Ostatnie losowanie Euromillion 500

EuroMillions: Rysuj wyniki, statystyki i bezpłatne narzędzia

W dniu 13 lutego 2004 r. Odbyło się pierwsze losowanie Euromillions. Gracze z trzech krajów mogli następnie wziąć udział w Euromillions: francuskim, angielskim i hiszpańskim. Kilka miesięcy później do strefy EuroMillions dołączyło 6 innych krajów, co zwiększyło liczbę uczestniczących krajów do 9. Losowanie Euromillions odbywa się w każdy wtorek i piątek, o godzinie 21, w Paryżu. Film z losowania jest nagrywany bez dźwięku, a następnie wysyłany do loterii uczestniczących krajów. Każdy dodaje komentarze swojego ulubionego prezentera telewizyjnego i emituje losowanie w momencie, kiedy chce.

Geneza EuroMillions, jackpot rozpoczął się 10 milionów. Potem, kiedy sześć krajów dołączyło do gry, minimalna pula nagród została ustalona na 15 milionów. Do tej pory, zysk rekord dla pojedynczego gracza należy do brytyjskiej pary w latach czterdziestych, który wygrał 190 milionów € w dniu 10 sierpnia 2012. Poniżej znajdą Państwo wyniki ostatnich przebiegów EuroMillions, statystyk i darmowe narzędzia.

Piątek, 23 marca 2018 r .:

Brak zwycięzcy jackpota

wygrać w następnym losowaniu, które odbędzie się we wtorek.

Ewolucja jackpota

Pomysł europejskiej loterii, choć oficjalnie nie doszło do 13 lutego 2004 r., Pojawił się; dziesięć lat temu. Ostatecznie w loteriach krajowych z 3 krajów wprowadzono na rynek grę od lutego 2004. Grę można wykonać od piątku 23:30 do następnego wtorkowego 20h na wtorkowe losowanie; oraz we wtorek o 23:30 do piątku o 20:00 wieczorem.

Aby zagrać w Euromillions, musisz najpierw wybrać 5 różnych liczb od 1 do 50. Następnie należy wybrać dwie "szczęśliwe gwiazdy" pomiędzy 1 a 11. Obok; z tego można grać w Jokera + we Francji (podobne systemy istnieją w innych krajach). Cena udziału w EuroMillions wynosi 2 €.

Prawdopodobieństwo wygrania jackpota (ranga 1) wynosi 1 na 116 milionów. Minimalny przyrost tej rangi wynosi 15 milionów euro i wzrasta z każdym losowaniem, o ile nie ma zwycięzcy. Gracz wygrywa w rankingu 2, jeśli ma 5 poprawnych numerów, ale tylko jedną szczęśliwą gwiazdę. Prawdopodobieństwo wygranej w tej pozycji Euromillions wynosi 1 na 6,4 miliona. Zysk tej rangi wynosi ogólnie około 400 000 € na zwycięzcę. Na koniec możesz wygrać około 100 000 €, jeśli masz 5 poprawnych liczb, ale nie ma gwiazd. Prawdopodobieństwo wygranej na tym 3 miejscu wynosi 1 na 3,2 miliona.

Istnieje dziesięć innych rang (do rangi 13). Zyski jednak szybko stają się bardzo małe. Ogólnie rzecz biorąc, aby wygrać nagrodę w Euromillions, potrzebujesz co najmniej 3 "dobrych kulek", niezależnie od tego, czy są to tylko liczby, czy liczba liczb i gwiazdek. Wyjątkiem jest 13 pozycja, która wygrywa z tylko dwoma liczbami. Wiedz również, że kupując siatkę Euromillions, masz szansę na wygraną 13, niezależnie od rangi.

Pamiętaj też, że w większości krajów uczestniczących musisz mieć ukończone 18 lat. Jedynym wyjątkiem jest Anglia, w której możesz uczestniczyć w Euromillions od 16 lat. Z drugiej strony należy pamiętać, że można uzyskać tylko jeden zysk w kraju, w którym był; kupił bilet do gry Euromillions. Jeśli na przykład wybierasz się na wakacje do Hiszpanii, lepiej nie kupuj tam swojej siatki EuroMillions.

Ostatnie losowania EuroMillions

Znajdź poniżej listę ostatnich 15 wyników Euromillion. Możesz również znaleźć najstarsze wyniki w naszej historii wyników Euromillions. Aby dowiedzieć się, czy znalazłeś właściwe kombinacje, sprawdź swoje wygrane podczas ostatnich losowań EuroMillions lub znajdź wyniki Euromillions pasujące do twoich kryteriów.

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

w następnym losowaniu!

