Po uruchomieniu części na żywo

Kiedy część live zostanie uruchomiona! Tom 3 powtórka wideo

Kiedy część na żywo zostanie uruchomiona! Tom 3 powtórka wideo

Niektóre telewizyjne programy telewizyjne na żywo zostały zapamiętane przez zlewisko gości na własną rękę. Niezależnie od tego, czy werbalne czy fizyczne, różne i zróżnicowane poślizgnięcia są w centrum tego programu, które nie tylko identyfikują poślizg i gafy zaproszonych na planach, ale także, czasami, prezenterów lub publicystów. Szalone, a nawet zupełnie zwariowane, te pomyłki oznaczają umysły widzów.

Po uruchomieniu części na żywo

Zagrożenia życia

Ten program dokumentalny przywróci nam do życia wspaniałe chwile telewizji na żywo. Na żywo, wszystko jest możliwe. Zobaczymy antologię wszelkiego rodzaju poślizgów z gośćmi, którzy są na ich czele. Jamel Debbouze i Fabrice Luchini są mistrzami wszystkich kategorii bezpośredniego wykolejenia. Ale są też goście, którzy nigdy nie przyjeżdżają ani ci, którzy przyjeżdżają. podczas gdy nie są zaproszeni! Ale koncert jest również okazją do poślizgu i niezapomnianych gaf.

Gatunek: dokument polityczny

Pełne imię i nazwisko: Po uruchomieniu części pod napięciem - Zagrożenia bezpośredniego VOL. 3 2017.mp4

Show proponuje powrót do jednych z najbardziej niezapomnianych momentów tych występów bez sieci.

Wśród nich, często przesunięte interwencje Jamel Debbouze i Fabrice Luchini, pamiętne spotkanie Serge Gainsbourg i Whitney Houston na planie Michel Drucker lub starć niektórych polityków, takich jak Jean-Luc Mélenchon, obwiniając Daniel Cohn-Bendit z następujących rozmawiać z tobą w czasie nocy wyborczej.

Także w porządku obrad, incydentach technicznych, nieoczekiwanych gościach lub, przeciwnie, opóźnieniu niektórych zmuszających gospodarza do wypełnienia w oczekiwaniu na ich przybycie.

I Rodin stworzył Bramę Piekła

Film dokumentalny "And Rodin stworzył" Drzwi piekła "", Niedziela z transmisją, 2 kwietnia 2017 r. W ARTE o 23:40, Wspaniały film dokumentalny o pracy matrycowej Auguste'a Rodina. Składa się z 10 paneli inspirowanych.

Pobierz i obejrzyj dokument And Rodin stworzył The Door of Hell za darmo

1.59K widoki 0 komentarze 0 zalecenia

Film dokumentalny "Sekrety długowieczności", emitowany w sobotę, 1 kwietnia 2017 r. W ARTE o 23:30, Wciągające śledztwo prowadzone przez reżyserów "Mężczyźni w niebezpieczeństwie". Oszczędzony przez raka, cukrzycę i może chorobę Alzheimera.

Pobierz i obejrzyj dokument Sekrety długowieczności Free

1.20K widoki 0 komentarze 0 zalecenia

Film dokumentalny "Metamorfoza dojrzewania", transmitowany w sobotę, 1 kwietnia 2017 r. W ARTE o 22:35, Odkrywanie skóry najbardziej spektakularnej mutacji ludzkiego życia: przejście od dzieciństwa do.

Pobierz i obejrzyj film dokumentalny Dojrzewanie. Metamorphosis Free

1.24K widoki 0 komentarze 0 zalecenia

Marco Polo Explorer czy oszust?

Film dokumentalny "Marco Polo, Explorer czy oszust? ", Transmisja w sobotę, 1 kwietnia 2017 r. Na ARTE o 21:45, słynny poszukiwacz przygód, który naprawdę przebadał Chiny w XIII wieku? Marco Polo dzieli historyków.

