Tabela statystyk pokerowych

statystyki i prawdopodobieństwa, aby lepiej grać w pokera Texas Hold'em

Koncepcje strategii, psychologii, pozycji i innych nie będą omawiane na tej stronie, która skupi się na matematycznym aspekcie gry Texas Hold em poker.

Prostą kalkulacją, aby podejmować właściwe decyzje na flopie, jest uproszczona formuła obliczeniowa, która nie jest w 100% dokładna, ale mimo to niewiele różni się od dokładnych statystyk.

Po prostu obliczyć out (liczba kart, które poprawią twoją rękę), pomnożyć tę liczbę przez 2, a następnie dodać 2 całkowite: otrzymasz przybliżony procent poprawy ręki.

Masz 9-10 w ręce z lokajem-damą na flopie, więc masz 8 outów w swoim apartamencie (cztery 8 i cztery Kings), 8 * 4 = 32, + 2, które stanowią około 34% szans (1 szansa 3), aby znaleźć wynik na turnie lub na riverze.

Piąta brzuszna będzie miała 2 razy mniej outsów, a więc tylko około 18% szans

Kolejny przykład z 2 kierami w ręce i 2 kierami na flopie: masz 9 outów (pozostałe 9 kier) * 4 = 36 + 2 lub 38% szans na dotknięcie koloru na turnie lub riverze

Musisz pomyśleć o obliczeniu wszystkich możliwych outów:

Na przykład, z kartą asa w ręku i flopem 7 serca, 8 sercem, 2 koniczyną

Wyliczmy outy kombinacji, które pozwalają nam pokonać parę 8 w tym momencie: kolor (9 outów), para asów (3 outy), para króla (3 outy) to 9 + 3 + 3 = 15 * 4 = 60 + 2 = 62%

Prawie 2 szanse na 3, aby poprawić rękę z parą króli, asów lub koloru, jednak nie możesz zapomnieć, że gra przeciwnika może się poprawić lub może już mieć flop nie do pobicia - statystyki te dotyczą jedynie prawdopodobieństwa poprawy.

Procenty oczywiście różnią się w zależności od siły trzymanej pary. W ten sposób para asów nigdy nie znajdzie overcarda na flopie, podczas gdy para 2 będzie miała 100% szansy na znalezienie wyższej karty na flopie.

Procent szansy na znalezienie overcarda na flopie z parą w ręce:

Widzimy więc w tych statystykach wszystkie słabości małych par, jeśli nie znajdą flopa i wielu graczy pozostanie w wyścigu, istnieje duża szansa, że ​​dłoń zostanie pobita.

Widzimy też, że para lokajów jest dość krucha i ma więcej niż jedną szansę na 2, że na flopie jest as, król lub dama ...

Jakie są statystyki dotyczące możliwości losowania i koloru na flopie:

Kiedy masz w ręce dwie karty tego samego koloru (pik, kier, karo, shamrocks), istnieje tylko 0,8% szansy, że 3 karty z flopa są tego samego koloru.

Oczywiście masz więcej szans na znalezienie flusha na flopie: 1 szansa na 9 to około 11%.

- Jeśli masz parę królewską, masz 23% szansy, że as spadnie na flopie (bez upadku żadnego innego króla).

- W przypadku dam preflop istnieje 43% szansa, że ​​na flopie spadnie król lub as (bez upuszczenia żadnej innej pani).

- Z parą obsługiwanych par, szanse na złe mecze wzrastają ponownie z 59% szansą, że dama, król lub as spadnie na flopie (bez jack, aby zapisać zakład).

Statystyki te pokazują, że średnie i silne pary są często w niebezpieczeństwie na flopie i że nie powinieneś się wahać przed agresywnym preflopem, aby uniknąć sytuacji, w której na flopie pojawi się zbyt wielu graczy.

Niewielka para nie zawsze jest łatwa do gry w pokera, w zależności od pozycji, dywanów w obecności, agresywności graczy na stole, to czasami limpuje rękę, po prostu płaci lub podnosi.

W każdym razie ważną statystyką, którą należy wiedzieć, jest to, że będziesz mieć 11.5% szans na trafienie flopa na flopie.

Jakie są szanse na znalezienie pary preflopowego asa:

Marzenie każdego pokerzysty: para asów w ręku!