Statystyki Euromillions

Nasz dział poświęcony statystykom Euromillion oferuje statystyki dotyczące liczb EuroMillions oraz statystyki dotyczące gwiazd Euro Millions, aby uzupełnić te z 15 ostatnich losowań wskazanych na tej stronie. Te statystyki dotyczące EuroMillions mogą pomóc Ci wybrać liczby i gwiazdy, które będą grać w przyszłych losowaniach, aby zwiększyć szanse wygranej.

Statystyki Euromillions z ostatnich 15 wyników

Średnie uczestnictwo ustalono na 27 152 100 siatek o maksymalnej wartości 55,899,360 i co najmniej 17 7748,260.

Jackpot wygrał 2 razy, całkowita kwota Senior zarobki w tym okresie wynosi € 239.246.077, podzielony pomiędzy trzech graczy, średnia kwota 79.748.692 € za każdy z tych nowych milionerów!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wygranych i zwycięzców, sprawdź nasze rankingowe statystyki wygranych i statystyki dotyczące największych jackpotów.

Zarejestruj się, aby otrzymać e-mailem wyniki losowań:

Ostatnie 20 wyników Euromillions

W mgnieniu oka, wyniki ostatnich dwudziestu losowań Euromillions.

Tabela prйsente ostatnie 20 Blok Properties Euromillions, z, dla każdego z nich: daty losowania, wysokość puli i jego graficzny annoncй reprйsentation jak bar progression.Vous i mieć szybki podgląd postępu jackpot.; zwycięska kombinacja 5 liczb i 2 gwiazdek.

U dołu strony znajduje się siatka Euromillion, która pozwala wybierać liczby i gwiazdki. W przypadku sprawdzania poprawności strona zostanie ponownie opublikowana, podświetlając liczby lub zaznaczone gwiazdki.

Wybór liczb i gwiazdek

Aby podświetlić wynik niektórych liczb lub gwiazdek w wynikach ostatnich 20 losowań, zaznacz je w powyższej siatce, a następnie zatwierdź. (Zobacz także badania Euromillions dotyczące wszystkich losowań, poszukiwanie zwycięskich kombinacji).

Ostatnie losowanie Euromillion 500

Każde przejęcie Euro Millions obejmuje także udział w losowaniu Extralux, drugiej szansie w Luksemburgu na wygraną do 100 000 € z liczbą zakładów na Euro Millions.

 • ranga
 • Dobre liczby
 • zarobek
 • 1
 • 5 cyfr
  • Aby wygrać do 750 €, odwiedź swojego dealera Euro Millions w National Lottery.
  • Aby wygrać powyżej 750 €, odwiedź Narodową Kwaterę Loterii.
  • Wygrane odpowiadające zakładom rozgrywane w Luksemburgu są płatne tylko w Luksemburgu.

  Kwota jackpota EURO MILLION & LOTTO nie są gwarantowane i są oszacowane na podstawie kwoty w funduszu odroczenia w ostatnim losowaniu i przybliżeniu zakładu z ostatniego losowania i losowania, które nastąpi.

  EuroMillions - wyniki, wiadomości i narzędzia

  Euromillions to europejska gra loteryjna stworzona w 2004 roku z inicjatywy la Française des Jeux, operatora gier hazardowych we Francji. Skupia 9 krajów wokół tego samego jackpota, co sprawia, że ​​kwoty są bardzo ważne. Gra polega na odgadnięciu 7 liczb (5 od 1 do 50 i 2 od 1 do 11), które zostaną narysowane. Po tym losowaniu wygrane są redystrybuowane do różnych rang w oparciu o liczbę poprawnych liczb sprawdzonych na każdej siatce. Odkryj poniżej wszystkie wyniki Euromillions i odszukaj wszystkie statystyki Euromillions na Tirage-Euromillions.net

  Jak grać w Euromillions My Million

  Aby spróbować szczęścia w europejskiej loterii, gracz ma do dyspozycji kilka rozwiązań. Pierwszy jest oczywiście najbardziej znany: przejdź do oficjalnego punktu sprzedaży, aby sprawdzić jego sieci, a następnie zarejestrować się w zamian za 2,5 euro za sieci. Gracz ma również możliwość, jeśli nie ma inspiracji, lub po prostu jeśli chce, aby los zdecydował się na koniec, poprosić o granie w sieci zwane "flash". Następnie komputer wybierze 7 liczb losowych dla każdej siatki. Akredytowane punkty sprzedaży to często sklepy tytoniowe, ale niektóre z nich znajdziesz na przykład w recepcji niektórych centrów handlowych.

