Najlepszy francuski pokerzysta

Gracze w pokera - Profile profesjonalnych graczy w pokera

Sprawdź nasz profil pokerzysty Phila Ivey, aby dowiedzieć się, co osiągnął, aby zostać uznanym najlepszym pokerzystą na świecie.

Dowiedz się, dlaczego uważamy, że Daniel Negreanu jest jednym z najlepszych pokerzystów na świecie, a Ty możesz również obejrzeć jedną z najgorszych bitew jakie kiedykolwiek widziano w historii pokera!

Sprawdź naszą stronę profilu gracza Tom Dwan Durrrr i zobacz, co zrobił, aby stać się jedną z największych wrażeń pokera internetowego w historii!

Czy kiedykolwiek słyszałeś o największym nazwisku pokera i autora "The Bible of Poker"? A więc koniecznie przeczytaj naszą stronę profilu gracza Doyle'a Brunsona.

Dowiedz się więcej o pokerzystach Phila Hellmutha "pokerzystce" i dlaczego jest on pokerzystą, którego wszyscy kochają nienawidzić. oprócz niego, oczywiście.

Miliony ludzi na całym świecie grają w pokera, online, na żywo lub jedno i drugie. Tylko nieliczni uprzywilejowani gracze w pokera można naprawdę uznać za profesjonalni pokerzyści.

Być profesjonalny pokerzysta może być bardzo satysfakcjonujące. Największe turnieje pokerowe na żywo płacą miliony w cenie, do 12 000 000 $ za pierwszą nagrodę. W 2006 World Series of Poker przyznano nagrodę dla Głównego Turnieju. ponad 80 milionów dolarów amerykańskich.

zawodowcy z poker żyj gwiazdą brit9eacute; godne Hollywood w dzisiejszych czasach. A ponieważ coraz więcej pokerowych gier na wysokie stawki rozgrywa się w kraju i zagranicą, międzynarodowa sława tych wyjątkowo utalentowanych ludzi stale rośnie.

Obecnie można rozważyć Phil Ivey; jako jeden z najbardziej znani pokerzyści międzynarodowym. Wielu uważa to za najlepsze gracz poker na świat. Ivey zdołał przyciągnąć większą liczbę nagród pieniężnych; niż jakikolwiek inny gracz w pokera do tej pory. Chcesz wiedzieć więcej o tej żywej legendzie pokera? Rzuć okiem na nasz profil gracza Phil Ivey.

Kolejny profesjonalny pokera bardzo dobrze znany jest Daniel Negreanu. Drugie miejsce w rankingu wszechczasów wszystkich wygranych pokera w jego karierze, tuż za nim Phil Ivey, Negreanu jest rozważane; jako znakomity gracz gier pieniężnych i poker turniej. Rozpoczął swoją karierę; jego pokerowa kariera w erze pokera przed internetem, Negreanu Musiał zbudować swój bankroll wygrywając w lokalnych grach pokerowych, zanim mógł podróżować Las Vegas spróbować szczęścia. Niestety, jego pierwsze spotkanie ze sceną pokerową Vegas nie było tym, czego oczekiwał. Chcesz wiedzieć, jak udało mu się zbudować wspaniałą karierę pokerową? Sprawdź nasz profil na profilu pokerzysty Daniela Negreanu.

Scena pokera internetowego przyniosła niesamowite talenty pokera na żywo. Jeden z najbardziej znanych gracze z profesjonalny pokera pochodzą ze sceny pokera online - Tom Dwan, lepiej znany jako "durrrr", jego internetowy pseudonim. Chociaż nie zdobył jeszcze żadnej bransoletki WSOP ani tytułu World Poker Tour, biorąc pod uwagę jego wiek i poziom umiejętności, będzie miał mnóstwo czasu na wygrywanie turniejów i tytułów na wysokim poziomie. Upewnij się, że zapoznałeś się z profilem tego pokerzysty na Tom Durrrr Dwan, aby dowiedzieć się więcej o jego kursie pokera online niż o pro na żywo w pokera!

Największe nazwisko w pokerze jest zdecydowanie jednym z nich Doyle Brunson. Urodzony w Teksasie, USA w 1933 roku, ten facet był w świecie pokera dłużej niż ktokolwiek inny. Autor książki "The Bible of Poker", serii książek Super System, sprzedawanych w milionach egzemplarzy od ponad 25 lat, uważa się za Brunsona; jak prawdziwa legenda pokera. Sprawdź swoją niesamowitą historię w naszym profilu gracza Doyle Brunson.

Chcesz zagrać w pokera po francusku lub po francusku? Nasi redaktorzy umieścili najlepsze francuskie poker roomy dla francuskojęzycznych graczy. Nasz ranking francuskich poker roomów został oparty na jakości ich oprogramowania, skuteczności wsparcia, znaczeniu bonusu, liczbie oferowanych freerolli i wielu innych ważnych kryteriach.

Mamy tutaj ranking proponowanych stron Francuskie oprogramowanie i wsparcie, oferując graczom francuskim jasne wyjaśnienia i lepszy komfort gry Ten ranking zawiera również listę poker roomów w języku francuskim, w których znajdujemy największą liczbę francuskich graczy o każdej porze dnia.

Jak to zrobić? Na poniższej liście kliknij link do naszych recenzji, aby dowiedzieć się więcej, lub kliknij bezpośrednio na wybrany pokój lub przycisk "Graj teraz", aby się zarejestrować i grać!

Uwaga: Jeśli jesteś za granicą, lista, którą zobaczysz poniżej, będzie inna. Zawsze wskaże ci pokoje pokerowe, w których można grać po francusku, ale dostępne poza terytorium.

