Ojciec córki Rachida

Dyrektor generalny Barrière Group nazwał ojca córki Dati

Według i-Télé, trybunał de Grande Instance w Wersalu wyznaczył przedsiębiorcę Dominique Desseigne na ojca Zhora, córki Rachida Dati, obecnie 5 i pół latka.

Może to być koniec opery mydlanej dla polityków, która trwała ponad pięć lat. Wersal trybunału de grande Versailles nazwał Dominique Desseigne wtorek ojcem Zhora, córki Rachida Dati, według i-TV. Pod koniec 2012 roku, po utrzymaniu przez lata tajemnicy wokół tożsamości ojca jej dziecka, burmistrz 7. dzielnicy Paryża pozwał przedsiębiorcę w ramach uznania ojcostwa. Poprosiła sąd, aby "przeprowadził test biologiczny, aby ustalić rzeczywistość swojego ojcostwa i sformalizować swoją przynależność między nim a Zohrą".

Sąd cywilny w Wersalu zamówił genetyczne doświadczenie, którego Dominique Desseigne odmówił. Według jednego z jego krewnych cytowanego przez VOD, zaakceptowanie tego testu oznaczałoby poddanie się temu, który "w końcu wyznaje, że uczyniła go dzieckiem z tyłu". Podczas ich krótkiego związku, który zakończył się na długo przed poczęciem dziecka, Dominique, naciskany przez Rachida, był kategoryczny: nie chciał mieć dzieci ".

Dominique Desseigne jest ojcem Zohry

Sąd apelacyjny w Wersalu podjął decyzję: potwierdził, że Dominique Desseigne był rzeczywiście ojcem Zohry, córki byłej minister sprawiedliwości Rachida Dati.

Siedem lat po narodzinach dziewczynki sprawiedliwość ustąpiła. Sąd Apelacyjny w Wersalu potwierdził decyzję Tribunal de grande, że Dominique Desseigne był rzeczywiście ojcem Zohry, córki Rachidy Dati, urodzonej 2 stycznia 2009 r., Informuje RTL. Dyrektor generalny grupy Lucien Barriere odmówił w październiku 2014 r. Złożenia wniosku o test na ojcostwo, o który wnioskowano w 2012 r. Wybór ten został uznany za decyzję wstępną, co zostało potwierdzone w odwołaniu. W związku z tym septouagenarian musi płacić alimenty w wysokości 2500 euro miesięcznie, a od urodzenia dziecka, które wyrok już wydał w pierwszej instancji. Z drugiej strony, Zohra będzie musiała zachować nazwisko swojej matki: były Minister Sprawiedliwości poprosił, aby mogła nosić nazwisko Dominique Desseigne, którego sąd odmówił.

„W interesie Zohra jest decyzja prawnie i po ludzku bez zarzutu”, powiedział AFP adwokat Rachida Dati, Me Christine Guillot-Bouhours, twierdząc, „powszechne prawo znać swoje pochodzenie.”

Rachida Dati zapytała, dla swojej córki, o koniec szumu medialnego

Dominique Desseigne zawsze zaprzeczał byciu ojcem Zohry, który właśnie świętował siódme urodziny. Miał dwoje dzieci ze swoją zmarłą żoną Diane Barrière, Alexandre i Joy, którzy są teraz dorośli.

Plotka łączy Rachida Dati i Dominique Desseigne, gdy tylko ogłoszono ciążę byłego Strażnika Pieczęci. W wywiadzie przeprowadzonym przez Paris Match w 2009 r. Lider biznesu był dumny z burmistrza VII dzielnicy Paryża, którą uznał za "piękną, inteligentną i żywą". W tym samym wywiadzie powiedział, że nie wie, kto był ojcem dziewczynki urodzonej w styczniu 2009 roku. W tym czasie Minister Sprawiedliwości nie miał oficjalnego towarzysza. W oświadczeniu Rachida Dati była zgorszona szumem medialnym w momencie złożenia przez nią wniosku o nadanie jej ojcostwa: "Dzisiaj, za dużo jest za dużo, jako kobieta i jako matka, proszę o moja córko, dla równowagi, że wszystko to zatrzymuje! "

Dominique Desseigne ma dwa miesiące na złożenie odwołania od kwestii prawnych.

Każda reprodukcja jest zabroniona

Rachida Dati: Tajemnica Ojca Córki

Cała Francja, nie cała Europa, nie wszystkie cuda ziemi, która jest ojcem córki Rachidy Dati, Zhora.

Poza Francją tajemnica ta budzi zainteresowanie również w Kanale, nad Atlantykiem i poza Pacyfikiem. Oto podsumowanie głównych tytułów gazet i tabloidów innych niż Francja:

• Sydney Morning Herald (Australia): Ooh la la! Francuska ministerka miała dziecko i szukamy jej ojca?

• The Independent (brytyjski dziennik): lminister do pracy kilka dni po porodzie. Wciąż odmawia ujawnienia tożsamości ojca?

• The Times: Kto jest ojcem córki francuskiego Ministra Sprawiedliwości?

• Szkot: Niezwykła matka. Ojciec zawsze chciał!

• The Daily Telegraph: Rachida Dati, jej dziecko i współczesny ojciec!

Rachida Dati i ojciec jej córki: wściekła, popycha duże usta

Rachida Dati Czy ujawniła imię ojca jej córki? We wtorek, 2 października, Le Point.fr potwierdził, że były Garde des Sceaux powierzył Dominique Desseigne, dyrektorowi generalnemu grupy Barrière, za "rozpoznawanie ojcostwaAle obecny burmistrz siódmej dzielnicy Paryża zapewnia, że ​​ta informacja jest fałszywa! W gniewie, nawet pchnęła wielki cios w ustnik opublikowany na Twitterze i Facebooku.

