Najbardziej opłacalne gry z drapaniem

Gry korzystające wyłącznie z kredytów.

> Graj

> Graj

> Graj

Copyright © 2006-2018 LudoKado TM, gry Prezenty - edytowane przez LudoFactory, AdThink Media Group. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Adepci drapania, przestań kupować bilety i złap się online na najlepsze i najlepsze. Wypróbuj nasze gry na zarysowania, większość z nich jest bezpłatna, inne są szybkimi i łatwymi wskazówkami, aby wygrać prezent illico. Wybierz swój bilet na zdrapkę i odkryj na nowo przyjemność drapania w Internecie. Moment gwarantowanej przyjemności i gest dla planety nieistotny.

W przypadku gier zdrapek, za kilka sekund twoje życie może się zakorzenić! I tak! Niektóre gry przyniosą Ci niesamowite prezenty, na przykład nowy samochód i inne ogromne sumy pieniędzy.

Najpiękniejsze jest to, że specjalnie wybraliśmy dla Ciebie najlepsze pokoje drapane. Do zobaczenia trochę niżej, zobaczysz!

OnlinBingo wyróżnia się jako strona kasyn kasyn online, aby porysować najlepsze na rynku. Rzeczywiście, żaden inny platerforme nie może konkurować!

Skorzystaj z darmowej rejestracji w serwisie OnlineBingo za 10 euro. Tak, po prostu musisz zarejestrować się na platformie gier zdrapkowych, aby otrzymać ten wyjątkowy bonus. My, idziemy na to!

Jeuxgrattagegratuit.org jest ekspertem w małych grach cashowych, więc jesteś w dobrych rękach! Przeglądając stronę, odkryjesz partnerów, którzy w rzeczywistości są platformami, na których znajdziesz wszystkie gry z gatunku zdrapek online na rynku.

Jeśli jeszcze nie jesteś zaznajomiony z tym światem, do tej pory przysięgasz na bilet papierowy, wiedz, że gra online ma wiele zalet. W tym bonusy powitalne. Są one dostępne dla osób, które, tak jak Ty, chcą odkryć gry z zadrapaniami w Internecie.

Na przykład, przy korzystaniu z OnlineBingo, skorzystaj z 10 euro z rejestracji. Jedyną rzeczą do zrobienia jest zarejestrowanie się! To nic nie kosztuje, więc nie zwlekaj i spróbuj też szczęścia!

Oczywiście nie mamy wyłączności na gry na zarysowania. Więc jeśli chcesz więcej, nie zwlekaj i sprawdź inne oferty zdrapki online.

Oferujemy najlepsze gry zręcznościowe dostępne w Internecie pod względem darmowej skali i różnorodności. Wszystkie oferują pieniądze nowym graczom, zanim wydadzą nawet grosze. Zarabianie prawdziwych pieniędzy bez wydawania czegokolwiek nie jest fikcją.

Najlepsze informacje na temat zdrapek online: 15 € ZA DARMO

Odkryj Pactole, nową kopalnię złota FDJ:

Oprócz tego, że jest dostępny w wersji papierowej, Pactole plasuje się najlepiej sprzedającym się w Internecie za pośrednictwem oficjalnego interfejsu gier online Française des Jeux.

Pactole jest nazywany młodszym bratem Casha, oczywiście z nieco uproszczonymi punktami, takimi jak sieć zysków.

Pactole ma tę różnicę, że oferuje jedną z najmniejszych siatki zysku w całym zakresie drapanie gier Illiko ma także wersję online, którą można odtwarzać na tablecie i smartfonie.

Pactole przeżywa silny początek sprzedaży:

Od zeszłego roku do dnia, w którym pojawił się Pactole, najlepszy internetowy zwycięzca FDJ i ponad 90 milionów zdrapek sprzedanych w 32 punktach sprzedaży partnera. przedsiębiorstwa publicznego.

Istnieje zupełnie nowa wersja, która została wydana przez wydawcę online i pozwala graczom nieznacznie zwiększyć swoją szansę na wygraną w wysokości 20 euro, ale także możemy zobaczyć wygląd zupełnie nowej linii wygrywającej.

Jeśli nie masz szansy dotknąć 20 euro lub 200 euro obiecanego przez operatora, zawsze możesz spróbować pocieszać cię 40 euro, które ostatnio pojawiło się na wirtualnym bilecie między dwoma szeregami ,

200 000 euro to zysk obiecany przez Francuskie igrzyska każdemu, kto spróbuje szczęścia na tym zdrapce w cenie 2 euro.

Można powiedzieć, że stosunek inwestycji / maksimum zysku jest dość wysoki, zwłaszcza w przypadku niskiego udziału w wysokości 200 000 euro.

Pactole to mieszanka dwóch gwieździstych gier FDJ, mianowicie Ticket Cash i Jackpot.

Od 2016 roku Pactole jest również odtwarzaną wersją online na smartfony i tablety.

Oto zasady danej gry:

Aby wziąć udział, wystarczy zdrapać 3 zwycięskie liczby symbolizowane przez złote monety, a następnie podrapać złote paski, aby odkryć swoje liczby.

Jeśli Twoje liczby odpowiadają zwycięskim liczbom, wygrywasz odpowiednią kwotę.

Podobnie jak gotówka, tutaj na Pactole masz możliwość zgromadzenia swoich zarobków, aby osiągnąć maksymalnie 200 000 euro.

