Zwycięskie karty do pokera

Zasady klasycznego pokera (zamknięte)

Zamknięty poker to tradycyjna forma pokera, która pozostaje najczęściej rozgrywana w Europie, z pewnymi odmianami w częściach prywatnych.

Pierwsza dystrybucja zamkniętego pokera

W zamkniętym pokerze rozdający, wyznaczony przez losowanie, rozdaje po 5 kart każdemu, jeden w jednym, w znaczeniu igieł zegara. Gracz siedzący po jego lewej stronie ma obowiązek postawić zakład przed spojrzeniem na swoje karty (mówi się, że jest "oślepiony"). Następujący może albo przejść, albo postawić zakład.

Jeśli wszyscy inni gracze przejdą, przystępujemy do nowej umowy. Jeśli pojedyncza podbicie nie ma nikogo innego, wybiera zakłady, które zamykają strzał. Pewny gracz w swojej grze może w ten sposób zatrzymać grę, dając wystarczająco dużo pieniędzy, aby skłonić innych do porzucenia lub zmuszenia ich do wyrównania. Lepiej mieć pojęcie o prawdopodobieństwie gry na rozdanie (zobacz tabelę szans na najlepszą grę).

Ta taktyka często się opłaca, jeśli zakłady są trochę "spakowane", ale nie są wspierane przez prawdziwą grę ze strony graczy. Będzie można wyciąć trawę pod stopami tych, którzy czekają na prostą, kolor lub kolor w następnym rozdaniu. W przypadku pamięci, daj nam znać, że prawdopodobieństwo, że dana para zostanie obsłużona (z pierwszej ręki) wynosi 42%, że jest to 5% dla pary podwójnej i nieco ponad 2% dla zestawu ,

Szanse na najlepszą grę

Zamiast osłonić pierwszego gracza, możesz wybrać "pulę" B: przed dystrybucją wszyscy gracze wpłacają minimalny zakład uzgodniony na środku stołu. Prawdziwe oferty zaczynają się, gdy wszyscy czytają swoje karty. Tym razem pierwszy gracz jest wolny, podobnie jak inni, aby postawić zakład (mówimy "otwarty"), aby ponownie wystartować, aby wykonać lub przekazać.

Tylko ci, którzy odrodzili się lub wyrównowali, pozostają w wyścigu. Następnie mają możliwość podzielenia 1 do 4 kart, aby poprawić swoją grę, rozdając dystrybutorowi taką samą liczbę nowych kart (gracz ogłasza "dwa", jeśli chce, na przykład, dwie karty i "serwowane" jeśli go nie chce).

Strategia interweniuje również przy wyborze kart do zachowania lub wyrwania. W tej chwili, nawet jeśli jest to bardziej kuszące, by zaufać jego intuicji, szczególnie przydatne jest spojrzenie na podstawy prawdopodobieństwa. Pamiętaj, że czasami rozsądnie jest zachować kartę z parą lub zestawem. Szanse na pełne są rzeczywiście takie same na planie "towarzyszy" jak na zestawie "bare", jak pokazano w tabeli prawdopodobieństw poniżej. Z drugiej strony, prośba o mniej kart jest częścią blefu, przeciwnik wierzy, że gra jest solidna. Z tego samego stołu będzie również zrozumiałe, dlaczego często radzimy początkującym utrzymywać dwie pary serwowane, rodzaj gry wystarczający do ponownego uruchomienia z wejścia.

Każdy cios kończy się zwycięstwem jednego z graczy, który podnosi zakłady:

Lub dlatego, że przelicytował go, gdy nikt za nim nie podąża (następnie podnosi, nie pokazując swoich kart).

Lub dlatego, że ma najsilniejszą rękę wśród tych, którzy poszli za nim.

Jest to pierwszy gracz, który został obserwowany, który musi pokazać swoje karty. Pozostali mają wybór, aby pokazać swoje karty, jeśli mają lepsze karty, lub je wyrzucić, bez pokazywania ich, jako znak porzucenia.

Jeśli gracze zdecydują się utworzyć pulę, mogą zdecydować, aby pogorszyć poziom trudności zamkniętego pokera, aby ten, kto otworzy się na następną turę, musiał mieć "otwarcie", ustalone wcześniej przez dawca (na przykład para dziesięciu). Po rozdaniu kart, przechodzący gracze ogłaszają "Nie otwarte", dopóki jeden z nich nie ogłosi "otwieram" i nie umieszcza wybranej kwoty. Pozostali mają wtedy możliwość śledzenia, nawet jeśli sami nie są właścicielami otwarcia.

