Przekręt pokerowy online

Najlepsze gry pokera online bez pobierania

23 listopada 2011: Wygraj swoje miejsce w EPT Deauville

11 listopada 2011: Christophe Lesage wygrywa sezon France Poker Tour 6

12 września 2011: Mapa pokoi pokerowych ulegnie zmianie

Witryny pokerowe prezentowane na stronie są zatwierdzone do działania na rynku francuskim po uzyskaniu licencji wydanej przez ARJEL.

Wszystkie pokoje pokerowe, w które gramy na tej stronie, są w języku francuskim. bén9eacute oni; czające również francuską obsługę klienta, dostępną przez e-mail, czat lub tél9eacute; telefoniczne 24 godziny 24. Wszystkie są uznane za ich ogólnej jakości i są szczególnie dobrze sécuris9eacute; es na komfort gry użytkowników.

Dla tych, którzy chcą uzyskać więcej informacji na temat ogólnych zasad gra w pokera

Room Poker: Ranking najlepszych francuskich pokoi

Na francuskim rynku jest wiele poker roomów. Bo wszystkie nie są identyczne. Niektóre pokoje pokerowe mają swój własny interfejs, inne mają ponadprzeciętną frekwencję, a na koniec bonus za pokój pokerowy nie rymuje się z tymi samymi korzyściami.

Oto przegląd najlepszych rozwiązań we Francji. Te komparatory zostały wykonane po rygorystycznym badaniu różnych pomieszczeń. Wybierz pokój pokerowy, który Ci odpowiada, zgodnie z ich premią i jakością oprogramowania!

Wszystkie witryny oferują premie za rejestrację. Nie mogą przekroczyć 500 €. Istnieją jednak kody, które oferują dodatkowe korzyści i to te komercyjne promocje wyróżnią te francuskie poker roomy.

Jak widać, Barrière Poker znajduje się powyżej stawki na poziomie licytacji, ponieważ jest bezpośredni i natychmiastowy. To z Pokerstars jest ważne, ale wiele osób, z których można skorzystać, ogranicza gwarancję otrzymania pieniędzy, musisz wygrać!

Niektóre pokoje postanowili stworzyć własne rozwiązanie do gier, inni woleli zatrudnić z usług platformy do puli swoich graczy z jego konkurenta w celu zapewnienia większej płynności w sieci i być konkurencyjne niż inne.

Te pięć pokoi pokerowych ma inny interfejs. Żadne z nich nie jest częścią tej samej sieci. W całej obiektywności wszystkie są równe. Oczywiście im więcej graczy, tym więcej turniejów i gier gotówkowych. Międzynarodowe kwalifikacje mogą mieć wpływ na wybór poker roomu.

Jak widać, najlepszy poker room we Francji niekoniecznie jest tym, który jest najbardziej popularny. Lepiej mieć lepszy kod bonusowy lub mieć większą ofertę turniejową?

Poprzez ukierunkowanie na środku, to Barričre Poker, który obejmuje prowadzenie kompilacji zarówno najlepszą rejestrację premie i poker room opracowanych we własnym zakresie z ciekawszych bezpłatnych narzędzi, takich jak My Poker Manager. Ponadto oferują kwalifikacje do Mistrzostw Świata (WSOP i WSOP Europe) dzięki współpracy z Caesars Entertainment Group, właścicielem marki.

2 odpowiedzi na "Room Poker: Best French Room Ranking"

19/20 przyznano temu dużemu łajnu. to nie poker, to czyste lotto. Obsługa klienta to INUTILE i INCOMPETENT. zobacz komentarze graczy na czacie, a zobaczysz. moje statystyki AA przy uboju 52%. CAŁE DNI, KTÓRE NIGDY NIE POWIEDZIEĆ dotyku i festiwalu złych uderzeń najgorszych graczy lotto. matematyczne prawdopodobieństwa tego wszechświata są zlekceważone.

Pokerstars to piękny zespół ESCROCS, ołnierzowego oprogramowania, podziurawionego botami.

Pokerstars to oszust w Internecie. nic wspólnego ze swoimi KLIENTAMI.

