Regle Poker 5 kart

Dzisiaj poker wychodzi z cienia i pojawia się w świetle jak prawdziwy sport. Telewizja, Internet, prasa, jesteśmy świadkami pędu do pokera. Poker jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych rozgrywanych przez więcej niż 100 milionów graczy na świecie. Istnieje kilka wariantów gier, ale tylko jedna jest uniwersalna i uznawana za ostateczny sprawdzian umiejętności i strategii gracza Texas Hold'em No Limit, Cadillac pokera. Ta strona jest przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych graczy. Omówimy Zasady Texas Holdem Poker, kombinacje, odwijanie ręki, warte rąk i jak je grać, rubaszny, i czytanie innych graczy. Nauka gry w pokera zajmuje tylko kilka godzin, ale lata opanują wszystkie subtelności. To najbardziej ekscytująca i intensywna gra w historii. Ważne jest, aby ci o tym powiedzieć poker to gra pieniężna a jeśli chcesz dostać się do wielkich lig, nie będziesz musiał "grać, aby grać", ale " grać, aby wygrać ”.

ręka pokera zawsze składa się z 5 kart. Najmocniejsza kombinacja kieruje pulę. W Texas Hold'em musisz skomponować najlepszą możliwą rękę za pomocą swojego dwie karty i pięć kart wspólnych.

Twoje dwie karty są ukryte i znane tylko tobie.

W kasynie lub kole pozycja dealera jest reprezentowana przez biały krążek (sprzedawca), który materializuje dawcę wśród graczy. Nazywa się przycisk. Po każdym strzale obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Gracz siedzący w miejscu przycisku znajduje się na miejscu rozdającego i musi zagrać jako ostatni. Obaj gracze na lewo od rozdającego muszą najpierw postawić zakład. Przed otrzymaniem kart, gracze muszą obstawić wymagane zakłady. Pierwszy gracz po lewej stronie krupiera umieszcza kartę mała w ciemno i drugi duża w ciemno. Mała ciemna to zazwyczaj połowa dużej ciemnej. Po umieszczeniu rolet dealer rozdaje karty.

Akcja rozpoczyna się od gracza po lewej stronie dużej ciemnej. Ten gracz ma następujące możliwości: ten gracz może zrobić wezwanie (po francusku), co oznacza obstawianie tej samej kwoty, co duża w ciemno. On może zrobić podnieść (podbij po francusku) wybraną przez siebie kwotę (w No Limit). Lub może zrobić składać (Pass). Gracz rzuca swoimi kartami i odsuwa się.

Gracze mają wtedy następujące możliwości: wykonaj poprzedni zakład, podbij lub podporządkuj się jeśli jest już podbicie lub przekazanie ręki bez utraty czegokolwiek. Podłoga wraca na małą ciemną, a ostatnim graczem, który mówi w pierwszej rundzie licytacji, jest duża w ciemno, która ma możliwość przebicia.

Po pierwszej rundzie licytacji wszystkie żetony są umieszczane na środku stołu i na stole klapa jest otwierany przez rozdającego (Flop to pierwsze trzy karty umieszczone na środku stołu). Z Twoimi dwoma ukrytymi kartami, musisz zrobić najlepszą możliwą kombinację, używając nowych kart, które mogą być używane przez wszystkich. Jeśli flop jest niekorzystny, masz duże szanse na utratę strzału i lepiej rzucić kartą. Z drugiej strony, jeśli Flop Ci odpowiada, kontynuuj atak. Przykład: Bądź agresywny, używając ręki takiej jak Max Pair, Max Kicker lub Max Draw. Kicker jest bardzo ważny w Texas Hold'em.

Aukcja rozpoczyna się od gracza na lewo od rozdającego. Gracze mogą postaw lub sprawdź (nie stawiaj niczego podczas pozostawania w ujęciu).

Po flopie jest kolej na kolej, czwarta karta umieszczona na środku stołu. Gdy gracze zobaczą tę czwartą kartę, rozpoczyna się trzecia runda licytacji. Wszyscy gracze, którzy nadal mają karty, mają szansę zobaczyć piątą ostatnią kartę o nazwie " rzeka "(Rzeka).

