Zohra uczy

Sprawa Zohra Dati: Dominique Desseigne odmawia przeprowadzenia testu na ojcostwo

Présent9eacute; jako domniemanego ojca; córka Rachida Dati, Dominique Desseigne powrócił do tego „story” w wywiadzie dla magazynu M, opublikowanym w ten weekend w dodatku gazety Le Monde. Jeśli potwierdziło, że miał związek z byłym ministrem sprawiedliwości, twierdził jednak odmowę poddania się badaniu ojcowskiego w najbliższych dniach ...

Dominique Desseigne, dyrektor generalny grupy Lucien Barrière, potwierdzony w magazynie M pojawił się w weekend od 3 do 4 listopada, po romansie z Rachida Dati, ale "Przysięgnij, że nie wie", czy jest on ojcem małego Zohry, dziś w wieku 3 lat i pół.

Według tygodnika zostaje wezwany do stawienia się w następny wtorek przed sądem cywilnym w Wersalu rozpoznawanie ojcostwa przez samą Rachida Dati. Miliarder już się rozpoczął; déclar9eacute; żenie zrobiłby testu na ojcostwo, procedura, której francuskie prawo nie może nałożyć na niego.

Odmawiając dalszego mówienia o "historii9", ten wielki szef CAC 40 zakończył stwierdzeniem, że został wybrany; "Popraw" i tego nie zrobił nic do winy.

Fakty odrzucone przez sądowe źródło zbliżone Rachida Dati dla kogo burmistrz 7. Dzielnicy powinien przywoływać "postawy Dominique Desseigne" podczas procesu. Według tego samego źródła, biznesmen wynajął mieszkanie staremu opiekunowi pieczęci i regularnie odwiedzał go, aby zobaczyć dziewczynę.

Afirmacja całkowicie obalona przez główny przedmiot zainteresowania; który nie zaprzeczył, że jest agra; W tym czasie prasa została przypisana splecione relacje "pani" (jak sam lubi nazywać Rachida Dati) z innymi partnerami.

Dési9shy; gn9eacute; Ojciec Zohry Dati, Dominique Desseigne wyjaśnia, dlaczego jest pociągający

Wysłane w piątek 24 października 2014 o 11:31 przez La Rédaction

Dési9shy; gn9eacute; przez sprawiedliwość jako ojciec Zohry, córka Rachida Dati, Dominique Desseigne broni się. Po raz pierwszy przeprasza się za tę sprawę.

W dniu 7 października 2014 r. Tribunal de Grande Instance of Versailles zdecydował; : Dominique Desseigne jest dési9shy; gn9eacute; jako ojciec Zohry, córki Rachidy Dati, urodzonej w styczniu 2009 r., jeśli nie ustalono dowodów medycznych; contribution9e - dyrektor generalny Groupe Lucien Barriere odmawia poddania się testowi na ojcostwo; - sąd uznał, że dowody dostarczone przez francuskiego prokuratora generalnego były wystarczające, w przeciwieństwie do dowodów przedstawionych przez stronę przeciwną.

70-letni mężczyzna nie wierzy, że będzie tutaj. "Zdecydowałem; odwołać się do tej pierwszej sprawiedliwości, która nie odpowiada temu, czego doświadczyłem ", czy zapewnił w kolumnach OB który poświęca mu długi portret. Nie powie nic więcej, "Prosty akt przywoływania tej przeszłej relacji usztywnia", zanotuj listę journa9shy.

Sąd w Wersalu skazał go jednak na wypłatę zasiłku na dzieci w wysokości 2,500 euro miesięcznie, Rachida Dati, retro9shy; ac9shy; tive od grudnia 2013 r. Suma znacznie niższa niż a9shy Burmistrz 7. okręgu został poproszony o siódmy Paryż: 6000 euro miesięcznie od narodzin Zohry.

Dominique Desseigne mógł przegrać bitwę, zamierza wygrać wojnę.

Rachida Dati and Zohra: Dominique Desseigne, trasa playboya milionera

Kim jest Dominique Desseigne, biznesmenem, którego Rachida Dati wyznaczyłaby jako ojca swojej córki Zohry? Dyrektor generalny grupy kasyn i hoteli Lucien Barrière potwierdził pisanie punkt że obecny burmistrz 7. dzielnicy Paryża pozwał go za "rozpoznawanie ojcostwa"w sądzie cywilnym poza stolicą. Punkt, jest dowodem, że Rachida Dati określa go jako ojca Zohry, urodzonego 2 stycznia 2009 roku, pomimo odmowy kobiety.

