Online flash poker

Zabójstwo zaułków z tyłu jest bluffem zakładanym w trakcie gry w pokera

Tylne zaułki to gra w pokera, która wygląda jak wyrafinowany blef. Zabijanie zaułków z tyłu ma przedstawiać bardzo silną rękę od początku do końca udaru, a zatem obstawiać, nawet gdy plansza staje się przerażająca.

Contents

Jak korzystać z funkcji Stop and Go?

Stop and go to strategia przetrwania dla shortstacks

Zatrzymaj i idź to zapłacić zakład preflop i wysłać swój dywan na flopie, nie biorąc pod uwagę kart, które wychodzą. Ryzykowne, ta strategia pokera może jednak uchronić Cię przed turniejem i sprawić, że zostawisz status shortstack.

Zabójstwo zaułków z tyłu jest bluffem zakładanym w trakcie gry w pokera

Tylne zaułki to gra w pokera, która wygląda jak wyrafinowany blef. Zabijanie zaułków z tyłu ma przedstawiać bardzo silną rękę od początku do końca udaru, a zatem obstawiać, nawet gdy plansza staje się przerażająca.

Jak korzystać z funkcji Stop and Go?

Stop and go to strategia przetrwania dla shortstacks

Zatrzymaj i idź to zapłacić zakład preflop i wysłać swój dywan na flopie, nie biorąc pod uwagę kart, które wychodzą. Ryzykowne, ta strategia pokera może jednak uchronić Cię przed turniejem i sprawić, że zostawisz status shortstack.

Jak podnieść swój bankroll w grze cash short handed?

Wybór stołu, miejsca, ciasna gra ... to wszystko imperatywy, które trzeba postawić, by zbudować bankroll gry

W grze gotówkowej, aby zbudować duży bankroll, będziesz musiał dążyć do pewnej dyscypliny, a zwłaszcza nie opiekować etapów.

Wiedza, czy jesteś zaangażowany, jest niezbędna, aby podjąć właściwą decyzję!

Uprawniony pokerzysta, to gracz, który jest zobowiązany zapłacić przeciwną stawkę, ponieważ kwota do zapłaty jest bardzo mała w stosunku do całkowitej wielkości puli. Do ciebie należy analiza, kiedy jesteś zaangażowany.

Sprawdź i wykonaj słabą ręką

Słabe ręce nie muszą być porzucane

Niskie ręce w pokera często nie wchodzą w grę, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym. Czasami jednak warto je grać, aby poszerzyć zakres rąk i odzyskać przeciwników, którzy myślą, że czytają w tobie jak w otwartej książce.

Jak zarobić dużą rękę na heads-upach?

Duże ręce w heads-upach są trudne do osiągnięcia

W czołówce turnieju pokerowego, kiedy odkryjesz duże rozdanie, cała subtelność twojej strategii będzie polegać na tym, aby maksymalnie wykorzystać żetony przeciwnika. Nie będzie się więc zniechęcać do zbyt ważnych zakładów, nie pozwalając mu na dobieranie darmowych kart.

Na flopie inicjatywa często się opłaca.

Zdecydowałeś się wejść do gry w pokera i właśnie odkryłeś flop. Niezależnie od tego, czy dotknąłeś czegoś, czy w ogóle niczego, będziesz musiał chronić swoją rękę, aby spróbować ją opłacić.

Znaczenie wielkości podbić w heads-up

W heads upach twoje podbicia muszą być skalibrowane.

W turnieju pokerowym strategia jest inna niż na początku lub w środku gry. I to również liczy się z wielkością podbić. Twoje zakłady nie mogą być zbyt małe lub zbyt duże, aby twoja ręka była w najlepszym przypadku opłacalna.

The 3 bet light to przede wszystkim strategia blefu

W pokerze, zakład 3 polega na ponownym podbiciu przeciwnika przed flopem. Ta akcja jest wykonywana silnymi rękami. Są jednak przypadki, w których wykonasz ten ruch w blefie lub pół-blefie. Mówimy o 3 bet bet.

Pełna jest jedną z najlepszych rąk w Omaha, a także przeanalizuj ją.

Full house jest jedną z najsilniejszych rąk w pokerze Omaha. Jest to szczególnie silna ręka, którą najczęściej widzisz na planszy. Rzeczywiście, kwadraty i kolory są bardzo rzadkie. Musisz się przyzwyczaić, aby szybko zidentyfikować i przeanalizować pełny dom.

Jak sprawić, by gracz zapłacił za remis?

Jaka jest strategia na popychanie gracza, aby popełnił maksymalnie żetony podczas losowania na flopie?

Kiedy posiadasz orzechy, celem gry jest, aby gracz zapłacił za remis na flopie. Aby przyciągnąć gracza takim hitem, jaka jest najlepsza strategia, slowplay lub agresja?

Fałszywe dobre ręce w Omaha

W Omaha niektóre ręce startowe nie nadają się do gry!

W Omaha, nawet jeśli kombinacje są o wiele bardziej liczne niż w Texas Hold'em, nie jest to powód, by grać dowolną ręką. Niektóre ręce mogą się wydawać użyteczne, ale często są bezużyteczne na flopie.

Różne złącza w Omaha

W Omaha odpowiednie złącza nie zawsze dobrze się grają

Karty, które podążają za sobą w Omaha to bardzo wysokie potencjalne ręce. Rzeczywiście, pozwalają ci wziąć pod uwagę prosty remis lub kolor, który dałby ci jedną z najsilniejszych kombinacji. Należy jednak uważać, aby nie odtwarzać wszystkich pasujących łączników w ten sam sposób.

Gra gotówkowa w Omaha wymaga wielkiego rygoru.

Gra gotówkowa w Omaha różni się od gry gotówkowej w Hold'em. Istotnie, ten wariant wymaga większego rygoru, szczególnie dla początkujących, którzy będą musieli poddać się pewnym podstawowym zasadom, aby zbyt szybko nie zmarnować swojego stosu.