Strony z pokerem, w których można grać w pokera po francusku w 2018 roku

 • Znany z oferowania akcji graczom Texas Hold'em
 • Doskonałe nowe oprogramowanie, przeznaczone dla początkujących
 • Oprogramowanie dostępne w wersji do pobrania kompatybilnej z Mac i Linux
 • Doskonała społeczność
 • Różnorodność i dostępność stron
 • Oferuje co tydzień turniej o wartości 1,5 miliona dolarów - największy turniej na świecie
 • Oferuje wiele satelitów
 • Oferuje gry takie jak H.O.R.S.E.E. lub Razz
 • Gwarantowane 15 milionów $ w turniejach każdego miesiąca
 • Szybkie i wielojęzyczne oprogramowanie
 • Świetne funkcje dla graczy rekreacyjnych i początkujących
 • Miliony gwarantowanych cen co tydzień
 • Doskonały program lojalnościowy "Edge"
 • Obsługiwane przez PokerStars

Przepraszamy, ten pokój nie jest dostępny w twoim kraju.

Wypróbuj najlepszą alternatywę, która jest dostępna dla Twojego wypożyczenia:

Jeśli jesteś graczem francuskim, jak wiesz, rynek jest zalegalizowany i całkowicie regulowany zgodnie z zasadami ARJEL.

Pokoje, które proponujemy powyżej są w tym sensie całkowicie legalny, i usługi wsparcia w języku francuskim.

Więc nie masz problemu!

Wszystkie pokoje pokerowe w języku francuskim wymienione w naszym rankingu zostały szczegółowo przeanalizowane przez specjalistów.

Ich praca pozwoliła nam na pełną krytykę każdego z tych pomieszczeń. Będziesz wiedzieć więcej o zaletach i wadach każdego pokoju, turniejach, ruchu i poziomie przeciwników, bonusach, oprogramowaniu, różnych grach pokerowych w języku francuskim, które znajdziesz i wielu innych niezbędnych informacjach. w wyborze swojego poker roomu po francusku.

Zwróć też uwagę, że wiele poker roomów bez pobierania i pokoi pokerowych Mac jest dostępnych w naszym języku Molière!

Graj w pokera we Francji lub graj z zagranicy: co jest lepsze?

Ale nasza strona ma na celu nie tylko wymienienie francuskich pokojów pokerowych online.

Jeśli chcesz konkurować z zagranicznymi graczami, możesz uzyskać dostęp do naszego rankingu najlepszych poker roomów z zagranicy, ale musisz zagrać za granicą (z utworzonym tam kontem)!

Od 2010 r. Francuski rynek jest w istocie samoregulujący i działa osobno - konkretnie obecnie można grać tylko między francuskim, pokoje w 100% francuskim i zatwierdzonym przez ARJEL, organ regulacyjny Gry online.

Zauważ, że kilka innych krajów, takich jak Włochy czy Hiszpania, działa teraz na tym samym modelu.

Jednak umowa powinna wkrótce zmienić się, dzieląc płynność pomiędzy kilkoma krajami europejskimi (Francją, Włochami, Hiszpanią, Portugalią.), W którym to przypadku gracze z tych krajów ponownie się połączą. Ale na to nadal będzie musiało trochę poczekać.

Czy lepiej grać we francuskim lub zagranicznym pokoju pokerowym? Czy mogę korzystać z VPN?

Adres rejestracyjny (z dowodem tożsamości i dowodem żądanego rachunku bankowego) jest autentyczny, będziesz musiał iść pieszo we Francji (lub adres francuski), aby grać we francuskim pokoju.

Chyba że do użycia VPN (wirtualna sieć prywatna). Pamiętaj jednak, że to obejście nie powinno być dozwolone przez pokoje pokerowe online - co zawsze jest ryzykowne, gdy niektórzy wyraźnie zakazują i polują.

Jeśli nadal chcesz spróbować (ryzykować) swoje szczęście, wiedz, że istnieje bardzo dobra sieć VPN za mniej niż 10 USD miesięcznie (lub nawet mniej w ciągu roku) i która oprócz poufności uzyskanej podczas surfowania, pozwala również oglądać francuską telewizję nawet poza sześciokątem.

Po zarejestrowaniu (i zapłaceniu) wystarczy pobrać oprogramowanie, wybrać żądaną lokalizację i zalogować się.

Należy pamiętać, że nie zachęcamy do ominięcia geolokalizacji francuskich poker roomów i nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy (takie jak zablokowane konto pokerowe)!

Jeśli wolisz oficjalną odpowiedź przed rozpoczęciem takiej operacji, nigdy nie wahaj się skontaktować z obsługą klienta danego pokoju. Rzeczywiście twoja prośba może być całkiem uzasadniona, jeśli na przykład podróżujesz za granicę.

Rankingi wyświetlane na naszych stronach uwzględniają zatem Twoje miejsce połączenia: nie masz pytań, które możesz zadać sobie samemu: pokoje, które widzisz, to te, do których masz dostęp, skąd jesteś !

Pytanie, czy powinieneś grać na francuskim czy międzynarodowym poker roomie, nie powstaje: nie masz wyboru (chyba, że ​​podróżujesz lub mieszkasz w wielu miejscach na świecie).

Aby odpowiedzieć na pierwsze pytanie, na ekranach międzynarodowych pojawi się więcej graczy (w tym kilka krajów), ale promocje są zasadniczo takie same lub o tym samym.

Niezależnie od tego, czy jesteś graczem w pokera online, czy nie, znajdziesz w każdym przypadku na naszej stronie wszystkie informacje potrzebne do znalezienia najlepsze francuskie lub zagraniczne pokoje pokerowe (z nie-francuskiego IP) za pośrednictwem naszych rankingów i najlepszych ofert, aby rozpocząć grę.

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakieś pytania!

A kto jest najlepszym francuskim pokerzystą?

