Ranking rąk w pokerze

Rankingi kart w pokerze - Poker Hand Top - Poker Hands

Witamy na naszej stronie głównej ranking najlepszych rąk w pokerze. To jest pierwsza rzecz, której musisz się nauczyć przed rozpoczęciem gry w pokera, ponieważ bez niej nie będziesz miał pojęcia, czy kombinacja kart (układ) jest lepsza niż kombinacja przeciwników.

Celem w pokerze jest zrobienie z każdą ręką najlepszej możliwej kombinacji 5 kart W ten sposób weźmiesz pulę, gdy karty zostaną zabite. To jest ostateczna rozgrywka. Innym sposobem na wygraną jest blefowanie, ale zawsze dobrze jest umieć postawić przeciwnika na słabej lub silnej ręce.

Jest w sumie 10 najlepszych rąk w pokerze które możesz zdobyć za pomocą 5 kart z talii 52 kart. Najwyższą kartą pokerzysty jest as, a najniższa jest 2. Dla najsilniejszej kombinacji z 5 kart potrzebujesz 10, Jack, Lady, a Król i as, wszystkie te karty tego samego koloru. Ta kombinacja jest nazywana a królewski kolor i reprezentuje najlepszą rękę pokerową, której nie można pokonać. Średnio, powinieneś zagrać ćwierć miliona rozdań, aby trafić w królewski kolor (nie spodziewaj się, że ta kombinacja będzie się zdarzać cały czas i będziesz bardzo szczęśliwy, kiedy to się stanie).

Najniższy układ w tym rozdaniu to Ace High, połączenie 5 kart, w których najwyższą kartą jest as, a żadna z pozostałych kart nie pasuje do siebie znacząco. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to układ, którego powinieneś się spodziewać w pokerze, nawet w niektórych odmianach Hi-Lo poker najsłabsza kombinacja kart wygrywa pulę.

Oto kilka rad, jeśli planujesz grać w pokera Texas Hold'em: staraj się dążyć do kontynuacji i / lub kombinacji z kolorami, ponieważ te ręce mogą być zwodnicze i generować duże garnki, w których często są najlepsza ręka.

Jeśli nie znasz 10 najlepszych rąk Poker na pamięć to z pewnością jedna z pierwszych rzeczy, których powinieneś się nauczyć, jeśli chcesz zaoszczędzić czas podczas gry. Jeśli masz telefon komórkowy (lub inny) urządzenie, które może czytać pdf, sugerujemy pobranie naszego rankingu ręcznego PDF. W ten sposób zawsze będziesz ranking najlepszych układów w pokerze z Tobą nie ma znaczenia, czy grasz w Internecie, w domu czy w kasynie.

Zawsze możesz znaleźć Top 10 najlepszych rąk pokerowych przechodząc do prawej kolumny na naszej witrynie PokerHarder. Bez względu na to, gdzie jesteś na stronie, zawsze możesz zapamiętać zwycięskie ręce pokera. Kiedy już poczujesz się wystarczająco pewny siebie, zawsze możesz spróbować grać w pokera na fikcyjnych stołach pokerowych na PokerStars.

powitanie > Na początek > Rankingi układów w pokerze

Zwycięzcą rozdania w pokerze jest gracz z najlepszą kombinacją kart. Kombinacje są wymienione poniżej od najsilniejszych do najmocniejszych układów. Każda kombinacja jest zilustrowana przykładem, w którym stosuje się następujące skróty: T - Trefle, Ca - Carreau, Co - Coeur, P - Pique; J - Jack, Q - Queen, K - King, A - as.

Ranking rąk pokerowych

W pokerze możesz wygrać, zmuszając przeciwnika do rzucania rękami lub mając najlepszą rękę przy ostatecznej rozgrywce. Aby określić, który gracz ma najlepsze układy, potrzebny jest ranking wszystkich możliwych rąk pokerowych.

W Texas Hold'em każdy gracz układa swoje najlepsze karty, używając dwóch kart i pięciu kart wspólnych. Ręka pokerowa składa się z pięciu kart. Gracz może również użyć jednej lub dwóch swoich prywatnych kart, lub nawet żadnej. Jeśli karty wspólne tworzą na przykład królewski kolor, to będzie to ręka gracza, ponieważ nie będzie on w stanie stworzyć lepszej ręki ze swoimi kartami (królewski kolor to najlepsza możliwa ręka w Texas Hold'em ).

Po opisaniu rozdania w pokerze używa się następujących symboli:

... itd. W przypadku wszystkich innych małych kart używane są tylko liczby.

Kolory są następnie reprezentowane przez następujące symbole:

na pik

na koniczyny

do płytek.

Jeśli gracz ma dwóch królów jako karty domu (król diamentów i król koniczyny), prawidłowa reprezentacja będzie. Jeśli nie znamy koloru, przedstawimy również królów.

W przeciwieństwie do innych gier karcianych kolory (koniczyna, pik, kier i diament) nie mają wartości w pokerze. Posiadanie asa trefl lub asa karo nie ma więc znaczenia, chyba że użyjesz tej karty, aby utworzyć kolor (patrz poniżej). Jeśli dwóch graczy ma dokładnie tę samą rękę przy ostatecznej rozgrywce, ale w różnych kolorach, pulę dzieli się następnie.

