Policz kartę do blackjacka

To blackjacka puГІ gioco divertente ed essere a emozionante moim ci sono di base alcune Regole dovete conoscere che per avere la Migliore esperienza possibile. liczyć una delle cose da Sapere piГ№ Ważne ГЁ więcej e delle kwalifikacje map combinazioni consentono di arrivare 21. Fareste perГІ meglio został mettere w PRATICA i seguenti suggerimenti per il blackjack online prima di puntare i vostri soldi.В Ogni Carta del Mazzo ha liczyć delle więcej karta do blackjacka. Alcune, co da 2 do 10, mantengono il loro valore nominal: per esempio a 5 di quadri ha lo stesso valore di a 5 diori. Postać, quindi Jack, Regina e Re, hanno a valore di 10. Piuttosto semplice, nie? Na l # 3; "Asso invece situazione a po 'diversa. W rzeczywistości questa carta puà ‡ avere due valori, 1 o 11.

Ogni giocatore inizia the mano ricevendo due card. To menu różni się w zależności od klasy, a karta jest na niej zapisana.Moje mano inizia sempers z kartą daty. Da questo punto in poi occorre valutare il valore del proprio punteggio per sapere as procedere. Anchor to dźwięk deco di tecniche, strategia i metodi di gioco, bisogna comunque fare un'analisi veloce.

Za esempio, A che giocatore riceve Quattro e Cinque Capisce subito che una carta almeno puГІ prendere w piГ№ senza sballare, cioГЁ senza superare 21, mentre giocatore che ha una Regina e Jack sa che chiedendo un'altra Carta sballerГ subito ma meno di ottenere non Asso. Podstawa Strategia di del blackjack wynajęła ona che la Maggior parte dei giocatori dovrebbe "stare" con un punteggio uguale o Superiore 17. W alcuni casinГІ on Banco ГЁ costretto ma wytrzeszcz con determinato punteggio, mentre liczby ALTRI, e la Maggior parte dei giocatori impiega delle manovre Strategiche di base, chodź attenersi ma certyfikat Valori.

Gli assi possono cambiare la loro valenza, e sono alquanto flessibili per quanto riguarda il loro valore. Kiedy giocatore ha in mano a także che che val 1 o 11, jeśli kości che sta giocando una mano "morbida". Zwykle zdarza się, że jest to niezdrowo określone. Kiedy ktoś inwestuje Asso pu'es essere solo valutato con it puntggio di 1, altrimenti farebbe sballare, mano viene definita "dura". Tutte mani che hanno solo a valore singolo sono oznacza come "hard".

Pur Asso ГЁ vantaggioso za blackjack karty, Maggior parte dei giocatori desidererebbe ricevere una figura o 10. W ogni Caso, ważnej ГЁ ricordare che ci sono con molte liczenia kart więcej di dieci, piГ№ qualunque di Altro valore. Questo perchГ © Oltre mieć 10 quattro ci sono dodici postać, che Hanno tutte lo stesso Valore. Głównym ragione za Cul giocatore dovrebbe volere una Carta del valore di quella di dieci ГЁ raggiungere to punteggio di 21. Sia attraverso una Carta Asso e del valore di dieci (Bj indicato się "naturale") o karty di accumulando Valori piГ № bassi.

Podstawą liczenia kart w blackjacku jest podążanie za rozdanymi kartami w celu dostosowania aktualnego podkucia: but zawierający dużo mocnych kart jest korzystny dla gracza.

Zasada liczenia kart

Choć szanse na kołach i innych gier w kasynie są stałe kursy w blackjacka zmieniać w każdej ręce zależności od składu kopyta: tych odbitek bez wymiany, każdy remis wpływa skład przyszłość rysuje.

"Liczenie kart" polega na podążaniu za niektórymi kartami lub wszystkimi kartami, przy użyciu określonych metod, aby uzyskać stosunek słabych kart lub mocnych kart pozostałych do rozdzielenia.

Jeśli wskaźnik wskazuje, że w butach jest więcej kart do gry, mówi się, że but jest "gorący". Licznik karta zwiększy swoje zakłady, bo statystycznie karty będą na jego korzyść: handlowiec umrze częściej (ponad 21), gracze będą więcej pałki i rozpocznie z najważniejszych rąk startowych.