Pobierz i obejrzyj dokument Marco Polo Explorer lub oszusta? darmo

1.52K widoki 0 komentarze 0 zalecenia

Syn Neandertalczyka lub tajemnica naszego pochodzenia

Film dokumentalny "Syn Neandertalczyka lub tajemnica naszego pochodzenia", nadawany w sobotę, 1 kwietnia 2017 r. W ARTE o 20:50. Wycieczka archeologiczna pełna zwrotów akcji, która pogrąża się w sercu naukowego rozumowania.

Pobierz i obejrzyj film dokumentalny Syn Neandertalczyka lub sekret naszego pochodzenia Wolny

2.01K widoki 0 komentarze 0 zalecenia

Film dokumentalny "The Incredible Banker Hitler" Wydany piątek, 31 marca, 2017 w 20:50 na RMC odkrycia, jest to jeden z najważniejszych ludzi w historii gospodarczej XX wieku, Hjalmar Schacht, Bri.

Pobierz i obejrzyj dokumentalny niesamowity bankier Hitlera Bezpłatny

2.18K widoki 0 komentarze 0 zalecenia

Film dokumentalny "Koniec świata: dzień po", emitowany w czwartek, 30 marca 2017 r. W Deckecie RMC o 20:50, Ten dokumentalny film fabularny, ilustruje to, co może wyglądać jak koniec świata. Jak będziemy wyglądać?

Pobierz i obejrzyj film dokumentalny Koniec świata Dzień wolny

4.94K widoki 0 komentarze 1 zalecenia

Film dokumentalny "Miniskirt! ", Wysłany piątek, 31 marca 2017 r. Na ARTE o 22:25, portret zabawnej i pouczającej minispódniczki, składającej się z wywiadów ze stylistami i socjologami mody, ima.

Pobierz i obejrzyj film dokumentalny Mini Skirt! darmo

1.47K widoki 0 komentarze 0 zalecenia

Film dokumentalny „Brian de Palma” Wydany w niedzielę, 26 marca, 2017 o godzinie 22:30 ARTE, na korzyść intymnej rozmowie usiana anegdot, Brian De Palma powraca do swojej 50-letniej kariery na lekcji.

Pobierz i obejrzyj film dokumentalny Brian de Palma Free

1.29K widoki 0 komentarze 0 zalecenia

Film dokumentalny „Line Renaud, moje drzewo życia”, wydany w piątek, 31 marca, 2017 o Francji 5 na 3:05 w „Ślady” - Season 6, Ponieważ już 60 lat, zasadzone na wzgórzach Rueil, jej figura stoi.

Pobierz i obejrzyj film dokumentalny Linia Renaud moje drzewo życia za darmo

678 widoki 0 komentarze 0 zalecenia

Kiedy mowa korporacyjna zaczyna działać

Komunikacja wewnętrzna obejmuje sieci społecznościowe i transmisje na żywo. Ryzyko, które jest czasami ryzykowne, ale które umożliwia wzmocnienie powiązań z pracownikami.

© Diego Aranega za strategie

Czy transmisja na żywo? Gry są wykonane, mówi Anthony Poncier, Associate Director of Publicis Consultants: "Stało się prawdziwym środkiem komunikacji. Interes na żywo, gdy jest dobrze przygotowany, polega na tym, że wzbudza zaufanie i zwiększa wpływ komentarzy. Wzmacnia poczucie przynależności, zaangażowania, spontaniczności i przejrzystości ". Jeśli chodzi o preferowany format, tutaj znowu sprawa jest słyszalna, mówi Jérôme Delaveau, dyrektor generalny Human to Human, macierzystej agencji cyfrowej: "Wideo jest najbardziej efektywnym formatem, ponieważ oferuje wyjątkowe zanurzenie w wydarzeniu, a tym bardziej w serwisie Facebook, ponieważ sieć zapewnia lepszą widoczność treści wideo w porównaniu z innymi formatami. Komunikacja wewnętrzna może korzystać z tych korzyści, szczególnie w przypadku wydarzeń. To już powszechna praktyka. "

