Rozporządzenie Euromillion

EuroMillions to loteria rozgrywana w dziewięciu krajach europejskich. Losowania odbywają się we wtorkowe i piątkowe wieczory z minimalnym gwarantowanym jackpotem wynoszącym 17 milionów euro, który może wynieść imponującą kwotę 190 milionów euro.

Najnowsze wyniki są dostępne natychmiast po każdym losowaniu w Paryżu. Bądź pierwszy, który zobaczy zwycięskie liczby, sprawdź podział nagród i miejsce ich sprzedaży.

Zobacz najnowsze wyniki EuroMillions i podział nagród na piątek 23 marca 2018.

Wtorek Szacowany Jackpot:

EuroMillions HotPicks już jest! Wybierz liczbę liczb, które chcesz dopasować do nagród o wartości od 10 do 1 miliona. Kosztuje zaledwie 1,50 USD za stronę, a na stronie EuroMillions HotPicks można znaleźć więcej informacji.

UK Millionaire Maker gwarantuje, że co najmniej dwóch brytyjskich graczy EuroMillions wygra ЈЈ miliona w każdym losowaniu. Aby wygrać, gracze muszą dopasować cały dziewięciocyfrowy kod, składający się z czterech liter i pięciu cyfr. Dowiedz się więcej o brytyjskim Millionaire Maker tutaj.

Dowiedz się o najnowszych zwycięzcach EuroMillions, informacji o nieodebranych nagrodach.

W każdym losowaniu EuroMillions oferuje osiem lub dziewięć liczbowych jackpotów, ale wiele z nagród niższego poziomu może nadal przynosić ogromne różnice i każdego tygodnia tworzonych jest wielu milionerów.

Mógłbyś być następny BIG zwycięzcą?

Wyniki Euromillions - 23 marca 2018

5 7 11 46 50 8 11

Największy jackpot 25.03.2018:

Wyniki Euromillions - 20 marca 2018 r

26 29 37 39 44 9 11

Największy jackpot 22.03.2018:

Wyniki Euromillions - 16 marca 2018 r

4 17 24 27 31 10 11

Największy jackpot 18.03.2018:

Wyniki Euromillions - 13 marca 2018 r

9 11 13 33 49 6 12

Największy jackpot 15.03.2018:

Loterię Euro Millions należy nazwać Fabryką Milionerów!

Najnowsze wiadomości z loterii Euro Millions

Możesz teraz grać w Euro Millions online

#lotoactu EuroMillions: trzech przyjaciół Périgord wygrywa milion d. - Wit FM https://t.co/n8ueYKgAsk

 • @skepticalfa * kup bilet Lotto EuroMillions na Skeps i Pobs *

  • Remis nr: 1096
  • Jackpot: 37 000 000 €
  • Rollover nr: 3

  Zobacz więcej szczegółów

  • Szacowany Jackpot: 46 000 000 €
  • Czas zdobyć bilety:
  • 2018/03/27 20:00:00

  Kup bilet online i otrzymaj jeden za darmo!

  Utwórz konto i wybierz swoje numery

  Zobacz kopię swojego biletu

  Wygrane wpłacone na twoje konto

  Narzędzia loterii EuroMillions.

  Nasz wszechstronny zestaw narzędzi obejmuje każdy aspekt generowania własnych liczb i analizowania ich częstotliwości w celu sprawdzania wyników.

  Korzystamy z najnowszych technologii programowania i baz danych, aby analizować każde wcześniejsze losowanie EuroMillions i raportować w łatwym do zrozumienia formacie.

  Narzędzie analizy liczb wskazuje ten numer 5 jak dotąd przyczyniło się do 44 wygrywających jackpotów.

  4 i 23 zostały zebrane razem 21 razy, co czyni je najpopularniejszą parą EuroMillions.

  Po ostatnim losowaniu liczby 10, 19 i 23 to najczęściej spotykane trzy liczby zebrane razem.

  Nasze liczby 50 jest obecnie najbardziej narysowanym numerem.

  Według naszego narzędzia Skip and Hit, łącznie 13 liczby są zaległe i 1 są należne w następnym losowaniu.

  Wygeneruj swoje Numery EuroMillions do wtorkowego losowania.

  Sprawdź ostatnie 5 EuroMillions lub wybierz specjalne losowanie z naszą funkcją kalendarza.

  Dołącz do biuletynu EuroMillions

  Wpisz swoje imię, nazwisko i adres e-mail, aby otrzymać bezpłatne oferty i promocje.

  Analiza wyników Wtorek, 20 marca: Wiadomości i wyniki

  Analiza losowań losowania EuroMillions 20 marca br. To jackpot z rolowaniem, więc gracze mieli 25 000 000 € na grę. Sprawdź teraz zwycięskie liczby.

