Niezbędne oprogramowanie

Niezbędne oprogramowanie do zainstalowania na nowym komputerze Mac

Czy masz nowiutkiego komputera Mac? Niezależnie od tego, czy jesteś informowanym użytkownikiem, czy też dezerterem systemu Windows, nie jesteś nieświadomy, że twój komputer integruje domyślnie wysokiej jakości aplikacje natywne. Te ostatnie mają jednak swoje ograniczenia. Aby temu zaradzić, oto wybór niezbędnego oprogramowania dla twojego komputera Mac.

Łatwe biuro na MacOS

Jeśli Microsoft Office jest nadal réf9eacute; ence z tego samego materiału na Mac, tam są ciekawe alternatywy, które uniemożliwiają Ci dostać się w ręce w kieszeni. Do najbardziej znanych należy libreOffice o otwartym kodzie źródłowym. Można jednak kusić równie potężnymi rozwiązaniami do tworzenia kopii zapasowych, jak na przykład Polaris Office, ponieważ to rozwiązanie integruje niezbędne oprogramowanie i narzędzia dla biura (arkusz kalkulacyjny, przetwarzanie tekstu, prezentacja).

Safari jest historyczną przeglądarką Apple, ale z pewnością nie jest najlepsza ani najbezpieczniejsza. Jeśli klasyczna wersja Chrome, Firefox i Opera pozostaną na szczycie rankingu najlepszych przeglądarek internetowych na Macu, możesz zostać uwiedziony przez nowe przeglądarki sieciowe.

Te ostatnie również niedawno ewoluowały9; przez nabywanie nowych funkcji. Firefox staje się znacznie bardziej kompletny w wersji Quantum (narzędzie zrzutu ekranu 9acute, moduł do zapisywania artykułów, nowy interfejs ...).

Narzędzia do optymalizacji komputera Mac

Będziesz prędzej czy później zwolnić miejsce na swoim macu lub ewoluować. Do tego potrzebne będzie narzędzie takie jak Onyx. Program ten jest bardzo kompletny, umożliwia aktywację ukrytych funkcji, dokładne czyszczenie komputera Mac i wykonanie pewnych czynności konserwacyjnych.

Jeśli szukasz dobrego sposobu na zarządzanie swoimi filmami, filmami lub muzyką, możesz polegać na Kodi. Ten w pełni wyposażony odtwarzacz multimedialny jest kompatybilny z DLNA i może odtwarzać niemal każdy rodzaj pliku. Opracowano wiele ekscytujących rozszerzeń, aby poprawić wydajność i dodać funkcjonalność do tego niezbędnego centrum multimedialnego. Plex jest również alternatywą mniej kompletną, ale równie potężną z obsługą różnych urządzeń i 4K.

Oczywiście, gdy odtwarzasz zawartość multimedialną, nie będziesz mógł obejść się bez klasycznego VLC, który pozostaje jednym z najlepszych programów do odtwarzania audio i wideo.

Dobre oprogramowanie do edycji wideo

Komputery Mac są zwykle dość dobre dla wideo i bardziej precyzyjnej edycji. Nawet jeśli nie masz najnowszego komputera Mac Pro, komputer jest koniecznie waga, zwłaszcza jeśli jest najnowsza. MacOS domyślnie udostępnia iMovie, ale jeśli chcesz mieć pełniejsze oprogramowanie do edycji, możesz wybrać opcję DaVinci Resolve.

To oprogramowanie zawiera także zaawansowane funkcje do kolorymetrii. Jeśli masz więcej efektów specjalnych, wypróbuj Hitfilm Express, darmowe oprogramowanie z domyślnymi setkami efektów.

Jakie rozwiązania dla zdjęcia na Macu?

Wywołaliśmy9acute; wideo, teraz porozmawiajmy o fotografii. Istnieje mnóstwo oprogramowania do zarządzania, edycji lub edycji zdjęć. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy wybór najlepszego oprogramowania dla Mac Photo.

