Sims 4 kody oszukują przewagę

Wszystkie wiadomości o grach wideo na konsolach PC & telefonów komórkowych

The Sims 4 Cheat Codes, aby mieć nieskończone pieniądze w wersji konsolowej (Xbox One - PS4)

Gra SIMS 4 jest już dostępna na PS4 i Xbox One. Jednym z interesujących aspektów serii jest integracja listy kodów kody cheatów / kody, które mogą cieszyć się grą dokładnie i szybko odblokować wszystko, co oferuje gra.

Wersje PS4 i Xbox One nie łamią tej reguły, ponieważ możliwe jest użycie różnego rodzaju kodów. Wymieniliśmy niektóre z nich na tej stronie, zwłaszcza w celu uzyskania łatwych i nieograniczonych pieniędzy w grze.

Lista kodów do SIMS 4 na konsolach PS4 i Xbox One:

Aby otworzyć linię poleceń do oszukiwania w grze, musisz nacisnąć L1, L2, R1, R2, PS4 lub LT, LB, RB, RT, na Xbox One w tym samym czasie. Po wyświetleniu wiersza poleceń na ekranie pojawi się klawiatura i umożliwia wpisanie kodów po wpisaniu polecenia "Testingcheats true" (bez cudzysłowów).

→ Następnie użyj tych kodów do uzyskania nieograniczonej kwoty w The Sims 4:

Aby cieszyć się poniższymi kodami, konieczne jest ręczne wprowadzenie podczas gry. Wymaga to wcześniejszego otwarcia konsoli, ponieważ na niej znajdują się wszystkie kody, które tutaj przedstawimy.

Aby otworzyć konsolę podczas gry, nie ma nic skomplikowanego, ponieważ spowoduje ona po prostu następującą kombinację klawiszy: CTRL + SHIFT + C. Następnie należy wprowadzić kod i zatwierdzić go. Po zakończeniu można zamknąć konsolę, naciskając klawisz ESC lub ponownie wykonać kombinację CTRL + SHIFT + C.

Należy pamiętać, że w przypadku wielu kodów istnieją warianty ON / OFF lub TRUE / FALSE. Pozwala to po prostu na aktywację kodu (ON / TRUE) lub wyłączenie go (OFF / FALSE).

W świecie Simów, tak jak w realnym świecie, pieniądze są ważne, ponieważ dzięki niemu można robić zakupy. Jeśli Sims, waluta to SimFlouz, prawdopodobnie z przyjemnością zwiększysz lub zmniejszysz kwotę dostępną na swoim koncie bankowym zgodnie z wolą, z kilkoma kodami oszukującymi poniżej.

50 000 SimFlouz: MATKA BOŻA

Po wprowadzeniu tego kodu do konsoli wirtualnej Twój portfel zostanie automatycznie zasilony kwotą 50 000 SimFlouz. Czego można uniknąć na słomie pod koniec miesiąca ...

1000 SimFlouz: KACHING lub ROSEBUD

Ciesz się 1000 SimFlouz bezpośrednio na swoim ulubionym koncie Sim.

Zapisz swoje konto w SimFlouz: sims.modify_funds x

Aby doskonale zarządzać budżetem w grze Sims 4, łatwo jest wybrać bezpośrednio, ile pieniędzy powinno być dostępne w portfelu. Więc to jest prawdziwy interes tego kodu.

Aby użyć go poprawnie, zastąp literę x sumą (bez spacji we wpisie), którą chcesz zasilić swoim kontem. W związku z tym, aby dostarczyć portfolio 1 000 000 SimFlouz, należy wpisać następujący kod: sims.modify_funds 1000000

Zostań właścicielem domu: freeRealEstate true / freeRealEstate false lub freeRealEstate on / freeRealEstate off

Chcesz mieć możliwość nabycia domu swoich marzeń w Simach, oto kod stworzony dla ciebie. Wchodząc do niego, możesz wybrać swój przyszły dom i zostać właścicielem, niezależnie od stanu twoich finansów.

Zauważ, że ten kod należy wprowadzić, gdy jesteś na ekranie "Zmień miasto", aby działał.

Spraw, aby nie można było nie płacić rachunków w świecie Simów i dowiedzieć się, jak ważne jest zarządzanie finansami, aby pod koniec miesiąca nie być na gorącym uczynku.

Pamiętaj, że możliwe jest również zaplanowanie automatycznych płatności przy użyciu tego kodu w celu włączenia lub wyłączenia: households.autopay_bills true / households.autopay_bills false.

Ponieważ Simowie żyją w świecie i wchodzą w interakcję ze wszystkim w nim, oto niektóre kody, które zmienią życie twoich postaci, ale także zmienią ich sposób myślenia o przedmiotach, które "grawitują" w ich świecie. środowisko.

Infinite Food and Drink: objects.consumables_infinite_toggle true / objects.consumables_infinite_toggle false

Ciesz się nieograniczonymi napojami i jedzeniem, aby zasilać swoich Simów. Zauważ, że ten kod działa tylko po wprowadzeniu kodu modyfikacji wymagań, tj. Testowanie włączeń.

Odblokuj ukryte obiekty w trybie zakupu: bb.showhiddenobjects

W trybie zakupu będziesz mógł nabyć wszystkie obiekty gry, nawet te, do których nie miałeś dostępu do tej pory. Zobaczysz, jak twórcy gry byli kreatywni, oferując ukryte przedmioty, które z pewnością Ci się spodobają.

Poruszaj się swobodnie wszystkimi przedmiotami i Simami, których chcesz. Jest całkiem przyjemny i pozwala zmieniać przyjemności w zależności od nastroju.

Zrób nowy Sim w twoim domu: sims.spawn

Ciesz się szczęśliwym wydarzeniem w swoim wirtualnym domu poprzez hosting nowego Sima w swoim domu.

Stwórz nowych Simów w swoim świecie: sims.spawnSimple + x

Chcesz zobaczyć nowych Simów dołączających do drużyny, jest to bardzo ładny kod, który pozwoli Ci dodawać nowe osoby do Twojego świata. Aby go użyć, po prostu zamień x przez liczbę nowych znaków.

Uważaj, aby nie wystawiać zbyt wielu liczb na bolesny widok awarii gry.