Kiedy gracz, który otworzył, jest w stanie wygrać, musi, aby wygrać zakład, pokazać, że miał otwarcie. Jeśli okaże się, że blefował, płaci on całą sumę puli i przechodzi do nowej oferty. Inni mogą wygrać bez konieczności pokazywania otwarcia (a zatem bez obowiązku ich utrzymywania). Otwarcie może zostać zmienione przez darczyńcę, który za każdym razem może podnieść poziom do swojej woli, ale nigdy nie schodzi poniżej poprzedniej.

Oficjalne rankingi rozdań w pokerze

Masz trudności ze znalezieniem się w kombinacjach pokerowych i kto wygrywa? Dajemy ci oficjalny rozkaz pokera, łatwy do zrozumienia i wyjaśnienia.

Uwaga: jeśli nadal masz pytania, zostaw komentarz, chętnie Ci odpowiemy i pomożemy!

Znajdziesz tu również listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Wartości rąk w pokerze i rankingu ręki pokerowej

 1. Królewski kolor
 2. Prosty kolor
 3. kwadrat
 4. Pełny dom
 5. kolor
 6. Quinte (ciąg dalszy)

Wartość rąk pokerowych - Szczegółowy ranking

Pobierz również nasze ręce do gry w pokera w wersji do druku (połowa A4), aby móc je mieć przy stole pokerowym!

Jest to kontynuacja (lub piąta) od 10 do asa, tego samego koloru (pik, kier, karo lub trefl). to jest najsilniejsza kombinacja w pokerze, absolutnie nie do pobicia. Jest to oczywiście bardzo rzadkie i wielu graczy prawdopodobnie nigdy nie ujrzy życia.

wszystko piąty tego samego koloru (piki, serca, diamenty lub koniczyna) niższe niż królewski kolor.

Dowolny 4 identyczne karty (tej samej wartości). Jeśli dwóch graczy ma ten sam kwadrat w tym samym czasie (co oznacza, że ​​kwadrat jest już na stole), gracz z najsilniejszą kartą w ręce (kicker) wygrywa pulę. Jeśli piątą najwyższą możliwą kartą jest piąta ze stacku, to jest remis, a pula jest podzielona.

Full House (zwany także "full hand" po francusku) toStowarzyszenie trójki i para, to znaczy, dowolne 3 identyczne karty i 2 inne identyczne karty obok siebie.

Nasz przykład pokazuje "pełen asów przez królów", który jest silniejszy niż "pełni królowie przez asy". Rzeczywiście, siła tripu trzyosobowego jest zawsze oceniana jako pierwsza w celu porównania dwóch Fullów.

Przepłucz po angielsku. Dowolny 5 kart tego samego koloru (i które nie podążają za sobą, w przeciwnym razie jest to strit). Dla przypomnienia, kolor to pik, serce, diament lub koniczyna.

Najwyższa mapa koloru określa jego siłę. Nasz przykład pokazuje "wysokość koloru jako", najsilniejszy możliwy kolor.

Jeśli dwóch graczy ma kolor tej samej wysokości, porównujemy ich drugą kartę z najsilniejszym kolorem i tak dalej.

Kontynuacja 5 kolejnych kart, ale nie wszystkie tego samego koloru. Asy mogą również liczyć na niską strita (A-2-3-4-5), która jest również nazywana kołem, lub na wysoką strit (10-J-Q-K-A). Oczywiście im wyższy piąty, tym silniejszy.

3 identyczne karty. Nasz przykład pokazuje Brelana d'As, z królem i damą w kickerach, najlepszy możliwy zestaw.

2 identyczne karty, wraz z 2 innymi identycznymi kartami lub po prostu dwie pary. Nasz przykład pokazuje najlepszą kombinację dwóch par możliwych, podwójną parę As - Kings.

Oceniając lub porównując podwójną parę, zawsze zaczynamy od najsilniejszej pary. Zatem podwójna para A-A-5-5 jest silniejsza niż podwójna para K-K-J-J.

2 identyczne karty. Nasz przykład pokazuje najlepsze rozdanie dla możliwej pary.

Każda ręka, która nie ma żadnej z kombinacji wymienionych powyżej. W tym przypadku ręka jest oceniana w odniesieniu do jej najwyższa karta. Na przykład ręka K-J-9-4-2 (która nie jest tego samego koloru) to "King Height". Jeśli dwóch graczy ma taką samą "wysokość", to patrzymy na drugą najsilniejszą kartę.

Uwaga: ta siła rąk w pokerze jest ważna dla WSZYSTKIE warianty pokera.

Jedynym znanym wyjątkiem jest specjalny wariant Hold'em oferowany przez niektóre pokoje pokerowe sieci iPoker pod nazwą "6-Plus Hold'em", w których wszystkie karty od 2 do 5 są usuwane z gry. tylko, as może być użyty na low straight (A-6-7-8-9), set przełamuje strita, a kolor bije w pełni.

