Zdjęcia rachida dati i jej córka zohra

Rachida Dati i jej córka Zohra: wszystkie zdjęcia z ich wyjścia z kliniki!

Rachida Dati opuściła klinika Muette z Zohrą, dziś rano opatulona opatrunkiem. Była otoczona przez rodzinę i wyglądała promiennie, jej córka w ramionach. Stars News oferuje Ci wszystkie zdjęcia młodej matki i jej córki.

Rachida Dati i Zohra opuścili kliniki w dobrym towarzystwie: poza wieloma fotografami młoda matka była otoczona przez rodzinę.

Dominique Desseigne jest ojcem Zohry

Sąd apelacyjny w Wersalu podjął decyzję: potwierdził, że Dominique Desseigne rzeczywiście był ojcem Zohry, córki byłej minister sprawiedliwości Rachida Dati.

Siedem lat po narodzinach dziewczynki sprawiedliwość ustąpiła. Sąd Apelacyjny w Wersalu potwierdził decyzję Tribunal de grande, że Dominique Desseigne był rzeczywiście ojcem Zohry, córki Rachidy Dati, urodzonej 2 stycznia 2009 r., Informuje RTL. Dyrektor generalny grupy Lucien Barriere odmówił w październiku 2014 r. Złożenia wniosku o test na ojcostwo, o który wnioskowano w 2012 r. Wybór ten został uznany za decyzję wstępną, co zostało potwierdzone w apelacji. W związku z tym septouagenarian musi płacić alimenty w wysokości 2500 euro miesięcznie, a od urodzenia dziecka, które wyrok już wydał w pierwszej instancji. Z drugiej strony, Zohra będzie musiała zachować nazwisko swojej matki: były Minister Sprawiedliwości poprosił, aby mogła nosić nazwisko Dominique Desseigne, którego sąd odmówił.

"W interesie Zohry jest to prawnie i po ludzku nieskazitelna decyzja", powiedziała adwokat Rachidy Dati, Christine Guillot-Bouhours, argumentując, że "powszechne prawo do poznania własnej przynależności".

Rachida Dati zapytała, dla swojej córki, o koniec szumu medialnego

Dominique Desseigne zawsze zaprzeczał byciu ojcem Zohry, który właśnie świętował siódme urodziny. Miał dwoje dzieci ze swoją zmarłą żoną Diane Barrière, Alexandre i Joy, którzy są teraz dorośli.

Plotka łączy Rachida Dati i Dominique Desseigne, gdy tylko ogłoszono ciążę byłego Strażnika Pieczęci. W wywiadzie przeprowadzonym przez Paris Match w 2009 r. Lider biznesu był dumny z burmistrza VII dzielnicy Paryża, którą uznał za "piękną, inteligentną i żywą". W tym samym wywiadzie powiedział, że nie wie, kto był ojcem dziewczynki urodzonej w styczniu 2009 roku. W tym czasie Minister Sprawiedliwości nie miał oficjalnego towarzysza. W oświadczeniu Rachida Dati była zgorszona szumem medialnym w momencie złożenia przez nią wniosku o nadanie jej ojcostwa: "Dziś za dużo jest za dużo, jako kobieta i matka, proszę o moja córko, dla równowagi, że wszystko to zatrzymuje! "

Dominique Desseigne ma dwa miesiące na złożenie odwołania od kwestii prawnych.

Każda reprodukcja jest zabroniona

Rachida Dati: Kim są mężczyźni w jego życiu?

Chociaż formalnie zaprzeczyła jego rzekomej relacji z Vincentem Lindonem, chcieliśmy powrócić do różnych ludzi, którzy liczyli się w jego życiu. Mała historia.

Znamy jego energię i determinację, by odnieść sukces. Przywołany na szczyt Rachida Dati mówi, że zawdzięcza swój sukces jedynie sile charakteru. Pewność siebie, którą twierdzi, że trzyma swoich rodziców-imigrantów, którzy zawsze zachęcali ją w jej wspinaczce. Jego ojciec, M'Barek Dati, Marokański murarz przybył do Francji w 1963 roku, jest niewątpliwie jednym z filarów jego życia. Złożyła mu hołd w swojej książce "Ja, córka M'Barka i Fatim-Zohra, Minister Sprawiedliwości", opublikowany w zeszłym roku, w którym powraca do kluczowej roli patriarchy w swojej rodzinie.

jeśli Rachida Dati oświadcza, że ​​zawdzięcza swój sukces jedynie swojej wściekłości, aby podbić i wiele zawdzięcza swoim aniołom stróżom. Jeśli może liczyć na wspaniałe postacie kobiece, takie jak Simone Weil, szczególnie w jej karierze znajduje się wielu mężczyzn-mentorów. Wszystko zaczęło się w 1987 roku, kiedy się spotkała Albin Chalandon, w tym czasie trzymali pieczęcie rządu Chiraca podczas przyjęcia w ambasadzie Algierii. Pozwala mu uzyskać staż jako oficer naukowy z Działu Finansów i Finansów Grupy Elf. W tym czasie Rachida Dati nadal studiuje ekonomię w Dijon i właśnie opuściła swój drugi rok studiów. Dzięki jej rekomendacjom Albin Chalandon pozwoli jej później zostać przyjęty do Krajowej Szkoły Sądownictwa, z której w 1999 r. Uzyska 116 punktów na 154. Pomoże także jej w rozwiązaniu sprawy rozwodowej. 1995.

