Pokerowy film

Czy "The Big Game" to film dla pokerzystów?

VIDEO. Od czasu premiery wspaniałego "The Players" Johna Dahla, pokerowy świat czekał z niecierpliwością na ten film fabularny. Nasz werdykt.

Wyjdź z niesamowitych zdjęć pokera, aktorka Jessica Chastain przeciągnęła się po zielonym dywanie, aby przygotować film.

© ANGELA WEISS / AFP

Jessica Chastain gra z utalentowaną Molly Bloom, która organizowała prywatne imprezy z wysokimi stawkami, zrzeszając wszystkich hollywoodzkich, a potem maniaków na Manhattanie. Odkrywając organizację gier pokerowych przez przypadek, staje się w ciągu kilku lat istotną postacią gry, a przy swoich stołach wymienia co wieczór miliony dolarów. Jego zawodnicy to znani aktorzy (Ben Affleck, Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Matt Damon), przemysłowcy, finansiści i - tam właśnie ma rubie-mafia rosyjski. Molly musi następnie pozbyć się FBI, z pomocą swojego prawnika (Idris Elba). To jest boisko.

Realizacja boczna, to jak turbo sit-go, jest nowoczesne, estetyczne i bardzo eleganckie. Myślimy Bez bólu Bez zysku od Michaela Baya, a nawet, nie lękajmy się Fight Club Davida Finchera.

Poker spadł na drugi plan

Od czasu wydania wspaniałego Gracze od Johna Dahla świat pokera czekał z niecierpliwością na następcę. złoto Świetna gra skupia się na głównej postaci, jego wzroście, mentalności, jego niezachwianej determinacji. W tym zgiełku wydarzeń i tym skrzyżowaniu postaci poker jest ostatecznie spychany na dalszy plan. Niektóre strzały są rozgrywane, ale stawka ma niewielkie znaczenie. Wszystko, co może stanowić dramatyczne napięcie partii o dużych stawkach, jest nieobecne. To nie wina, to założenie artystyczne.

Będziemy radować się, że niektóre strzały zostały oszczędzone, że imprezy brzmią prawdziwie. Wyjdź z nieprawdopodobnych zdjęć pokera, Jessica Chastain przeciągnęła się po zielonym dywanie, aby przygotować film. A Aaron Sorkin, scenarzysta i reżyser, uznał za punkt honoru, że wszystko jest wiarygodne. I działa całkiem nieźle, nawet jeśli nie unikniemy incydentu: gracz śpi z damą na pokładzie pani 7-7-king. Roztropny! Jest także ten krupier, który nagle zaczyna grabić w grę, która zawsze była darmowa. I nikt nic nie mówi! I to będzie prawie wszystko dla pokera.

Przygotowując swój film, Aaron Sorkin był przekonany, że poker jest grą szczęścia. "Myślałem, że ten, który wygrał, to ten, który ma najlepsze karty, po prostu" - mówi po pokazie na podglądzie. Zmieniłem zdanie podczas sesji. Rzeczywiście, chciałem, aby każda druga rola przy stole była prowadzona przez prawdziwych profesjonalnych graczy, aby uniknąć błędów.

Teraz między dwoma ujęciami, podczas zmiany obiektywu, regulacji światła itd. Wszyscy grali. I okazało się, że pod koniec dnia zawodowcy systematycznie mieli więcej żetonów niż aktorzy! Poker to nie gra losowa, to gra zręcznościowa. "

Jest bardzo miła, Molly Bloom. Korzysta z dziewcząt dzwoniących, ale nie organizuje prostytucji. Nie jego rodzaju. Bierze narkotyki, ale "trzyma" i to tylko dla jej osobistego użytku. Nigdy nie oferowała jej swoim graczom, o nie. Ona nie ćwiczy "wyzdrowienia". Poza tym pożycza pieniądze swoim klientom. A potem prosi ich, aby nie grali zbyt dużo, ponieważ gra jest w gruncie rzeczy zła. Mafiosos przy swoich stołach? Przysięga, że ​​nie wiedziała. A jeśli stanie się multimilionerem, to tylko dzięki wskazówkom, zobaczmy!

Każdy, kto trochę wie o prawdziwych stołach na wysokie stawki, uśmiechnie się do tak wielkiego anioła. Od Pragi po Monako, nie zapominając o Las Vegas, prawda jest niestety mniej piękna. Nie, Molly Bloom prawdopodobnie nie jest tak biała jak stoki narciarskie, które spłynęła na początku filmu. Skąd się bierze ten idylliczny portret? Aaron Sorkin, nie zwlekał z partiami podziemnymi. Oparł się więc całkowicie na zeznaniach ładnej Molly. Ale chętnie to przyznaje, był oczarowany: "Byłem pod wrażeniem uczciwości Molly Bloom. Jeśli ona to powie ... W każdym razie Świetna gra jest naprawdę dobry film i, nawet jeśli nie jest następcą gracze, zasługuje na bycie widzianym.