Pokerstars HONTE pokera. GERBER.

Całkowicie się zgadzam, a nie datę wczoraj, miałem taką samą obserwację między 2012 i 2013 na ponad 8000 rozdań, z 80/20 na moją korzyść, że montracker wykazała 56% zwycięzców, ponad 860 ręce. W „oszustwo” to skalibrować „program sprzedawcy” losowy podobno tak, że najbardziej agresywnych graczy, którzy w ten sposób reprezentują największy „grabie” lub prowizję dla PokerStars zaletą skandalicznie podczas „koziołki Lub all-in między pre-i po flopie. Podwójna korzyść:

1 - gracz z hiperagresją kontynuuje grę i kontynuuje generowanie "rake".

2 - pozostali gracze, widząc, że posyła ciężkie, nawet z drugą parą lub 6-6 przed flopem, są kuszeni, aby podążać za nim, a to generuje jeszcze więcej prowizji.

Oszustwo, choć oczywiste, jest nie do udowodnienia, ponieważ kontrola parametryzacji "mózgu centralnego" ucieka całkowicie do jakiegokolwiek organu kontroli. A kiedy twierdzisz, dokumentacja na poparcie, Pokerstars, odpowiadają ci, że "to nie szczęście, to życie, to poker".

W końcu nie daj się przyciągnąć gwiazdom pokera, którzy grają na tych stronach lub graczom określanym jako "zawodowcy". Istnieją i grają przeciwko tobie, ale:

1 - są one wypłacane do animowania terenu, więc nie grać jeden grosz z własnych pieniędzy, ale zamiast przydzielane są bardzo wygodne piwnicę, a także otrzymać prowizję od swoich wygranych. Nie wierz w słowo "wywiady reklamowe", w których widzisz gwiazdy takie jak Gus Hansen, które spokojnie mówią, że straciły 2 miliony w ciągu tygodnia!

2 - "dealer" jest zaprogramowany na ich korzyść, ponieważ grają oni za pieniądze z Pokerstars, a kilka strat, które muszą mieć od czasu do czasu, aby przyciągnąć klienta, jest tylko częścią wszystkiego zabrali ... do tych samych klientów. Klasyczna częściowa redystrybucja prowizji, tak jak w przypadku każdego kasyna, cokolwiek.

Przy okazji, kto widział tego nieznajomego Viktora Bloma, znanego też jako Isildur, wielbicielka pokera online w latach 2011-2012, dobrze rozgrywając 1 turniej na żywo?

Spójrz, wszystkie gwiazdy pokera online zyskały sobie sławę podczas turnieju na żywo i NIGDY nie godzą się na intratne kontrakty ze stron pokerowych.

Jeśli lubisz pokera, amatora lub poważnego gracza lub profesjonalistę, graj tylko online na podstawie umowy. W przeciwnym razie NIGDY nie dotkniesz, a Twoje wygrane zostaną trwale wzięte. Graj "na żywo" i zawsze z dedykowanym sprzedawcą. Sprawdź turnieje nadzorowane na żywo (przez władze nadzorujące) lub gry gotówkowe na żywo w znanych kasynach (strzeż się tego samego, ponieważ profesjonalni gracze grający w drużynie włączają się w to t spotykają się przy tym samym stole ... Sprawdź w kasynie, stałych bywalcach, itp. ... zanim przyniesiesz swoje bankrolls.

Podpisano: oświecony amator, który grał we Francji i Londynie.

Najlepsze strony pokera online

Recenzje, testy i ranking stron pokerowych

Pisanie PokerEnLigne.com opiera się na kryteriach oceny takich jak:

Zmierz się z przyjaciółmi i tysiącami graczy w naszym bezpłatnym pokerowym oprogramowaniu Texas Hold'em. Zarejestruj się już teraz i odwiedź nasze stoły.

Apo Chantzis, znany organizator turnieju w całej Francji, właśnie podpisał nową współpracę z Kasyno Sanremo. Od 9 sierpnia i co tydzień turnieje będą oferowane od środy do niedzieli.

Seria 74 turniejów z bransoletami na klucz.