Poczta i wiadomości błyskawiczne w systemie MacOS

Aby pozostać w kontakcie ze swoimi bliskimi, naprawdę masz wybór. Popularny Skype i Whatsapp będą generalnie robić interesy. Możesz także polegać na Franz, który skompiluje wszystkie twoje usługi pocztowe w jednym interfejsie.

W końcu, jeśli szukasz dobrego oprogramowania do przeglądania i zarządzania e-mail, należy pamiętać słynnego Thunderbird pozostaje kompletnego wniosku i sécuris9eacute;. Program Polymail jest również łatwą w użyciu alternatywą do obsługi różnych protokołów i usług, takich jak Google, Yahoo, iCloud itp.

Jakie oprogramowanie dla Big Data?

Przetwarzanie mas danych cyfrowych z różnych kanałów wymaga specjalnych narzędzi komputerowych. Istnieje kilka, z których większość opiera się na koncepcji Open Source. Zaktualizuj na najpopularniejszych narzędziach Big Data.

1. Hadoop, narzędzie Big Data par excellence

Hadoop to struktura open source tworzyć aplikacje, które mogą przechowywać i przetwarzać dużą ilość danych partia. Ta bezpłatna platforma została zainspirowana przez MapReduce, Duży stół i Google FS. Konkretnie, Hadoop składa się z części przeznaczonej do przechowywania ochrzczonych danych Hadoop Distributed File System lub HDFS i część zapewniającą przetwarzanie informacji: MapReduce. Hadoop został opracowany do obsługi znacznej ilości danych przez podzielenie ich na bloki rozproszone między węzłami klastra. Jest to narzędzie najczęściej używane przez Chief Data Officer.

Kilka narzędzi przetwarzanie w chmurze jako Azure HDInsight z Microsoft Azure lub Amazon Elastic Compute Cloud pozwala używać Hadoop do przechowywania i analizowania danych. W systemie Azure HDInsight firmy są rozliczane na podstawie liczby działających węzłów.

2. Oprogramowanie zorientowane na kolumnę

Niektóre oprogramowanie Big Data korzysta z baz danych NoSQL kolumna zorientowana na optymalizację elastyczności przetwarzania informacji. Zyskują wydajność w zakresie zapisu i odczytu danych, ale tracą możliwość wyszukiwania. Jednak oprogramowanie to znajduje wiele zastosowań, takich jak opracowywanie złożonych ofert taryfowych lub analizowanie trendów przed uruchomieniem produktu lub usługi. HBase z Cloudera, MongoDB i Cassandra są wśród referencji między tymi programami.

uczenie maszynowe stawia sztuczną inteligencję w służbie Big Data. Są to systemy wykorzystujące algorytmy do uczenia się odbieranych danych. Silnik rekomendacji Amazon.com jest jednym z najbardziej reprezentatywnych przykładów tej technologii. Rzeczywiście, analizuje profile użytkowników, ich zachowania, w celu rangi w różnych kategoriach. Celem jest zaoferowanie im ofert, które mogą ich zainteresować.

kornak od fundamentu Apache jest dzisiaj niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie.

Dostawcy oprogramowania oferują obecnie rozwiązania umożliwiające szybkie i dokładne przetwarzanie informacji w czasie rzeczywistym. Wiele projektów ma na celu opracowanie narzędzi, które oferują takie same korzyści jak MapReduce, a jednocześnie są szybkie. iskra od fundamentu Apache, burza z świergot i logicielS4 z Yahoo są tylko przykładami wielu.

5. Oprogramowanie do analityki internetowej

Dziś właściciele witryn handlowych lub blogów mają możliwość uzyskania szczegółowych informacji o swoich gościach za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Najbardziej znany jako Google Analytics lub Adobe Analytics użyj zestawu "R" open source do analizy zebranych danych. Witryny sieci Web mogą wykorzystywać raporty generowane przez te programy do optymalizacji ich wydajności.

23 niezbędne oprogramowanie dla nowego komputera

Nasi koledzy i sąsiedzi na Toma Hardware opublikował wybór Essential że każdy PC zasługuje na nazwę muszą zaokrętować.