Dzięki pokerze Strip najwięksi fani pokera mogą urozmaicić swoje gry, dodając odmianę do zwykłych zasad Texas hold'em. Wiele filmów pokazuje, ile ta rozrywka może być świetną zabawą. Oferuje miłośnikom pokera i striptease więcej zabawy na przyjęciach. Dla przyjemności Twoich oczu, oto kilka filmów przedstawiających części Strip poker, które są grą zarezerwowaną dla dorosłych i doświadczonych graczy.

Po obejrzeniu tego fragmentu zauważyłeś, że Strip Poker jest zarezerwowany dla dużej grupy odbiorców. Może być głównym tematem filmu dla dorosłych.

Według tych zdjęć, nie tylko miłośnicy pokera mogą docenić striptiz w grach. Ci, którzy kochają piłkarzyki mogą również grać Stopka dla dziecka.

To hobby to także gra w pokera, która interesuje przede wszystkim miłośników striptizu. Z tego fragmentu filmu nakręconego na Manhattanie, z pewnością odkryłeś, że aby zagrać w Strip Poker, nie bój się rozebrać publicznie!

Gdy będziesz się dobrze bawić z tą grą, możesz dodać kilka odmian i improwizować dodatkowe zobowiązania dla przegranych. Uwaga przy wyborze zastawu należy zadbać o to, aby żaden uczestnik nie został ranny, jak ma to miejsce w przypadku tego nieszczęśliwego gracza, który prawie sam się zranił!

W powyższym filmie zawodnicy znajdują się półnagie (stringi i stanik). Gra Texas Hold'em jest tylko pretekstem do rozebrania się młodych dziewcząt.

[youtube YhU89Ct4ZpI nolink]

Te zdjęcia pokazują, jak poważne są gry w rozbieranego pokera. Mniej uszczęśliwionych graczy łatwo rozpoznać po prostu patrząc na swoje dodatki.

Ten rozbierany pokerowy pojedynek rozgrywa się na scenie barowej, w czasach westernów. Jeśli wszechświat jest stary, wątek jest nowy.

Ta rozrywka wywołuje zarówno strip-tease, jak i poker, to także nazwa amerykańskiego programu telewizyjnego, w którym dwie pary (chłopcy przeciwko dziewczynom) rywalizują ze sobą. Jeśli chodzi o tradycyjną zasadę strip poker, zespół, który nie może odpowiedzieć na pytania zadawane przez facylitatora, musi się rozebrać. Ciesz się fragmentem tego miłego teleturnieju!

Aby ukończyć naszą małą wycieczkę poświęconą filmom z pokera Strip, oto mała zabawna reklama, w której prezentowana jest ta rozrywka.

Kino: poker w filmach

Poker jest często obecny w kinie w tle. Filmy, które zajmują ważne miejsce w tej grze, są jednak rzadsze. Oto niektóre z nich, wśród których są must-haves, które każdy entuzjasta pokera musiał kiedyś zobaczyć. Posortowane w porządku chronologicznym wydania w kinach, te głównie angielsko-saksońskie filmy prezentowane są w formie streszczenia, a czasem zwiastuna lub krytyki krytycznej.

The Cincinnati Kid (The Cincinnati Kid) - 1965

Po wielu wędrówkach staje twarzą w twarz z Lanceyem Howardem, rolą, która ma bardzo dobre wyniki Edward G. Robinson (Pamiętny Dathan, w Dziesięciu Przykazaniach Cecila B. DeMille'a i 1956, i Sol Roth, w Sun Green, autorstwa Richarda Fleischera), w grze pokera kwestionowanej w obecnie porzuconym wariancie, Studia 5-Card.

Ten film to pierwsze arcydzieło kina zajmujące się wyłącznie pokerem. Oczywiście wariant jest już przestarzały, ale już teraz widzimy pojedynek, który zainspiruje tych z Rounders, trzydzieści lat później. Według ekspertów, finał nie jest tak źle rozgrywany po obu stronach. Fabuła jest słodka, ale trzyma widza w napięciu. Ostateczny pojedynek jest w dużej mierze zgodny z oczekiwaniami.

Wielka Ręka dla Małej Damy - 1966

StreszczenieAlloCiné : Na amerykańskim zachodzie para i ich dziecko przybywają do miasta, gdzie chcą kupić farmę. Tego dnia odbywa się turniej pokerowy, w którym zderzają się najbogatsi ludzie z miasta. Chociaż jest słabym graczem, nie może się oprzeć i bierze udział w grze.

nagłówek Duży strzał w Dodge City w swojej francuskiej wersji, Wielka Ręka dla Małej Damy to trochę obżarstwo, które dobrze wytrzymało ciężar lat. Film należy do kategorii osób, których nie można odłączyć po naciśnięciu przycisku Play.