Jeśli chodzi o wyznaczanie "najlepszego pokerzysty", zadanie nigdy nie jest łatwe z kilku powodów:

 • Trudno porównywać graczy grających na różnych poziomach stawek - nawet jeśli przyznaje się, że gracze pozwalający sobie na grę na wysokich stawkach są często najlepsi (z wyłączeniem biznesmenów, którzy mają się dobrze bawić) ,
 • Czy powinniśmy ocenić gracza zgodnie z jego grą? Jego wyników? Z płatnych miejsc w turniejach lub tylko z jego zwycięstw?
 • Trudno porównywać turnieje pokerzystów i graczy w gry pieniężne, chyba że polegasz tylko na zysku netto.
 • W ten sam sposób trudno jest wybrać najlepszych graczy na żywo i najlepszych graczy online (dla których trudniej jest śledzić wyniki).
 • W pokerze wyniki nie zawsze odzwierciedlają poziom gry gracza. Ponieważ nawet jeśli talent opłaca się w dłuższej perspektywie, sukces jest zawsze niezbędny, a wariancja często może być trudna.

Niemniej jednak możliwe jest ustanowienie rankingów i wykresów o pewnym znaczeniu, zwłaszcza jeśli obejmują one wystarczającą liczbę lat.

Kto jest najlepszym francuskim pokerzystą?

Jeśli chodzi o wygrane brutto w turniejach na żywo (niezależnie od pieniędzy wydanych na wszystkie turnieje), we wrześniu 2017 r ranking zarobionych pieniędzy jest następujące:

1- Bertrand "Elky" Grospellier - 13,5 miliona USD

2- Sao Antoine - 7,5 miliona USD

3- David Benyamine - 7,3 miliona dolarów

4- Benjamin Pollak - 7,2 miliona dolarów

5- Sylvain Loosli - 6,3 miliona dolarów

6- Fabrice Soulier - 6,3 miliona USD

7- Roger Hairabedian - 4,8 miliona dolarów

8 - Ludovic Lacay - 3,2 miliona dolarów

9 - Bruno Fitoussi - 2,8 miliona dolarów

10- Adrien Allain - 2,7 miliona dolarów

Ograniczenia takiej klasyfikacji? Każda duża suma w turnieju z dużym buy-in lub WSOP Main Event (Saout, Pollak i Loosli byli finalistami) może szybko awansować do rankingu.

Zanim nowy gracz może dołączyć do tego poziomu, potrzeba trochę czasu, nawet jeśli niektórzy z jego graczy nie są tak aktywni jak wcześniej (na przykład Hairabedian lub "emeryturze poker" Lacay.

Zamknięty krąg zwycięzców francuskich bransolet WSOP

W kategoriach historycznych można również wybrać zwycięzców bransoletek World Series of Poker (mistrzostwa świata) jako jednych z najlepszych graczy we Francji, nawet jeśli wielu z nich nie jest już aktywnych.

Wciąż jednak jest 15. Wciąż są Benyamine, ElkY, Soulier lub Hairabedian (tylko posiadacz dwóch bransolet, wygrany we Francji na WSOP Europe) i oczywiście pewna. Patrick Bruel.

Nasi 15 mistrzów i szczegóły ich zwycięstw znajdują się tutaj: 15 francuskich mistrzów WSOP

10 wskazówek dotyczących wygrywania pokera online

Przejście na pokera online może być trudne, nawet dla graczy, którzy wygrywają, grając na żywo. Jednakże istnieje wiele narzędzi i technik, które ułatwiają przejście na graczy na żywo, dla których gra online jest nowa. Mając to na uwadze, oto 10 najważniejszych wskazówek dotyczących pokera online, aby pomóc graczom zaczynającym od pokera online lub tym, którzy chcą ulepszyć swoją grę, aby regularnie wygrywać w pokera.

Nawet dla kogoś, kto jest przyzwyczajony do grania w gry pieniężne z dużymi kwotami, wskazane jest, aby zacząć grać online na niższych limitach. Celem tych pierwszych sesji, oprócz gry w solidnego pokera, jest poznanie niuansów gier online.

Rozpoczęcie gry na niższych limitach pozwala także debiutantowi na wejście do gry online z mniejszym bankrollem. Dzięki temu możesz nie dopuścić do nadmiernego stresu podczas przegrywania sesji, a tym samym pozwolić graczowi skupić się na długoterminowym celu, jakim jest odniesienie sukcesu online.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli porównujesz gry online i gry na żywo z identycznym udziałem, gry online będą miały tendencję do zapewniania trudniejszego oporu. Możliwe, że gracz rozpoczynający grę w Internecie z tymi samymi sumami, z których korzysta do grania na żywo, rozpoczyna swoją przygodę w pokera online z poczuciem, że jest przytłoczony przez swoich konkurentów. Dlatego stopniowe zmienianie limitów zakładów powinno pozwolić początkującym przyzwyczaić się do tych różnic stopniowo, aw dłuższej perspektywie w pełni je zrozumieć, a tym samym nauczyć się wygrywać w pokerze online.

Bariery, które należy przezwyciężyć podczas kilku pierwszych sesji, obejmują aspekty charakterystyczne dla pokera online, takie jak korzystanie z funkcji banku czasu. Dla niektórych graczy, którzy rozpoczynają grę online, posiadanie określonej ilości czasu na działanie może być ważną zmianą w świecie gier na żywo, gdzie gracz zazwyczaj ma co najmniej kilka minut na działanie przed ryzykiem oddzwonić na zamówienie. Dodatkowe aspekty, które początkujący będą potrzebować trochę czasu, aby się zapoznać, to wygląd witryny i lobby, funkcje zakładów, strona zarządzania kontem i saldem, a także oferty rabatowe i rabatowe. inne bonusy.

