Kto jest ojcem dziewczyny z Rachida

Dominique Desseigne jest ojcem Zohry

Sąd apelacyjny w Wersalu podjął decyzję: potwierdził, że Dominique Desseigne był rzeczywiście ojcem Zohry, córki byłej minister sprawiedliwości Rachida Dati.

Siedem lat po narodzinach dziewczynki sprawiedliwość ustąpiła. Sąd Apelacyjny w Wersalu potwierdził decyzję Tribunal de grande, że Dominique Desseigne był rzeczywiście ojcem Zohry, córki Rachidy Dati, urodzonej 2 stycznia 2009 r., Informuje RTL. Dyrektor generalny grupy Lucien Barriere odmówił w październiku 2014 r. Złożenia wniosku o test na ojcostwo, o który wnioskowano w 2012 r. Wybór ten został uznany za decyzję wstępną, co zostało potwierdzone w odwołaniu. W związku z tym septouagenarian musi płacić alimenty w wysokości 2500 euro miesięcznie, a od urodzenia dziecka, które wyrok już wydał w pierwszej instancji. Z drugiej strony, Zohra będzie musiała zachować nazwisko swojej matki: były Minister Sprawiedliwości poprosił, aby mogła nosić nazwisko Dominique Desseigne, którego sąd odmówił.

„W interesie Zohra jest decyzja prawnie i po ludzku bez zarzutu”, powiedział AFP adwokat Rachida Dati, Me Christine Guillot-Bouhours, twierdząc, „powszechne prawo znać swoje pochodzenie.”

Rachida Dati zapytała, dla swojej córki, o koniec szumu medialnego

Dominique Desseigne zawsze zaprzeczał byciu ojcem Zohry, który właśnie świętował siódme urodziny. Miał dwoje dzieci ze swoją zmarłą żoną Diane Barrière, Alexandre i Joy, którzy są teraz dorośli.

Plotka łączy Rachida Dati i Dominique Desseigne, gdy tylko ogłoszono ciążę byłego Strażnika Pieczęci. W wywiadzie przeprowadzonym przez Paris Match w 2009 r. Lider biznesu był dumny z burmistrza VII dzielnicy Paryża, którą uznał za "piękną, inteligentną i żywą". W tym samym wywiadzie powiedział, że nie wie, kto był ojcem dziewczynki urodzonej w styczniu 2009 roku. W tym czasie Minister Sprawiedliwości nie miał oficjalnego towarzysza. W oświadczeniu Rachida Dati była zgorszona szumem medialnym w momencie złożenia przez nią wniosku o nadanie jej ojcostwa: "Dzisiaj, za dużo jest za dużo, jako kobieta i jako matka, proszę o moja córko, dla równowagi, że wszystko to zatrzymuje! "

Dominique Desseigne ma dwa miesiące na złożenie odwołania od kwestii prawnych.

Każda reprodukcja jest zabroniona

Kto jest ojcem dziewczyny z Rachida

Nasze artykuły są otwarte na komentarze przez 7 dni.

W obliczu pewnych nadużyć i ekscesów, przypominamy, że ta przestrzeń ma na celu podzielenie się twoją opinią na temat naszych treści i debatę, ale w żaden sposób nie czyniąc oszczerstw, przemocy lub obraźliwych. Przypominamy również, że moderujemy te komentarze i że być może będziemy musieli zablokować konta, które wielokrotnie naruszają nasze warunki użytkowania.

  • przez Ganesha - 08.10.2014 - 08:29 - Zgłoś nadużycie Permanentna orgia

Od czasu jego wprowadzenia Atlantico zdecydowało się na pozostawienie możliwości komentowania swoich artykułów systemem moderacji a posteriori. Pod warunkiem zachowania anonimowości, mniejszość użytkowników Internetu zbyt często przekreślała konstruktywny i pełen szacunku ducha tej przestrzeni wymiany. Po wielu komentarzach od naszych czytelników zdecydowaliśmy się zarezerwować komentarze dla naszej społeczności subskrybentów.

Jestem ojcem Zohry, córki Rachidy Dati

Tak, ogłaszam to głośno i wyraźnie. To nie jest żart dla Nicolasa Bedosa. Jestem ojcem małej Zohry, zrodzonej z jej matki Rachidy, byłej Strażniczki Pieczęci. Dominique Desseigne ma rację, sprzeciwiając się ojcostwie, które sprawiedliwość chce na nią narzucić. Ma rację odmawiając poddania się testowi na ojcostwo. Ma rację, nie podając swojego DNA. Nie jest ojcem córki Rachidy. To ja. Nie oznacza to, że będę stosować się do każdego testu na ojcostwo. I, podobnie jak Desseigne, nie podam żadnego nanogramu mojego DNA. Prośba obywatela o jego DNA jest jak prośba o jego dokumenty od potajemnego imigranta. To jest antydemokratyczne i niedopuszczalne, jak powiedziałby Valls.

