Srebrny kod sims 4

Aby cieszyć się poniższymi kodami, konieczne jest ręczne wprowadzenie podczas gry. Wymaga to wcześniejszego otwarcia konsoli, ponieważ na niej znajdują się wszystkie kody, które tutaj przedstawimy.

Aby otworzyć konsolę podczas gry, nie ma nic skomplikowanego, ponieważ spowoduje ona po prostu następującą kombinację klawiszy: CTRL + SHIFT + C. Następnie należy wprowadzić kod i zatwierdzić go. Po zakończeniu można zamknąć konsolę, naciskając klawisz ESC lub ponownie wykonać kombinację CTRL + SHIFT + C.

Należy pamiętać, że w przypadku wielu kodów istnieją warianty ON / OFF lub TRUE / FALSE. Pozwala to po prostu na aktywację kodu (ON / TRUE) lub wyłączenie go (OFF / FALSE).

W świecie Simów, tak jak w realnym świecie, pieniądze są ważne, ponieważ dzięki niemu można robić zakupy. Jeśli Sims, waluta to SimFlouz, prawdopodobnie z przyjemnością zwiększysz lub zmniejszysz kwotę dostępną na swoim koncie bankowym zgodnie z wolą, z kilkoma kodami oszukującymi poniżej.

50 000 SimFlouz: MATKA BOŻA

Po wprowadzeniu tego kodu do konsoli wirtualnej Twój portfel zostanie automatycznie zasilony kwotą 50 000 SimFlouz. Czego można uniknąć na słomie pod koniec miesiąca ...

1000 SimFlouz: KACHING lub ROSEBUD

Ciesz się 1000 SimFlouz bezpośrednio na swoim ulubionym koncie Sim.

Zapisz swoje konto w SimFlouz: sims.modify_funds x

Aby doskonale zarządzać budżetem w grze Sims 4, łatwo jest wybrać bezpośrednio, ile pieniędzy powinno być dostępne w portfelu. Więc to jest prawdziwy interes tego kodu.

Aby użyć go poprawnie, zastąp literę x sumą (bez spacji we wpisie), którą chcesz zasilić swoim kontem. W związku z tym, aby dostarczyć portfolio 1 000 000 SimFlouz, należy wpisać następujący kod: sims.modify_funds 1000000

Zostań właścicielem domu: freeRealEstate true / freeRealEstate false lub freeRealEstate on / freeRealEstate off

Chcesz mieć możliwość nabycia domu swoich marzeń w Simach, oto kod stworzony dla ciebie. Przez przejęcie go, będziesz mógł wybrać swój przyszły dom i stać się właścicielem, niezależnie od stanu twoich finansów.

Zauważ, że ten kod należy wprowadzić, gdy jesteś na ekranie "Zmień miasto", aby działał.

Spraw, aby nie można było nie płacić rachunków w świecie Simów i dowiedzieć się, jak ważne jest zarządzanie finansami, aby nie być pod koniec miesiąca.

Pamiętaj, że możliwe jest również zaplanowanie automatycznych płatności przy użyciu tego kodu w celu włączenia lub wyłączenia: households.autopay_bills true / households.autopay_bills false.

Ponieważ Simowie żyją w świecie i wchodzą w interakcje ze wszystkim w nim zawartymi, oto kilka kodów, które odmienią życie twoich postaci, ale także zmienią ich sposób myślenia o obiektach, które "grawitują" w ich świecie. środowisko.

Infinite Food and Drink: objects.consumables_infinite_toggle true / objects.consumables_infinite_toggle false

Ciesz się nieograniczonymi napojami i jedzeniem, aby zasilać swoich Simów. Zauważ, że ten kod działa tylko po wprowadzeniu kodu modyfikacji wymagań, tj. Testowanie włączeń.

Odblokuj ukryte obiekty w trybie zakupu: bb.showhiddenobjects

W trybie zakupu będziesz mógł nabyć wszystkie obiekty gry, nawet te, do których nie miałeś dostępu do tej pory. Zobaczysz, jak twórcy gry byli kreatywni, oferując ukryte przedmioty, które z pewnością Ci się spodobają.