Aby zabić Sima: sims.add_buff + pożądana śmierć

Jeśli chcesz wyeliminować Sima, możesz go zabić, ale może wystąpić kilka rodzajów śmierci:

 • naturalna śmierć (mniej niż 5 godzin po wpisaniu kodu): sims.add_buff Buff_Mortified
 • głód (24 godziny po wpisaniu kodu): sims.add_buff Buff_Motives_Hunger_Starving
 • śmierć przez wyczerpanie: sims.add_buff buff_Death_ElderExhaustion_Warning
 • śmierć podczas wykonywania pracy (porażenie prądem): sims.add_buff buff_Death_Electrocution_Warning

Nie można jednak zabić "po prostu" Sima.

Ustaw wiek większości: setage + x

W twoim wirtualnym świecie, w jakim wieku chcesz, aby większość prawna została naprawiona? To ty definiujesz to za pomocą tego kodu, aby zastąpić x żądanym wiekiem. Bądź ostrożny, twoja decyzja będzie miała poważne konsekwencje: prawo jazdy, zakup alkoholu, dostęp do kina, ...

Zmień wymagania: testingCheats true / testingCheats false lub testingCheats on / testingCheats off

Zmodyfikuj potrzeby swoich Simów tak, jak chcesz i skup je na tym, co chcesz wpłynąć na ich codzienne zachowanie.

Po wprowadzeniu tego kodu będziesz mógł:

 • zmienić potrzeby domu lub świata lub je zaspokoić, klikając skrzynkę, przytrzymując klawisz SHIFT
 • zmienić potrzeby konkretnego Sima, klikając go, przytrzymując klawisz SHIFT
 • teleportować sim, klikając na ziemię

Zmodyfikuj fizykę Sima: cas.fulleditmode

Chcesz nadać swojemu Simowi odrobinę metamorfozy bez utraty wszystkiego, co zrobiłeś wcześniej w grze, oto co należy zrobić. Będziesz mógł modyfikować chód, głos, muskulaturę lub cechy charakteru twojej postaci. Do tego stopnia, że ​​go nie rozpoznajesz?

Ten kod ma być użyty po sprawdzeniu kodu modyfikacji potrzeb, tj. TestowanieCheats true lub testingCheats on

W świecie Simów podoba ci się prawdziwy świat przyjaciół i wrogów. Jednak związki mogą ewoluować pomiędzy dwiema istotami, a wczorajszymi wrogami mogą stać się Twoimi przyjaciółmi jutra. Oto mały kod, aby zmienić przyjacielską relację z innymi Simami.

Aby kod zadziałał, zamień imiona i nazwiska z tymi z twoich Simów i zastąp literę x liczbami od -100 do 100, -100 odpowiadającymi sytuacjom najgorszego wroga, 100 do sytuacji najlepszego przyjaciela.

Wcześniej należy włączyć testowanie kodu.

Modyfikuj związki zakochane w Sim: Modifyrelationship Firstname1 Lastname1 Firstname2 Lastname2 x romance_Main

Ponieważ bycie zakochanym zapewne przyniesie ostateczne szczęście Twojemu Simowi, daj mu szansę na przeżycie wspaniałej relacji z towarzyszem Sima wybranym

Aby użyć tego kodu, zamień imiona i nazwiska z tymi z twoich Simów i zastąp literę x liczbami od -100 do 100, -100 odpowiadającymi sytuacji niemożliwej miłości, 100 do cudownej historii miłosnej nieomylnej.

Tylko w trybie zakupu można zmieniać rozmiar niektórych obiektów. Aby to zrobić, konieczne będzie uzyskanie kombinacji klawiszy, które będą się powiększać (CTRL + ^) lub zmniejszać obiekty (SHIFT +)). Ten kod nie jest ważny dla obiektów umieszczonych na ziemi.

Zmodyfikuj glebę: constrainFloorElevation true / constrainFloorElevation false

Wyłączając ten kod (fałsz), będziesz mógł podnosić i obniżać podłogę według własnego uznania. Bardzo szczerze, nie jest to zbyt przydatne, ale jest zabawne ...

Czyste lub brudne przedmioty: Umyć / Zmyć brud

Jeśli wiele obiektów jest dostępnych w The Sims 4, tutaj jest kod, który daje możliwość czyszczenia (Make Clean) lub brudnego (Make Dirty) wszystkich elementów środowiska. Niezbyt przydatne, ale przyjemne do przetestowania ...

Ten kod można wprowadzić tylko wtedy, gdy włączony jest testCheats on.

Uzyskaj punkty satysfakcji: sims.give_satisfaction_points x

Za pomocą tego kodu podaj swojemu Simowi liczbę punktów zadowolenia do wyboru. Aby ustalić ten numer, zastąp x powyższego kodu wybranym numerem (bez spacji we wpisie).

Tak więc, jeśli wprowadzisz sims.give_satisfaction_points 4000, twoja wirtualna postać zobaczy wzrost swoich punktów zadowolenia o 4000 jednostek.

Zdobądź wszystkie ubrania w grze: odblokuj stroje na / odblokuj stroje

Dzięki aktywacji tego kodu (on) będziesz mógł odblokować wszystkie ubrania z gry, które będziesz używał w momencie tworzenia swojego Sima. To wystarczy, aby dokonać wyboru spośród bardzo dużej garderoby.

Jeśli jednak jesteś trochę do góry nogami i prawdopodobnie zapomnisz karmić swojego Sima przez 1, a nawet kilka dni, to jest to, aby uniknąć śmierci swojej wirtualnej postaci. Rzeczywiście, za pomocą tego kodu, różne wskaźniki życia twojego Sima zostaną automatycznie ponownie zainicjowane, kiedy będą puste.

Ten kod należy wprowadzić dopiero po zatwierdzeniu modyfikacji potrzeb testującychCheats on.

Przywróć swojego Sima: resetSim + imię i nazwisko twojego Sima

The Sims 4 pozwala w każdej chwili zresetować wybraną przez siebie postać. Ten ponownie pojawia się w bezpiecznym miejscu świata, w którym żyjesz.

Usuń rozmycie po powiększeniu: wyłącz fadeObjects

Kiedy powiększamy obiekty w The Sims 4, są one zwykle rozmyte. To wystarczy, aby rozwiązać ten problem za pomocą kodu, który sprawia, że ​​obiekty są widoczne nawet po powiększeniu. Zauważ, że aby ponownie aktywować rozmycie, musisz wprowadzić następujący kod: enableLlamas fadeObjects on

W The Sims można chcieć, tak jak w prawdziwym życiu, mieć wspaniałą karierę zawodową w wybranej pracy. Jeśli jednak chcesz trochę oszukać, aby odnieść sukces lub całkowicie przegapić swoją karierę, oto kilka kodów, które pomogą ci rozwinąć twoje życie zawodowe, jak uważasz za stosowne.

