Kto jest ojcem dziecka z Rachida dati

Rachida Dati i ojciec jego dziecka: Nicolas Sarkozy będzie wiedział, kto to jest

Podczas gdy fala przesłuchań wywołana zapowiedziami ciąży Rachidy Dati nieco się zmniejszyła, a wraz z nią kwestia tożsamości ojca dziecka, Enchained Duck9; wychodzi nowa informacja.

Satyryczna gazeta doniosła, że ​​prezydent Republiki Nicolas Sarkozy wystartowałby podczas wizyty w kobiecych członkach swojego rządu skupionych wokół Michele Alliot Marie: "Wiem, kto jest ojcem dziecka Rachidy Dati!" przed dodaniem "Jest członkiem rządu!"

Żart, informacje, odurzanie, ciężko o tym wiedzieć. W każdym razie, zgodnie z tym artykułem, Rachida Dati nie śmiałaby się.

Rachida Dati, w ciąży, a ojciec jest ...

Valérie Domain | Czwartek, 4 września 2008 o 16:46

To nowa opera mydlana z Harlequin z końca roku: kto jest ojcem dziecka Rachidy Dati? Odkąd José Maria Aznar zaprzeczył temu ojcostwu, europejskie media gubią się w conjectu9shy; res9hellip;

To jest nowa wersja Cluedo. Celem nie jest znalezienie zabójcy, ale geniusza. Kto, gdzie iz jaką bronią uwodzenia? Odkąd okrągły brzuch Rachidy Dati wyłonił się; ze swoich flanelowych spodni część Europy budzi się z tym samym drażliwym pytaniem i wciąż nie ma odpowiedzi: kto uczynił dziecko dla naszego Ministra Sprawiedliwości?

Człowiek ze świata polityki, biznesu, show biz? Wszystkie okazy i layshy są życzliwi. Pierwszym podejrzanym w tej sprawie był były szef rządu hiszpańskiego, José Maria Aznar, ale ta ostatnia właśnie wystrzeliła, wypalając pogłoskę wystrzeloną przez marokańską gazetę (José Maria Aznar zaprzecza, że ​​był ojcem dziecka Rachidy Dati). Nie, on nie jest ojcem Rachida Junior. Nadal potrzebna była oficjalna odmowa, podczas gdy strona marokańskiej gazety L'Observa9shyeur podtrzymuje swoją informatyzację. Zły gracz!

Ale wielu z nich usunęło się; spojrzenie zwróciło się w stronę innych celebrytów: naszego małego świata: dwóch biznesmenów i gospodarza telewizyjnego;. Pierwsze wskazówki zdają się zbiegać w kierunku a n Francuski CEO, blisko Nicolas Sarkozy i raczej zorientowany w immobi9shy;. Poza tym, czy Rachida Dati nie była razem z nim na Mauritiusie w grudniu 2007 roku? Nazwa jest uruchamiana na stronie internetowej hiszpańskiej gazety El Mundo. Cóż, licząc miesiące i wyobrażając sobie, że przygoda trwała trochę czasu, może trzymać się czterech miesięcy big9shy; se9hellip; Ale prawie nie jest winowajcą w naszym Cluedo szeptanym niż przedtem; (w radiach belgijskich), że tak właśnie jest inny szef, duże leżące około 9 osób;: gospodarka wodna, gospodarka odpadami i czystość przemysłowa, zarządzanie transportem i energią oraz ... zarządzanie ojcostwem?

Ale belgijski copywriting RTLInfo, który nie jest zimny w oczach, balansuje inne imię, bardziej błyszczące. Francuski animator, ex supermodelka, byłby ostatnim ze wszystkich ojców tego dziecka, który ledwie się urodził, wydaje piekło. Dużo hałasu za nic? W każdym razie żaden inny kandydat niż pan Aznar w tej grze o ojcostwo; nie zostało jeszcze ujawnione. A plotki idą dobrze. Zwłaszcza, że ​​zaufanie Rachidy Dati nie uspokoiło ciekawostek ludzi: " Mam skomplikowane życie prywatne i to jest limit, który mam dla prasy. Nic nie powiem o tym. "

Daleko od tych badań DNA, Corriere della Sera, największy nakład prasy włoskiej, préf9egrave; re trzymanie się trochę lekcji życia, mówiąc w świecącą opinię, że francuski minister był „wzorem dla matek céli9shy ; ba9shy; tary ". "Wybór ciszy (na imię ojca) jest równoznaczny z głębokim poczuciem politycznym", jak twierdzi Corriere, dla kogo "kobieta, która konfrontuje się wyłącznie z macierzyństwem; nie jest już "malheu9shy; reuse", który musi się ukryć, ale dumną kobietą (...), która nie ucieka przed nikim ".