Czy powinniśmy blefować na początku turnieju przy pełnym stole ringowym?

Czy blef na początku turnieju jest dobrą strategią?

Blefowanie jest bronią do użycia, ale z pewnością nie powinno być nadużywane. Na początku turnieju blefowanie to strategia, która może cię bardzo kosztować. Rzeczywiście, im dłużej zwlekasz z końcem turnieju, a zwłaszcza z mniejszą liczbą graczy, tym bardziej Twój blef będzie skuteczny.

Jak blefować w Omaha z silnymi rękami?

Omaha: blefowanie silnymi rękami

W Omaha, gdy liczba kombinacji jest wyższa niż w Hold'em, czasem lepiej jest sprawić, aby przeciwnik się położył, niż spróbować złapać go w pułapkę, gdy masz dużą rękę. Blefowanie, nawet gdy masz silną rękę, jest jedną ze strategii Omaha.

Czy powinniśmy regularnie płacić sądowi przeciwnika w krótkiej ręce?

Płacenie dywanu w rozdawanych spodenkach to delikatny ruch.

W strategii short handed faworyzuje ostrożność. W zależności od głębokości twojego dywanu, będziesz musiał dostosować swój styl gry: przed dywanem przeciwnika będziesz musiał wybrać odpowiednie rozwiązanie, aby nie podnieść przeciwnika lub nie opuścić turnieju pokerowego.

Wykorzystaj flop bez drawów w Heads Up

Flop bez drawów nie powinien cię zniechęcać

W heads-up, nawet więcej niż na początku lub w środku turnieju pokerowego, nie będziesz mógł czekać, aż dotkniesz swoich kart, aby podjąć działanie. Jeśli nie dotkniesz flopa, ale nie stanowi to żadnego realnego zagrożenia, nadszedł czas, aby zaatakować przeciwnika.

Definicja i wyjaśnienie ICM

ICM lub Independent Chip Chip to metoda obliczeniowa, która oblicza zysk w stosunku do proporcji żetonów każdego z graczy w pokerze. Ta technika jest niezbędna, gdy jesteś w płatnych miejscach, aby podejmować właściwe decyzje.

Jak grać w krótkie ręce z identycznymi dywanami?

Kiedy dywany są takie same, strategia jest w ofensywie!

W krótkim rozdaniu, gdy nie ma więcej niż 3 lub 4 graczy przy pokerowym stole, a maty graczy są bardzo blisko, premia to agresja. Gracz, który podejmuje inicjatywę, często podchodzi do głów z największą łatwością.

Różne pozycje w pokerze

Mała w ciemno, duża w ciemno i przycisk.

Mała ciemna, duża ciemna i przycisk: różne pozycje w pokerze

Poker to przede wszystkim opowieść o stanie wokół stołu. Pozycje są zdefiniowane w odniesieniu do gracza znajdującego się na przycisku, czyli tego, kto rozdaje i kto jest nazywany sprzedawcą.

Strzał w pokera ma miejsce kilka razy.

Gra w pokera odbywa się kilka razy i charakteryzuje się rundami licytacji. Po pierwsze, rozróżniamy grę w postflop. Następnie różne rundy licytacji odpowiadają wyglądowi kart tworzących planszę.

Horse to styl pokera, który odbywa się kilka razy.

HORSE to styl pokera, który zawiera kilka wariantów. Akronim HORSE oznacza Hold'em, Omaha High Low, Razz, Stud, Eight-or-Better, wszystkie warianty pokera w grze HORSE.

Bluff to broń, którą musisz opanować!

W grach pieniężnych, takich jak poker w ogóle, blefowanie jest bronią, którą musisz opanować, jeśli chcesz wygrać. Nawet jeśli w grze gotówkowej blindy nie wzrastają i możesz sięgnąć do dobrych rąk, będziesz musiał blefować kilka strzałów, aby podbić żetony.

Podstawowe wyrażenia pokera.

All-in (lub carpet): Akcja polegająca na zaangażowaniu wszystkich swoich żetonów w jednym zakładzie.

Średnia: Średnia ilość dywanów nadal wyścigi w pokerze.

Bad beat: Ujęcie przegrane przez pokerzystę, który wyprzedził pod względem prawdopodobieństwa.

Główne różnice między Omaha i Hold'em

Podczas gdy Texas Hold'em jest obecnie najbardziej popularnym wariantem pokera, Omaha trafia do stron pokera online i kasyn.

Częste działania.

Zasada zakładów w pokera Omaha nie jest taka sama jak w Texas Hold'em. Reguły w tym wariancie sprawiają, że akcje są bardziej powtarzalne i przesuwają je dalej po flopie niż przed flopem, tak jak w Hold'em.

Coup de poker: dobrze przyniesiony blef.

6 graczy wciąż siedzi przy pokerowym stole. Dwóch pierwszych graczy rzuca rękę, a gracz A na cut-off decyduje się przebić do 600 na blindach 100/200 z Ace / Lady of heart.

Coup de poker: brakujący remis, który kosztuje dużo

W turnieju pokerowym gracz A odkrywa niedopasowane Hi-Jack Valet / 10 i decyduje się podbić do 750 na blindach 150/300. Gracz B na buttonie decyduje się na Asa / 10, a duża ciemna robi to samo z Lady / 4 pik.

Jak wykorzystać brakujący wydruk

Złącza pokerowe

Różne złącza lub nie są to ręce o dużym potencjale w pokerze. Jeśli chcesz je odtworzyć, pamiętaj, że nie zawsze będziesz dotykał swojego losowania. I w tej sytuacji spróbuje uratować meble, aby nie stracić zbyt dużo pieniędzy, a nawet wygrać zamach stanu.

W pokerze kalkulacja szans jest niezbędnym narzędziem do podejmowania decyzji. To narzędzie matematyczne może udoskonalić Twoją strategię pokera i podjąć jak najmniejsze ryzyko, kiedy płacisz lub ponownie podbijasz pulę.