Rozpoczyna się czwarta i ostatnia runda licytacji. Po zakończeniu czwartej rundy wszyscy pozostali gracze muszą zwrócić karty, aby określić zwycięzcę gry. Wygrywasz pulę, jeśli masz najlepszą kombinację pięciu kart, używając dwóch, jednej lub żadnej karty z ręki.

Każdy gracz może użyć tych kart wspólnych, aby ukończyć swoją rękę, wykorzystując w ten sposób trzy, cztery lub pięć kart wspólnych.

Przykład: masz w ręku Króla Koniczyny i 10 Koniczyny. Dawca odkrywa karty wspólne. 5 Koniczyny, 8 Koniczyny, 5 pików, Pani Kier, Koniczyna Koniczyny. Używając trzech Flop Clovers i dwóch Clovers w dłoni, masz kolor. Drugi przykład: masz 5 kier i as pik w ręce. Dawca odkrywa karty wspólne. As of Diamonds, 10 z Clover, King of Hearts, As kier, 10 pik. Korzystając z karty z ręki, asa i czterech kart z flopa, dwóch asów i dwóch dziesiątek, masz pełny as do 10. Trzeci rzadszy przykład: twoje dwie karty nie przynoszą żadnej poprawy najlepsza kombinacja kart wspólnych. Masz parę 5 kart. Krupier odkrywa karty. Lokaj, 8, 9, Pani, 10. Pięć kart wspólnych tworzy Apartament. Twoja para 5 jest bezużyteczna. Bądź ostrożny, w większości przypadków musisz polegać na dwóch kartach.

Najlepsza strona do nauki:

Jest trzy systemy ustawień w Texas Holdem: the Bez ograniczeń, Pot Limit i limit.

W trybie No Limit aukcje są nieograniczone. Możesz postawić wszystkie swoje żetony w dowolnym momencie. W Pot Limit licytacja jest ograniczona do wysokości puli. W Limicie Pokerowym możesz z góry postawić tylko stałą kwotę. Poker Limit jest mało używany w Europie, ale rozgrywany jest w wielu kasynach w Stanach Zjednoczonych.

W pokerze Texas Hold'em 2 jest najniższą kartą,as, najsilniejszy. Potem przychodzi para, Najprostsza kombinacja, kojarzymy dwie karty o tej samej wartości. następnie dwie pary. Następnie brelan który składa się z 3 kart o tej samej wartości. piąty (lub pakiet), kolejne 5 kart. kolor, nie czerwony lub czarny, ale wszystkie karty tego samego koloru. Kolorami pokera są serce, dachówka, koniczyna i pik. pełny składa się z zestawu i pary. kwadrat, 4 karty o tej samej wartości. prosty kolor jest piąta z kolorem. I na koniec królewski kolor który jest prostym ruchem do asa i najlepszych rąk pokerowych.

W przypadku remisu pomiędzy dwiema kombinacjami, są one rozdzielane za pomocą karty o nazwie " Kicker ”.

Przykład: gracze 1 i 2 mają parę pionków. Gracz 1 ma jako Kicker the Jack, Player 2, as. Ponieważ as jest silniejszy niż Jack, gracz wygrywa pulę. W przypadku, gdy kicker nie może zdecydować o graczach, dzielimy pulę.

Wariant otwartego pokera, obejmujący karty wspólne texas hold'em 5, ale 4 karty zamknięte dla każdego gracza.

Każdy gracz otrzymuje przed flopem 4 karty. Musi wygrać rozdanie ma najlepszą kombinację 5 kart, koniecznie używając 2 karty z jego ręki ani więcej, ani mniej.

Otrzymasz:

Na kolejnym flopie:

To sprawia, że ​​jesteś Overpair (A-A) Kicker KQ2, z możliwością poprawy w kierunku

 • Kolor koniczyny Max (A-10)
 • Max Straight (A-J), jeśli 10 spada, (A-T), jeśli J spada lub (J-10) A spada.
 • Jeśli pojawi się as kolej, masz max straight z możliwością pełnego max na nit z twoimi 2 asami w ręce, jeśli K, Q lub 2 spadną do nit.