W pokerze różne możliwe kombinacje są następujące (najsłabsza ręka jest najwyższą kartą, a najsilniejszą ręką jest królewski kolor):

  1. Najwyższa mapa
  2. Para
  3. Podwójna para
  4. Brelan
  5. Piąty
  6. Kolor
  7. Pełny dom
  8. Kwadrat
  9. Kolor
  10. Królewski kolor

Poziomy rąk Texas Hold'em

Zasadniczo jedna ręka składa się z pięciu kart. Ręce pokerowe dzielą się na kilka kategorii, takich jak kolor, piąta lub podwójna para. Gracz, którego ręka jest najsilniejsza, wygrywa.

Zasadniczo jedna ręka składa się z pięciu kart. Ręce pokerowe są podzielone na kilka kategorii, takich jak kolor, para prosta lub podwójna. Gracz z najwyższą ręką wygrywa.

Królewski kolor to strit, który ma asa. Na przykład, Ace-King-Queen-Jack-10, wszystkie diamenty.

Prosty kolor składa się z pięciu kart kolejnych rzędów tego samego znaku. Na przykład 7-6-5-4-3, cała koniczyna.

Kwadrat składa się z czterech kart o tej samej wartości. Na przykład czterech valetów.

Pełny dom składa się z serii trzech kart o tej samej wartości i pary innej wartości. Na przykład Królowa-Królowa-Królowa-2-2.

Kolor składa się z pięciu kart, każdej z nich, ale z tego samego znaku. Na przykład król-królowa-9-6-3, wszystkie diamenty.

Pięć kart wartości następujących po sobie. Wszystkie piąte składają się z 5 lub 10. Na przykład 7-6-5-4-3 różnych kolorów.

Trzy karty o tej samej wartości. Na przykład trzy asy.

Ta ręka składa się z dwóch kart o jednej wartości i dwóch kart o innej wartości. Na przykład dwóch kameralnych i dwóch 8.

Para składa się z dwóch kart o tej samej wartości. Na przykład dwie królowe.

Ręka z najwyższą kartą to zwycięska ręka. Jeśli dwóch lub więcej graczy posiada najwyższą kartę, do gry zostaje wprowadzona karta Kickera (patrz niżej).

W pokerze celem gry jest uzyskanie najlepszej pięciokartowej karty spośród siedmiu dostępnych kart (pięciu kart wspólnych i dwóch zamkniętych kart). Oznacza to, że w przypadku równości z kwadratem, zbiorem, parą podwójną, parą lub wysoką kartą; kolejna karta lub kicker jest wprowadzana do gry w celu ustalenia kto wygrywa pulę.

Pięć najlepszych kart gracza A

Pięć najlepszych kart gracza B

Gracz A wygrywa rozdanie z kartą Queen Quicker.

Jeśli istnieje remis, para lub wysoka karta; drugi, trzeci, a nawet czwarty kicker jest wprowadzany do gry, aby określić, który gracz zwróci pulę. Jeśli zawodnicy nie decydują o tym, kto jest zwycięzcą, zaangażowani gracze muszą po prostu dzielić pulę.

Kliknij tutaj, aby pobrać wersję podręcznika Hand Level Guide. Aby wyświetlić przewodnik, potrzebujesz programu Adobe Reader, dostępnego tutaj.

Niezależnie od rodzaju pokera, który chcesz grać, ważne jest, aby zrozumieć logikę gry i znać rankingi rozdań. To dzięki znajomości rankingu wszystkich rozdań poprawisz swoją analizę gry.

Jest to strit od 10 do asa.

Prosty kolor to kontynuacja, której wszystkie karty są tego samego koloru.

Kwadrat składa się z czterech kart o tej samej wartości.

Pełny dom składa się z zestawu i pary.

Kolor składa się z pięciu kart tego samego koloru i dowolnej rangi.

Piąta to sekwencja pięciu kart. Co piąty musi zawierać 5 lub 10.

Zestaw składa się z trzech kart o tej samej wartości.

Podwójna para składa się z dwóch kart o tej samej wartości i kolejnej pary dwóch kart o innej wartości.

Para składa się z dwóch kart o tej samej wartości.

Wygrywa rozdanie z najwyższymi kartami.

Każdy, kto chce zostać zbanowany z hazardu, musi to zrobić sam w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. Zakaz ten obowiązuje w kasynach, kręgach gier i witrynach internetowych autoryzowanych na mocy ustawy nr 2010-476 z 12 maja 2010 roku. Jest wymawiany na okres trzech lat, nie podlega redukcji.

Gry hazardowe i gry pieniężne są zabronione dla dzieci poniżej 18 lat

PMU przestrzega zasad etyki FEVAD i systemu mediacji e-commerce

Kategoria Gry - Badanie BVA Group - Viséo CI - od maja do lipca 2017 r. - Więcej informacji na temat escda.fr.

Numer akredytacji konia: 0002-PH-2015-06-07 Sportsperson: 0002-PS-2010-06-07 Poker: 0002-PO-2010-06-07

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map