To przyjemne wydarzenie, ale stosunkowo rzadkie, ponieważ jego prawdopodobieństwo wynosi tylko 0,45% lub 1 szansę na 220 ...

Wyobraź sobie dwie maty przed flopem, w tym przypadku jesteśmy blisko 50-50, ale para ma nadzieję na wygraną w ręce trochę ważniejszą ... Około 55%, ale procent może się nieznacznie różnić, jeśli dwie najlepsze karty są dopasowane lub nie, połączone lub nie, w zależności od ich wysokości, bez względu na to, czy dzielą kolory z parą, czy nie itd.

Pierwsza runda licytacji, czego można się spodziewać po flopie?

14% szansy, że na flopie znajdzie się para

0,2% szansy na trafienie flopa

5% szans, że istnieje tylko jeden kolor

55% szans, że flop będzie miał dwa kolory

40% szans na flopie jest tricolor

Gdy 5 kart wróci (i bez wzięcia pod uwagę twojej ręki), pojawi się:

1 szansa na 2, że jest co najmniej jedna para

17% szans na 4 kolejne karty

19% szans, że są 4 pasujące karty

Prawdopodobieństwo posiadania 2 dobranych kart: 24%

Prawdopodobieństwo posiadania 1 pary: 6%

Prawdopodobieństwo posiadania co najmniej jednego asa: 5%

Prawdopodobieństwo posiadania dwóch kolejnych i dopasowanych kart: 3%

Prawdopodobieństwo posiadania asa i króla: 1%

W tym artykule przyjrzymy się przypadkom pojedynku pomiędzy małą parą a wyższą parą ...

Mała para jest ważną bronią przeciwko as-królowi, ale znajduje się bardzo nisko statystycznie przeciwko wyższej parze ...

Wyobraźcie sobie, że przed flopem zagrywa się all-in od pary 6 i pary 10, para 6 będzie miała tylko jedną szansę na 5, aby wygrać ten strzał (między 17 a 20% szans w zależności od kolorów odpowiednich rąk).

Małe pary są więc ostrożne, aby grać ostrożnie, celem gry jest często zobaczenie flopa, aby znaleźć wyniszczającą podróż!

Aby wyposażyć Cię w żetony, odwiedź stronę token-poker.com.

Sprawdź plik oszustwa kasyna online, aby uniknąć stron o niskiej jakości.

W zależności od liczby zmiennych obserwowanych na tej samej jednostce możliwe są różne tabele.

W ogólnym ujęciu, z zestawu obserwacji dotyczących populacji, do każdej jednostki statystycznej odpowiada wartość jej charakteru.

Zatem: zbiór par (jednostka statystyczna, wartość jego charakteru) jest szeregiem statystycznym.

Gdy ktoś chce przeprowadzić badanie statystyczne, przeprowadza dochodzenie. Celem tego badania jest uzyskanie zbioru danych.

Potem następuje ustanowienie serii statystycznych. następnie prezentacja tej serii w formie tabeli (this jest przedmiotem tego kursu).

Dane te są następnie uporządkowane w formie tabel statystycznych i przekształcane na reprezentacje graficzne.

Po tej organizacji następuje przetwarzanie tych informacji.

Przykład: statystyki dotyczące personelu firmy na podstawie wynagrodzenia.

Kalkulator prawdopodobieństwa pokera

PokerListings oferuje najszybszy, najdokładniejszy i najłatwiejszy w użyciu kalkulator prawdopodobieństwa pokera w Internecie!

Tutaj możesz obliczyć prawdopodobieństwo wszystkich głównych wariantów pokera i szybko poznać statystyki wielu typowych sytuacji w czasie rzeczywistym.

Ten kalkulator pokerowy opracowany przez PokerListings może obliczyć rękę z maksymalnie 5 graczami w grze, dając procent szans na zwycięstwo, porażkę i losowanie każdego z nich.

Użyj go, aby poznać swoją grę i ruchy, które podjąłeś, poznać swoje szanse w czasie rzeczywistym i szanse wygranej w dowolnym momencie w rozdaniu pokerowym lub uzyskać jasną i niezawodną odpowiedź, gdy debata między przyjaciółmi (i wiemy, że są one często liczne!).