Jeśli nie jest to ściśle arcydzieło, urok filmu opiera się na wielu zaletach: przyjemnym rzucaniuHenry Fonda, nastrój western nieznacznie przesunięta, lub długa część w postaci w aparacie który przypomni kinomanom o pewnych odniesieniach do gatunku.

Strona pokerowa, wariant uprawiany to oczywiście zamknięty poker, jak to jest w zachodnich filmach. Chociaż nigdy nie będziesz w stanie zobaczyć kart graczy, poker jest naprawdę w samym centrum fabuły od początku (lub prawie) do końca.

Ale bardziej niż pokera, Wielka Dłoń dla Małej Pani jest filmem o psychologii gry, a przede wszystkim blef. Co więcej, od tego czasu z taką śmiałością podchodzi do tego tematu niewiele filmów.

Wreszcie, w przeciwieństwie do tego, co sugerują pierwsze sceny, film jest ilustrowany oryginalnością, z jaką relacje między kobietami i pokerem jest zbliżony. Może dobry powód, aby oglądać jak para!

Johnny Hooker, grany przez Robert Redford (Gatsby the Magnificent, Out of Africa, Indecent Proposal), jest ściągaczem wełny, który ma kontakt z wysoko-latającym szamanem, w osobie Henry'ego Gondorffa, Paul Newman (The Pussy on Burning Roof, Butch Cassidy and the Kid, The Color of Money, za który dostanie Oscara dla najlepszego aktora, z okazji swojej siódmej nominacji w tej kategorii).

Razem montują oszustwo kilka razy, rozdział w całym filmie, aby pomścić śmierć przyjaciela, okradając bogatego bandytę, Doyle'a Lonnegana, którego Robert Shaw (Good Russian Kisses, The Teeth of the Sea) zakłada kostium.

Jednym z etapów tego oszustwa jest sfałszowana gra w zamkniętym pokerze. Atmosfera jest tą, która jest w zbiorowej pamięci, że z pokoi z tyłu dymne salony. W zwiastunie usłyszymy The Entertainer, muzykę napisaną na początku XX wieku Scott Joplin, i że Scam uwiecznił. Zwróć uwagę na udział Dana Elcar, znany z roli Petera Thorntona w serialu MacGyver.

StreszczenieAlloCiné : Bill Denny i Charlie Waters mają tylko jedną pasję: grę, czy to karty, kości, wyścigi, boks, spędzają swój zakład czasu. Jedyny problem: musisz znaleźć pieniądze.

California Split to jeden z niewielu filmów, które koncentrują się na codziennym życiu pełnoetatowych hazardzistów, w tym przypadku duetu utworzonego przez George Segal i niepowtarzalny Elliott Gould.

W menu: poker, ale także blackjack, wyścigi konne czy wszelkiego rodzaju zakłady (20 $, kto może wymienić nazwiska każdego z siedmiu krasnoludków). Zwróć też uwagę na krótką obecność na ekranie legendy pokera: Amarillo Slim.

Mel Gibson (Mad Max, the Lethal Weapon, Braveheart) gra rolę tytułową, profesjonalnego pokerzystę, który rozgrywa ogromny turniej pokerowy na pokładzie łodzi na Missisipi. Towarzyszy mu w jego przygodach Annabelle Bransford, grana przez Jodie Foster (The Silence of the Lambs, Nell, Panic Room).

Ta komedia jest zabawna, lekka, a jej historia pełna jest zwrotów akcji. Chwila relaksu, w której żył, a finałowy układ pokerowy szalony i fantastyczny, warty kreskówki.

Lock, Stock i Two Smoking Beczki - 1998

Streszczenie Allociné : "Eddy, zawodowy gracz, przygotowuje się do wzięcia udziału w największej grze swojego życia ze stackiem w wysokości stu tysięcy funtów, sumą, jaką zgromadził z trzema akolitami: Tomem, Baco i Soap. Eddy jest uważany za jednego z najlepszych graczy na torze, ale gra okazuje się być akrobacją, po czym zawdzięcza przeciwnikowi Hatchet Harry pięćset tysięcy funtów. Ten ostatni daje mu tydzień na zebranie tej sumy, w przeciwnym razie jego palce zostaną odcięte. Tylko JD, ojciec Eddy'ego, mógł anulować dług, sprzedając swój baton swojemu dawnemu rywalowi, Harry'emu”.

Większość obserwatorów zauważy, że to streszczenie nie wspomina o grze w pokera, ale o kartach. To jest rzeczywiście kwestia pokera, ale w wariancie nieznanym dzisiaj: 3 Card Brag.

Affublé francuskiego tytułu little ragoûtant (Oszustwa, przestępczość i botanika), ten film nie jest właściwie poświęcony pokerze. Dla odmiany, w przeciwieństwie do większości produkcji wokół ulubionej gry, jest to dobry film, co wystarczy, aby uzasadnić swoją obecność na tej liście.

