Wskazówka Keno fdj

Prawdopodobieństwa Keno FDJ są wypaczone?

Prawdopodobieństwa Keno FDJ są wypaczone?

Re: Prawdopodobieństwa Keno FDJ wypaczone?

Twierdzę stanowczo, że każde oświadczenie stanowcze jest fałszywe

Re: Prawdopodobieństwa Keno FDJ wypaczone?

Aby uzyskać informacje, oto zasady:

- Kula zawierająca 70 liczb, spośród których 20 zostanie losowanych.

- Gracze proszeni są o wybranie liczby liczb, którą będą mogli znaleźć spośród 20, które zostaną wylosowane spośród 70. (opcja wyboru od 2 do 10 liczb)

- W moim przypadku zdecydowałem się odgadnąć wynik 2 liczb

więc tworzę siatkę 2 liczb

- Zwracam raport z gry, a ten mówi mi, że moja siatka ma 1 na 13 szans na zwycięstwo.

- Wydaje mi się, że jeśli zrobiłem 13 różnych siatek z 2 liczb, wygrałem przynajmniej raz, a jednak to nie działa.

- Czy istnieje inny sposób, aby zrozumieć "1 szansa na 13" ?

Wynik Keno - Ostatnie losowania dnia

Keno jest grą losową stworzoną przez Francuskie Igrzyska od 10 września 1993 roku. Zasadniczo ta gra rysunkowa przypominająca Bingo rozgrywana jest w kasynach, a bardziej ogólnie w grupach. gracze zbierają się razem, dla zabawy, ale także, szczególnie, dla chciwości.

Cały punkt tej gry polega na tym, że szanse wygranej są znacznie większe niż w przypadku innych loterii. Co więcej, od 24 lutego 2013 r. FDJ dodała nową regułę do tej gry, aby przyciągnąć szerszą publiczność: możliwość zostania zwycięzcą na całe życie. Gracze, którzy zaznaczyli wszystkie liczby wychodzące na swoich polach, mogą wybrać miesięczny zysk za całe życie lub wszystkie na raz (w "gotówce"), co odpowiada 20 latom zarobków.

Plan transmisji wyników Keno

W przeciwieństwie do grywalnych loterii z Francji (Loto, EuroMillions ..), które oferują od 2 do 3 losowań tygodniowo, Keno oferuje graczom 2 codzienne losowania, i to każdego dnia tygodnia (od poniedziałku do niedzieli). Tak więc najbardziej zachłanni gracze mogą spróbować szczęścia kilka razy dziennie i zaspokoić wszystkie swoje potrzeby.

Od 2014 roku dystrybucja losowań gier organizowanych przez francuskie gry odbywa się na kanale TF1. Dla Keno są dwie transmisje, które odbywają się codziennie: lunch i kolacja. Harmonogramy te zmieniają się w zależności od dni zgodnie z siatką programów, to w czasie, który należy oprzeć, aby mieć nadzieję na transmisję na żywo: między 13:00 a 14:00 dla losowania w południe, oraz między 21:30 a 22:30 do wieczornego losowania. Najlepsze rozwiązanie, które pozwala powtórzyć powtórkę na platformie TF1.

We Francji sieć Keno zorganizowana przez FDJ składa się z 70 liczb. Aby wziąć udział w losowaniu, gracz musi sprawdzić siatkę od 2 do 10 liczb. Następnie gracz wybiera zakład początkowy. Kwota tego zakładu, w przypadku zysku, do ich pomnożenia (na przykład 100 000 euro rocznie na całe życie jest dostępna tylko w przypadku ustawienia 10 euro za 10 sprawdzonych numerów). Na przykład gracz może zaznaczyć 10 liczb dla zakładu o wartości 1 euro, np. 2 numery dla stawki 10 euro. Na koniec gracz może wybrać pomiędzy prostą opcją mnożnika lub minimalną opcją mnożnika x3. Rzeczywiście, każdy los Keno otrzymuje losowy mnożnik, od x2 do x10. Sprawdzając swoją siatkę, wybiera, czy chce być uprzywilejowany, upewniając się, że uzyskał minimum x3, czy też opiera się na przypadku.