Order rąk pokerowych w wideo

- Ranking rąk: często zadawane pytania (FAQ) -

Co jest najsilniejsze, sequel czy kolor?

To jedno z najczęstszych pytań w pokerze. To prawda, że ​​te dwie kombinacje są dość bliskie i wydają się trudne do rozdzielenia podczas gry w pokera. Jeden kolor (5 kart tego samego symbolu) zawsze bije sekwencję (5 kart, które następują po sobie).

Zauważ, że strit (5 kart, które podążają ORAZ ten sam symbol) bije zarówno w kolorze, jak i kolorze.

Co jest najsilniejsze, dwie pary lub zestaw?

Zestaw zawsze bije podwójną parę. Jedyną drugą ręką "wykonaną", że podwójna para bije, jest para.

Czy 5 czerwonych lub czarnych kart pokonuje strita?

"Wszystkie czarne karty" lub "wszystkie czerwone kartki" nie pokonują niczego w pokerze. Aby uzyskać kolor w pokerze, potrzebujesz 5 kart tego samego rodzaju (ten sam symbol, jeśli wolisz), czyli 5 pik, 5 serc, 5 płytek lub 5 koniczynek. Kolor "czarny" lub "czerwony" nie jest połączeniem pokera.

Czy to ważne, jeśli mam wyższe karty w kolorze?

Tak. W No-Limit Hold'em, jeśli masz kolor z asem jako najlepszą kartą, a przeciwnik ma kolor z królem jako najwyższą kartą w tym samym czasie, wtedy wygrywasz.

Najłatwiejszym sposobem, aby zrozumieć, kto wygrywa, jest ujawnienie twojej pełnej ręki z 5 kartami i zrobić to samo z ręką przeciwnika. Ten, kto ma najwyższą kartę w tej grze, jest oczywiście zwycięzcą.

Jaki jest najsilniejszy kolor?

W pokerze kolory są jednakowej wartości. Rogi nie są lepsze niż serca, koniczyny nie są lepsze niż kafelki itp. Więc jeśli masz taką samą kombinację jak przeciwnik, ale w różnych kolorach, po prostu dziel się pulą.

Zamieszanie w rzeczywistości pochodzi z innych gier, w których wartość kolorów jest inna.

Nieformalna kolejność kolorów (pik > serce > dachówka > koniczyna) jest jednak czasem używana w niektórych wariantach, tak jak w Stud, gdy dwóch graczy ma pierwszą widoczną kartę o tej samej wartości, aby móc wskazać, kto będzie "bring-in" (obowiązkowy zakład przed flopem).

Aby dowiedzieć się więcej o tych czterech symbolach, nie przegap naszego artykułu na temat pochodzenia 4 kolorów gry karcianej!

Kto wygrywa, jeśli dwóch graczy ma królewski kolor?

Dwóch graczy nie może mieć królewskiego koloru w No-Limit Texas Hold'em.

Jest to możliwe w innych wariantach, w którym to przypadku gracze po prostu dzielą pulę.

Co walczę, jeśli mam 3 pary?

Absolutnie nic. Przynajmniej nic więcej niż z 2 parami, ponieważ to jest to, co masz. "potrójna para" nie istnieje w pokerze.

Czy podróż jest silniejsza, jeśli mam już tę parę w moich rękach?

Nie. Bez względu na to, czy użyjesz 1, 2, czy nawet 3 kart dywanowych do zrobienia swojego zestawu, nie wpłynie to na wartość twojego zestawu.

Co się stanie, jeśli na macie znajdzie się wyprostowanie?

Pula jest następnie dzielona pomiędzy graczy, którzy wciąż są w grze na końcu rozdania, jeśli nikt nie ma lepszego (jak kolor). Jest tak, jeśli gracz jest w stanie osiągnąć najlepszy wynik z jedną z jego kart w ręce lub z obydwoma, a następnie wygrywa pulę.

Co się stanie, jeśli będę miał taką samą parę w rękach, jak mój przeciwnik?

Po raz kolejny dzielisz pulę, z rzadkimi wyjątkami. Para asów przeciwko dwóm asom jest w większości równoznaczna z dzieleniem. O ile jeden z graczy nie ma szczęścia, by trafić 4 karty tego samego koloru, co jeden z jego asów na macie (w takim przypadku robi kolor).

Uważaj, nie mówimy tutaj o parach, które tworzysz z mapą twojej dłoni i mapą na dywanie.

Czy 4-3-2-A-K jest proste?

Nie. Chociaż as może być użyty do zrobienia wysokiego (10-J-Q-K-A) lub niskiego (A-2-3-4-5) prosto, to jest albo jeden. Apartamenty "na koniu" nie istnieją.