Większość systemów do liczenia kart zaczyna się od zera. Oznacza to, że przy rozdawaniu pierwszej karty liczba wynosi zero. Zgodnie z używanym systemem liczenia kart liczba ta będzie się zmieniać po każdej rozdystrybuowanej karcie, do której zostanie przypisana wartość: na przykład +1, 0 lub -1 w systemie Hi Lo. Musisz przestrzegać nie tylko kart, które rozdałeś, ale także kart rozdawanych każdemu graczowi i rozdającemu.

Kiedy kopyto ma duży procent dużych kart (mówi się, że kopyto jest "gorący"), gracz ma kilka zalet:

Krupier umrze częściej (powyżej 21)

Gracze będą robić więcej blackjacków

Gracze otrzymają silniejsze karty i zaczną od większych rąk startowych.

Kiedy licznik kart jest wysoki, licznik kart stawia wyższe sumy, ponieważ ma wysoką matematyczną przewagę, by wygrać z kasynem: nie gwarantuje mu wygranej za każdym razem.

Liczenie kart nie kończy się na tym, nawet jeśli obstawiasz więcej i wygrywasz więcej, musisz skupić się i dalej liczyć i podążać za kartami. Jeśli karty odliczają, stają się neutralne lub negatywne, musisz postawić mniej, ponieważ kasyno będzie miało większą przewagę.

Jaki jest zalecany system liczenia kart?

Najprostszym systemem liczenia jest ten, który zalecamy, mianowicie liczba HI-LO lub więcej / minus, szczególnie stosowana przez zespół MIT.

Większość systemów liczenia kart korzysta z pozytywnego liczenia. Kiedy liczba kart jest dodatnia, oznacza to, że było więcej niskich kart, a kopyto zawiera teraz większy procent mocnych kart.

Czy możliwe jest policzenie kart we Francji

Odpowiedź jest prosta: tak. Prawdziwa trudność polega nie tyle na liczeniu kart, ale na wykorzystaniu bankrolla na tyle, aby uczynić go korzystnym, ograniczając ryzyko ruiny do maksimum.

Policz karty. do kilku

Las Vegas 21 to metoda używana przez studentów MIT do liczenia kart jako zespołu, aby zmaksymalizować opłacalność liczenia kart. Zostały utworzone różne zespoły, aby poprawić opłacalność i kamuflaż.

Czy są jakieś techniki inne niż liczenie kart w celu uzyskania dodatkowych korzyści?

Śledzenie dziennika i obserwacja mieszaniny kart (lub "śledzenia losowego" w języku angielskim) jest prawdopodobnie kontynuacją i ewolucją liczenia kart. Biorąc pod uwagę fakt, że wysokie karty (liczby i asy) dają graczowi znaczną przewagę, niektórzy śledzą stosy tych kart w kopycie, aby zwiększyć stawkę, gdy się pojawią.

"Ace Steering" to metoda używana do "kradzieży" asa, gdy użyta jest metoda o nazwie "Ace Sequencing".

Te techniki są bardzo zaawansowane i wymagają doskonałej znajomości liczenia kart, nie będziemy dalej rozwijać tematu na tej stronie.

Pan G, ekspert w blackjacku grający w karty, oferuje ci naukę systemu hi-lo w dwóch lekcjach.

Liczenie kart to praktyka pracy z szczęściem, że ma się przewagę, głównie w blackjacku i jego pochodnych. Można to osiągnąć na kilka różnych sposobów, wszystko w oparciu o teorię śledzenia proporcji najniższych do wysokich kart w dowolnym punkcie przypisanym w grze. Karty do gry w blackjacka, © e idГ podstawowym jest to, że wysokie karty są bardziej wartościowe dla gracza natomiast niskie karty, Г wiedzieć, 4S, 5S i 6s, są bardziej appropriГ © es dla nГ © gociant. To dlatego, że wysokie karty, particuliГЁrement asy i dziesiątki, oferują bardziej wielkie szanse na blackjacka i wartości kart infГ © EXTERIORFEATURES spadku possibilitГ © © gociant nГ przerwy (tak jak exigГ © es trafić sztywne ręce, podczas gdy gracz może uderzyć lub stać ГЄtre jak widzi pasuje).