Każde losowanie Keno składa się z 20 zwycięskich liczb. Prawdopodobieństwo jest więc bardzo interesujące, ponieważ możliwe jest uzyskanie 2 dobrych liczb odznaczonych z 20 (maksymalna istota, pamiętaj, 10 sprawdzonych liczb). Aby zostać zwycięzcą na całe życie, musisz sprawdzić 10 liczb na swojej siatce, a te 10 liczb należy do 20 zwycięskich numerów losowania. Na koniec mnożnik obliczy dokładne zarobki, mnożąc je przez wskazaną kwotę, oczywiście.

Jak obliczyć wygrane z Keno

Aby obliczyć swoje wygrane w tej grze losowania, po prostu postępuj zgodnie z tabelą wygranych. W przeciwieństwie do innych loterii oferowanych przez FDJ, wygrane Keno nie odpowiadają liczbie uczestników, a tym samym liczbie zakładów postawionych w puli. Należy również zauważyć, że FDJ nigdy nie nadaje raportów o zarobkach Keno i że tylko zwycięzcy decydujący się ujawnić, są przedmiotem wiadomości.

Wygrane są zatem stałe i po prostu musisz odnieść się do poniższej tabeli, aby obliczyć dokładną kwotę za każde losowanie lub po prostu przejść do naszego narzędzia przeznaczonego do obliczania zarobków Keno.

Wynik Loto France pozwala również przeglądać historię wszystkich losowań wszystkich gier i ich szczegółów w czasie rzeczywistym i przez cały dzień.

wszystkie wyniki są zadeklarowane we francuskich grach.

Результат Loto Франция также позволяет просматривать историю всех отпечатков всех игр и их деталей в режиме реального времени в течение дня.

JOKER + ® 2 829 224

Powyższe wyniki podano jedynie w celach informacyjnych i z zastrzeżeniem zastosowania limitu partii. Proszę zapoznać się z Dziennikiem Urzędowym i rozporządzeniem. Masz 60 dni na odebranie wygranych po ostatnim losowaniu, w którym uczestniczysz.

W rйpartition 70 numйros które tworzą koronę stole rysunek Keno Winner Á dйterminйe życia tuż przed każdym losowaniu faзon alйatoire pod contrфle komornika oraz przestrzegać przepisów losowych.

Lokalizacja na kole

A. Jeśli grałeś online:

Z wyjątkiem partii odpowiadających а 10 numйros trouvйs 10 numйros cochйs i numйros Á trouvйs 9 za 9 numйros cochйs jeśli łączne zarobki jest а йgal infйrieur lub 2000 euro, płatność jest crйdit konta FDJ® , Jeśli łączne zarobki są większe niż 2000 euro, płatność jest dokonywana na konto FDJ® pod warunkiem przedstawienia twoich dokumentów tożsamości.

Potwierdzając rejestrację, należy wprowadzić próg automatycznego transferu między 50 euro a 9 999 euro (próg domyślnie ustawiony na 2000 euro). Jeśli wygrasz wygraną przekraczającą ten próg, przelew automatyczny na twoje konto bankowe.

B. Jeśli grałeś w punkcie sprzedaży:

Skontaktuj się z autoryzowanym zwycięzcą życia Keno w La Française des Jeux.

Zyski są wypłacane na okaziciela po przedstawieniu dochodów i są zwolnione z podatku dochodowego.

Masz 60 dni na odebranie wygranych po ostatnim losowaniu, w którym bierze udział twój przepisywany.

C. Specjalne postanowienia dotyczące wypłaty zwycięzcy kwalifikującego się do dochodu dożywotniego:

Zwycięzcą, który kwalifikuje się do wygranej na całe życie, jest zwycięzca nagrody odpowiadającej 10 liczbom znalezionym dla 10 sprawdzonych liczb lub 9 numerów znalezionych dla 9 sprawdzonych numerów, które, dla wypłaty swojego zysku, mają wybór między wypłatą roczna renta dożywotnia lub płatność jednorazowa kwoty jego zysku, zwanej również zyskiem gotówkowym. Opcja rocznej renty dożywotniej nie jest dostępna w przypadku wielu zwycięzców lub gdy łączna liczba nagród należnych za losowanie zwycięzcy Keno wynosi 74 500 000 € (patrz sekcja "Capping") ,

W przypadku każdego losowania ta sama kombinacja 8, 9 lub 10 liczb nie może zostać rozegrana więcej niż 35 razy (obliczenia na zakład 1)) dla wszystkich połączonych terytoriów.

Zgodnie z dekretem loteryjnym łączna kwota wygranych zwycięzców losowania w grze Keno Winner for Life, w tym Mnożnik, jest ograniczona (ten limit jest dzielony z Polinezją Francuską).

