Najbardziej dochodowa gra zdrapek

Które gry najprawdopodobniej wygrywają?

RATHER (OR NOT) - Jeśli Lotto pozostaje emblematyczną grą pomimo 40 lat, nie jest to ta, w której mamy największą szansę na wygraną.

Aby uczcić 40 lat Lotto, francuskie igrzyska (FDJ) spodziewali się, że w piątek pula będzie ważniejsza niż zwykle: co najmniej 15 milionów euro, coś, co może ocieplić graczy. Ale jakie to szczęście, że mogą coś wygrać? A przede wszystkim czy nie byłoby lepiej zwrócić się do innych gier pieniężnych? Europa 1 ocenia gry zgodnie z szansami wygranej.

Te gry, w których najprawdopodobniej wygrywamy. Jeśli gracze krzyżują palce, gdy kupią grę podstawową lub wypełnią siatkę lotto, FDJ nie pozostawia miejsca na przypadek. Prawdopodobieństwo wygrania partii, wygrania jackpota, średniej sumy wypłaconej graczowi itp. : wszystko jest obliczane wcześniej, co pozwala wiedzieć, które gry oferują największą szansę na wygraną.

Ci, którzy nie lubią przegranych, są zainteresowani grą zdrapek: średnio jeden bilet na cztery jest zwycięzcą. Ale każda gra ma swoje statystyki: bilet na 3,87 jest zwycięzcą, a tak jest tylko jeden bilet na 4,24 dla Banco. Jednak granie w Lotto jest bardziej ryzykowne: gracz ma szansę na sześć, aby wygrać. Jeśli faworyzuje EuroMillions, jego szanse na wygraną są jeszcze niższe: jeden na trzynaście.

I te, w których najprawdopodobniej wygrywamy jackpota. Również tutaj FDJ nie pozostawia nic przypadkowi. Tak więc, gracz w Lotto ma 19 milionów szans na wygraną, podczas gdy gracz w Euromillions ma tylko jeden na 116 milionów, ponieważ ta loteria jest otwarta na znaczną część państw europejskich. z Zachodu.

Po raz kolejny stosunek ten jest znacznie korzystniejszy po stronie gier drapania. Granie w Banco oznacza posiadanie 750 000 szans na wygranie jackpota. Szanse idą na jedną szansę na 1.125 milionów na Astro i 1 na 5 milionów na grę Cash.

Ale mniej ryzykowne gry płacą mniej. Czytając te liczby, moglibyśmy ulec pokusie, aby nie grać już w Lotto, aby faworyzować tylko gry na zarysowania. Tyle że te różne prawdopodobieństwa mają znaczenie: kiedy szanse na wygraną rosną, ilość jackpota maleje. Rozumiemy, dlaczego jesteśmy sześciokrotnie bardziej podatni na maksymalne zyski, grając w Banco niż grając w Cash: jackpot Banco wynosi tylko 1000 euro, a 500 000 euro za gotówkę. Każdy typ gry odpowiada zatem profilowi ​​gracza: gry z podstawami dla tych, którzy lubią wygrywać często, ale niewiele, Loto dla tych, którzy są gotowi wygrać bardzo rzadko w nadziei wygrania większego zakładu. W każdym razie, za postawione 10 euro, gracz nie odzyskuje średnio 6,60 euro.

Zdrap i odkryj swoją wygraną!

Jaka jest gra Scratching?

Jakie są zalety tego konkursu?

Dostosowanie do gry w zdrapkę

Jak określić liczbę zwycięzców?

Czy mogę zastosować tryb okresowy?

Czy gra jest zgodna z moją przeglądarką?

Jak przebiega gra o drapanie?

Uczestnicy wypełniają formularz zgłoszeniowy i sprawdzają, czy stracili lub wygrał po "skrobaniu" powierzchni za pomocą kursora, to się nazywa objawieniem.

Użytkownicy mogą grać codziennie i wiedzieć, czy wygrały, czy nie od razu po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i zagraniu w grę podstawową.

Ostrzeżenie! Po uruchomieniu gry nie można zmienić dat konkursu, dat i dat przyznania środków.

Jakie są zalety tego konkursu?

 • Rekrutacja nowych członków do społeczności (szczególnie poprzez promowanie sieci społecznościowych za pośrednictwem opcji społecznej, baner i stopka Więcej informacji na naszym blogu).
 • Animacja istniejącej społeczności i rozwój jej zaangażowania.
 • Wirtualizacja operacji dzięki opcjom udostępniania przez e-mail i Facebook lub Twitter.
 • Kwalifikacja bazy danych wykwalifikowanych kontaktów do odzyskania w dowolnym momencie.

Dowiedz się, czy ta gra jest odpowiednia dla Ciebie z komparatorem konkursu!

Dostosowanie do gry w zdrapkę

Jak spersonalizować przesłanie Objawienia?