Nie przeceniaj implied odds

Szanse są na oszacowanie pieniędzy, które możesz dodać do puli w przyszłych rundach licytacji. Niezbędne dla pokera, implicite kursy są czasami źle oceniane przez graczy.

Overbet to strategia płatnicza

Zasady overbet

Overbet to strategia pokera, która wymaga postawienia bardzo ważnego zakładu reprezentującego więcej łącznej kwoty puli. Ta strategia "przypuszczeń" jest dość ryzykowna, ale może być satysfakcjonująca, jeśli jest dobrze zrobiona.

Jaką rękę podnieść do cut-off?

Na cut-off poszerz swoje ręce, aby ożywić

Odcięcie, umieszczone po prawej stronie przycisku, jest uprzywilejowaną pozycją w pokerze. Rzeczywiście, gracz jest na ostatnim słowie i dlatego ma dużo informacji, zanim zdecyduje się wejść lub nie w ujęciu. Na cut-off twój zakres rąk do przebicia musi się powiększyć.

Każdy, kto chce zostać zbanowany z hazardu, musi to zrobić sam w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. Zakaz ten obowiązuje w kasynach, kręgach gier i witrynach internetowych autoryzowanych na mocy ustawy nr 2010-476 z 12 maja 2010 roku. Jest wymawiany na okres trzech lat, nie podlega redukcji.

Gry losowe i pieniądze są zabronione dla dzieci poniżej 18 lat

PMU przestrzega zasad etyki FEVAD i systemu mediacji e-commerce

Kategoria Gry - Badanie BVA Group - Viséo CI - od maja do lipca 2017 r. - Więcej informacji na temat escda.fr.

Numer akredytacji konia: 0002-PH-2015-06-07 Sportsperson: 0002-PS-2010-06-07 Poker: 0002-PO-2010-06-07

Nie ma nic lepszego niż małe darmowe gry flashowe, aby się zrelaksować. Wybraliśmy dla Ciebie najpopularniejsze gry pokerowe dostępne za darmo w Internecie dzięki formatowi flash. Tutaj, tylko fikcyjne pieniądze, ale to nie jest powód, aby robić wszystko!

Governor Of Poker

Jako gracz pokera Twoim zadaniem jest zostać liderem na Dalekim Zachodzie. Jedną rzecz do zrobienia, wygraj wszystkie turnieje, aby zdobyć wystarczającą ilość pieniędzy, aby kupić całe miasto i zbudować swoje imperium ...

Goodgame Poker

Goodgame Poker to doskonała gra w pokera dla wielu graczy, ponieważ będziesz musiał stawić czoła prawdziwym graczom związanym z serwerem tej gry flash. Ta gra jest całkowicie darmowa, więc nie bądź zaskoczony, że większość graczy robi dywanik z dowolną ręką.

Poker Star

Poker Flash to dobra mała gra w pokera, w którą można grać za darmo online. Po kliknięciu, aby rozpocząć nową grę. Jesteś bezpośrednio zanurzony w skórze pokerzysty na stole No Limit Texas Holdem Poker.

Flash Poker

Poker Flash oferuje możliwość gry w trybie "Heads Up", czyli przed jednym graczem. Tutaj gracz jest komputerem, ale gra inteligentnie, ponieważ jest zaprogramowany specjalnie dla tego trybu gry, dzięki czemu znacznie poprawi się, szczególnie podczas turniejów ...

Szybko odkryj tę wspaniałą grę darmowy poker w błysku i zmierz się z prawdziwymi przeciwnikami!

To dawno temu, kiedy musieliście mieć konsolę do gier graj za darmo. Dziś darmowe witryny gier online rozkwitają codziennie w Internecie i zapewniają wielu użytkownikom tego zakupu. Komputer rodzinny, laptop, a nawet smartfon wystarczą, aby grać online za darmo.

Opracowane głównie w technologii Flash, gry te są zazwyczaj bardzo łatwe w obsłudze i satysfakcjonujące dla większości graczy. Wszystkich typów graczy są ukierunkowane: dzieci, dzieci, młodzież, dorośli, a nawet seniorzy. Znajdziesz tu szeroki wybór gier: gotowanie, gry dla dzieci, gry wojenne i strategiczne, gry logiczne i gry karciane.

Rzućmy okiem na tę ostatnią kategorię gier, aw szczególności na darmowe gry w pokera.

W czerwcu 2010 r. Francuskie ustawodawstwo otworzyło przed konkurencją gry pieniężne, takie jak poker. Ten nowy przepis umożliwił wielu stronom internetowym otwieranie wirtualnych pokojów pokerowych, w których różni gracze rywalizują i grają pieniądze, takie jak kasyno.

Aby zapoznać się z atmosferą pokoju gier i nauczyć się opanować zasady pokera Hold'em, szczególnie podoba nam się gra Goodgame Poker, gra Texas Holdem Poker naprawdę dobrze zrobione.

Odkryj fascynujący świat darmowego pokera online z Goodgame Poker

Jeśli nie znasz jeszcze Goodgame Poker, to pewnie stwierdzisz, że Ci się spodoba. dla graj w pokera za darmo, nic prostszego. Zaczniesz od utworzenia konta za darmo, wypełniając:

Będzie również wybierał swój awatar spośród wszystkich proponowanych ci osób. Aby Twój profil był jeszcze bardziej realistyczny, możesz wybrać ubrania i dodatki. Tylko problem, gracze, którzy nie mówią po angielsku lub niemiecku, nie będą grać, ponieważ tylko te dwa języki są dostępne ...

Na początek, hostessa oferuje, aby nauczyć się w kilka minut zasad Texas Hold'em Poker. Nauczysz się różnych kombinacji rąk:

Dowiesz się również, w jaki sposób karty są rozdawane na planszy w grze (flop, turn i river) oraz jak działają blindy.

Jeśli jesteś świadomym graczem, pominiesz ten krok i przyjdziesz bezpośrednio do pokoju gier i klikniesz przycisk "graj teraz".