Poruszaj się swobodnie wszystkimi przedmiotami i Simami, których chcesz. Jest całkiem przyjemny i pozwala zmieniać przyjemności w zależności od nastroju.

Zrób nowy Sim w twoim domu: sims.spawn

Ciesz się szczęśliwym wydarzeniem w swoim wirtualnym domu poprzez hosting nowego Sima w swoim domu.

Stwórz nowych Simów w swoim świecie: sims.spawnSimple + x

Chcesz zobaczyć nowych Simów dołączających do drużyny, jest to bardzo ładny kod, który pozwoli Ci dodawać nowe osoby do Twojego świata. Aby go użyć, po prostu zamień x przez liczbę nowych znaków.

Uważaj, aby nie wystawiać zbyt wielu liczb na bolesny widok awarii gry.

Aby zabić Sima: sims.add_buff + pożądana śmierć

Jeśli chcesz wyeliminować Sima, możesz go zabić, ale może wystąpić kilka rodzajów śmierci:

  • naturalna śmierć (mniej niż 5 godzin po wpisaniu kodu): sims.add_buff Buff_Mortified
  • głód (24 godziny po wpisaniu kodu): sims.add_buff Buff_Motives_Hunger_Starving
  • śmierć przez wyczerpanie: sims.add_buff buff_Death_ElderExhaustion_Warning
  • śmierć podczas wykonywania pracy (porażenie prądem): sims.add_buff buff_Death_Electrocution_Warning

Nie można jednak zabić "po prostu" Sima.

Ustaw wiek większości: setage + x

W twoim wirtualnym świecie, w jakim wieku chcesz, aby większość prawna została naprawiona? To ty definiujesz to za pomocą tego kodu, aby zastąpić x żądanym wiekiem. Bądź ostrożny, twoja decyzja będzie miała poważne konsekwencje: prawo jazdy, zakup alkoholu, dostęp do kina, ...

Modyfikuj potrzeby: testingCheats true / testingCheats false lub testingCheats on / testingCheats off

Zmodyfikuj potrzeby swoich Simów tak, jak chcesz i skup je na tym, co chcesz wpłynąć na ich codzienne zachowanie.

Po wprowadzeniu tego kodu będziesz mógł:

  • zmienić potrzeby domu lub świata lub je zaspokoić, klikając skrzynkę, przytrzymując klawisz SHIFT
  • zmienić potrzeby danego Sima, klikając go, przytrzymując klawisz SHIFT
  • teleportować sim, klikając na ziemię

Zmodyfikuj fizykę Sima: cas.fulleditmode

Chcesz nadać swojemu Simowi odrobinę metamorfozy bez utraty wszystkiego, co zrobiłeś wcześniej w grze, oto co należy zrobić. Będziesz mógł modyfikować chód, głos, muskulaturę lub cechy charakteru twojej postaci. Do tego stopnia, że ​​go nie rozpoznajesz?

Ten kod ma być użyty po sprawdzeniu kodu modyfikacji potrzeb, tj. TestowanieCheats true lub testingCheats on

W świecie Simów podoba ci się prawdziwy świat przyjaciół i wrogów. Jednak związki mogą ewoluować pomiędzy dwiema istotami, a wczorajszymi wrogami mogą stać się Twoimi przyjaciółmi jutra. Oto mały kod, aby zmienić przyjacielską relację z innymi Simami.

Aby ten kod zadziałał, zamień imiona i nazwiska z tymi z twoich Simów i zastąp literę x liczbami od -100 do 100, -100 odpowiadającymi sytuacjom najgorszego wroga, 100 do sytuacji najlepszego przyjaciela.

Wcześniej należy włączyć testowanie kodu.

Modyfikuj związki zakochane w Sim: Modifyrelationship Firstname1 Lastname1 Firstname2 Lastname2 x romance_Main

Ponieważ bycie zakochanym zapewne przyniesie ostateczne szczęście Twojemu Simowi, daj mu szansę na przeżycie wspaniałej romantycznej relacji z towarzyszem Sima wybranym

Aby użyć tego kodu, zamień imiona i nazwiska z tymi z twoich Simów i zastąp literę x liczbami od -100 do 100, -100 odpowiadającymi sytuacji niemożliwej miłości, 100 do cudownej historii miłosnej nieomylnej.