Masz możliwość spersonalizowania wiadomości o końcu konkursu, która będzie wyświetlana w momencie ujawnienia "wygrał" lub "zagubiony", aby wstawić na przykład link do Twojej strony. Możesz także spersonalizować przesłanie Objawienia, na wypadek zwycięstwa lub porażki.

Dostosuj elementy charakterystyczne dla gry w zdrapkę

Oprócz graficznej personalizacji gry oferowanej przez edytowalny podgląd, możesz dostosować następujące elementy w fazie konfiguracji swojego quizu:

 • Zwycięski obraz tła, tj. Obraz, który będzie wyświetlany po zarysowaniu, jeśli uczestnik wygrał (480x250px)
 • Utrata obrazu tła (480x250px)
 • Obraz do zarysowania, obraz, który zniknie podczas drapania (480x250px)
 • Obraz kursora, czyli wygląd, który zajmie kursor, kiedy będzie w ramce do zarysowania (50x50px)
 • Rozmiar skrobaka

Jak określić liczbę zwycięzców?

Aby to zrobić, wybierasz na platformie liczbę zasobów do wygrania (a tym samym liczbę zwycięzców), a następnie nasze rozwiązanie automatycznie określa czas, kiedy zostanie wyniesione wyposażenie do dystrybucji przez cały czas trwania gry.

Od premiery gry możesz pobrać listę razy wyznaczonych jako zwycięzcy, dla których uczestnicy odkryją swoje zyski po drapaniu.

W kroku opisu możesz również określić przedział czasowy, w którym gracze będą mieli okazję wygrać (jeśli na przykład grasz w sklepie).

W ten sposób nagrody zostaną wygrane tylko w tym przedziale czasowym.

Możesz pobrać listę zwycięzców w dowolnym momencie na platformie.

Czy mogę zastosować tryb okresowy?

Domyślnie Twój konkurs jest okresowy. Rzeczywiście, uczestnicy mogą grać raz dziennie od daty i godziny otwarcia gry. Jeśli twoja gra rozpocznie się o 10 rano, nowy okres gry rozpocznie się o 10 rano następnego dnia.

Gra scratch jest w 100% kompatybilna ze smartfonami i tabletami dzięki rozwojowi w HTML5 i CSS3.

Instalacja konkurencji na stronie Facebook Fan odbywa się za pomocą jednego kliknięcia.

Możesz również wyeksportować swoją konkurencję na dowolną wybraną przez siebie stronę internetową.

Czy moja gra jest zgodna z moją przeglądarką?

Aby sprawdzić, czy Twoja gra jest zgodna z przeglądarką, zapoznaj się z informacjami o zgodności.

Przypominamy, że jesteś odpowiedzialny za edytowanie treści, które publikujesz lub komunikujesz za pośrednictwem platformy Kontest. Zgadzasz się publikować lub przekazywać treści zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Aby uzyskać więcej informacji, możesz zapoznać się z naszym artykułem Copyright.

5 urządzenia do wełny i skrobaki

 1. текстильная ворсовальная машина

текстильная ворсовальная машина

Машина для создания ворсистого покрова на поверхности текстильного полотна.

 • urządzenia do wełny i skrobaki

12 Mechaniczne skrobanie rurki

skrobania - Ta strona o homonimii zawiera listę różnych tematów i artykułów o tej samej nazwie. Termin "skrobanie" odnosi się do wielu różnych działań, różnych technik i narzędzi, które mają to samo pochodzenie, co ...

Hazard - Gracze kart Theodore Rombouts. Gra losowa to gra, której przebieg częściowo lub całkowicie zależy od szczęścia. Może to pochodzić z losowania lub rozdania kart, rzutka kostką itp. Kiedy gra ... ... francuska Wikipedia

Millionaire (gra telewizyjna) - Millionaire (gra TV) Milioner Style Game Show / Loteria Przedstawione przez Philippe Risoli (1991 1999) Roger Bretona (1999 2002) Sylvain Mirouf (2002 2004), Marie-Ange Nardi (2004 2008) tex (kwiecień 2008 maj 2008) Bruno Robles (maj 2008 lipiec ... ... francuska Wikipedia

Millionaire (teleturniej) - Płeć Millionaire Game Show / Loteria Prezentacja Bruno Robles (2008 2009) Stary Prezentacja Philippe Risoli (1991 1999) Roger Breton (1999 2002) Sylvain Mirouf (2002 2004) Marie Ange (2004 2008) tex (2008) ... Wikipedia francuski

Anioł czy demon (gra) - Anioł czy Demon to gra zdrapkowa sprzedawana przez francuskie gry od 7 maja 2009 r. [1]. Uwagi i odnośniki ↑ Według Sourcews.com ... francuska Wikipedia

