Rachida dati zohra father

Dominique Desseigne: ojciec córki Rachidy Dati według sprawiedliwości

Rachida Dati powierzyła Dominique Desseigne "rozpoznawanie ojcostwa9. Sprawiedliwość właśnie udowodniła, że ​​ma rację.

Był to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów ostatnich lat. Podczas gdy była strażniczką pieczęci, pod Nicolasem Sarkozym, Rachida Dati urodziła córeczkę, Zohra, 2 stycznia 2009 r. Kobieta polityk usłyszała w tym czasie, że chroni jego prywatność i ukryła tożsamość ojca tego dziecka. W 2012 r. Le Point Reverend, mleko, które zdecydowała Rachida Dati; przypisać Dominique Desseigne do urzędu cywilnego za "uznanie ojcostwa". Ojcem dziecka jest zatem nikt inny, jak dyrektor generalny grupy Lucien Barrière, która zarządza kasynami i hotelami. W wieku 68 lat Dominique Desseigne należy do 100 najlepszych losów Francji. W pobliżu Nicolasa Sarkozy'ego biznesmen był obecny w słynny wieczór Fouquet's wieczorem w drugiej turze wyborów prezydenckich w 2007 roku. Szef firmy już przechodzi; ojciec dwojga dzieci - Alexandre, lat 25 i Joy, 19 lat - którego miał z Diane Barrière-Desseigne, zmarły, odmówił uznania dziecka. Skontaktował się z czasopismem Le Point, biznesmen nie chciał komentować informacji w tym mediach: "Nie mam żadnych komentarzy, inaczej sprawiedliwość by mnie obwiniała". Według krewnego Dominique Desseigne, z którym rozmawiał magazyn, ten zawsze zaprzeczyłby temu, że jest ojcem dziewczyny.

Tożsamość ojca dziecka Rachidy Dati była przedmiotem wielu spekulacji po porodzie, w klinice La Muette, w 16. dzielnicy Paryża. Ta pogłoska wskazywała na byłego premiera Hiszpanii José Marię Aznara, który musiał nawet zaprzeczyć w oficjalnym oświadczeniu. Pewnego razu niektórzy komentatorzy rozważali nawet ojcostwo Nicolasa Sarkozy'ego lub gwiazdy telefejaksu; Dziś, dzięki aktowi prawnemu ożywianemu przez tygodnik, obecny burmistrz 7. dzielnicy Paryża zmieniłby kierunek. Nigdy więcej pytania o ukrywanie tożsamości ojca Zohry, jego decyzja o przywołaniu to wstrząsająca cześć. Co z pewnością spowoduje hałas.

Publicznie Rachida Dati potępia "nękanie" dziennikarzy. "Od dziś rano, 6 rano, byłem nękany przez dziennikarzy o mojej córce i jej życiu prywatnym, szukając plotek lub niewłaściwych informacji", powiedziała w oświadczeniu. Punkt odpowiedział: „Wbrew temu, co twierdzi Rachida Dati, żaden dziennikarz molestuje od 6 rano To jest 8 godzinach Point.fr zwane burmistrz 7. dzielnicy i art rév9eacute; Lant .. to przypisał Dominique Desseigne, prezes Groupe Lucien Barrière, sądu cywilnego „ojcostwa” córki Zohra ma ét9eacute; pisał o 9 rano 5. " W oświadczeniu Rachida Dati, które opublikowała na swoim koncie na Facebooku, polityk nie zaprzeczył prawnej akcji Dominique Desseigne.

IN WIDEO - Dominique Desseigne pojawiła się w telewizji w 2004 roku, aby porozmawiać o swojej książce "Tout pour être heureux" i oszukach jego żony Diane Barrière, po wypadku.

Rachida Dati: Dominique Desseigne ojciec z córką Zohra? Ona go przypisuje

Czy Rachida Dati ujawniła tożsamość ojca jej córki Zohry? Oto, co nasi koledzy z Point.fr, ujawniając, że były prokurator generalny powierzył Dominique Desseigne, dyrektorowi generalnemu grupy kasyn i hoteli Lucien Barrière, za "rozpoznawanie ojcostwa"W sądzie cywilnym poza Paryżem." 68-letni biznesmen potwierdził tę informację punkt, stwierdzając jednak, że miał "bez komentarza, w przeciwnym razie sprawiedliwość by mu zarzucała”.