W grze Omaha High strzelasz mocniejszymi kombinacjami niż w Texas hold'em. Podwójna para lub słabszy zestaw jest raczej przeciętny. Celem jest podejście w jak największym stopniu orzechy to znaczy, że najpotężniejsza ręka jest możliwa nit.

Jeśli grasz kombinacje pośrednie, takie jak straight up, non max color lub colours, gdy istnieje możliwość full (para na deska), będziesz regularnie bity.

Ta gra wymaga bardzo zwartej gry, poczynając od skrupulatnego wybierania rąk startowych. Twoje rozdanie początkowe musi pozwolić ci zrobić kolor (2 karty tego samego koloru z Asem lub Królem), pełny dom (para), apartament (mocne karty, które podążają za sobą). Wspomniana wyżej ręka jest dobrym początkowym układem, ponieważ pozwala na wiele wydruków.

Ręce wyjściowe, których należy unikać, to ręce z 3 identycznymi kartami, 4 różnymi kolorami, kartami, które nie są ze sobą powiązane, czyli zbyt daleko, aby pokryć remis. Wyrzucić bez myślenia.

Zobacz także omaha high / low, która pozwala grać jednocześnie najsilniejszymi rękami i najsłabszymi rękami w tym samym ruchu. Pula jest następnie dzielona pomiędzy zwycięzców zgodnie z poziomem ich gier wysokie maks i niski max showdown ("ubój").

Spadkobierca angielskiej chwaly i Poch, gra w pokera narodziła się w Stanach Zjednoczonych na początku XIX wieku. Jego succГЁs trГЁs była szybka, a © tГ moigne niewielki zbiór rГЁgles imprimГ © 1845. Wprowadzono trochę aprГЁs Francja, oГ№ pierwszy nazwano В «Â pocker” play stało się bardzo modne Г pod drugim Imperium. Dziś bardzo zróżnicowany, poker jest jedną z najczęściej granych gier karcianych na świecie. Istnieją nawet mistrzostwa, regularnie organizowane w Las Vegas, a prawie wszystkie kasyna oferują odmianę, pokera stud. Jeśli gra w pokera pochodzi z Nowego Świata, jego zasada jest bardzo stary, a może ГЄtre europГ © przez: © moigne tГ w starej grze premii, co pozwoliło dГЁs renesansu, odzysku i szkicu mГЄme blefowania z 4-kartowymi rękami. Gra brelan, która stanie się bouillotte w katalogu, jest częścią tej samej rodziny. Jeśli szukasz porównania najlepszych pokojów pokerowych online, Holdemweb to adres, który będzie znany.

Ogólne cechy pokera

Liczba graczy: 2 do 8. Materiał: 1 zestaw 32 lub 52 kart i tokenów do obstawienia. Cel gry: Aby zdobyć, używając 5 kart, silniejsze kombinacje niż ich przeciwnicy lub postawić, aby wierzyć w lepszą grę.

Poker to gra kombinacji bez podniesionych do prostych zasad, ale wymaga to chłodu, doświadczenia i psychologii. Jest to zarówno gra losowa, jak i strategia, w której musisz maksymalnie wykorzystać 5 kart swojej ręki, obliczając ryzyko i przewidując reakcje przeciwników. Niezależnie od tego, czy gra się w trybie online czy offline, poker wymaga tego samego odruchu i strategii.

Gra w pokera bez pieniędzy, pozostawiając znaki obsługujących wartość symboliczną, pozostaje rzeczywiście prawie jak intГ © ressante (więcej mГЄme, według niektórych), więc gra jest zabierając ze swojej  „strzały thГ © Гўtre »I jego starcia.

Istnieje wiele sposobów na grę w pokera, ale wszystkie warianty różnią się jedynie organizacją systemów zakładów i zakładów. W każdym razie zasady mają na celu uzyskanie jak najmocniejszej kombinacji.