Możliwe jest karierę w różnych sektorach działalności. Oto kody, które kwalifikują "nazwę kariery" w następujących kodach:

Tajny agent: secretAgent; Astronauta: astronauta; Autor: pisarz; Kryminalny: przestępca; Cook: kulinarne; Wykonawca: artysta estradowy; Painter: malarz; technik nauki: techGuru; Sportowiec: atletyczny; Biznesmen: biznes;

Dziecko Sima sprawdziło się w szkole i uzyskało wyższą ocenę. Gdyby miał D, będzie miał C dzięki temu kodowi.

Podnieś stopnie dziecka na studiach: careerers.promote Highschool

Dziecko Sima dobrze sobie radziło w college'u i dostaje ocenę wyższą niż zwykle. Gdyby miał B, będzie miał A dzięki temu kodowi.

Odblokuj wszystkie trofea kariery: bb.ignoregameplayunlocksentitlement

Wiele trofeów można zdobyć kierując doskonałą karierą, ale także wykonując różne działania. Ale może nie będziesz musiał wypełniać wszystkich misji ...

Rozpocznij karierę: careers.add_nomdecarriere

Chcesz zacząć w karierze artysty, nic bardziej prostego, wprowadź kod i careers.add_artist do ciebie, aby nakładać się w muzyce, filmie lub teatrze.

Po latach ciężkiej pracy możesz rzucić ręcznik i zdecydować o zakończeniu kariery.

Zmniejszenie ocen dziecka w szkole podstawowej: careerers.demote Gradeschool

Niewypełnione obowiązki i godne ubolewania postawy w klasie, a to oznacza, że ​​stopień twojego dziecka w szkole się pogarsza. Na przykład z B, idzie do C.

Zmniejsz stopnie dziecka na studiach: Careers.demote Highschool

Twój licealista nie zadał sobie trudu w ostatnim kwartale, a jego wyniki cierpią. Od D, idzie do E. Bardziej ogólnie, jego ocena zmniejsza się o jedną pozycję.

Uzyskaj promocję: career.promote + nazwa Sim

Pracowałeś dobrze, a twój szef postanowił cię wynagrodzić za wykonaną pracę. Twój poziom kariery wzrasta o jeden

Profesjonalne sankcje: Careers.demote + nazwa Sim

W ostatnich tygodniach nie świeciło Ci w poście. Gorzej, popełniłeś błąd. Twój pracodawca postanowił cię ukarać, a twój poziom kariery zmniejszy się o jeden.

Jak wiesz, jeśli jesteś uzależniony od Simów, każda postać ma swoje umiejętności, które obejmują, powiedzmy, szeroki zakres działań. Dostaliśmy kilka ładnych kodów, ponieważ pozwolą ci zmienić umiejętności twoich ulubionych Simów, jak ci się podoba.

Zasada jest prosta, dla każdej umiejętności możesz przypisać wynik od 0 do 10 i przypuszczalnie odzwierciedlać poziom twoich Simów w tej specjalności.

Zmień poziom umiejętności: stats.set_skill_level adultemajor_competence x

Aby użyć tego kodu, to najpierw musi być aktywowany zmieniających się potrzeb (testingCheats IT) następnie wejdzie on konsolę zastępując „kompetencje” z nazwą umiejętności, które chcesz zmienić notatki i wiadomości przez X przypisać do umiejętności.

Oto kilka kodów do modyfikowania różnych umiejętności:

DIY: stats.set_skill_level AdultMajor_Handiness x

Charisma: stats.set_skill_level AdultMajor_Charisma x

Komedia: stats.set_skill_level AdultMajor_Comedy x

Kuchnia: stats.set_skill_level AdultMajor_HomestyleCooking x

Pisanie: stats.set_skill_level AdultMajor_Writing x

Fitness: stats.set_skill_level skill_Fitness x

Fuseology: stats.set_skill_level AdultMajor_RocketScience x

Gitara: stats.set_skill_level AdultMajor_Guitar x

Gry wideo: stats.set_skill_level AdultMajor_VideoGaming x

Logika: stats.set_skill_level AdultMajor_Logic x

Malice: stats.set_skill_level AdultMajor_Mischief x

Mixology: stats.set_skill_level AdultMajor_Bartending x

Wędkarstwo: stats.set_skill_level AdultMajor_Fishing x

Malowanie: stats.set_skill_level AdultMajor_Painting x

Programowanie: stats.set_skill_level AdultMajor_Programming x

Skrzypce: stats.set_skill_level AdultMajor_Violin x

W grze Sims 4 dzieci mają własne umiejętności, a także można je rozwijać dzięki użyciu kodu oszukańczego. Go do pracy, zmiana musi zostać aktywowany przed testingCheats (jeden) i kod musi zostać wpisany przez zastąpienie „kompetencji” z nazwą organu modyfikować i X przez notatki, które zostaną przypisane do niego.

Kreatywność: stats.set_skill_level Skill_Child_Creativity x

Umiejętność: stats.set_skill_level Skill_Child_Motor x

Zdrowie psychiczne: stats.set_skill_level Skill_Child_Mental x

Społeczeństwo: stats.set_skill_level Skill_Child_Social x

Twórcy Sims 4 są zabawni i oferują ci kilka dowcipów na temat lokalizacji kodów, jeśli jednak wprowadzisz ten kod.

Hide Sims Thought Bubbles: hideHeadlineEffects on / hideHeadlineEffects off

Chore myśli przychodzą Sims „zanieczyszczają” Twój świat, tutaj jest kod, który będzie cieszyć się będzie zabrać wszystkie myśli, które zazwyczaj towarzyszą pęcherzyków swoje ulubione postacie.

Ponieważ dialogi między Simami są niekiedy ciężkie, może warto ustawić SIM to automatycznie odpowiedzieć na pytania zadane mu przez innych Simów.

Tryb pełnoekranowy: pełny ekran włączony / pełny ekran wyłączony

W rankingu ustawień wyświetlania najprawdopodobniej spodoba Ci się gra w Sims 4 na pełnym ekranie, dzięki czemu możesz zanurzyć się w wirtualnym świecie.