Satelity od 2 € do opuszczenia tego lata w Las Vegas.

Od 23 lutego do 6 marca odbędzie się nie mniej niż 90 turniejów w programie tego festiwalu i gwarantowanych € 1 250 000.

Od 13 lutego stoły pokoju z czerwonym łopatą będą wyłącznie trójkolorowe.

Najlepsza 3-pokojowa premia

IPhone Top 3 Room

Top 3 Room Android

Pierre Milan wygrywa turniej WSOP 2014 29

Hugo Pingray wygrywa turniej WSOP 2014 51

Wiele mediów pozwoli ci grać w pokera online - Dowiedz się, które pokoje pokerowe kompatybilne z Mac są dostępne na smartfonach lub tabletach Apple lub Android, a także oprogramowanie umożliwiające grę w pokera bez pobierania (bezpośrednio z przeglądarki internetowej)

Dowiedz się w Texas Hold'em Poker

Zasady, samouczki, porady, filmy ... - Naucz się grać w Texas Hold'em Poker, a także Omaha, korzystając z różnych filmów instruktażowych, ale także naszych leksykonów, naszych strategicznych artykułów i wskazówek, jak zacząć grać jak najlepiej.

Czy posiadasz komputer Mac i szukasz witryn z kompatybilnym oprogramowaniem? - Ten folder jest dla Ciebie, ponieważ łączy najlepsze witryny pokera kompatybilne z francuskim komputerem Mac. Odkryj także nasz samouczek instalacyjny systemu Windows na Macu, który pozwoli ci grać we wszystkich pokojach.

Android, Apple, Windows Phone lub Tablet? Wybierz najlepszą stronę pokerową na podstawie mediów, na których chcesz zagrać. Testy, komentarze i opinie na temat różnych aplikacji mobilnych oferowanych przez legalne poker roomy we Francji.

Nie możesz pobrać oprogramowania pokerowego? - Tutaj znajdziesz listę wszystkich poker roomów dostępnych bez pobierania. Ciesz się najlepszą ofertą flashowania bezpośrednio z przeglądarki internetowej.

Oprócz naszego darmowego oprogramowania pokerowego dostępnego dla wszystkich -

Odkryj najlepsze darmowe oferty pokera. Zacznij grać w pokera bez deponowania pieniędzy z bonusami, których nie oferują poker roomy.

Przy rejestracji na Pmu Poker nie jest wymagane wpłacenie depozytu, otrzymasz 20 EUR bez opłat

Użyj kodu bonusowego "RONALDO" podczas rejestracji, aby skorzystać z tej oferty.

Pobierz i zainstaluj aplikację Poker na Androida, aby grać na prawdziwe pieniądze

Poker na Iphone jest tutaj: Przegląd, test i samouczek instalacyjny Poker Poker

Lista pokojów pokerowych zgodnych z Twoim Windows Phone

Czy masz Blackberry i chcesz grać w pokera na komórki? Jest tutaj

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby grać w pokera na tablecie: aplikacje, samouczki i bonusy.

Znajdź najpiękniejsze kręgi w stolicy, aby grać w pokera na żywo!

Znajdź wszystkie etapy European Poker Tour

Odkryj wszystkie wiadomości związane z World Poker Tour

Odkryj naszą listę graczy w pokera

Kompletny plik na trackerach Pokerowych: instalacja, konfiguracja, porady i wskazówki

Otrzymuj ekskluzywne bonusy oferowane przez strony pokerowe i bezpłatne kalendarze turniejowe

Oferujemy niezależną wiedzę, porównując wszystkie pokoje pokerowe w Internecie. Oczywiście wszystkie te pokoje są zatwierdzone przez Urząd Regulacyjny gier online.

Nasze szczegółowe arkusze dostarczają informacji o frekwencji, jakości oprogramowania i ofercie gier w każdym pokoju pokerowym.

Czym jest Full House lub Color? Co to jest Three of Kind?

Naucz się zasad w prosty sposób dzięki naszym samouczkom wideo. Począwszy od rankingu rąk od najsilniejszej do najsłabszej kombinacji.