Guitar Hero (gra wideo) - Guitar Hero Do homonimicznych artykułów, patrz Guitar hero (ujednoznacznienie). Guitar Hero ... francuska Wikipedia

Millonnaire - Millionaire (gra TV) Milioner Style Game Show / Loteria Przedstawione przez Philippe Risoli (1991 1999) Roger Bretona (1999 2002) Sylvain Mirouf (2002 2004), Marie-Ange Nardi (2004 2008) tex (kwiecień 2008 maj 2008) Bruno Robles (maj 2008 lipiec ... ... francuska Wikipedia

Motorama (film) - W przypadku artykułów homonimicznych zobacz Motorama (ujednoznacznienie). Motorama to amerykański film w reżyserii Barry'ego Shilsa wydany w 1991 roku. Podsumowanie 1 Streszczenie 2 Arkusz danych ... Francuska Wikipedia

Anioł czy demon - (gra) Anioł czy Demon to gra zdrapkowa sprzedawana przez francuskie gry od 7 maja 2009 r. [1]. Zasada gry Aby poznać jego nastrój dnia, gracz drapie obszar "Czy jesteś? ”. Jeśli symbol ... ... francuska Wikipedia

odludny - Ta strona o homonimii zawiera listę różnych tematów i artykułów o tej samej nazwie. Spis treści 1 Kino i telewizja 1.1 Tytuły ... Francuska Wikipedia

Philippe Risoli - Imię urodzenia Philippe Risoli Narodziny  Wrzesień 1953 (1953 09 09) (58 lat) Saint Ouen (Francja) Narodowość ... Francuska Wikipedia

Najlepsze informacje na temat zdrapek online: 15 € ZA DARMO

Odkryj Pactole, nową kopalnię złota FDJ:

Oprócz tego, że jest dostępny w wersji papierowej, Pactole plasuje się najlepiej sprzedającym się w Internecie za pośrednictwem oficjalnego interfejsu gier online Française des Jeux.

Pactole jest nazywany młodszym bratem Casha, oczywiście z nieco uproszczonymi punktami, takimi jak sieć zysków.

Pactole ma tę różnicę, że oferuje jedną z najmniejszych siatki zysku w całym zakresie drapanie gier Illiko ma także wersję online, którą można odtwarzać na tablecie i smartfonie.

Pactole przeżywa silny początek sprzedaży:

Od zeszłego roku do dnia, w którym pojawił się Pactole, najlepszy internetowy zwycięzca FDJ i ponad 90 milionów zdrapek sprzedanych w 32 punktach partnera. przedsiębiorstwa publicznego.

Istnieje zupełnie nowa wersja, która została wydana przez wydawcę online i pozwala graczom nieznacznie zwiększyć swoją szansę na wygraną w wysokości 20 euro, ale także możemy zobaczyć wygląd zupełnie nowej linii wygrywającej.

Jeśli nie masz szansy dotknąć 20 euro lub 200 euro obiecanego przez operatora, zawsze możesz spróbować pocieszać cię 40 euro, które ostatnio pojawiło się na wirtualnym bilecie między dwoma szeregami ,

200 000 euro to zysk obiecany przez Francuskie igrzyska każdemu, kto spróbuje szczęścia na tym zdrapce w cenie 2 euro.

Można powiedzieć, że stosunek inwestycji / maksimum zysku jest dość wysoki, szczególnie w przypadku niskiego udziału w wysokości 200 000 euro.

Pactole to mieszanka dwóch gwiezdnych gier skriningowych FDJ, mianowicie Ticket Cash i Jackpot.

Od 2016 roku Pactole jest także wersją online na smartfony i tablety.

Oto zasady danej gry:

Aby wziąć udział, wystarczy zdrapać 3 zwycięskie liczby symbolizowane przez złote monety, a następnie podrapać złote paski, aby odkryć swoje liczby.

Jeśli Twoje liczby odpowiadają zwycięskim liczbom, wygrywasz odpowiednią kwotę.

Podobnie jak gotówka, tutaj na Pactole masz możliwość zgromadzenia swoich zarobków, aby osiągnąć maksymalnie 200 000 euro.

Ta nowa gra na zdrapkę trafia do 9.000.000 jednostek, a wśród wszystkich tych zdrapek tylko 2 113 906 jest zwycięzców.

23,49% biletów to zwycięzcy, co oznacza, że ​​masz szansę wygrać dużo 4,26.

Illiko Cash scratch game: duża wypłata w wysokości 500 000 €

Kolejna duża nagroda, która została właśnie rozprowadzona przez FDJ:

Zanim wspomniano o sumie zwycięzcy Française des Jeux, dobrze byłoby przypomnieć zasady gry Bilet pieniężny FDJ, którego nawias istnieje również w wersji online na oficjalnej stronie FDJ.fr w sekcji Wyłączone Web.