"Odmowa pana Desseigne'a poddania się ekspertyzie prowadzi do przekonania, że ​​jest on ojcem dziecka" - zadecydował Justice. Ja również nie zgadzam się na żadną ekspertyzę i oczekuję, że będę uważany za ojca dziecka. Nie może być dwóch wag, dwóch miar. Jest to zasada, która jest rygorystycznie przestrzegana przez instytucję Pani Taubira. Z wyjątkiem sytuacji, gdy dzieje się w Cayenne ...

Ojcostwo jest zbyt ważne, by można je było ograniczyć do zwykłego orzeczenia laboratorium medycznego. Nie możesz być ojcem dzięki sile próbki DNA. Nie możesz być ojcem wbrew swojej woli.

To z lektury oświadczeń złożonych przez Desseigne'a OB (Former Nouvel Observateur w krasnoludku), że postanowiłem się wypowiedzieć. Byłem praktycznie sparaliżowany czytając to zdanie: "To nie odpowiada temu, co przeżyłem", mówi Desseigne. To zdanie, które zostało powtórzone przez wiele francuskich mediów, obudziło moje sumienie. To niesamowite, ale mogę powiedzieć to samo: nie odpowiada to temu, co przeżyłem.

Wiele osób było podejrzanych o bycie w czymś w projektowaniu małej Zohry. "Rzadko kiedy dziecko miało tylu domniemanych ojców" - powiedział jeden z uczestników. Boulevard Voltaire. Domniemani ojcowie rozprzestrzeniają się na rozległych obszarach geograficznych, które wykraczają poza granice Francji. Ale nie najmniejszy zapach araba. Rachida czy dąsałaby swoich rodaków, jej współwyznawców? Dobrze jest smakować dania zagraniczne, ale nie możemy uniknąć powrotu do tradycyjnego kuskusa i tajine z jego początków, choćby przez nostalgię.

Właściwie to nie pamiętam, żeby spać z tą kobietą, ale to nie ma znaczenia. Zgodnie z moją wiedzą, Justice nie zapytał Dominique Desseigne, czy spał z skarżący, ale po prostu daj trochę swojego DNA. To prawda, że ​​dzisiaj nie musisz spać, aby mieć dziecko.

Też myślę, że biedny Desseigne nie spał z Rachidą, ale że myśli z obsesją. Prosty fakt przywoływania jego przeszłej relacji z Rachida Dati "sztywnieje", przyznaje w swoim wywiadzie OB. To bardzo ważne. Kiedy ktoś sztywnieje w określonym miejscu w swoim ciele i wspomnienia, często jest tak, ponieważ przyjemność nie jest spełniona. Sztywimy przed i w trakcie, ale nie po. Dominique nadal znajduje się w fazie "przed". Rachida daje mu efekt viagry, ale pozostawia go osamotnionego.

Chociaż ludzie podejrzewani o to, że są małymi odźwiernymi Zohry, wszyscy mają imiona z dobrym europejskim oddźwiękiem i podczas gdy imiona nadane dziecku są zwykle wybierane za obopólną zgodą rodziców, Rachida decyduje jednostronnie aby nazwać swoją córkę Zohra, czysto arabskie imię. Wszyscy myślą, że to hołd dla jej zmarłej matki (która nazywała się Fatima-Zahra), ale w rzeczywistości chciała mi wysłać wiadomość. Ponieważ moja matka była również nazywana Zohra. Dokładnie jak córka Rachidy. Pomyślała o mnie, kiedy wybrała to imię, a nie Dominique. Nie można sobie wyobrazić znalezienia takiej nazwy w rodzinie CEO grupy kasyn i luksusowych hoteli Lucien Barrière. Zohra w rodzinie Desseigne, to Dalil Boubakeur w pisaniu Riposte Laïque ...