Mike McDermott, w wykonaniu Matt Damon (Czy Polowanie, Utalentowany Pan Ripley, Reasons State, jest pokerzystą, który studiuje prawo, ale po straceniu wszystkich pieniędzy na Teddy KGB, granych przez John Malkovitch (Od myszy i ludzi, Człowiek z żelazną maską, Burn After Reading), znajduje starego przyjaciela, Lestera larwa Murphy, toEdward Norton (Larry Flynt, American History X, Fight Club) gra wspaniale.

Znajduje się na samym dnie najciemniejszych ulic Stanów Zjednoczonych, grając wszystkie możliwe warianty, wyrywając gołębie jeden po drugim, dopóki nie będzie w stanie spłacić pieniędzy, które przyjaciel zawdzięcza swojej nemezis.

Ten film stworzył pierwszy boom i podsycił płomień domowych pokerzystów, przywracając organizację domowych gier. Ostrzeżenie: nie zaleca się zarządzania bankrollem, Mike'em McDermottem.

High Roller, The Stu Ungar Story - 2003

Reżyseria A.W. Vidmer krótko przed boomem Moneymakera biografię poświęconą Stu Ungar nie miał dużego budżetu i jest to odczuwalne na wiele sposobów. Mimo, że realizacja jest daleka od bycia nienaganną, a sceny gry niedostatecznie wyróżnione, filmowe akty ciekawość i prawie zasługują na oglądanie na tym jednym utworze.

James Bond, grany przez Daniela Craiga (Lara Croft: Tomb Raider, Monachium, Quantum of Solace), krąży po całym świecie w pogoni za złymi ludźmi, a kończy w Czarnogórze, będący częścią gry Texas Hold'em. nieproporcjonalne stawki (10 milionów dolarów piwnicy). Pod koniec szaleńczej imprezy odsłonięto rękę godną najlepszych pisarzy science-fiction.

Spacer po kasynach w Las Vegas, gdzie jest dobrze znany, Eric Bana (Troy, Monachium), w przebraniu Hucka Cheevera, nazywa się hazardzistą. Wygrywa bardzo dużo i traci wszystko w tym procesie. Uwodzi jednak piękną ofertę Billie, graną przez Drew Barrymore (E.T. cudzoziemiec, Scream, Charlie i jego śmieszne panie) i sprawia, że ​​odkrywa radości bycia profesjonalnym pokerzystą. Film kończy się pod koniec głównego turnieju World Series of Poker w 2003 roku.

Kładąc większy nacisk na romantyczny aspekt historii niż poker, użyłeś Lucky You Doyle Brunson jako doradca techniczny, co odczuwalne jest w jakości i prawdopodobieństwie rozegranych rozdań, co rzadko ma miejsce w kinie.

StreszczenieAlloCiné : W Las Vegas właściciel kasyna don Juan i Cocaine próbuje uratować swoją własność przed wykluczeniem, biorąc udział w jednym z największych turniejów pokerowych.

to całkowicie szalona komedia niewątpliwie uwiedzie tylko świadomego widza (środka przez pokerzystę). Jest całkiem niezła: jeśli czytasz tę stronę, prawdopodobnie należysz do tej kategorii.

Film ma formę filmu sukcesja szkiców które ogólnie rzecz biorąc są raczej latające. Tutaj satyryczne odniesienia i karykatury są całkowicie przyjęte.

Woody Harrelson jest szczytem ustawy, ale na torze jest wiele znanych postaci - od Gabe Kaplana do Phila Laaka do Doyle'a Brunsona i Phila Hellmutha (otrzymasz nawet krótki, zabawny wstęp do Shannon Elizabeth).

I słusznie, strony pokera, proponowane ręce są chyba najbardziej realistyczne, że dostały udział w produkcji Hollywood. Punkt kulminacyjny w filmie, w którym wszystkie cechy są dobrowolnie wyolbrzymione.

Ostatecznie jest mało prawdopodobne, że ten film zostanie wydrukowany w pamięci dłużej niż przez kilka godzin, ale jeśli jesteś uważnym obserwatorem międzynarodowego toru, możliwe jest, że dobrze się bawisz w 1h40. Przynajmniej sporadycznie.

StreszczenieAlloCiné : Kiedy były uzależniony od gier uczy ucznia podstaw gry w karty, znajduje się w świecie pokera, gdzie jego protegowany jest jego największym przeciwnikiem.

Zacznijmy od zalet filmu (będzie to tylko krótka preambuła):

- obecność castingowa Shannon Elizabeth ;

- przejście do ekranu niezliczone gwiazdy obwodu ;

- wzmianka o pokerze online, tak krótka jak ta, która jest raczej rzadka w tego rodzaju produkcjach;

- ręce mniej śmieszne niż w niektórych innych filmach (ale seria set vs double pair lub set vs fifth);

- obsada Shannon Elizabeth.

