera Hiszpanii José Marię Aznara, który musiał nawet zaprzeczyć w oficjalnym oświadczeniu. Pewnego razu niektórzy komentatorzy rozważali nawet ojcostwo Nicolasa Sarkozy'ego lub gwiazdy telefejaksu; Dziś, dzięki aktowi prawnemu ożywianemu przez tygodnik, obecny burmistrz 7. dzielnicy Paryża zmieniłby kierunek. Nigdy więcej pytania o ukrywanie tożsamości ojca Zohry, jego decyzja o przywołaniu to wstrząsająca cześć. Co z pewnością spowoduje hałas.

Publicznie Rachida Dati potępia "nękanie" dziennikarzy. „Od 6 rano rano, jestem nękany przez dziennikarzy o moją córkę i jej życiu prywatnym, na poszukiwania plotki lub nieodpowiednich informacji,” argumentowała w oświadczeniu. Punkt odpowiedział: „Wbrew temu, co twierdzi Rachida Dati, żaden dziennikarz molestuje od 6 rano To jest 8 godzinach Point.fr zwane burmistrz 7. dzielnicy i art rév9eacute; Lant .. to przypisał Dominique Desseigne, prezes Groupe Lucien Barrière, sądu cywilnego „ojcostwa” córki Zohra ma ét9eacute; pisał o 9 rano 5. " W oświadczeniu Rachida Dati, które opublikowała na swoim koncie na Facebooku, polityk nie zaprzeczył prawnej akcji Dominique Desseigne.

IN WIDEO - Dominique Desseigne pojawiła się w telewizji w 2004 roku, aby porozmawiać o swojej książce "Tout pour être heureux" i oszukach jego żony Diane Barrière, po wypadku.

Jestem ojcem Zohry, córki Rachidy Dati

Tak, ogłaszam to głośno i wyraźnie. To nie jest żart dla Nicolasa Bedosa. Jestem ojcem małej Zohry, zrodzonej z jej matki Rachidy, byłej Strażniczki Pieczęci. Dominique Desseigne ma rację, sprzeciwiając się ojcostwie, które sprawiedliwość chce na nią narzucić. Ma rację odmawiając wzięcia tego testu na ojcostwo. Ma rację, nie podając swojego DNA. Nie jest ojcem córki Rachidy. To ja. Nie oznacza to, że będę stosować się do każdego testu na ojcostwo. I, podobnie jak Desseigne, nie podam żadnego nanogramu mojego DNA. Prośba obywatela o jego DNA jest jak prośba o jego dokumenty od potajemnego imigranta. Jest to antydemokratyczne i niedopuszczalne, jak powiedziałby Valls.

"Odmowa pana Desseigne'a poddania się ekspertyzie prowadzi do przekonania, że ​​jest on ojcem dziecka" - zadecydował Justice. Ja również nie zgadzam się na żadną ekspertyzę i oczekuję, że będę uważany za ojca dziecka. Nie może być dwóch wag, dwóch miar. Jest to zasada, która jest rygorystycznie przestrzegana przez instytucję Pani Taubira. Z wyjątkiem sytuacji, gdy dzieje się w Cayenne ...

Ojcostwo jest zbyt ważne, by można je było ograniczyć do zwykłego orzeczenia laboratorium medycznego. Nie możesz być ojcem dzięki sile próbki DNA. Nie możesz być ojcem wbrew swojej woli.

To z lektury oświadczeń złożonych przez Desseigne'a OB (Former Nouvel Observateur w krasnoludku), że postanowiłem się wypowiedzieć. Byłem praktycznie sparaliżowany czytając to zdanie: "To nie odpowiada temu, co przeżyłem", mówi Desseigne. To zdanie, które zostało powtórzone przez wiele francuskich mediów, obudziło moje sumienie. To niesamowite, ale mogę powiedzieć to samo: nie odpowiada to temu, co przeżyłem.

Wiele osób było podejrzanych o bycie w czymś w projektowaniu małej Zohry. "Rzadko kiedy dziecko miało tylu domniemanych ojców" - wykrzyknął jeden z uczestników. Boulevard Voltaire. Domniemani ojcowie rozprzestrzeniają się na rozległych obszarach geograficznych, które wykraczają poza granice Francji. Ale nie najmniejszy zapach araba. Rachida czy dąsałaby swoich rodaków, jej współwyznawców? Dobrze jest smakować dania zagraniczne, ale nie możemy uniknąć powrotu do tradycyjnego kuskusa i tajine z jego początków, choćby przez nostalgię.