Piękny, inteligentny i żywy

Po narodzinach dziewczynki, w klinice La Muette, najdziksze spekulacje na temat tożsamości ojca spowodowały ból głowy prasy. Wśród wymienionych nazw znajduje się Dominique Desseigne. Mecz w Paryżu właśnie ekshumował wielki wywiad z biznesmenem, opublikowany w 2009 roku, w którym opowiada o Rachida Dati, z którą pożyczył sobie romans: "[Ona] piękny, inteligentny i żywy", oświadczył wtedy, stwierdzając:"A moje dzieci to uwielbiają. Jest kompetentnym i odważnym ministrem."Zapytany o tożsamość ojca Zohry, Dominique Desseigne skromnie oświadczył:"Nie, i nigdy nie pozwoliłem sobie zadać mu pytania."Oświadczenie, które nabiera zupełnie nowego smaku w świetle informacji z punkt.

Kameralna historia Dominique Desseigne jest nierozerwalnie związana z wielkim sukcesem rodziny Barrière i jej tragedii. Grupa Barrière reprezentuje 37 kasyn, 15 luksusowych hoteli, prawie 130 restauracji i barów, w tym Fouquet's w Paryżu. Dominique Desseigne był żonaty od 1984 Diane Barrier, przyjęła córkę Lucien Barrière i jego następca na czele grupy w 1990 roku Diane i Dominique mają dwoje dzieci: radość i Aleksander obiecał duże studia i wznowić działalność rodzina. W 1995 r. Diane Barrière-Desseigne stała się ofiarą poważnej katastrofy lotniczej między Saint-Tropez a La Baule, z której wyłoniła się jako ćwiartka. Zmarła w 2001 roku.

60-letni playboy miliarder

Osiem lat później w portretie, który mu się poświęca Mecz w Paryżu, Dominique Desseigne jest opisywany jako milioner jak playboy, osobisty przyjaciel Nicolasa Sarkozy'ego (którego powitał w Fouquet użytkownika noc jego zwycięstwa w 2007 roku), który nigdy nie ukrywał się przed swoimi romansami od śmierci żony: "Wszyscy, których kochał, mają ze sobą coś wspólnego, podkreśla "być pięknym i inteligentnym". Było wielu bogato wyposażonych, jak Corinne Bouygues, córka Darty, dziedziczka Desmarets (kanadyjska) lub libańska Mouna Ayoub, z którą jego związek trwał ponad dwa lata, napisał Paris Match. Ale niektórzy nie mieli ani grosza. Tak więc aktorka, której imię chce uciszyć, ale którą mówi, że całkowicie przeoczyła."

Bardzo zirytowany szumem medialnym spowodowanym przez artykuł punkt dziś rano Rachida Dati wydała oświadczenie na swojej oficjalnej stronie na Facebooku: "Od rana do szóstej rano byłem prześladowany przez dziennikarzy o mojej córce i jej prywatnym życiu, szukając plotek lub niewłaściwych informacji. (.) Dzisiaj, za dużo jest za dużo, jako kobieta i jako matka, proszę o córkę, o jej równowagę, żeby to wszystko się skończyło!"

Dominique Desseigne jest ojcem Zohry

Sąd apelacyjny w Wersalu podjął decyzję: potwierdził, że Dominique Desseigne rzeczywiście był ojcem Zohry, córki byłej minister sprawiedliwości Rachida Dati.

Siedem lat po narodzinach dziewczynki sprawiedliwość ustąpiła. Sąd Apelacyjny w Wersalu potwierdził decyzję Tribunal de grande, że Dominique Desseigne był rzeczywiście ojcem Zohry, córki Rachidy Dati, urodzonej 2 stycznia 2009 r., Informuje RTL. Dyrektor generalny grupy Lucien Barriere odmówił poddania się w październiku 2014 r. Badaniu na ojcostwo, o które wnioskowano w 2012 r. Wybór ten uznano za dopuszczenie, którego decyzja została potwierdzona w postępowaniu odwoławczym. W związku z tym septouagenarian musi płacić alimenty w wysokości 2500 euro miesięcznie, a od urodzenia dziecka, które wyrok już wydał w pierwszej instancji. Z drugiej strony, Zohra będzie musiała zachować nazwisko swojej matki: były Minister Sprawiedliwości poprosił, aby mogła nosić nazwisko Dominique Desseigne, którego sąd odmówił.

"W interesie Zohry jest to prawnie i ludzko nieskazitelna decyzja" - powiedziała adwokat Rachidy Dati, Christine Guillot-Bouhours, twierdząc, że "powszechne prawo do znajomości swojego przynależności".

Rachida Dati zapytała, dla swojej córki, o koniec szumu medialnego

Dominique Desseigne zawsze zaprzeczał byciu ojcem Zohry, który właśnie świętował siódme urodziny. Miał dwoje dzieci ze swoją zmarłą żoną Diane Barrière, Alexandre i Joy, którzy są teraz dorośli.

