Miasto pod filmem jarzma

Wojna secesyjna zakończył się. W Galeston nie jest on człowiekiem Związku, lecz mieszkańcem tego małego południowego miasta, Rogerem Hale (Lyle Bettger), który się urodził; umieszczony jako administrator cywilny. Nie ma szczęścia dla jego współobywateli, ponieważ Hale zarządza Galestonem z przerażenia, udowadniając bezwzględnie, że nie waha się operować szubienicą, aby huśtać swoich byłych rodaków. Generał Hildebrandt otrzymał wiele listów od obywateli Galestona narzekających i potępiających dyktat narzucony przez tego zepsutego człowieka aż do jego śmierci; szpiku, który świadomie je rujnuje, aby odkupić ich własność, kęsem chleba. Rockwell Grayson (John Payne), członek arystokratycznej rodziny Południa, od pewnego czasu uwięziony przez Northerów, zostaje wyzwolony; przez Hildebrandta, który prosi go o dostarczenie mu mocnych dowodów na nielegalne działania i wątpliwe działania administratora cywilnego jego rodzinnego miasta. Grayson idzie tak dobrze grę, oddanie się na służbę Hale do zbierania podatków, wszyscy zaczną nienawidzić wyjątkiem Jane (Coleen Gray), narzeczoną, która chce nadal wierzą w jego intégrit9eacute; ; W dniu, w którym uświadamia sobie, że zbliża się do Rose (Jan Sterling), dziewczyny Hale'a, zaufanie Jane również zaczyna się wahać.

Zwyciężeni (później wydany w USA pod tytułem The Gallant Rebel) jest drugim z trzech westernów wyreżyserowanym przez Edwarda Ludwiga, amerykańskiego filmowca rosyjskiego pochodzenia, najbardziej znanego z utworu, który w przeciętnej filmografii jest niekonwencjonalny. Obudź się z czerwoną czarownicą z Johnem Waynem i Gail Russell, poetycko-romantycznym filmem przygodowym o dość wyjątkowym brzmieniu. Dwa pozostałe filmy, w których nakręci księcia, Alert morski i Big Jim McLain, z drugiej strony są jednymi z najgorszych w karierze aktora. W tym, co nas tutaj dotyczy, Edward Ludwig już pracował; podpisany w 1947 r Bajeczny Teksańczyk z Billem Elliotem, a zakończy swoją karierę w filmie fabularnym w 1963 roku z bardzo złym Justice of the West (The Gun Hawk) który miał jako headlinerów duet Rory Calhoun i Rod Cameron. Innymi słowy, nie spodziewaliśmy się wiele z tego Miasto pod jarzmem. Bez tego "przełamać trzy nogi do kaczki"jest jednak przyjemny, nie dzięki reżyserowi, którego inscenizacja okazuje się dość nieszkodliwa, ale przede wszystkim dzięki trzem doświadczonym scenarzystom i kilku komediom przyzwyczajonym do gatunku i wykonującym tutaj ich praca z profesjonalizmem, jeśli nie z geniuszem.

"Po wojnie między państwami wiele południowych miast zostało zajętych przez siły Unii i urzędników cywilnych. W niektórych przypadkach administratorzy ci byli po prostu; w innych okrutnych i despotycznych. Taka jest historia tak zajętego miasta." Taki karton pojawia się w preambule po zakończeniu genealogii na tle muzyki raczej luźnego Luciena Cailliet, kompozytora pochodzenia francuskiego. Rzeczywiście, jego melodie i orkiestracje znacznie bardziej przypominają wiedeńską operetkę niż 9grave; western. Uparty dość, jego główny temat nie jest więc nieprzyjemny; jeśli chcemy grać "szklanka do połowy pełna"wydaje się, że muzyka nadaje temu zachodowi oryginalny ton. Aby powrócić do faktów historycznych omawianych przez to, co autorzy ogłaszają, jest to spisek, który rozwija się w okresie odbudowy po wojnie secesyjnej, podczas gdy Północ nadal zajmowała ziemię w wprowadzając rodzaj stanu wojennego. Miejsce: jedno z tych nielicznych miast, które były zdominowane przez osławionych oszustów, powojennych spekulantów. Wiele z nich zostało nazwanych carpetbagger, administratorzy związku cywilnego, inni - być może jeszcze bardziej nikczemni z powodu faktu, że są zdrajcami ich sprawy, a także z wkładaniem kieszeni na plecy swoich współobywateli - Scallawags, mężczyźni z południa, z których niektórzy walczyli u boku secesjonistów. Postać Lyle'a Bettgera należy do nich, co nie jest nieinteresujące Scallawags zostały znacznie mniej ustalone; oznacza, że carpetbagger w ramach gatunku. Już to przeszliśmy; W tym dramatycznym okresie rekonstrukcji na scenie pojawiało się wiele zachodnich istot, w szczególności w westernach z lat 50. XX wieku, z których wiele uderzyło w postać Randolpha Scotta jako headlinera.