Oswajanie pokera online, a nie granie głową, pomoże początkującym przyzwyczaić się do wielu unikalnych aspektów pokera online. Jedną z rzeczy, która znacznie różni się od pokera na żywo, jest duża liczba rozdań w ciągu godziny. Ogólnie rzecz biorąc, liczba ta będzie ponad dwukrotnie większa niż liczba rozdań w zwykłym kasynie, a to nawet gra na jednym wirtualnym stole. Szybkość gry może wydawać się trudna do pokonania dla początkujących i może wymagać przyzwyczajenia.

Kuszenie może być bezpośrednie, ponieważ jedną z wielu zalet hazardu online jest możliwość grania na wielu stołach w tym samym czasie (chociaż ostatnio niektórzy gracze byli postrzegani jako gracze w gry wieloosobowe). -table w turniejach na żywo również). Jednak dobre zrozumienie technicznych aspektów pokera online będzie przydatne dla gracza w ciągu pierwszych kilku tygodni. Dowiedz się, jak regularnie wygrywać w pokera online. Następnie, gdy gracz jest już wystarczająco pewny siebie na stole, może zacząć dodawać jeden stół na raz, aż do liczby, z którą czuje się komfortowo.

Bez ograniczeń związanych z zasiadaniem przy prawdziwym stole w kasynie, wielu graczy online wpada w pułapkę szukania sposobów rozproszenia się. Zazwyczaj obejmują one: oglądanie telewizji, rozmawianie przez telefon lub surfowanie po Internecie. Te rozproszenia często prowadzą do błędów po stronie gracza, albo grając słabo ręką, albo brakujące informacje, które mogą być przydatne w przyszłych sytuacjach.

Rozwijając nieprofesjonalne podejście do gry, osoba mogłaby to przetłumaczyć, nie traktując pokera wystarczająco poważnie, a tym samym uniemożliwić mu stanie się doskonałym graczem online. Tworzenie środowiska wolnego od zakłóceń jest zasadniczą częścią sukcesu pokerzysty online. Jeśli gracz osiągnie punkt, w którym może łatwo zarządzać stołem mając wolny czas w swoich rękach, często jest to dobry moment, aby rozważyć dodanie kolejnego stołu do swojej zwykłej gry.

Tworzenie idealnego środowiska do gry w pokera online jest również kwestią sprzętu. Granie na laptopie siedząc na kanapie w salonie z członkami rodziny jest dobrym miejscem do rozpraszania uwagi. Grając przy stole, idealnie w biurze, które można zamknąć i jesteś odizolowany od reszty przestrzeni życiowej, zachęca gracza do zachowania profesjonalnego podejścia do pokera online. Dla osób, które myślą, że spędzają dużo czasu grając w Internecie, inwestowanie w ergonomiczne krzesło może być wykonalnym rozwiązaniem w celu zmniejszenia problemów z plecami.

Oprócz kilku przejść, które starter musi dostosować do grania w pokera online, zakup sprzętu może być ważny dla celu maksymalizacji zysków online. Duży monitor o wysokiej rozdzielczości może zmniejszyć zmęczenie wzroku i ułatwić proces wielostołowy. Myszka dobrej jakości może zmniejszyć napięcie nadgarstka i czas potrzebny na wykonanie czynności. Dla graczy turniejowych, którzy prawdopodobnie będą mieli krótką przerwę co godzinę, posiadanie łazienki i toalety w pobliżu może być bardzo wygodne.

Proste kroki mogą pomóc w stworzeniu idealnego środowiska gry, w tym: małego agregatu chłodniczego do zimnych napojów i przekąsek, listy odtwarzania ulubionych piosenek gracza oraz osobistych pamiątek, które nadadzą obszarowi pracy motywująca atmosfera. Malowanie pokoju radosnymi kolorami i układanie kwiatów lub roślin może pomóc w osiągnięciu celu utrzymania pozytywnego środowiska.

Tworzenie idealnego środowiska do gry w pokera online przyniesie wiele pozytywnych efektów, takich jak: utrzymanie profesjonalnej postawy, która może skutkować lepszymi decyzjami gracza podczas gry, pomagając graczowi uniknąć przechylenia będąc w pokoju wypełnionym pozytywną energią i lepszym komfortem fizycznym dla gracza, co daje możliwość grania w sesje o dłuższym czasie trwania.

Podczas gdy niektórzy gracze sprzeciwiają się używaniu oprogramowania do gry w pokera online, uważamy, że od momentu dopuszczenia przez warunki korzystania z witryny, jest to więc narzędzie dostępne dla wszystkich, i dlatego nie jest niesprawiedliwe. Istnieją różne rodzaje oprogramowania, które pomagają komuś stać się lepszym graczem online, a gracz, który zaniedbuje wszystkie oprogramowanie pokerowe, traci szansę na udoskonalenie swojej gry w nieistotny sposób.

Najlepszym sposobem, aby początkujący zaczął korzystać z oprogramowania, jest funkcja dostępna w większości witryn pokerowych: notowanie. Często przeciwnik wykona akcje przy stołach, które zatrzymałby gracz na żywo, gdyby stało się to w kasynie w pobliżu jego domu, np. "Ten gracz ma tendencję do przeceniania siły swojej ręki, gdy jest w posiadaniu. najwyższej pary ". Podczas grania online znakomitą rzeczą jest to, że ta mentalnie naładowana notatka może być zazwyczaj nagrywana w taki sposób, że podąża za graczem i można ją sprawdzić, ilekroć spotkasz go ponownie. Możesz po prostu zauważyć: "Surestime to najwyższe pary".