To wszystko. Co do reszty, ten film kumuluje się scenariusz naszyta białą nicią (to także prosta transpozycja pokera z Koloru Srebra), wielkie struny, karykatury (i nie tylko połowa).

W tym ostatnim planie Deal jest bardzo silny: zwolennik pokera online reprezentowany w przebraniu geek, dziewiczego, starego żywopłotu, który przysięga na mówi. Aaaa. mówi. tak wiele, aby od razu powiedzieć, że żaden inny film nie traktował tematu z tak dużą głębią.

W związku z tym postać grana przez Burt Reynolds prawdopodobnie zapisać film, oferując możliwość oglądania w drugim (lub nawet trzecim) stopniu. Nagrody Razzie nie były złe w przyznaniu aktorowi zasłużonej nominacji. Postać z tysiącem klisz, dialogami z wielkimi literami, a zwłaszcza zdolnością do wyrażania niewystarczających emocji pomimo amorficznej twarzy i zmumifikowanej przez chirurgię estetyczną: cała paleta starego okonia morskiego jest tutaj eksploatowana. Uczta!

W końcu (mówiąc o finale, że film jest czystką), Deal bez wątpienia uświadomi widzowi poczucie, że doznał reklamy o 1:30 do chwały PokerStars (wydany rok wcześniej, The Grand był wesoło stempelkowany PartyPoker). W castingu obecny jest prawie cały pro team, a jest kilka scen, w których nie pojawia się logo operatora.

Z tych wszystkich powodów Deal pozostaje UFO w krajobrazie kinowym ostatnich lat. Oglądanie zalecane dla wszystkich uzależnionych od pokera, którzy chcą wygrać!

Streszczenie: Jack Chang jest spadkobiercą imperium hazardu w Makau. W złych warunkach z rodziną, on idzie do Kanady i rozwija się w pokera online, zanim zostanie odwołany do Macau po śmierci ojca. Kierownik rodzinnego imperium uważa, że ​​Jack nie jest wystarczająco dojrzały, aby przejąć władzę nad władzą. Postanawia ją przetestować.

Kierując się rosnącą popularnością Makau, Poker King nie zdołał osiągnąć sukcesu poza kontynentem azjatyckim. Zrzuć to na siebie kilka fatalnych wad, w tym uzgodniony scenariusz i cechy wyolbrzymione w postaciach. Być zarezerwowanym dla fanów kina w Hong Kongu.

StreszczenieAlloCiné : Mathilde ma dziś trzydzieści lat, mimo że jest pielęgniarką. Odkrywa pokera od momentu zajścia w ciążę z mężczyzną, którego kocha. Jej przezwisko, zabójca, zawdzięcza jej nieubłagany sposób, w jaki eliminuje swoich przeciwników przy stole. Ale oto jest. Mathilde staje się uzależniona, a to wszystko jej życie kołysze.

Emitowany przez ARTE w 2010 roku, film Rodolphe Tissot skorzystał ze wsparcia Manuela manub Bevand jako część inscenizacji scen pokerowych, wsparcie, które daje im wiarygodność i prawdopodobieństwo znaczące. Nawet odgrywa niewielką rolę w filmie.

Forum jest pełne informacji i opinii na temat La Tueuse, który był również tematem specjalny numer Radio Club Poker.

Film nakręcony w dość surowy sposób, bez ekstremalnego wygładzania, jest przede wszystkim mathildocentrique. Adrienne Pauly jest idealny w swojej roli jako narkoman. Zabójca nagle przechodzi od „bardzo chaotyczny” na „sprytnie połączony”, interakcje między bohaterami i Mathilde nagle pojawiające się po głównym imprezy i kapitału działki.

Film do obejrzenia, przetwarzanie pokera jest realizowane z poziomu unikalny punkt widzenia w historii kina. Pożegnanie już widziane, przekształcone, klisze i inne plagiaty: Zabójca to surowy i surowy film, wyjątkowy i chwytliwy.

StreszczenieAlloCiné : "Richie, uczeń Princeton, gra w pokera online, aby opłacić czesne. Kiedy zostaje zrujnowany, przekonany, że został oszukany, postanawia polecieć do Kostaryki, aby prześledzić Ivana Blocka, twórcę strony. Ivan bierze Richiego pod swoje skrzydła i prowadzi go do integracji jego interesów."

Pomimo prestiżowej obsady wyartykułowanej wokół pary Ben Affleck - Justin Timberlake, ten film Brada Furmana (The Lincoln Defense) nie odniósł sukcesu w kasie. W szczególności wina jest niezamierzonym scenariuszem, prostym rehashiem wielu innych hollywoodzkich thrillerów.

poker online nie znajduje się tutaj w samym sercu fabuły. Historia konta superużytkowników, inspirowana niedawnymi skandalami, jest po prostu używana jako pretekst do warknięcia duetu "mafia / chroniony ambitny mentor". Gra z boku, niektóre sceny są dobrze destylowane podczas pierwszych piętnastu minut filmu, ale to już wszystko.