Czy moje pełne 3-3-3-A-A pokonały 8-8-8-K-K mojego przeciwnika?

(uwaga: ten konkretny przykład jest możliwy tylko w przypadku 7 Card Stud)

Nie. W przypadku domów pełnych jest to najlepsza kombinacja 3 kart (pełnego zestawu), która określa zwycięzcę. Tutaj, w naszym przykładzie, zestaw 8 dominuje nad 3, gdy porównamy te dwa pełne.

Kto wygrywa, jeśli na stole jest kwadrat?

Po prostu gracz, który ma najwyższą kartę w swoich rękach. Na przykład, jeśli plansza pokazuje 8-8-8-8-5, masz AK, a przeciwnik ma KQ, wygrywasz (twoje ostatnie rozdanie to 8-8-8-8-A, a ręka przeciwnika 8 -8-8-8-K).

Jeśli na stole pojawi się jednak 8-8-8-8-A, tutaj pulę będzie się dzielić (nikt nie może zrobić lepiej niż ta kombinacja już na dywanie).

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli nie jesteś pewien, kto wygrywa w pokerze, skorzystaj z naszego narzędzia, które oblicza zwycięzcę rozdania pokerowego!

W przypadku innych często zadawanych pytań dotyczących różnych innych zagadnień, w tym zagadnień związanych z grą i dystrybucją, odwiedź naszą stronę FAQ dotyczącą pokera.

Szybko odkryj tę wspaniałą grę darmowy poker w błysku i zmierz się z prawdziwymi przeciwnikami!

To dawno temu, kiedy musieliście mieć konsolę do gier graj za darmo. Dziś darmowe witryny gier online rozkwitają codziennie w Internecie i zapewniają wielu użytkownikom tego zakupu. Komputer rodzinny, laptop, a nawet smartfon wystarczą, aby grać online za darmo.

Opracowane głównie w technologii Flash, gry te są zazwyczaj bardzo łatwe w obsłudze i satysfakcjonujące dla większości graczy. Wszystkich typów graczy są ukierunkowane: dzieci, dzieci, młodzież, dorośli, a nawet seniorzy. Znajdziesz tu szeroki wybór gier: gotowanie, gry dla dzieci, gry wojenne i strategiczne, gry logiczne i gry karciane.

Rzućmy okiem na tę ostatnią kategorię gier, aw szczególności na darmowe gry w pokera.

W ostatnim czasie poker stał się bardzo popularną grą, szczególnie od czasu legalizacji pokera online.

Liczba zwolenników tej dyscypliny wciąż rośnie.

Dla początkujących graczy ważne jest, aby wiedzieć, że istnieje wiele odmian pokera. I będziesz musiał opanować każdego z nich, jeśli chcesz zostać zawodowym graczem.

Najbardziej znane warianty

Znajomość odmian pokera pozwala graczom uzyskać maksymalne korzyści, ponieważ nie tylko mogą poszerzyć krąg swoich gier, ale mogą także zmieniać grę, co daje więcej radości. Dwa najsławniejsze warianty pokera to Texas Hold'em i Omaha.

Te dwa warianty pokera są ogólnie podobne, ale najpopularniejszymi fanami pokera są Texas Hold'em. Gra się w niemal każdym dużym turnieju najważniejszych międzynarodowych turniejów pokerowych, takich jak słynne Mistrzostwa Świata w Las Vegas.

Zasady tej gry są łatwe do opanowania. Po prostu wyciągnij pięć zwycięskich kart z otwartych kart i zamkniętych kart rozdawanych podczas gry. Texas Hold'em może być grany przez dwóch. W tym przypadku jest to turniej Heads'up.

W tego rodzaju rywalizacji konfrontacja jest gorączkowa. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie turnieje pokerowe kończą się grą heads-up lub twarzą w twarz. Ale niektórzy organizatorzy stworzyli specjalny tor, w tym mistrzostwa NBC Heads'up, które każdego roku oferują entuzjastom dyscypliny piękne występy.

Texas Hold'em może być również rozgrywany z 5 lub 6 graczami w przypadku turnieju Short-Handed i 9 i 10 graczy w przypadku Full Table. W jednej części Omaha 4 prywatne karty i 5 kart wspólnych rozdaje się konkurentom. Pięć ostatnich kart musi zawierać dwie karty zamknięte i trzy karty wspólne.

Szansa posiadania lepszych układów w Omaha jest znacznie silniejsza. W przypadku Omaha High / Low pula zostanie podzielona między graczy, którzy mają najsilniejszą grę i najsłabszą grę.