8 typów kombinacji, sklasyfikowanych zgodnie z prawdopodobieństwem pojawienia się na losowaniu pięciu kart, są następujące, w kolejności rosnącej:

• Para: 2 karty o tej samej wartości

• Podwójna para: 2 pary różnej rangi

• Zestaw: 3 karty o tej samej wartości

• Następujące (lub piąte): 5 kart następujących po sobie, w różnych kolorach

• Kolor: 5 kart tego samego koloru, ale nie wszystkie kolejno

• Pełna: zestaw plus para

• Kwadrat: 4 karty o tej samej wartości

• Prosty kolor: 5 kolejnych kart w tym samym kolorze

W równoważnych kombinacjach (lub przy braku kombinacji) reguła jest taka, że ​​jest to najwyższa karta, która wydaje polecenia, jak pokazano w poniższych przykładach:

Gracz A: Lady of Hearts, Lady of Spades, Lady of Diamonds, 8 of Trèfle, 2 of Diamonds.

Gracz B: King of Hearts, King of Spades, 8 karo, 8 kier, 4 karo.

Tutaj gracz A w najsilniejszym rozdaniu: zestaw Pań pokonuje podwójną parę Ósemka Ósemka.

Gracz A: Lady of Trèfle, Jack of Diamonds, 10 pik, 9 karo, 8 trèfli.

Gracz B: Lokaj z Carreau, 10 kier, 9 kier, 8 kier, 7 kier.

Tutaj jest to A, który ma najsilniejszą rękę: Lady of Trèfle pokonuje Valet de Carreau.

Gracz A: King of Spades, King of Hearts, King of Clover, Lady of Diamonds, Queen of Spades.

Gracz B: As z koniczyny, asa karo, asa kier, 7 pik, 7 kier.

B, tym razem, ma najsilniejszą rękę, ponieważ jego pełne asy biją pełny dom dla królów A, pomimo że Damy są silniejsze niż Siódemka.

Na początku ustalamy "piwnicę", złożoną z żetonów i symbolizującą sumę pieniędzy wniesionych przez każdego z nich. Każdy gracz musi mieć swoją piwnicę (zwaną także "dywanem") przed sobą, ze względu na wszystkich, na początku gry. Jeśli po kilku niefortunnych biciu jeden z uczestników zostanie uznany za winnego (mówi się, że jest "klątwą", słowem, które przeszło do obecnego języka), ma prawo dostać "B" (poprosić o więcej żetonów). Jednak jest to surowo zabronione w trakcie gry i musi czekać na koniec udaru.

Zasada aukcji do pokera

Wyposażony w swoją grę (ukrytą lub odkrytą zgodnie z zasadami wariantu pokera grającego), gracz, który ma słowo zakład (wkłada do gry określoną liczbę żetonów) zgodnie z pewnością siebie ma w jego kartach iw sobie. Jego celem jest wycofanie przeciwników, do których zakłada silniejszą rękę niż jego (poprzez przekonanie ich, że ma lepszą grę), aby zmierzyć się tylko z tymi, których uważa za słabszych i skłonić ich do wzniesienia się stawki. Sztuką pokera jest zatem analiza najbardziej niekorzystnych zasobów bez ujawniania czegokolwiek z własnej gry, dlatego aukcja jest motorem gry, a karta jest tylko wsparciem i wstęp.

Pierwsze aukcje odbywają się w momencie początkowego zakładu (poker zamknięty). Na widok 5 rozdanych kart gracz ma cztery możliwe opcje:

• Zakład (jeśli jest pierwszym, który mówi)

• Uruchom ponownie (przejdź do poprzedniego zakładu)

o Podążanie za lub wyrównywanie (aby umieścić to samo co poprzedni gracz)

• Przekazać, jeśli umowa go nie zadowala lub okoliczności wydają się mu nie sprzyjać. Następnie deklaruje: "Przekazuję" lub "Słowo", które nie uniemożliwiają powrotu do gry, jeśli aukcje będą kontynuowane.

Jeśli gracz wyłoży wszystkie żetony, które ma, mówi się, że robi "dywan". Pozostaje w wyścigu, nawet jeśli ci, którzy go śledzą, przelicytowali.