Jeśli chodzi o klisze i inne udogodnienia narracyjne, oni są legionami: ofiara, która leci na Kostarykę, by spotkać się ze skrzywionym szefem pokoju; powierzchowne traktowanie tematu za kulisami pokojów i przynależności, które zasługiwało na nieopublikowanie; i ogólnie rzecz biorąc jest to dobra połowa replik dwóch głównych bohaterów.

Co gorsza, rytm filmu wydaje się być ciągle odwrotny. Kilka razy, przechodzimy od koguta do osła w krótkim czasie bez kłopotu z ustawieniem ramki i wykopaniem psychologii postaci. Wyróżnienie przejściu dwóch minutach płaskich między statusu ofiary i prawym ramieniu wielkiego szefa sali dla postaci granej przez Justin Timberlake.

Więcej niż oglądanie, z wyjątkiem może cieszyć się trochę piękne oczy wysublimowana Gemma Arterton.

Poker, przez pół wieku, stworzył dużą liczbę powołań: w rzeczywistości, dzisiaj wielu profesjonalnych graczy powierzone połów gorączkę pokera oglądając jeden z tutejszych filmach.

Chociaż kluczowe ręce są częściej od fantazji Pisarzy niż rzeczywistość zielony dywan, atmosfera ze stron ponosi dzisiaj jest zdrowszy niż wcześniej, a my możemy się radować, my, którzy wiemy, że dzisiejszy poker nie ma nic wspólnego z tym, co praktykowali Teksańczycy uzbrojeni aż do zębów lat 70-tych.

2016 PCA SuperHighRoller w wideo

James Bond również dostaje rany!

Kiedy James Bon gra, wszystko jest możliwe!

Największe strzały Phila Hellmutha

Wspaniałe połączenie bohaterów z Angel Guillen w LAPT Brasil

Jestem Nanonoko: mini film o Randy Lewie, pokerzystce w Internecie

Rafael Nadal vs. Vanessa Selbst: Najlepsze momenty

Top 5 slowrolls

Kilka ładnych ujęć podpisało ElkY

Pub 777.com: Zachowaj swoją twarz w pokerze!

Pub Full Tilt: Phil Ivey, Poker Face

David Williams rozdaje swoje karty podczas NBC National Heads-up Championship

WPT Alpha8 Florida - Sezon 1 - Odcinek 2 - Tran vs. Perkins

Przedstawiamy WPT Alpha8

Gus Hansen szaleje

PartyPoker Premier League Final VI Tabela / Final Hand - część 9/9

PartyPoker Premier League Final Tabela VI - Część 8/9

PartyPoker Premier League Final Tabela VI - Część 7/9

PartyPoker Premier League Final Tabela VI - Część 6/9

PartyPoker Premier League Final Tabela VI - Część 5/9

PartyPoker Premier League Final Tabela VI - Część 4/9

PartyPoker Premier League VI Final Table - część 3/9

PartyPoker Premier League Final Tabela VI - Część 2/9

PartyPoker Premier League Final Tabela VI - Część 1/9

Historia Sam Trickett - Część 2

Wielki finał EPT Monte Carlo Cash-Game 1000 € / 2000 € - Część 2/2

Wielki finał EPT Monte Carlo Cash-Game 1000 € / 2000 € - Część 1/2

Mistrzostwa 2013 Heads Up Poker w pokerze - odcinek 12

Mistrzostwa National Heads Up Poker 2013 - odcinek 11

National Heads Up Poker Championship 2013 - Odcinek 10

Mistrzostwa 2013 Heads Up Poker w pokerze - odcinek 9

Mistrzostwa National Heads Up Poker 2013 - odcinek 8

NBC National Heads Up Poker Championship 2013 - Odcinek 7

National Heads Up Poker Championship 2013 - Odcinek 6

Mistrzostwa 2013 Heads Up Poker w pokerze - odcinek 5

National Heads Up Poker Championship 2013 - Episode 4 (z Gaëlle Baumann)