Inne warianty pokera

Stud poker jest również bardzo interesujący. W siedmiokartowej grze Stud gracze otrzymają tylko 7 zamkniętych kart, z których niektóre zostaną zwrócone, aby mogli je zobaczyć inni zawodnicy.

Istnieje również poker 5 Card Draw, który jest bardzo popularny wśród kowbojów, ponieważ jest najstarszym wariantem pokera.

A priori, podstawy innych wariantów pokera pochodzą z tego pokera 5 Card Draw.

Zawodnicy będą mieli prawo do pięciu ukrytych kart. Możemy nauczyć się grać w tę grę z dwoma. H.O.R.S.E to mieszanka kilku wariantów pokera. Obecnie jest oferowany w głównych grach pokerowych.

Oczywiście wymaga to opanowania wszystkich innych wariantów gry, takich jak Razz, Nullot, Cincinnati Poker, Double Flop Hold'em, Elevator Poker, Soko Poker czy Napalm Poker, ale są nadal nieznane szerokiej publiczności.

Sala gier online i sala gier naziemnych

Pomiędzy salą gier online i pokojem gier naziemnych istnieje podobieństwo, ale także różnice.

Ground room room to sala gier, jaką znamy, typowym przykładem jest kasyno.

Specjalnie do gry w pokera nie ma nic lepszego niż granie na parterze, ale gracze stają się coraz bardziej niechętni, ponieważ wejście do pokoju wymaga podróży, a ich dostępność jest ograniczona w ciągu kilku godzin.

Sale te wyróżniają się przede wszystkim panującą atmosferą i różnymi spotkaniami, które można tam zorganizować.

W hali hazardu online zwanej także salą gier wirtualnych gracz pozostaje przed komputerem i może czatować tylko z innymi osobami na stole w trybie czatu.

Ale mówiąc, że sale gier online mają więcej zalet niż wad, z wyjątkiem tego, co właśnie wspomniano.

W ostatnich latach wirtualne pokoje do gier są dostępne online dla graczy, którzy chcą pozostać w domu, aby oddać się swojej pasji.

Wirtualne kasyna nie oferują takich samych korzyści, jakie można znaleźć w pokoju gier naziemnych, ale oferują znacznie więcej korzyści, niż można sobie wyobrazić.

Jeśli mówimy nie tylko o tym, że jesteśmy w stanie nauczyć się sztuczek i podstawowych zasad dzięki darmowej grze bez Ślepoty, zwanej powszechnie Freeroll, czy też o otrzymaniu maksymalnego bonusu powitalnego na otwarciu konto.

Rzeczywiście, każdy szanujący się internetowy pokój pokerowy oferuje więcej niż ciekawe promocje, aby przyciągnąć więcej użytkowników niż ich konkurenci.

Istnieją witryny oferujące kuszące bonusy bez depozytu, ale większość stron wymaga zapłaty określonej kwoty, aby gracz mógł się cieszyć.

Turniej Freeroll można znaleźć w prawie każdym pokoju pokerowym online.

Bardzo praktyczne i interesujące dla początkujących Turnieje Freeroll są przeznaczone dla członków i są rozgrywane w grach bez Blind, ale zwycięzca otrzymuje pewną kwotę, którą oferuje pokój.

W ten sposób początkujący może wykonać swoje techniki podczas wypełniania swojego konta, aby przygotować się na prawdziwe imprezy.

I będziesz bardziej prawdopodobne, że grasz jako ikony aktualnego pokera online, a mianowicie Phil Ivey, David Benyamin Bertrand Grospellier lub Gus Hansen; i dlaczego nie zostać takim profesjonalistą jak oni!

Dzięki salom gier online masz większe szanse stać się profesjonalnym pokerzystą, pod warunkiem, że masz dobre zasoby finansowe na kapitał obrotowy potrzebny do połączenia turniejów satelitarnych, turniejów europejskich lub najbardziej znanych turniejów światowych ,

Najlepsze turnieje pokera

Turniej pokerowy to konkurs pokera online, podobnie jak gry typu sit-and-go i cash. Jednak turniej obiecuje większą wygraną i pozwala przejść do większej gry: międzynarodowego turnieju pokerowego.

Turniej pokerowy rozgrywany jest na setkach stołów i może pomieścić do 2000 uczestników. Turniej pokerowy jest regulowany i początek jest zdefiniowany wcześniej, w przeciwieństwie do innych rodzajów stołów, na których gracz może przybyć, grać i odejść.

Ponadto, turniej nie czeka na zakończenie liczby graczy, w zaplanowanym czasie rozpoczęcia, zaczyna się. Biorąc pod uwagę postęp tego rodzaju gry, pula jest bardzo ważna i może osiągnąć lub nawet przekroczyć milion dolarów.