Na licytacji gracz mierzy przeciwnika, zdradza lub ukrywa się, gra blef i fałszywy blef. Jest to również na aukcji, że bada znaki, śledzi nawyki. Atak zbyt gwałtowny, obrona bez podjęcia odpowiedniego ryzyka, systemowy blef to niektóre krzyże właściwe nowicjuszom, a doświadczony gracz szybko z łatwością.

Zasady różnych wariantów pokera

Naucz się grać za darmo z Winamax Poker

Bezpłatnie! Winamax Poker oferuje interaktywny samouczek i fikcyjny tryb pieniędzy, aby nauczyć się grać w pokera.

Freerolle to najlepszy sposób, aby nauczyć się grać w pokera i trenować. Przedstaw się pokera bez presji prawdziwej konfrontacji.

Dwanaście codziennych darmowych turniejów dla wszystkich: Rozpocznij w darmowym pokerze online dzięki codziennym freerollom Winamax Poker, więcej niż 10 000 € Aby udostępniać co tydzień.

Zasady gry w pokera 5-kartowe (5 Card Closed Poker)

5-Draw (lub zamknięty 5-card poker) jest jednym z najbardziej podstawowych wariantów pokera. Często jest to także ten, który widzisz w filmach, a może grałeś z rodziną.

Ta 5-gierkowa gra istnieje od tak dawna i była grana w tak wielu miejscach i tak wielu domostwach, że istnieje wiele odmian tradycyjnych zasad.

Tutaj znajdziesz najczęściej przyjmowane zasady używane do gry w 5-Card Draw.

Gra jest prosta: zbuduj najlepszą możliwą rękę z 5 kartami po remisie i dwóch stawkach.

Gracz z najlepszą ręką po drugiej rundzie zakładów wygrywa pulę.

Istnieją dwa główne sposoby gry w 5-Card Draw:

- ze ślepiami

Metoda z Ante polega na tym, że gra była pierwotnie grana, a ta używana najczęściej w grach domowych. Tutaj każdy z graczy płaci określoną kwotę przed rozdaniem kart.

W drugim systemie gra działa jak gra z roletami, takimi jak Texas Hold'em. W grze z blindami tylko dwóch graczy na lewo od rozdającego musi zapłacić pieniądze przed rozdaniem kart.

Gracz po lewej stronie rozdającego płaci małą w ciemno, a gracz po lewej stronie dużą w ciemno.

Chociaż ilość blindów można ustawić na dowolnie wybraną kwotę, mała ciemna jest zwykle w połowie duża, przy dużej ciemnej wartej około 1/100 całkowitej wartości wpisowego.

Gdy wszyscy gracze zapłacą swoje Ante (lub blindy zostały opłacone przez obu graczy), rozdający daje po 5 kart każdemu, zaczynając od gracza po jego lewej stronie. Jedna karta na raz, a karty są zakryte naturalnie.

Gdy wszyscy gracze otrzymają swoje pięć kart, rozpoczyna się pierwsza runda licytacji.

Jeśli grasz w ciemno, runda licytacji rozpocznie się od gracza po lewej stronie dużej ciemnej (jak w Hold'em), natomiast jeśli grasz z ante, runda licytacji rozpocznie się od gracza po lewej. dawcy.

W takiej grze ante, pierwszy gracz ma prawo do sprawdzenia (co oznacza, że ​​nie musi obstawiać, kto może zdecydować się na pozostanie w rozdaniu za darmo).

Aby dowiedzieć się więcej o zasadach i szczegółach, jak jeździć w rundzie skąpiec, możesz również odwiedzić naszą stronę z regulaminem Limit Hold'em.

Runda losowania 5 Draw Poker

Kiedy runda licytacji się kończy, rozpoczyna się "losowanie", przez pierwszego gracza, który nadal znajduje się na lewo od rozdającego.

Losowanie to inaczej wymiana kart.

Każdy gracz ma wtedy okazję wymienić dowolną liczbę kart swojej ręki, zgodnie z własnym życzeniem.

