Rachida dati i uczy

Contents

Dominique Desseigne naprzeciwko Rachida Dati: "Nie puszczę"

Dominique Desseigne, właściciel Fouquet's i przyjaciel Nicolasa Sarkozy'ego, jest ojcem dziecka Rachidy Dati? Sąd trybunał de grande Versailles powinien podjąć decyzję w dniu 6 listopada.

Świat | 02.11.2012 o 14:39 • Zaktualizowano 03.11.2012 o 21h01 | Autorstwa Stéphanie Marteau

ZAINSTALOWANE W SURNYM URZĄDZENIU DECO, czeka na pytanie, na które nikt nie odważy się go zapytać. Dominique Desseigne, właściciel Fouquet's, który powitał Nicolasa Sarkozy'ego w noc jego zwycięstwa 6 maja 2007 roku, jest ojcem Zohry Dati, 3 lata i pół? On sam przysięga, że ​​o tym nie wie. Jednak w dniu 6 listopada prezes Groupe Lucien Barrière (GLB), 68, zostanie przydzielona do izby cywilnej trybunału de grande instance w Wersalu przez Rachida Dati za uznanie ojcostwa. Zdegustowany biznesmen z legendarną flegmą nie chce się odwoływać „Afera” i dzwoni do byłego ministra "dama", dowód, że cios jest szorstki. Połączenie z nią było w jego oczach przygodą. Dominique Desseigne zaprezentuje "uzasadniony interes w podważaniu zapotrzebowania na wiedzę ekspercką". Oczywiście, aby odmówić testu na ojcostwo, którego żaden sąd nie może zmusić. "Nie pozwolę, aby cokolwiek poszło, ponieważ miałem rację i nie mam nic do zarzucenia sobie", powiedział znajomym.

W szczególności twierdzi on, że w tamtym czasie, według prasy, "dama" przeplatają więzy. Jego prawnik wymienia osiem osób, w tym gospodarza telewizji, ministra, dyrektora generalnego, hiszpańskiego premiera, jednego z braci Nicolasa Sarkozy'ego, katarskiego prokuratora i spadkobiercę luksusowego imperium. Ze swojej strony Marie-Christine Guillot-Bouhours, która broni Rachida Dati, odmawia komentowania tej sprawy, ale według źródła sądowego były opiekun pieczęci "przywoła postawę Dominique'a Desseigne'a, który wynajmuje mu mieszkanie i będzie wydawał opinie od swoich pracowników, że często odwiedzał tę dziewczynę". Wersja faktów, które obala. "Nigdy o niej nie rozmawiał", mówi producent filmowy Alain Terzian, jeden z jego najlepszych przyjaciół.

Sprawa Zohra Dati: Dominique Desseigne odmawia wykonania testu na ojcostwo

Présent9eacute; jako domniemanego ojca; Córka Rachidy Dati, Dominique Desseigne wróciła do tej "historii" w wywiadzie dla magazynu "M", opublikowanym w ten weekend w dodatku do gazety Le Monde. Jeżeli potwierdził, że ma związek z byłym posiadaczem pieczęci, potwierdził jednak swoją odmowę poddania się testowi na ojcostwo w najbliższych dniach ...

Dominique Desseigne, dyrektor generalny grupy Lucien Barrière, potwierdzony w magazynie M pojawił się w weekend od 3 do 4 listopada, po romansie z Rachida Dati, ale "Przysięgnij, że nie wie", czy jest on ojcem małego Zohry, dziś w wieku 3 lat i pół.

Według tygodnika zostaje wezwany do stawienia się w następny wtorek przed sądem cywilnym w Wersalu rozpoznawanie ojcostwa przez samą Rachida Dati. Miliarder już się rozpoczął; déclar9eacute; żenie zrobiłby testu na ojcostwo, procedura, której francuskie prawo nie może nałożyć na niego.

Odmawiając dalszego mówienia o "historii9", ten wielki szef CAC 40 zakończył stwierdzeniem, że został wybrany; "Popraw" i tego nie zrobił nic do winy.

Fakty odrzucone przez sądowe źródło zbliżone Rachida Dati dla kogo burmistrz 7. Dzielnicy powinien przywoływać "postawy Dominique Desseigne" podczas procesu. Według tego samego źródła, biznesmen wynajął mieszkanie staremu opiekunowi pieczęci i regularnie odwiedzał go, aby zobaczyć dziewczynę.

Afirmacja całkowicie obalona przez główny przedmiot zainteresowania; który nie zaprzeczył, że jest agra; W tym czasie prasa została przypisana splecione relacje "pani" (jak sam lubi nazywać Rachida Dati) z innymi partnerami.

Decyzja właśnie upadła, Dominique Desseigne został uznany przez sądy za ojca.

1265 dni temu

To komiks, który rozpala pytania o ojcostwo córki Rachidy.

1796 dni temu

Była strażniczka Rachida Dati powiedziała dziś, że chce się wycofać ze szkoły podstawowej.

1797 dni temu

Dominique Desseigne odmawia poddania się testowi na ojcostwo zarządzonemu przez Tribunal de Grande.

1936 dni temu

Jest to bardzo niewiarygodna tajemnica, która otacza narodziny małej Zohry, córki Rachidy.

1937 dni temu

Były minister poprzedniego rządu Rachida Dati przydzielił Dominique Desseigne w.

1937 dni temu

Brudny dzień dla Rachida Dati, odkąd Le Point ujawnił domniemaną tożsamość ojca jej córki.

2000 dni temu

Teraz, gdy wydaje się, że znamy tożsamość ojca, możemy powrócić do jego wypowiedzi do.

Rachida Dati: Czy Dominique Desseigne jest ojcem swojej córki?