Twój awatar osiądzie wokół stołu do gry i będziesz mógł poznać swoich przeciwników. Możesz zaoferować im stać się twoim przyjacielem, a nawet, ponieważ pokoje pokerowe Goodgame są bajecznie przyjazne, oferują im mały wirtualny prezent, taki jak herbata, przekąska lub pluszowy miś!

Nie wahaj się rozmawiać w czasie rzeczywistym z graczami połączonymi w tym samym czasie co Ty.

Wreszcie, dzięki twojemu kontu, będziesz codziennie śledził swój wynik, będziesz sprawdzać statystyki gry i ewoluujesz swój awatar.

Goodgame poker, darmowa gra multiplayer

W pokerze Goodgame nie grasz w pokera przeciwko komputerowi, ale przeciwko prawdziwym graczom. I właśnie tutaj leży główna atrakcja tej pokerowej gry online.

Różne stoły i różni gracze, z którymi spotkasz się, pozwolą ci udoskonalić swoją taktykę i odkryć wiele strategii. W miarę postępów będziesz postępował i możesz nawet tworzyć nowych wirtualnych przyjaciół!

Początkowo możesz być trochę onieśmielony i nie odważysz się zmierzyć z graczami, którzy są przy stole do gry.To nie jest problem, możesz wziąć udział w grach jako prosty widz.

Wtedy będziesz mieć łatwość i będziesz cieszyć się graniem w te gry stołowe, zarówno fajne i przyjazne.

Jednak jedno zastrzeżenie: doświadczeni gracze, którzy są przyzwyczajeni do częstych kasyn i sal gier, w których gracze grają pieniądze, mogą być nieco zaskoczeni poziomem gry, który jest stosunkowo niski, spójrzmy prawdzie w oczy , Jako dowód, gracze wokół twoich stołów często stawiają na pierwszy flop.

Wciąż wahasz się grać za darmo z pokerem Goodgame?

Poker Goodgame to:

 • ultra prosty interfejs gry,
 • zapewnienie nauki gry w pokera bez rozbijania banku,
 • przyjazna gra, dzięki której możesz tworzyć nowych wirtualnych przyjaciół, z którymi możesz rozmawiać,
 • ładna grafika bardzo czysta dla przyjemności 100% pokera!

Krótko mówiąc, Goodgame Poker spodoba się wszystkim entuzjastom pokera, którzy tego chcą graj online za darmo bez zamieszania!

Najlepsze strony pokera online

Recenzje, testy i ranking stron pokerowych

Pisanie PokerEnLigne.com opiera się na kryteriach oceny takich jak:

Zmierz się z przyjaciółmi i tysiącami graczy w naszym bezpłatnym pokerowym oprogramowaniu Texas Hold'em. Zarejestruj się już teraz i odwiedź nasze stoły.

Apo Chantzis, znany organizator turnieju w całej Francji, właśnie podpisał nową współpracę z Kasyno Sanremo. Od 9 sierpnia i co tydzień turnieje będą oferowane od środy do niedzieli.

Seria 74 turniejów z bransoletami na klucz.

Satelity od 2 € do opuszczenia tego lata w Las Vegas.

Od 23 lutego do 6 marca odbędzie się nie mniej niż 90 turniejów w programie tego festiwalu i gwarantowanych € 1 250 000.

Od 13 lutego stoły pokoju z czerwonym łopatą będą wyłącznie trójkolorowe.

Najlepsza 3-pokojowa premia

IPhone Top 3 Room

Top 3 Room Android

Pierre Milan wygrywa turniej WSOP 2014 29

Hugo Pingray wygrywa turniej WSOP 2014 51

Wiele mediów pozwoli ci grać w pokera online - Dowiedz się, które pokoje pokerowe kompatybilne z Mac są dostępne na smartfonach lub tabletach Apple lub Android, a także oprogramowanie umożliwiające grę w pokera bez pobierania (bezpośrednio z przeglądarki internetowej)

Dowiedz się w Texas Hold'em Poker

Zasady, samouczki, porady, filmy ... - Naucz się grać w Texas Hold'em Poker, a także Omaha, korzystając z różnych filmów instruktażowych, ale także naszych leksykonów, naszych strategicznych artykułów i wskazówek, jak zacząć grać jak najlepiej.

Czy posiadasz komputer Mac i szukasz witryn z kompatybilnym oprogramowaniem? - Ten folder jest dla Ciebie, ponieważ łączy najlepsze witryny pokera kompatybilne z francuskim komputerem Mac. Odkryj także nasz samouczek instalacyjny systemu Windows na Macu, który pozwoli ci grać we wszystkich pokojach.

Android, Apple, Windows Phone lub Tablet? Wybierz najlepszą stronę pokerową na podstawie mediów, na których chcesz zagrać. Testy, komentarze i opinie na temat różnych aplikacji mobilnych oferowanych przez legalne poker roomy we Francji.

Nie możesz pobrać oprogramowania pokerowego? - Tutaj znajdziesz listę wszystkich poker roomów dostępnych bez pobierania. Ciesz się najlepszą ofertą flashowania bezpośrednio z przeglądarki internetowej.

Oprócz naszego darmowego oprogramowania pokerowego dostępnego dla wszystkich -

Odkryj najlepsze darmowe oferty pokera. Zacznij grać w pokera bez deponowania pieniędzy z bonusami, których nie oferują poker roomy.

Przy rejestracji na Pmu Poker nie jest wymagane wpłacenie depozytu, otrzymasz 20 EUR bez opłat

Użyj kodu bonusowego "RONALDO" podczas rejestracji, aby skorzystać z tej oferty.

Pobierz i zainstaluj aplikację Poker na Androida, aby grać na prawdziwe pieniądze

Poker na Iphone jest tutaj: Przegląd, test i samouczek instalacyjny Poker Poker

Lista pokojów pokerowych zgodnych z Twoim Windows Phone

Czy masz Blackberry i chcesz grać w pokera na komórki? Jest tutaj

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby grać w pokera na tablecie: aplikacje, samouczki i bonusy.