Ta praktyka nie jest nielegalna, chociaż kasyna zastrzegają sobie prawo do odrzucenia graczy, których znamy, lub rzekomych liczników kart. Konto mapy nie implikuje żadnego wpływu mostu w żaden sposób, ale raczej własną interpretację mostu przez gracza. Każda karta, którą gracz widzi, to wynik, który szacuje wartość tej karty w stosunku do gry, a suma tych wartości może być śledzona. Istnieje wiele różnych metod archiwizacji, ale wszystkie wymagają przypisania każdej karty wartości dodatniej, ujemnej lub zerowej. Kiedy rozdaje się nową kartę, jej wartość wpływa na sumę rachunku roboczego. Niskie karty zwiększają liczbę, ponieważ ich obecność oznacza, że ​​procent utrzymywanych kart jest wyższy. Wyższe karty również zmniejszają liczbę.

System Up-down, popularna i raczej podstawowa technika, dodaje jedną dla każdej karty ocenianej 2-6 i odejmuje jedną na dowolną dziesiątkę przez asa, podczas gdy 7, 8 i 9 nie otrzymują bez wartości. Uważa się, że jest to łatwa metoda uczenia się i utrzymywania ze względu na konto tylko na poziomie; konto nigdy nie jest zwiększane lub zmniejszane od teraz. Ułatwia to graczowi śledzenie i zawsze zachowuje swojego menedżera w grze.

Z drugiej strony, licznik Zen jest nieco bardziej skomplikowany i pozwala na dokładniejszą dokładność w zgadywaniu szczęścia. Najcenniejsze karty, 4-6, mają przypisaną wartość +2, a 10, Jack, Królowa i Król mają wartość-2. 2, 3 i 7 to wartości +1, as to 1, a 8 i 9 to zero. Ta metoda jest kontem wielopoziomowym i chociaż jest uważana za bardziej precyzyjną, wymaga najbardziej przemyślanego czasu i dlatego może uniemożliwić precyzyjne granie, pobicie cel metody, której używamy.

Jeśli gracz może grać szybciej, a tym samym produkować więcej pieniędzy przy użyciu łatwiejszego systemu, nie ma sensu korzystanie z bardziej szczegółowego i precyzyjnego systemu, ale całkowicie zależy od niego. "Do osobistej wiedzy i preferencji. Karty do gry w blackjacka, istnieje wiele innych technik liczenia kart, aby poprawić wiedzę o blackjacku. Jest to po prostu kwestia badania błędów, aby stwierdzić, że metoda jest najlepsza dla konkretnego gracza.

Konto karty jest strategią karty do gry w blackjacka który śledzi odsetek wysokich kart (kart o wartości dziesięciu i / lub jedenastu) do niskich kart znajdujących się jeszcze w talii. Most bogaty w wysokie karty daje przewagę graczowi na moście, który nie jest, ponieważ gracz jest bardziej skłonny do otrzymania blackjacka. A ponieważ blackjack opłaca się od 3 do 2, zwiększając wielkość zakładu, gdy blackjack jest bardziej prawdopodobnym rezultatem matematycznej przewagi na dłuższą metę. Inne czynniki, które zwiększają matematyczną przewagę, to superlatywna szansa na handel, aby złamać sztywną rękę, gdy talia jest bogata w wysokie karty, a podwojenie w dół staje się bardziej opłacalne, gdy pozostaje wiele wysokich kart. Na moście.

Jak ciężko liczy się karta do blackjacka?