Blog amatorskiego pokerzysty

Którą stronę pokera online wybrać?

zaktualizowany w lutym 2018 r: Gram w pokera online przez ponad 10 lat. Myślę więc, że mam pewną legitymację, gdy udzielę ci mojej opinii najlepsze strony pokera. Wyobraźcie sobie, że znałem Winamax w czasie, gdy nie mieli jeszcze własnego oprogramowania i nie zajmowali się siecią Ongame. Przez ponad 10 lat otworzyłem konto i grałem na wszystkich pokojach certyfikowanych przez ARJEL. Nawet te, które już nie istnieją

Nie ma sensu wchodzić w szczegóły funkcji stron pokerowych. W dzisiejszych czasach oferują prawie wszystko: stoły do ​​gier pieniężnych w bardzo niskich, średnich i wysokich limitach, turnieje, siedzenie & idź, słynny "fast fold poker" (który ma inną nazwę w zależności od pokoju, ale jest to ta sama zasada) i zaoferuj grę wszystkimi wariantami pokera autoryzowanymi przez ARJEL. Tak więc wolałem sporządzić bardzo krótką listę zalet i wad tego, co uważam za najlepsze strony pokerowe. A jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zostawić komentarz.

Mała uwaga dotycząca bonusów od pierwszego depozytu, maksymalny dozwolony przez prawo wynosi 500 € za wszystkie pokoje. Z drugiej strony niektóre oferują niewielkie premie pieniężne z depozytem lub bez. Są słabi, ale mogą się dobrze bawić bez rozbijania banku!

Oto moje najlepsze 3 najlepsze pokoje:

Winamax

Nie prezentujemy już pokoju, którego najbardziej znanym ambasadorem społeczeństwa jest niewątpliwie Patrick Bruel. Winamax miał nawet luksus zostania liderem na francuskim rynku przed pokerstars. Jest to wyjątkowa sytuacja na świecie, która mówi wiele o jakości i zdolności pokoju do komunikowania się z francuskimi graczami. Należy powiedzieć, że Winamax oferuje wiele korzyści i trudno jest grać w pokera online we Francji. bez konta "wina" ( odwiedź Winamax tutaj )

 • Oprogramowanie o wyjątkowej jakości (szybkie, bardzo kompletne)
 • Gamifikacja sprawia, że ​​poker staje się bardziej zabawny niż konkurencja.
 • Jego obwody na żywo są dostępne pod względem buy-in (WiPT jest doskonałym przykładem)
 • Otwarty turniej Winamax w Dublinie, który jest najfajniejszym turniejiem na żywo w tym roku.
 • Turniej pokerowy Winamax z gwarantowanym 1 milionem euro turnieju
 • Zespół Pro blisko graczy i nigdy wcześniej nie podziel się swoją wiedzą ze społecznością.
 • Bezpłatna zawartość dydaktyczna szkoły pokera dla początkujących
 • Wiele filmów, takich jak serial "W głowie pro"
 • Szczerze mówiąc, nie dostrzegam zbyt wielu negatywnych stron poza nieodłączną sytuacją gier online we Francji, a mianowicie niewielką ilością gotówki.
 • Jeśli jesteś graczem w pokera we Francji, musisz mieć konto na Winamax

BONUS 1st WINAMAX DEPOZYT: 100% DO 500 €.

Ten bonus nie wymaga żadnego konkretnego kodu, wystarczy kliknąć na tym łączu, a następnie zarejestruj się .

Kiedy dokonasz pierwszego depozytu na Winamax, otrzymasz bonus równy wartości twojego depozytu, do limitu 500 €. Otrzymasz wartość bonusu natychmiast, gdy tylko zgromadzisz wystarczającą liczbę mil.

Zaktualizowano luty 2018: Od kilku tygodni, pokerstars.fr pozwala grać z graczami z pokerstars.es (hiszpański). To ogromny krok naprzód, który gwarantuje znacznie lepsze pule nagród.