Znajdź nowe marki

Dla Julie Jolliot, reżysera wewnętrznej komunikacji w Babel, na żywo wewnętrznie "Świetna okazja dla Top Management. Narzędzia te pozwalają menedżerom wyjaśnić, zrozumieć strategię i odpowiedzieć na pytania pracowników, którzy szukają sensu, spójności i chcą zrozumieć ich wkład. W ramach wewnętrznego planu komunikacji, live pozwala stworzyć dialog z maksymalną responsywnością. Bardziej niż kiedykolwiek liderzy muszą być dostępni, aby wyjaśnić transformacje, budować zaufanie i zapewnić czytelność. Ale uważaj, nie dlatego, że jest prosty w implementacji i często niski koszt, którego nie przygotowuje live.

Na żywo odróżnia się od zwykłych narzędzi komunikacji wewnętrznej brakiem sieci. Wiążąca sytuacja, rozpoznaje Anthony Poncier: "Na żywo zmusza użytkowników do znajdowania nowych marek i angażowania się w szerszą mediację." Ponieważ ryzyko istnieje, mówi: "Jeśli zrobi się to w tradycyjny sposób, wideo na żywo będzie poniżej oczekiwanej jakości i może wywołać rozczarowanie. Twitter należy rozpatrywać osobno, ponieważ spowodował on coraz bardziej bezpośredni odruch sprawdzania faktów. Istnieje ryzyko niezsynchronizowania. " Bruno Scaramuzzino, współzałożyciel i dyrektor generalny znaczeń, ze swej strony zaprasza do obejścia: "Opowiadam się za najwyższą ostrożnością, ponieważ życie jest ostatecznie tylko punktem wyjścia długiego łańcucha interakcji, których opanowanie szybko wymknie się inicjatorowi. Otwarty bar dla mnie to nie ".

Długi łańcuch interakcji, który stanowi poważniejsze ryzyko systemowe, zgodnie z Vincentem Bruloisem, szefem organizacji komunikacyjnej organizacji w Paris XIII-Villetaneuse: "Live kwestionuje podstawy komunikacji wewnętrznej: jaka jest strategia? Czego chce firma? Poprzez zwiększenie obecności w Internecie, na żywo spoczywa pytanie o architekturę cyfrowej obecności firmy i wymaga natychmiastowej reakcji, nie tracąc z oczu przyszłości. Ten parametr komplikuje równanie komunikacji wewnętrznej, wobec której spotykają się społeczności, których interesy są nie tylko rozbieżne, ale ewoluują w czasie. "

Równanie, które Olivier Bas, wiceprezydent Havas Paris, przekazał bez wahania promieniu wspomnień: "Nie ma już wewnętrznej komunikacji! Porowatość zewnętrzna jest taka, że ​​rozróżnienie nie ma już sensu. Mówienie w tych kategoriach polega na utrzymaniu wzorca pozycji. Większość pracowników dowiaduje się o firmie z różnych źródeł. Prawdziwym wyzwaniem dla wewnętrznej komunikacji, którą nazwałbym komunikacją zbiorową, jest tworzenie społeczności, które mogą wchodzić ze sobą w interakcje, wytwarzać treści i świecić na zewnątrz. To pod tym warunkiem może rozprzestrzeniać się dyskurs autentyczności marki. A życie jest jednym z narzędzi do osiągnięcia tego wyniku. "