Ta nowa gra na zdrapkę trafia do 9.000.000 jednostek, a wśród wszystkich tych zdrapek tylko 2 113 906 jest zwycięzców.

23,49% biletów to zwycięzcy, co oznacza, że ​​masz szansę wygrać dużo 4,26.

Illiko Cash scratch game: duża wypłata w wysokości 500 000 €

Kolejna duża nagroda, która została właśnie rozprowadzona przez FDJ:

Zanim wspomniano o sumie zwycięzcy Française des Jeux, dobrze byłoby przypomnieć zasady gry Bilet pieniężny FDJ, którego nawias istnieje również w wersji online na oficjalnej stronie FDJ.fr w sekcji Wyłączone Web.

Tradycyjnie znajdziesz bilet gotówkowy w 36 000 punktach sprzedaży w kraju partnerskim FDJ.

Aby postawić na tę legalną grę podstawową w cenie 5 euro, musisz udać się do sklepu z wyrobami tytoniowymi, punktu prasowego lub tytoniu-baru i kupić za 5 euro.

Bilet składa się z 2 obszarów do zarysowania, jak widać na powyższym zdjęciu:

"Twoje liczby": 20 zdrapujących gwiazdek, aby pokazać swoje liczby

"Zwycięskie liczby": 5 koniczynek pod symbolem €.

Im więcej masz wspólnych meczów ze zwycięskimi liczbami i kartą, tym ważniejsze są twoje wygrane w tej wielopłatowej grze.

Możesz wygrać bonus, gdy tylko masz co najmniej jeden wspólny numer.

To tak proste, jak próbowanie szczęścia w grze na scratch FDJ, która posiada monopol we Francji.

Zwycięzca Mordelles miał szczęśliwą rękę:

To na zachodzie Rennes duży zwycięzca trafił w dziesiątkę najpopularniejszej gry ze skrobakami we Francji i jest jednym z najlepszych sprzedawców.

Bilet pieniężny został kupiony przez mężczyznę, którego tożsamość nie jest znana w barze Le Triskell, a porysowany w domu był zwycięzcą.

Dlatego zespół francuskich gier dał mu czek na € 500,000, maksymalny zysk z tej gry skrobania, gdy ten ostatni wszedł do centrum wypłat wypłaty swojego regionu.

Największy zysk w Euro Millions

Jesteśmy bardzo daleko od największego zysku w dziale. € 39.160.078 zostało wygrane na Euro Millions w Vern-sur-Seiche w 2007 roku. A nawet drugie największe zwycięstwo, także w 2007 roku: 17 782 555 € zostało wygrane w Saint-Grégoire w tej samej grze.

Gry francuskie: gra w scratch o wartości 1 €

Jak obstawiać w grach FDJ?

Wśród szerokiej gamy francuskie gry scratchingowe Gry można znaleźć w drogich tradycyjnych zdrapkach po maksymalnie 10 euro, ale także w tanie gry zręcznościowe w cenie 1 euro symbolicznej.

Nawet jeśli stopa redystrybucji nie jest wysoka, są jednak bilety, które zamykają bardzo ładne bonusy, które mogą zarobić duże sumy pieniędzy.

Oczywiście, najdroższe gry ze skrobakami są najbardziej dochodowe, a zatem płacą więcej i oferują średnio 3,5-krotną szansę na wygranie zwycięskich momentów w tym zakresie.

Karty zdrapce do jednego euro są najbardziej reprezentowane, ponieważ są również najbardziej postawione.

Wiele gier zdrapek po 1 €:

Gama gier loteryjnych na zarysowania jest bardzo duża w oknach sklepów tytoniowych i 37 000 punktów sprzedaży we Francji.

Zwycięskie momenty, w których można porysować najbardziej popularne, są najtańsze, takie jak Banco, Morpion, Goal i pozostają zdecydowanie bezładnymi grami, bez zbytniego ryzyka finansowego.

Od momentu przejścia na euro i interaktywnej rozrywki, zespół FDJ opracowała szeroką gamę gier online zarysowania można znaleźć na oficjalnej stronie gry jako FDJ.fr Italo Truck gdzie gry zaczynają się już od 0,25 €.

Operator zdrapka, która kosztuje tylko 1 euro są częścią szerokiej gamy gier, które nie uległy zmianie w wyglądzie oprócz zmiany wszystkich zdrapek przemianowany Illiko.

W oknach trafikach JDF, więc można znaleźć kilka popularnych gier podstaw i są bardzo opłacalne i są następujące: Cel, Banco Splendor, numer fetysz.

Aplikacje do pocierać po niskich cenach:

W Internecie na legalnej gry hazardowej we Francji za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej FDJ.fr możemy znaleźć aplikacje bez pobierania, aby zarabiać od 0,25 euro do 1 euro.

Oto lista zwycięskich gier do zera dostępnych 24/24 i 7/7 na stronie FDJ.fr i sopnt:

Booster faraon Precius Aurus, Gold Mine, Kumulos, Diamond River, 1000 karaty, Eldorado, EuroFortune, La Ruche d'Or lub Yam jest.

Oczywiście lista wszystkich gier legalnych online we Francji nie jest wyczerpująca, ponieważ co miesiąc zespół doświadczonych inżynierów Française des Jeux projektuje grę losową online.

Aby zagrać w podstawową grę la Française des Jeux w Internecie, musisz otworzyć konto i wypełnić formularz.

Wygrane są wypłacane przelewem bankowym w ciągu maksymalnie 72 godzin.