Właściwie to nie pamiętam, żeby spać z tą kobietą, ale to nie ma znaczenia. Zgodnie z moją wiedzą, Justice nie zapytał Dominique Desseigne, czy spał z skarżący, ale po prostu daj trochę swojego DNA. To prawda, że ​​dzisiaj nie musisz spać, aby mieć dziecko.

Też myślę, że biedny Desseigne nie spał z Rachidą, ale że myśli z obsesją. Prosty fakt przywoływania jego przeszłej relacji z Rachida Dati "sztywnieje", przyznaje w swoim wywiadzie OB. To bardzo ważne. Kiedy ktoś sztywnieje w określonym miejscu w swoim ciele i wspomnienia, często jest tak, ponieważ przyjemność nie jest spełniona. Sztywimy przed i w trakcie, ale nie po. Dominique nadal znajduje się w fazie "przed". Rachida daje mu efekt viagry, ale pozostawia go osamotnionego.

Chociaż ludzie podejrzewani o to, że są mali spawaczami Zohry, wszyscy mają imiona z dobrym europejskim oddźwiękiem i podczas gdy imiona nadane dziecku są zwykle wybierane za obopólną zgodą rodziców, Rachida decyduje jednostronnie aby nazwać swoją córkę Zohra, czysto arabskie imię. Wszyscy myślą, że to hołd dla jej zmarłej matki (która nazywała się Fatima-Zahra), ale w rzeczywistości chciała mi wysłać wiadomość. Ponieważ moja matka była również nazywana Zohra. Dokładnie jak córka Rachidy. Pomyślała o mnie, kiedy wybrała to imię, a nie Dominique. Nie można sobie wyobrazić znalezienia takiej nazwy w rodzinie CEO grupy kasyn i luksusowych hoteli Lucien Barrière. Zohra w rodzinie Desseigne, to Dalil Boubakeur w opracowaniu Riposte Laïque ...

W Maroku, skąd wywodzi się ojciec Rachidy, a ogólnie w świecie arabskim, zwyczajowo przy tworzeniu imion należy kojarzyć syna lub córkę z ojcem: Mówi się Mohamed ben (syn) Ahmed lub Milouda pochylił się (córka) Kaddour. Ale wygięta Zohra Dominique wydaje się raczej absurdalna. Nie przykleja się. Gdyby Rachida była naprawdę pewna, że ​​Dominique był ojcem jego córki, dałaby mu imię, które pasuje do imienia jego ojca, nawet do wymyślenia imienia. Duchy torturowane przez los "wspólnego życia" od razu pomyślałyby o "Tamère". Sama ta nazwa nic nie znaczy, ale dodał do „Dominique”, staje się słyszalny wyrazem tendencji nagradzanie zachowań dla francuskiego dziedzictwa kulturowego, płacz zbornym kwitnących młodzieży, której jedynym zadaniem jest służyć narodowi francuskiemu i republice, zwłaszcza na przedmieściach ...

Załóżmy, że w żadnym momencie Rachida nie pomyślała o Dominique, kiedy wybrała imię swojej córki. Dopiero potem postanowiła wykrwawić Desseigne'a. Sięgnij naturalnie inflacja i jej językowe pochodne, zaczęła od otrzymania 6000 euro alimentów miesięcznie, ponad dwa razy więcej niż wynagrodzenie sędziego pokoju na początku kariery. Sprawiedliwość zdecydowała się na 2500 euro. Nieważne. Rachida zawsze może powiedzieć, że jest lepsza niż nic i że jej córka jest teraz bezpieczna od potrzeb ... za swoje kieszonkowe. Zwłaszcza, że ​​kwota ta ma obowiązywać z mocą wsteczną od grudnia 2013 r., Już w portfelu matki płaczą oczekuje się małego jaja gniazdowego o wartości 30 000 euro.

Desseigne, która odmawia podania jej DNA, jak również krwawienia, postanowiła się odwołać. To nie jest decyzja, którą aprobuję. Wolałbym zaproponować umowę: ja niewinny zakładając autorstwo małe (i unika go w tym samym czasie strażnicy weekend i obecności, na 70, posiedzenia rodziców ...) ale nadal płaci alimenty.

Zrozum mnie, trudno jest związać koniec z nędznymi zasiłkami dla bezrobotnych. Tak więc wskazuję starego Strażnika Pieczęci, aby wygrać ojcostwo Zohry i podzielić się kwotą 2500 euro Desseigne.

Przyznaję, nie jestem ojcem małej Zohry, ale chcę być. W rzeczywistości jestem całkowitym przeciwieństwem Desseigne. Nie odmawiam bycia jego ojcem. Nawet go pytam.

Nie gniewaj się. Powiedziałem to dobrze na początku. To nie odpowiada temu, co przeżyłem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

65 − 63 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map