Laboratorium farmaceutyczne Janssen France (Johnson Group & Johnson) podjął takie podejście. Ustawodawstwo zabraniające mu wymieniania leków w wiadomościach, wybrał inną dziedzinę. Wiosną 2014 roku stworzył wątek na Twitterze poświęcony innowacjom i tematyce związanej z marką pracodawcy, takich jak różnorodność, różnorodność czy CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu). Wybór, który został starannie przygotowany jako ekipy na Twitterze we Francji, ułatwił warsztaty w Janssen, co z kolei uprościło jego "linie przewodnie" i utworzyło specjalny komitet redakcyjny. Końcowy program opiera się na dwóch filarach, wyjaśnia Valérie Perruchot-Garcia, dyrektor ds. Komunikacji i spraw publicznych Janssen France: "Na naszym koncie Twittera mamy serię tweetów, planowanych lub na żywo, wokół naszych wydarzeń instytucjonalnych, które umożliwiają wywołanie patologii, które traktujemy. Jednocześnie pracownicy są zachęcani do tworzenia nieprofesjonalnych kont, na których doradzamy im, aby wskazali swój zawód, członkostwo w Janssen i stwierdzili, że ich tweety odzwierciedlają tylko ich własne zdanie. " Podejście to pozwala zintegrować transmisję w bardziej tradycyjnym procesie komunikacji wewnętrznej i wzbogacić ją o zewnętrzne nachylenie. Eksploracja dopiero się zaczyna.

Treści generowane przez użytkowników, które należy traktować ostrożnie

Jak mu się przeciwstawić? Treść generowana przez użytkownika ma wszystkie zasoby. "Jeśli chodzi o odbiorców, pracownicy zaangażowani w proaktywne podejście" door-parolat "mają średnio kilkuset znajomych na Facebooku, tyle kontaktów na Linked In i obserwatorów na Twitterze. Jeśli ktoś integruje wirusowość i obieg informacji "pchnął", bardzo szybko widzi ogromną publiczność, wolną i wiarygodną ". potwierdza Bruno Scaramuzzino. Ponieważ głos pracowników jest bardziej słyszalny: "Ich wiarygodność jest trzykrotnie wyższa od wiarygodności szefów, jeśli chodzi o zapewnienie jakości warunków pracy", dodaje współzałożyciela i CEO Znaczeń. Uważaj, aby nie uwzględniać tego procesu w zadaniach zwykłych misji i czekać, aż pracownicy będą przesuwać treści korporacyjne na swoich kontach społecznościowych. Pokusa jest wspaniała, ale stanowi podwójne zagrożenie, ostrzega Anthony Poncier, zastępca dyrektora Publicis Consultants: "To dobrze znany mit. Wielu liderów spodziewa się tego, ponieważ media społecznościowe stały się powszechne, a przecież dla pracowników przesuwanie komunikatów korporacyjnych nie wymaga dużego wysiłku. W takim schemacie negatywne konsekwencje są dwojakie: nie można osiągnąć żadnego celu ani celu, a przywłaszczenie wiadomości jest bardzo niskie, a nawet zerowe. Ale najpoważniejszą rzeczą jest pominięcie humanizacji i indywidualizacji wymiany, które są czynnikami przejrzystości. "

Spójne podejście do ambasadorów pracowników

Wyznaczanie pracowników ambasadorami marki stało się nowym horyzontem komunikacji wewnętrznej w coraz większej liczbie firm. Jak to zrobić? Po pierwsze, aby zmienić środowisko, mówi Olivier Bas, wiceprezes Havas Paris: "Komunikacja wewnętrzna musi umożliwiać odejście. Nie jesteśmy już w świecie kontroli. Za kilka lat cyfrowi tubylcy będą reprezentować 50% pracowników. " Następnie spójrz na spójne podejście, dodaje Bruno Scaramuzzino, znaczeń: "Nie angażujemy się w strategię" rzecznictwa pracowniczego " [pracownicy ambasadorzy] bez planowania kroków, analizy i pomiarów. Opowiadamy się za pojawieniem się grup pilotażowych poprzez wewnętrzną rekrutację i / lub kooptację. Te grupy pilotażowe, niezależnie od tego, czy są zorientowane na technologię cyfrową, czy nie, muszą być przeszkolone, animowane i kierowane przez "linie przewodnie", które można nawet wykorzystać do zdefiniowania terytoriów kierujących treścią. Kluczową kwestią jest sprzężenie zwrotne, analiza danych i, w końcu, stworzenie pamięci, na której można kapitalizować. Jest to logika stałej konstrukcji, w której rzeczy nigdy nie są zamrożone.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + = 12

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map