Dlaczego Francuzi są coraz bardziej uzależnieni od zdrapek?

"Daily Dupin": dlaczego płace pracowników domowych wzrastają w 2018 roku

Zarejestruj się za darmo w

Prawie 5% z 19 milionów Francuzów, którzy zdrapią bilety na mecze La Française, są "uzależnieni" od gry Stowarzyszenie opowiada się za wprowadzeniem karty, która powstrzyma ludzi uzależnionych, tak jak w kasynach.

Bilety na scratch mają wybrzeże i nie jest bez ryzyka! We Francji 19 milionów ludzi gra regularnie, a wśród nich 5%, więc prawie milion nie może się bez niego obejść, wynika z danych graczy SOS.

Więc to skojarzenie, które pomaga uzależnionym od gier, martwi się tym coraz bardziej obecnym uzależnieniem. Według nich wszystko odbywa się tak, aby gracze nie mogli wyjść i grać dalej. Niebezpieczna praktyka broniona przez Française des Jeux. W spółce publicznej jest zapewnione: "95% Francuzów ma praktykę rekreacyjną".

Niektórzy "stracili kontrolę" i grają zbyt wiele ze swoich środków. Wyjaśnia to Jean-Pierre Couteron, prezes federacji Addiction. "Pułapka polega na tym, że stawka jest niewielka, 1 euro, 5 euro, i obiecuje zyski w wysokości 200 000. Mamy wrażenie, że przy minimalnym ryzyku będziemy dużo wygrywać."

"To mały narkotyk, ale nie chcę przestać!"

Drugą pułapką jest łatwość, a na każdym rogu znajdują się sklepy z wyrobami tytoniowymi. Najbardziej wrażliwe pod względem finansowym populacje są najbardziej kuszone przez te gry zdrapek. Calvin gra codziennie i mówi nam, że jest gotowy postawić dużo pieniędzy.

"Za 2 euro wygrałem 1 400 euro. Bardzo rzadko zdarza się, że nie zakładam. To mały narkotyk, głupio tracimy pieniądze, ale nie chcę przestać!"

Typowe zachowanie uzależnienia według profesora psychologii Michela Reynauda. "Istnieją mechanizmy psychologiczne u uzależnionych, które sprawiają, że mówisz:" Byłem prawie na miejscu, następnym razem będzie dobrze ", a następnie zaczynamy znowu robić to ponownie."

Stowarzyszenie graczy SOS zaleca wprowadzenie karty gracza, tak jak w kasynach, aby zapobiec uzależnieniu graczy od utraty pieniędzy.

Dla kogo kasyna są naprawdę opłacalne?

TPE: SREBRNE GRY

Sophie ACHARY, Camille RENZACCI i Marie-Alisson BOREL

Problem: dla kogo kasyna naprawdę przynoszą zyski?

I. Kasyna, dochodowe firmy.

  • Sektor
  • Gry i ich opłacalność
  • Przepisy narzucone przez państwo: zasady instalacji, ograniczenia
  • Opodatkowanie: podatki i informacje

III. Rentowność dla graczy.

  • Prawdziwy zysk
  • Ryzyko uzależnienia

Zgodnie z artykułem 2 ustawy 2010-476: "jest grą losową płatną grę, w której szansa przeważa nad umiejętnościami i kombinacjami inteligencji, aby uzyskać zysk".

Hazard opiera się na fakcie, że gracz obstawia sumę pieniędzy w nadziei wygranej, wiedząc, że zaangażowanych pieniędzy nie można odzyskać, a fakt, że wynik gry wiąże się z przypadkiem, nawet jeśli umiejętności i wiedza wydają się być brane pod uwagę.

Niektóre gry oparte są na czystej szansie, takiej jak loteria (ruletka, gry losujące, drapanie, kości, automaty do gry ...) i inne, w których umiejętności, doświadczenie lub wiedza gracza są brane pod uwagę (poker, zakłady bukmacherskie), ale gdzie szansa określa w zasadzie wynik.

Bardzo stary, hazard był początkowo rozproszony. W czasach starożytnych gry były wykonane z kamienia, drewna, kości lub kości słoniowej. Archeolodzy odnaleźli w Indiach, Włoszech, Mezopotamii, Chinach ... Od średniowiecza do końca starego reżimu wszystkie klasy społeczne bawią się, biedni jak bogaci, i obstawiają według swoich środków, chociaż hazard jest zakazany przez religie, które uważają je za plagę, i przez państwo. To obejście tych zakazów, które pojawiły się w tajnych pokojach zabawowych. W obliczu trudności z ich zniknięciem i kontrolowania ich, gry te będą podlegały warunkom ze strony państwa. Stały się źródłem dochodu dla mocarstw. Loteria, stworzona w XVIII wieku, sfinansowała między innymi budowę Szkoły Wojskowej Ludwika XV.

Na początku XIX wieku ustawodawstwo ewoluowało i umożliwiło otwarcie kasyn. W 1907 roku są dozwolone w uzdrowiskach i klimatach, ale zakazane w Paryżu. W 1923 r. Inne prawo zezwala na gry losowe i otwarcie kół lub gier hazardowych Wszystkie podlegają opodatkowaniu przez państwo, które nakłada pieniądze na dochód brutto z gier.

W ostatnich latach, dzięki cyfrowemu postępowi, gry online są bardzo popularne ze względu na wygodę i dostępność. Zaskakujący wynik pokazuje, że generalnie większość graczy nie chce zarabiać na dłuższą metę, ale raczej dobrze się bawić i dobrze się bawić.