Miasto pod jarzmem, jeśli nie okaże się ona ani nowa, ani oryginalna w swoim traktowaniu, jest nie mniej zadziwiająco przenikliwa i zaczyna się raczej brutalnie, przez czyste i proste powieszenie obywatela, który wydaje się nie mieć chciał się poddać lub mieć możliwość obrony przed oskarżeniami o morderstwo przypisane mu. Jest to powrót do kraju bohatera wojennego Graysona, gdzie, w przeciwieństwie do tego, czego się od niego oczekuje, wygłasza przemówienie o akceptacji klęski i jarzmo nowego mistrza miasta, człowieka nie tylko zdrajcą, ale ich przyczyny spekulanta skrupułów, prawo obywateli do déb9acirc; klucz, aby lepiej wykorzystać swoje pola, zebrane podatki wchodzące na wiele kieszeni, 9Eacute; stan jest prawie oszukał pół. Jest wtedy opis bezkompromisowe dwa brudne łotry, nie tylko Hale, administrator cywilnej instalowany na północy, ale nawet Rose, jego żona, oryginalne zbyt skromny, z dumą teraz zmiażdżyć swoją pogardę wszystko mieszkańców miasta i ciesz się, że potrafią odmalować z radości ich rozczarowaniem; o swojej towarzyszce intryg, odpowiada surową arogancją na przesłuchanie człowieka, który chciał wiedzieć, czy nie wstydził się obwiniać byłych współobywateli "nie przeciwnie, jest szczęśliwy, że ma pełną władzę nad ludźmi, którzy wcześniej nie rozmawiali z nim", Aby uosabiać tych dwóch bohaterów, których nienawidzimy, znajdujemy rozkosznego Lyle'a Bettgera, specjalistę od tego rodzaju roli, interpretującego do perfekcji źli ludzie Serie B tak okrutne i podstępne jak rękawiczki; dla ogółu był też "m9eacute; chant9quot; poskromienie 9acute; Pod największym marquee na świecie od Cecil B. DeMille. Côt9eacute; Jan Sterling, najbardziej znany miłośnikom czarnego filmu (Gouffre aux chimères od Billy'ego Wildera, Centralny dworzec Midi z Rudolph Maté, Im trudniejszy będzie upadek od Marka Robsona. ), interpretuje prawdopodobnie najbardziej uderzającą postać tego westernu; aktorka wydaje się być zachwycona tą jadowitą rolą do woli.

W drugim obozie Coleen Gray (Kiedy perkusja się zatrzyma - Apache Drums przez Hugo Fregonese), który jest zbyt gładki i niepełny, a także John Payne nieco za daleko; jeśli gra w przywiązuje Bardzo często płaci (zwłaszcza Lewis R. Foster i Allan Dwan), ale wręcz przeciwnie, wzmacnia jedynie brak charyzmy; szkoda też, że autorzy zdecydowali się ujawnić status infiltratorów; jego charakteru, ta informacja podważa ambig9uuml; it9eacute; które mógł mieć podczas dobrej części filmu, a napięcie prawie nie istniało. Zwyciężeni jest dużym urbanistycznym westernem podzielonym na dwie części: bardzo interesującą pierwszą, prawie bez żadnej akcji, która ukazuje zwłaszcza atmosferę tej epoki odbudowy (z tym, co wywołuje uraza, uczucie upokorzenie po klęsce oraz z powodu okupacji wroga), opisuje nr 3 ;. enqu9ecirc; szpiegować przeniknęły do ​​paszczy wilka i nieuczciwych działań mistrzów miasta; jedną sekundę, która rozpoczyna się w momencie Hale rozumie, że to jedyny sposób, aby wydostać się z pułapki, w której wydaje się, że spadł to, aby pozbyć się swoich wrogów, brzęk ale prawie nie intér9ecirc; t sytuacje odwrócenie sukces w najbardziej wielkie nieporządek, a zwłaszcza kończące się totalnym niewolnictwem po tym, jak zaczęliśmy uczestniczyć w sekwencjach na temat szyderstwa, jak ten, w którym Coleen Grey grozi swemu rywalowi terroryzowaniem. Na domiar złego, rzadko będzie rozstrzygane ostateczne; tak szybko jak to możliwe.