Na Avast do TweetDeck poprzez Paint.net lub VLC, odkryć 23 podstawowe oprogramowanie, że nowy komputer będzie przyjemnością witamy ...

"Instalacja nowego komputera może być bardzo uciążliwa, jeśli jeszcze nie wiesz, co z nim zrobić. Po uruchomieniu systemu Windows konieczne jest zainstalowanie innego oprogramowania, aby urządzenie było kompatybilne z Twoimi zastosowaniami. W tym kontekście Tom's Guide wybrał 23 niezbędne oprogramowanie dla nowego komputera z systemem Windows ... "

Spadł w doniczce wypełnionej MO5 jako małą, od tego czasu nie opuścił świata nowych technologii. Specjalista od wszystkiego, co egzotyczne, ale przede wszystkim do przechowywania, wirtualizacji, szyfrowania i Linux / BSD. Utracone w XX wieku po stronie gry: Doom i Duke Nukem 3D, wszystkie inne są znane tylko. Wydawca Tom's Hardware France (dawniej Presence-PC) od 2005 roku.

iPod, 10 podstawowych programów ...

IPod to paradoks sam w sobie. Doskonałe wykończenie, sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, mimo że pozostaje jednym z najbardziej zmotywowanych produktów w danym momencie. Jak co, są duże w Apple. Na szczęście dla nas mamy tu kilkanaście programów, które pozwolą nam skorygować wszystkie wady naszych ulubionych graczy ...

 • Floola(Windows / Mac / Linux) : Freeware do zastąpienia iTunes, Floola pozwala przenieść muzykę z komputera na iPoda, ale także z iPoda na dowolny komputer. A poza tym chodzi po wszystkich platformach :)
 • Senuti(Mac) : Jeśli tak jak ja jesteś fanem iTunes i nie możesz się obyć bez niego, to Senuti jest dla ciebie. Integruje się on z iTunes, oferując takie same funkcje jak Floola.
 • iPod -> falcówka(Windows / Mac) : iPod -> Folder to prawdopodobnie najprostsze narzędzie do obsługi wspomniane w tym poście. Daje ci możliwość zgrania całego iPoda do dowolnego folderu. Nie wspominając o tym, że masz opcję pozostawienia plików MP3 z DRM na boku.
 • MyPodder(Windows / Mac / Linux) : Czy zwariowałeś na temat podcastingu i nie możesz się doczekać powrotu do domu, aby zsynchronizować swój iPod? Dzięki MyPodder możesz synchronizować dowolny podcast z dowolnego komputera.

Konwertery audio / wideo

 • HandBrake(Windows / Mac / Linux) : Niezbędne narzędzie, które pozwala zgrać dowolną płytę DVD na iPoda. A ponadto jest dziecinna prostota. Nawet twoja matka będzie w stanie z niego korzystać (mając nadzieję, że moja nie przeczyta tego ^ ^).
 • Videora iPod Converter(Windows) Jeśli nie chcesz przejąć prowadzenia, Videora iPod Converter jest właśnie dla Ciebie. Weź wideo bez obawy o jego format i niech oprogramowanie zajmie się wszystkim. Pamiętaj, że działa również z filmami z YouTube ...
 • iSquint(Mac) Ta sama zasada, co Videora. Zrób film wideo, przeprowadź go przez iSquint, ustaw jakość i pozwól oprogramowaniu wykonać zadanie. Jest szybki, wydajny i możesz dodać wynik do iTunes dwoma lub trzema kliknięciami.
 • MP3toIABC(Windows) Jeśli lubisz książki audio, ale nie masz odpowiedniego formatu, to MP3 do Ipod Audio Book Converter jest dla Ciebie. To narzędzie jest rzeczywiście w stanie konwertować dowolny darmowy dźwięk do formatu M4B.
 • iPodBackup(Mac) : Kiedy masz iPoda 80 lub 160 GB, to wstyd używać go tylko dla jego muzyki lub filmów. Za pomocą iPodaBakup możesz zapisywać w swoim odtwarzaczu cały katalog domowy (z podfolderami, które dobrze się układają). Dwie kopie to nie jedna ...
 • Twój iPod Video iPod Classic(Windows) : Do końca zachowaliśmy to, co najlepsze ... Jak wiecie, iPod Classic zastępuje iPod Video i możemy powiedzieć, że nie ma on takiej samej głowy jak jego poprzednik. Więc jeśli chcesz dokonać aktualizacji, po prostu zmień swoje oprogramowanie. Bądź jednak ostrożny, ponieważ jeśli ta operacja pójdzie źle, może to być szkodliwe dla twojego walkmana (a ja, nie byłbym odpowiedzialny ^ ^) ...