Liczba klatek na sekundę: fps on / fps off

Zobacz liczbę klatek na sekundę w prawym górnym rogu ekranu, aby zobaczyć, jak potężny jest Twój komputer dla The Sims 4

Uzyskaj wszystkie kody do gry: POMOC

The Sims 4 ma wszystko, co planowane jest dla małych oszustów, ponieważ lista dostępnych cheatów jest dostępna z wirtualnej konsoli. Uważaj, lista kodów nie zawsze jest aktualna.

Dostosuj szybkość animacji: slowMotionViz + liczba od 0 do 8

Niektórzy obwiniają animacje obecne w Simach za zbyt szybkie. Oto rozwiązanie spowolnienia animacji i wyświetlania ich według własnego uznania. Wybierz prędkość od 0 do 8, gdzie 0 oznacza największą prędkość, a 8 najwolniej.

Sims 4: Psy i koty - kody oszustów

Cheat code, simy konsolowe, koty i psy, pomoc, zwierzęta, podstęp, sims.

Potrzebujesz pomocy w grze The Sims 4? Dajemy ci trochę kodów do cheatów / kodów do cheatów.

W Simach lubimy budować domy, mieć ładne meble, fajny basen, ale czasami trudno mieć wszystko, co chcesz! Aby to ułatwić, EA Games wprowadziło kilka kodów. Podczas gdy niektóre są certyfikowane przez wydawcę, inne mają być używane oszczędniej. Nie nadużywaj kodów, może to obniżyć jakość gry.

Aby użyć kodu oszukiwać, musisz otwórz konsolowe simy, z domyślnymi skrótami CTRL + SHIFT + C. Aby upewnić się, że kody są włączone, dobrze jest wpisać konsolę: testingcheats true. Jeśli są aktywowane, to wiadomość "Cheaty są włączone" zostanie wyświetlony.

Kody dla zwierząt / kliniki weterynaryjnej

Zmaksymalizuj swoje umiejętności weterynaryjne : stats.set_skill_level Major_Vet X (X = 2 do 10)

→ Zmaksymalizuj związek ze swoimi zwierzętami : features.equip_trait Atrakcja

→ Odblokuj dodatkowego weterynarza : bucks.unlock_perk AdditionalVet_1 true

→ Odblokuj drugiego dodatkowego lekarza weterynarii: bucks.unlock_perk AdditionalVet_2 true

→ Popraw jakość swojej opieki : Bucks.unlock_perk SupplyQuality prawda

→ Zmniejsz stres zwierząt: bucks.unlock_perk ReducePetStress prawda

→ Zmień pieniądze X swojej rodziny: pieniądze X (jeśli chcesz mieć 100 000 $, wpisz pieniądze 100 000)

→ Zapłać rachunki automatycznie: households.autopay_bills true

→ Zaspokój potrzeby własnego domu / siebie: SHIFT + Kliknij swoją skrzynkę pocztową, a następnie zmień wymagania

→ Zaspokój tylko swój Pęcherz: fillmotive motive_bladder

→ Zaspokój tylko swoją rozrywkę: fillmotive motive_fun

→ Zaspokój tylko swój głód: fillmotive motive_hunger

→ Zaspokój tylko swoją społeczność: fillmotive motive_social

→ Zaspokój tylko swoją energię: fillmotive motive_energy

→ Zaspokój tylko swoją higienę: motyw motoryzacyjny_hygiene

Dodaj X punktów ssania: sims.give_satisfaction_points X (Jeśli chcesz 1000 punktów, wpisz sims.give_satisfaction_points 1000). (Punkty ssania są używane do zakupu dodatkowych umiejętności lub wykonywania różnych czynności, takich jak posiadanie bliźniaków / trojaczki)

Przypominamy, że poziom umiejętności wynosi od 2 do 10. W konsoli Sims musisz używać angielskich terminów, jeśli chcesz używać tych kodów. Jeśli chodzi o inne kody, zastąp X na końcu wybranym numerem.

Jeśli chodzi o umiejętności, będziesz musiał użyć terminów angielskich w konsoli. Aby znaleźć Cię tam, możesz znaleźć każdą karierę przetłumaczoną w poniższej tabeli.

Zastąp X swoją karierą, korzystając z powyższej tabeli, aby zastąpić X angielskim słowem.

→ Masz promocję: careers.promote X (zauważ, że po osiągnięciu ostatniego poziomu ten kod zwiększy twoją pensję za każdym razem)

→ Bądź zdegradowany: careers.demote X

→ Dodaj dodatkową karierę: careers.add_career X

→ Usuwa karierę: careers.remove_career X

→ Zwiększyć notatki swojego dziecka: careers.promote Gradeschool

Zwiększyć notatki swojego nastolatka: Careers.promote Highschool

Te kody są absolutnie niepraktyczne, ale jeśli absolutnie poprawisz swoje relacje z simami. przygotuj się!

Dodaj 50 punktów do przyjaznej relacji: modifyrelationship Firstname1 Lastname1 Firstname2 Lastname2 50 Friendship_Main (przykład, jeśli 1 = Pierre Jacques i 2 = Louis henz, to daje: Pierre Jacques Louis Henry 50 Friendship_Main modifyrelationship)

→ Usuń 50 punktów do przyjaznej relacji: modifyrelationship Firstname1 Lastname1 Firstname2 Nazwisko2 -50 Friendship_Main

Dodaj 50 punktów do romantycznej relacji: modifyrelationship Firstname1 Lastname1 Firstname2 Nazwisko2 50 Romance_Main

→ Usuń 50 punktów z romantycznej relacji: modifyrelationship Firstname1 Lastname1 Firstname2 Nazwisko2 -50 Romance_Main

Kody są wpisywane w tak zwaną konsolę do gry.

> resetSim [nazwa] [nazwa] : Zresetuj Sima, którego nazwiesz. Aby użyć, gdy Sim jest błędny.

> Sims.Hard_Reset : Resetuje wybrany Sim. Aby użyć, gdy Sim jest błędny.

> freeRealEstate [on / off] Rodziny będą mogły przenieść się do dowolnego domu bez ograniczeń finansowych.

> sims.modify_funds <amount9gt; : sims.modify_funds -200 usuwa 200 § z bieżącego fokusa, a sims.modify_funds +100 dodaje 100§ do bieżącego fokusa (po włączeniu trybu debugowania: testingCheats true)

> households.autopay_bills : Automatycznie opłacaj rachunki.