Nasz kalkulator ułatwi ci podejmowanie decyzji, a magia pokera wkrótce nie będzie dla ciebie tajemnicą!

Jeśli szukasz narzędzia, które pozwoli Ci wiedzieć, które rozdanie wygrywa, lub które rozdanie wygrywa pod koniec udaru, przejdź do strony naszego innego kalkulatora "Która ręka wygrywa".

Jak korzystać z naszego kalkulatora prawdopodobieństwa w pokerze?

Nasze narzędzie pozwala obliczyć prawdopodobieństwa dla Texas Hold'em, Omaha, Omaha Hi-Lo, 7-Card Stud, 7-Card Stud Hi-Lo lub Razz.

Najpierw wybierz wariant, w który grasz, a następnie liczbę graczy.

Aby wprowadzić karty każdego gracza, najpierw kliknij kolor w środku koła, a następnie wartość karty.

Na przykład, jeśli chcesz oddać króla diamentów graczowi 1, kliknij ikonę kafelka, a następnie K (króla).

Następnie powtórz operację dla wszystkich pozostałych kart graczy.

Następnie postępuj w taki sam sposób, jak na flopie i zmieniaj karty, w zależności od momentu wykonania ruchu, dla którego chcesz poznać statystyki.

Wreszcie kliknij "Znajdź kurs!"aby zobaczyć dokładnie, jakie są szanse na wygraną, przegraną i losowanie każdego gracza.

Możesz również znaleźć poniżej szanse i szanse wygranej w najpopularniejszych przekazywaniach pokerowych. Zawsze będzie bardzo przydatne, aby pamiętać i mieć je na uwadze podczas gry w pokera, szczególnie na żywo.

Tabela po lewej daje ci procent szans na poprawę na flopie i na turnie, zgodnie z niektórymi rękami lub bieżącymi losowaniami.

Wykres po prawej stronie pokazuje, które rozdanie ma największą szansę na wygraną, ponownie dla niektórych obecnych scenariuszy twarzą w twarz.

Gdy pomyślisz, że zasymilowałeś te podstawowe liczby, sprawdź na przykład w pokoju pokerowym bez pobierania!

Prawdopodobieństwa poprawy po flopie

Wspólne Konfrontacje Dywanów

Jakie są szanse? Kompletny przewodnik po kursach mniej lub bardziej typowych pokera Texas Hold'em

Nigdy nie dotykasz asów? Jakie były szanse, że twój przeciwnik również będzie miał zestaw (silniejszy), gdy raz go uderzysz? Znowu początkujący przed tobą dotknął koloru biegacza-biegacza i zastanawiał się, jakie miał szczęście?

Jeśli grasz w pokera przez jakiś czas (online lub na żywo), nawet krótko, tego rodzaju problem lub pytanie prawdopodobnie już minęło.

I niestety, nawet to jest świetne narzędzie, nasz kalkulator prawdopodobieństwa pokera nie może tu odpowiedzieć.

Jak często zdarza się takie złe (lub dobre) zaskoczenie? Jak często oczekujemy tego rodzaju dużych rozdań lub turnarounds?

szanse na pokera są nie tylko ważnym parametrem, ale także ekscytującym aspektem pokera.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę rzadkich długoterminowych kursów w Texas Hold'em. I są szanse, że niektóre liczby nawet cię zaskoczą. I dlaczego nie zaskoczyć znajomych tą nową wiedzą? Możesz nawet okłamywać tych, którzy narzekają za dużo, liczby do poparcia.

W przypadku innych kursów, ale także niesamowitych, możesz również rzucić okiem na tę listę w skrócie: Pewne niesamowite szanse na pokera.

Jakie są szanse na parę asów przeciwko dwóm asom?

Zacznijmy od jednego z najczęstszych pytań, jeśli chodzi o szanse na pokera lub proby.

W Texas Hold'em jest 1,326 różnych kombinacji rąk startowych, a 6 z nich to pary asów.

W rezultacie szanse na otrzymanie ostatecznego układu startowego wynoszą 6 vs 1320 lub 1 na 221 lub 0,45%.

Jakie są szanse jednego z twoich przeciwników na asy w tym samym czasie?