To prawda, i nie jest to, co musimy pamiętać, mimo wszystko - Rachida Dati nie będzie pierwszym od ori9shy francuski ;? gine maghr9eacute tylko; 9shy; bine aby doprowadziły dużą minist9egrave; re ale będzie także pierwszą duszpasterzką, która będzie miała dziecko w praktyce i ... samą.

Odkryj aplikację Express Styles

Pobierz Nie, dziękuję

Kim jest Dominique Desseigne, ojciec córki Rachidy Dati?

  • style
  • VIP

Autor: Chloé Deriemacker, opublikowany 10/08/2014 o 14:09, zaktualizowany o 14:54

Kim jest naprawdę Dominique Desseigne, ojciec Zohry, córki Rachidy Dati?

We wtorek trybunał de grande Versailles wyznaczył dyrektora generalnego grupy Lucien Barrière, Dominique Desseigne, na ojca Zohry, córki Rachidy Dati. Ale kim jest ten wpływowy człowiek?

Przez ostatnie pięć lat krążyło wiele nazwisk, aby opisać ojca Zohra, córka eurodeputatione Rachida Dati. Bernard Laporte, José María Aznar, Dominique Desseigne. W końcu narodził się ten ostatni; désign9eacute; we wtorek 7 października przez tribunal de grande instancję Wersalu jako biologicznego ojca dziecka. Ale kto jest tym bogatym biznesmenem, naprawdę skazany na miesięczne alimenty w wysokości 2500 euro?

Dominique Desseigne jest zamożnym francuskim biznesmenem w wieku 9 lat; 70 lat. Jest dyrektorem generalnym grupy kasyn i luksusowych hoteli Lucien Barrière, która obejmuje 37 kasyn, 15 hoteli i prawie 130 restauracji i barów, w tym Le Fouquet's w Paryżu. Dominique Desseigne jest także właścicielem piętnastu pałaców w Deauville, Cannes i La Baule. Jego fortuna jest szacowana na 350 milionów euro w 2012 roku, zgodnie z witryną Wyzwania, która plasuje go na 136. miejscu największych losów Francji w 2014 roku.

Dominique Desseigne ożenił się; Diane Barričre w 1984 roku, przyjęła córka Lucien Barrière i hériti9egrave; re na czele grupy w roku 1990. W 1995 roku Diane Barriere-Desseigne cierpi na poważną katastrofę samolotu, między Saint-Tropez i La Baule, w tym wydaje się tetraplecific. Zmarła w 2001 roku. Od tego czasu dyrektor generalny, który przejął kierownictwo grupy, mnoży romantyczne relacje. W wywiadzie dla Mecz w Paryżu W 2012 roku oświadczył: "Chcę odnowić swoje życie".

Od śmierci swojej żony, septuagenariański miliarder został osiedlony; widziany, między innymi, w ramionach bogatego dziedzictwa, ale nigdy się nie ożenił. "Po trochu opłakiwałem, ale to zabiera dużo, dużo czasu", powiedział magazynowi.

Od małżeństwa z Diane Barrière Dominique Desseigne miał dwoje dzieci: córkę Joy, lat 20, i syna Alexandre'a, 23 lata. W wywiadzie dla Mecz w Paryżu, biznesmen wyjaśnił, że jego syn, podobnie jak ojciec, został "zaksięgowany, zmierzony i wcześnie". Jego córka jest "plującym wizerunkiem Diane". Wraz z dziećmi Dominique Desseigne dzieli się pasją do sportu: narciarstwa i tenisa. Ma także nadzieję, że jego dzieci przejmą rodzinny interes. Dzięki nim "trzymam dwa naboje, aby zapewnić opiekę rodzinną", powiedział, "obaj mogą kontynuować."

Jest blisko Nicolasa Sarkozy'ego

Dominique Desseigne jest blisko byłego prezydenta Republiki Nicolasa Sarkozy'ego. Był nawet jednym z gości w noc jego wyboru w dniu 6 maja 2007 r. W Fouquet's. Właśnie w ten wieczór biznesmen spotkał Rachida Dati. W magazynie powiedział o kobiecie, że jest "piękna, inteligentna i żywa", mówiąc: "A moje dzieci ją kochają". Kilka miesięcy później, odwrócił się na stronach świat i mówi, że to była tylko "przygoda". "Nie odpuszczę, bo miałem rację i nie mam nic do zarzucenia sobie," powiedział, podczas gdy kwestia ojcostwa dotycząca Zohry już dawała pozę. Zawsze odmawiał poddania się testom DNA zleconym w grudniu 2012 r. Przez sąd.

Jedyny dowód na związek między nim a Rachida Dati? Frazes pary na plaży na Mauritiusie, skradziony w grudniu 2007 roku przez paparazzi.