Znajdź najpiękniejsze kręgi w stolicy, aby grać w pokera na żywo!

Znajdź wszystkie etapy European Poker Tour

Odkryj wszystkie wiadomości związane z World Poker Tour

Odkryj naszą listę graczy w pokera

Kompletny plik na trackerach Pokerowych: instalacja, konfiguracja, porady i wskazówki

Otrzymuj ekskluzywne bonusy oferowane przez strony pokerowe i bezpłatne kalendarze turniejowe

Oferujemy niezależną wiedzę, porównując wszystkie pokoje pokerowe w Internecie. Oczywiście wszystkie te pokoje są zatwierdzone przez Urząd Regulacyjny gier online.

Nasze szczegółowe arkusze dostarczają informacji o frekwencji, jakości oprogramowania i ofercie gier w każdym pokoju pokerowym.

Czym jest Full House lub Color? Co to jest Three of Kind?

Naucz się zasad w prosty sposób dzięki naszym samouczkom wideo. Począwszy od rankingu rąk od najsilniejszej do najsłabszej kombinacji.

Poker Gamer: Online Poker, Darmowy Poker Online

Darmowy poker: GoodGame Poker to darmowa gra w pokera online

Goodgame Poker dołącza do dużej rodziny darmowych stron pokera dla wielu graczy, w wersji flash. W związku z tym nie musisz się rejestrować, aby grać za darmo, nawet jeśli nadal możesz utworzyć konto, aby zapisać swoje statystyki i ewoluować swoją postać.

Graj w pokera za darmo już teraz!

Ale zanim przedstawisz tę grę pokerową bardziej szczegółowo, zacznijmy od cech technicznych GoodGame Poker.

Gra wykonana jest w technologii flash i nie wymaga pobierania. Interfejs (w całości w języku angielskim) jest bardzo prosty i doskonale dostosowany do potrzeb początkujących. Grafika jest bardzo prosta, niezbyt rozbudowana i przypomina Wii. Gracze szukający chłodnej i swobodnej atmosfery zostaną obsłużeni.

Oferowany tutaj darmowy wariant pokera to Texas Hold'em, znaczącą zaletą tej gry jest oczywiście to, że może grać za darmo. Z tych różnych powodów strona jest zarezerwowana dla publiczności początkujących i amatorów wolnego pokera.

To świetny sposób na uprawianie pokera za darmo bez bycia wyrywanym! Możliwe jest uczestnictwo w imprezach jako prosty widz.

Bardziej doświadczeni pokerzyści, którzy są przyzwyczajeni do gry w pokera z pieniędzmi, mogą szybko skręcić w kółko. Rzeczywiście, podczas naszego testu mieliśmy okazję odkryć, że ogólny poziom rozgrywki nie jest zbyt wysoki: nie liczymy już graczy, którzy byli dywanami na pierwszym flopie, a nawet wcześniej. Ten rodzaj treningu może szybko utrudnić grę, istnieją tabele, w których lepiej grasz w pokera, ale zanim będziesz mógł wziąć w nim udział, będziesz potrzebować wielu żetonów.

Kredytem GoodGame Poker jest niewątpliwie użyteczność. Witryna stworzyła świetne środki dla miłośników pokera, którzy spotkali się w przyjaznej atmosferze. Gracze mają dostęp do kota, mogą sobie pozwolić na prezenty za jednym kliknięciem (napoje, jedzenie, a nawet ... misie i budziki!) A nawet stają się "przyjaciółmi" wirtualnie.

Będziesz także mógł dostosować swój awatar za pomocą szerokiego wyboru strojów i akcesoriów. Uważaj jednak, jeśli nie mówisz ani słowa po niemiecku, czy po angielsku, możesz mieć problemy z budowaniem relacji z partnerami w grach, choć w tych językach jest więcej graczy, chociaż jest wielu francuskich graczy od czasu, gdy Poker Team ogłosił grę we Francji.

Jednak pomimo tych punktów GoodGame Poker pozostaje doskonałą grą pokerową, jeśli chcesz zagrać w pokera za darmo. Dlaczego więc nie spróbować? Aby Cię przekonać, strona oferuje nawet wyjątkową ofertę: w pierwszej części oferuje fikcję w wysokości 500 dolarów! i odnawiać tę sumę każdego dnia.

 • Darmowa gra w pokera w wersji flash, więc bez pobierania
 • Uproszczony interfejs najwyżej
 • Idealny dla początkujących, którzy mogą ćwiczyć grę w pokera za darmo
 • Przyjazna i przyjazna gra, w szczególności dzięki czatowi w czasie rzeczywistym
 • Wiele opcji dostosowywania dla twojej postaci

>9gt; Kliknij tutaj, aby grać w pokera za darmo

WSOP lub World Series Of Poker należą do największych turniejów pokerowych na świecie. Od 1970 roku odbywają się co roku w Las Vegas z opłatą za wstęp od 1000 do 50 000 $. Podczas tych turniejów najlepsi pokerzyści z całego świata biorą udział w kilku wydarzeniach, w tym w grze Omaha Pot Limit, Texas Hold'em, Hi / Lo 7 Card Stud w No Limit i Pot Limit oraz Lowball i Razz kończą się finałowym World Championship Event z No Limit Texas Hold'em. Pod koniec tych turniejów laureat nagrody głównej otrzymuje prestiżową nagrodę za wiele tysięcy dolarów oraz złotą bransoletkę z wizerunkiem World Series of Poker. Będąca własnością LLC Harra's License Company, największego międzynarodowego dostawcy rozrywki kasynowej, marka WSOP zarządza i kontroluje działalność tego słynnego turnieju.

Jak wziąć udział w WSOP?