Tylko w trybie zakupu można zmieniać rozmiar niektórych obiektów. Aby to zrobić, konieczne będzie uzyskanie kombinacji klawiszy, które będą się powiększać (CTRL + ^) lub zmniejszać obiekty (SHIFT +)). Ten kod nie jest ważny dla obiektów umieszczonych na ziemi.

Zmodyfikuj glebę: constrainFloorElevation true / constrainFloorElevation false

Wyłączając ten kod (fałsz), będziesz mógł podnosić i obniżać podłogę według własnego uznania. Bardzo szczerze, nie jest to zbyt przydatne, ale jest zabawne ...

Czyste lub brudne przedmioty: Umyć / Zmyć brud

Jeśli wiele obiektów jest dostępnych w The Sims 4, tutaj jest kod, który daje możliwość czyszczenia (Make Clean) lub brudnego (Make Dirty) wszystkich elementów środowiska. Niezbyt przydatne, ale przyjemne do przetestowania ...

Ten kod można wprowadzić tylko wtedy, gdy włączony jest testCheats on.

Uzyskaj punkty satysfakcji: sims.give_satisfaction_points x

Za pomocą tego kodu podaj swojemu Simowi liczbę punktów zadowolenia do wyboru. Aby ustalić ten numer, zastąp x powyższego kodu wybranym numerem (brak spacji we wpisie).

Tak więc, jeśli wprowadzisz sims.give_satisfaction_points 4000, twoja wirtualna postać zobaczy wzrost swoich punktów zadowolenia o 4000 jednostek.

Zdobądź wszystkie ubrania w grze: odblokuj stroje na / odblokuj stroje

Dzięki aktywacji tego kodu (on) będziesz mógł odblokować wszystkie ubrania z gry, które będziesz używał w momencie tworzenia swojego Sima. To wystarczy, aby dokonać wyboru spośród bardzo dużej garderoby.

Jeśli jednak jesteś trochę do góry nogami i prawdopodobnie zapomnisz karmić swojego Sima przez 1, a nawet kilka dni, to jest to, aby uniknąć śmierci swojej wirtualnej postaci. Rzeczywiście, za pomocą tego kodu, różne wskaźniki życia twojego Sima zostaną automatycznie ponownie zainicjowane, kiedy będą puste.

Ten kod należy wprowadzić dopiero po zatwierdzeniu modyfikacji potrzeb testującychCheats on.

Przywróć swojego Sima: resetSim + imię i nazwisko twojego Sima

The Sims 4 pozwala w każdej chwili zresetować wybraną przez siebie postać. Ten ponownie pojawia się w bezpiecznym miejscu świata, w którym żyjesz.

Usuń rozmycie po powiększeniu: wyłącz fadeObjects

Kiedy powiększamy obiekty w The Sims 4, są one zwykle rozmyte. To wystarczy, aby rozwiązać ten problem za pomocą kodu, który sprawia, że ​​obiekty są widoczne nawet po powiększeniu. Zauważ, że aby ponownie aktywować rozmycie, musisz wprowadzić następujący kod: enableLlamas fadeObjects on

W The Sims można chcieć, tak jak w prawdziwym życiu, mieć wspaniałą karierę zawodową w wybranej pracy. Jeśli jednak chcesz trochę oszukać, aby odnieść sukces lub całkowicie przegapić swoją karierę, oto kilka kodów, które pomogą Ci rozwinąć twoje życie zawodowe, jak uważasz za stosowne.

Możliwe jest karierę w różnych sektorach działalności. Oto kody, które kwalifikują "nazwę kariery" w następujących kodach:

Tajny agent: secretAgent; Astronauta: astronauta; Autor: pisarz; Kryminalny: przestępca; Cook: kulinarne; Wykonawca: artysta estradowy; Painter: malarz; technik nauki: techGuru; Sportowiec: atletyczny; Biznesmen: biznes;

Dziecko Sima sprawdziło się w szkole i uzyskało wyższą ocenę. Gdyby miał D, będzie miał C dzięki temu kodowi.