Hazard jest bardzo obszernym tematem, dlatego postanowiliśmy specjalnie studiować kasyna. Obecnie najbardziej znane kasyna znajdują się w Las Vegas, stolicy gry, Monte Carlo, Atlantic City lub Makao w Chinach. We Francji największym kasynem jest Enghien les Bains. Region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże jest najlepiej wyposażony we francuskich regionach, z około dwudziestoma zakładami.

Zadamy sobie następujące pytanie: dla kogo kasyna naprawdę przynoszą zyski?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw zobaczymy, czy kasyna są rentownymi firmami, a następnie zyski kasyn dla państwa, a na koniec skupimy się na wygranych graczy.

Kasyna oferują gry pieniężne, takie jak gry stołowe lub automaty do gier oraz programy rozrywkowe.

Gracze uczestniczący w kasynach są podzieleni na kilka kategorii społeczno-zawodowych. Pracownicy reprezentują 20% graczy. Po nich następują emeryci, 13%, przedstawiciele zawodów pośrednich, 12% (zawody między przedstawicielem wykonawczym a wykonawcą, pracownik i pracownik, brygadzista), wyżsi rangą menedżerowie i wolne zawody, którzy również reprezentują 12% graczy ...

(źródło: Badanie COFREMCA 2004/05)

Dostęp do kasyn jest regulowany. Trzeba otworzyć wiele kroków.

Istnieje prawie 200 kasyn we Francji, podzielonych na 17 grup, z których najważniejszymi są grupy Barrière i Partouche. Grupy Joa (ex Moliflor) i Tranchant są również ważne w tym sektorze.

Kasyna na ogół decydują się na luksus, high-end, aby przyciągnąć klientów. Na stronie Lucien Barrière czytamy: "Grupa narzuciła styl" Lucien Barrière "z wysoką pozycją i doskonałą jakością usług dzięki wysokiej jakości hotelach i prestiżowym kasynom, prawdziwym kompleksom rekreacyjnym" ,

Inną strategią jest grupa Tranchant, która na przykład zdecydowała się stworzyć konkurs pokerowy ("Tranchant Poker Tour"), ale jest także jedyną firmą we Francji, która produkuje sprzęt do gier oraz dystrybuuje i importuje maszyny. a.

Francuskie kasyna stanowią prawie 30% produktu hazardowego brutto, przez co Francja jest europejskim liderem. Ale sektor kasyn odnotowuje spadek w PBJ od 2006/2007. Przychody brutto z gier spadły o 1,8% w 2012 r. (1 listopada 2011 r. - 31 października 2012 r.) Do 2 275 mld euro.

Weź markę Barrière, która specjalizuje się w hotelach i kasynach. Jest liderem we Francji i silnym w Europie. Marka łączy dwie grupy: Lucien Barrière i Société fermière du Casino Municipal de Cannes. Ta ostatnia jest reprezentatywna dla rozwoju rentowności we Francji: jej obrót w 2013 r. Jest wysoki, 44,7 miliona euro, ale spada o 3% w porównaniu z rokiem poprzednim w regionie PACA, zgodnie z grupą, zmniejsza się do spadku częstotliwości odwiedzin.

Kasyna stają jednak w obliczu nowej formy konkurencji: gier online. Opracowane niedawno wraz z pojawieniem się Internetu, umożliwiają dostęp do tych samych gier bez konieczności przenoszenia. Firmy, które są właścicielami tych stron, nie podlegają tym samym podatkom i nie muszą płacić za lokale, co jest zaletą.

Opłacalność kasyn jest zapewniona w większości przez gry, które oferują swoim klientom. Każde kasyno może oferować gry, które chcą, z szerokiej gamy opcji. Interesowało nas najbardziej popularne i słynne, to znaczy pokera, blackjacka i ruletkę do gier stołowych, a także automaty do gry. W ten sposób możemy pokazać, że gry i gracze zapewniają wydajność kasyn.

Gra w pokera polega na ocenie prawdopodobieństwa otrzymania ręki (nazwa nadana kartom każdego gracza) gry i licytowania, gdy uważa się, że jego karty są wystarczająco silne lub przejścia, jeśli ktoś uważa, że mamy małą nadzieję.

Poker jest praktykowany w formie wielu wariantów zgromadzonych w trzech dużych rodzinach, zamkniętym pokerze, popularnych odmianach kart i ćwiekach.

Prawdopodobieństwo posiadania pary, czyli dwóch kart o tej samej wartości, jest najbardziej rozpowszechnione (nieco ponad 40%), ale prawdopodobieństwo, że dwie pary spadną poniżej 5%, brelan (3 karty o tej samej wartości) wynosi 2,2%. Jeśli chodzi o silniejsze kombinacje, są one jeszcze rzadsze: mniej niż 1%, a nawet mniej niż 0,05% dla kwadratu (4 identyczne karty) i strit, czyli 5 kart tego samego koloru. Najbezpieczniejsze jest losowanie: prawie 50% ... To pokazuje, że gracze zarabiają niewiele i wracają do kasyn z wieloma stawkami.

W ten sposób zapewniona jest rentowność kasyn; zawsze są zwycięzcami, ponieważ gracze zarabiają niewiele, proporcjonalnie do kwot, które obstawiają. Dzięki licznym stratom graczy, kasyna mogą zwiększyć swój obrót.