  Analiza losowania w piątek 16 marca: Brand New Jackpot

  Piątkowe EuroMillions zdobyły nowy jackpot w piątek wieczorem, a wiadomości, analiza losowań i wszystkie liczby są już dostępne.

  Analiza remisowa Wtorek 13 marca: Wygraj Jackpot

  Wyniki są w losowaniu EuroMillions z 13 marca, wielkim najeździe z dużym jackpotem! Czas sprawdzić zwycięskie liczby i sprawdzić, czy jesteś zwycięzcą.

  Nowy na loterii EuroMillions? Dowiedz się wszystkiego o tym tutaj.

  EuroMillions to jedna z największych loterii na świecie, rozgrywana w 13 krajach europejskich - Wielkiej Brytanii, Francji (w tym terytoriach zamorskich), Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii, Irlandii, Belgii, Austrii, Luksemburgu, Monako, Wyspie Man, Andorze i Liechtenstein.

  Losowanie odbywa się w Paryżu w każdy wtorek i piątek o 20:45 CET (19:45 GMT), tak jak to się stało, a wyniki ogłaszane są w ciągu kilku minut od ich przeprowadzenia. Jeśli jesteśmy pedantyczni, EuroMillions nie jest loterią losową. Jest to raczej porozumienie między 13 losowaniami lotniczymi na terenie całej Europy.

  Minimalny wiek wymagany do zakupu biletów EuroMillions to 16 lub 18 lat, w zależności od kraju, w którym dokonujesz zakupu. Na przykład, jeśli grasz w Wielkiej Brytanii, minimalne wymagania wiekowe to 16 lat, ale jest 18 ...

  Niezależnie od tego, czy są w kraju, czy nie, nie możesz kupować biletów EuroMillions, możesz je kupić u agentów biletów online, którzy kupią bilety w Twoim imieniu, omijając wszelkie wymagania dotyczące pobytu.

  EuroMillions może pochwalić się gigantyczną pulą nagród o wartości 17 000 000 € (14 630 000 £), która jest w stanie przewrócić się i zdobyć jackpot, który obecnie wynosi ogromną sumę 190 000 000 € (163 000 000 £)!

  Mega Millions lub SuperEnalotto, jackpot EuroMillions z pewnością ma swoje. W rzeczywistości, jackpot EuroMillions może wzrosnąć o 25 000 000 € (21 500 000 £) lub więcej, gdy przewróci się, co czyni go jednym z najszybciej rosnących jackpotów na świecie.

  Od czasu do czasu w EuroMillions działają SuperDraws, które mają zwiększone, gwarantowane wygrane. Pierwszy taki SuperDraw odbył się w lutym 2007 roku, kiedy jackpot otrzymał gwarancję 130 000 000 € (100 000 000 £)! Od tego czasu pojawiło się kilkanaście EuroMillions SuperDraws, największe gwarantowane jackpoty o łącznej wartości 130 000 000 €. Było wielu, wielu zwycięzców dużych jackpotów, z których największy to kolosalne 190 000 000 € (159 000 000 £). Kolejne 20 złotych jackpotów o wartości 100 000 000 € (86 000 000 £) lub więcej zostało wygranych przez te wszystkie lata.

  Podczas europejskiego loterii loterii z lat 90. pomysł ogólnoeuropejskiej loterii grał Camelot w Wielkiej Brytanii i francuskie gry we Francji. Jednak minęła kolejna dekada, zanim spełniły się marzenia o losowaniu loterii europejskiej. EuroMillions został ostatecznie uruchomiony w lutym 2004 r. W Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji.

  Po początkowym sukcesie nie minęło wiele czasu, zanim stał się popularnym losowaniem loterii. W listopadzie tego samego roku do EuroMillions dołączyły Portugalia, Szwajcaria, Irlandia, Belgia, Austria i Luksemburg, aw następnych latach pojawiły się Andorra, Isle of Man, Liechtenstein i Monaco.

  Ze względu na ogromny sukces EuroMillions, uruchomiono drugą loterię ogólnoeuropejską w 2012 roku - EuroJackpot. Jednak tej gry nie można grać za pomocą jackpotów i nie można konkurować z ogromnymi nagrodami do zgarnięcia dla graczy EuroMillions. SuperEna Lotto we Włoszech i hiszpański El Gordo mogą również zawierać duże wygrane, ale są to dwie najważniejsze rzeczy na świecie, a te na EuroMillions nie są oferowane co tydzień,

  Przed pierwszym rozegraniem EuroMillions zalecamy spędzić kilka minut na zapoznaniu się z regulaminem gry:

  Uczestnicy w Wielkiej Brytanii muszą mieć ukończone 16 lat, aby móc grać w EuroMillions, podczas gdy inne kraje muszą mieć ukończone 18 lat. W każdym razie musisz mieć ukończone 18 lat, niezależnie od lokalizacji.