Podnieś stopnie dziecka na studiach: careerers.promote Highschool

Dziecko Sima dobrze sobie radziło w college'u i dostaje ocenę wyższą niż zwykle. Gdyby miał B, będzie miał A dzięki temu kodowi.

Odblokuj wszystkie trofea kariery: bb.ignoregameplayunlocksentitlement

Wiele trofeów można zdobyć kierując doskonałą karierą, ale także wykonując różne działania. Ale może nie będziesz musiał wypełniać wszystkich misji ...

Rozpocznij karierę: careers.add_nomdecarriere

Chcesz rozpocząć karierę artysty, nic prostszego, wpisz kod kariery careers.add_artist, a ty, aby grać narzucać się w muzyce, kinie lub teatrze.

Po latach ciężkiej pracy możesz rzucić ręcznik i zdecydować o zakończeniu kariery.

Zmniejszenie ocen dziecka w szkole podstawowej: careerers.demote Gradeschool

Niewypełnione obowiązki i godne ubolewania postawy w klasie, a to oznacza, że ​​stopień twojego dziecka w szkole się pogarsza. Na przykład z B, idzie do C.

Zmniejsz stopnie dziecka na studiach: Careers.demote Highschool

Twój licealista nie zadał sobie trudu w ostatnim kwartale, a jego wyniki cierpią. Od D, idzie do E. Bardziej ogólnie, jego ocena zmniejsza się o jedną pozycję.

Uzyskaj promocję: career.promote + nazwa Sim

Pracowałeś dobrze, a twój szef postanowił cię wynagrodzić za wykonaną pracę. Twój poziom kariery wzrasta o jeden

Profesjonalne sankcje: Careers.demote + nazwa Sim

W ostatnich tygodniach nie świeciło Ci w poście. Gorzej, popełniłeś błąd. Twój pracodawca postanowił cię ukarać, a twój poziom kariery zmniejszy się o jeden.

Jak wiesz, jeśli jesteś uzależniony od Simów, każda postać ma swoje umiejętności, które obejmują, powiedzmy, szeroki zakres działań. Dostaliśmy kilka ładnych kodów, ponieważ pozwolą ci zmienić umiejętności twoich ulubionych Simów, jak ci się podoba.

Zasada jest prosta, dla każdej umiejętności możesz przypisać wynik od 0 do 10 i przypuszczalnie odzwierciedlać poziom twoich Simów w tej specjalności.

Zmień poziom umiejętności: stats.set_skill_level adultemajor_competence x

Aby użyć tego kodu, konieczne będzie aktywowanie modyfikacji potrzeb (testowanie jest włączone), wtedy konieczne będzie wprowadzenie go w konsoli poprzez zastąpienie "kompetencją" przez nazwę umiejętności, której notatkę chcesz zmienić, oraz x przez notatkę przypisać do umiejętności.

Oto kilka kodów do modyfikowania różnych umiejętności:

DIY: stats.set_skill_level AdultMajor_Handiness x

Charisma: stats.set_skill_level AdultMajor_Charisma x

Komedia: stats.set_skill_level AdultMajor_Comedy x

Kuchnia: stats.set_skill_level AdultMajor_HomestyleCooking x

Pisanie: stats.set_skill_level AdultMajor_Writing x

Fitness: stats.set_skill_level skill_Fitness x

Fuseology: stats.set_skill_level AdultMajor_RocketScience x

Gitara: stats.set_skill_level AdultMajor_Guitar x

Gry wideo: stats.set_skill_level AdultMajor_VideoGaming x

Logika: stats.set_skill_level AdultMajor_Logic x

Malice: stats.set_skill_level AdultMajor_Mischief x

Mixology: stats.set_skill_level AdultMajor_Bartending x

Wędkarstwo: stats.set_skill_level AdultMajor_Fishing x

Malowanie: stats.set_skill_level AdultMajor_Painting x

Programowanie: stats.set_skill_level AdultMajor_Programming x

Skrzypce: stats.set_skill_level AdultMajor_Violin x

W grze Sims 4 dzieci mają własne umiejętności, a także można je rozwijać dzięki użyciu kodu oszukańczego. Aby to zadziałało, najpierw trzeba aktywować modyfikację potrzeb (testowanie włącza), a kod musi zostać wprowadzony przez zastąpienie "kompetencji" nazwą umiejętności, która ma zostać zmodyfikowana, oraz x przez notatkę, która zostanie na nią przeniesiona.

Kreatywność: stats.set_skill_level Skill_Child_Creativity x

Umiejętność: stats.set_skill_level Skill_Child_Motor x

Zdrowie psychiczne: stats.set_skill_level Skill_Child_Mental x

Społeczeństwo: stats.set_skill_level Skill_Child_Social x

Twórcy Sims 4 są zabawni i oferują ci kilka dowcipów w miejscach, w których kody są oszustami, jeśli jednak wprowadzisz ten kod.

Hide Sims Thought Bubbles: hideHeadlineEffects on / hideHeadlineEffects off

Zmęczony widzeniem myśli Simów "zanieczyszczają" twój wirtualny świat, oto kod, który docenisz, ponieważ usunie wszystkie bąbelki myśli, które zwykle towarzyszą twoim ulubionym bohaterom.

Ponieważ dialogi pomiędzy Simami są czasem ciężkie, może być ciekawie skonfigurować Sima tak, aby ten automatycznie odpowiadał na pytania zadane mu przez innych Simów.

Tryb pełnoekranowy: pełny ekran włączony / pełny ekran wyłączony

W rankingu ustawień wyświetlania najprawdopodobniej spodoba Ci się gra w Sims 4 na pełnym ekranie, dzięki czemu możesz zanurzyć się w wirtualnym świecie.

Liczba klatek na sekundę: fps on / fps off

Zobacz liczbę klatek na sekundę w prawym górnym rogu ekranu, aby zobaczyć, jak potężny jest Twój komputer dla The Sims 4

Uzyskaj wszystkie kody do gry: POMOC

The Sims 4 ma wszystko, co planowane jest dla małych oszustów, ponieważ lista dostępnych cheatów jest dostępna z wirtualnej konsoli. Uważaj, lista kodów nie zawsze jest aktualna.

Dostosuj szybkość animacji: slowMotionViz + liczba od 0 do 8

Niektórzy obwiniają animacje obecne w Simach za zbyt szybkie. Oto rozwiązanie spowolnienia animacji i wyświetlania ich według własnego uznania. Wybierz prędkość od 0 do 8, gdzie 0 oznacza największą prędkość, a 8 najwolniej.

Wszystkie wiadomości o grach wideo na konsolach PC & telefonów komórkowych

The Sims 4 Cheat Codes, aby mieć nieskończone pieniądze w wersji konsolowej (Xbox One - PS4)

Gra SIMS 4 jest już dostępna na PS4 i Xbox One. Jednym z interesujących aspektów serii jest integracja listy kodów kody cheatów / kody, które mogą cieszyć się grą dokładnie i szybko odblokować wszystko, co oferuje gra.

Wersje PS4 i Xbox One nie łamią tej reguły, ponieważ możliwe jest używanie różnego rodzaju kodów. Wymieniliśmy niektóre z nich na tej stronie, zwłaszcza, aby łatwo i bez ograniczeń uzyskać pieniądze w grze.

Lista kodów do SIMS 4 na konsolach PS4 i Xbox One:

Aby otworzyć linię poleceń do oszukiwania w grze, musisz nacisnąć L1, L2, R1, R2, PS4 lub LT, LB, RB, RT, na Xbox One w tym samym czasie. Po wyświetleniu wiersza poleceń na ekranie pojawi się klawiatura i umożliwia wpisanie kodów po wpisaniu polecenia "Testingcheats true" (bez cudzysłowów).