> casclockspeed 1-10 : Umożliwia spowolnienie lub przyspieszenie animacji w narzędziu Utwórz Sim. (Używane tylko w CAS!)

> porzucić : Zamknij grę.ZALECANE)

> sims.spawnsimple <# 9gt; : Dodaj użytkowników X do aktywnego pola. Używaj ostrożnie.

> Shift + ^ : Powiększa obiekty w trybie zakupu / kompilacji.

> ALT Gr i ) : Zmniejsza obiekt

> bb.moveobjects [on / off] : Umożliwia umieszczanie obiektów w dowolnym miejscu.

> bb.showhiddenobjects : (Nie trzeba wprowadzać True TestingCheats) Włącza tryb debugowania i powoduje pojawienie się ukrytych przedmiotów.

W panelu Zakup > Obiekty według funkcji > Pokaż wszystko, czego możesz użyć po prawej Filtruj elementy > treść > debugowanie

** W panelu Zakup > Obiekty według funkcji > Pokaż wszystko. Następnie w pasku wyszukiwania tuż nad typem karta pamięci i będziesz mieć dostęp do wszystkich debugowanych treści (roślin, przedmiotów, mikstur, książek, tabliczek).

>9gt; Umożliwienie pogorszenia się potrzeb gospodarstw domowych: Odblokuj potrzeby Simów z gospodarstwa domowego. (jeśli wcześniej zostały wyłączone).

>9gt; Uaktywnij rosnące potrzeby świata: Odblokuj potrzeby Simów świata. (jeśli wcześniej zostały wyłączone).

>9gt; Zablokuj pogarszanie się potrzeb domowych: Bloki muszą być maksymalne tylko dla domu.

>9gt; Disable World Pogorioration: Blocks musi być maksymalny dla wszystkich Simów.

>9gt; Zaspokojenie potrzeb (kominek): Całkowicie wypełnia pas kominka Simów.

>9gt; Satifary Needs (World): Całkowicie wypełnia światowe paski potrzeb Sims.

>9gt; Poprawić potrzebę dzięki cheatowi.

Włącz pogorszenie: odblokuj potrzeby wybranego Sima.

Disable Damage: Blokuje potrzeby wybranego Sima.

Uszczęśliwiaj: Całkowicie wypełnij paski potrzeb wybranego Sima.

>9gt; Edytuj w CUS: Pozwala na zmianę ubrań, kroków i aspiracji Sima.

>9gt; Debugowanie: Resetuj Sim?

>9gt; Dodaj do rodziny.

>9gt; Teleportuj tutaj

> cas.fulleditmode : Pozwala całkowicie modyfikować istniejących Simów. Zapraszam do przeczytania samouczka Fuchiego tutaj.

> clock.advance_game_time <heures9gt; <minutes9gt; <secondes9gt; : Aby przyspieszyć czas. Zapraszam do lektury szczegółowego samouczka tutaj.

> Death.toggle [true / false] : Wyłącz śmierć. (NIE TESTOWANE)

> sims.give_satisfaction_points <# 9gt; : Daj punkty satysfakcji, aby kupić nagrody.

Wymaga aktywacji kodu True TestingCheats przed!

> sims.remove_all_buffs : Pozbądź się stanów umysłu.

> sims.fill_all_commodities : Poznaj potrzeby swojego Sima.

> stats.fill_commodities_household : Poznaj potrzeby swojego domu.

> HouseHolds.Fill_Visible_Commodities_World : Zaspokój potrzeby świata.

> FillMotive Motive_<Name9gt; : Zaspokój potrzeby świata.

Lista nazw potrzeb:

> sims.spawnsimple <# 9gt; : Stwórz losową grupę Simów.

> Sims.Remove_Buff <Name9gt; : Usuwa pożądany nastrój na wybranym Simie.

> Sims.Remove_All_Buff : Zresetuj nastrój wybranego Sima.

Lista nazw nastrojów:

SIMS 4 WAMPIRY

> stats.set_stat commodity_Motive_Visible_Vampire_Power <# 9gt; : Wypełnij pasek energetyczny wampira

> stats.set_stat commodity_BecomingVampire 2160 : Przekształć wybrany Sim tak, jakby został ugryziony (przejście 3-dniowe)

> traits.remove_trait trait_OccultVampire : Pozwala wybranemu Simowi być człowiekiem, jeśli jest wampirem.

> stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 202 : Pozwala wybranemu Simowi osiągnąć poziom "Néophyte9quot;

> stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 630 : Pozwala wybranemu Simowi osiągnąć poziom "Drobny wampir"

> stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1058 : Pozwala wybranemu Simowi osiągnąć poziom "Major Vampire"

> stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1486 : Pozwala wybranemu Simowi osiągnąć poziom "Mistrz Wampirów"

> stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1593 : Pozwala wybranemu Simowi osiągnąć poziom "Wielki Mistrz Vampire"

> curfew.set_curfew <# 9gt; : Umożliwia zmianę czasu ciszy.

Kod obrysu znaków:

> traits.equip_trait <trait9gt; : Pozwala wyposażyć wybranego Sima w cechę postaci.

> traits.remove_trait <trait9gt; : Umożliwia usunięcie cechy postaci z wybranego Sima.

> traits.clear_traits : Pozwala usunąć wszystkie pociągnięcia znakowe na wybranym Simie.

przykład: Aby wyposażyć go w aktywną funkcję: traits.equip_trait Aktywny

Kategoria życia:

Dodatkowe cechy charakteru: BE RODZICE

Cechy charakteru faz: BE RODZICE

Cecha bonusowa związana z wybraną aspiracją

Aspiracja dzieci:

Cecha sklepu z nagrodami

> crafting.shorten_phases : Pozwala skrócić czas realizacji obiektów.

> sims.get_sim_id_by_name <Imię Simette> <Nazwisko Simette> : Znać identyfikację ciężarnej Simety.

> pregnancy.force_offspring_count <Identyfikator Simette> <# 9gt; : Zmień liczbę dzieci w swojej Simette w ciąży. Upewnij się, że nie przekroczyłeś 7, ponieważ limit wynosi 8 Simów na gospodarstwo domowe.

> sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester1 : Sprawia, że ​​Sim jest w ciąży w pierwszym kwartale.

> sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester2 : Sprawia, że ​​Sim jest w ciąży w drugim kwartale.

> sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester3 : Sprawia, że ​​Sim jest w trzecim kwartale ciąży.