Funkcją dostępną na wielu stronach pokera jest możliwość przyjęcia dobrze zdefiniowanego schematu kolorów dla graczy. Opracowanie schematu kolorów w celu określenia względnych mocy graczy może sprawić, że wybór tabel stanie się niemal natychmiastowym procesem. Na przykład, powiedz, że gracz decyduje się przypisać notatkę z kolorem czerwonym do każdego "rekina", przeciwko któremu gra. Jeśli gracz planuje grać w sit-n-go, ale zauważa w lobby, że ośmiu zarejestrowanych graczy jest oznaczonych na czerwono, bardzo szybko zda sobie sprawę, że nie jest to bardzo opłacalny stół.

Programy takie jak Hold Em Manager i Poker Tracker mają wiele zalet. Przede wszystkim mają dostosowywaną funkcję wyświetlania twarzą w twarz zwaną HUD, która dostarcza informacji o przeciwnikach gracza, śledząc wszystkie ręce, które grali razem. Jest kilka opcji w stosunku do danych do wyświetlenia, co nie jest bez znaczenia, wiedząc, że gracz specjalizujący się w grze gotówkowej twarzą w twarz będzie chciał mieć statystyki, które różnią się od statystyk gracza Sit & Go Turbo. będzie potrzebować.

Kolejnym interesującym aspektem wykorzystania programów takich jak Hold'em Manager dla początkujących graczy online jest ich funkcjonalność do przeglądania historii rozdań. Podczas gdy wiele witryn pokerowych ma historie rozdań, brakuje większości funkcji dostępnych w innych programach. Możliwość ponownego odwiedzenia sesji gier pieniężnych lub turnieju jako całości bez siedzenia przy stole jest nieocenionym narzędziem do nauki dla każdego pokerzysty.

Sit 'n Go Wizard to ważne narzędzie do nauki dla graczy turniejowych. Pozwala analizować dłonie zarówno z perspektywy Chip EV, jak iz perspektywy ICM (Independent Chip Model). Jest to doskonałe narzędzie dla gracza, który poprawia zakres rąk, aby podążać za nim i zagrać za wszystko. To narzędzie jest idealne do nauki wygrywania turniejów pokera online.

Niektóre z najlepszych programów do gry w pokera online (głównie do nauki) są bezpłatne. PokerStove, a także inne programy tego rodzaju, pozwala użytkownikowi obliczyć swój kapitał w odniesieniu do danego zakresu. Universal Replayer to doskonałe narzędzie do przeglądania historii turniejów, szczególnie dla graczy, którzy nie chcą płacić za program, w tym HUD. HoldemResources.net ma wiele przydatnych funkcji dla graczy turniejowych, w tym kalkulator Nash Equilibrium, a także planszę push / fold Nash Equilibrium do gry twarzą w twarz.

Podczas gdy oprogramowanie, które pozwala początkującym graczom online na doskonalenie umiejętności pokerzysty jest bardzo ważne, inne oprogramowanie pokera ma na celu pomóc graczowi przy stole wieloosobowym. Początkujący użytkownicy stopniowo przechodzą na poziom pośredni gracza i poza nim, ten typ oprogramowania może okazać się bardzo przydatny.

Programy takie jak Table Ninja, Auto Hot Keys i Place Mint pomagają graczowi działać, aby zmaksymalizować ich skuteczność. Ponadto, gracz może zmieniać ustawienia stołu, aby spersonalizować wygląd internetowych stołów i kart pokera, w zależności od jego preferencji.

Dla gracza na żywo przejście do pokera online może narzucić wiele wyzwań, ale pamiętaj, aby grać stopniowo, stworzyć idealne środowisko, a korzystanie z oprogramowania to podstawowe wskazówki, które pomogą graczowi odnieść sukces w swojej karierze. celem jest zostać graczem, który wygrywa w pokera online. Wskazówki wymienione powyżej pomogą Ci łatwiej wygrywać swoje pokerowe gry online.

Wszystko o profesjonalnych i znanych pokerzystach

Nieznany gracz zaledwie 3 lata temu, Antoine Saout przyszedł do pokera przez Internet i wyrobił sobie imię w ciągu kilku miesięcy.

Do tej pory jest on drugim graczem we Francji pod względem zarobków, tuż za Elky, z 3 482 388 $.

Mając zaledwie 28 lat, Saout stał się legendą współczesnego pokera dzięki swoim cechom w grze i wygranym, które pozwoliły mu wygrać. Jak się przekonasz, jego sukces nie wynika z przypadku.

Johnny Chan jest legendą pokera. Ma 10 bransoletek WSOP i ponad 7 milionów wygranych turniejowych. W latach 80. był prawdziwym punktem odniesienia w profesjonalnym pokerze i do tej pory nie stracił zdolności do wygrywania. Obecny w dużych turniejach pokerowych, jest także dużym graczem w grze pieniężnej.

Urodził się w 1957 roku w Guangzhou w Chinach. Kiedy osiąga wiek 10 lat, jego rodzina decyduje się na emigrację do Stanów Zjednoczonych.

To tutaj, a zwłaszcza przez uczestnictwo w kręgielni i na zapleczach restauracji jego rodziny, odkryje pokera. Podczas studiów Johnny będzie coraz bardziej zainteresowany pokerem, aż do ukończenia 16 lat w Las Vegas, aby grać w pierwsze gry w środowisku profesjonalistów.

Mike jest niezwykle popularnym graczem, zwłaszcza ze względu na jego pseudonim "Usta" jest bardzo zasłużony i wyświetla bardzo ekstrawertyczne zachowanie przy stołach pokerowych! Jest także świetnym mistrzem i wygrał kilka milionów dolarów w turnieju.

Urodził się 30 kwietnia 1968 r. W Los Angeles.

Mike bardzo wcześnie znał świat gier hazardowych, ale jego wczesne doświadczenia kosztowały go bardzo drogo, doprowadzając go do spirali uzależnienia.

To w 1989 roku naprawdę zainteresuje się pokerem, aw 1990 roku zostaje dilerem kasyna. Szybko zrzuci tę karierę, aby zostać zawodowym graczem.

