Mahjong Titan Blue za darmo

Zagrał 14 341 848 razy

Zagrał 8 063 028 razy

Zagrał 3 478 743 razy

Zagrał 2 367 975 razy

× Gra strategiczna

× Gra Reflexion

× Gra Reflexion

× Gra Reflexion

Tytan mahjong gra się myszą, celem jest połączenie dostępnych par względem siebie. Spotkasz boiska zgodnie z poziomami i bonusami dostępnymi w prawym dolnym rogu.

Mahjong Solitaire Titan Android

Mahjong Solitaire Titan to wersja Androida oryginalnej chińskiej gry planszowej. Ciesz się ponad 1200 poziomami i zrelaksuj się grając

Jeśli zastanawiasz się nad mahjong, mah jong lub mah-jongg, powinieneś wiedzieć, że jest to gra planszowa pochodzenia chińskiego, która pojawia się na zachodzie w latach 20 ubiegłego wieku. Nawet jeśli oryginalna wersja jest dla czterech graczy, możesz pobrać Mahjong Solitaire Titan i zagraj w wersję solo.

Jedna z najpopularniejszych gier planszowych na świecie.

zasady są proste i bardzo proste, a do ich poznania potrzeba tylko jednej lub dwóch części. Celem gry, jeśli jej nie znasz, jest tworzenie par z różnymi kaflami gry, ozdobionymi chińskimi motywami.

Plik APK tej wersji na Androida, który można odtwarzać na smartfonach i tabletach, oferuje następujące funkcje:

  • Ponad 1200 tacek.
  • Nowa taca mahjong codziennie.
  • 5 różnych zestawów płytek.
  • 8 różnych funduszy.
  • Optymalizacja dla trybu pionowego.
  • Cele do nauczenia się dominować w grze
  • Grafika o wysokiej rozdzielczości.
  • Wymagany system Android 4.0 lub nowszy.
  • Zintegrowane zakupy w aplikacji.

Mahjong Blue - Mah Jong Titans darmowe gry: także pisemne Majhong, Majong Majiang, MГЎjiГ ng, Mahjongg, mahjong Majhong, Maijong, tytanów

Mahjongg Blue - Mahjong Titans

Michel Parent, broker artystyczny, przedstawia wysokiej jakości prace artystów z Quebecu, Kanady, Chin i Korei Północnej.

Copyright © 1998-2018 leChinois International inc. Webmaster: Michel Parent, Wydawca: Dostęp do chińskiego.

Mahjong Titans - strategia i wskazówki

Mahjong Titans to wersja gry Mahjong, która pasuje do kategorii Mahjong Solitaire. Popularyzacja tej gry na całym świecie, w pewnym sensie, ponieważ została zawarta jako jedna z gier Microsoft Windows Vista i Windows 7.

Tak jak na tradycyjnym Mahjong Mahjong Titans gry posiada 144 płytek na stole i podobnie jak inne gry Mahjong Solitaire Titans w Twoim celem jest, aby dopasować płytki identiques i eliminowania ich po dwóch. Chociaż Zasady tej gry są bardzo proste, Mah Jongg Titans jest bardzo skomplikowane gry i korzystania niektóre strategie i wskazówki Z pewnością pomoże Ci wygrać więcej gier. Sprawdź niektóre z poniższych porad:

Premia i dodatkowe punkty

Punkty w Mahjong Titans są wam dane we właściwym czasie. Jest jednak dla ciebie sposób. Aby uzyskać dodatkowe punkty, po dopasowaniu pary płytek wyszukaj inną parę o tym samym numerze lub tym samym stylu. Na przykład, jeśli właśnie dopasowałeś parę płytek Bamboo nr 3, poszukaj kolejnej pary bambusowych płytek lub kolejnej pary liczb o rozmiarze 3 płytek, w ten sposób zdobędziesz dodatkowe punkty.

Jeśli dopasujesz i wyeliminujesz rówieśników o tym samym numerze i tym samym stylu, otrzymasz jeszcze więcej punktów. Więc zawsze analizuj całą tablicę, pomyśl o następnej rzeczy, którą myślisz, w ten sposób otrzymasz jeszcze więcej punktów. Jednak nie rób tych meczów, jeśli zakłócają one oryginalną strategię gry. Czasami lepiej wygrać grę i mieć większe szanse na wygraną niż grę z powodu niewłaściwego ruchu lub bezmyślnego dopasowywania płytek.

Kolejny sposób na zdobywanie dodatkowych punktów poprzez eliminowanie płytek i eliminowanie płytek z kwiatów.

Bush Obama i Clinton grali w Mahjong Titans. Czy możesz to sobie wyobrazić?!

Niektóre wersje Mahjong Titan mają przycisk "Cofnij". To narzędzie umożliwia cofnięcie ostatniego ruchu. Jest to bardzo przydatne, jeśli dokonałeś złego wyboru podczas ostatniego ruchu, umożliwiając ponowne powrócenie do pozycji tego samego błędu.