Skontaktował się z redakcją punkt, Rachida Dati zaprzecza tej informacji. Punkt utrzymuje się: "Dziś, przypisując Dominique Desseigne, Rachida Dati daje sobie tożsamość, kto byłby ojcem jej córki Zohra", młotkować naszych kolegów. Dziewczynka, która urodziła się 2 stycznia 2009 r. w Clinique de la Muette w 16. dzielnicy. W 2009 r. w prasie pojawiły się najdziksze spekulacje na temat tożsamości ojca. la Muette stał się potencjalnym ojcem, były hiszpański premier José María Aznar musiał nawet opublikować oświadczenie, by zaprzeczyć, że jest ojcem dziecka. Nazwisko Dominique Desseigne również krążyło, ale według jego otoczenia, ten ostatni ". Było to nadal zabronione: jeśli zostanie oskarżony w sądzie cywilnym, czy wielki szef będzie musiał poddać się testowi na ojcostwo?

W styczniu 2009 roku Rachida Dati grała w Superwoman: zaledwie pięć dni po urodzeniu córki, była z powrotem w Ministerstwie Sprawiedliwości. Ta energia użyła jej również do "chronić"Bez względu na koszt ojca Zohry." W styczniu 2012 roku powiedziała magazynowi IT : "Nie chcę go zawstydzać. To bardzo ochronne, że część mojego życia pozostaje intymna. Moje przymusowe małżeństwo, nikt o tym nie wiedział, nawet prezydent, i w końcu wszyscy o tym wiedzieli, bo uporczywie przeszukiwali moją przeszłość."Rachida Dati nadal chroni swoją rodzinę, a przede wszystkim swoje małżeństwo:"Tak, mam człowieka w moim życiu i zachowuję go bardziej niż cokolwiek innego."Burmistrz 7. dzielnicy, która obecnie podbija Paryż, zdradził się, zdobywając sprawiedliwość?

Dominique Desseigne jest ojcem Zohry

Sąd Apelacyjny w Wersalu orzekł: potwierdzono, że Dominique Desseigne rzeczywiście był ojcem Zohra, córka byłego ministra sprawiedliwości Rachida Dati.

Siedem lat po narodzinach dziewczynki sprawiedliwość ustąpiła. Sąd Apelacyjny w Wersalu potwierdził decyzję Tribunal de grande, że Dominique Desseigne był rzeczywiście ojcem Zohry, córki Rachidy Dati, urodzonej 2 stycznia 2009 r., Informuje RTL. Dyrektor generalny grupy Lucien Barriere odmówił w październiku 2014 r. Złożenia wniosku o test na ojcostwo, o który wnioskowano w 2012 r. Wybór ten został uznany za decyzję wstępną, co zostało potwierdzone w odwołaniu. W związku z tym septouagenarian musi płacić alimenty w wysokości 2500 euro miesięcznie, a od urodzenia dziecka, które wyrok już wydał w pierwszej instancji. Z drugiej strony, Zohra będzie musiała zachować nazwisko swojej matki: były Minister Sprawiedliwości poprosił, aby mogła nosić nazwisko Dominique Desseigne, którego sąd odmówił.

„W interesie Zohra jest decyzja prawnie i po ludzku bez zarzutu”, powiedział AFP adwokat Rachida Dati, Me Christine Guillot-Bouhours, twierdząc, „powszechne prawo znać swoje pochodzenie.”

Rachida Dati zapytała, dla swojej córki, o koniec szumu medialnego

Dominique Desseigne zawsze zaprzeczał byciu ojcem Zohry, który właśnie świętował siódme urodziny. Miał dwoje dzieci ze swoją zmarłą żoną Diane Barrière, Alexandre i Joy, którzy są teraz dorośli.

Plotka łączy Rachida Dati i Dominique Desseigne, gdy tylko ogłoszono ciążę byłego Strażnika Pieczęci. W wywiadzie przeprowadzonym przez Paris Match w 2009 r. Lider biznesu był dumny z burmistrza VII dzielnicy Paryża, którą uznał za "piękną, inteligentną i żywą". W tym samym wywiadzie powiedział, że nie wie, kto był ojcem dziewczynki urodzonej w styczniu 2009 roku. W tym czasie Minister Sprawiedliwości nie miał oficjalnego towarzysza. W oświadczeniu Rachida Dati była zgorszona szumem medialnym w momencie złożenia przez nią wniosku o nadanie jej ojcostwa: "Dziś za dużo jest za dużo, jako kobieta i matka, proszę o moja córko, dla równowagi, że wszystko to zatrzymuje! "

Dominique Desseigne ma dwa miesiące na złożenie odwołania od kwestii prawnych.

Każda reprodukcja jest zabroniona

Dési9shy; gn9eacute; Ojciec Zohry Dati, Dominique Desseigne wyjaśnia, dlaczego jest pociągający

Wysłane w piątek 24 października 2014 o 11:31 przez La Rédaction

Dési9shy; gn9eacute; przez sprawiedliwość jako ojciec Zohry, córka Rachida Dati, Dominique Desseigne broni się. Po raz pierwszy przeprasza się za tę sprawę.