Aby zarejestrować się na turniej WSOP, udaj się prosto do Las Vegas na co najmniej jeden dzień pierwszego turnieju, aby pomóc Ci przyzwyczaić się do miasta i atmosfery jet-lag. Możesz chodzić po pokojach pokerowych i cieszyć się tym dniem, aby się zarejestrować. Aby zagrać, każdy uczestnik musi posiadać kartę Total Rewards, rodzaj karty lojalnościowej, która jest darmowa i łatwa do zdobycia w kasynie lub w kasynach grupy Caesars. Aby zapłacić za rejestrację, WSOP akceptuje jedynie czeki osobiste i żetony w kasynie. Ale możesz także wnieść do swojej teczki szaloną sumę pieniędzy, którą zaplanowałeś, chociaż przekraczającą 10 000 $, prawo wymaga od ciebie uzasadnienia i zadeklarowania tego funduszu. W przeciwnym razie najlepiej byłoby poprosić instytucję finansową o przeniesienie na adres hotelu, w którym się zatrzymasz, na twoje nazwisko, kwotę, którą chcesz wykorzystać.

Graj na WSOP przez strony pokera online

Ponieważ zakup w tych konkursach wydaje się tak wysoki dla wielu osób, które jeszcze chcą usiąść na jednym ze stołów tego słynnego turnieju. Kasyna online oferują możliwość udziału w turniejach, aby wygrać miejsce w WSOP. W tym celu gracz musi najpierw zarejestrować się w turnieju online, a następnie wziąć udział w turniejach satelickich określonych na etapach WSOP.

W nagrodę zwycięzcy tych turniejów otrzymają bilet na WSOP, aw niektórych przypadkach kasyno obsługuje również podróże i zakwaterowanie. Kto przyjdzie pierwszy, otrzymuje miejsce na WSOP, podczas gdy drugi i reszta, ich nagrody zależą od kasyna.

Podobnie jak w przypadku każdej gry pieniężnej, uzależnienie może bardzo szybko "podpalić" gracza i wciągnąć go w niekontrolowaną spiralę. Patologiczny zespół hazardowy uśrednia 3% graczy. Spowoduje to zakłócenia w ich życiu prywatnym i zawodowym. Poker online nie jest pominięty, nawet jeśli jest wirtualny, to prawdziwe pieniądze, które wygrywasz lub przegrywasz. Ma nawet więcej wad, zważywszy na samotność gracza stojącego przed ekranem, co sprzyja jeszcze większemu uzależnieniu.

Uzależnienie od pokera, jak?

Uzależnienie od pokera online jest łatwiejsze, pomimo ustaleń dokonanych przez Organ nadzorujący gry hazardowe online lub Arjel, instytucja regulująca hazard online. Rzeczywiście witryny i stoły do ​​pokera online bardzo szybko się mnożyły, oprogramowanie jest pobierane za darmo, rejestracja odbywa się za pomocą kilku kliknięć, a nawet oferowane są tokeny.

Raz w grze wygrane są atrakcyjne. W zależności od poziomu i rodzaju gry, można wygrać bardzo szybko. Również dla nowicjuszy tysiące samouczków są dostępne w Internecie. Dzięki ćwiczeniom spędzają bardzo szybko amatorów.

Następnie sukces adrenaliny, napięcie, rozczarowanie i zyski podnieca gracza, on przyzwyczaja się i szybko docenia jego uczucia. Ponadto gra wirtualna zapewnia głęboką samotność, w przeciwieństwie do prawdziwych stołów, w których gracze spotykają się ze sobą. Zatem gracz stojący przed komputerem widzi tylko jego, jego zyski i straty, nie mając pojęcia o innych. Jest wtedy całkowicie skonfrontowany z samym sobą i sam ze swoim zachowaniem.

Unikaj uzależnienia?

Aby dowiedzieć się, czy jesteś uzależniony od gry w pokera online, istnieje bardzo prosty test proponowany przez witryny takie jak Pokernews. Po otrzymaniu szczerej odpowiedzi na około dwadzieścia pytań, będziesz wiedział, czy naprawdę masz coś do wyrzucenia cię z powodu swojej pasji do gry.

Technika pozwala kontrolować się przed grą, ale musi być odpowiednio szanowana. Przed rozpoczęciem gry ustal budżet, którego nie przejdziesz bez udawania. Jest oczywiste, że ten budżet musi być inny niż ten, który jest przeznaczony na jakąkolwiek płatność, taką jak czynsz, rachunki ... lub oszczędności. Spróbuj również oddzielić swoje konto czekowe od konta, abyś nie miał ochoty wstrzykiwać pieniędzy w dowolnym czasie, ograniczenia są mniejsze.

Jeśli masz problemy z nałogiem, strona internetowa Adictel pomoże ci wydostać się z uzależnienia, aw razie potrzeby skontaktuje cię z psychologiem.

Granie w pokera powinno być przyjemnością, od kiedy przynosi ci "problemy" i wpływa na twoje zachowanie, nie jest już odpowiedzialne.

Zostań profesjonalnym pokerzystą

Gra w pokera jest ekscytującą grą karcianą, która opiera się na technikach, wskazówkach, ale także na szczęściu. Wielu graczy gra dla przyjemności i smaku ryzyka, ale inni wykonali prawdziwą pracę. Większość czasu spędzają na stołach pokerowych i nazywają się zawodowymi graczami. Co sprawia, że ​​gracze są prawdziwymi profesjonalistami? Jak zostać profesjonalistą w pokerze? To są pytania, które często łaskoczą entuzjastów. Oto prawdziwa natura zawodowego pokerzysty, a także kilka wskazówek, jak się do niego dostać.

Wśród profesjonalistów pokera biorących udział w międzynarodowym turnieju, takim jak WSOP, World Series of Poker lub WPT World Poker Tour London, pojawiają się nazwiska takie jak Mike Matusow czy Joseph Hachem. Są to profesjonaliści, którzy spędzają czas na międzynarodowych pokerowych torach. Joseph Hachem był kręgarzem, ale zrezygnował z zawodu pokera online. Wszystko po to, aby ci powiedzieć, że poker na wysokim poziomie wymaga poświęcenia, jeśli chodzi o czas, a szczególnie dużo pieniędzy. Rzeczywiście, profesjonalizm w pokerze nie jest wygrywany z dnia na dzień.

