Wiatry zemsty zagraj za darmo

Winds of Zemsta Specyfikacje

Ostatnia aktualizacja: 2016-11-15 06:31:20

Winds of Revenge to prosta, niska rozdzielczość gra gdzie masz wiele rzeczy do zrobienia, ale masz wiele rzeczy do zrobienia, ale musisz wrócić do pracy, ale musisz wrócić do pracy. i musisz próbować latać papierem do samolotów pod różnymi kątami

Chociaż grafika jest bardzo prosta gra może być bardzo uzależniający, a jednocześnie niesamowicie frustrujący, więc możesz zarządzać swoją firmą, aby zacząć grę. aby uzyskać twój punkt widzenia i dotrzeć do punktu wyjścia.

Winds of Revenge Ale dobrze, że powrócisz na ziemię, ale z pewnością jest o wiele ważniejsza niż jest.

Możesz pobierz Winds of Revenge tutaj dla wolny.

Winds of Revenge to zabawna gra indie wykonana przez zespół 5 osób zwanych "Team Crybabies" podczas weekendu Unreal Engine November Jam. Twoim celem jest skorzystanie z pomocy różnych kibiców - szefa. Z każdym poziomem gra staje się coraz trudniejsza. Czy jesteś dobry w tworzeniu papierowych samolotów? Wiatr doprowadzi cię do zwycięstwa!

Winds of Revenge

Uwaga: Gra w fazie rozwoju. Pobierz prototypową kompilację.

GRAPHIC: Zgodny z OpenGL 2.1, 512 MB

GRAPHIC: Zgodny z OpenGL 2.1, 512 MB

  • Rzucaj papierowe samoloty u swojego szefa.
  • Skorzystaj z pomocy różnych fanów
  • Z każdym poziomem gra staje się coraz trudniejsza.

Winds of Revenge autorstwa Kindly Keyin

Winds of Revenge to interesująca gra o zemstę na swojego szefa samolotem! Rzucaj papierowymi samolotami po pokoju z mnóstwem przeszkód, próbując pokazać mu, kto jest prawdziwym szefem. Z każdym poziomem gra staje się coraz trudniejsza. Rzucaj zabójczymi papierowymi samolotami ze śmiertelną celnością, ale pamiętaj o strategicznym znaczeniu.

Dowiedz się więcej o Zemście Koopa

Gra platformowa Mario trochę inna, odkąd grasz w Koopa, przyjaciela Mario i Luigiego.

Ta gra pozwala zemścić się na wszystkich znajomych Mario. Zdejmij swoją odwagę obiema rękami i broń się przed Yoshi, Toad i firmą.

Skacz, by zmiażdżyć cokolwiek na twojej drodze i próbować cię skrzywdzić. Bądź bezlitosny i postępuj w grze, zbierając żółte monety, aby zwiększyć swój wynik.

Unikaj popadania w płonące rowy, aby uniknąć ponownego rozpoczęcia gry. Kieruj się za pomocą klawiszy strzałek i skacz, naciskając.

Flashowa gra akcji & Przygoda: Prince Of Persia

Prezentacja wideo filmu

Prince Of Persia

Klasyczny Gry wideo z lat 90 (Dokładnie za rok 1989), Książę Persji jest bardzo dobry gra przygodowa. Jeśli lubisz tylko aktualne gry z doskonałą grafiką i doskonałą kontrolą: idź swoją drogą. Z drugiej strony w rozpędu nostalgia lub odkrycie, spróbuj szybko w swojej wersji flash.

Masz osiem minut przeglądać zachować i znajdź wezyr. Przygotuj się na walka, skakać, unikać dziur, łamać ściany, nie dostaję przeciąć na pół a zwłaszcza udaje mu się wydostać ép9eacute e kiedy jest to konieczne! Jeszcze raz, jeśli nie wiesz, spróbuj! Poświęć czas, aby spojrzeć na wideo.

Aby przekazać szczyty (pod warunkiem, że są na tym samym poziomie). Zastanówcie się spacer dzięki dotykowi przesunięcie . idzie sam! czasami pomyśl o pominięciu tej historii "plafond9quot; wykryć tajne przejścia. Niektóre uwagi mikstury nie przynoszą pożądanego efektu. Wreszcie, czasami lepiej jest posprzątać ép9eacute e aby nie zrobić sobie krzywdy (ci, którzy grają, zrozumieją).

cztery strzały Klawiatura do poruszania się, skakania, kucania. Pamiętaj, że można kombinować dwa klucze skok postęp. Jeśli masz problem z połączeniem kilku strzałek, użyj przestrzeń skakać. dotyk przesunięcie będziesz bardzo pomocny w wykonywaniu akcja (pić, wychodzić / przyjmować broń, a zwłaszcza spacer !). To do ciebie należy testowanie.

Rozmiar gry: 0,47 MB

pasek postępu będzie widoczny poniżej gry podczas jego ładowanie.

Winds of Revenge - Game Jam Build Pobierz

Kiedy znudzi nas nuda, latający papier ocali nas wszystkich. Winds of Revenge to gra logiczna pierwszej osoby, w której pracujesz ze swoim szefem, a chcesz po prostu dobrze się bawić!

Zaczynasz od celu trafienia w cel, którym jest twój szef. Będziesz musiał dostosować się do otoczenia, aby pomóc Ci zacząć.

Jest to bardzo prosta i przyjemna gra do grania, przyjemny czas-waster i taki, który wyczyści twój umysł, nawet jeśli zwiększa to trudność zabawy.

Zagrał w to? Chcieliśmy wiedzieć, co o tym myślisz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map