W Maroku, skąd wywodzi się ojciec Rachidy, a ogólnie w świecie arabskim, zwyczajowo przy tworzeniu imion należy kojarzyć syna lub córkę z ojcem: Mówi się Mohamed ben (syn) Ahmed lub Milouda pochylił się (córka) Kaddour. Ale wygięta Zohra Dominique wydaje się raczej absurdalna. Nie przykleja się. Gdyby Rachida była naprawdę pewna, że ​​Dominique był ojcem jego córki, dałaby mu imię, które pasuje do imienia jego ojca, nawet do wymyślenia danego imienia. Duchy torturowane przez los "wspólnego życia" od razu pomyślałyby o "Tamère". Ta nazwa sama w sobie nic nie znaczy, ale dodana do "Dominique", staje się dźwiękowym wyrazem satysfakcjonującego trendu behawioralnego dla francuskiego dziedzictwa kulturowego, wiecu wołania kwitnącego młodzieńca, którego jedynym zmartwieniem jest służyć narodowi francuskiemu i republice, zwłaszcza na przedmieściach ...

Załóżmy, że w żadnym momencie Rachida nie pomyślała o Dominique, kiedy wybrała imię swojej córki. Dopiero potem postanowiła wykrwawić Desseigne'a. Sięgnij naturalnie inflacja i jej językowe pochodne, zaczęła od żądania 6000 euro alimentów miesięcznie, ponad dwa razy więcej niż pensja netto sędziego na początku jego kariery. Sprawiedliwość zdecydowała się na 2500 euro. Nieważne. Rachida zawsze może powiedzieć, że jest lepsza niż nic i że jej córka jest teraz bezpieczna od potrzeb ... za swoje kieszonkowe. Zwłaszcza, że ​​kwota ta ma obowiązywać z mocą wsteczną od grudnia 2013 r., Już w portfelu matki płaczą oczekuje się małego jaja gniazdowego o wartości 30 000 euro.

Desseigne, która odmawia podania jej DNA, jak również krwawienia, postanowiła się odwołać. To nie jest decyzja, którą aprobuję. Chciałbym mu zaoferować ofertę: jestem niewinny, zakładając ojcostwo malucha (a jednocześnie unika strażników weekendu i obecności, w wieku 70 lat, na zebraniach rodziców uczniów ...), ale nadal płaci alimenty.

Zrozum mnie, trudno jest związać koniec z nędznymi zasiłkami dla bezrobotnych. Tak więc wskazuję starego Strażnika Pieczęci, aby wygrać ojcostwo Zohry i podzielić się kwotą 2500 euro Desseigne.

Przyznaję, nie jestem ojcem małej Zohry, ale chcę być. W rzeczywistości jestem całkowitym przeciwieństwem Desseigne. Nie odmawiam bycia jego ojcem. Nawet go pytam.

Nie gniewaj się. Powiedziałem to dobrze na początku. To nie odpowiada temu, co przeżyłem.

Who Is The Hidden Ojciec Of The Daughter Rachida Dati Free Mp3 Download

Przed pobraniem możesz przejrzeć dowolny utwór grać i kliknij Graj lub Kliknij, aby Pobierz przycisk do pobierania plików mp3 o jakości mp3. Pierwsze wyniki wyszukiwania pochodzą z serwisu YouTube, który zostanie najpierw przekonwertowany, a następnie plik można pobrać z innych źródeł i można go pobrać jako plik MP3 bez konwersji ani przekazywania.

Świeża muzyka od Regiomusical.com

Ostatnio dodane pliki MP3 autorstwa Regiomusical.com

MrKilombo Ft Muerdo Tiempo Al Tiempo

Funvitor TWRP 2 7 1 0 RECOVERY Mp3

Flstudio 12 5 1 5 Crack Mp3

YouTube Black Apk Mp3

Http Flyligas Com ZCEgy Mp3

Https Www Facebook Photo Com Php Fbid 119581788882002 L E86641f171 Mp3

Rachida Dati: Tajemnica Ojca Córki

Cała Francja, nie cała Europa, nie wszystkie cuda ziemi, która jest ojcem córki Rachidy Dati, Zhora.

Poza Francją tajemnica ta budzi zainteresowanie również w Kanale, nad Atlantykiem i poza Pacyfikiem. Oto podsumowanie głównych tytułów gazet i tabloidów innych niż Francja:

• Sydney Morning Herald (Australia): Ooh la la! Francuska ministerka miała dziecko i szukamy jej ojca?

• The Independent (brytyjski dziennik): lminister do pracy kilka dni po porodzie. Wciąż odmawia ujawnienia tożsamości ojca?

• The Times: Kto jest ojcem córki francuskiego Ministra Sprawiedliwości?

• Szkot: Niezwykła matka. Ojciec zawsze chciał!

• The Daily Telegraph: Rachida Dati, jej dziecko i współczesny ojciec!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

96 − 92 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map