Drugie duże spotkanie odbyło się w 1990 roku z Jean-Luc Lagardère, ojciec obecnego przemysłowca i szefa prasy, który znamy z sukcesów we Francji i na świecie. Dzięki niemu młoda Rachida Dati, wówczas 25-letnia i licencjonowana, wchodzi do działu audytu komunikacji Matra, a następnie spędza rok w Londynie z Jacques Attali w EBOR.

Kiedy mówimy o mentorach, jak nie wspomnieć Nicolasa Sarkozy'ego, który został konsultantem w 2002 roku. Porywczy i ochotnicy mają wiele wspólnych punktów. Chcąc wcielić się w politykę, którą uważają za zbyt miękką, obaj rozpoczynają prezydencką przygodę. Rachida Dati zostaje rzecznikiem prasowym Nicolas Sarkozy Podczas wyborów prezydenckich 2007. Symbolem różnorodności, jest pierwszą kobietą pochodzenia północnoafrykańskiego, która została ministrem sprawiedliwości.

Jeśli Rachida Dati od tego czasu nie zasługuje na przysługę, niedawno powiedziała magazynowi ELLE, że zawsze będzie go wspierać. W trakcie tego wywiadu Rachida Dati odmawia jednak opisania Nicolasa Sarkozy'ego jako swojego obrońcy: " On nigdy nie był moim obrońcą. Poza tym nigdy nie byłem chroniony przez nikogo. Ochrona jest wtedy, gdy masz słabość ”.

Jeśli nadal nie wiem nazwę ojcem córki Zohra, ewokując francusko-marokańskiej Abdehamid El Jamri, ekspertem w Organizacji Narodów Zjednoczonych lub Fetais Ali bin Al-Marri Prokuratora Generalnego Kataru, jednak wiemy, że to z pewnością było ważne w jej życiu. Rachida Dati w związku z tym chciała go chronić przed ujawnieniem się w mediach, nie ujawniając swojej tożsamości mediom.

To oficjalne, związek, który pożyczyliśmy mu z Vincentem Lindonem, to czysty wynalazek. Jednak w wywiadzie dla magazynu ELLE z stycznia, Rachida Dati, "super dobra w swoich tenisówkach", zwierzyła się " mieć kogoś w swoim życiu "Ona" zachować bardziej niż cokolwiek innego ”. Kontynuacja kolejnego odcinka ...

Rachida Dati i jej córka Zohra: Zapytana o ojca, wpada w złość.

Rachida Dati ma dość. Zaproszony przez Guillaume'a Duranda w sprawie LCI-Radio Classique dziś rano, w czwartek, 9 października, były Minister Sprawiedliwości pchnął prawdziwy szał. Powód? Pytanie o tożsamość ojca jego córki Zohry, którą sprawiedliwość właśnie rozpoznała jako Dominique Desseigne, na którą dawny Strażnik Pieczęci odpowiedział głośnym ukłuciem.

"Zostaw moją córkę samą i ze mną!"

Nie rozmawiaj o ojcu Zohry z Rachida Dati. Na pytanie - wciąż aktualne - "Czy Zohra ma ojca?", Guillaume Durand został uderzony w palce."Czy pytam Cię o twoją prywatność? Myślę, że to nie byłoby wspaniałe„Sucho odpowiedział burmistrz UMP w 7. dzielnicy Mała pochyłej wypowiedzieć się na temat niedawnego orzeczenia sądu uznającego Dominique Desseigne jako ojciec. - Co chciała - ona jest zabrane przed dziennikarzami.”Twoja prywatność nie znajduje się w gazetach, powiem ci dlaczego: to mały mikrokosmos, który sam siebie chroni! Gdybyśmy przyszli, aby ujawnić prywatne życie dziennikarzy, którzy są dumni z nauczania innych, nie byłoby to wspaniałe! " dodała.

Pomimo wyjaśnień Guillaume Duranda, który stara się zmniejszyć napięcie, Rachida Dati nie poprzestaje na tym, zapewniając, że spróbujemy "wszystkie środki, aby wprowadzić (swoją) prywatność"."Moja prywatność jest całkowicie zachowana i całkowicie chroniona. Próbujemy wyszukiwać, mówiąc cokolwiek!"Zwłaszcza ona potępia medialne traktowanie tej prywatnej sprawy i konsekwencje dla jej córki."Czy przez jedną sekundę myślimy o dziewczynce w wieku 5 lat i pół, która brała plakaty obrzydliwie utkwione w jego szkole, traktując wszystkie imiona? Czy zasługuje na to? Odpowiedź brzmi: nie, więc nie musicie zadawać mi takich pytań. (.) Ta mała dziewczynka, zostaw ją samą i mnie!"Wiadomość minęła.