Nie musisz być geniuszem, aby liczyć karty. Naprawdę musisz być w stanie skoncentrować się w warunkach, które nie sprzyjają koncentracji. Musisz również samodyscypliny, aby usiąść i przezwyciężyć rzeczywiste umiejętności, zanim zaczniesz liczyć karty w kasynie. Większość kasyn broni liczników kart przed grą w blackjacka, więc musisz mieć możliwość śledzenia proporcji kart, nie wyglądając, jakbyś liczył. Ta część jest prawdopodobnie trudniejsza niż prawdziwa karta konta, ale jest to umiejętność niezbędna do rozwoju, jeśli planujesz długoterminowy sukces. Liczba kart nie oznacza śladów straży każdej zagranej karty. System liczenia kart daje wartość niektórym kartom, zwykle +1 lub-1, a suma pozostaje zgromadzona w twoim managerze. Na podstawie tej sumy zwiększysz lub zmniejszysz swoje zakłady w blackjacku. Trudność systemu liczenia kart zwykle polega na jego dokładności. Najbardziej zaangażowany system jest najdokładniejszy z twoich wyników.

Znane blaty kart Blackjack

Po pierwsze, trochę historii na koncie karty. Jest kilka liczników kart znanych w historii blackjacka i mediów. Edward R Thorp uważa założyciela rachunku za kartę. Odkrył zasady liczenia kart, które opublikował w 1962 r. W książce Beat the Dealer. Uważa się, że ta książka rozpoczyna rewolucję w blackjacku i ze względu na książkę kasyna zostały zmuszone do działania i zablokowania wszystkich liczników kart ze stołów do blackjacka. Innym znanym licznikiem kart był zespół blackjacka MIT, utworzony przez Billa Kaplana. Zespół studencki ukończył studia w Massachusetts Institute of Technology i Harvard University, które działały w kasynach od 1979 r. Do końca lat 90. MIT był jednym z pierwszych systemów liczenia kart, którego celem było zabranie do domu jak najwięcej. Gdy zespół miał więcej niż 80 członków i pracował w kilku kasynach jednocześnie. Trzeci licznik kart był fikcyjną postacią rozsławioną przez film Rain Man. W filmie postać Raymonda, granego przez Dustina Hoffmana, jest autyzmem, który ma talent do konta. Niespotykany brat Raymonda, grany przez Toma Cruise'a, zdaje sobie sprawę, że umiejętność Raymonda może być wykorzystana w Las Vegas jako licznik kart. Obaj idą do Vegas, a Raymond kończy się zyskiwanie pieniędzy dla swojego brata. Film jest znaczący, ponieważ przyniósł wzrost liczby początkujących graczy zainteresowanych rachunkiem karty.

Dlaczego konto w blackjacka działa?

Oto kilka porad dotyczących karty oznaczającej nowicjuszy. Powód, dla którego karty do gry w blackjacka różni się od innych gier kasynowych, że przewaga kasyna nie jest ustalona. Szanse na uzyskanie naturalnego blackjacka przez gracza zależą całkowicie od kart, które zostały już rozdane przeciwko kartom pozostającym w talii. Jeśli as zostanie rozdany w pierwszej rundzie, szanse na wystrzelenie kolejnego asa nagle spadły. W blackjacku szanse na wygraną gracza zależą od kombinacji kart, które wciąż znajdują się w talii. Jeśli mieszanka kart pozostających w talii zawiera karty o wysokiej wartości, wówczas szanse są korzystne dla gracza. Jeśli talia zawiera dużą liczbę dziesięciu kart i asów, zwiększa szansę gracza na strzelenie ręką, która wynosi 17 lub więcej, lub uzyskanie naturalnego blackjacka. Szanse na kupca idącego na popiersie również wzrosną. W takim przypadku gracz otrzymuje 3 do 2 szans na naturalny blackjack. To jest powód, dla którego liczniki kart nagle zwiększą swoje zakłady, gdy uznają, że talia ma wiele kart o dużej wartości. Inną wskazówką dla początkujących kartografów jest to, że jeśli karty, które nadal znajdują się w talii, są kartami o niskiej wartości, wtedy szanse będą korzystne dla krupiera. Liczniki kart zwykle obniżają stawki, gdy liczba kart w talii jest niska. Kiedy talia jest bogata w niskie karty, jest mniej prawdopodobne, że krupier złamie się, gdy dobierze kartę.

