Ojciec zohra dati

Rachida Dati chce mieszkać z ojcem Zohry

Wysłano w piątek 20 lutego 2009 o 12:37 przez La Rédaction

Podczas lunchu zorganizowanego orgeacute; wczoraj w Fouquet's, Rachida Dati zrobiła dziwną 9-letnią;

Rachida Dati czy ona jest królową szumu? Tak! Od urodzenia Zohra, najbardziej bling bling strażników Pieczęci Piątej Republiki, Blick wie, jak utrzymać publiczność w swojej publiczności wokół jego ostatniej macierzyństwa.

Po tym, jak zwierzał się bojowym współpracownikom Zohra w oczach ojca, a potem ojca Zohra chciałem drugie dziecko, właśnie wczoraj, na zorganizowanym lunchu; w "Fouquet's" Roberta Lafonta znów się poddała. Według naszych kolegów z Figaro, Rachida Datwywołałbym; jego "Pokusa Wenecji", to marzenie o istnieniu, które insynuuje; Ponieważ to, co chciałaby bardziej niż cokolwiek innego, byłoby żyć z trzema, z Zohra i jej ojciec, którego tożsamość nadal była; Niemożliwym marzeniem jest zatem jego instalacja z geniuszem jego córki zwiększającym ryzyko publicznego ujawnienia jego nazwiska.

W międzyczasie Rachida Dati gra perfekcyjnie z jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic chwili. Jak tylko in9shy; t9eacute; 9shy; nie otaczaj jego osoby i "af9shy; Zohra "Cicho, nic nie jak odrobina zaufania tchórzliwie we właściwym miejscu i we właściwym czasie, aby zobaczyć buzz zacząć od nowa.

Dla sprawiedliwości Dominique Desseigne jest ojcem Zohry Dati

7 października 2014 r. - 20.15 - Świat

Dominique Desseigne jest ojcem Zohry, owocem jego relacji z byłym francuskim ministrem sprawiedliwości Rachida Dati.

Zohra Dati jest córką Dominique Desseigne

To właśnie potwierdziło Tribunal de Grande Instance of Versailles w decyzji z tego tygodnia, która miała dostęp do kanału informacyjnego Itélé.

Proces prawny rozpoczął się w grudniu 2012 r. Od Franco-Marokańczyka, ale Dominique Desseigne, szef luksusowej grupy Barriere, jak dotąd odmówił przeprowadzenia testu DNA i udał się do sądu.

Rachida Dati - Dominique Desseigne

Decyzja ta zmusi Dominique Desseigne do przejęcia odpowiedzialności prawnej, a mała Zohra Dati może nosić nazwę Desseigne.

W swojej skardze Rachida Dati zażądała alimentów w wysokości 6000 euro, płatnych z mocą wsteczną od grudnia 2013 r. Sąd uznał ją za prawoaktywną, ale mała Zohra będzie miała "tylko" 2500 euro, czyli 55 000 euro.

Mężczyzna nie wypowiedział ostatniego słowa, ponieważ według Itélé zamierza odwołać się od decyzji.

Rachida Dati i ojciec Zohry: Point mówi o Dominique Desseigne.

Rachida Dati do tej pory zawsze odmawiał ujawnienia tożsamości ojca, jego córki Zohry, urodzonej w styczniu 2009 r. Ale według informacji z Le Point.fr, dawne foki Nicolasa Sarkozy rzekomo zostały przypisane Dominique Desseigne, dyrektorowi generalnemu Lucien Barrière group, dla "rozpoznawanie ojcostwaWreszcie koniec tajemnicy?

Narodziny Giulii Sarkozy'ego nie były jedynym wydarzeniem, które miało pozytywny wpływ na pięcioletnią kadencję Nicolasa Sarkozy'ego. Rzeczywiście, 2 stycznia 2009 r. Rachida Dati sprowokowała wiele plotek, rodząc jej małą Zohrę, ale bez wskazania tożsamości ojca jej córki. Sekret dobrze utrzymany przez ponad trzy lata, ale teraz obecny burmistrz VII okręgu chciałby teraz ujawnić.

Dominique Desseigne: ojciec córki Rachidy Dati według sprawiedliwości

Rachida Dati powierzyła Dominique Desseigne "rozpoznawanie ojcostwa9. Sprawiedliwość właśnie udowodniła, że ​​ma rację.

Był to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów ostatnich lat. Podczas gdy była strażniczką pieczęci, pod Nicolasem Sarkozym, Rachida Dati urodziła córeczkę, Zohra, 2 stycznia 2009 r. Kobieta polityk usłyszała w tym czasie, że chroni jego prywatność i ukryła tożsamość ojca tego dziecka. W 2012 r. Le Point Reverend, mleko, które zdecydowała Rachida Dati; przypisać Dominique Desseigne do urzędu cywilnego za "uznanie ojcostwa". Ojcem dziecka jest zatem nikt inny, jak dyrektor generalny grupy Lucien Barrière, która zarządza kasynami i hotelami. W wieku 68 lat Dominique Desseigne należy do 100 najlepszych losów Francji. W pobliżu Nicolasa Sarkozy'ego biznesmen był obecny w słynny wieczór Fouquet's wieczorem w drugiej turze wyborów prezydenckich w 2007 roku. Szef firmy już przechodzi; ojciec dwojga dzieci - Alexandre, lat 25 i Joy, 19 lat - którego miał z Diane Barrière-Desseigne, zmarły, odmówił uznania dziecka. Skontaktował się z czasopismem Le Point, biznesmen nie chciał komentować informacji w tym mediach: "Nie mam żadnych komentarzy, inaczej sprawiedliwość by mnie obwiniała". Według krewnego Dominique Desseigne, z którym rozmawiał magazyn, ten zawsze zaprzeczyłby temu, że jest ojcem dziewczyny.