Porozmawiajmy teraz o blackjacku. Po otrzymaniu dwóch kart, gracz dobiera karty, aby zbliżyć się do wartości 21, nie przekraczając jej. Celem gracza jest pokonanie krupiera poprzez uzyskanie całkowitej punkt wyższy niż kart sporządzonych przez nią lub widząc ją na 21. Każdy gracz gra przeciwko sprzedawcy, który reprezentuje bank, czy kasyna.

Dziś Blackjack jest jedną z najpopularniejszych i najpopularniejszych gier w świecie kasyn.

Sukces entuzjastów gry w blackjacka polega na szukaniu metody wygrywania częściej i długoterminowych beneficjentów przeciwko bankowi. W 1953 r. Roger Baldwin zrewolucjonizuje grę, publikując artykuł pt. "Optymalna strategia w blackjacku", systematyzując wykorzystanie zasad matematycznych do praktyki gry w blackjacka. Są one zgrupowane w jednej tabeli (poniżej). Dzięki tym zasadom rzuca wyzwanie kasynom.

Ale ta gra stopniowo traci impet wraz z tworzeniem liczarki kart. Rzeczywiście, z powodu tych maszyn, przewaga zawsze pozostaje po stronie kasyna; prawdziwi gracze są zdestabilizowani i tracą swój gust do gry, jednak kasyno jest zwycięzcą, ponieważ zwycięstwo jest mniej pewne.

Pomimo technik stosowanych przez graczy w celu osiągnięcia ich celów, przewaga pozostaje zawsze po stronie kasyna. Ponadto, te firmy są gotowe do użycia wszystkich środków, aby wygrać najwięcej możliwych i niekorzystnych graczy.

Ruletka to gra hazardowa. Istnieje 36 czarnych lub czerwonych liczb i 1 do 2 zielonych skrzynek 0 w zależności od rodzaju ruletki.

Jest oczywiste, że jeśli umieścimy nasze żetony na jednej liczbie, jesteśmy mniej skłonni do wygrania, niż gdybyśmy postawili na par lub czerwony. Jednak nasze zarobki będą wyższe.

Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, gracze wykorzystują obliczenia prawdopodobieństwa. Obliczanie prawdopodobieństwa opiera się na tej samej formule: "liczba korzystnych przypadków / liczba możliwych przypadków". Tak więc ruletka, jeśli założysz numer, mamy szansę na wygraną 37. Jeśli postawimy na kolor czarny, czyli na fakt, że piłka spadnie w pudełku tego koloru, mamy 18 szans na 37, aby wygrać, ponieważ ruletka ma 18 czarnych kwadratów, 18 czerwonych kwadratów i 0, który jest zielony.

Za prosty zakład ruletki euro, za każdym razem stracisz średnio 0,0139 euro. Innymi słowy, oznacza to, że kasyno zajmuje 1,39% zakładów na tę grę.

W rzeczywistości oczekiwanie na grę jest zawsze negatywne; inaczej kasyno straciłoby pieniądze. Ale uważasz, że prosty zakład na ruletkę jest najbardziej dochodową grą dla gracza. Większość loterii ma stawkę wyrównawczą w wysokości 40% do 60%.

Niektóre gry są bardziej opłacalne dla graczy, takich jak ruletka, ponieważ mogą odzyskać część swoich zakładów. Jednak kasyna znów są wielkim zwycięzcą. Zawsze odzyskują część udziałów gracza, nawet niewielkiego, co gwarantuje ich zysk.

Automaty do gry, nie ma żadnej konkretnej strategii, ponieważ jest to naprawdę gra czystej szansy. Wszystko jest możliwe i nic nie jest pewne.

Wszystkie automaty w dzisiejszych czasach używają komputerów, niemożliwe jest określenie dokładnych prawdopodobieństw.

Ale możemy spojrzeć na potencjalne zyski. Średnia marża automatów do gier wynosi około 9%. W dłuższej perspektywie, maszyna wyda 91 centów z każdego euro wcześniej grał. Oczywiście, te maszyny nie byłyby opłacalne dla kasyn, gdyby za każdym razem, gdy gracz grał w euro, otrzymał 91 centów. Ponieważ maszyny są zaprogramowane do losowania wypłat, pozostają atrakcją, a nie źródłem dochodu dla graczy.

Maszyny są szczególnym przypadkiem. Są rozrywką, przyciągają graczy, zwłaszcza niedoświadczonych graczy, którzy przede wszystkim chcą się bawić. W rezultacie stanowią największy udział w sprzedaży kasyn i jeszcze bardziej zwiększają zyski tych firm.

Niezależnie od tego, w jaką grę gramy, kasyno ma matematyczne oczekiwania na wygranie pewnej części naszej stawki, niezależnie od wyniku.

Na dłuższą metę kasyno będzie wielkim zwycięzcą. Obstawiając zakład przy stole do blackjacka lub wkładając monetę do automatu, zawsze stajemy w niekorzystnej sytuacji przeciwko kasynu. Rzeczywiście, jak pokazuje ten diagram, najwięksi zwycięzcy reprezentują tylko 0,5%, zwycięzcy 9,5%, a przegrani stanowią 85%. Dlatego kasyna są naprawdę dochodowymi firmami dzięki grze.