Jednak w zależności od pokoi i poziomu, opłaty za wejście lub wygrane (buy in) i prowizje (opłata) mogą być wyższe. Często wartość prowizji pobieranej przez witrynę odpowiada 10% piwnicy.

Zasadą turnieju pokerowego jest stopniowe eliminowanie przeciwników, a celem jest być przy stole finałowym i oczywiście wygrać. Turniej rozpoczyna się od kilku stołów. Gracze na tym samym poziomie są gromadzeni głównie w celu zapewnienia uczciwej gry.

Na samym początku turnieju gracze rozpoczynają grę z taką samą liczbą żetonów. Zwiększają lub tracą je w trakcie gry, a ci, którzy pozostają, kwalifikują się do następnego etapu i tak dalej, aż do ostatniego stołu.

Zaawansowany turniej pokerowy

Jest kwalifikowanym zaawansowanym turniejem pokerowym, który zawiera listę zawodowców i tych z bardzo dobrym poziomem. Oczywiście gra jest bardziej ograniczona, a gracze są bardziej ryzykowni, ale z drugiej strony puli jest wyższa.

Na przykład i wyjaśnienia, gracze wysokiego poziomu uczestniczą w tysiącach dolarów i mogą ubiegać się o jackpot o wartości kilku milionów dolarów.

Jeśli nie osiągną pierwszego miejsca, ale dojdą do zaawansowanego etapu, nadal mogą oczekiwać znacznego zysku z puli nagród udostępnionej na końcu każdej gry. Wartości te znajdują się szczególnie w najważniejszych międzynarodowych turniejach, na przykład podczas WOSP (Oficjalna World Series of Poker Online).

Ogólnie rzecz biorąc, dobry turniej pokerowy jest jednym z dużą liczbą graczy. Jest również cenione za korzyści, jakie oferuje, a mianowicie premie i jakość usług i oprogramowania.

Najlepsze witryny pokerowe we Francji

Strony pokera online zapewniają graczom ogromną satysfakcję zarówno z ich dostępności, jak i możliwości, jakie oferują początkującym graczom naukę pokera w ciągu kilku godzin.

We Francji istnieje nie mniej niż dziesięć stron pokerowych, które posiadają licencję wydaną przez ARJEL (organ regulujący gry online).

Co oznacza, że ​​wszystkie są legalne i każdy może grać legalnie.

Trudno jednoznacznie opisać, co sprawia, że ​​strona pokerowa jest lepsza od innych, ponieważ wszystkie oferują w przybliżeniu tę samą ofertę: poker Texas Hold'em, bonus powitalny, zwiększone bezpieczeństwo ...

Ale wciąż możemy klasyfikować najlepsze francuskie witryny pokerowe według kryteriów, których szukają gracze przy wyborze pokoju online.

Dla francuskich graczy najlepsze strony pokerowe charakteryzują się przede wszystkim bonusami powitalnymi. Premie te zapewniają wkład pieniężny na konto.

Kwota ta jest rzeczywiście niewielka w porównaniu do bankrolla, którego doświadczony gracz potrzebuje na imprezę, z wyjątkiem niektórych stron, ale z pewnością rekompensuje błędy początkujących.

Najlepsze francuskie serwisy pokerowe oferują również intuicyjne, wygodne i dobrze zaprojektowane oprogramowanie, dzięki czemu są łatwiejsze w użyciu nawet dla początkujących.

Niektóre witryny pokera online nadal nie są dostępne dla francuskich graczy i są przekierowywane do innej witryny. W związku z tym dostępność jest ważna ze względu na bezpieczeństwo podczas deponowania lub wypłacania wygranych w wyborze witryn do gry w pokera.

Jestem pokerzystą, gram w pokera online na różnych poker roomach, ale także na żywo z przyjaciółmi lub w kręgach pokerowych.

Poker to doskonała gra karciana, która ewoluowała przez wieki. Nie możemy zgodzić się, że ta gra jest źródłem intensywnej rozrywki. Szczęśliwe zakłady!

Wszystkie gry, które prowadzą do pokera, obejmują zasady ...

Ci wielcy gracze opanowali sztukę gry w pokera, dzięki czemu mogą wygrać z wynikami w World Series. Możesz zostać legendą pokera, jeśli się dowiesz ...

Poker jest prawdopodobnie najbardziej znaną grą karcianą na świecie. Jako taka, ta gra byłaby prezentowana w niezliczonych filmach do robienia filmów

W JAKI SPOSÓB NIE WCHODZIĆ DO POKERA

Istnieją różne rodzaje aktywności i substancji, których ludzie nie są wyjątkiem ...

Odmiany pokera mają szeroki wybór gier do wyboru. Zaproś swoich przyjaciół i wypróbuj różne wersje ...