> sims.add_buff buff_Pregnancy_InLabor : Sprawia, że ​​aktywny Sim rodzi.

> sims.get_sim_id_by_name <Imię zwierzęcia> <Imię zwierzęcia> : Aby poznać identyfikację zwierzęcia.

> ghost_OldAge <ID zwierzęcia> Zabij zwierzaka i zamień go w ducha.

Wymaga aktywacji kodu True TestingCheats przed!

> aspirations.complete_current_milestone : Sprawdza wszystkie cele zaproponowane przez aspirację wybranego Sima.

> stats.set_skill_level <skilltype9gt; <# 9gt; : Zwiększa lub zmniejsza poziomy umiejętności wybranego Sima.

Dla nastolatków do Seniora:

Major_Archeology: W DŻUNGLI

Dla małych dzieci: Z AKTUALIZACJI 12.01.17

Wymaga aktywacji kodu True TestingCheats przed!

> careers.add_career <name9gt; : Daj pracę swojemu Simowi.

> careers.demote <name9gt; : Zmień wersję swojego Sima.

> careers.promote <name9gt; : Uzyskaj promocję.

> careers.remove_career <name9gt; : Aby zrezygnować.

Lista nastoletnich ofert pracy:

> careers.promote Gradeschool : Zwiększenie oceny dziecka w szkole podstawowej.

> careerers.demote Gradeschool : Zmniejsz ocenę dziecka w szkole podstawowej.

> Careers.promote Highschool : Zwiększenie oceny nastolatka na studiach.

> careerers.demote Gradeschool : Zmniejsz ocenę nastolatków na studiach.

> stats.set_skill_level <skilltype9gt; 1-5 : Zwiększa lub zmniejsza poziomy umiejętności wybranego Sima.

Lista umiejętności:

Kod punktów korzyści: Nie ma żadnego, ale niezmienny pozwala ci uwolnić punkty!

> bucks.unlock_perk AdditionalVet_1 true : Odblokuj przewagę "Dodatkowy weterynarz nr 1",

> bucks.unlock_perk AdditionalVet_2 true : Odblokuj przewagę "Dodatkowy weterynarz nr 2",

> bucks.unlock_perk vetperks_MoreCustomers true : Odblokuj przewagę "Zwiększona zamożność",

> bucks.unlock_perk vetperks_LengthenImpatienceTimeout true : Odblokuj przewagę "Pacjenci",

> bucks.unlock_perk SupplyQuality prawda : Odblokuj przewagę "Odblokuj jakość materiału weterynaryjnego",

> bucks.unlock_perk ReducePetStress prawda : Odblokuj przewagę "Redukcja stresu dla zwierząt",

> bucks.unlock_perk vetperks_InspirationalSpeechSocial true : Odblokuj przewagę "Inspirująca mowa",

> bucks.unlock_perk vetperks_LowerEmployeeTrainingCost true : Odblokuj przewagę "Koszt szkolenia zmniejszył zatrudnienie",

> bucks.unlock_perk vetperks_LowerChanceBadEvents_Small true : Odblokuj przewagę "Dobre zarządzanie",

> bucks.unlock_perk ReducePetStress prawda : Odblokuj przewagę "Redukcja stresu u zwierząt",

> bucks.unlock_perk UnlockCASItem true : Odblokuj przewagę "Bluza weterynaryjna",

- Aby usunąć stan umysłu "Błogosławieństwo szkieletu" :

Cheat Codes - Cheats - Sims 4

Oszukiwać kody.

Och, te dobre stare kody. Gra jest po prostu taka, że ​​już ich szukamy i nie bez powodu, bez nich nasze życie nie miałoby znaczenia! Nasi Simowie byliby biedni i powinni działać. Co za tortura!

Dobrze, przestań żartować! Kody są spożyte z umiarem, aby nie zepsuć zabawy w grę, ale wiemy, że jesteś poważny, oto one.

Ta lista nie jest wyczerpująca i będzie regularnie aktualizowana.

 • Aby uzyskać listę oszukiwać kody o pakiecie wampirów , kliknij tutaj
 • Aby uzyskać listę Cheat Codes dla małych dzieci(MAJ styczeń 2017 r.), kliknij tutaj
 • Aby uzyskać listę Cheat Codes for Dogs and Cats, kliknij tutaj
 • Aby uzyskać listę oszukiwać kody o byciu rodzicami / rodzicielstwem,kliknij tutaj

Aby otworzyć okno kodu, naciśnij jednocześnie na klawiszach Ctrl + Shift + klawisz C .

Uwaga: Francuska klawiatura często oferuje klucze przetłumaczone na francuski! We Francji klawisz Shift = klawisz Shift

Biały pasek pojawia się w lewym górnym rogu ekranu. To jest konsola kodu. Wprowadź żądany kod na tym pasku i potwierdź klawiszem Enter.

Wskazówka : Możesz skopiować kod bezpośrednio na stronę, a następnie wkleić go do okna kodu. Pozwala to uniknąć błędów pisowni!

Aby zamknąć okno kodu, naciśnij przycisk " ESC "

Niektóre znane kody do gry, bezpieczne dla gry:

pomoc : Wyświetla listę wszystkich ważnych kodów dla graczy. Lista jest dość ograniczona i nie daje najciekawszych kodów.

Motherlode : ten kod przyniesie ci skromną sumę 50 000 § ... Ciekawy na trudne miesiące!

fps [on / off] : Pokazuje lub ukrywa czas trwania bieżącej akcji (w h: mm: s actual)

fullscreen [on / off] : pozwala przełączyć się lub nie być już w trybie pełnoekranowym

headlineeffects [on / off] : aby ukryć pionki i myśli Simów. Bądź ostrożny, to również wyłącza różne symbole podczas twoich progresji: + i - w interakcjach społecznych, zdobyczach umiejętności itp.

hovereffects [on / off] : Wyłącza białe aury (kontury) Simów i obiektów, gdy pilot wykonuje myszą.