Aby aktywować funkcję "cofnij", w niektórych grach musisz nacisnąć CTRL + Z na klawiaturze. Na Mahjong Titans, nie ma potrzeby korzystania z tej funkcji.

Brak limitów na tej funkcji może być bardzo przydatne, ponieważ można cofnąć i „nieskończoność” ruchów i wrócić do punktu w grze, gdzie nie SCCM być całkowicie Połączenie utracone, a może być wiarygodne, aby Nawet napraw pozornie zaginioną grę.

Wskazówki dotyczące gry

W wersji dla systemu Windows w wersji Mahjong Titans, jeśli masz ochotę na klawiaturę, sprawdź niektóre z gier. W niektórych innych wersjach pojawi się przycisk "Podpowiedź" (jak sugeruje nazwa), który będzie działał w ten sam sposób, oferując podpowiedzi dotyczące kafelków, które można sparować.

Powinieneś zwracać szczególną uwagę na tę funkcję, ponieważ wiele razy kombinacja może nie być możliwa w tej chwili w twojej grze. Wskazówki są tworzone losowo i mają na celu pokazanie najlepszego możliwego dopasowania.

To narzędzie może być bardzo przydatne. Zwłaszcza gdy "utkniesz" i nie możesz znaleźć więcej pasujących klocków. Użyj go wtedy, gdy tego potrzebujesz!

Wizualny aspekt płytek

Wiele wersji gry Mahjong Titans może sprawić, że poczujesz się jak tutaj. W wersji gry Mahjong Titans dla systemu Windows można zmieniać wygląd i kolory kafelków, a także obraz tła gry; aby to zrobić, wystarczy nacisnąć klawisze "ALT + G" na klawiaturze.

Chociaż Twoim celem jest ta gra, powinieneś zawsze być tego świadomy, więc nie możesz wyjść z gry i utknąć; Za każdym razem, gdy zabraknie możliwych meczów, gra się kończy (możesz również użyć narzędzia "Cofnij", aby przywrócić ruchy do pozycji, w której możesz naprawić swoją grę). Tak więc, aby upewnić się, że nie zabraknie możliwości w grze, a ostatecznie utknąłeś, przegrywając grę. Bądź ostrożny i uważny podczas grania i rozważaj każdy ruch.

Jedna dobra rada jest, aby rozpocząć dopasowanie płytek, które są co najwyżej wzniesieniu na płycie, qui oznacza grupowanie na wierzchu innych stosów płytek, Bo przez eliminację płytki te, które są odkrywając inne płytki pod em i znalezienie jeszcze więcej opcji w twojej gra. Spróbuj też wyeliminować płytki na krawędziach ekranu. Po wyeliminowaniu płytki te, i rozpocząć dopasowanie Wyeliminowanie tych w środku ekranu.

Innym dobrym pomysłem jest zawsze zwracać uwagę, aby podczas-trzy płytki w swoim identiques stołowych, które są dostępne mają być dopasowane (nazywamy em trzykrotnie). Zanim przejdziesz do dwóch z nich, upewnij się, że będziesz mógł zagrać w grę. Spróbuj znaleźć czwartą cegłę, a jeśli nie można zobaczyć go jeszcze, być bardzo ostrożnym co ten ruch, gdyż płytki trzeba będzie być może na dnie stosu i może zająć dużo czasu, aby znaleźć to, Może utkniesz w pewnym momencie.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci zdobyć gry Mahjong Titans! Baw się dobrze, wszyscy!

Búsqueda: mahjong titans gratis pc

Rompecabezas Mahjong, con divertidos dopalacze.

On jest oryginalnym inspirowanym mahjongiem w halloweenowym Halloween.

Cientos de niveles z Mahjong cię esperan.

Ponad 40000 stołów do gry w madżonga ma disposición.

Demuestra, która jest el jordanem Mahjonga del Mundo.

Juega był fantastycznym Mahjongiem i ukończył 100 poziomów.

Disfruta con uno de los juegos oriental más populares.

Relájate mientras dzieli gracias na ciebie przodków juego.

MahJong 2000 - Edición de Lujo 1.1

Disfruta de este milenario oriental juego con una edición de lujo.

Encuentra el tesoro that escte este Mahjong.

El solitario oriental, że pondrá ma prueba you habilidad.

Espectacular Mahjong pueduje rotar w 3 rozmiarach.

3D Shangai Mahjong Unlimited 1.1

Mahjong, który przyciąga wielu smakoszy a este juego.

Estupendo Mahjong, w 3 wymiarach i wariantach juego modos.

Mahjong único, z varias sorpresas reservadas para ti.

Usamos ciastka personalizar para los contenidos Y publicity że ofrecemos w sieci Asi Como Obtener Estadísticas nie analizar el tráfico. Compartimos información acerca del uso że usted hace con nuestros socios de Nuestra publicity internetowej y Analítica internetowej. Ellos pueden combinar Dicha Información con otros datos usted że haya proporcionado anteriormente, O que su actividad hayan recogido w otros servicios. Al utilizar o navegar nuestros Servicios, entendemos że acepta el uso de Las cookies, które hacemos.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 41 = 50

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map