Przepisy narzucone przez państwo: zasady instalacji, ograniczenia

W 1907 roku powstała podstawowa ustawa o grach we Francji. Pozwalało to na prowadzenie kółek i kasyn w termicznych miejscach poprzez dodawanie stacji klimatycznych. W 1920 r. Pojawiła się dość restrykcyjna decyzja: nie można zbudować kasyna w odległości mniejszej niż sto kilometrów od stolicy, ale jedenaście lat później w mieście Enghien dokonano wyjątku. Państwo ustanawia progresywną opłatę od dochodów.

W 1969 roku dekret zatwierdził trzy nowe amerykańskie gry: amerykańską ruletkę, blackjacka i kości.

Istnieją dwie decyzje, które są bardzo ważne w bieżącym okresie:

  • poprawka Chabana-Delmasa, która od 1988 r. i pod pewnymi warunkami umożliwia zakładanie kasyn w miastach mających ponad 500 000 mieszkańców,
  • zezwolenie wydane w 1987 r. przez Charlesa Pasquę, Ministra Spraw Wewnętrznych, automaty do gry w kasynach i tylko one

Te dwa uprawnienia spowodowały dramatyczną poprawę w zakresie działalności i przychodów generowanych projektów i bardzo ważne osiągnięcia, szczególnie w Lyon, Bordeaux, Lille, a nawet zwiększyć dochody państwa! Było 160 kasyn w 1999 r. I 170 w 2001 r., W porównaniu do 135 w 1985 r.

Komisja Superior igrzysk został ustanowiony dekretem z dnia 6 listopada 1934 roku jego bieżącego stanu w 1975. Jest odpowiedzialny za rozpatrywanie wniosków o dopuszczenie do gier lub odnowienie licencji kasyn i okręgów.

Składa się z 15 wyższych urzędników państwowych, w tym dwóch radnych państwowych, z których najstarszy jest prezydentem, dwoma głównymi audytorami Trybunału Obrachunkowego, dwoma inspektorami finansów i tak dalej.

Siedzi na nim kilku wybranych przedstawicieli: poseł, senator, dwóch burmistrzów niejawnych wspólnot i prezydent Krajowego Stowarzyszenia Burmistrzów Stacji Klimatycznych.

Aby zażądać tworzenie, rozbudowę, ponowne otwarcie lub odwrotnie, okresowego lub całkowitego zamknięcia kasyna, Wysokiego Komisarza gier zdecyduje się na fundamentach dużego folderu. Pliki zawierają opinii rady gminy, prefekta, a szczególnie dokładnego badania działu General Intelligence, która skupia wszystkie wymagane elementy: moralność kandydatów, plan finansowy, pierwotnie zainwestowanego kapitału, jakość kadry planowane, specyfikacje przewidziane przez gminę, programy oferowane przez kasyno w zakresie gastronomii, imprez kulturalnych, rozrywki itp.

Debaty w Komisji są pogłębione. Burmistrz danej gminy jest proszony o obronę swojego projektu i podkreślenie jego znaczenia dla rozwoju i gospodarki gminy.

Wysoka Komisja do igrzysk, zgodnie z prawem, opiera się w pierwszej kolejności, aby sformułować swoją opinię na temat zgodności z kryteriami wdrożenia wymaganych. Możemy zastanawiać się, w jaki sposób Komisja Wysoka na Igrzyska muszą spełniać zapotrzebowanie stworzenia kasyna, nie dla miasta ponad 500 000, ale dla społeczności miast, spełniają to kryterium zaludnienia.

Na razie Wysoka Komisja Gry przyjęła restrykcyjny projekt "miasta" i nic więcej.

Komisja Superieure of the Games doskonale zdaje sobie sprawę, na przykład, że przebudowa kasyna w Amneville uratowała ekonomicznie cały obszar Lotaryngii.

Ale tak naprawdę jego prawdziwą misją jest ograniczenie zapotrzebowania na tworzenie kasyn, automatów do gier, zwiększanie ich liczby. W obliczu nieustających żądań w tej dziedzinie, zwalnia, szacując, że od sześciu miesięcy do roku oczekiwania pozwala mu lepiej docenić intencje gmin.

Sektor gier hazardowych w kasynach jest jednym z najbardziej karanych pod względem podatkowym, ponieważ obejmuje sześć różnych podatków i opłat, do których dolicza się zwykłe podatki.

W związku z tym zlikwidowaliśmy opodatkowanie kasyn, aby wyjaśnić korzyści państwa z obrotu kasyn.

Pierwszy stan gwarantuje próbki, zwany postępowy stan próbek, obliczone za pomocą plastrów, między 10 a 80% pbj (granie brutto) po zastosowaniu na dodatek, to jest to jest spadek podatków o 25%. Opłata ta jest częściowo wypłacana gminom.

Państwo przekazuje gminom inny udział w obrotach kasyn: opłata gmin, ustalona początkowo na podstawie specyfikacji, ograniczona do 15% PBJ, po zmniejszeniu o 25%.

Dwie stałe opłaty państwowe, ustanowione od stycznia 1991 r., Bez żadnych dodatków, wynoszą odpowiednio 0,5% produktu brutto gier stołowych i 2% dochodów brutto z automatów do gier.

Zastosowanie wkładu do spłaty zadłużenia społecznego (CRDS) stanowi dodatkową opłatę w wysokości 3% wpływów brutto z gier.

Kasyna są również zmuszane do udziału w Generalized Social Contribution (CSG), obecnie 9,5% dochodu brutto na automatach. (Wygrane graczy powyżej 1 500 EUR są również opodatkowane na poziomie 12% w ramach CSG).