Tożsamość ojca Zohry, córki Rachidy Dati, urodzonej w 2009 roku, zawsze pozostawała tajemnicą. Le Point ujawnia dziś, że to Dominique Desseigne, dyrektor generalny grupy kasyn i hoteli Lucien Barrière.

Prawie cztery lata, że ​​Rachida Dati nie chce mówić nic o tożsamości ojca swojej córki. Ale z artykułem opublikowanym dzisiaj przez Punkt na swojej stronie internetowej tajemnica prawdopodobnie zakończy się lub przynajmniej ożywi sprawę.

Mama od 2 stycznia 2009 roku mała Zohra, któremu urodziła w klinice La Muette w 16. dzielnicy, Rachida Dati nigdy nie potwierdzono żadnych plotek o tożsamości ojca córki. Naprzemiennie zapełniony dużymi bossami CAC 40, gwiazdami, dziennikarzami i sportowcami, obecny burmistrz 7. dzielnicy dopiero puścił "Tak, mam człowieka w moim życiu i zachowuję go bardziej niż cokolwiek innego", w ankiecie, którą powierzyła naszym kolegom z magazynu IT. To samo przemówienie kilka miesięcy później w innym wywiadzie dla magazynu gala, z okazji wydania jego autobiografii. "W tej chwili chcę chronić go i moją córkę."

Punkt dziś mówi, że to "homme9quot; to nic innego jak Dominique Desseigne, dyrektor generalny grupy kasyn i hoteli Lucien Barrière. Według strony internetowej tygodnika Rachida Dati rzekomo wezwała ją na dwór cywilny pod Paryżem "rozpoznawanie ojcostwa".9quot; Informacje potwierdzone przez samego Dominique Desseigne, że Point.fr dołączył poniedziałek wieczorem przez telefon. "Nie mam żadnego komentarza, inaczej sprawiedliwość by mnie obwiniała'" publikuje stronę internetową punkt dziś rano.

Skontaktowany przez redakcję tygodnika, Rachida odrzuca dokładność tych informacji.

Rachida Dati and Zohra: Dominique Desseigne, trasa playboya milionera

Kim jest Dominique Desseigne, biznesmen, którego Rachida Dati wyznaczyłaby jako ojca swojej córki Zohry? Dyrektor generalny grupy kasyn i hoteli Lucien Barrière potwierdził pisanie punkt że obecny burmistrz 7. dzielnicy Paryża pozwał go za "rozpoznawanie ojcostwa"w sądzie cywilnym poza stolicą. Punkt, jest dowodem, że Rachida Dati określa go jako ojca Zohry, urodzonego 2 stycznia 2009 roku, pomimo odmowy kobiety.

Piękny, inteligentny i żywy

Po narodzinach dziewczynki, w klinice La Muette, najdziksze spekulacje na temat tożsamości ojca spowodowały ból głowy prasy. Wśród wymienionych nazw znajduje się Dominique Desseigne. Mecz w Paryżu po prostu wykopać duży wywiad z biznesmenem, opublikowanej w 2009 roku, w którym słusznie wywołuje on Rachida Dati, z którymi pożyczył mu balladę: „[Ona] piękny, inteligentny i żywy", oświadczył wtedy, stwierdzając:"A moje dzieci to uwielbiają. Jest kompetentnym i odważnym ministrem."Zapytany o tożsamość ojca Zohry, Dominique Desseigne skromnie oświadczył:"Nie, i nigdy nie pozwoliłem sobie zadać mu pytania."Oświadczenie, które nabiera zupełnie nowego smaku w świetle informacji z punkt.

Kameralna historia Dominique Desseigne jest nierozerwalnie związana z wielkim sukcesem rodziny Barrière i jej tragedii. Grupa Barrière reprezentuje 37 kasyn, 15 luksusowych hoteli, prawie 130 restauracji i barów, w tym Fouquet's w Paryżu. Dominique Desseigne był żonaty od 1984 Diane Barrier, przyjęła córkę Lucien Barrière i jego następca na czele grupy w 1990 roku Diane i Dominique mają dwoje dzieci: radość i Aleksander obiecał duże studia i wznowić działalność rodzina. W 1995 roku Diane Barriere-Desseigne cierpi na poważną katastrofę samolotu, między Saint-Tropez i La Baule, który okazuje się sparaliżowany. Zmarła w 2001 roku.

60-letni playboy miliarder

Osiem lat później, w dedykowanym mu portretie Mecz w Paryżu, Dominique Desseigne jest opisywany jako milioner jak playboy, osobisty przyjaciel Nicolasa Sarkozy'ego (którego powitał w Fouquet użytkownika noc jego zwycięstwa w 2007 roku), który nigdy nie ukrywał się przed swoimi romansami od śmierci żony: "Wszyscy, których kochał, mają ze sobą coś wspólnego, podkreśla "być pięknym i inteligentnym". Było wiele bogato wyposażony jak Bouygues Corinne, dziewczynka Darty, dziedziczką Desmarets (kanadyjskim) lub libański Mouna Ayoub, z którymi jego związek trwał ponad dwa lata, napisał Paris Match. Ale niektórzy nie mieli ani grosza. Tak więc aktorka, której imię chce uciszyć, ale którą mówi, że całkowicie przeoczyła."

Bardzo zirytowany szumem medialnym spowodowanym przez artykuł punkt dziś rano Rachida Dati wydała oświadczenie na swojej oficjalnej stronie na Facebooku: "Od rana do szóstej rano byłem prześladowany przez dziennikarzy o mojej córce i jej prywatnym życiu, szukając plotek lub niewłaściwych informacji. (.) Dzisiaj, za dużo jest za dużo, jako kobieta i jako matka, proszę o córkę, o jej równowagę, żeby to wszystko się skończyło!"

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

65 − = 56

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map