Wynik Keno: ostatnie losowania

Keno to loteria losowania FDJ, która odbywa się każdego dnia tygodnia około 13:45 i 20:30. Jego szczególną cechą jest oferowanie graczom dużej elastyczności w zakresie ich zakładów i liczb, które chcą grać. Wygrane są powszechne, ale skromniejsze niż w innych grach. Sprawdź swoją siatkę poniżej, ta strona jest aktualizowana przy każdym nowym losowaniu. Aby śledzić wiadomości związane z Keno, przejdź do Raffage-Gagnant.com.

34 36 41 44 45 51 53 55 60 69

39 44 45 49 52 54 55 60 64 70

częstotliwość jest procentem losowań, od nowej formuły Winner to Life w 2013 roku, do której opublikowano numer wydania.

różnica oznacza liczbę wydruków, z których dany numer nie jest już drukowany.

Ostatnia częstotliwość jest zainteresowany remisami z ostatnich dwóch tygodni, a dokładniej liczbą wydań tej liczby w tym okresie.

progresja porównuje ewolucję liczby uwolnień liczby z ostatnich dwóch tygodni do dwóch poprzednich tygodni.

Na przykład wzrost o 30% oznacza, że ​​w ciągu ostatnich dwóch tygodni liczba ta jest o 30% większa niż w poprzednich dwóch tygodniach.

Wreszcie, Towarzysze i Anticompagnons to liczby, które pojawiają się najczęściej, a najmniej często z danym numerem, z ostatnich 60 losowań (30 dni).

Ta prognoza zawiera listę najbardziej oczekiwanych liczb, czyli tych, którzy nie przebywali najdłużej.

67 39 68 57 37 54 17 21 42 64 43 8 6 49 59 58 66 69 34 12

W ciągu ostatnich 2 tygodni:

25 28 61 42 47 17 44 4 34 37 57 58 53 33 55 6 39 64 54 68

Ta prognoza zawiera liczby, które pojawiają się najczęściej, albo od 2013 r., Albo w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

70 19 50 29 16 30 60 51 32 48 36 33 3 56 2 13 9 63 55 14

W ciągu ostatnich 2 tygodni:

27 19 43 24 46 56 35 23 21 45 22 15 18 29 30 2 49 20 10 12

Prognozy te zawierają liczby, które pojawiają się często w miesiącu, od 2013 r. Lub podczas losowań z ostatnich dwóch tygodni.

Prognoza ta jest oparta na aktualnych trendach: wymienione liczby to te, które odnotowały największy wzrost liczby wycieczek w ciągu ostatnich dwóch tygodni, w porównaniu do liczby podróży w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

W przeciwieństwie do gier loteryjnych typu pay-as-you-go, takich jak EuroMillions czy Lotto, dochody Keno są stałe. W każdym losowaniu są takie same. Jeśli posiadasz jeden, kilka lub nawet żaden numer wygrywający na planszy Keno, sprawdź wygrane, które wygrałeś w poniższej tabeli. Ta wygrana zależy od liczby rozegranych liczb, liczby zwycięskich liczb na twojej siatce i stawki. Ogólnie, zyski są dość skromne, ale częste. Co więcej, nowość "Win for Life" pozwala na utrzymanie do 100 000 euro rocznie przez resztę życia.

Nie zapomnij pomnóż swoje wygrane przez Mnożnik jeśli grałeś w tę opcję! To zwielokrotnienie wygranych dotyczy wszystkich rang, nawet jackpota.

Jeśli wygrałeś mniej niż 500 €, możesz go zapłacić gotówką w dowolnym punkcie sprzedaży. Z drugiej strony, w przypadku największych kwot, należy skontaktować się z Centrum płatności Française des Jeux. Przy ponad 5000 € zarobków weryfikacja tożsamości będzie obowiązkowa.

Prawdopodobieństwo wygranej w Keno

Biorąc pod uwagę imponującą liczbę zwycięskich rang, szanse na wygraną różnią się w zależności od charakterystyki twojej siatki gier. Aby wygrać główną wygraną (9 na 9 lub 10 na 10), masz 1 szansę na 387,197 i 1 szansa na 2 147 181, odpowiednio. Jest to znacznie więcej niż Lotto (1 szansa na 19 milionów) i EuroMillions (1 szansa na 116 milionów). Prawdopodobieństwo wygranej jest niższe, od 1 na 6 do 2 na 3 do 1 na 75 000, co daje 8 na 8 liczb. Ogólnie rzecz biorąc, z Keno możesz spodziewać się częstszych wygranych niż w innych grach losowania. Niemniej jednak, z wyjątkiem jackpotów, zyski są skromniejsze.

