Ojciec dziecka Rachida dati

José Maria Aznar zaprzecza, że ​​jest ojcem dziecka Rachidy Dati

Valérie Domain | Czwartek, 4 września 2008 o 09:27

Komunikat ostrzegawczy; Dziennik, nic ująć ... Były szef gouverne9shy ment Hiszpanii Jose Maria Aznar zagięcia do odmowy wczoraj przeciwdziałać Plotka - „całkowite i kompletne falsifi9shy; ca9shy tion of vérit9eacute;” - co powiedział ojciec dziecka, który nosi Rachida Dati.

Jest to marokańska strona informacyjna, Observa9shy; tor , Kto wystrzelił pierwszy, donosił o trwającej plotki, że były szef hiszpańskiego rządu, José Maria Aznar, był ojcem dziecka naszego Ministra Sprawiedliwości Rachidy Dati. Wiadomości z mediów na świecie były najwyraźniej zbyt zniechęcające, ponieważ José Maria Aznar musiał przestrzegać informacji prasowych; Stwierdza, że ​​"plotki, które są nadawane przez niektóre media, są wynikiem całkowitego i całkowitego fałszowania prawdy". ”. Formalne zaprzeczenie, zatem.

José Maria Aznar, który poprosił swoich prawników, aby kontynuowali "tak szybko, jak to możliwe", "kto by był źródłem plotek o nim. "

Rachida Dati, która potwierdziła swoją ciążę na journa9shy, wczoraj spisała się bez komentarza. " Mam skomplikowane życie prywatne i to jest limit, który mam dla prasy. Nic na ten temat nie powiem - wyjaśniła, trochę zakłopotana wczoraj w tych dziennikach.

Dramat dopiero się zaczyna.

W poszukiwaniu ojca dziecka Rachidy Dati

Strona internetowa gazety "20 minut" szuka teraz ojca przyszłego dziecka Ministra Sprawiedliwości, Rachidy Dati.

20 minut w poszukiwaniu nieznanego tatusia! Wolny dziennik, za pośrednictwem swojej strony internetowej, wymienia dzisiaj nazwiska głównych kandydatów na upragnioną pozycję ojca dziecka Rachidy Dati. Opierając się na źródłach zewnętrznych, 20 minut przedstawia trzy najbardziej wiarygodne hipotezy. Zapraszamy do przeszukania tego artykułu w Internecie.

Ale główne hipotezy to te wszystkie, które zostały już wcześniej wspomniane, a wszystkie zostały odrzucone przez głównego zainteresowanego. Na razie Rachida Dati odmawia przekazania nazwiska przyszłego ojca, aby nie upubliczniać swojego życia osobistego lub obawiać się, że komplikacje zepsują wszystko. W każdym razie zadanie zaginionego tatusia będzie trwać.

Dominique Desseigne: ojciec córki Rachidy Dati według sprawiedliwości

Rachida Dati powierzyła Dominique Desseigne "rozpoznawanie ojcostwa9. Sprawiedliwość właśnie udowodniła, że ​​ma rację.

Był to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów ostatnich lat. Podczas gdy była strażniczką pieczęci, pod Nicolasem Sarkozym, Rachida Dati urodziła córeczkę, Zohra, 2 stycznia 2009 r. Kobieta polityk usłyszała w tym czasie, że chroni jego prywatność i ukryła tożsamość ojca tego dziecka. W 2012 r. Le Point Reverend, mleko, które zdecydowała Rachida Dati; przypisać Dominique Desseigne do urzędu cywilnego za "uznanie ojcostwa". Ojcem dziecka jest zatem nikt inny, jak dyrektor generalny grupy Lucien Barrière, która zarządza kasynami i hotelami. W wieku 68 lat Dominique Desseigne należy do 100 najlepszych losów Francji. W pobliżu Nicolasa Sarkozy'ego biznesmen był obecny w słynny wieczór Fouquet's wieczorem w drugiej turze wyborów prezydenckich w 2007 roku. Szef firmy już przechodzi; ojciec dwojga dzieci - Alexandre, lat 25 i Joy, 19 lat - którego miał z Diane Barrière-Desseigne, zmarły, odmówił uznania dziecka. Skontaktował przez magazyn Le Point, przedsiębiorca nie skomentował natomiast informacja w mediach: „Nie mam żadnych uwag, aby, w przeciwnym razie sprawiedliwości wyrzuty mnie”. Według krewnego Dominique Desseigne, z którym rozmawiał magazyn, ten zawsze zaprzeczyłby temu, że jest ojcem dziewczyny.