Tożsamość ojca dziecka Rachidy Dati była przedmiotem wielu spekulacji po porodzie, w klinice La Muette, w 16. dzielnicy Paryża. Ta pogłoska wskazywała na byłego premiera Hiszpanii José Marię Aznara, który musiał nawet zaprzeczyć w oficjalnym oświadczeniu. Pewnego razu niektórzy komentatorzy rozważali nawet ojcostwo Nicolasa Sarkozy'ego lub gwiazdy telefejaksu; Dziś, dzięki aktowi prawnemu ożywianemu przez tygodnik, obecny burmistrz 7. dzielnicy Paryża zmieniłby kierunek. Nigdy więcej pytania o ukrywanie tożsamości ojca Zohry, jego decyzja o przywołaniu to wstrząsająca cześć. Co z pewnością spowoduje hałas.

Publicznie Rachida Dati potępia "prześladowanie" dziennikarzy. "Od dziś rano, 6 rano, byłem nękany przez dziennikarzy o mojej córce i jej życiu prywatnym, szukając plotek lub nieodpowiednich szczegółów", powiedziała w oświadczeniu. Le Point odpowiedział: "Wbrew temu, co twierdzi Rachida Dati, żaden dziennikarz nie prześladuje jej od 6 rano. O 8 rano Le Point.fr nazwał burmistrza 7. dzielnicy. o tym, że przypisała Dominique Desseigne, dyrektorowi generalnemu Groupe Lucien Barriere, do sądu cywilnego za "uznanie ojcostwa" jego córki Zohry, nie została umieszczona w Internecie do 9 rano. W oświadczeniu Rachida Dati, które opublikowała na swoim koncie na Facebooku, polityk nie zaprzeczył prawnej akcji Dominique Desseigne.

IN WIDEO - Dominique Desseigne pojawiła się w telewizji w 2004 roku, aby porozmawiać o swojej książce "Tout pour être heureux" i oszukach jego żony Diane Barrière, po wypadku.

Rachida Dati pokonuje ojca Zohry

Tajemnicza o tożsamości ojca swojej ukochanej córki Rachida Dati w końcu podjęłaby kroki, aby rodzic przejął jego rolę. Szansa dla mediów na zakończenie niezrównoważonego napięcia.

Jedna z najlepiej strzeżonych tajemnic Republiki została właśnie zniesiona. Tygodnik Le Point rev9egrave, na swojej stronie internetowej, którą były Minister Sprawiedliwości powierzył Dominique Desseigne, dyrektorowi generalnemu grupy Lucien Barriere, w sądzie cywilnym pod Paryżem za "uznanie ojcostwa".

"Nie jestem ojcem dziecka Rachidy Dati"

Mianowany w 2007 roku na czele jedynego ministerstwa znajdującego się pomiędzy pałacami i domami jubilerskimi, Rachida Dati wzniósł się jako ikona Sarkozie, okresu bling-bling. Jako gorliwa matka małej Zohry, Rachida Dati opuściła urlop macierzyński. Zaledwie pięć dni po cesarskim cięciu nasza diva w Place Vendôme, szczupła i ubrana, wróciła do pracy na obcasach. Jedna kobieta i kobieta pantera, udało jej się połączyć władzę i urok, ale jej powrót z fanfarami i butelkami dla dzieci również wywołał kontrowersje. Rachida Dati musiała zrezygnować z luksusu, w którym została zaprojektowana. Opuściła swoje maroko w czerwcu 2009 r. W Parlamencie Europejskim. Zapomniałem o gwiazdorskich gazetach, gwiazdach towarzyskich obiadów, republikańskim modelu.

W Cluedo ojcostwa dziecka Rachida, tajemnica pozostała w całości

Rachida Dati: naruszona jej intymność

Oburzona objawieniami Punktu, Rachida Dati potępia nękanie, którego jest ofiarą i "niezdrowe praktyki" kobiet-dziennikarzy. Ostrość.

Rachida Dati: "Moim priorytetem jest Zohra"

Rachida Dati właśnie opublikowała autobiograficzną książkę o swoim dzieciństwie i swojej karierze. Jej rola jako matki, rodziny, zawodowego rozwoju. Zwierzyła się w Dzienniku Kobiet.

Ludzie pełno ludzi do pomocy Sarko!

Johnny Hallyday, Doc Gyneco, Bernard Laporte lub Jean Reno, wszyscy byli tam, aby świętować zwycięstwo nowego Prezydenta Republiki. Prawdziwa kąpiel ludzi dla Nicolasa Sarkozy'ego.

Rachida Dati: Dominique Desseigne nie chciał rozpoznać Zohry

Były Minister Sprawiedliwości nie dokonał wyraźnej rewizji ustawy; imię ojca jego dziecka. Rzekomo pozwała Dominique Desseigne za "uznanie ojcostwa". czytać

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

76 − 75 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map