Mistrzostwa 2013 Heads Up Poker Championship - odcinek 3

National Heads Up Poker Championship 2013 - Episode 2

National Heads Up Poker Championship 2013 - Episode 1

EPT Monte Carlo 2012 - Super High Roller - Episode 3/3

EPT Monte Carlo 2012 - Super High Roller - Episode 2/3

EPT Monte Carlo 2012 - Super High Roller - Episode 1/3

WSOPE 2012 - Main Event - Final Table

Kwadrat na placu między Toby Lewis i Andrew Robl

The Micros: The Lost Episode

WSOP 2012 - Main Event Table Final Episode 1

WSOP 2012 - Episode 26 - Main Event Day 7

WSOP 2012 - Episode 25 - Main Event Day 7

WSOP 2012 - Episode 24 - Main Event Day 7

WSOP 2012 - Episode 23 - Main Event Day 7

WSOP 2012 - Episode 22 - Main Event Day 7

WSOP 2012 - Episode 21 - Main Event Day 7

WSOP 2012 - Episode 20 - Main Event Day 6

WSOP 2012 - Episode 19 - Main Event Day 6

WSOP 2012 - Episode 18 - Main Event Day 6

WSOP 2012 - Episode 17 - Main Event Day 6

WSOP 2012 - Episode 16 - Main Event Day 5

WSOP 2012 - Episode 15 - Main Event Day 5

WSOP 2012 - Episode 14 - Main Event Day 5

WSOP 2012 - Episode 13 - Main Event Day 5

WSOP 2012 - Episode 12 - Main Event Day 4

WSOP 2012 - Episode 11 - Main Event Day 4

WSOP 2012 - Episode 10 - Main Event Day 4

WSOP 2012 - Episode 8 - Main Event Day 3

WSOP 2012 - Episode 7 - Main Event Day 3

WSOP 2012 - Episode 6 - Main Event Day 3

WSOP 2012 - Episode 5 - Main Event Day 3

WSOP 2012 - National Championship Part 2/2

WSOP 2012 - National Championship Part 1/2

The Micros: The Machine - Dog and Wormholes

WSOP 2012 - The Big One for One Drop - Live Part 2

WSOP 2012 - The Big One for One Drop - Live Part 1

WSOP 2009 Main Event: Estelle Denis zostaje spasowana swoimi Asami.

All-in: The Poker Movie

WPT National Series Paris 2012 - Final Table - 3/3

WPT National Series Paris 2012 - Final Table - 2/3

WPT National Series Paris 2012 - Final Table - 1/3

Główne wydarzenie na WSOP 2010: Jonathan Duhamel kontra Matt Affleck

The Best of Phil Hellmuth - Blow up, Bad beats and Explosions

EPT San Remo 2008: Eric Koskas trashtalk Dario Minieri

All In: The Poker Movie, trailer

The Micros: Mega Trilogy

WSOP 2011: Tabela finałowa turnieju głównego - część 9 - Heads Up 2/2

WSOP 2011: Tabela finałowa turnieju głównego - część 8 - Heads Up 1/2

WSOP 2011: Tabela finałowa turnieju głównego - część 7

WSOP 2011: Tabela finałowa turnieju głównego - część 6

WSOP 2011: Tabela finałowa turnieju głównego - część 5

WSOP 2011: Tabela finałowa głównego wydarzenia - część 4

WSOP 2011: Tabela finałowa turnieju głównego - część 3

WSOP 2011: Tabela finałowa turnieju głównego - część 2

WSOP 2011: Tabela finałowa turnieju głównego - część 1

WSOP 2011: Main Event Part 18

WSOP 2011: Main Event Part 17

WSOP 2011: Main Event Part 16

WSOP 2011: Main Event Part 15

WSOP 2011: Main Event, część 14

WSOP 2011: Main Event, część 13

WSOP 2011: Main Event Part 12

WSOP 2011: Main Event Part 11

WSOP 2011: Main Event, część 10

WSOP 2011: Main Event Część 9

Rémi Gaillard, saga trwa

Tragiczny los pary asów.

WSOP 2011: Main Event Part 8

WSOP 2011: Main Event Część 7

WSOP 2011: Main Event Część 6

WSOP 2011: Main Event Część 5

WSOP 2011: Main Event Część 4

WSOP 2011: Main Event Part 3

WSOP 2011: Mistrzostwa graczy 2/2

WSOP 2011: Mistrzostwa graczy 1/2

Wielka gra w serwisie PokerStars - sezon 2 - odcinek 2 - 3/3

Wielka gra w serwisie PokerStars - sezon 2 - odcinek 2 - 2/3

Wielka gra w serwisie PokerStars - sezon 2 - odcinek 2 - 1/3

Wielka gra - sezon 2 - odcinek 1 - 3/3

Wielka gra - sezon 2 - odcinek 1 - 2/3

Wielka gra - sezon 2 - odcinek 1 - 1/3

Rémi Gaillard, francuski Pokerowy Brat

The Micros Episode 6: WSOP Special

Chan kontra Seidel: 1988 r. Finał WSOP

Epizod Micros 5: Countdown to Busto

The Micros: Episode. 5?