NAJBARDZIEJ SŁYNNY KASYNO NA ŚWIECIE

Jeśli chcesz umieścić swoje zakłady w dobrym stylu, wiele opcji jest dostępnych na całym świecie. Nie musisz jechać do Las Vegas ...

Poker to doskonała gra karciana, która ewoluowała przez wieki. Nie możemy zgodzić się, że ta gra jest źródłem intensywnej rozrywki. Możesz również zarobić trochę pieniędzy, bawiąc się w tę grę. Jesteśmy tutaj, aby zagłębić się w zawiły świat pokera i zacząć przygodę życia, która Cię zachwyci. Dzięki naszej stronie możesz mieć pewność, że dostaniesz pieniądze. Szczęśliwe zakłady!

Wiele osób dostaje się do świata pokera bez wcześniejszej nauki gry. Oczywiście, możesz chodzić w zupełnie nieuświadomionym stanie i zdobyć kilka szczęśliwych rąk, ale nie zajdziesz daleko. W większości przypadków tracisz mnóstwo pieniędzy, a będziesz szczęśliwy. Pokażemy ci, jak grać w pokera, mówiąc, czego szukać, kiedy najlepiej jest podjąć ryzyko i kiedy się wycofać. Korzystając z naszych poradników, będziesz mógł śmiało grać w pokera podczas zabawy. Zarabianie pieniędzy nie ma wpływu na wynik pokera. Na rynku istnieje wiele rodzajów pokera, a my zobaczymy je na rynku.

Oprócz zarabiania pieniędzy w grze, możesz także dobrze się bawić. Pragniesz poznać przyjaciół? Zagraj w pokera, w którym możesz się spotkać. Możesz również opanować sztukę wytrzymałości, ponieważ ta gra wymaga dużo cierpliwości. Kto wie? Pewnego dnia możesz trafić do Poker Hall of Fame.

Zawsze słyszałeś o ludziach, którzy zapadli w grę, podejmując złe decyzje i przegrywając całą swoją gotówkę. Trudno zaakceptować, że przegrałeś rundę pokera i masz ochotę wrócić do zwycięzcy. Takie rozumowanie może spowodować wiele kłopotów finansowych, a powinieneś chór od tego. Te i inne przyczyny prowadzą do tego, że ludzie popadają w długi i prowadzą życie. Poker nie musi być wrogiem. Uczymy cię, jak radzić sobie ze stratami i co robić, gdy przegrywasz. Kroki, takie jak ocena strat i więcej informacji Życie nie polega na sukcesie, a znalezienie sposobu radzenia sobie ze stratą jest doskonałą podstawą do tętniącej życiem pokerowej kariery.

Tak, ludzie uzależniają się od pokera i takie zależności mają konsekwencje. Będziemy uzależnieni od uzależnień i uzależnień. Jak zawsze, lepiej zapobiegać niż leczyć, a my nauczymy cię grać umiarkowanie, aby uniknąć wpadnięcia w pułapkę uzależnienia.


The 6 7 lutego 2016 r. Był czwartym etapem sezonu 2015/2016.

128 graczy pojawiło się w sobotę, aby zagrać w turnieju bocznym (122 w kroku 1, 123 w kroku 2, 122 w kroku 3: stabilna frekwencja!)

Stół finałowy składał się z następujących 6 graczy:

 • Miejsce 1: Slim (260,000)
 • Miejsce 2: Flat_Ulence (244,000)
 • Miejsce 3: Beutteur (210,000)
 • Miejsce 4: Guillaume Air (216 000)
 • Miejsce 5: Dexter (596 000)
 • Miejsce 6: Petit Lou (338 000)

Pierwszy TF dla Flat_Ulence, ale jego jedyny udział w tegorocznym biegu na torze bocznym przyniesie mu szczęście i pozwoli mu po długim tronie i 4 opuszczonym Calvados-ornais, wygrać HU przeciwko swojemu przyjacielowi szczupły a następnie wyjść z iPoda Nano. Przechodzi bezpośrednio na 21. miejsce klasyfikacji generalnej, kolejne etapy będą ekscytujące. Bravo.

W niedzielę główne wydarzenie zgromadziło 143 graczy przy stołach (141 w Kroku 1, 154 w Kroku 2, 143 w Kroku 3). Szczęśliwymi finalistami, którzy przeżyli ten długi dzień były:

 • Miejsce 1: Jedwab (311,000)
 • Miejsce 2: Ginogil (51 000)
 • Miejsce 3: Philippe14 (105 000)
 • Miejsce 4: MissSophai (430,000)
 • Miejsce 5: Sampsy (112 000)
 • Siedziba 6: BOB (140 000)
 • Miejsce 7: Emel. (126,000)
 • Miejsce 8: Totor (325 000)
 • Miejsce 9: Laosan (94 000)
 • Miejsce 10: Tiborules (477,000)

Stosunkowo szybki TF będzie napędzał Sampsy na pierwszym miejscu, tak upragnionym, miejsce, które również nie jest nieznane temu drugiemu, który już wspiął się na ten etap w stowarzyszeniu. Po skomplikowanych spotkaniach i bardziej klasycznych, Totor zrezygnuje z miejsca w HU przeciwko naszemu zwycięzcy, który odejdzie z Xboxem: długie godziny gry w perspektywie! Bravo.