  Drugie rozwiązanie gry Euromillions jest nowsze, ale uwodzi coraz więcej graczy: chodzi o grę online. Prosty i bezpieczny, ten uspokaja. Rzeczywiście, po przejściu przez etap nieco okaleczający rejestrację (przy użyciu poświadczenia i RIB), gra online oferuje wiele korzyści: pierwszy z nich oczywiście ma być zapewnił, że nie straci swojej bramy lilia, którą grał. Kolejną zaletą jest możliwość ustawiania powtarzających się punktów sprzedaży, aby nie przegapić remisu przez odwrócenie uwagi, lub ostrzeżenie o jego e-mailu w przypadku wygranej. Jeśli to drugie rozwiązanie Cię interesuje, zapraszamy do przeczytania, jak grać w Euromillions My Million w Internecie, naszego obszernego przewodnika objaśniającego wszystkie zalety tej metody i pomagającego w procesie rejestracji.

  Pierwotnie w piątkowe wieczory odbywało się co tydzień losowanie euromillions. Dopiero od 10 maja 2011 r. Gracze mogli co tydzień oglądać drugie losowanie europejskiej loterii, tym razem we wtorki. Do tej pory w każdym tygodniu są jeszcze tylko dwa odbitki Euromillions, a dni się nie zmieniły: we wtorki i piątki.

  Ze względu na międzynarodowy charakter, wyniki zarobków i raporty niekoniecznie muszą być ujawniane w tym samym czasie. Jedno jest pewne: dokładnie o godzinie 20:00 zakłady pary są zamknięte, aby umożliwić różnym firmom wysyłanie gier do gier we Francji, centralizację ich firm i wykonywanie narysować w swoich pomieszczeniach.

  Każdy kraj ma zatem własny proces i harmonogram rozpowszechniania wyników. Na przykład w Belgii możesz już odkryć kwotę następnej puli, zanim zostanie pokazany wynik, a dla Irlandii jest odwrotnie.

  We Francji losowanie gry My Million odbywa się około 20:40 i transmitowane jest na kanale TF1 od 2014 r. (Wcześniej Francja 2). Losowanie Euromillions odbywa się między 22:00 a 23:00, w zależności od harmonogramu programów telewizyjnych. Wyniki są jednocześnie publikowane na oficjalnej stronie FDJ i dostępne w całości na platformie kanału TF1.

  Oblicz wygrane w Euro Millions

  Poniżej znajdziesz tabelę dystrybucji liczby dobrych liczb i gwiazdek zaznaczonych na twojej siatce. Ta tabela ma charakter wyłącznie informacyjny, a będziesz znać relację między ocenami i poprawnymi liczbami / gwiazdami. Aby z łatwością obliczyć swoją wygraną, zapraszamy do skorzystania z naszego dostępnego kalkulatora zarobków z raportem zarobków dla każdej strony losowania Euromillions:

  Aby uzyskać wygrane w rankingu 1, a tym samym jackpot losowania, konieczne jest zaznaczenie 5 wygrywających liczb dwoma gwiazdkami na jednej z twoich sieci. Wygrane odpowiadające każdej rangi są oczywiście różne dla każdego losowania i korelacji z ilością jackpota. Poniżej znajduje się druga tabela podsumowująca szanse wygranej dla każdej rangi, a także średni wzrost od ostatniej wersji europejskiej loterii, 24 września 2016 r .:

  udostępniony przez

  zwycięzcy rzędu

  + 10 021 735 € z Super Cagnotte

  Euromillions to gra typu draw, która we Francji oferuje najniższy wskaźnik redystrybucji dla graczy. Rzeczywiście za dwa euro rozegrane w europejskiej loterii, tylko jedno euro zostanie rozdzielone między graczy, stawka tylko 50%, reszta zostanie przypisana organizatorom za grę, a także za fundusze super kotka na wysokości 8,6%.

  Dla porównania, stopa redystrybucji Lotto wynosi 50,5%, a stopa Keno 57,5%. Losowanie gry My Million oferuje jeszcze niższy poziom redystrybucji, chociaż jest obowiązkowo połączony z EuroMillions, nie można go uznać za grę z pełnym losowaniem. Rzeczywiście, w przypadku 50 centów wykorzystanych w tej grze, tylko 25 do 50% jest redystrybuowanych, w zależności od liczby graczy, którzy brali udział.

  Podobnie jak jego francuski odpowiednik, Euromillions oferuje graczom możliwość sprawdzenia większej ilości numerów niż pozwala na to normalna siatka, oczywiście pod warunkiem, że podasz cenę. Gracze, którzy zdecydowali się na tę opcję, mogą obstawiać do 10 na 50 numerów i do 11 gwiazdek. Kombinacja dwóch maksimów, które oczywiście nie są możliwe.