Tożsamość ojca dziecka Rachidy Dati była przedmiotem wielu spekulacji po porodzie, w klinice La Muette, w 16. dzielnicy Paryża. Ta pogłoska wskazywała na byłego premiera Hiszpanii José Marię Aznara, który musiał nawet zaprzeczyć w oficjalnym oświadczeniu. Pewnego razu niektórzy komentatorzy rozważali nawet ojcostwo Nicolasa Sarkozy'ego lub gwiazdy telefejaksu; Dziś, dzięki aktowi prawnemu ożywianemu przez tygodnik, obecny burmistrz 7. dzielnicy Paryża zmieniłby kierunek. Nigdy więcej pytania o ukrywanie tożsamości ojca Zohry, jego decyzja o przywołaniu to wstrząsająca cześć. Co z pewnością spowoduje hałas.

Publicznie Rachida Dati potępia "nękanie" dziennikarzy. "Od dziś rano, 6 rano, byłem nękany przez dziennikarzy o mojej córce i jej życiu prywatnym, szukając plotek lub niewłaściwych informacji", powiedziała w oświadczeniu. Punkt odpowiedział: „Wbrew temu, co twierdzi Rachida Dati, żaden dziennikarz molestuje od 6 rano To jest 8 godzinach Point.fr zwane burmistrz 7. dzielnicy i art rév9eacute; Lant .. to przypisał Dominique Desseigne, prezes Groupe Lucien Barrière, sądu cywilnego „ojcostwa” córki Zohra ma ét9eacute; pisał o 9 rano 5. " W oświadczeniu Rachida Dati, które opublikowała na swoim koncie na Facebooku, polityk nie zaprzeczył prawnej akcji Dominique Desseigne.

IN WIDEO - Dominique Desseigne ukazał tél9eacute; wizji w 2004 roku, aby porozmawiać o swojej książce „Wszystko, aby być szczęśliwym” i déc9egrave; żona Diane Barrière w następstwie wypadku.

Dominique Desseigne przydzielony przez Rachida Dati: "Nie mam żadnego komentarza, inaczej sprawiedliwość by mnie obwiniała"

Opera mydlana o politycznym medialnie od miesięcy fascynuje Paryż. Szereg imion krążyło wokół tożsamości ojca dziecka Rachidy Dati, dziewczynki o imieniu Zohra. Dramat doświadcza nowego odbicia z objawieniem imienia ojca dziecka.

Le Point.fr podnosi jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic Republiki przez wyznaczenie Dominique Desseigne jako ojciec dziecka. Gazeta dodaje, że były minister sprawiedliwości został przydzielony M Dominique Deseigne, CEO Grupy kasyn i hoteli Lucien Barriere w sądzie cywilnej "rozpoznawanie ojcostwa",

Dominique Desseigne potwierdził informacje naszym kolegom podczas określania "Nie mam żadnego komentarza, inaczej sprawiedliwość by mnie obwiniała",

Od narodzin małej Zohra, 2 stycznia 2009 r., Rachida Dati, obecny burmistrz 7. dzielnicy Paryża, zawsze odmówił ujawnienia informacji. Wróciła do swojej służby 4 dni tylko po dostarczeniut, która przyniosła mu gniew feministek. W tym czasie wiele nazw już w obiegu, a na liście domniemanych ojców dziewczynki poruszyła niską słowa szefów CAC 40, dziennikarzy, prezenterów telewizyjnych (pamiętać Arthur komentując plotka z humorem) ale także polityki, plotka, w której wskazał byłego premiera Hiszpanii Jose Maria Aznara, zmuszając go do zaprzeczenia odwróceniu przez oświadczenie.

Poprzez przypisanie Dominique Desseigne, Rachida Dati określa tożsamość ojca swojej córki. Ale Point donosi, że krewni szefa grupy hotelowej zawsze zaprzeczali, że może on być ojcem dziecka. Więc zmierzamy ku prawdopodobnej bitwie sądowej z testem na ojcostwo. Skontaktowała się z Point.fr, Pani Rachida Dati odrzuca informacje. Zadeklarowała w ona w styczniu odmówił podania swojej tożsamości "nie zawstydzić go" i zachowaj "część [jego] życia intymnego", Ścigała jej obecne szczęście "Tak, mam człowieka w moim życiu i zachowuję go bardziej niż cokolwiek innego. "

W świetle informacji ujawnionych dziś przez Point.fr mówimy, że sprawa jest bardziej skomplikowana. Dominique Desseigne jest ojcem dwojga dzieci, Aleksandra i radość, zrodzonych z jego jedności z Diane Barrière-Desseigne, który zmarł w 44 lat.