Może także zatrzymać się i zatrzymać swoje 5 kart. Po angielsku "stać pat".

Gracz odrzuca karty, których nie chce już więcej, a rozdający rozdaje go tyle, aby je zastąpić, u góry paczki.

W niektórych grach gracz może mieć maksymalnie 3 karty. Ta zasada jest zwykle postrzegana w grach prywatnych, ponieważ przynoszą oni korzyści jedynie słabym graczom. Prawie nigdy nie jest właściwe, aby podążać w pierwszej rundzie zakładów, aby następnie rzucić 4 lub 5 z jego 5 kart.

Drugi Tour de Mises i Slaughter

Gdy wszyscy gracze nadal w grze otrzymają nowe karty, każdy gracz może ponownie ocenić swoje rozdanie przed wejściem do drugiej (i ostatniej) rundy zakładów.

Gdy ta druga runda licytacji się skończy, będzie to ostateczna rozgrywka, rzezi, pomiędzy graczami nadal będącymi w grze.

Podobnie jak każda inna forma pokera (z wyjątkiem gier "low"), gracz z najlepszą kartą 5-card poker wygrywa pulę. Na tej stronie znajdziesz ranking kombinacji pokera.

Jeśli dwóch lub więcej graczy ma tę samą kombinację, dzielą pulę.

Po zakończeniu uboju wygrywający gracz odzyskuje żetony, krupier odzyskuje wszystkie karty i przekazuje swój przycisk dealera graczowi po jego lewej stronie.

Nie krępuj się zadawać pytania, zostawiając komentarz poniżej, jeśli nie masz jeszcze jasności lub jeśli czujesz taką potrzebę.

Zobacz także zasady zamkniętego wideo z 5 kartami:

Wariant: Five-Card Triple Draw Lowball

Ta gra może być również rozgrywana w wersji "lowball", czyli z najmniej dobrą grą (najgorszą kartą), która podnosi pulę. Ta zamknięta wersja pokera, w której celem jest odwrotnie, to Deuce-to-Seven.

Masz blef, znalazłeś swoją grę, Poker. Na miły wieczór z przyjaciółmi, naucz się grać w pokera w najpopularniejszym wariancie: Texas Hold'em Poker. Aby wygrać, nie będziesz musiał pokazywać swoich emocji i być strategicznym ... Cel pokera jest wygrać wszystkie zdobycze przeciwników, uważaj, że zajmie to trochę czasu i koncentracji.

Aby grać w pokera, potrzebujesz:

 • Tokeny o różnych wartościach dla każdego gracza.
 • Zestaw 52 kart.
 • Bądź co najmniej 2 graczami

Organizacja gry w pokera:

Na początek musisz wyznaczyć dawca, w celu odróżnienia go od innych, przycisk należy umieścić na stole obok tego gracza. Darczyńca jest odpowiedzialny za dystrybucję kart. Przy każdej turze dawca zmienia się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Dwaj gracze na lewo od dealera są wywoływani mała w ciemno i duża w ciemno. Ci dwaj gracze są zobowiązani do postawienia określonej na początku sumy pomiędzy wszystkimi graczami, która jeszcze przed rozdaniem kart.

Gracze, którzy są na małej ciemnej i dużej w ciemno zmieniają się w tym samym czasie co krupier, czyli w każdej rundzie.

Sumy zakład na małą ciemną i dużą ciemną zwiększają się podczas gry, na przykład gracze mogą zgodzić się na zwiększenie zakładów co pół godziny.

Przykład: w zależności od wartości, jaką dajesz dla każdego tokena, możesz zacząć od 5 i 10 dla dużej i małej w ciemno, a następnie po pół godzinie przejść do 10 i 20.

Rozdający daje każdemu graczowi dwie karty, jedną po drugiej.

Pierwsza runda licytacji rozpoczyna się od gracza znajdującego się natychmiast po lewej stronie dużej ciemnej. Ten gracz, zgodnie z kartami, które ma w ręku, może:

 • Leżeć. Następnie rzuca swoje karty i wycofuje się na stałe z gry.
 • Zobacz dużą ciemną, to znaczy, że wkłada do puli taką samą sumę jak ta wniesiona przez dużą w ciemno.
 • ożywiać. Następnie stawia sumę wyższą niż ta postawiona przez dużą w ciemno.