  Gracz, który zdecyduje się na sprawdzenie siatki opcji wielokrotnych, może postawić do 10 liczb i 2 gwiazdek lub 6 liczb i 11 gwiazdek. Maksymalny koszt siatki loterii europejskiej jest ustalony na 945 euro, a jeśli gracz zdecyduje się zaznaczyć 9 liczb zamiast zwykłych 5, a także 3 gwiazdek zamiast 2. Poniżej znajduje się tabela podsumowująca różne wiele opcji i ich koszt są dostępne dla najbardziej odważnych graczy:

  Dla przypomnienia, niezależnie od wybranego trybu gry, zakłady powyżej 4000 euro nie są akceptowane.

  Istnieje kilka sposobów na odzyskanie wygranych w zależności od wybranej metody gry. Gracze, którzy próbowali szczęścia online, zobaczą wygrane w kwocie mniejszej niż 5000 euro otrzymane bezpośrednio przez przelew na konto FDJ. W przypadku jakichkolwiek zysków większych niż ta kwota, płatność zostanie dokonana przelewem bankowym, pod warunkiem dostarczenia niezbędnych dokumentów tożsamości.

  Jeśli gracz spróbował szczęścia w konwencjonalny sposób, a mianowicie w punkcie sprzedaży, będzie miał 60 dni na przedstawienie siebie i zebranie swoich wygranych. Jeśli wygrane są mniejsze niż 300 euro, może on przejść bezpośrednio do swojego zwykłego sprzedawcy, aby je odebrać. Poza tą sumą musi udać się do centrum płatniczego FDJ, a to zawsze w terminie określonym rozporządzeniem i po okazaniu dokumentu tożsamości.

  Euromillions to gra loteryjna stworzona w 2004 roku z inicjatywy francuskich gier, operatora odpowiedzialnego za hazard we Francji. Pierwsze losowanie odbyło się 13 lutego 2004 r. W 3 krajach założycielskich: Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Dopiero kilka miesięcy później, dokładnie 8 października 2004 roku, 6 innych uczestniczących krajów, które dziś znamy, dołącza do przygody: Austrii, Belgii, Irlandii, Luksemburga, Portugalii i Portugalii. wreszcie Szwajcaria, w sumie 9 krajów.

  Ze względu na międzynarodowy charakter wygrane tej europejskiej loterii są wypłacane w trzech różnych walutach: euro, funtach szterlingach i frankach szwajcarskich. Jednak wspólne pule są składane w euro, firmy organizujące są odpowiedzialne za konwersję tych walut, a także ewentualne ryzyko związane z wymianą do czasu przyznania nagród, upewniając się, że posiadają niezbędne postanowienia.

  Pierwotnie cena siatki Euromillions wynosiła 2 euro. Jednak trzy firmy organizujące postanowiły dodać dodatkowe losowanie związane z europejską loterią i wyłączne dla swojego kraju, jednocześnie zwiększając koszt gry hazardowej. Pierwsza firma, która dodała ekskluzywne kraj to Irlandia. W czerwcu 2007 r. Uruchomiono "Euromillions Plus", który oferuje graczom dodatkową szansę na wygranie kwoty 500 000 euro. Ta opcja jest opcjonalna i nie musi wpływać na cenę siatki gracza.

  Drugą inicjatywą jest Anglia, która w listopadzie 2009 roku postanowiła uruchomić "Millionnaire Raffle", podnosząc cenę swoich sieci z 1,5 do 2 funtów. Francja pójdzie tą samą koncepcją 5 lat później, uruchamiając grę My Million w dniu 4 lutego 2014 r., Kiedy to wyda swoją cenę z 2 do 2,5 euro. Te dwie gry są pod każdym względem podobne, a mianowicie do dobierania dodatkowego losowania do zwykłego losowania, co automatycznie czyni gwarantowanego milionera w swoim kraju. Te dwa ostatnie są obowiązkowe i dlatego zmieniły cenę siatki Euromillions w swoich krajach.

  Każda gra w Euromillions odpowiada 139 milionom szans na wygraną, aw ostatniej wersji gracz ma 93 szanse na 100, aby nie spłacić swojej stawki. Można powiedzieć, że gracz jest bardziej narażony na uderzenie pioruna dwa razy w życiu niż wygrana w dziesiątkę. To właśnie ta trudność, w połączeniu z liczbą graczy (214 milionów do najnowszych statystyk), powoduje, że zarobki są tak wysokie, często wprowadzane do gry, a zatem przyciągają coraz więcej chciwości.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

32 − = 27

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map