Pokerstars to najlepszy poker room na świecie. To właśnie on ma środki, by płacić ambasadorom tak prestiżowym jak Cristiano Ronaldo czy Neimar. Ale świat nie jest Francją i na tym starym, starym terytorium, galijski winamax stawia opór. Pokerstars zajmuje pierwsze miejsce, ale wciąż wyprzedza liczbę 3. Osobiście uważam, że możemy grać w pokera online bez posiadania konta w serwisie PokerStars.

 • Fuzja graczy z pokerstars.es, która oferuje ogromną pulę graczy ze wszystkich wydatków i puli nagród wyraźnie przewyższających pozostałe.
 • Największe turnieje
 • Największe gry gier pieniężnych
 • Największa liczba graczy
 • Już gotowy do otwarcia gotówki do Europy.
 • Potężne oprogramowanie
 • Zaawansowani gracze, którzy awansują
 • Kwalifikacje do wszystkich największych turniejów międzynarodowych.
 • Trochę skomplikowane oprogramowanie.
 • Gracze wysokiego poziomu, których trudno pokonać
 • Przeróbki jego obwodów na żywo ze zniknięciem FPS i EPT na korzyść ... czegoś, ale nie wiemy jeszcze dokładnie, co jeszcze.

PMU to wyraźnie pomieszczenie, którego nie można zaniedbać. Ma trudniejszą przyszłość na rynku europejskim, ale jego sieć z PartyPoker i siła PMU niewątpliwie pozwolą mu nadal zajmować miejsce. Pokój był w stanie wyróżnić się we Francji i wspiąć na trzeci stopień podium pod względem liczby graczy. Osobiście jest to pokój, w którym zarobiłem najwięcej pieniędzy, ponieważ ogólny poziom graczy jest niższy niż na pokerstars lub winamax.

Pokerowe oszustwa - Rozdział 1: Multi-Accounting

W tej nowej serii artykułów wyjaśnimy najczęstsze oszustwa w świecie pokera online, kto ich używa i jak je chronić. Dzisiaj: multi-accounting (multi-accounts).

Co to jest wiele kont?

Multi-konta to prawdopodobnie najstarsze oszustwo w pokerze online. Zasadniczo oznacza to po prostu utworzenie wielu kont w jednej witrynie.

Do niedawna wiele kont było problemem tylko dla witryn, ponieważ mogły one wypłacać kilka bonusów tej samej osobie.

Gracze nie przejmowali się zbytnio, dopóki wielkie skandale nie wybuchną (i angażują dobrze znanych graczy, patrz poniżej). Od tego czasu jest to w rzeczywistości oszustwo.

Posiadacz posiadający wiele kont ma wyraźną przewagę nad swoimi przeciwnikami, szczególnie gdy bierze udział w tym samym turnieju.&idź lub wygraj grę ze wszystkimi swoimi kontami.

Nie tylko widzi więcej kart niż jego przeciwnicy (i dlatego ma więcej informacji), ale ma także kilka "żyć" w turnieju.

Dzisiaj prawie wszystkie witryny pokera podjęły kroki, aby uniknąć wielu kont.

Na przykład, proszą o kopię paszportu, gdy gracze otrzymają zwrot pieniędzy za pierwszym razem. Niektórzy oszuści mogliby to obejść, podpisując umowy z innymi członkami rodziny. Ale to już nie jest możliwe.

Witryny pokerowe sprawdzają również adresy IP i nie wahaj się, by od tego samego czasu zakazać użytkownikom, którzy próbują zarejestrować się w tym samym turnieju kilka razy.

Kody teraz próbują ukryć swój adres IP, co nie jest trudne. Strony pokerowe próbują ponownie podjąć działania, ale to niekończący się wyścig.

Najlepszym sposobem na ochronę siebie jest ostrożność, zaufanie swoim instynktom i współpraca z innymi graczami. Posiadacze wielu kont muszą skończyć zachowywać się podejrzanie i przyciągać uwagę. Pracownicy serwisu chętnie pomogą Ci znaleźć kody.

To rzeczywiście "dziękuję" za jeden z największych skandali w historii pokera online, który stał się znany Teltscherowi. Brał udział w WCOOP 2008 z nie mniej niż 5 różnymi kontami, a jeden z jego pseudonimów ("thev0id") ostatecznie wygrał turniej.