Przy pełnym stole (który weźmiemy pod uwagę 9 graczy dla wszystkich naszych przykładów), zdarzy się raz na 154, że ty i ktoś inny masz asy w tym samym czasie!

Spektakularne, ale raczej nieprawdopodobne.

Więc można sobie wyobrazić, że szanse na to się stało w turnieju $ 1 mln EUR, które są cienkie, więc są jeszcze niemal niemożliwe do oszacowania. W każdym razie jeszcze przybył w 2014 roku w Big One dla jednej kropli WSOP między Connor Drinan i Cary Katz, w jakim jest obecnie uważany za najgorsze bad beaty w historii WSOP:

Jakie są szanse na upadek przeciwko asom, gdy masz królów?

Z parą asów nie masz się czego obawiać przed flopem. Ale z parą królów, jeśli podbicia i przebicia przebiegają we wszystkich kierunkach, zawsze możesz obawiać się, że ktoś ma "rakiety".

Czy to prawdopodobny scenariusz? Odpowiedź brzmi tak często, jak w pokerze: to zależy.

Jeśli grasz w heads-up (zmierzysz się z pojedynczym graczem), ten ostatni będzie miał asa 1 razy na 220. Więc nie, jest mało prawdopodobne, żeby je miał.

Ale przy pełnym stole, z 8 przeciwnikami, proby logicznie rosną. Będą tutaj z 1 z 26.

Często lepiej jest wykluczyć najgorszy przypadek w równaniu, ale czasami wielcy gracze mogą zrobić niesamowite spasowania i położyć króle przed flopem.

Jakie są szanse na upadek przeciwko asom lub królom, kiedy masz panie?

Panie są logicznie trochę bardziej bezbronne niż królowie. I chociaż nadal jest duża szansa, że ​​będziesz przed flopem, tym razem musisz poważnie rozważyć możliwość posiadania asów lub królów.

Przy pełnym stole szanse na to się zdarzają 1 z 13.

Artykuł Wikipedii, darmowa encyklopedia.

W pokerze stół jest w danym momencie zbiorem wspólnych kart wyskalowanych odkrytą na stole przez dealera lub krupiera

W przypadku double hold'em mówimy o dwóch stołach.

To słowo jest używane w rodzinie Hold'em i może opisać zestaw:

  • 0 kart wcześnie
  • 1 karta w przypadku courchevel
  • 3 karty po flopie
  • 4 karty po kolei
  • 5 kart po rzece
  • Portal pokerowy

Tekst jest dostępny na licencji CC BY-SA 4.0; mogą obowiązywać dodatkowe warunki.

Obrazy, wideo i audio są dostępne na podstawie odpowiednich licencji.

Statystyki liczb loterii ważne na losowanie w poniedziałek 26 marca 2018

Ta ważna tabela zawiera wszystkie Statystyka lotto konieczne dla każdego z 49 numerów Loto (od stworzenia gry). Jego analiza pozwoli ci stworzyć własne prognozy zgodnie z twoimi preferencjami.

Przykład odczytywania tabeli znajduje się u dołu strony. W przeciwnym razie kliknij tytuł kolumny, aby uzyskać więcej informacji.

PrпїЅcision : w sumie Statystyka Loto, uwzględniane są regularne losowania Lotto I losowania Super Lotto.

Ten problem się skończył 133 razy (całkowity sukces). Wyszedł 0 razy w ciągu ostatnich 10 losowań (ostatnia forma) i 3 razy w ciągu ostatnich 70 losowań (forma ogólna). Od powstania Loto, jego maksymalna różnica była 80 i jego obecna luka jest 16. Jego najczęstsze wyjazdy następują po przerwie 0 (+ korzystne). Jeśli to jest właściwa droga 17 nie graj tego, ponieważ jest to najmniej korzystny sposób. Jeśli chcesz go odtworzyć, skojarz go z prefiksem 29 (affinitpїЅ + good), ale nie z 9 (affinitopїЅ - dobre). Możesz grać na 19 jeśli na rysunku pojawi się wcześniej 36, ale zapomnij o tym, jeśli w losowaniu bierzesz 31 To było gotowe. Po wydaniu 19, możesz korzystnie zaryzykować 41 (+ annunciator), ale nie 43 (-annonciateur).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

65 + = 73

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map