Istnieje wiele różnych metod liczenia kart, a niektóre są bardziej skomplikowane niż inne. Jeśli jesteś początkującym, to dobra rada dla nowicjuszy powinna być prosta. Prosty system może być tego samego rodzaju, co skuteczny. Wiele miejsc w Las Vegas i Atlantic City skorzystało z liczników kart, często zmieniając swoje mosty i wykorzystując dużą liczbę talii w swoich butach do gry w blackjacka. Istnieje wiele kasyn, które używają auto shufflerów z sześcioma do ośmiu talii, a stos odpadów w shufflerze jest zastępowany po wydaniu tylko około 50 kart. W standardowej grze w blackjacka gracz uzyskuje przewagę, gdy na talii brakuje kart o wartości 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8. W przypadku braku 9 sekund, 10 lat i Asy, wtedy gracz będzie w niekorzystnej sytuacji. Używając tej ogólnej teorii, z grubsza przekłada się to na system, w którym obstawiasz mniej, gdy jesteś w niekorzystnej sytuacji, a hazard więcej, gdy masz przewagę. Poniżej znajduje się kilka porad na temat licznika kart początkujących. Podwójny gracz odnosi więcej sukcesów w talii, które są wysokie na dziesięć kart i asów, gdy gracz postawi więcej. Podziały graczy odnoszą większe sukcesy w wysokich talach na dziesięciu kartach i asach, ponieważ zazwyczaj są one przeciwko słabym kartom handlowym. Na wysokich kontach, po odwróceniu zakładów, krupier nie zrujnuje się częściej, gdy gracz się rozdzieli. Ubezpieczenie jest cenną opcją dla gracza. Jeśli pozostałe karty są bogate w dziesiątkach, ubezpieczenie jest dobry zakład. Najważniejszą rzeczą kierunku £ pamiętać rachunku karty jest to, że mimo to daje przewagę lГ © ger w domu, to nie jest pewne faГ§on aby wygrać duże każdym razem. Ponadto, jeśli liczysz karty i obstawiasz wysokie stawki za każdym razem, gdy karty pojawią się na twoją korzyść, wtedy krupier stanie się podejrzliwy i powiadomi szefa kasyna. Jeśli chcesz karty do gry w blackjacka, powinieneś grać powoli, robić małe zakłady i zwiększać je nieznacznie, gdy myślisz, że szanse są na Twoją korzyść. Małe, konsekwentne zwycięstwa rzadziej przyciągają kasynę niż konsekwentnie duże wygrane.

Liczenie kart w blackjacku

Niezależnie od tego, w którą grę kasynową chcesz grać, czasami jesteś otoczony przez graczy, którzy chcą rzucić wyzwanie statystykom i znaleźć sposób na pokonanie domu przy każdym zakładzie. Zjawisko to jest powszechne i dotyczy wszystkich gier pieniężnych, co jest dość naturalne.

Jak liczyć karty w blackjacku?

Liczenie kart jest także jednym z najczęściej dyskutowanych tematów w Internecie, gdzie wątki dyskusji o tym bezpieczniku ze wszystkich stron. Jednak ten temat pozostaje jednym z najbardziej niezrozumianych i niezrozumianych w świecie kasyn, a niektórzy mniej lub bardziej doświadczeni ludzie śpieszą się, by przedstawić swoje liczące się teorie, bez odpowiedniego źródła lub głębokiej refleksji.

Być może dlatego, że te historie mówią o ludziach, którzy mieli odwagę robić to, co wszyscy chcielibyśmy robić. Być może dlatego, że te historie mówią o ambitnych ludziach, którzy z powodzeniem udoskonalili naukę gry w blackjacka, aby skutecznie zarabiać pieniądze. Może dlatego, że wszyscy tak bardzo jak my chcielibyśmy wygrać jak najwięcej w kasynie. A może po prostu lubimy widzieć kogoś zwyczajnego, dżentelmena na całym świecie, oszalałego. W tym artykule odkryjesz niektóre z najbardziej skutecznych technik liczenia kart, a także kilka wskazówek, dzięki którym unikniesz ich zauważenia.

Dr Edward O. Thorp jest uważany za jednego z pionierów liczenia kart. W swojej książce Pokonaj krupiera, opublikowane w 1962 roku, nie tylko stanowi podstawę do liczenia kart, ale także oferuje różne strategie prawidłowego grania w blackjacka. Thorp wyraźnie wyprzedzał swój czas iw każdym razie był pierwszym, który opublikował swoje teorie i ujawnił je ogółowi społeczeństwa. Inną nazwą, która pojawia się często, gdy mówimy o liczeniu kart, jest Andy Bloch, znany dziś jako bardzo dobry pokerzysta.