→ Następnie użyj tych kodów do uzyskania nieograniczonej kwoty w The Sims 4:

Oszukiwanie jest ważną częścią gry, a oszustwo jest nie tylko łatwe, ale jest też czymś, do czego ... zachęcamy. Tak więc powiem: nie tylko wyjaśnimy, jak oszukiwać w The Sims 4, ale także odsłonimy niektóre z naszych ulubionych cheatów.

Jak korzystać z cheatów w The Sims 4?

Aby użyć kodów do gry w The Sims 4, musisz najpierw otworzyć konsolę do gry, naciskając "Ctrl + Shift + C"na twoim komputerze lub"Command + Shift + C"na komputerze Mac, będąc w grze." Pojawia się okno dialogowe, w którym można pobrać kody - nie zapomnij nacisnąć "wejście"po wpisaniu kodu.

Jak oszukiwać, aby mieć więcej simflouz?

Oto kody, aby uzyskać więcej pieniędzy w The Sims 4:

  • Wpisanie "rosebud" lub "kaching" oszczędza 1000 simflouz
  • Wpisanie "motherlode" pozwala uzyskać 50 000 porównań

Jak uwolnić wszystkie domy świata?

Wybór domu Twoich Simów nie zawsze jest łatwy, kiedy zaczynasz i odkrywasz świat. Dlaczego więc nie otworzyć więcej możliwości nieruchomości? Aktywuj konsolę do gry i wpisz "FreeRealEstate On", aby przejść do dowolnego terenu mieszkalnego, bez względu na cenę. Aby wyłączyć to oszustwo, po prostu aktywuj konsolę do gry i wpisz "FreeRealEstate off".

Jak udostępnić zamknięte obiekty kariery w katalogu budowlanym do kupienia?

Aby uzyskać tę wersję gry w The Sims 4, przejdź do trybu Build, otwórz okno dialogowe oszukiwania i wpisz "bb.ignoregameplayunlocksentitlement".

Jak odblokować kody, które aktualizują stan Twojego przedmiotu?

Podczas próby opowiedzenia konkretnej historii, możesz potrzebować przedmiotów, aby znaleźć się w określonym stanie (na przykład, że blaty kuchenne są czyste lub brudne). Aby to zrobić, aktywuj konsolę do cheatowania, wpisz "testingcheats true" i przytrzymując klawisz "Shift", kliknij obiekt i wybierz "Make dirty", jeśli jest czysty, lub "Make clean", jeśli jest brudne.

Jak teleportować Simów, którzy nie są wampirami?

Użyj "testingcheats true" i kliknij na ziemię, przytrzymując klawisz Shift, w miejscu, w którym chcesz teleportować Sima, a następnie wybierz "Teleportuj tutaj".

Jak radzić sobie z potrzebami Sima?

Jeśli Twój Sim nie jest zadowolony i chcesz ręcznie zmienić musi uwzględnić tę należy uaktywnić konsolę oszukiwać, typu „testingcheats prawdziwą”, naciśnij klawisz Shift i kliknij na Sim chcesz zmienić potrzeb , a następnie wybierz "Make happy".

Jak umieścić potrzeby Sima w stanie statycznym?

Jeśli Twoi Simowie są w stanie, gdy ich potrzeby są zielone, a może cały czerwony, i chcesz im pozostanie w tym stanie przez dłuższy czas, należy uaktywnić konsolę oszukiwać, wpisz „prawdziwych testingcheats ", przytrzymaj klawisz Shift i kliknij Sim, który chcesz zmodyfikować. Następnie wybierz "Popraw potrzebę za pomocą cheata", a następnie "Wyłącz wymaganie pogorszenia". Aby go ponownie włączyć, postępuj zgodnie z tymi samymi instrukcjami i wybierz "Włącz potrzebne obrażenia".

Jak zdefiniować określoną ilość simlouz dla domu?

Aby umieścić określoną kwotę simflouz w zasobach gospodarstwa domowego, musisz aktywować konsolę do cheatowania, wpisać "testingcheats true" i wpisać "Money X", zastępując "x" ilością, którą chcesz dodać do konta.