Potrzeba czasu, setek godzin, aby zidentyfikować błędy, których należy unikać, oraz grę innych graczy na torze. Będąc grą, w którą gra się dużą sumą pieniędzy, zdaje sobie sprawę z tego, że lepiej mieć jakąś kwotę (Bankroll), zanim zostanie uznany za profesjonalistę. Nie bez powodu liczba dużych turniejów, które odbywają się w ciągu roku i ilość niewidomych.

Aby uzyskać informacje, profesjonalny pokerzysta zazwyczaj posiada w ciągu roku bankroll 500 000 $. Może wygrać dwukrotnie swój bankroll, ale może również stracić do 200 000 $ więcej. Dlatego konieczne jest, aby wiedzieć, jak obliczyć wydajność części lub godziny gry, aby uniknąć zbyt szybkiego umieszczania na dywanie.

To nie przypomina, że ​​poker jest grą losową. Kiedy szczęście się zmienia, możesz mieć dużą wygraną po grze, ale możesz stracić jedną po drugiej. Zawodowy gracz musi zatem mieć wystarczające środki finansowe, ponieważ przypadek profesjonalistów, którzy zbierają dużo pieniędzy w miesiącu i są zepsute w następnym miesiącu, pozostaje rzeczywistością w pokerze. Aby wypełnić roczny budżet, zawodowiec musi znaleźć sponsora i być na umowę z wielkim pudełkiem, na przykład witryną pokera online. Sponsorowanie oznacza bycie profesjonalistą.

Ale aby zostać zawodowcem pokera, musisz mieć także morale ze stali i być przygotowanym na stawienie czoła wszystkim sytuacjom. Spadek motywacji, w którym brak pewności siebie w grze, zwłaszcza w ogólnej grze, jest bezwzględny, a mały błąd może być poważną konsekwencją. Więc ćwicz i zostań dobrym menedżerem, aby osiągnąć oczekiwany rezultat: profesjonalny poker!

Zasady pokera pokerowego

Blefowanie polega na zmuszaniu przeciwników do "kładzenia się", szczególnie gdy mają silniejszą rękę niż twoja. Tak więc, kiedy musisz podbić ręką bez żadnej wartości, ale która ma duże prawdopodobieństwo poprawy, zastosuj semi-blef. Z drugiej strony, gdy twoja ręka jest bardzo słaba i nie można przewidzieć możliwości poprawy, w tym przypadku musisz zastosować całkowity blef.

Po pierwsze, wiedz, że blefowanie nie jest bezużyteczne więcej niż raz, ponieważ twoi przeciwnicy w końcu zrozumieją twój każdy ruch. Nawet jeśli grają bardzo mocno, mogą wątpić, że nie masz silnej ręki w każdej grze. Aby to zrobić, unikaj zawsze blefowania tych samych graczy i nie staraj się za każdym razem wygrywać w małych pulach. Skorzystaj z okazji, aby Twoi konkurenci uwierzyli, że nie jesteś pokerowym asem i zarezerwuj swoje przyszłe blefy na bardziej wiarygodnych dużych pulach. Podczas gry zawsze staraj się zachowywać tak, jakbyś miał dobre karty. Twoi przeciwnicy są tak uważni, że przy najmniejszym niecodziennym geście z twojej strony będą mogli odkryć oszustwo. Wreszcie, nigdy nie blefuj, chyba że puli jest warto. Zawodowi gracze często wybierają podbicie 2/3 puli, która po prostu blefuje co drugi raz, ponieważ blef jest naprawdę opłacalny.

Po pierwsze, jak zapewne wiesz, w pokerze pozycja jest decydująca. Tak więc, jeśli nikt nie podbił przed flopem i tylko kilku graczy zaczyna, możesz ukraść ciemne, jeśli jesteś ostatnim, który bierze rękę. Jeśli chodzi o innych graczy, którzy siedzą w złych miejscach, mogą zatrzymać się tylko przy solidnej grze. W większości przypadków są sprowadzani do łóżka i oczywiście wygrywasz grę bezpośrednio. W turnieju takie działania są często konieczne do wygrania.

Na flopie nie zaleca się stosowania całkowitego blefu, ponieważ gdy już zostaniesz sprawdzony, możesz być pewny, że stracisz strzał. Dodatkowo, wystarczy wziąć parę, overcard, draw lub wiele innych sytuacji, aby przeciwnik podbił połączenie. Twój blef będzie miał małą szansę na sukces.

Na riverze zaleca się użycie całkowitego blefu, a nie semi-blefu. Jeśli twoja gra jest możliwa, musisz podbić, aby wygrać. Co więcej, jeśli przebijasz ponownie po podbiciu, wiesz, co czeka na ciebie i możesz spać spokojnie. Z drugiej strony, jeśli twoja gra jest przeciętna, bez robienia czegokolwiek, masz szansę wygrać. Jeśli zostaniesz powołany przez podniesienie ponownie, stracisz wszystko.

Wybierz stronę pokera online

W Internecie istnieje wiele witryn pokerowych, z których każda oferuje własne korzyści. Ale aby rozpoznać najlepszy pokój pokerowy, musimy najpierw rozważyć legalność strony. W tym celu gracz musi najpierw upewnić się, że wymienione pokoje posiadają licencję od Arjel lub organu regulacyjnego gier online dla francuskich stron.

Kryteria techniczne do rozważenia

Następnie wybór gracza musi opierać się na kryteriach technicznych. Należy zapewnić stabilność i wydajność oprogramowania, wybierając projektantów gier internetowych znanych jako Playtech lub Microgaming. Dlatego zaleca się, abyś przeczytał fora i recenzje witryn lub przetestował bezpośrednio komfort użytkowania i łatwość obsługi każdego pokoju. Gwarancje bezpieczeństwa, w szczególności na losowy charakter gry, ale także bezpieczeństwo transakcji finansowych są również ważnymi kryteriami.