W dniu 7 października 2014 r. Tribunal de Grande Instance of Versailles zdecydował; : Dominique Desseigne jest dési9shy; gn9eacute; jako ojciec Zohry, córki Rachidy Dati, urodzonej w styczniu 2009 r., jeśli nie znaleziono żadnych dowodów medycznych; contribution9e - dyrektor generalny Groupe Lucien Barriere odmawia poddania się testowi na ojcostwo; - sąd uznał, że dowody dostarczone przez francuskiego prokuratora generalnego były wystarczające, w przeciwieństwie do dowodów przedstawionych przez stronę przeciwną.

70-letni mężczyzna nie wierzy, że będzie tutaj. "Zdecydowałem; odwołać się do tej pierwszej sprawiedliwości, która nie odpowiada temu, czego doświadczyłem ", czy zapewnił w kolumnach OB który poświęca mu długi portret. Nie powie nic więcej, "Prosty akt przywoływania tej przeszłej relacji usztywnia", zanotuj listę journa9shy.

Sąd w Wersalu została jednak obciążyć alimentów w wysokości 2500 euro miesięcznie, Rachida Dati, rétro9shy; ac9shy; tive od grudnia 2013 roku suma znacznie infé9shy; wyższa jest ta qu'a9shy ; Vait poprosił burmistrza siódmego arrondis9shy; se9shy ment Paryż: 6 000 miesięcznie od narodzin Zohra.

Dominique Desseigne mógł przegrać bitwę, zamierza wygrać wojnę.

Rachida Dati pokonuje ojca Zohry

Tajemnicza o tożsamości ojca swojej ukochanej córki Rachida Dati w końcu podjęłaby kroki, aby rodzic przejął jego rolę. Szansa dla mediów na zakończenie niezrównoważonego napięcia.

Jedna z najlepiej strzeżonych tajemnic Republiki została właśnie zniesiona. Tygodnik Le Point rev9egrave, na swojej stronie internetowej, którą były Minister Sprawiedliwości powierzył Dominique Desseigne, dyrektorowi generalnemu grupy Lucien Barriere, w sądzie cywilnym pod Paryżem za "uznanie ojcostwa".

"Nie jestem ojcem dziecka Rachidy Dati"

Mianowany w 2007 roku na czele jedynego ministerstwa znajdującego się pomiędzy pałacami i domami jubilerskimi, Rachida Dati wzniósł się jako ikona Sarkozie, okresu bling-bling. Jako gorliwa matka małej Zohry, Rachida Dati opuściła urlop macierzyński. Zaledwie pięć dni po cesarskim cięciu, nasza diva z Place Vendôme, szczupła i ubrana, wróciła do pracy na obcasach. Jedna kobieta i kobieta pantera, udało jej się połączyć władzę i urok, ale jej powrót z fanfarami i butelkami dla dzieci również wywołał kontrowersje. Rachida Dati musiała zrezygnować z luksusu, w którym została zaprojektowana. Opuściła swoje maroko w czerwcu 2009 r. W Parlamencie Europejskim. Zapomniałem o gwiazdorskich gazetach, gwiazdach towarzyskich obiadów, republikańskim modelu.

W Cluedo ojcostwa dziecka Rachida, tajemnica pozostała w całości

Rachida Dati: naruszona jej intymność

Oburzona objawieniami Punktu, Rachida Dati potępia nękanie, którego jest ofiarą i "niezdrowe praktyki" kobiet-dziennikarzy. Ostrość.

Rachida Dati: "Moim priorytetem jest Zohra"

Rachida Dati właśnie opublikowała autobiograficzną książkę o swoim dzieciństwie i swojej karierze. Jej rola jako matki, rodziny, zawodowego rozwoju. Zwierzyła się w Dzienniku Kobiet.

Ludzie pełno ludzi do pomocy Sarko!

Johnny Hallyday, Doc Gyneco, Bernard Laporte lub Jean Reno, wszyscy byli tam, aby świętować zwycięstwo nowego Prezydenta Republiki. Prawdziwa kąpiel ludzi dla Nicolasa Sarkozy'ego.

Rachida Dati: Dominique Desseigne nie chciał rozpoznać Zohry

Były Minister Sprawiedliwości nie dokonał wyraźnej rewizji ustawy; imię ojca jego dziecka. Rzekomo pozwała Dominique Desseigne za "uznanie ojcostwa". czytać

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + = 12

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map