Na przykład, jeśli wpiszesz "Pieniądze 145897", środki gospodarstwa domowego wyniosą dokładnie 145 897 dolarów za simflouz.

Jak przenosić obiekty w dowolnym miejscu?

W trybie budowy możesz umieścić obiekty (takie jak meble lub okna) w miejscach niedozwolonych w siatce. Aby to zrobić, aktywuj konsolę do cheatowania, wpisz "bb.moveobjects on" i wybierz obiekt, który chcesz umieścić. Wtedy widzisz, że możesz umieścić go w dowolnym miejscu na swojej ziemi.

Jak wyświetlić ukryte przedmioty z katalogu / zakupu?

Czasami chcesz uzyskać dostęp do niektórych ukryte obiekty w katalogu budynek / zakupu, takie jak przedmioty związane ze specjalnymi wydarzeniami w grze o to, uaktywnić konsolę oszukiwać i typu „bb.showhiddenobjects”. możesz wtedy zobaczyć i używać obiektów.

The Sims 4 PC The Sims 4 Console The Sims Mobile The Sims FreePlay Przeglądaj gry Najnowsze wiadomości Support Fora EA O Rekrutacja Francja Stany Zjednoczone Wielka Brytania Australia Deutschland Italia 日本 Polska Brasil Россия España Ceska Republika Danmark Suomi Meksyk Nederland Norge Portugal Sverige 대한민국 台灣 Updates prawne Online Services Umowa użytkownika Polityka prywatności & ciastka

[Tips] The Sims 4 - Cheat Codes (nieograniczona ilość pieniędzy, śmierć itp.)

Od pierwszego odcinka serii, The Sims zawsze byli w stanie polegać na Kody Kodów, aby wydostać się ze złej sytuacji lub zakończyć trudny koniec miesiąca. Z The Sims 4 kody kodów są oczywiście z powrotem! W tej sztuczce proponujemy dostęp do wszystkich kodów, które mogą dać ci więcej pieniędzy, zabronić twoim Simom umrzeć, zresetować swoją postać lub zmusić ich do szczęścia.

The Sims 4 - Otwórz konsolę kodów Cheats

- Najpierw musisz nacisnąć CTRL + SHIFT + C, aby otworzyć konsolę

- Aby korzystać z kodów, po prostu przejrzyj to, co jest poniżej w cytatach i postępuj zgodnie z instrukcjami!

Użyj kodów Cheats of the Sims 4

- "Pomoc": Daje ci dostęp do podstawowej listy kodów

- „RESETSIM ": Umieść statystyki swojego Sima na zero

- "pełny ekran": Zagraj w grę na pełnym ekranie lub w oknie

- „headlineeffects ": Ukryj efekty graficzne nad Simami

- "Death.toggle": Twoi Simowie już nie mogą umrzeć

- "FreeRealEstate [on lub off]": Wszystkie domy stają się darmowe

- "motherlode": Sprawia, że ​​50 000 Simflouzesów (pieniędzy) jest darmowe

- "żyła": Sprawia, że ​​50 000 Simflouzesów (pieniędzy) jest darmowe

- "kaching": Sprawia, że ​​1000 Simflouzes (pieniądze) za darmo

- "rosebud": Sprawia, że ​​1000 Simflouzes (pieniądze) za darmo

Cheats for Sims 4 [Solved / Ferm9eacute;]

Szukam kody do gry The Sims 4.

Może dlatego już jej nie widziałeś

tutaj chciałem aktywować kody cheatów dla sims 4, ale kiedy wciskam ctrl maj c robi mi zrzut ekranu; jak to zrobić, proszę, dziękuję za pomoc.

Pocałunki! I dobra gra!

czy możesz mi pomóc proszę.

Widziałem, że wielu z was ma problemy z kodami, które POMIMUJĘ !!

Nowy kod aktywujący pasek kodu cheatowania to:

Ctrl / shift (mała strzałka wielkimi literami) / C

A tutaj masz więcej niż wpisywanie swoich kodów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map