Kim jest Dominique Desseigne?

92 forta Francji, szef grupy hotelowej jest bliski Nicolasowi Sarkozy'emu. Była to część pasma Fouquet'S, gdy podane w noc wyborów prezydenckich w 2007 roku okazji biznesowej partii, człowiek żył jako dramat, wypadkiem żony, który opuścił jej sparaliżowany. W 2009 roku powiedział Mecz w Paryżu życzyć "odbuduj swoje życie" i skomentował hipotezę romansu z Rachida Dati " Było wiele bogato wyposażony jak Bouygues Corinne, dziewczynka Darty, dziedziczką Desmarets (kanadyjskim) lub libański Mouna Ayoub, z którymi jego relacja trwała ponad dwa lata. Ale niektórzy nie mieli ani grosza. Tak więc aktorka, której imię chce uciszyć, ale którą mówi, że całkowicie przeoczyła. Dzięki niej odłożył ciemne garnitury notarialne, które zostały zastąpione miękkimi kaszmirowymi kurtkami, otwartymi koszulami i zamszowymi mokasynami. Niedawno pożyczył od niej błyskotliwą przygodę z Rachida Dati. Ocenia ją, jest piękna, inteligentna i żywa" ; stwierdzając: "A moje dzieci to uwielbiają. Jest kompetentnym i odważnym ministrem." Czy zna przynajmniej imię ojca dziecka Strażnika Pieczęci? To zdecydowanie nie on, ponieważ odpowiada: "Nie, i nigdy nie pozwoliłem sobie zadać mu pytania."napisał Match.

Dominique Desseigne jest ojcem Zohry

Sąd apelacyjny w Wersalu podjął decyzję: potwierdził, że Dominique Desseigne rzeczywiście był ojcem Zohry, córki byłej minister sprawiedliwości Rachida Dati.

Siedem lat po narodzinach dziewczynki sprawiedliwość ustąpiła. Sąd Apelacyjny w Wersalu potwierdził decyzję Tribunal de grande, że Dominique Desseigne był rzeczywiście ojcem Zohry, córki Rachidy Dati, urodzonej 2 stycznia 2009 r., Informuje RTL. Dyrektor generalny grupy Lucien Barriere odmówił poddania się w październiku 2014 r. Badaniu na ojcostwo, o które wnioskowano w 2012 r. Wybór ten uznano za dopuszczenie, którego decyzja została potwierdzona w postępowaniu odwoławczym. W związku z tym septouagenarian musi płacić alimenty w wysokości 2500 euro miesięcznie, a od urodzenia dziecka, które wyrok już wydał w pierwszej instancji. Z drugiej strony, Zohra będzie musiała zachować nazwisko swojej matki: były Minister Sprawiedliwości poprosił, aby mogła nosić nazwisko Dominique Desseigne, którego sąd odmówił.

„W interesie Zohra jest decyzja prawnie i po ludzku bez zarzutu”, powiedział AFP adwokat Rachida Dati, Me Christine Guillot-Bouhours, twierdząc, „powszechne prawo znać swoje pochodzenie.”

Rachida Dati zapytała, dla swojej córki, o koniec szumu medialnego

Dominique Desseigne zawsze zaprzeczał byciu ojcem Zohry, który właśnie świętował siódme urodziny. Miał dwoje dzieci ze swoją zmarłą żoną Diane Barrière, Alexandre i Joy, którzy są teraz dorośli.

Plotka łączy Rachida Dati i Dominique Desseigne, gdy tylko ogłoszono ciążę byłego Strażnika Pieczęci. W wywiadzie przeprowadzonym przez Paris Match w 2009 r. Lider biznesu był dumny z burmistrza VII dzielnicy Paryża, którą uznał za "piękną, inteligentną i żywą". W tym samym wywiadzie powiedział, że nie wie, kto był ojcem dziewczynki urodzonej w styczniu 2009 roku. W tym czasie Minister Sprawiedliwości nie miał oficjalnego towarzysza. W oświadczeniu Rachida Dati była zgorszona szumem medialnym w momencie złożenia przez nią wniosku o nadanie jej ojcostwa: "Dziś za dużo jest za dużo, jako kobieta i matka, proszę o moja córko, dla równowagi, że wszystko to zatrzymuje! "

Dominique Desseigne ma dwa miesiące na złożenie odwołania od kwestii prawnych.

Każda reprodukcja jest zabroniona

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

52 − 48 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map