Dziękuję wszystkim za udział i dobry nastrój. Wysoce kolejne kroki.

Zdjęcia z tego weekendu pokera będą dostępne wkrótce.

Do zobaczenia 19 20 marca dla kroku 5!

Wyniki etapu i ranking 2 mistrzostw można znaleźć tutaj: TUTAJ.

Krok 3 - 2015/2016: levraichandler i barte są potrzebne

The 9 10 grudnia był trzecim etapem sezonu 2015/2016.

W sobotę pojawiło się 122 graczy, aby zagrać w turnieju pobocznym (122 na 1. etapie, 123 na 2. etapie: stała frekwencja!)

Stół finałowy składał się z następujących 6 graczy:

 • Siedziba 1: Alpaywon (488 000)
 • Miejsce 2: Trompelemon2 (72 000)
 • Miejsce 3: Barte (436 000)
 • Miejsce 4: Norman (204,000)
 • Miejsce 5: GregPk (388 000)
 • Siedziba 6: Fatjay (280 000)

Norman wygrywa drugi z rzędu TF na Side Eventie w tym sezonie, ale tak jest Barte kto wygrał wygrywa a GoPro, pobicie GregPk i alpaywon.

W niedzielę główną imprezę przyszło 143 graczy (141 na 1. etapie, 154 na 2. etapie). Po długim dniu pokera, stół finałowy składał się z:

 • Siedziba 1: Zouzou-21 (221 000)
 • Miejsce 2: Levraichandler (189 000)
 • Miejsce 3: Jojo88 (388,000)
 • Miejsce 4: Sunshine14 (221,000)
 • Miejsce 5: Jedwab (295 000)
 • Kwatera główna 6: jean-bryan (245 000)
 • Miejsce 7: Emel (95 000)
 • Miejsce 8: AURELIUS (187 000)
 • Miejsce 9: Mister Fanche (190 000)
 • Miejsce 10: niN (135 000)

Kilka godzin później jest levraichandler kto wygrywa przeciwko Nin kto przejdzie pomiędzy kulkami dla prawie całego tego stołu finałowego! Nasz zwycięzca odszedł iPad Mini 3, grał dobrze! Pamiętaj, że to nie jest pierwsza wygrana levraichandlera na Main Event.

Do zobaczenia 6 7 lutego dla kroku 4!

Zdjęcia z tego weekendu pokera będą dostępne wkrótce.

Wyniki etapu i ranking 2 mistrzostw są TUTAJ.

sebio18 odkłada Super Finał mistrzostw online o 5 €

sebio18 wygrywa Super Final Championship 5 € i wyjść z pakiet Winamax o wartości 950 € ! Bravo !!

Guibot wygrywa Wielki Finał Mistrzostw Online 2 €

Guibot wygrał Wielki Finał mistrzostw 2 € i wygrywa buy-in na Winamax Poker Tour 2016 o wartości 550 € ! Gratulacje!

Dobra Wigilia dla wszystkich graczy Caen Poker!

El1s8ia wygrywa mistrzostwa online 5 €

El1s8ia (Lisa w Caen Poker) wygrywa mistrzostwo 5 € Vegas, i tak pakiet Vegas: 1500 € na transport i zakwaterowanie oraz 1000 $ za udział w turnieju WSOP 2016 ! Dołącza do już długiej listy graczy, którzy uderzyli w Las Vegas dzięki Caen Poker! VGG!

Absolutnie potrzebna była wielka perfekcja El1s8ia podczas finałowego etapu, aby odzyskać pierwsze miejsce, które oddała po 3. etapie. Lepsze niż wielkie osiągnięcie, to było po prostu zwycięstwo przyznane, z ilością punktów potrzebnych do odzyskania potencjalnej szansy.

Wielu graczy ma już kwalifikacje do Super Final, które odbędą się w styczniu, z wieloma biletami na Winamax i pakietem Winamax Poker Tour dla zwycięzcy. Ostateczna lista oraz początkowe stacki (które zależą od osiągnięć podczas mistrzostw lub różnych wyzwań) zostaną opublikowane na początku stycznia.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

16 − 15 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map