RESETSIM imię : zresetować Sima w przypadku błędu

porzucić : pozwala opuścić grę

freerealestate [on / off] : tylko na planie sąsiedztwa, umieść twojego Sima w pustym domu za darmo.

households.autopay_bills : pozwala automatycznie płacić rachunki w trakcie gry.

bb.moveobjects : Kod umożliwiający umieszczenie dowolnego obiektu w pełnej swobodzie. Obiekty można umieścić w dowolnym miejscu, bez poszanowania siatki na ziemi lub bez blokowania przez inne obiekty.

aspirations.complete_current_milestone : pozwala automatycznie zweryfikować cele bieżącego etapu ssania aktywnego Sima. Aby całkowicie wypełnić ssanie, konieczne będzie ponowne wprowadzenie kodu krok po kroku.

stats.set_skill_level [skilltype] [1-10] : Zwiększa (lub zmniejsza) poziom umiejętności aktywnego Sima. [Skilltype] Będąc imieniem (pisać po angielsku) umiejętności, [1-10] jest pożądanym poziomem od 1 do 10.

Aby zobaczyć listę umiejętności w języku angielskim, aby ukończyć kod (wpisać miejsce [Skilltype] ), kliknij tutaj:

Major_Fishing: Kompetencja w zakresie rybołówstwa

Major_Herbalism: Competence of Herbalism (wymaga pakietu "Natura docelowa")

Major_Wellness: Wellness Competence (wymaga pakietu "Relaxation at SPA")

Major_Gardening: Umiejętność ogrodnicza

Major_Handiness: DIY Skills

Major_Bartending: Kompetencje w zakresie miksologii

Major_Writing: Pisanie kompetencji

Major_Painting: Painting Skills

Major_Piano: Piano Proficiency

Major_Guitar: Guitar Skills

Major_Violin: Kompetencje skrzypcowe

Major_Logic: Kompetencja logiki

Major_Programming: Programming Competence

Major_VideoGaming: Gry wideo umiejętności

Major_RocketScience: Fuseology Skill

Major_GourmetCooking: Competence Gastronomic Cuisine

Major_HomestyleCooking: Cooking Skill

Major_Comedy: Comedy Skill

Major_Charisma: Charisma Kompetencji

Major_Mischief: Malice Skill

Major_Baking: Pastry Skill (wymaga dodatku "W pracy")

Major_Photography: Photography Skills (wymaga dodatku "W pracy")

Major_DJ: Umiejętność DJ (wymaga dodatku "Living Together")

Minor_Dancing: Dance Scill - tylko 5 poziomów (wymaga dodatku "Living Together")

Major_Singing: Singing Skill (wymaga dodatku "City Life")

Major_Archaeology: Competence Competence (wymaga zestawu "W dżungli")

Minor_LocalCulture: Skill "Selvadoradian Culture (wymaga pakietu "W dżungli )

Skill_Fitness: Fitness Skill

Skill_Child_Creativity: Creativity Skill (Kids)

Skill_Child_Mental: Competence Mental Faculty (children)

Skill_Child_Social: Competence Social Faculties (children)

Skill_Child_Motor: Skill Motor Skills (Children)

Skill_Toddler_Communication: Communication Competence (Toddlers) - tylko 5 poziomów

Skill_Toddler_Imagination: Imagination Skill (Toddlers Skill) - tylko 5 poziomów

Skill_Toddler_Movement: Communication Competence (Toddlers) - tylko 5 poziomów

Skill_Toddler_Potty: Skill Pot (Toddlers) - tylko 3 poziomy

Skill_Toddler_Thinking: Skill Reflection (Toddlers) - tylko 5 poziomów

Major_Reaping: Harvest Skill (Hedgehog's Hidden Skill - Unikać)

Wielkie litery nie są ważne, ale szanuj przestrzenie i _

Przykład z umiejętnością Logic, aby szybko stać się ekspertem od szachów:

stats.set_skill_level Major_Logic 8

sims.remove_all_buffs : usuwa wszystkie umysły aktywnego Sima (praktyczne, gdy Sim jest w paskudnym nastroju jak "Very angry"). Sim powraca do neutralnego nastroju ("Good").

sims.fill_all_commodities : Automatycznie wypełnia wszystkie wskaźniki potrzeb twojego aktywnego Sima.

stats.fill_commodities_household : Automatycznie wypełnia wszystkich Simów potrzebnych wskaźników pełnego skupienia.

careers.promote gradeschool : zwiększa stopień dziecka w szkole. Zamień " promować Przez " zdegradować Aby obniżyć notatkę.

careers.promote highschoo L : Zwiększenie oceny nastolatka na studiach. Zamień " promować Przez " zdegradować Aby obniżyć notatkę.

careers.promote [nazwa] : Zwiększa (lub zmniejsza) poziom kariery aktywnego Sima (promocja). [Nazwa] bycie imieniem (pisać po angielsku) kariery. Zamień " promować Przez " zdegradować Zdegradować go do niższego poziomu kariery. UWAGA : ten kod nie pozwala wrócić do zmiany gałęzi.

Aby wyświetlić listę karier w języku angielskim, aby ukończyć kod (wpisać miejsce [Nazwa] ), kliknij tutaj:

atletyczny: zawodnik

Astronauta: Astronauta kariery

business: Business Career

criminal: Criminal Career

Kulinarne: Kulinarna kariera

artysta: Artysta kariery

Malarz Malarz kariery

secretAgent: Tajny agent kariery

techGuru: Guru kariery technologii

pisarz: pisarz kariery

detektyw: Kariera policyjna (wymaga dodatku "At Work")

lekarz: Kariera (wymaga dodatku "At Work")

naukowiec: Kariera naukowca (wymaga dodatku "At Work")

Social Media: Career Media (wymaga dodatku "City Life")

Careers_Adult_Critic: Critical Career (wymaga dodatku "City Life")

Działacz: kariera polityczna (wymaga dodatku "City Life")

Wielkie litery nie są ważne

Przykład promocji (kodowana, nie sofa!) W środowisku biznesowym:

Magiczny dotyk!

Ten kod, stworzony i wykorzystywany przez twórców gry podczas jej projektowania, pozwala na sprawdzenie niektórych dodatkowych kodów podczas gry. Bądź ostrożny, kiedy zmieniasz kwartały lub teren, kod zamyka się automatycznie; następnie konieczne będzie ponowne jej wykorzystanie.

Aby aktywować kod, otwórz okno kodu i wprowadź testingcheats [true / false] , ( prawdziwy aktywuj kod, fałszywy wyłącz to). Będziesz wtedy mieć dostęp do innych kodów lub skrótów.

Kiedyś Testowanie jest prawdziwe włączone, możesz uzyskać dostęp do następujących interakcji:

 • SHIFT + KLIKNIJ na swojego Sima : kliknij na Sima przytrzymując klawisz Shift, będziesz mógł:

- w celu poprawy potrzeby dzięki oszukiwaniu: pozwala blokować paski potrzeb lub sprawić radość swojej symucie (wszystkie potrzeby do maksimum).