Bertrand Grospellier « ElkY Jest jednym z największych pokerzystów w XXI wieku. Wielu zgadza się, że jest najlepszym francuskim pokerzystą wszechczasów.

Podobnie jak wielu z nich, nie przychodził do pokera aż do późna, ale jego postępy były olśniewające.

W 2011 roku wszedł w bardzo prywatne grono graczy posiadających Potrójna Korona i gromadzi do tej pory ponad 9 milionów dolarów wygranych w turniejach. Jest ponadto wspaniałym graczem cashgame i sitgo, w którym ma jakieś zapiski.

Chris Ferguson, który został nazwany "Jezusem" z powodu swojej gęstej brody i długich włosów, jest jednym z najbardziej wpływowych graczy w nowoczesnym pokerze.

Jego wyjątkowa kariera pozwoliła mu zebrać miliony dolarów wygranych, a także jest znany z tego, że założył jedną z największych stron pokerowych, która niestety trafiła na pierwsze strony gazet w 2011 roku: Full Tilt.

To jest w 1997 roku Gus Hansen rozpoczął swoją profesjonalną karierę pokerową. Od tego czasu Gus wygrał kilka milionów dolarów w turniejach i reprezentuje elitę obecnych zawodowców. Występuje również we wszystkich najważniejszych wydarzeniach na świecie.

 • Jego początki: Gus Hansen pochodzi z Kopenhagi w Danii, która później zarobi go, w swojej pro pokerowej karierze, przezwisko "The Great Dane".

Urodzony w 1974 roku, ten wspaniały facet najpierw wypróbuje wiele dyscyplin sportowych i wyda między innymi tenis, pole, w którym zdobędzie tytuł w kategorii juniorów. Żeglując między różnymi zajęciami sportowymi i hazardem, ostatecznie poker ma swoje względy, szczególnie ze względu na sporne kwoty, które czasami są oszałamiające.

Peter Eastgate jest młodym profesjonalnym pokerzystą. Wyróżnił się jako najmłodszy nowy gracz, który wygrał WSOP. Do tej pory on się nagromadził ponad 10 milionów dolarów wygranych w turniejach. Jego duńskie pochodzenie i jego niewzruszona strona przyniosły mu pseudonimy Icegate i Isser.

Urodził się w 1986 roku w Odense w Danii. Peter odkrywa pokera podczas studiów, pasjonujący się tą grą, której nie zwleka, aby poświęcić mu dużo czasu i ostatecznie zrobić zawód.

To pierwsze, dzięki grze gotówkowej, którą przeżyje, a zwłaszcza gra online.

Phil Hellmuth znany jest z tego, że jest graczem, który wygrał 11 bransoletek WSOP, ale także jest najbardziej ochrypłym i nieprzyjemnym graczem na torach Pro! Zdolny do najgorszych wybuchów przeciwko swoim przeciwnikom, nadal rozwija bardzo udaną grę w turnieju i jest częścią elity oraz "folkloru" pokera.

Phil urodził się 16 lipca 1964 r. W Madison, Wisconcin.

To na uniwersytecie zacznie grać i zbudować spójny bankroll.

Kiedy osiąga 20 000 $, po raz pierwszy jedzie do Las Vegas, ale rozprasza i traci wszystkie te pieniądze.

Po "powtórzeniu tego", grając ponownie w college'u, wraca do kasyn w Las Vegas, aby skupić się na pokerze i stanowi początek jego kariery zawodowej.

Phil Ivey jest punktem odniesienia w pokerze. On przewodzi w wielu odmianach i jest w stanie osiągnąć regularność zarówno w turnieju, jak iw grze pieniężnej, zarówno na żywo, jak i online. Wygrał nagrody turniejowe w wysokości ponad 12 milionów dolarów.

Urodził się 1 lutego 1976 r. W Riverside w Kalifornii.

Jego marzeniem z dzieciństwa było po prostu zostać zawodowym pokerzystą! Kto powiedział, że musisz wierzyć w swoje sny? Na trening otrzyma poradę od swojego dziadka, który uczy go Studia Five-Card Stud, a także spróbuje przekonać go, że życie pokerzysty prawdopodobnie nie jest tym, co sobie wyobraża!

Doyle Brunson, the ojciec chrzestny pokera. Bez wątpienia najbardziej szanowany gracz na torze, Doyle jest także jednym z najstarszych. Znał pokera we wczesnych latach, kiedy gra była ryzykowna i niekonwencjonalna. Dzisiaj, mając prawie 80 lat, nie tylko siedzi przy stołach, ale jest szczególnie obawia się jakości swojej gry.

Doyle Brunson urodził się 10 sierpnia 1933 roku. Początkowo zajmował się koszykówką, kontuzja kolana zmusiła go do opuszczenia pro obwodu i porzucenia kariery, ale obiecał świetlaną przyszłość.

W latach 50. Doyle grał już w pokera i to wydarzenie zmusiło go do zainwestowania jeszcze większej dyscypliny. Ale wtedy byliśmy w mrocznej erze tej gry, która była zarezerwowana w umysłach ludzi, ale czasami w rzeczywistości dla zbirów.

Wtedy Doyle przeszukał Stany Zjednoczone ze swoimi przyjaciółmi Amarillo Slim i Sailor Roberts granie w pokera w czasami bardzo niebezpiecznych warunkach.

Daniel Negreanu jest niezwykle popularnym graczem. Jego żartobliwość i wysokie walory techniczne sprawiają, że jest znakomitym rywalem. Jest jednym z zawodników na torze z największą wygraną w turnieju na 13 995 908 $.

Urodził się 26 lipca 1974 r. W Toronto w Kanadzie.

W wieku 17 lat postanawia przerwać studia, aby rozpocząć karierę zawodową jako zawodowy pokerzysta. Na początek gra w Toronto w charytatywnych turniejach.