W 2004 r. Dominique Desseigne napisała i opublikowała swoją autobiografię pt Wszystko, aby być szczęśliwym, zrujnowane przeznaczenie (Plon Editions). W tej książce ta, którą prezentujemy jako "playboy", powraca między innymi po straszliwym wypadku żony i bolesnych chwilach, które nastąpiły później.

Dominique Desseigne: ojciec córki Rachidy Dati według sprawiedliwości

Rachida Dati powierzyła Dominique Desseigne "rozpoznawanie ojcostwa9. Sprawiedliwość właśnie udowodniła, że ​​ma rację.

Był to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów ostatnich lat. Gdy była minister sprawiedliwości, pod Nicolasa Sarkozy'ego, Dati urodziła córkę, Zohra, 2 stycznia 2009. Polityk usłyszał w czasie, aby chronić swoją prywatność i ukrył tożsamość ojca tego dziecka. W 2012 r. Le Point Reverend, mleko, które zdecydowała Rachida Dati; przypisać Dominique Desseigne do urzędu cywilnego za "uznanie ojcostwa". Ojcem dziecka jest zatem nikt inny, jak dyrektor generalny grupy Lucien Barrière, która zarządza kasynami i hotelami. W wieku 68 lat Dominique Desseigne należy do 100 najlepszych losów Francji. W pobliżu Nicolasa Sarkozy'ego biznesmen był obecny w słynny wieczór Fouquet's wieczorem w drugiej turze wyborów prezydenckich w 2007 roku. Szef firmy już przechodzi; ojciec dwójki dzieci - Alexander, 25 lat, radość, 19 lat - musiał z Diane Barrière-Desseigne, déc9eacute; d9eacute E, odmówił uznania dziecka. Skontaktował się z czasopismem Le Point, biznesmen nie chciał komentować informacji w tym mediach: "Nie mam żadnych komentarzy, inaczej sprawiedliwość by mnie obwiniała". Według krewnego Dominique Desseigne, z którym rozmawiał magazyn, ten zawsze zaprzeczyłby temu, że jest ojcem dziewczyny.

Tożsamość ojca dziecka Rachidy Dati była przedmiotem wielu spekulacji po porodzie, w klinice La Muette, w 16. dzielnicy Paryża. Ta pogłoska wskazywała na byłego premiera Hiszpanii José Marię Aznara, który musiał nawet zaprzeczyć w oficjalnym oświadczeniu. Pewnego razu niektórzy komentatorzy rozważali nawet ojcostwo Nicolasa Sarkozy'ego lub gwiazdy telefejaksu; Dziś, dzięki aktowi prawnemu ożywianemu przez tygodnik, obecny burmistrz 7. dzielnicy Paryża zmieniłby kierunek. Nigdy więcej pytania o ukrywanie tożsamości ojca Zohry, jego decyzja o przywołaniu to wstrząsająca cześć. Co z pewnością spowoduje hałas.

Publicznie Rachida Dati potępia "nękanie" dziennikarzy. "Od dziś rano, 6 rano, byłem nękany przez dziennikarzy o mojej córce i jej życiu prywatnym, szukając plotek lub niewłaściwych informacji", powiedziała w oświadczeniu. Punkt odpowiedział: „Wbrew temu, co twierdzi Rachida Dati, żaden dziennikarz molestuje od 6 rano To jest 8 godzinach Point.fr zwane burmistrz 7. dzielnicy i art rév9eacute; Lant .. to przypisał Dominique Desseigne, prezes Groupe Lucien Barrière, sądu cywilnego „ojcostwa” córki Zohra ma ét9eacute; pisał o 9 rano 5. " W oświadczeniu Rachida Dati, które opublikowała na swoim koncie na Facebooku, polityk nie zaprzeczył prawnej akcji Dominique Desseigne.

IN WIDEO - Dominique Desseigne pojawiła się w telewizji w 2004 roku, aby porozmawiać o swojej książce "Tout pour être heureux" i oszukach jego żony Diane Barrière, po wypadku.

Rachida Dati: Tajemnica Ojca Córki

Cała Francja, nie cała Europa, nie wszystkie cuda ziemi, która jest ojcem córki Rachidy Dati, Zhora.

Poza Francją tajemnica ta budzi zainteresowanie również w Kanale, nad Atlantykiem i poza Pacyfikiem. Oto podsumowanie głównych tytułów gazet i tabloidów innych niż Francja:

• Sydney Morning Herald (Australia): Ooh la la! Francuska ministerka miała dziecko i szukamy jej ojca?

• The Independent (brytyjski dziennik): lminister do pracy kilka dni po porodzie. Wciąż odmawia ujawnienia tożsamości ojca?

• The Times: Kto jest ojcem córki francuskiego Ministra Sprawiedliwości?

• Szkot: Niezwykła matka. Ojciec zawsze chciał!

• The Daily Telegraph: Rachida Dati, jej dziecko i współczesny ojciec!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map