Za pomocą tego oprogramowania powinieneś już być cicho przez jakiś czas. Zauważ jednak, że ta informacja pochodzi od LifeHacker, która oferuje również więcej 10 w pełnym artykule. To da ci możliwość przeczytania oryginalnego artykułu, raz ... No cóż, szybko, że mój Nano Black pojawi się w mojej skrzynce ...

Oprogramowanie jako podstawowy IDM

Internet Download Manager lub IDM / IDMan to oprogramowanie do pobierania plików, które wyróżnia się na tle innych downloaderów ze względu na prędkość pobierania (według raportów, pięciokrotnie średnia): wiele osób docenia to za tę funkcję. Należy jednak zauważyć, że IDM jest dostępny tylko dla systemu Windows, jest płatnym oprogramowaniem, a użytkownicy obwiniają go o to, że jest źródłem spowolnienia komputera. W obliczu tych faktów, pytanie czy istnieje alternatywa dla idm? powstaje. Aby zapewnić najlepszą możliwą odpowiedź, przygotowaliśmy ten przewodnik, aby przedstawić oprogramowanie takie jak idm które istnieją obecnie na rynku.

Darmowy Online Video Downloader

Jeśli szukasz wolnego oprogramowania takiego jak IDM, możesz wypróbować ten internetowy downloader wideo, który działa zarówno na Windowsie, jak i na Macu. Ta aplikacja oferuje wszystkie funkcje, które może zapewnić IDM. Ponadto jest on udostępniany bezpłatnie wszystkim użytkownikom, dzięki czemu mogą oni pobrać dowolną liczbę filmów.

W przeciwieństwie do innych programów, Free Online Video Downloader jest bardziej stabilny i bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy skopiować i wkleić adres URL filmu do pobrania. Najważniejsze jest to, że nie zawiera on wtyczek ani złośliwych wirusów: bezpieczeństwo tego programu jest gwarantowane w 100%!

Free Download Manager to kolejna alternatywa dla IDM. Jest to otwarte i darmowe źródło, które obsługuje pobieranie różnych gatunków i plików audio / wideo itp.

Najlepsza alternatywa - Video Download Capture

Video Download Capture to oprogramowanie takie jak IDM specjalnie zaprojektowane przez Apowersoft, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie do pobierania plików wideo. Posiada idealne funkcje, takie jak automatyczny czujnik, edytor wideo lub konwerter wideo. Podczas oglądania wideo w Internecie program Video Download Capture automatycznie znajdzie łącze do tego filmu wideo i uruchomi proces pobierania. Jest naprawdę łatwy w użyciu:

 1. Pobierz i zainstaluj to oprogramowanie jako Internet Download Manager.

Jeśli będziemy musieli porównać te trzy programy jako IDM, to wniosek będzie taki, że Free Video Downloader jest bez wątpienia najłatwiejszą i najwygodniejszą aplikacją, ponieważ nic nie jest łatwiejsze niż kopiowanie i wklejanie adres URL. Jednak wszystkie aplikacje online udostępniają tylko rozwiązanie do pobierania. Jeśli chcesz mieć więcej funkcji, Video Download Capture to chyba najlepszy wybór, biorąc pod uwagę jego wydajność i profesjonalizm.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 6 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map