Plotka łączy Rachida Dati i Dominique Desseigne, gdy tylko ogłoszono ciążę byłego Strażnika Pieczęci. W wywiadzie przeprowadzonym przez Paris Match w 2009 r. Lider biznesu był dumny z burmistrza VII dzielnicy Paryża, który uznał za "piękny, inteligentny i żywy". W tym samym wywiadzie powiedział, że nie wie, kto był ojcem dziewczynki urodzonej w styczniu 2009 roku. W tym czasie Minister Sprawiedliwości nie miał oficjalnego towarzysza. W oświadczeniu Rachida Dati była zgorszona szumem medialnym w momencie złożenia przez nią wniosku o nadanie jej ojcostwa: "Dziś za dużo jest za dużo, jako kobieta i matka, proszę o moja córko, dla równowagi, że wszystko to zatrzymuje! "

Dominique Desseigne ma dwa miesiące na złożenie odwołania od kwestii prawnych.

Każda reprodukcja jest zabroniona

Dominique Desseigne: ojciec córki Rachidy Dati według sprawiedliwości

Rachida Dati powierzyła Dominique Desseigne "rozpoznawanie ojcostwa9. Sprawiedliwość właśnie udowodniła, że ​​ma rację.

Był to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów ostatnich lat. Podczas gdy była strażniczką pieczęci, pod Nicolasem Sarkozym, Rachida Dati urodziła córeczkę, Zohra, 2 stycznia 2009 r. Kobieta polityk usłyszała w tym czasie, że chroni jego prywatność i ukryła tożsamość ojca tego dziecka. W 2012 r. Le Point Reverend, mleko, które zdecydowała Rachida Dati; przypisać Dominique Desseigne do urzędu cywilnego za "uznanie ojcostwa". Ojcem dziecka jest zatem nikt inny, jak dyrektor generalny grupy Lucien Barrière, która zarządza kasynami i hotelami. W wieku 68 lat Dominique Desseigne należy do 100 najlepszych losów Francji. W pobliżu Nicolasa Sarkozy'ego biznesmen był obecny w słynny wieczór Fouquet's wieczorem w drugiej turze wyborów prezydenckich w 2007 roku. Szef firmy już przechodzi; ojciec dwojga dzieci - Alexandre, lat 25 i Joy, 19 lat - którego miał z Diane Barrière-Desseigne, zmarły, odmówił uznania dziecka. Skontaktował się z czasopismem Le Point, biznesmen nie chciał komentować informacji w tym mediach: "Nie mam żadnych komentarzy, inaczej sprawiedliwość by mnie obwiniała". Według krewnego Dominique Desseigne, z którym rozmawiał magazyn, ten zawsze zaprzeczyłby temu, że jest ojcem dziewczyny.

Tożsamość ojca dziecka Rachidy Dati była przedmiotem wielu spekulacji po porodzie, w klinice La Muette, w 16. dzielnicy Paryża. Ta pogłoska wskazywała na byłego premiera Hiszpanii José Marię Aznara, który musiał nawet zaprzeczyć w oficjalnym oświadczeniu. Pewnego razu niektórzy komentatorzy rozważali nawet ojcostwo Nicolasa Sarkozy'ego lub gwiazdy telefejaksu; Dziś, dzięki aktowi prawnemu ożywianemu przez tygodnik, obecny burmistrz 7. dzielnicy Paryża zmieniłby kierunek. Nigdy więcej pytania o ukrywanie tożsamości ojca Zohry, jego decyzja o przywołaniu to wstrząsająca cześć. Co z pewnością spowoduje hałas.

Publicznie Rachida Dati potępia "nękanie" dziennikarzy. "Od dziś rano, 6 rano, byłem nękany przez dziennikarzy o mojej córce i jej życiu prywatnym, szukając plotek lub niewłaściwych informacji", powiedziała w oświadczeniu. Punkt odpowiedział: „Wbrew temu, co twierdzi Rachida Dati, żaden dziennikarz molestuje od 6 rano To jest 8 godzinach Point.fr zwane burmistrz 7. dzielnicy i art rév9eacute; Lant .. to przypisał Dominique Desseigne, prezes Groupe Lucien Barrière, sądu cywilnego „ojcostwa” córki Zohra ma ét9eacute; pisał o 9 rano 5. " W oświadczeniu Rachida Dati, które opublikowała na swoim koncie na Facebooku, polityk nie zaprzeczył prawnej akcji Dominique Desseigne.

IN WIDEO - Dominique Desseigne pojawiła się w telewizji w 2004 roku, aby porozmawiać o swojej książce "Tout pour être heureux" i oszukach jego żony Diane Barrière, po wypadku.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

83 + = 86

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map