  Nagrody należy odebrać w kraju, który wydał zwycięski bilet. Na przykład, jeśli nagroda zostanie kupiona w Wielkiej Brytanii, nagroda, niezależnie od jej wartości, musi zostać odebrana w Wielkiej Brytanii.

  Posiadacz - a nie nabywca - biletu EuroMillions jest wart odpowiedniego właściciela. Oznacza to, że wygrana została wygrana.

  Nagrody EuroMillions należy odebrać w ciągu kilku dni od daty losowania. Termin w każdym kraju można znaleźć poniżej:

  Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących loterii EuroMillion. Jeśli masz więcej pytań na temat EuroMillions, skontaktuj się z nami.

  Kiedy odbywa się losowanie loterii EuroMillion?

  Losowanie EuroMillion Lottery odbywa się w Paryżu w każdy wtorek i piątek dla wszystkich uczestniczących krajów loterii EuroMillion. Jedno losowanie określa wynik gry loterii, a także, czy wygrano loterię EuroMillions.

  O której godzinie odbywają się loterie EuroMillions?

  Losowanie EuroMillions odbywa się o godzinie 20:45 czasu środkowoeuropejskiego (CET).

  W jaki sposób gracz loterii wygrywa jackpot EuroMillions?

  Gracze loterii wygrywają Jackpot EuroMillions, uzyskując poprawne wszystkie 5 liczb i 2 szczęśliwe liczby gwiazd na spadających kulach. Każde losowanie używa innej Maszyny i Zestawu Piłek, aby zapewnić uczciwość w losowaniu loterii.

  Gdzie mogę zobaczyć wyniki loterii EuroMillion?

  Wyniki są dostępne na stronie Strona wyników loterii EuroMillion i dołącz szczegóły dotyczące wyników Millionaire Maker. Doradzamy graczom loterii, aby kupili bilety EuroMillion w Internecie, aby uniknąć zagubienia lub zapomnienia o losie loterii. Kupując swoje konta loterii, zwycięzcy otrzymują powiadomienie o sprawdzeniu swoich rachunków loterii.

  Jakie kraje wezmą udział w loterii EuroMillions?

  Kraje biorące udział w losowaniu loterii EuroMillion są następujące: Andora, Austria, Belgia, Francja, Irlandia, Wyspa Man, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria i Wielka Brytania.

  Jestem poza oficjalnymi obszarami EuroMillion - czy mogę wziąć udział w loterii EuroMillion?

  Gracze loteryjni spoza oficjalnych krajów mogą kupować loterie EuroMillion, korzystając z usługi loterii Online Lottery. Serwis otrzymuje faktyczny los loterii, który jest wysyłany do graczy pocztą elektroniczną jako potwierdzenie wejścia do losowania EuroMillions.

  Oszustwa związane z loterią są zazwyczaj wszczętne za pośrednictwem poczty elektronicznej i można je łatwo zweryfikować. Każda wiadomość e-mail, która doradza graczowi, że wygrał ogromną ilość gotówki, należy traktować z podejrzliwością.

  Każda osoba, która chce otrzymać podatek lub admin od twojej wygranej, musi natychmiast zgłosić się do lokalnych władz. Wiele osób zostało oszukanych z dużych sum pieniężnych przez oszustów, którzy zwiastują przed nimi życie luksusu.

  Pamiętaj, że aby wygrać loterię z jackpotem, musisz również kupić bilet na loterię.

  Jeśli nie kupiłeś jackpota loterii. Aby uzyskać pełne informacje na temat unikania oszustw związanych z loterią, prosimy odwiedź naszą stronę z oszustwami loterii.

  Gdzie mogę zdobyć bilety na loterię EuroMillion?

  Gracze loterii mogą kupować bilety dla różnych marketingowców online. Zawsze zalecamy kupowanie biletów EuroMillion Lottery online ze względów bezpieczeństwa.

  Uzyskanie Loterii Bilety Online oznacza również, że jesteś bezpośrednio przeniesiony na konto bankowe. Gracze z Wielkiej Brytanii mogą grać bezpośrednio na oficjalnej stronie loterii.

  Nawiązaliśmy współpracę z dostawcą usług przez ostatnie 8 lat, wypłacili miliony funtów graczom loterii na całym świecie. Odwiedź naszą stronę główną Bilety na loterię online.

  Jakie są szanse na wygraną w loterii EuroMillion?

  Szanse na wygranie jakiejkolwiek loterii są duże. Według statystyk bardziej prawdopodobne jest uderzenie piorunem. Powiedział, że jeśli nie jesteś w nim, nie możesz go wygrać.

  Szanse są ogromne, ale skąd masz szansę wygrać ogromny jackpot? Istnieje dziewięć poziomów nagród na EuroMillion i nawet jeśli nie wygrywają głównej nagrody.

  © Copyright 2006 - 2017 · Loteria EuroMillion · Wszelkie prawa zastrzeżone ·

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  55 − = 47

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map