- edit in CUS: modyfikuje długoterminowe ambicje, ubrania i akcesoria Twojego Sima, jakby zostały stworzone po raz pierwszy.

 • SHIFT + KLIKNIJna symulacji sąsiedztwa (lub tajnym świecie takim jak SIXAM) : możesz dodać go do swojego domu, zmodyfikować go w CAS jak dla swojego Sima lub zmodyfikować jego potrzeby.
 • " SHIFT + KLIKNIJna obiekcie : możesz go zdebugować w razie problemów, wyczyścić lub zabrudzić, jeśli obiekt oferuje opcję.

 • SHIFT + KLIKNIJna skrzynce pocztowej : możesz debugować skrzynkę pocztową lub zarządzać potrzebami swojego domu i / lub miasta.
 • SHIFT + KLIKNIJna podłodze : pozwala aktywnemu Simowi teleportować się do tej lokalizacji

Inne kody, które można aktywować za pomocą TESTINGCHEAT

Aby uzyskać dostęp do innych kodów, po kodzie " Testowanie jest prawdziwe "włączone, musisz ponownie otworzyć okno kodu i wprowadzić następujące kody:

 • Modyfikuj Simy, korzystaj z ukrytych przedmiotów (i wielu innych niespodzianek)

Wprowadź następujący kod na pasku kodu i uzyskaj dostęp do ukrytych obiektów (tryb debugowania), wróć do CAS, za pośrednictwem lustra, aby zmodyfikować swoich Simów tak, jakby zostały utworzone po raz pierwszy: cas.fulleditmode

Wprowadź następujący kod, a będziesz miał dostęp do wszystkich ukrytych przedmiotów katalogu, trybu zakupu i trybu budowy, kolekcjonowania na przykład (elementy, talerz rybny, wiwarium żab ...): bb.showhiddenobjects

Wprowadź następujący kod na pasku i łatwo zwiększ liczbę punktów ssania, aby kupić nagrody za odessanie dla aktywnego Sima: sims.give_satisfaction_points #

# Jest to liczba punktów, które chcesz dodać do aktywnego Sima. Uwaga, może być limit punktów ... Lepiej iść wolno.

Wprowadź następujący kod na pasku, a zablokowane przedmioty (kariera, umiejętności, itp. Nagrody) będą dostępne w katalogu: bb.ignoregameplayunlocksentitlement

Przyjemny kod, by szybko nawiązywać dobrych przyjaźni. Uwaga, ci dwaj Simowie muszą być na tej samej ziemi.

Podstawowa formuła wydaje się nieco skomplikowana:

modifyrelationship [nazwa aktywnej karty SIM] [aktywna nazwa karty SIM] [docelowa nazwa karty SIM] [docelowa nazwa karty SIM] [pożądany poziom relacji: od 1 do 100%] [typ relacji]

Typ związku będący: [Friendship_Main] dla przyjaźni, [Romance_Main] dla związku miłości.

Ale konkretnie, w barze obsługa jest dość prosta i szybka ... Przykład:

modyfikuj relacjê Bouckie Biquette Sasha Leplat 50 Friendship_Main

I zacząć romans w wielkiej burzy, kolejny przykład natychmiastowej miłości od pierwszego wejrzenia:

modyfikuj relacje Sasha Leplat Bouckie Biquette 100 Romance_Main

Konieczne będzie powtórzenie manipulacji, a docelowy Sim stanie się aktywnym Simem, ponieważ słupki relacji są indywidualne, a poziom relacji niekoniecznie jest taki sam dla 2 Simów.

CODE UPDATED MARZEC 26, 2015

Uważaj, poniższy kod działa tylko wtedy, gdy masz dodatek "At Work" lub jeśli twoja gra bazowa jest załatana wraz z aktualizacją 26/03/2015. Podobnie należy obchodzić się z nim ostrożnie.

Za pomocą tego kodu menu budowy będzie dostępne w ukrytych miejscach, takich jak Jaskinia Oasis Spring Secret, Willow Creek Clearing lub szpital, laboratorium naukowe lub posterunek policji, jeśli masz dodatek "At Work" ”. Więc możesz edytować te ziemie raz i dostosować je. OSTRZEŻENIE: te miejsca są zaprojektowane do rozgrywki i zawierają obiekty niezbędne do gry, bez tych obiektów spowoduje to problemy w rozwoju kariery.

Poniżej znajduje się lista najważniejszych przedmiotów, według gruntów, których nie należy usuwać. Możesz dodać inne obiekty, udekorować lub zmienić układ elementów, odświeżyć lub wyrównać resztę, jak chcesz:

SZPITAL musi zawierać co najmniej następujące obiekty : (kliknij na rozwijane menu)

1 lub 2 chirurgiczne stoły operacyjne

Niektóre łóżka do egzaminów

1 główny odbiór szpitala (w tym jeden z krzesłem i komputerem)

1 lub 2 urządzenie rentgenowskie

1 lub 2 analizatory chemiczne

1 Bieżnia

1 automat z żywnością

Niektóre komputery (inne niż główna recepcja)

1 kuchenka mikrofalowa na ladzie

KOMISARZ POLICYJNY musi zawierać co najmniej następujące obiekty : (kliknij na rozwijane menu)

1 stół przesłuchań z 2 krzesłami i lustrem

1 stacja nagrywająca

1 główny posterunek policji (w tym jeden z krzesłem i komputerem)

1 wykres dochodzeniowy

1 lub 2 analizatory chemiczne

Krążki komórek

Drzwi do cel

1 automat z żywnością

Niektóre komputery (inne niż główna recepcja)

1 stół i 2 krzesła

1 kuchenka mikrofalowa na ladzie

LABORATORIUM NAUKOWE musi zawierać co najmniej następujące obiekty : (kliknij na rozwijane menu)

1 zestaw do montażu rakiet

Niektóre doniczki do sadzenia

1 producent wynalazków

1 laboratorium chemii

1 lub 2 analizatory chemiczne

1 piłka do dziurkowania

1 bieżnia

1 automat z przekąskami

1 automat z żywnością

Na tej dobrej grze i nie zapomnij! W umiarkowaniu

Artykuł zaktualizowano 27 stycznia 2017 r

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map