Podstawowe parametry

Ponadto niezbędne są niektóre parametry, w tym wskaźnik obecności. Należy sprawdzić, czy wiele akcji odbywa się regularnie, w przeciwnym razie gracz może długo czekać na wypełnienie stołów. Ważny jest również poziom graczy, którzy często przebywają w pokoju, ponieważ pokoje pokerowe najczęściej odwiedzane przez początkujących zapewniają łatwiejsze wygrywanie. Należy jednak pamiętać, że granie z profesjonalistami ułatwia ulepszanie gry.

Dostęp do różnych turniejów

Najlepsze strony pokera online często oferują ciekawe turnieje. W ten sposób gracz będzie mógł wziąć udział w turniejach organizowanych przez pokój lub wewnętrzne turnieje. Dzięki temu typowi turnieju możliwe jest oszacowanie liczby uczestników, co jest już ciekawym wskaźnikiem, przy uwzględnieniu struktury gry. Aby podkreślić swoją grę, gracz nie może się zarejestrować. turnieje zbyt szybkie i niewidome. Oczywiście należy również uwzględnić wyposażenie lub wartość wypłaty. Ale są też turnieje, w których nagrody przynoszą korzyści finansowe. W tego typu turniejach zwycięzcy wygrywają miejsca w bardziej prestiżowych turniejach, takich jak kwalifikacje do WSOP, WPT lub EPT.

Wreszcie oferty promocyjne oferowane przez strony są tak różnorodne. Są to mile widziane bonusy, bonusy polecające, premie lojalnościowe, premie za pierwsze wpłaty i rejestracje oraz oczywiście inne ekscytujące promocje. Zanim jednak zaczniesz, przestrzegaj zasad tych ofert, ponieważ warunki przyznawania nie zawsze są łatwe.

Party Poker: 11 euro za darmo bez depozytu do gry w pokera za darmo

Otrzymaj za darmo 11 euro na grę w pokera na Party Poker

Party Poker oferuje 11 euro za rejestrację na stronie między 6 stycznia 2011 r. A 24 stycznia 2011 r., Aby skorzystać z tej oferty:

A oto wyjątkowa prezentacja wideo oferty 11 euro za darmo z Ambasadorem Party Poker: Bruno Solo

Darmowa gra w pokera online: Very Funny Texas Hold'em

Czy kiedykolwiek słyszałeś o darmowej grze w pokera Very Funny Texas Hold'em?

Jeśli tak nie jest, nie panikuj, to normalne! Ta gra Texas Hold'em (jak sugeruje nazwa) jest wciąż nieco nieznana, ale zaczyna startować w Internecie. Jest w odpowiedniej linii gubernatora pokera, GoodGames Poker i innych gier flashowych. Gry Flash to programy, które nie wymagają rejestracji i nie wymagają pobierania.

I, wisienką na torcie, bardzo zabawny Texas Hold'em jest całkowicie darmowy. Kolejna zaleta: ładowanie gry jest bardzo szybkie, wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać dostęp do tabel. Interfejs i grafika (zielone jabłko i krzykliwy niebieski) są maksymalnie uproszczone, co pozwala na szybki start dzięki bardzo ergonomicznej rozgrywce.

Ta prostota i ta niezwykle łatwa obsługa sprawiają, że jest to doskonały "tutorial" dla początkujących, którzy znajdą raczej przyjemną atmosferę. Rzeczywiście, jest to najlepszy sposób na trening: bez rejestracji, bez prawdziwych pieniędzy. Muszę jednak ostrzec graczy o tym, że pokerzyści potwierdzają: nie jest to w Very Funny Texas Hold'em, że znajdziesz przeciwników na swoim poziomie.

Rzeczywiście, strona jest naprawdę zarezerwowana dla wszystkich początkujących i pomimo możliwości wyboru poziomu gry nigdy nie osiągniesz poziomu, który można znaleźć na innych stronach. Kolejna czarna strona witryny: nie jest to gra dla wielu graczy. Będziesz grać przeciwko komputerom. Raczej nudne w dłuższej perspektywie ... Nawet jeśli twórcy gry zrobili wszystko, aby spersonalizować graczy, dodając "karty osobowości".

Ale wciąż musimy dać Texas Hold'em bardzo zabawne, że takie uproszczone gry są zwykle rozczarowujące, podczas gdy pozostaje raczej miły i udany ... Pod warunkiem, aby mówić po angielsku! Rzeczywiście, interfejs jest w całości w języku angielskim, a język nie może być zmieniony.

 • Idealna gra dla początkujących
 • Idealny do przekazywania czasu, gdy nie można zainstalować oprogramowania
 • Bardzo prosty interfejs
 • Poziom, który pozostawia wiele do życzenia

Doskonały Bluff na World Poker Tour Aruba pomiędzy Joshem i Devinem

Obaj gracze mają taką samą początkową rękę po flopie, dostaje tę zaletę, ponieważ sama kolor zbliża ale inny gracz nic nie pozwolić i przełącza prawidłowy przebieg tej strony na jej korzyść, blef wyjątkowe, o którym trzeba się wiele nauczyć.

BarrierePoker.fr uzyskuje licencję pokerową L'ARJEL

Okazało się we wtorek, że BarrierePoker.fr miał zgody ARJEL (organ regulacyjny do gier on-line) w celu uruchomienia jej internetowych oferujących pokera we Francji.

BarrierePoker została stworzona przez Games francuskich i Lucien Barrière Grupa stała się jednym z wiodących pokera online we Francji, BarrierePoker.fr poker room otworzy na początku września.

BarrierePoker jest 28. operatorem, który uzyskał licencję Arjel.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 76 = 77

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map