The Micros Episode 4, Röfl rzuca wyzwanie Chase (VOSTF)

The Micros Episode 4, Röfl przeciwstawia się Chase

Million Dollar Cash Game Season 5 Episode 3 (Part 1)

Million Dollar Cash Game Season 5 Episode 3 (Part 2)

Million Dollar Cash Game Season 5 Episode 3 (Part 3)

Milionowa gotówka w grach sezon 5 odcinek 3 (część 4)

Million Dollar Cash Game Season 5 Episode 3 (Part 5)

Main Event WSOP 1997: Ostatnie zwycięstwo Stu Ungar

Main Event WSOP 1981: Zwycięstwo Stu Ungar

Kool Shen denerwuje się podczas EPT London Season 7

Teaser France Poker Tour - sezon 6

The Micros - Episode 2

Million Dollar Cash Game Sezon 5 Episode 1 PEŁNA EPIZODA

Million Dollar Cash Game Sezon 5 Episode 2 PEŁNA EPISODE

PartyPoker.fr i Bruno Solo oferują 11 €!

Cash Game Battle Episode 3 Część 1

Cash Game Battle Episode 3 Część 2

Cash Game Battle Episode 3 Część 3

Cash Game Battle Episode 3 Część 4

Cash Game Battle Episode 2 część 1

Cash Game Battle Episode 2 część 2

Cash Game Battle Episode 2 część 3

Cash Game Battle Episode 2 część 4

The Micros - Episode 2 'Holiday Special'

The PokerStars Big Game Season 1 - Episode 71

Cash Game Battle Episode 1 Part 1

Cash Game Battle Episode 1 Part 2

Cash Game Battle Episode 1Part 3

Cash Game Battle Episode 1Part 4

The Micros: Trailer

The Micros - Episode 1: Pilot

Zwiastun The John Racener Project

Gra gotówkowa: Locsta vs. Neil Channing

Adrien Allain jest nowym zespołem Pro Barrier Poker

Po Dark Poker s06e61 Mixed Martial Arts Pt01

Spot Pub FullTiltPoker.fr Phil Ivey

Spot Pub FullTiltPoker.fr

Spot Pub FullTiltPoker.fr Rush Poker

Spot Pub FullTiltPoker.fr Gus Hansen

WSOP na ESPN - zajawka

Inierview autorstwa Jonathana Duhamela

Przyczepa na stół finałowy ElkY WPT Festa Al Lago na Canal +

Fragment Big Game

Trailer WPT Sezon 7 na Canal +

Fake Poker Master Class: The Scare Card

Phil Helmuth 6. gwiazda strzelanki WPT Bay 101

EPT Berlin: pierwsze zdjęcia rabusiów

HU między Issaxem Haxtonem i Ryanem Dautem - Źródło: WPT

Przyjdź wyzwanie Cyril Hanouna - Źródło: Poker770

Gra gotówkowa Million Dollar S04 E01 / 1

Club Poker Lip Dub - Deauville 2010

Chiren80 wspiera Pokerstars na Wyspie Man

Stół finałowy ITV - Źródło: Pokernews.com

Marsylianka dla Antoine

ChiliPoker Cash Challenge - Episode 1

ChiliPoker Cash Challenge - Episode 2

ChiliPoker Cash Challenge - Episode 3

ChiliPoker Cash Challenge - Episode 4

ChiliPoker Cash Challenge - Episode 5

Rzuć wyzwanie Virginia Efira na Poker770!

High Stakes Sezon 5 Ep1 4/4

Ceremonia rozdania nagród European Poker Awards 2008

EPT Deauville Tristan Clemenceau - Source Poker770

EPT Deauville Tomer Sisley - Source Poker770

Niezły ruch Antonio Esfandiariego

Niesamowite połączenie preflop Gus Hansen z WPT

BPT Enghien Vikash Dhorasoo - Źródło Barrierepoker.com

ElkY wygrywa PCA 2008

Duża gra gotówkowa pomiędzy Ivey i Antonius

BPT Deauville Anthony Lellouche - Source Clubpoker

Poniżej 1% na flopie

Przystojny, nieodwzajemniony telefon do Antonio

4 outy przeciwko Philowi ​​Hellmuthowi

Scotty robi swój występ

Fajny flop dla Sam Farha

Znakomite czytanie Daniela Negreanu

Fajna tablica dla Gusa Hansena

Niesamowity strzał

Phil Ivey odkrywa francuskie karty na Partouche Poker Tour

Graj AK przez Stéphane Gérin

Zostań pro przez Pascala Perraulta

Zagraj w małych rówieśników przez Guillaume'a Darcourta

Blef z Ivey's wieku

Kwadrat dla Gus- Full dla Daniela!

Bardzo dobry telefon od Negreanu

High Stakes Poker: fatalny zwrot dla Jamiego Golda

Wszystkie twoje ulubione celebrytki - w jednym miejscu! Zobacz ich zdjęcia, obejrzyj filmy i klipy z filmami, w których się znajdują, odpytuj quizy i połącz się z fanami tak jak Ty!

Chcesz wiedzieć, co oglądają inni? Nie szukaj dalej - obejrzyj zwiastuny filmów, klipy, odpytuj quizy i nawiąż kontakt z innymi widzami, takimi jak Ty.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 7 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map