Gra oferuje wiele opcji dla gracza, więc może wydawać się dość skomplikowana. Nie martw się, to bardzo proste. Oto krok po kroku, aby zagrać w siatkę Keno:

 • Wybierz dowolnie od 2 do 10 różnych liczb na twojej siatce (w zakresie od 1 do 70)
 • Wybierz swój zakład: możesz grać od 1 do 10 € (+ cena możliwej opcji mnożnika)
 • Wybierz opcję Mnożnik (to NIE jest obowiązkowe!):
  • Jeden Mnożnik: wszystkie Twoje wygrane będą mnożone przez Mnożnik opublikowany przy losowaniu
  • Mnożnik x3: wszystkie wygrane zostaną pomnożone przez co najmniej x3 (jeśli w losowaniu mnożnik wynosi 4, 5 lub 10, wygrane będą pomnożone przez 4, 5 lub 10)
 • I to wszystko! To tak proste, jak gra w Keno. Zatwierdź swoją sieć na stronie FDJ lub w jednym z wielu punktów sprzedaży.

Każdy gracz ma swoje małe "szczęśliwe sztuczki", które, jak mu się wydaje, sprawią, że wygra pulę. Chociaż najczęściej te sztuczki są dość emocjonalne i niezbyt racjonalne, tutaj jest kompilacja przyziemnych sztuczek, opartych na szansach wygranej, aby lepiej zagrać w Keno:

 • Ile liczb do grania? Prawdopodobieństwo wygrania dowolnego zysku różni się znacznie w zależności od liczby liczb na twojej siatce. Najlepszym wyborem jest gra 9 liczb ponieważ daje ci 1 na 4 szansę na wygraną. Odwrotnie, grając 10 liczbami dajesz tylko 1 szansę na 7, a granie 6 liczb daje 1 szansę na 19, aby wygrać dużo.
 • Czy powinniśmy wziąć opcję Mnożnik? Mnożnik może być naprawdę interesujący. Dzięki tej opcji możesz pomnożyć cenę swojej siatki przez 2, a średnio 2,34 razy więcej niż Twoja wygrana. Innymi słowy, wyższe zarobki są ważniejsze niż wyższe ceny. Nie grając w Mnożnik, możesz jednak grać o większą liczbę tańszych sieci, a tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną. Jest to zatem wybór, który należy podjąć, zgodnie z własnymi preferencjami, pomiędzy: wzrost zarobków (w przypadku wygranych) lub zwiększenie szans na wygraną (ale z niższymi zarobkami).
 • Czy minimalny mnożnik x3 jest interesujący? Między pojedynczym mnożnikiem a minimalnym mnożnikiem x3 wybierz "minimum x3", jeśli Twój zakład na siatkę wynosi co najmniej 2 €. Jeśli grasz tylko 1 € za siatkę, to "Pojedynczy mnożnik" jest bardziej interesujący. Wyjaśnienie wynika z faktu, że "minimum x3" kosztuje 1 € więcej (stałe), ale generuje wzrost zarobków, który zależy od twojego zakładu. Przy zakładzie 1 € wzrost zarobków jest zbyt niski w stosunku do kosztu opcji. Z drugiej strony, dla zakładu o wartości 2 EUR lub więcej, cena opcji generuje średni wzrost Twoich zarobków wyższy niż wzrost ceny Twojej siatki.
 • Czy powinienem grać w Flashu lub wybrać moje liczby? To jest to samo! Prawdopodobieństwo wygranej jest takie samo, bez względu na twoje liczby. Flash lub "szczęśliwe liczby" nie przedstawiają, statystycznie, żadnej różnicy.
 • Czy Keno można uznać za inwestycję? Nie! FDJ ma przewagę, a w sumie gracze stracą więcej, niż wygrają. Aby wygrać jackpota, trzeba mieć dużo szczęścia, nie ryzykujcie finansowo w grze. Wskazówki podane powyżej pozwalają zoptymalizować grę, ale korzyść pozostaje dla FDJ. Nie zapominaj o tym i stawiaj tylko na to, co możesz stracić.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map