Po podjęciu decyzji przez pierwszego gracza, kolej na gracza po jego lewej stronie i tak dalej. Mała w ciemno i duża w ciemno mogą albo dopasować zakłady innych graczy, albo podbić. W przypadku przebicia następuje druga runda licytacji.

Po zakończeniu pierwszej rundy licytacji, trzy karty są zwracane przez dealera na środek stołu. Te karty są wywoływane flop.

Mianowicie: krupier musi "grilować" kartę za każdym razem, gdy musi układać karty, to znaczy, nie przechowuje pierwszej karty pięty.

Druga runda licytacji rozpoczyna się od gracza na lewo od rozdającego. W tej nowej rundzie każdy gracz ma możliwość powiedzenia:

 • sprawdzać, gracz może oszukać, to znaczy, że nie wkłada dodatkowych pieniędzy do puli. Może wygrać tylko wtedy, gdy gracze z wcześniejszych zakładów również ich nie obstawiają.
 • budynek, decyduje się umieścić w puli sumę, którą chce.
 • ożywiać, to znaczy, postawić większą sumę, jeśli gracz już postawił zakład.
 • śledzić, jeśli gracz już postawił, wyrównał ten zakład w puli.
 • Leżeć. Następnie rzuca swoje karty i wycofuje się na stałe z gry.

Po zakończeniu drugiej rundy licytacji czwarta karta wspólna zostaje zwrócona do środka stołu. Ta karta jest wywoływana Toczenie.

Trzecia runda licytacji może się rozpocząć jak poprzednia.

Kiedy ta tura się zakończy, zadzwoniła piąta wspólna karta Rzeka powrócił na środek stołu. Gdy gracze zakończyli licytację, ci, którzy są jeszcze w wyścigu (tj. Gracze, którzy nie poszli spać), pokazują swoje karty. Jest to gracz z najważniejszą kombinacją kart, która wygrywa rundę, więc wygrywa całą pulę.

Następnie można rozpocząć drugi bieg.

Pokerowe kombinacje kart:

Gracz, który wygrywa rundę pokera, ma największą kombinację swoich kart i / lub pięć kart zwróconych do stołu.

Oto szczegóły kombinacji pokera od najmniejszego do największego:

 • PARA : Jeśli masz dwie identyczne karty.

OSTRZEŻENIE: Jeśli dwóch graczy zakończy rundę z każdą parą, to ta z najsilniejszą kartą wygrywa pulę.

Przykład: pomiędzy parą 6 a parą króla, to on ma parę króla wygrywa.

 • DOUBLE PARA : Jeśli masz dwie pary kart.
 • BRELAN Masz trójkę, jeśli masz trzy identyczne karty.
 • QUINTE LUB WIĘCEJ : Masz apartament, jeśli pięć kart o różnych kolorach następuje po sobie.
 • KOLOR : Masz kolor, jeśli masz pięć kart tego samego koloru z ręką i pięcioma kartami na stole. Oznacza to, że pięć kwadratów, pięć serc, pięć pików lub pięć koniczyny.
 • PEŁEN : Masz 3 identyczne karty i parę.
 • KWADRAT : Masz 4 identyczne karty.
 • QUINTE FLUSH : Masz tę kombinację od momentu, gdy masz pięć kart następujących po sobie (THE SUITE), które są tego samego koloru (COLOR).
 • QUINTE FLUSH ROYAL : Ta kombinacja jest najsilniejsza, jaką możesz mieć. Aby mieć królewski kolor, potrzebujesz pięciu największych kart gry następujących po sobie: asa, króla, damę, lokaja i 10, a pięć kart jest jednego i tego samego koloru.
 • Jak wygrać w pokera:

  Zwycięzca Strona pokerowa jest tym, który na końcu odzyska wszystkie żetony wszystkich pozostałych graczy.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  46 + = 55

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map