Po uregulowaniu wszystkich tych opłat, kasyna wciąż ponoszą, jak każda prywatna firma, podatek od przedsiębiorstw lub podatek dochodowy zgodnie z ich formą prawną, podatkami od nieruchomości i podatków zawodowych, podatkami od ich płac. Wszystkie te opłaty, podatki i inne, przekazane państwu stanowią ważny wkład.

W rzeczywistości, w 2010 r. Opłata państwa i gmin w wysokości 1,2 mld euro stanowiła 52% dochodu brutto z gier.

Przychody z gier netto (udział w kasynach) wyniosły 1,1 mld euro, co stanowi 48,14% przychodów brutto z gier.

Państwo uzyskuje większość dochodów z gier. Kasyna są więc bardzo dochodowymi przedsięwzięciami dla państwa. Nie oznacza to, że kasyna tracą całą rentowność ze względu na obciążenia państwa, pozostają oczywiście opłacalne dla siebie, dzięki udziałowi w obrotach, które zawsze mają, a także innym działaniom, które proponują (konserwacja, pokazy ...).

Produkt brutto gier

To, co jest powszechnie zwane PBJ (Gross Product of the Games), to obrót kasyn. Jest to różnica między zakładami a wygranymi graczy. Aby użyć bardziej ekonomicznych terminów, odpowiada to podstawom opłat państwa i gmin za produkt działalności gier kasyn i kręgów gier. Jest on podzielony na automaty do gier i gry stołowe.

Państwo czerpie korzyści ze znacznych zysków dzięki obrotowi gier kasynowych. Rzeczywiście, bierze te firmy ponad połowę ich produktu brutto. Zapewnia znaczny zwrot. Można powiedzieć, że kasyna są naprawdę dochodowe dla państwa.

Jednak nie należy sądzić, że kasyna nie są zwycięzcami; poza obrotem, odzyskują swoją stratę dzięki proponowanym działaniom, takim jak catering lub hotelarstwo, a tym samym zapewniają znaczną rentowność.

Kasyna podlegają przepisom przewidującym minimalny procent redystrybucji, który wynosi 85% w przypadku automatów do gier i jest wyższy w przypadku gier stołowych.

Dlatego kasyna mają różne gry, które widzieliśmy wcześniej. W zależności od gry współczynnik redystrybucji jest inny:

Obliczenie tego procentu opiera się na kwocie pieniędzy przekazanych zwycięzcom.

Konkretnie, jeśli stopa redystrybucji kasyna wynosi 85%, należy stwierdzić, że 85% całkowitej kwoty, która została rozegrana w kasynie, jest wypłacane zwycięzcom. Logicznie należy wnioskować, że zysk kasyna wynosi 15%.

Jeśli wszyscy gracze, którzy korzystają z jednego gniazda po drugim, automat do gry przez całe życie, postawią 100 000 €, a wszyscy grają optymalnie, odzyskają 85 000 €, a reszta trafi do kasyna.

Stawki te nadal różnią się w kasynach online, na których mogą pozwolić sobie na redystrybucję do 98% dzięki korzyściom skali. Rzeczywiście, te kasyna nie wymagają krupierów, nie mają ograniczeń związanych z kasynem lądowym (personel, koszt lokalu), mają klientów, którzy mogą pochodzić z różnych miejsc ...

Te stawki są teoretyczne: automat do gry, przez pewien okres użytkowania, może redystrybuować więcej niż 100% zakładów, jeśli w wyniku tego spadnie kilka jackpotów, ponieważ może być niższy, jeśli gracze nie grają najlepiej.

Działalność kasyna jest kontrolowana przez ministerstwa spraw wewnętrznych i finansów, które kontrolują szczerość i regularność gier. Kasyna mają najwyższy wskaźnik redystrybucji we wszystkich systemach gier, a więc więcej niż zakłady bukmacherskie.

Ale powinieneś wiedzieć, że ta stawka jest średnia w pewnym okresie czasu: automat do gier nie pozwoli Ci odzyskać 85 euro, jeśli grasz 100 euro. Będzie o wiele więcej, jeśli trafisz w dziesiątkę, i to może nie być nic. W tym samym stylu ruletka może wlać się mniej lub bardziej do stolika jeden dzień niż drugi. Gracze nadal są raczej przegrani, w rzeczywistości tylko nieliczni otrzymują duże sumy. Inni są przegrani i łatwo mogą popaść w uzależnienie.

Uzależnienie odnosi się do podporządkowania podmiotu substancjom lub działaniom, do których przyzwyczaił się czasami, wbrew własnej woli, przez bardziej lub mniej powtarzające się użycie. W połączeniu z aktywnością prawdopodobnie wynika to z uwalniania endorfin do krwioobiegu związanego z przyjemnością zapewnianą przez tę aktywność.

Uzależnienia mogą prowadzić do zaburzeń fizycznych lub psychicznych, a nawet prowadzić do śmierci podmiotu. Są uzależnienia od kofeiny, sportu, ale także hazardu, głównie hazardu, takiego jak kasyno.

Różne gry są środkiem rozrywki, spędzania czasu na ucieczce od codziennej rutyny. Badania pokazują, że od 3% do 5% ludzi uzależniłoby się od hazardu, niektórzy mogą siedzieć godzinami przed automatem do gry, a tym samym z pewnością zachowują formę uzależnienia uznawaną za chorobę.