Dominique Desseigne uznany za ojca

Wtorek, 7 października High Court of Versailles uznane Dominique Desseigne jako ojciec małego Zohra, urodzonego w dniu 2 stycznia 2009. Potępił kasyn CEO i hotele Lucien Barriere, który nazywa się tego samego dnia do alimentacyjny 2500 euro miesięcznie - Rachida Dati, osiągając w 6000 - sumę wsteczną od grudnia 2013 roku, w październiku 2012 roku, burmistrz przypisany Dominique Desseigne sprawiedliwości tak, że jest uznawany za ojca. Biznesmen zawsze odmówił poddania się badaniu ojcowskiego, który został przyswajane przez spowiedź sądowej.

Rachida Dati pęka przed Maitieną Biraben: Jej chorą i zagrożoną córką Zohra

Więc po prostu rzucać w ręcznik w wyścigu do mera Paryża przez odstąpienie od pierwotnej UMP, Rachida Dati chusteczki kolejny cios po przegranej w sądzie, aby spróbować zakazać publikacji komiksu - zatytułowanych Rachida, w imieniu ojców - zilustrowane przez Bernarda Swysen napisany przez dziennikarza Yvesa Derai. W dniu 24 kwietnia, jako burmistrza 7. dzielnicy Paryża Rachida Dati pojawił głowę aż do inauguracji nowego Instytutu listów i rękopisów, ale w niedzielę, eurodeputowany podniesiony ton kamer "Opuść się", powiedziała Maïtena Biraben.

Gość niedziela, 28 kwietnia na planie suplement Canal + autorstwa Maïteny Biraben, Rachida Dati nie ukrywała swojej irytacji. Wywiad rozpoczyna się jednak w serdecznej atmosferze. Czerwona i uśmiechnięta Rachida Dati odpowiada na pierwsze pytania Maïteny dotyczące niedawnego wywiadu Vanity Fair w języku hiszpańskim iw którym stwierdziła, że ​​jej córka przeszła przed swoją pracą. Wówczas dialog toczy się, gdy temat komiksu, który Rachida Dati chciała zakazać, pojawia się na dywanie. Rachida Dati jest zaskoczona naleganiami swojego rozmówcy na ten temat. Maïtena jest zaskoczona, że ​​temat ojcostwa Zohry, 4-letniej córki Rachidy Dati, jest nie tylko dyskutowany przez naszych kolegów z prasy popularnej, ale także w innych, bardziej politycznych publikacjach, takich jak Świat i Punkt.

"Możesz to zatrzymać. "sugeruje Maïtena Biraben, sugerując, że ta wystawa jest również obowiązkiem Rachida Dati. To tam dziewczyna pęka i ujawnia wewnętrzną ranę, problemy zdrowotne jej córki Zohry:"Co mam zrobić? Moja mała dziewczynka miała poważne problemy zdrowotne. Czy jesteś zainteresowany, czy nie? I tak nie muszę go stawiać na stole. Możesz na tym poprzestać? Tak czy nie? Ta mała dziewczynka jest na pastwisku. Wiesz, że mam groźby śmierci, dzwonią do mnie i proszą mnie o pieniądze w zamian za moją córkę. Czy wiesz, że czasami wychodziłem ze szkoły? ] Są sprawy sądowe, policja. Nie wspominałem o tym. [. Idź tam, idź w dół, Maïtena."Dziennikarz odpowiada, że ​​postać polityczna jest również osobą publiczną, której nie jest bezpodstawne zainteresowanie." Koniec gorącej wymiany lub prawie: na ekranach suplement, okładka a Mecz w Paryżu od maja 2010 r. pokazuje Rachida Dati i jej córkę. Tak, ale z powrotem.

Rachida Dati nie złożyła tej wymiany zdań z naszymi kolegami z puremédias, ale Maïtena Biraben, tak. Dziennikarz z Canal udzielił im długiej rozmowy bez języka drewna, a ona wraca w szczególności na jej spotkanie twarzą w twarz z Dati, którą opuściła "fizycznie wypłukane":"Trudno jest sprawić, aby ci, którzy nas słuchają, zrozumieli, że jeśli odejdziemy, nie jest to voyeuryzm. Powiedziałem w powietrzu, to jego prawo, to należy do niego. Teraz, kiedy staje się sprawą publiczną taką, jaka jest, z takim politycznym zwierzęciem, jakim jest, jest również publiczna. Zadaj mu pytanie: "Jeśli wypowiedziałbyś imię ojca swojej córki, nie rozwiązałbyś wszystkich problemów?". To nie jest bezprawne pytanie. Może mi odpowiedzieć, że nie chce odpowiadać, jest całkiem słuszna. Ale moje pytanie też."

W przypadku federacji Zohry sąd zwrócił się w grudniu o wiedzę genetyczną.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

49 + = 55

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map