Tożsamość ojca Zohry Dati, urodzonego w styczniu 2009 roku, wciąż jest przedmiotem dyskusji. Dominique Dessigne potwierdziła, że ​​miarka ogłoszona na stronie tygodnika Le Point, Rachida Dati, zdecydowanie zaprzecza. Wczoraj ogłosiła Parisien.fr: "To jest fałsz"Czy ona po prostu zaprzeczyła wezwaniu lub tożsamości ojca jej córki?" Tajemnica pozostaje.

Ale nie spodziewaj się, że plusy poślizgu mówią więcej o tej sprawie. W wydanym wczoraj oświadczeniu były minister Nicolas Sarkozy skarży się, że "prześladowani przez dziennikarzy o [jej] córce"i być"oburzony tymi zachowaniami"kto by ją do tego zmusił"nie idź dzisiaj do szkoły [jej] córki”.

Odkryj aplikację Express Styles

Pobierz Nie, dziękuję

Kim jest Dominique Desseigne, ojciec córki Rachidy Dati?

  • style
  • VIP

Autor: Chloé Deriemacker, opublikowany 10/08/2014 o 14:09, zaktualizowany o 14:54

Kim jest naprawdę Dominique Desseigne, ojciec Zohry, córki Rachidy Dati?

We wtorek trybunał de grande Versailles wyznaczył dyrektora generalnego grupy Lucien Barrière, Dominique Desseigne, na ojca Zohry, córki Rachidy Dati. Ale kim jest ten wpływowy człowiek?

Przez ostatnie pięć lat krążyło wiele nazwisk opisujących ojca Zohra, córka eurodeputatione Rachida Dati. Bernard Laporte, José María Aznar, Dominique Desseigne. W końcu narodził się ten ostatni; désign9eacute; we wtorek 7 października przez tribunal de grande instancję Wersalu jako biologicznego ojca dziecka. Ale kto jest tym bogatym biznesmenem, naprawdę skazany na miesięczne alimenty w wysokości 2500 euro?

Dominique Desseigne jest zamożnym francuskim biznesmenem w wieku 9 lat; 70 lat. Jest dyrektorem generalnym grupy kasyn i luksusowych hoteli Lucien Barrière, która obejmuje 37 kasyn, 15 hoteli i prawie 130 restauracji i barów, w tym Le Fouquet's w Paryżu. Dominique Desseigne jest także właścicielem piętnastu pałaców w Deauville, Cannes i La Baule. Jego fortuna jest szacowana na 350 milionów euro w 2012 roku, zgodnie z witryną Wyzwania, która plasuje go na 136. miejscu największych fortuny Francji w 2014 roku.

Dominique Desseigne ożenił się; w 1984 r. Diane Barrière, adoptowana córka Luciena Barriere'a i jej męża, została szefową grupy w 1990 r. W 1995 r. Diane Barrière-Desseigne stała się ofiarą poważnej katastrofy lotniczej między Saint-Tropez a La Baule, której wydaje się tetraplecific. Zmarła w 2001 r. Od tego czasu dyrektor generalny, który przejął kierownictwo grupy, mnoży romantyczne relacje. W wywiadzie dla Mecz w Paryżu W 2012 roku oświadczył: "Chcę odnowić swoje życie".

Od śmierci swojej żony, septuagenariański miliarder został osiedlony; widziany, między innymi, w ramionach bogatego dziedzictwa, ale nigdy się nie ożenił. "Po trochu opłakiwałem, ale to zabiera dużo, dużo czasu", powiedział magazynowi.

Od małżeństwa z Diane Barrière Dominique Desseigne miał dwoje dzieci: córkę Joy, lat 20, i syna Alexandre'a, 23 lata. W wywiadzie dla Mecz w Paryżu, biznesmen wyjaśnił, że jego syn, podobnie jak ojciec, został "zaksięgowany, zmierzony i wcześnie". Jego córka jest "plującym wizerunkiem Diane". Wraz z dziećmi Dominique Desseigne dzieli się pasją do sportu: narciarstwa i tenisa. Ma także nadzieję, że jego dzieci przejmą rodzinny interes. Dzięki nim: "Posiadam dwa naboje, aby zapewnić opiekę rodzinną", powiedział, "obaj mogą kontynuować."

Jest blisko Nicolasa Sarkozy'ego

Dominique Desseigne jest blisko byłego prezydenta Republiki Nicolasa Sarkozy'ego. Był nawet jednym z gości w noc jego wyboru w dniu 6 maja 2007 r. W Fouquet's. Właśnie w ten wieczór biznesmen spotkał Rachida Dati. W magazynie powiedział o kobiecie, że jest "piękna, inteligentna i żywa", mówiąc: "A moje dzieci ją kochają". Kilka miesięcy później, odwrócił się na stronach świat i mówi, że to była tylko "przygoda". "Nie odpuszczę, bo miałem rację i nie mam nic do zarzucenia sobie," powiedział, podczas gdy kwestia ojcostwa dotycząca Zohry już dawała pozę. Zawsze odmawiał poddania się testom DNA zleconym w grudniu 2012 r. Przez sąd.

Jedyny dowód na związek między nim a Rachida Dati? Frazes pary na plaży na Mauritiusie, skradziony w grudniu 2007 roku przez paparazzi.

W 2004 r. Dominique Desseigne napisała i opublikowała swoją autobiografię pt Wszystko, aby być szczęśliwym, zrujnowane przeznaczenie (Plon Editions). W tej książce ta, którą prezentujemy jako "playboy", powraca między innymi po straszliwym wypadku żony i bolesnych chwilach, które nastąpiły później.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

71 − = 64

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map