To konto było oficjalnie własnością siostry Marka Teltschera, Natalie. Kilka dni po zakończeniu turnieju PokerStars ogłosił, że wygrana zostanie ostatecznie przyznana finalistce.

Natalie Teltscher postanowiła pozwać PokerStars w czerwcu 2008 roku, po czym odrzuciła pozew dwa miesiące później i przyznała, że ​​właściwie nie grała sama.

Josh Fields został uznany za jednego z najlepszych graczy w pokera online. Dziś jest najbardziej znany z tego, że został zbanowany z niemal każdej pokerowej strony, która istnieje.

W latach 2007-2009 był wielokrotnie przyłapany na akcie wielo-kont, że Alex Kamberis, legenda pokera online, posunął się tak daleko, że traktował go jako "śmieć", gdy przekraczał z nim ścieżki. turniej na żywo.

PokerStars i PartyPoker zakazały mu nawet udziału w turniejach na żywo.

Pola wciąż grają. W 2012 roku dotarł nawet do finałowego stołu turnieju, nie będąc zauważonym.

Niektórzy gracze znani byli z wielu kont i nie tylko: Brian Townsend, Sorel Mizzi, Justin Bonomo.

Znajdź wszystkie pozostałe części naszej serii:

 • Pokerowe oszustwa, część 1: Multi-accounting
 • Pokerowe oszustwa, część 2: zmowa
 • Pokerowe oszustwa, część 3: Piractwo
 • Pokerowe oszustwa, część 4: Oszustwa
 • Pokerowe oszustwa, część 5: Pokerowe botki
 • Pokerowe oszustwa, część 6: Kody przy stole

Wskazówki Daniela Negreanu dotyczące nowoczesnych turniejów pokerowych

Zasady sukcesu: Wydarzenie + odpowiedź = Wynik

Kiedy postawić po raz drugi na turnie?

Przewodnik dla początkujących dla 8-Game Mix

Proszę wypełnić wymagane pola poprawnie!

Musisz poczekać 3 minuty, zanim napiszesz nowy komentarz.

Witryny te mają interes w utrzymaniu różnorodności zarejestrowanych graczy (nowicjusze, rekreacyjni, reg, ryby). Aby rozprowadzać przepływ pieniędzy i zbierać com 'na buyin, tabele Cashgame i inne formaty proponowane ,

Program algorytmiczny (RNG / GNA), konfigurowalny do woli, ewoluował bardzo dobrze w ostatnich latach, wykrywalny dla każdego potwierdzonego gracza. To jest miejsce dla witryn pokera online i automatyczny termostat dla graczy. "cookies9quot; nie ma w HD, ale w ich bazach danych. Nieznany dla wszystkich (rajska wyspa w środku), klucze i sekret są bardzo dobrze utrzymane, w rękach konta administratora / superużytkownika (na podstawie umowy $$), elastyczne do życzenia (czas trwania turnieju, straty / zyski graczy x, y, równoważenie.).

Dobra wróżba dla pokera online!

Tak, grasz przeciwko prawdziwym graczom: Peter, Paul, Jack. a Pokój jest arbitrem, który wymusza wyłącznie jego specyfikację.

dokładny, ale gra za darmo, nie kupuje jutro jutra, albo bierze zingę, którą daje co 4 godziny, albo jutro uważaj na niebieską kartkę

Absolutnie musisz być naiwny, aby kupować żetony.

Oprócz 1 aplikacji do zobaczenia;

Zinga Poker, gdy masz przyjaciół, których zdobędziesz

Kiedy wygrasz, przechodzi w tryb offline,

Albo skaleczysz się i masz miejsce.

Podczas oglądania programu musisz grać za darmo z tą aplikacją.

tak, jak tylko wygrasz, gdy będziesz miał więcej gier, a przegrasz przez cały czas w pokera online to oszustwo.

charles badan 2015-01-31 18:47:50

Jestem pewien, że strony do gry w pokera online GRUGES

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

82 − 74 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map