Nawet jeśli akcja zostanie umiarkowanie dobrze sfilmowana, także ze względu na słabość przyznanych środków, fani ruchu będą mogli uzyskać gotówkę w ciągu ostatniego kwadransa po przeprowadzeniu badań; przez większość filmu. Reszta serii miłośników B Westerny powinny mieć zabawy z dość ostry i dowcipny dialog (napisany prawdopodobnie nie Lewis R. Foster), doświadczonych aktorów i scenariusza raczej dobrze napisany, przez co najmniej ¾ jego trwania. Film bez niespodzianek, ale nie nieprzyjemny.

W następstwie amerykańskiej wojny domowej były oficer z południa udawał, że przyjmuje partię despotycznego północnego gubernatora, aby skuteczniej walczyć z nim.

  Napisz pierwszą recenzję restauracji La Ville sous le ygue!

  Dziękuję za napisanie konstruktywnej i użytecznej opinii dla odwiedzających. Obraźliwe, zniesławiające lub autopromocyjne wiadomości zostaną usunięte. Twoja opinia musi być napisana poprawnie po francusku, unikając nadużywania wielkich liter i znaków interpunkcyjnych.

  Zdjęcia, filmy i recenzje widzów.

  Zarezerwuj bilety do teatru online!

  wybór blogów o kinie

  Program kinowy w Paryżu: pokoje i godziny otwarcia

  Kino w Paryżu jest na Officiel des spectacles! Znajdź wszystkie harmonogramy wszystkich sesji w Paryżu i Île-de-France. Znajdź również pełny program kin w Paryżu i sąsiednich departamentach: 92, 93, 94, 77, 78, 91 i 95.

  Casting: główni aktorzy Miasto pod jarzmem

  Utwórz post Wszystkie posty

  Wybór list Miasto pod jarzmem

  Czas podsumować wszystko, co mam i wkrótce będę kupować lub pobierać. Więc to już nie jest lista.

  2016 zaczyna się od westernu, rok sprzyja przeglądowi lub odkrywaniu niektórych. Obraz na okładce: Commanches.

  I tak, kiedy jesteś fanem filmu i otaczasz się fanami filmu, lista filmów, które można zobaczyć w życiu, jest właśnie taka.

  Filmy oglądane i recenzowane w 2017 roku: - W kinach - O wideo - W Cinémathèque Française

  • Pochodzenie filmu: niemiecki, kanadyjski, polski,
  • Reżyseria: Agnieszka Holland,
  • Aktor (s): Benno Förmann, Kinga Preis, Robert Wieckiewicz,
  • Gatunek: Dramat, Wojna,
  • Czas trwania: nieznany
  • Data premiery: 2012-01-01
  • Rok produkcji: 2012
  • Jakość: Bdrip
  • Format: xvid
  • Język: vf
  • Napisy: nie

  Opis i szczegóły: Zakazany co najmniej 12 lat Lwowa, w Polsce, w 1944 r. Hitlerowcy nakazali sprzątanie getta. Mieszkańcy kopią tunel pod domem w miejskiej sieci kanalizacyjnej w nadziei znalezienia schronienia. Niestety, trafiają do Leopolda Sochy, miejskich robotników, którzy byli przemytnikami. Czując się dobrze, zgodził się ukrywać Jedenaście tych uchodźców codziennie przez demona. Ale stopniowo przynoś Lepolda i jego rodzinę, aby chronić swoje własne życie w niebezpieczeństwie dla swoich "Żydów". I nawet jeśli pieniądze się skończyły.

  Фильм жанра короткометражк создан в Франция в 1911 году, режиссура: Луи Фейад. В главных ролях сыграли Рени Карл, Yvette Andréyor, Рене Наваро и другие.

  (была 106 лет, 11 месяцев, 4 дня назад)

  Трейлеры к фильму Pod jarzmem 1911 (Pod jarzmem)

   Видеоматериалов по этому фильму пока нет.

  Смотреть Pod jarzmem 1911 (Pod jarzmem) в хорошем качестве HD

  Спойлеры к фильму Pod jarzmem

  Вы можете запросить спойлер к фильму у нашей редакции. После Вашего запроса, мы постараемся оперативно разместить здесь нужную информацию

  Оставить свою аудиорецензию к этому фильму Вы можете с помощью нашего

  Свои отзывы, оценки, впечатления о фильме Вы можете оставить тут

  Пожалуйста, опишите подробно причину, ďî которой Вы жалуетесь на это изображение, жалоба должна содержать конкретную информацию.

  Спасибо, редакция сайта в ближайшее время рассмотрит Вашу информацию.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 8 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map