Jednak był również częścią słynnego zespołu blackjacka Massachusetts Institute of Technology i wykonał objaśniający DVD na liczeniu kart: Pokonując Blackjacka. Znajduje się również w dokumencie z 2005 roku Hot Shoe David Layton, w którym udziela wywiadu wraz z innymi kartami, takimi jak Edward Thorp. Podczas filmowania Layton zagrał 5 000 $ z budżetu filmu, aby przetestować zasady nauczane przez osobowości, z którymi przeprowadzono wywiady.

2. Kilka uwag na temat liczenia kart

W szczególności chcemy podkreślić, że publikacja tego artykułu nie stanowi zachęty dla naszych czytelników do wypróbowania tych technik liczenia w kasynie. Chociaż liczenie kart nie jest bardziej nielegalne niż wyliczanie wygranych, w większości kasyn jest po prostu. A ponieważ (w Stanach Zjednoczonych) kasyna są uważane za własność prywatną, zastrzegają sobie prawo do odmowy wjazdu każdemu (co oznacza, że ​​liczenie kart jest nielegalne). I wierz, że nie wahają się egzekwować tego prawa w chwili, gdy myślą, że ktoś liczy karty.

Dla nas liczenie kart to nic innego jak narzędzie strategiczne. Jeśli przejdziesz od solidnej strategii do dobrego liczenia kart, będziesz miał wyraźną przewagę nad kasynem i wielką szansę na konwersję tej wiedzy na znaczne wygrane przy stole. Podobnie jak pokerzysta, który decyduje, czy zagrać all-in, skoro obliczył, że szanse na wygraną w rozdaniu są na jego korzyść, wydaje się nam normalne, że gracz w blackjacka może również zwiększyć zakłady, gdy Sytuacja jest dla niego korzystniejsza.

3. Liczenie kart: plusy i minusy

Naszym zdaniem wszelkie formy oszustw (takie jak "publikowanie w przeszłości" lub "podstawowe transakcje") muszą być faktycznie uznawane za nielegalne. Jak również korzystanie z urządzeń takich jak lustra lub specjalistyczne kalkulatory na iPhone. Keith Staff jest dobrze znanym przykładem: w latach 70. zaprojektował mechaniczne i przenośne urządzenie do liczenia kart (patrz zdjęcie). Jednak liczenie kart nie jest w żaden sposób zabronione przez prawo.

Nie widzimy więc żadnych zastrzeżeń do liczenia kart, ale wydaje się ważne podkreślenie, że niedoświadczeni gracze nie powinni angażować się w kasynie, aby uniknąć odwetu w przypadku podjąć. Liczenie kart, gdy grasz w Internecie, nie ma dużego zainteresowania, ale w kasynach wiele rozdań jest rozgrywane, zanim dealer musi się mieszać, w takich przypadkach liczenie może być bardzo skuteczne.

System Hi-Lo to jedna z najprostszych i najskuteczniejszych strategii liczenia kart. Zasadniczo chodzi o to, aby przypisać każdej karcie określoną wartość, a tym samym uświadomić sobie, że stosunek "wysokich" kart do "niskich" kart w pakiecie jest niezrównoważony.

Karty "wysokie", takie jak 10 lub asy, nie tylko zwiększają szansę na blackjacka, ale także zwiększają szanse na dotarcie do 20. Pakiet, w którym jest dużo "wysokich", jest więc bardzo korzystne dla gracza i zwiększa szanse krupiera na skakanie. I odwrotnie, gdy w talii znajduje się większość "niskich" (wszystkie karty od 2 do 6), krupier ma wyraźną przewagę nad graczami.

Konto musi się rozpocząć zaraz po rozdaniu pierwszej karty w grze. Każda "niska" karta zwiększa liczbę punktów, a każda "wysoka" powoduje odjęcie punktu. Karty od 7 do 9 są uważane za neutralne i nie są liczone. Tak wygląda liczenie na normalnej sztuczce:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

33 + = 42

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map