Robiąc to, buduje sobie znaczny bankroll i wyjeżdża do Las Vegas i jego mitycznych kasyn, gdy tylko ma 21 lat. Straci wszystkie pieniądze, które zgromadził podczas gry w domu.

Będzie podróżował tam iz powrotem między Las Vegas i Toronto, dzięki czemu mógł zdobyć doświadczenie rzadkiej gęstości, które postawiło go na drodze do najlepszego światowego poziomu.

 • Jego legenda:

  Siła pracy, zwycięstw i porażek, Daniel jest potwierdzonym piłkarzem, gdy nadejdzie rok jego 23 lat w 1998 roku.

  Właśnie w tym dniu zdobył swoją pierwszą bransoletkę WSOP, stając się jednocześnie najmłodszym zwycięzcą tego wyzwania. On usunie swój pseudonim "Kid Poker".

  Jego wyniki nie opuszczą doskonałości, aw 2004 roku został graczem roku wybranym przez CardPlayer oraz WSOP i WPT.

  Później pójdzie tak daleko, aby stworzyć własny pokój pokerowy online FullContactPoker. Dzisiaj pokój jest zamknięty, ale strona nadal istnieje i są informacje o świecie pokera. Od tego czasu Daniel stał się pasjonatem niektórych stron pokerowych, a kod na BetclicPoker nosi nawet jego imię (patrz tutaj), które mówi wiele o jego aurze dla szerokiej publiczności.

  Antonio Esfandiari jest profesjonalnym pokerzystą, który wygrał ponad 4 miliony dolarów. Ma bransoletkę WSOP i 2 tytuły mistrzowskie WPT. Jest to genialny mózg zdolny do magnera z ogromną zręcznością, do której dodaje charyzmatyczną obecność na żywo.

  Urodził się 8 grudnia 1978 r. W Teheranie. W wieku 10 lat znajduje się w Stanach Zjednoczonych, gdzie będzie podążał za błyskotliwą edukacją i będzie wzorowym uczniem.

  W wieku 17 lat wziął udział w płaskiej akcji z profesjonalnym pokerzystą. Aby sfinansować swoje mieszkanie i wieczory, zajmuje stanowisko serwerowe, które pozwoli mu odkryć magię, której będzie używał do zarabiania na życie. W tym samym czasie jego współlokator wprowadza go do pokera i bardzo szybko Antonio pasjonuje się grą.

  Carlos Mortensen jest europejskim graczem z największą wygraną w turnieju z ponad 10 milionami dolarów na swoim koncie. Nazywany "El Matador" ze względu na swoje pochodzenie, używa stylu LGD z wielką finezją.

  • Jego początki:Urodził się 13 kwietnia 1972 r. W Ambato w Ekwadorze. W wieku 15 lat przybywa wraz z rodzicami do Madrytu.

  To właśnie w tym mieście odkryje pokera w lokalnych klubach. Po złapaniu wirusa z tej gry, zaczyna brać udział w grach i wygrywa regularnie.

  Dzięki swojemu doświadczeniu postanowił spróbować szczęścia w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku. Ale styl graczy tutaj jest inny i jest on niepełnosprawny przez jego brak znajomości języka angielskiego.

  Najlepsze strony pokera w 2018 roku

  Bezpieczne strony 100% sprawdzone przez ekspertów

  Witamy na PokerSites.com - pierwszym przewodniku po najlepszych francuskich witrynach pokerowych. PokerSites.com został założony w 2001 roku, aby umożliwić graczom wyszukiwanie najlepszych stron pokerowych, w które mogą grać. Istnieją setki stron pokera online, ocenianych od doskonałych po po prostu okropne. Ułatwiamy Ci życie, pomagając znaleźć idealną witrynę, ranking najważniejszych witryn według kategorii.

  Pomimo silnych powiązań ze starym amerykańskim Zachodem, istnieje powszechne przekonanie, że jego pochodzenie jest we Francji. Oczywiście od dawna droga do stron pokera online, które znamy i cieszymy się dzisiaj. W rzeczywistości wiele gier, w które gramy na stronach pokera online, pochodzi z gry "poque", starej gry, która została opracowana przez Francuzów. Internetowy poker wiele zawdzięcza Francuzom. To także Francuzi stworzyli i opracowali standardową grę w karty do gry i symbole tam znalezione. Gdy następnym razem usiądziemy do gry w pokera online, może powinniśmy wznieść toast za nasze ulubione gry karciane z szampanem! ,

  Najlepsze francuskie strony pokera online

  • Wiele metod wpłat, szczególnie dla Francuzów
  • Wiele turniejów
  • Aktualne i łatwe w użyciu oprogramowanie
  • Przyjazne pokoje pokerowe - dostępne w języku francuskim

  Przedstawiamy najlepsze witryny pokerowe według ich opcji, metod wpłat, kraju pochodzenia, gier i oprogramowania. Najlepsza strona pokera online we Francji - Każda strona pokerowa ma ocenę od 1 do 10, co pozwala łatwo porównywać różne witryny i wybrać ulubioną stronę do gry w pokera online.

  Jednym ze sposobów na zwiększenie szans na wygraną w więcej rąk jest przeanalizowanie swoich rąk. PokerSites.com ma darmowy kalkulator pokera online, który pomaga analizować podejmowane decyzje i szanse wygranej na każdym kroku.

  Najlepsze strony do pokera we francuskich / francuskich witrynach pokerowych Marzec 2018 - Przeczytaj nasze szczegółowe recenzje poker roomów, aby sprawdzić, czy witryna pokerowa jest tą, której szukasz. Wszystkie kursy i stopnie na tej witrynie pokerowej są dostarczane przez naszych ekspertów, a najlepsze witryny pokera online w każdej kategorii muszą spełniać nasze surowe kryteria - są bezpieczne, bezpieczne i zgodne z prawem funkcja jurysdykcyjna).