Jednak to osoby z problemami psychicznymi najprawdopodobniej wpadną w świat uzależnienia. Uzależnienie od hazardu, które nie jest nowym problemem, zostało ostatnio nagłośnione tylko ze względu na wzrost jego liczby. Ten problem prawdopodobnie się pogorszy, ponieważ teraz reklamy rozkwitają w Internecie lub telewizji. To, co staje się niebezpieczne, to fakt, że wpływowi górnicy widzą ten rodzaj reklamy. Rzeczywiście, nawet jeśli wejście do kasyna jest zabronione, wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać dostęp do świata gier hazardowych. Dla kasyn komunikacja jest bardzo ważna, tworzą plany marketingowe, źródła uzależnień.

Co więcej, wydaje się, że pewne cechy związane z grą są jednak powiązane z rozwojem uzależniających praktyk, w szczególności opóźnienia między zakładem a oczekiwanym zyskiem oraz możliwością szybkiego odtwarzania. Istotną podatnością na ataki jest również zdobycie dużej wygranej w pierwszych dniach gry. Gracze myślą, że po wygranej raz mogą wygrać jeszcze więcej. Niektórzy ludzie, pod wpływem gry, popsują się całkowicie. Na poziomie indywidualnym związane z tym czynniki są związane z płcią, wiekiem oraz historią osobistą i rodzinną. Mężczyźni wydają się bardziej narażeni niż kobiety na nadmierny hazard. Wczesny wiek inicjacji hazardu może być również czynnikiem ryzyka. Według niektórych badań osoby starsze stanowią również ludność zagrożoną niektórymi rodzajami hazardu (gry kasynowe, automaty do gry). Wypełniają swoją samotność i nudę samą obecnością otoczenia (światło, muzyka, spotkania). Obecność historii rodziny (uzależniające zachowania, zaburzenia psychiczne) jest również czynnikiem podatności na zagrożenia. Wreszcie, na poziomie osobistym, niektóre poprzedzające mogą być powiązane z rozwojem ryzykownego hazardu: w okresie dojrzewania, wymiarach osobowości (osobowość antyspołeczna, impulsywność, poszukiwanie wrażeń).

Niektóre znaki pozwalają nam zidentyfikować problem z hazardem:

- Uwagi i uwagi krytyczne dotyczące otoczenia gry,

Uczucia mające trudności z zarządzaniem czasem spędzonym na grze lub zakładem pieniężnym,

- Zwiększenie strat finansowych,

Uczucia depresji, niepokoju lub napięcia przed zabawą

- Porzucenie lub brak zainteresowania innymi zajęciami rekreacyjnymi,

- Negatywne konsekwencje dla życia zawodowego lub akademickiego (granie zamiast rewizji, wcześniejsze wyjście z gry).

W takich przypadkach możliwe są rozwiązania, takie jak zakaz korzystania z gry, lub korzystanie z psychoterapii pomagającej pacjentowi pracować nad sobą, aby zrozumieć, w jaki sposób doszedł do uzależnienia.

Oto świadectwo, które przedstawia sprzęt, który pociąga za sobą to zjawisko:

Michel: "Piszę do ciebie, ponieważ jestem na skraju przepaści. Jestem uzależniony od kasyna. Zupełnie straciłem przytomność. Rzeczywiście, od września, przekierowałem pieniądze z mojej pracy, aby móc grać na automatach. Ale teraz, dzisiaj mój szef właśnie sobie uświadomił i ryzykuję bardzo duże. Niemniej jednak, moje pragnienie gry jest zawsze tam, tak silne, i wkrada mnie nowa zazdrość: to, że kładę kres moim dniom, ponieważ zastanawiam się, jak porozmawiam z moją rodziną. Błagam, powiedz mi, co mam robić! ”.

Widzimy więc, że gry kasynowe nie są opłacalne dla niektórych graczy i prowadzą do uzależnienia, które prowadzi do dodatkowych wydatków, takich jak terapia, lub które mogą prowadzić do tragicznych działań.

Zastanawialiśmy się nad rentownością kasyn, szczególnie dla których były opłacalne. Widzimy więc, że są one przede wszystkim opłacalne dla siebie, dzięki wszystkim usługom, które oferują. Programy, hotele i restauracje, które znajdują się w tym samym kompleksie, uzupełniają ich obroty i zwiększają same korzyści z hazardu.

Ale kasyna są również źródłem dochodów dla państwa. Rzeczywiście, opłaty i podatki, które państwo wprowadziło, informują tę ostatnią znaczną część obrotów każdego kasyna: ponad połowę dochodu brutto z gier.

Gracze są prawdopodobnie tymi, którzy zarabiają najmniej: tylko kilku szczęśliwych zwycięzców trafia w dziesiątkę, podczas gdy inni tracą zakład, a czasem nawet rozwijają uzależniające zachowania, które kosztują ich jeszcze więcej, finansowo i psychicznie.

Jednak w ostatnich latach nowe technologie zajęły ważne miejsce w naszym społeczeństwie, a więc również na rynku gier. Rozwój Internetu zaowocował nową formą kasyn: kasyn online, coraz bardziej popularnych wśród graczy z ich wielu korzyści, ponieważ wyższy wskaźnik redystrybucji daje większe szanse na zarobienie więcej pieniędzy.

Wzrost liczby wirtualnych kasyn to konkurencja dla prawdziwych kasyn, co może być dla nich niekorzystne. A ponieważ podatki od tego typu kasyn są mniejsze, państwo zyska mniej.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

65 − 58 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map