Tradycyjnie znajdziesz bilet gotówkowy w 36 000 punktach sprzedaży w kraju partnerskim FDJ.

Aby postawić na tę legalną grę podstawową w cenie 5 euro, musisz udać się do sklepu z wyrobami tytoniowymi, punktu prasowego lub tytoniu-baru i kupić za 5 euro.

Bilet składa się z 2 obszarów do zarysowania, jak widać na powyższym zdjęciu:

"Twoje liczby": 20 zdrapujących gwiazdek, aby pokazać swoje liczby

"Zwycięskie liczby": 5 koniczynek pod symbolem €.

Im więcej masz wspólnych meczów ze zwycięskimi numerami i kartą, tym ważniejsze są twoje wygrane w tej wielopłatowej grze.

Możesz wygrać bonus, gdy tylko masz co najmniej jeden wspólny numer.

Jest to tak proste, jak próbowanie szczęścia w grze zręcznościowej FDJ, która posiada monopol we Francji.

Zwycięzca Mordelles miał szczęśliwą rękę:

To na zachodzie Rennes duży zwycięzca trafił w dziesiątkę najpopularniejszej gry ze skrobakami we Francji i jest jednym z najlepszych sprzedawców.

Bilet pieniężny został kupiony przez mężczyznę, którego tożsamość nie jest znana w barze Le Triskell, a porysowany w domu był zwycięzcą.

Dlatego zespół francuskich gier dał mu czek na € 500,000, maksymalny zysk z tej gry skrobania, gdy ten ostatni wszedł do centrum wypłat wypłaty swojego regionu.

Największy zysk w Euro Millions

Jesteśmy bardzo daleko od największego zysku w dziale. € 39.160.078 zostało wygrane na Euro Millions w Vern-sur-Seiche w 2007 roku. A nawet drugie co do wielkości zwycięstwo, także w 2007 roku: 17 782 555 € zostało wygrane w Saint-Grégoire w tej samej grze.

Gry francuskie: gra w scratch o wartości 1 €

Jak obstawiać w grach FDJ?

Wśród szerokiej gamy francuskie gry scratchingowe Gry można znaleźć w tradycyjnych drogich zdrapkach po maksymalnie 10 euro, ale także w tanie gry zręcznościowe w cenie 1 euro symbolicznej.

Nawet jeśli stopa redystrybucji nie jest wysoka, są jednak bilety, które zamykają bardzo ładne bonusy, które mogą zarobić duże sumy pieniędzy.

Oczywiście, najdroższe gry ze skrobakiem są najbardziej opłacalne, a więc płacą więcej i oferują średnio 3,5-punktową szansę na wygraną w zwycięskich momentach tego zakresu.

Karty zdrapce do jednego euro są najbardziej reprezentowane, ponieważ są również najbardziej postawione.

Wiele gier zdrapek po 1 €:

Gama gier loteryjnych na zarysowania jest bardzo duża w oknach sklepów tytoniowych i 37 000 punktów sprzedaży we Francji.

Zwycięskie momenty, w których można porysować najbardziej popularne, są najtańsze, takie jak Banco, Morpion, Goal i pozostają zdecydowanie bezładnymi grami, bez zbytniego ryzyka finansowego.

Od czasu przejścia na Euro i interaktywności rozrywki, zespół FDJ opracował szeroką gamę gier zdrapek online, które można znaleźć na oficjalnej stronie FDJ.fr jako grę Italo Truck gdzie gry zaczynają się już od 0,25 €.

Karty zdrapek operatora, które kosztują tylko 1 euro, są częścią szerokiej gamy gier, które pozostały niezmienione na poziomie gry, poza zmianą wszystkich gier zręcznościowych przemianowanych na Illiko.

W oknach sklepów tytoniowych FDJ można znaleźć popularne gry na zarysowania, które są bardzo opłacalne i są: Goal, Banco, Splendor, Fetish Number.

Aplikacje do pocierać po niskich cenach:

Hazard online legalny we Francji za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej FDJ.fr może znaleźć zastosowanie bez pobierania pocierać pomiędzy 0,25 euro za 1 euro.

Oto lista niektórych grach błyskawiczne zwycięstwo scratch-line dostępny 24h / 24 i 7/7 na stronie internetowej FDJ.fr i sopnt:

Booster, faraon, Precius Aurus, Gold Mine, Kumulos, Diamond River, 1000 karatów, Eldorado, EuroFortune, The Golden Hive lub Yam's.

Oczywiście lista wszystkich gier legalnych online we Francji nie jest wyczerpująca, ponieważ co miesiąc zespół doświadczonych inżynierów Française des Jeux wymyśla grę online.

Aby zagrać w podstawową grę la Française des Jeux w Internecie, musisz otworzyć konto i wypełnić formularz.

Wygrane są wypłacane przelewem bankowym w ciągu maksymalnie 72 godzin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 8 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map