  • Ekscytujące turnieje
  • Dużo Sit & Idź, a także Freerolle
  • Niezrównany ruch graczy
  • Znany z szybkości płatności
  • Doskonała obsługa klienta dostępna 24/7

  Francuskie pokoje pokerowe - Najlepsze pokoje pokerowe we Francji - Ta strona pokerowa oferuje bonusy najlepszych poker roomów online, w tym specjalne turnieje, popularne promocje i wskazówki, gdzie znaleźć najłatwiejsze akcje. Każda z najlepiej ocenianych i ocenianych francuskich stron z grami online oferuje premie od 50 $ do 1000 $. PokerSites.com został stworzony, aby dać ci dokładny przegląd wszystkich witryn pokerowych we Francji i najlepszych francuskich stron pokerowych, które można znaleźć w Internecie.

  Jak w większości krajów, gry hazardowe online nie rozwinęły się bez trudności we Francji, ale nowe przepisy dotyczące hazardu online i przyznawania licencji umożliwiają graczom uprawianie hazardu. ciesz się całą zabawą, jaką oferuje poker internetowy. Zacznij już teraz i zapoznaj się ze wspaniałymi witrynami, które oferujemy, abyś mógł się zabawić; możesz zacząć zarabiać w wolnym czasie. Twórcy wczesnej francuskiej gry karcianej prawdopodobnie nie mieli pojęcia, jak będzie wyglądał XXI wiek, ani jak nowe symbole będą przekazywane przez francuskie gry hazardowe online, ale można uwiecznić wspaniała tradycja francuskiego hazardu tutaj, gdziekolwiek jesteś. Możesz nawet natrzeć się na niektórych z najbardziej znanych francuskich pokerzystów. Turnieje online i gry karciane to świetne miejsca do rozwijania swojej techniki i strategii, a także wielu wielkich nazwisk w witrynach internetowych do pokera, aby doskonalić swoje umiejętności.

  Czy poker online jest legalny we Francji?

  Wszystkie formy hazardu online, w tym pokera online, zostały zalegalizowane w 2010 r. I są regulowane przez regulator ARJEL (Urząd Regulacyjny ds. Gier online).

  Ile lat muszę grać?

  Aby grać w pokera online we Francji, musisz mieć co najmniej 18 lat.

  Co rozpoznajesz w najlepszych witrynach pokerowych?

  Serwisy pokera online we Francji mogą oferować tylko Texas Hold'em i Omaha, więc najlepszą stroną pokerową będzie strona oferująca najszerszy wybór stołów do tych gier, w tym turnieje, stoły pieniężne gra i freerolle.

  Jak zacząć grać na prawdziwe pieniądze?

  Aby grać w prawdziwe pieniądze w pokera online, musisz założyć konto na stronie pokera online. Po zarejestrowaniu musisz dokonać wpłaty na to konto i zarejestrować się, aby zagrać w poker table lub turniej na prawdziwe pieniądze na tej stronie pokerowej.

  Jak mogę znaleźć ciekawe bonusy pokerowe?

  Zdecydowana większość witryn pokera online oferuje ekscytujące oferty bonusowe i promocje. Jednak najlepszy bonus to kwestia osobistych preferencji. Musisz porównać każdą otrzymaną premię i zdecydować, która premia będzie dla ciebie najkorzystniejsza w oparciu o to, jak często grasz w pokera online i swoje preferencje dotyczące gier.

  Czy istnieją witryny z siedzibą we Francji?

  Istnieje kilka witryn pokerowych z siedzibą we Francji, takich jak Everest Poker i Winamax Poker. Wiele znanych marek pokerowych, takich jak PokerStars, Party Poker i BetVictor Poker oferuje także pokera dla graczy mieszkających we Francji z witrynami w języku francuskim.

  Czy mogę grać na moim telefonie komórkowym?

  Poker online rozpoczął już kolejny etap swojej ewolucji od gier mobilnych. Wiele głównych marek pokera oferuje mobilny poker, a najczęściej można pobrać oprogramowanie do telefonu z witryny pokera online lub pobrać aplikację.

  Jaki jest najlepszy sposób na wygraną?

  Poker to gra cierpliwości i dyscypliny. Zanim zdobędziesz doświadczenie, musisz regularnie ćwiczyć. Musisz zrozumieć szanse na własną rękę i potencjalne ręce przeciwników, dowiedzieć się, kiedy się położyć, kiedy blefować, kiedy podążać i kiedy podbijać. Im więcej grasz, tym lepiej się staniesz, więc najlepszym sposobem na wygraną jest ćwiczyć i nigdy nie przestawać się uczyć.

  Czy poker online jest sfałszowany?

  Poker online używa generatora liczb losowych, aby zapewnić, że karty nie są z góry określone. Serwisy pokera online zarabiają pieniądze dzięki buy-inom i ponownie kupują podczas turniejów. To, że taki gracz wygrywa takie rozdanie, nie ma wpływu na zyski pokerowej strony. Regulator jurysdykcji, w którym działa strona pokerowa, zapewnia, że ​​nie ma żadnych nieprawidłowości, a strony są regularnie testowane przez niezależnych kontrolerów.

  Czy mogę grać za darmo?

  Istnieje wiele sposobów na grę w pokera online za darmo. Przede wszystkim, większość witryn pokera online oferuje graczom możliwość gry fikcyjnymi pieniędzmi, aby umożliwić im trenowanie. Następnie są darmowe turnieje zwane freerollami, w przypadku których nie jest wymagane wpisowe, ale gdzie jest jeszcze możliwe zarobienie pieniędzy lub bilet na większy turniej, który pozwala gracze mogą grać w pokera za darmo.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  + 76 = 79

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map